MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wikęd Kębłowo 22 60 19 3 0 112 - 18
2. Stolem Gniewino 22 57 18 3 1 91 - 13
3. Orzeł II Choczewo 22 46 15 1 6 76 - 30
4. KS Rozłazino 22 38 12 2 8 65 - 48
5. Wicher Wierzchucino 22 37 12 1 9 40 - 38
6. Zryw Sławoszyno 22 31 10 1 11 74 - 58
7. Huragan Smolno 22 30 10 0 12 46 - 56
8. Kaszubia Starzyno 22 29 8 5 9 46 - 41
9. Klif Chłapowo 22 21 6 3 13 36 - 76
10. Arka Prusewo 22 20 6 2 14 39 - 78
11. Kaszuby Połchowo 22 9 3 0 19 18 - 120
12. Larix Kostkowo 22 6 1 3 18 15 - 82
Ostatni komentarz dodał WikędKębłowo 22.11.2012, 10:00:56



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
1. Arka Prusewo 0 - 6 Wikęd Kębłowo 31 sierpnia 2008 - 11:00
2. Larix Kostkowo 0 - 1 Wicher Wierzchucino 30 sierpnia 2008 - 16:00
3. Zryw Sławoszyno 2 - 4 Stolem Gniewino 30 sierpnia 2008 - 17:00
4. Huragan Smolno 1 - 3 Orzeł II Choczewo 30 sierpnia 2008 - 17:00
5. Kaszubia Starzyno 1 - 4 KS Rozłazino 31 sierpnia 2008 - 14:00
6. Kaszuby Połchowo 1 - 3 Klif Chłapowo 31 sierpnia 2008 - 13:00
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (1) 
7. Wikęd Kębłowo 12 - 2 Klif Chłapowo 7 września 2008 - 11:00
8. KS Rozłazino 7 - 1 Kaszuby Połchowo 6 września 2008 - 11:00
9. Orzeł II Choczewo 5 - 1 Kaszubia Starzyno 6 września 2008 - 17:00
10. Stolem Gniewino 5 - 1 Huragan Smolno 6 września 2008 - 17:00
11. Wicher Wierzchucino 1 - 1 Zryw Sławoszyno 6 września 2008 - 17:00
12. Arka Prusewo 3 - 3 Larix Kostkowo 7 września 2008 - 11:00
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (7) 
13. Larix Kostkowo 0 - 4 Wikęd Kębłowo 13 września 2008 - 16:00
14. Zryw Sławoszyno 9 - 2 Arka Prusewo 14 września 2008 - 13:00
15. Huragan Smolno 3 - 1 Wicher Wierzchucino 13 września 2008 - 17:00
16. Kaszubia Starzyno 0 - 0 Stolem Gniewino 14 września 2008 - 14:00
17. Kaszuby Połchowo 0 - 9 Orzeł II Choczewo 13 września 2008 - 16:00
18. Klif Chłapowo 1 - 3 KS Rozłazino 14 września 2008 - 14:00
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (9) 
19. Wikęd Kębłowo 2 - 0 KS Rozłazino 21 września 2008 - 11:00
20. Orzeł II Choczewo 2 - 1 Klif Chłapowo 20 września 2008 - 16:00
21. Stolem Gniewino 11 - 0 Kaszuby Połchowo 20 września 2008 - 17:00
22. Wicher Wierzchucino 3 - 0 Kaszubia Starzyno 20 września 2008 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
23. Arka Prusewo 3 - 2 Huragan Smolno 21 września 2008 - 11:00
24. Larix Kostkowo 0 - 2 Zryw Sławoszyno 20 września 2008 - 15:00
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (3) 
25. Zryw Sławoszyno 2 - 3 Wikęd Kębłowo 28 września 2008 - 13:00
26. Huragan Smolno 2 - 4 Larix Kostkowo 27 września 2008 - 16:30
27. Kaszubia Starzyno 1 - 1 Arka Prusewo 28 września 2008 - 14:00
28. Kaszuby Połchowo 0 - 3 Wicher Wierzchucino 28 września 2008 - 14:00
29. Klif Chłapowo 0 - 5 Stolem Gniewino 28 września 2008 - 14:00
30. KS Rozłazino 1 - 2 Orzeł II Choczewo 28 września 2008 - 14:00
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (41) 
31. Wikęd Kębłowo 3 - 1 Orzeł II Choczewo 5 października 2008 - 11:00
32. Stolem Gniewino 6 - 0 KS Rozłazino 4 października 2008 - 16:00
33. Wicher Wierzchucino 7 - 1 Klif Chłapowo 5 października 2008 - 14:00
34. Arka Prusewo 4 - 0 Kaszuby Połchowo 5 października 2008 - 11:00
35. Larix Kostkowo 1 - 1 Kaszubia Starzyno 4 października 2008 - 14:00
36. Zryw Sławoszyno 3 - 1 Huragan Smolno 5 października 2008 - 13:00
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (144) 
37. Huragan Smolno 2 - 5 Wikęd Kębłowo 12 października 2008 - 11:00
38. Kaszubia Starzyno 3 - 1 Zryw Sławoszyno 12 października 2008 - 14:00
39. Kaszuby Połchowo 1 - 0 Larix Kostkowo 12 października 2008 - 14:00
40. Klif Chłapowo 1 - 3 Arka Prusewo 12 października 2008 - 14:00
41. KS Rozłazino 2 - 5 Wicher Wierzchucino 12 października 2008 - 14:00
42. Orzeł II Choczewo 0 - 2 Stolem Gniewino 12 października 2008 - 13:00
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (30) 
43. Wikęd Kębłowo 2 - 2 Stolem Gniewino 19 października 2008 - 11:00
44. Wicher Wierzchucino 1 - 4 Orzeł II Choczewo 19 października 2008 - 14:00
45. Arka Prusewo 2 - 5 KS Rozłazino 19 października 2008 - 11:00
46. Larix Kostkowo 0 - 3 Klif Chłapowo 18 października 2008 - 16:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:0
47. Zryw Sławoszyno 11 - 1 Kaszuby Połchowo 19 października 2008 - 13:00
48. Huragan Smolno 0 - 3 Kaszubia Starzyno 19 października 2008 - 14:00
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (45) 
49. Kaszubia Starzyno 2 - 2 Wikęd Kębłowo 26 października 2008 - 14:00
50. Kaszuby Połchowo 3 - 2 Huragan Smolno 26 października 2008 - 14:00
51. Klif Chłapowo 4 - 3 Zryw Sławoszyno 26 października 2008 - 14:00
52. KS Rozłazino 3 - 0 Larix Kostkowo 26 października 2008 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1
53. Orzeł II Choczewo 4 - 1 Arka Prusewo 26 października 2008 - 14:00
54. Stolem Gniewino 6 - 0 Wicher Wierzchucino 25 października 2008 - 15:30
Kolejka 10 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (37) 
55. Wikęd Kębłowo 4 - 1 Wicher Wierzchucino 2 listopada 2008 - 11:00
56. Arka Prusewo 1 - 2 Stolem Gniewino 2 listopada 2008 - 11:00
57. Larix Kostkowo 0 - 3 Orzeł II Choczewo 2 listopada 2008 - 11:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:0
58. Zryw Sławoszyno 4 - 3 KS Rozłazino 2 listopada 2008 - 13:00
59. Huragan Smolno 0 - 1 Klif Chłapowo 2 listopada 2008 - 14:00
60. Kaszubia Starzyno 3 - 2 Kaszuby Połchowo 2 listopada 2008 - 14:00
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
61. Kaszuby Połchowo 0 - 7 Wikęd Kębłowo 9 listopada 2008 - 12:00
62. Klif Chłapowo 1 - 1 Kaszubia Starzyno 9 listopada 2008 - 14:00
63. KS Rozłazino 8 - 1 Huragan Smolno 9 listopada 2008 - 14:00
64. Orzeł II Choczewo 5 - 1 Zryw Sławoszyno 9 listopada 2008 - 13:00
65. Stolem Gniewino 6 - 0 Larix Kostkowo 8 listopada 2008 - 14:15
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:0
66. Wicher Wierzchucino 2 - 0 Arka Prusewo 9 listopada 2008 - 13:00
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (35) 
67. Wikęd Kębłowo 9 - 0 Arka Prusewo 29 marca 2009 - 11:00
68. Wicher Wierzchucino 1 - 0 Larix Kostkowo 29 kwietnia 2009 - 18:00
69. Stolem Gniewino 6 - 1 Zryw Sławoszyno 28 marca 2009 - 15:00
70. Orzeł II Choczewo 1 - 3 Huragan Smolno 29 kwietnia 2009 - 16:00
71. KS Rozłazino 3 - 2 Kaszubia Starzyno 29 kwietnia 2009 - 17:00
72. Klif Chłapowo 3 - 0 Kaszuby Połchowo 29 kwietnia 2009 - 17:00
brak kart zdrowia
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (41) 
73. Klif Chłapowo 1 - 8 Wikęd Kębłowo 5 kwietnia 2009 - 14:00
74. Kaszuby Połchowo 1 - 7 KS Rozłazino 5 kwietnia 2009 - 12:00
75. Kaszubia Starzyno 3 - 0 Orzeł II Choczewo 4 kwietnia 2009 - 16:00
76. Huragan Smolno 3 - 0 Stolem Gniewino 5 kwietnia 2009 - 14:00
77. Zryw Sławoszyno 3 - 1 Wicher Wierzchucino 5 kwietnia 2009 - 11:00
78. Larix Kostkowo 1 - 2 Arka Prusewo 4 kwietnia 2009 - 17:30
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (28) 
79. Wikęd Kębłowo 6 - 0 Larix Kostkowo 19 kwietnia 2009 - 11:00
80. Arka Prusewo 3 - 6 Zryw Sławoszyno 19 kwietnia 2009 - 11:00
81. Wicher Wierzchucino 1 - 0 Huragan Smolno 18 kwietnia 2009 - 17:00
82. Stolem Gniewino 2 - 1 Kaszubia Starzyno 18 kwietnia 2009 - 16:30
83. Orzeł II Choczewo 7 - 0 Kaszuby Połchowo 19 kwietnia 2009 - 13:00
84. KS Rozłazino 2 - 2 Klif Chłapowo 18 kwietnia 2009 - 14:00
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (25) 
85. KS Rozłazino 0 - 3 Wikęd Kębłowo 25 kwietnia 2009 - 14:00
86. Klif Chłapowo 1 - 3 Orzeł II Choczewo 26 kwietnia 2009 - 14:00
87. Kaszuby Połchowo 0 - 4 Stolem Gniewino 25 kwietnia 2009 - 16:30
88. Kaszubia Starzyno 1 - 2 Wicher Wierzchucino 26 kwietnia 2009 - 14:00
89. Huragan Smolno 3 - 2 Arka Prusewo 26 kwietnia 2009 - 14:00
90. Zryw Sławoszyno 6 - 1 Larix Kostkowo 26 kwietnia 2009 - 11:00
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (24) 
91. Wikęd Kębłowo 6 - 0 Zryw Sławoszyno 3 maja 2009 - 11:00
92. Larix Kostkowo 0 - 3 Huragan Smolno 3 maja 2009 - 11:00
brak dokumentów to?samo?ci, na boisku 2-1
93. Arka Prusewo 1 - 3 Kaszubia Starzyno 3 maja 2009 - 11:00
94. Wicher Wierzchucino 2 - 1 Kaszuby Połchowo 2 maja 2009 - 17:00
95. Stolem Gniewino 6 - 0 Klif Chłapowo 2 maja 2009 - 17:00
96. Orzeł II Choczewo 1 - 1 KS Rozłazino 2 maja 2009 - 17:00
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (29) 
97. Orzeł II Choczewo 1 - 5 Wikęd Kębłowo 9 maja 2009 - 17:00
98. KS Rozłazino 0 - 6 Stolem Gniewino 9 maja 2009 - 14:00
99. Klif Chłapowo 0 - 3 Wicher Wierzchucino 10 maja 2009 - 14:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 3-1
100. Kaszuby Połchowo 0 - 3 Arka Prusewo 9 maja 2009 - 17:00
101. Kaszubia Starzyno 4 - 0 Larix Kostkowo 10 maja 2009 - 14:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 4-1
102. Huragan Smolno 3 - 2 Zryw Sławoszyno 10 maja 2009 - 14:00
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (19) 
103. Wikęd Kębłowo 6 - 1 Huragan Smolno
104. Zryw Sławoszyno 4 - 1 Kaszubia Starzyno 17 maja 2009 - 11:00
105. Larix Kostkowo 2 - 3 Kaszuby Połchowo
106. Arka Prusewo 3 - 2 Klif Chłapowo 17 maja 2009 - 11:00
107. Wicher Wierzchucino 0 - 3 KS Rozłazino 16 maja 2009 - 17:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-1
108. Stolem Gniewino 3 - 0 Orzeł II Choczewo 17 maja 2009 - 17:00
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (48) 
109. Stolem Gniewino 1 - 1 Wikęd Kębłowo 23 maja 2009 - 17:00
110. Orzeł II Choczewo 3 - 0 Wicher Wierzchucino 23 maja 2009 - 18:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 0-2
111. KS Rozłazino 3 - 1 Arka Prusewo 23 maja 2009 - 14:00
112. Klif Chłapowo 2 - 2 Larix Kostkowo 24 maja 2009 - 14:00
113. Kaszuby Połchowo 1 - 8 Zryw Sławoszyno 23 maja 2009 - 17:00
114. Kaszubia Starzyno 1 - 2 Huragan Smolno 24 maja 2009 - 14:00
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (52) 
115. Wikęd Kębłowo 4 - 2 Kaszubia Starzyno 31 maja 2009 - 11:00
116. Huragan Smolno 5 - 1 Kaszuby Połchowo 31 maja 2009 - 14:00
117. Zryw Sławoszyno 3 - 5 Klif Chłapowo 31 maja 2009 - 11:00
118. Larix Kostkowo 1 - 5 KS Rozłazino 30 maja 2009 - 17:00
119. Arka Prusewo 2 - 3 Orzeł II Choczewo 30 maja 2009 - 17:30
120. Wicher Wierzchucino 0 - 3 Stolem Gniewino 30 maja 2009 - 17:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-1
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (45) 
121. Wicher Wierzchucino 0 - 2 Wikęd Kębłowo 6 czerwca 2009 - 17:00
mecz zosta? przerwany 6.06.2009 powodu alarmu bombowego w 50. minucie, doko?czony 10.06.2009 o 19:00
122. Stolem Gniewino 8 - 1 Arka Prusewo 6 czerwca 2009 - 17:00
123. Orzeł II Choczewo 18 - 0 Larix Kostkowo 6 czerwca 2009 - 14:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 18-1
124. KS Rozłazino 3 - 2 Zryw Sławoszyno 6 czerwca 2009 - 14:00
125. Klif Chłapowo 1 - 4 Huragan Smolno 7 czerwca 2009 - 14:00
126. Kaszuby Połchowo 2 - 7 Kaszubia Starzyno 6 czerwca 2009 - 17:00
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (32) 
127. Wikęd Kębłowo 12 - 0 Kaszuby Połchowo 14 czerwca 2009 - 11:00
128. Kaszubia Starzyno 5 - 1 Klif Chłapowo 14 czerwca 2009 - 14:00
129. Huragan Smolno 4 - 2 KS Rozłazino 13 czerwca 2009 - 16:00
130. Zryw Sławoszyno 0 - 1 Orzeł II Choczewo 14 czerwca 2009 - 11:00
131. Larix Kostkowo 0 - 3 Stolem Gniewino 13 czerwca 2009 - 17:00
niekompletny sk?ad
132. Arka Prusewo 1 - 5 Wicher Wierzchucino 13 czerwca 2009 - 17:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE