MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Luzino 22 59 19 2 1 100 - 22
2. Gryf II Wejherowo 22 58 19 1 2 108 - 21
3. Eko-Prod Szemud 22 45 14 3 5 67 - 35
4. KKS Koleczkowo 22 44 14 2 6 64 - 34
5. Wisła II Gdańsk 22 34 11 1 10 58 - 52
6. Dragon Bojano 22 32 10 2 10 39 - 50
7. GKS II Żukowo 22 22 6 4 12 28 - 55
8. Damor Rumia 22 20 6 2 14 41 - 78
9. Jantar II Sopot 22 19 5 4 13 40 - 56
10. UKS Klukowo 22 19 5 4 13 31 - 62
11. GKS III Żukowo 22 15 4 3 15 27 - 62
12. Kamionka Sopot 22 14 4 2 16 37 - 113
Ostatni komentarz dodał Wanciak UKS Klukowo! 28.07.2009, 21:01:23



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (38) 
1. Wisła II Gdańsk 3 - 0 GKS III Żukowo 31 sierpnia 2008 - 16:00
2. Eko-Prod Szemud 2 - 2 GKS Luzino 31 sierpnia 2008 - 11:00
3. Damor Rumia 1 - 0 UKS Klukowo 31 sierpnia 2008 - 16:00
4. Gryf II Wejherowo 6 - 0 GKS II Żukowo 31 sierpnia 2008 - 11:00
5. Jantar II Sopot 6 - 1 Kamionka Sopot 31 sierpnia 2008 - 14:00
6. KKS Koleczkowo 0 - 0 Dragon Bojano 31 sierpnia 2008 - 11:00
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
7. GKS III Żukowo 1 - 0 Dragon Bojano 7 września 2008 - 11:00
8. Kamionka Sopot 0 - 10 KKS Koleczkowo 6 września 2008 - 16:00
9. GKS II Żukowo 1 - 7 Jantar II Sopot 6 września 2008 - 11:00
10. UKS Klukowo 2 - 6 Gryf II Wejherowo 6 września 2008 - 16:00
11. GKS Luzino 13 - 0 Damor Rumia 6 września 2008 - 17:00
12. Wisła II Gdańsk 3 - 7 Eko-Prod Szemud 6 września 2008 - 16:00
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (29) 
13. Eko-Prod Szemud 4 - 0 GKS III Żukowo 14 września 2008 - 11:00
14. Damor Rumia 2 - 5 Wisła II Gdańsk 14 września 2008 - 16:00
15. Gryf II Wejherowo 4 - 4 GKS Luzino 14 września 2008 - 11:00
16. Jantar II Sopot 1 - 3 UKS Klukowo 14 września 2008 - 14:00
17. KKS Koleczkowo 2 - 1 GKS II Żukowo 14 września 2008 - 11:00
18. Dragon Bojano 5 - 3 Kamionka Sopot 14 września 2008 - 11:00
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (30) 
19. GKS III Żukowo 1 - 5 Kamionka Sopot 21 września 2008 - 11:00
20. GKS II Żukowo 1 - 2 Dragon Bojano 21 września 2008 - 11:00
21. UKS Klukowo 1 - 2 KKS Koleczkowo 21 września 2008 - 11:00
22. GKS Luzino 3 - 0 Jantar II Sopot 20 września 2008 - 16:30
vo, niestewienie się na zawody
23. Wisła II Gdańsk 0 - 2 Gryf II Wejherowo 20 września 2008 - 16:00
24. Eko-Prod Szemud 4 - 1 Damor Rumia 21 września 2008 - 11:00
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (19) 
25. Damor Rumia 1 - 1 GKS III Żukowo 28 września 2008 - 17:00
26. Gryf II Wejherowo 1 - 0 Eko-Prod Szemud 28 września 2008 - 11:00
27. Jantar II Sopot 1 - 2 Wisła II Gdańsk 28 września 2008 - 15:00
28. KKS Koleczkowo 2 - 3 GKS Luzino 28 września 2008 - 11:00
29. Dragon Bojano 0 - 1 UKS Klukowo 28 września 2008 - 11:00
30. Kamionka Sopot 3 - 3 GKS II Żukowo 27 września 2008 - 15:00
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (18) 
31. GKS III Żukowo 1 - 0 GKS II Żukowo 5 października 2008 - 11:00
32. UKS Klukowo 3 - 0 Kamionka Sopot 5 października 2008 - 11:00
vo,brak kart zdrowia
33. GKS Luzino 7 - 0 Dragon Bojano 4 października 2008 - 16:00
34. Wisła II Gdańsk 4 - 1 KKS Koleczkowo 4 października 2008 - 13:30
35. Eko-Prod Szemud 2 - 2 Jantar II Sopot 5 października 2008 - 11:00
36. Damor Rumia 1 - 4 Gryf II Wejherowo 5 października 2008 - 13:00
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
37. Gryf II Wejherowo 7 - 1 GKS III Żukowo 12 października 2008 - 11:00
38. Jantar II Sopot 2 - 3 Damor Rumia 12 października 2008 - 14:00
39. KKS Koleczkowo 3 - 5 Eko-Prod Szemud 12 października 2008 - 11:00
40. Dragon Bojano 4 - 1 Wisła II Gdańsk 12 października 2008 - 11:00
41. Kamionka Sopot 3 - 4 GKS Luzino 11 października 2008 - 13:00
42. GKS II Żukowo 1 - 1 UKS Klukowo 12 października 2008 - 14:00
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
43. GKS III Żukowo 1 - 0 UKS Klukowo 19 października 2008 - 11:00
44. GKS Luzino 5 - 0 GKS II Żukowo 18 października 2008 - 15:30
45. Wisła II Gdańsk 11 - 1 Kamionka Sopot 18 października 2008 - 11:00
46. Eko-Prod Szemud 3 - 0 Dragon Bojano 19 października 2008 - 11:00
vo,naruszenie nietykalno?ci s?dziego
47. Damor Rumia 0 - 6 KKS Koleczkowo 19 października 2008 - 13:00
48. Gryf II Wejherowo 1 - 0 Jantar II Sopot 19 października 2008 - 11:00
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (21) 
49. Jantar II Sopot 2 - 0 GKS III Żukowo 26 października 2008 - 14:00
50. KKS Koleczkowo 1 - 3 Gryf II Wejherowo 26 października 2008 - 11:00
51. Dragon Bojano 4 - 1 Damor Rumia 26 października 2008 - 11:00
52. Kamionka Sopot 2 - 4 Eko-Prod Szemud 25 października 2008 - 13:00
53. GKS II Żukowo 3 - 2 Wisła II Gdańsk 26 października 2008 - 11:00
54. UKS Klukowo 1 - 7 GKS Luzino 25 października 2008 - 14:00
Kolejka 10 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
55. GKS III Żukowo 0 - 1 GKS Luzino 2 listopada 2008 - 11:00
56. Wisła II Gdańsk 4 - 0 UKS Klukowo 2 listopada 2008 - 13:30
57. Eko-Prod Szemud 3 - 0 GKS II Żukowo 2 listopada 2008 - 11:00
58. Damor Rumia 2 - 3 Kamionka Sopot 2 listopada 2008 - 14:00
59. Gryf II Wejherowo 5 - 0 Dragon Bojano 2 listopada 2008 - 11:00
60. Jantar II Sopot 0 - 5 KKS Koleczkowo 2 listopada 2008 - 11:00
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (108) 
61. KKS Koleczkowo 4 - 0 GKS III Żukowo 9 listopada 2008 - 11:00
62. Dragon Bojano 2 - 1 Jantar II Sopot 9 listopada 2008 - 11:00
63. Kamionka Sopot 0 - 4 Gryf II Wejherowo 11 listopada 2008 - 13:00
64. GKS II Żukowo 1 - 6 Damor Rumia 9 listopada 2008 - 11:00
65. UKS Klukowo 1 - 6 Eko-Prod Szemud 9 listopada 2008 - 11:00
66. GKS Luzino 6 - 0 Wisła II Gdańsk 8 listopada 2008 - 14:30
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (85) 
67. GKS III Żukowo 0 - 2 Wisła II Gdańsk 6 maja 2009 - 18:00
68. GKS Luzino 4 - 0 Eko-Prod Szemud 29 kwietnia 2009 - 17:00
69. UKS Klukowo 2 - 1 Damor Rumia 29 marca 2009 - 11:00
70. GKS II Żukowo 0 - 2 Gryf II Wejherowo 29 kwietnia 2009 - 18:00
71. Kamionka Sopot 2 - 4 Jantar II Sopot 29 kwietnia 2009
72. Dragon Bojano 1 - 3 KKS Koleczkowo 29 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (20) 
73. Dragon Bojano 5 - 2 GKS III Żukowo 5 kwietnia 2009 - 11:00
74. KKS Koleczkowo 2 - 1 Kamionka Sopot 5 kwietnia 2009 - 13:00
75. Jantar II Sopot 1 - 4 GKS II Żukowo 5 kwietnia 2009 - 14:00
76. Gryf II Wejherowo 3 - 1 UKS Klukowo 5 kwietnia 2009 - 11:00
77. Damor Rumia 1 - 2 GKS Luzino 4 kwietnia 2009 - 16:00
78. Eko-Prod Szemud 4 - 2 Wisła II Gdańsk 5 kwietnia 2009 - 11:00
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (23) 
79. GKS III Żukowo 1 - 3 Eko-Prod Szemud 19 kwietnia 2009 - 10:00
80. Wisła II Gdańsk 4 - 3 Damor Rumia 18 kwietnia 2009 - 13:30
81. GKS Luzino 2 - 0 Gryf II Wejherowo 18 kwietnia 2009 - 16:00
82. UKS Klukowo 1 - 1 Jantar II Sopot 19 kwietnia 2009 - 11:00
83. GKS II Żukowo 1 - 2 KKS Koleczkowo 18 kwietnia 2009 - 14:00
84. Kamionka Sopot 0 - 2 Dragon Bojano 19 kwietnia 2009 - 15:00
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (16) 
85. Kamionka Sopot 0 - 9 GKS III Żukowo 25 kwietnia 2009 - 15:00
86. Dragon Bojano 1 - 2 GKS II Żukowo 26 kwietnia 2009 - 11:00
87. KKS Koleczkowo 3 - 0 UKS Klukowo 26 kwietnia 2009 - 13:00
88. Jantar II Sopot 1 - 4 GKS Luzino 26 kwietnia 2009 - 11:00
89. Gryf II Wejherowo 5 - 1 Wisła II Gdańsk 26 kwietnia 2009 - 11:00
90. Damor Rumia 0 - 5 Eko-Prod Szemud 26 kwietnia 2009 - 12:00
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (23) 
91. GKS III Żukowo 1 - 4 Damor Rumia 3 maja 2009 - 11:00
92. Eko-Prod Szemud 1 - 3 Gryf II Wejherowo 3 maja 2009 - 16:30
93. Wisła II Gdańsk 4 - 1 Jantar II Sopot 2 maja 2009 - 13:30
94. GKS Luzino 3 - 0 KKS Koleczkowo 2 maja 2009 - 17:00
95. UKS Klukowo 2 - 3 Dragon Bojano 3 maja 2009 - 11:00
96. GKS II Żukowo 1 - 1 Kamionka Sopot 1 maja 2009 - 14:00
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (21) 
97. GKS II Żukowo 1 - 1 GKS III Żukowo 10 maja 2009 - 11:00
98. Kamionka Sopot 4 - 3 UKS Klukowo 9 maja 2009 - 15:00
99. Dragon Bojano 1 - 5 GKS Luzino 10 maja 2009 - 11:00
100. KKS Koleczkowo 2 - 1 Wisła II Gdańsk 10 maja 2009 - 13:00
101. Jantar II Sopot 1 - 0 Eko-Prod Szemud 10 maja 2009 - 11:00
102. Gryf II Wejherowo 9 - 2 Damor Rumia 10 maja 2009 - 11:00
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (16) 
103. GKS III Żukowo 0 - 7 Gryf II Wejherowo 16 maja 2009 - 17:00
104. Damor Rumia 3 - 2 Jantar II Sopot 17 maja 2009 - 17:00
105. Eko-Prod Szemud 3 - 2 KKS Koleczkowo 17 maja 2009 - 11:00
106. Wisła II Gdańsk 0 - 2 Dragon Bojano 16 maja 2009 - 13:30
107. GKS Luzino 4 - 1 Kamionka Sopot 16 maja 2009 - 17:00
108. UKS Klukowo 1 - 2 GKS II Żukowo 17 maja 2009 - 11:00
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (20) 
109. UKS Klukowo 2 - 1 GKS III Żukowo 24 maja 2009 - 11:00
110. GKS II Żukowo 0 - 4 GKS Luzino 23 maja 2009 - 17:00
111. Kamionka Sopot 3 - 2 Wisła II Gdańsk 23 maja 2009 - 15:00
112. Dragon Bojano 0 - 3 Eko-Prod Szemud 23 maja 2009 - 16:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 4-0
113. KKS Koleczkowo 4 - 2 Damor Rumia 24 maja 2009 - 13:00
114. Jantar II Sopot 0 - 6 Gryf II Wejherowo 24 maja 2009 - 11:00
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
115. GKS III Żukowo 2 - 2 Jantar II Sopot 31 maja 2009 - 10:00
116. Gryf II Wejherowo 0 - 3 KKS Koleczkowo 30 maja 2009 - 12:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 6-0
117. Damor Rumia 2 - 2 Dragon Bojano 31 maja 2009 - 12:00
118. Eko-Prod Szemud 5 - 3 Kamionka Sopot 31 maja 2009 - 11:00
119. Wisła II Gdańsk 3 - 2 GKS II Żukowo 30 maja 2009 - 16:15
120. GKS Luzino 10 - 1 UKS Klukowo 30 maja 2009 - 17:00
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (23) 
121. GKS Luzino 6 - 3 GKS III Żukowo 6 czerwca 2009 - 17:00
122. UKS Klukowo 2 - 2 Wisła II Gdańsk 7 czerwca 2009 - 11:00
123. GKS II Żukowo 1 - 0 Eko-Prod Szemud 6 czerwca 2009 - 14:00
124. Kamionka Sopot 1 - 4 Damor Rumia 6 czerwca 2009 - 15:00
125. Dragon Bojano 2 - 6 Gryf II Wejherowo 7 czerwca 2009 - 11:00
126. KKS Koleczkowo 4 - 4 Jantar II Sopot 7 czerwca 2009 - 13:00
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (83) 
127. GKS III Żukowo 1 - 3 KKS Koleczkowo 14 czerwca 2009 - 11:00
128. Jantar II Sopot 1 - 3 Dragon Bojano 13 czerwca 2009 - 11:00
129. Gryf II Wejherowo 24 - 0 Kamionka Sopot 14 czerwca 2009 - 11:00
130. Damor Rumia 1 - 3 GKS II Żukowo 14 czerwca 2009 - 12:00
131. Eko-Prod Szemud 3 - 3 UKS Klukowo 14 czerwca 2009 - 11:00
132. Wisła II Gdańsk 2 - 1 GKS Luzino 13 czerwca 2009 - 13:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE