ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów C1 - rocznik 1994 - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 26 67 22 1 3 160 - 23
2. Bałtyk Gdynia 26 66 22 0 4 129 - 25
3. Lechia Gdańsk 26 64 21 1 4 175 - 23
4. Gryf 95 Słupsk 26 50 16 2 8 100 - 52
5. Gedania Gdańsk 26 49 15 4 7 57 - 44
6. AP Malbork 26 46 15 1 10 92 - 67
7. Wietcisa Skarszewy 26 36 12 0 14 82 - 108
8. SKS-KP Starogard Gdański 26 35 11 2 13 61 - 63
9. Wierzyca Pelplin 26 27 8 3 15 66 - 85
10. Chojniczanka Chojnice 26 24 7 3 16 34 - 110
11. Cisowa Gdynia 26 22 6 4 16 35 - 117
12. GKS Sierakowice 26 19 6 1 19 33 - 108
13. Wisła Tczew 26 16 5 1 20 28 - 105
14. Gwiazda Karsin 26 13 4 1 21 27 - 149
Ostatni komentarz dodał Bialy_KSW 11.08.2009, 21:18:02



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (116) 
1. AP Malbork 3 - 6 Gryf 95 Słupsk
2. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Bałtyk Gdynia
3. Gwiazda Karsin 0 - 4 Gedania Gdańsk
4. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Wierzyca Pelplin
5. Cisowa Gdynia 2 - 3 SKS-KP Starogard Gdański
6. Arka Gdynia 4 - 3 Lechia Gdańsk
7. GKS Sierakowice 3 - 2 Wisła Tczew
Kolejka 2 - 3. września 2008 [szczegóły] Komentarze (70) 
8. Gryf 95 Słupsk 4 - 1 Wisła Tczew
9. Lechia Gdańsk 3 - 0 GKS Sierakowice
10. SKS-KP Starogard Gdański 3 - 0 Arka Gdynia
11. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Cisowa Gdynia
12. Gedania Gdańsk 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
13. Bałtyk Gdynia 15 - 0 Gwiazda Karsin
14. AP Malbork 4 - 2 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 3 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (50) 
15. Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Gryf 95 Słupsk
16. Gwiazda Karsin 1 - 9 AP Malbork
17. Chojniczanka Chojnice 3 - 5 Bałtyk Gdynia
18. Cisowa Gdynia 3 - 1 Gedania Gdańsk
19. Arka Gdynia 2 - 3 Wierzyca Pelplin
20. GKS Sierakowice 1 - 4 SKS-KP Starogard Gdański
21. Wisła Tczew 0 - 16 Lechia Gdańsk
Kolejka 4 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (61) 
22. Gryf 95 Słupsk 5 - 1 Lechia Gdańsk
23. SKS-KP Starogard Gdański 3 - 2 Wisła Tczew
24. Wierzyca Pelplin 7 - 1 GKS Sierakowice
25. Gedania Gdańsk 0 - 0 Arka Gdynia
26. Bałtyk Gdynia 7 - 1 Cisowa Gdynia
27. AP Malbork 9 - 1 Chojniczanka Chojnice
28. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Gwiazda Karsin
Kolejka 5 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (55) 
29. Gwiazda Karsin 2 - 4 Gryf 95 Słupsk
30. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Wietcisa Skarszewy
31. Cisowa Gdynia 2 - 4 AP Malbork
32. Arka Gdynia 1 - 2 Bałtyk Gdynia
33. GKS Sierakowice 1 - 8 Gedania Gdańsk
34. Wisła Tczew 2 - 5 Wierzyca Pelplin
35. Lechia Gdańsk 7 - 1 SKS-KP Starogard Gdański
Kolejka 6 - 24. września 2008 [szczegóły] Komentarze (63) 
36. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 SKS-KP Starogard Gdański
37. Wierzyca Pelplin 2 - 8 Lechia Gdańsk
38. Gedania Gdańsk 2 - 1 Wisła Tczew
39. Bałtyk Gdynia 10 - 0 GKS Sierakowice
40. AP Malbork 1 - 5 Arka Gdynia
41. Wietcisa Skarszewy 1 - 4 Cisowa Gdynia
42. Gwiazda Karsin 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 2:0
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (41) 
43. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
44. Cisowa Gdynia 1 - 1 Gwiazda Karsin
45. Arka Gdynia 14 - 1 Wietcisa Skarszewy
46. GKS Sierakowice 1 - 3 AP Malbork
47. Wisła Tczew 0 - 8 Bałtyk Gdynia
48. Lechia Gdańsk 5 - 0 Gedania Gdańsk
49. SKS-KP Starogard Gdański 2 - 2 Wierzyca Pelplin
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (85) 
50. Gryf 95 Słupsk 7 - 1 Wierzyca Pelplin
51. Gedania Gdańsk 1 - 0 SKS-KP Starogard Gdański
52. Bałtyk Gdynia 5 - 1 Lechia Gdańsk
53. AP Malbork 4 - 1 Wisła Tczew
54. Wietcisa Skarszewy 0 - 7 GKS Sierakowice
55. Gwiazda Karsin 0 - 5 Arka Gdynia
56. Chojniczanka Chojnice 1 - 6 Cisowa Gdynia
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (4294967295) 
57. Cisowa Gdynia 4 - 2 Gryf 95 Słupsk
58. Arka Gdynia 16 - 0 Chojniczanka Chojnice
59. GKS Sierakowice 1 - 4 Gwiazda Karsin
60. Wisła Tczew 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
61. Lechia Gdańsk 4 - 0 AP Malbork
62. SKS-KP Starogard Gdański 1 - 5 Bałtyk Gdynia
63. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Gedania Gdańsk
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (65) 
64. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Gedania Gdańsk
65. Bałtyk Gdynia 4 - 3 Wierzyca Pelplin
66. AP Malbork 3 - 2 SKS-KP Starogard Gdański
67. Wietcisa Skarszewy 0 - 9 Lechia Gdańsk
68. Gwiazda Karsin 4 - 1 Wisła Tczew
69. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 GKS Sierakowice
70. Cisowa Gdynia 0 - 4 Arka Gdynia
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (42) 
71. Arka Gdynia 5 - 1 Gryf 95 Słupsk
72. GKS Sierakowice 0 - 0 Cisowa Gdynia
73. Wisła Tczew 4 - 0 Chojniczanka Chojnice
74. Lechia Gdańsk 16 - 2 Gwiazda Karsin
75. SKS-KP Starogard Gdański 2 - 5 Wietcisa Skarszewy
76. Wierzyca Pelplin 1 - 5 AP Malbork
77. Gedania Gdańsk 0 - 4 Bałtyk Gdynia
Kolejka 12 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
78. Gryf 95 Słupsk 5 - 1 Bałtyk Gdynia
79. AP Malbork 1 - 2 Gedania Gdańsk
80. Wietcisa Skarszewy 3 - 8 Wierzyca Pelplin
81. Gwiazda Karsin 2 - 5 SKS-KP Starogard Gdański
82. Chojniczanka Chojnice 0 - 6 Lechia Gdańsk
83. Cisowa Gdynia 2 - 1 Wisła Tczew
84. Arka Gdynia 9 - 2 GKS Sierakowice
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (37) 
85. GKS Sierakowice 1 - 3 Gryf 95 Słupsk
86. Wisła Tczew 0 - 8 Arka Gdynia 15 marca 2009
87. Lechia Gdańsk 12 - 0 Cisowa Gdynia
88. SKS-KP Starogard Gdański 4 - 0 Chojniczanka Chojnice
89. Wierzyca Pelplin 5 - 2 Gwiazda Karsin
90. Gedania Gdańsk 5 - 4 Wietcisa Skarszewy
91. Bałtyk Gdynia 3 - 1 AP Malbork 15 marca 2009
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (81) 
92. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 AP Malbork
93. Bałtyk Gdynia 6 - 1 Wietcisa Skarszewy
94. Gedania Gdańsk 3 - 0 Gwiazda Karsin
vo,niestawienie się na zawody
95. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
96. SKS-KP Starogard Gdański 5 - 0 Cisowa Gdynia
97. Lechia Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia 21 kwietnia 2009 - 17:30
98. Wisła Tczew 2 - 1 GKS Sierakowice
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (66) 
99. Wisła Tczew 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
100. GKS Sierakowice 0 - 11 Lechia Gdańsk 6 maja 2009
101. Arka Gdynia 10 - 0 SKS-KP Starogard Gdański
102. Cisowa Gdynia 2 - 4 Wierzyca Pelplin
103. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Gedania Gdańsk 13 maja 2009
104. Gwiazda Karsin 0 - 3 Bałtyk Gdynia
105. Wietcisa Skarszewy 5 - 4 AP Malbork
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (24) 
106. Gryf 95 Słupsk 4 - 7 Wietcisa Skarszewy
107. AP Malbork 10 - 1 Gwiazda Karsin
108. Bałtyk Gdynia 13 - 0 Chojniczanka Chojnice
109. Gedania Gdańsk 2 - 0 Cisowa Gdynia
110. Wierzyca Pelplin 1 - 5 Arka Gdynia
111. SKS-KP Starogard Gdański 0 - 1 GKS Sierakowice
112. Lechia Gdańsk 5 - 0 Wisła Tczew
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (76) 
113. Lechia Gdańsk 5 - 0 Gryf 95 Słupsk
114. Wisła Tczew 1 - 3 SKS-KP Starogard Gdański
115. GKS Sierakowice 3 - 2 Wierzyca Pelplin
116. Arka Gdynia 3 - 1 Gedania Gdańsk
117. Cisowa Gdynia 0 - 4 Bałtyk Gdynia
118. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 AP Malbork
119. Gwiazda Karsin 0 - 7 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (70) 
120. Gryf 95 Słupsk 11 - 0 Gwiazda Karsin
121. Wietcisa Skarszewy 7 - 0 Chojniczanka Chojnice
122. AP Malbork 6 - 0 Cisowa Gdynia
123. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Arka Gdynia
124. Gedania Gdańsk 3 - 1 GKS Sierakowice
125. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Wisła Tczew
126. SKS-KP Starogard Gdański 1 - 1 Lechia Gdańsk
Kolejka 19 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
127. SKS-KP Starogard Gdański 1 - 2 Gryf 95 Słupsk
128. Lechia Gdańsk 2 - 0 Wierzyca Pelplin
129. Wisła Tczew 0 - 0 Gedania Gdańsk
130. GKS Sierakowice 1 - 5 Bałtyk Gdynia
131. Arka Gdynia 12 - 0 AP Malbork
132. Cisowa Gdynia 2 - 6 Wietcisa Skarszewy
133. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Gwiazda Karsin
Kolejka 20 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (114) 
134. Gryf 95 Słupsk 6 - 1 Chojniczanka Chojnice
135. Gwiazda Karsin 2 - 1 Cisowa Gdynia
136. Wietcisa Skarszewy 2 - 4 Arka Gdynia
137. AP Malbork 7 - 2 GKS Sierakowice
138. Bałtyk Gdynia 10 - 0 Wisła Tczew
139. Gedania Gdańsk 1 - 4 Lechia Gdańsk
140. Wierzyca Pelplin 1 - 2 SKS-KP Starogard Gdański
Kolejka 21 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
141. Wierzyca Pelplin 2 - 8 Gryf 95 Słupsk
142. SKS-KP Starogard Gdański 2 - 3 Gedania Gdańsk
143. Lechia Gdańsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia
144. Wisła Tczew 0 - 5 AP Malbork
145. GKS Sierakowice 2 - 6 Wietcisa Skarszewy
146. Arka Gdynia 18 - 0 Gwiazda Karsin
147. Cisowa Gdynia 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 22 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
148. Gryf 95 Słupsk 10 - 0 Cisowa Gdynia
149. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Arka Gdynia
150. Gwiazda Karsin 0 - 1 GKS Sierakowice
151. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Wisła Tczew
152. AP Malbork 0 - 3 Lechia Gdańsk
153. Bałtyk Gdynia 3 - 0 SKS-KP Starogard Gdański
niestawienie się na zawody
154. Gedania Gdańsk 3 - 1 Wierzyca Pelplin
Kolejka 23 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (11) 
155. Gedania Gdańsk 1 - 1 Gryf 95 Słupsk
156. Wierzyca Pelplin 0 - 4 Bałtyk Gdynia
157. SKS-KP Starogard Gdański 2 - 4 AP Malbork
158. Lechia Gdańsk 13 - 0 Wietcisa Skarszewy
159. Wisła Tczew 4 - 1 Gwiazda Karsin
160. GKS Sierakowice 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
161. Arka Gdynia 11 - 1 Cisowa Gdynia
Kolejka 24 - 3. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
162. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Arka Gdynia
163. Cisowa Gdynia 1 - 0 GKS Sierakowice
164. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Wisła Tczew
165. Gwiazda Karsin 1 - 8 Lechia Gdańsk
166. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 SKS-KP Starogard Gdański
167. AP Malbork 4 - 2 Wierzyca Pelplin
168. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (8) 
169. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Gryf 95 Słupsk
170. Gedania Gdańsk 1 - 2 AP Malbork
171. Wierzyca Pelplin 3 - 9 Wietcisa Skarszewy
172. SKS-KP Starogard Gdański 7 - 1 Gwiazda Karsin
173. Lechia Gdańsk 8 - 0 Chojniczanka Chojnice
174. Wisła Tczew 4 - 0 Cisowa Gdynia
175. GKS Sierakowice 1 - 7 Arka Gdynia
Kolejka 26 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (19) 
176. Gryf 95 Słupsk 8 - 0 GKS Sierakowice
177. Arka Gdynia 11 - 0 Wisła Tczew
178. Cisowa Gdynia 0 - 23 Lechia Gdańsk
179. Chojniczanka Chojnice 1 - 6 SKS-KP Starogard Gdański
180. Gwiazda Karsin 2 - 1 Wierzyca Pelplin
181. Wietcisa Skarszewy 4 - 7 Gedania Gdańsk
182. AP Malbork 1 - 3 Bałtyk Gdynia




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE