ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2010/2011 - 17.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2006/2007 - 18.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2004/2005 - 24.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Start Łeba 18 43 13 4 1 54 - 22
2. Sokół Szczypkowice 18 34 11 1 6 50 - 44
3. Baza 44 Siemirowice 18 32 10 2 6 46 - 27
4. Iskra Gogolewo 18 27 8 3 7 49 - 46
5. Stegna Parchowo 18 25 7 4 7 52 - 47
6. Start Łebień 18 23 7 2 9 40 - 38
7. WKS Nożyno 18 23 6 5 7 39 - 43
8. SSPN Malczkowo 18 19 5 4 9 42 - 50
9. Arkonia Pomysk Wielki 18 18 5 3 10 45 - 51
10. Krokusy Stowięcino 18 11 3 2 13 26 - 75
Ostatni komentarz dodał KSkuki 19.04.2011, 11:20:12



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (24) 
1. Krokusy Stowięcino 1 - 6 Arkonia Pomysk Wielki 31 sierpnia 2008 - 14:00
2. Baza 44 Siemirowice 6 - 1 Iskra Gogolewo 31 sierpnia 2008 - 14:00
3. Start Łeba 3 - 0 Sokół Szczypkowice 30 sierpnia 2008 - 16:00
4. SSPN Malczkowo 5 - 2 Stegna Parchowo 31 sierpnia 2008 - 14:00
5. Start Łebień 3 - 2 WKS Nożyno 31 sierpnia 2008 - 14:00
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
6. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 0 WKS Nożyno 6 września 2008 - 17:00
7. Stegna Parchowo 6 - 1 Start Łebień 7 września 2008 - 14:00
8. Sokół Szczypkowice 2 - 4 SSPN Malczkowo 6 września 2008 - 16:00
9. Iskra Gogolewo 1 - 3 Start Łeba 7 września 2008 - 14:00
10. Krokusy Stowięcino 1 - 3 Baza 44 Siemirowice 7 września 2008 - 14:00
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (28) 
11. Baza 44 Siemirowice 4 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 14 września 2008 - 14:00
12. Start Łeba 8 - 0 Krokusy Stowięcino 14 września 2008 - 13:00
13. SSPN Malczkowo 3 - 2 Iskra Gogolewo 14 września 2008 - 15:00
14. Start Łebień 4 - 1 Sokół Szczypkowice 14 września 2008 - 14:00
15. WKS Nożyno 4 - 2 Stegna Parchowo 14 września 2008 - 14:00
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
16. Arkonia Pomysk Wielki 4 - 3 Stegna Parchowo 21 września 2008 - 14:00
17. Sokół Szczypkowice 5 - 3 WKS Nożyno 20 września 2008 - 16:00
18. Iskra Gogolewo 3 - 2 Start Łebień 21 września 2008 - 14:00
19. Krokusy Stowięcino 1 - 6 SSPN Malczkowo 21 września 2008 - 14:00
20. Baza 44 Siemirowice 0 - 2 Start Łeba 21 września 2008 - 14:00
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (4) 
21. Start Łeba 4 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 28 września 2008 - 13:00
22. SSPN Malczkowo 0 - 4 Baza 44 Siemirowice 28 września 2008 - 15:00
23. Start Łebień 5 - 1 Krokusy Stowięcino 28 września 2008 - 14:00
24. WKS Nożyno 2 - 2 Iskra Gogolewo 28 września 2008 - 14:00
25. Stegna Parchowo 1 - 3 Sokół Szczypkowice 28 września 2008 - 14:00
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (25) 
26. Arkonia Pomysk Wielki 5 - 2 Sokół Szczypkowice 5 października 2008 - 14:00
27. Iskra Gogolewo 7 - 5 Stegna Parchowo 5 października 2008 - 14:00
28. Krokusy Stowięcino 3 - 4 WKS Nożyno 5 października 2008 - 14:00
29. Baza 44 Siemirowice 1 - 2 Start Łebień 5 października 2008 - 14:00
30. Start Łeba 2 - 2 SSPN Malczkowo 4 października 2008 - 16:00
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
31. SSPN Malczkowo 4 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 12 października 2008 - 15:00
32. Start Łebień 0 - 1 Start Łeba 12 października 2008 - 14:00
33. WKS Nożyno 3 - 1 Baza 44 Siemirowice 12 października 2008 - 14:00
34. Stegna Parchowo 7 - 3 Krokusy Stowięcino 12 października 2008 - 14:00
35. Sokół Szczypkowice 3 - 2 Iskra Gogolewo 11 października 2008 - 16:00
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
36. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 3 Iskra Gogolewo 19 października 2008 - 14:00
37. Krokusy Stowięcino 1 - 4 Sokół Szczypkowice 19 października 2008 - 14:00
38. Baza 44 Siemirowice 2 - 2 Stegna Parchowo 19 października 2008 - 14:00
39. Start Łeba 3 - 1 WKS Nożyno 18 października 2008 - 15:00
40. SSPN Malczkowo 0 - 0 Start Łebień 19 października 2008 - 14:00
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (11) 
41. Start Łebień 4 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 26 października 2008 - 14:00
42. WKS Nożyno 2 - 2 SSPN Malczkowo 26 października 2008 - 14:00
43. Stegna Parchowo 5 - 1 Start Łeba 26 października 2008 - 14:00
44. Sokół Szczypkowice 2 - 1 Baza 44 Siemirowice 25 października 2008 - 15:00
45. Iskra Gogolewo 7 - 1 Krokusy Stowięcino 26 października 2008 - 14:00
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (27) 
46. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 1 Krokusy Stowięcino 19 kwietnia 2009 - 14:00
47. Iskra Gogolewo 0 - 2 Baza 44 Siemirowice 19 kwietnia 2009 - 14:00
48. Sokół Szczypkowice 0 - 3 Start Łeba 18 kwietnia 2009 - 16:00
49. Stegna Parchowo 2 - 1 SSPN Malczkowo 19 kwietnia 2009 - 15:00
50. WKS Nożyno 3 - 2 Start Łebień 19 kwietnia 2009 - 14:00
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (20) 
51. WKS Nożyno 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 26 kwietnia 2009 - 14:00
52. Start Łebień 1 - 2 Stegna Parchowo 26 kwietnia 2009 - 14:00
53. SSPN Malczkowo 1 - 2 Sokół Szczypkowice 26 kwietnia 2009 - 15:00
54. Start Łeba 2 - 2 Iskra Gogolewo 26 kwietnia 2009 - 12:00
55. Baza 44 Siemirowice 1 - 1 Krokusy Stowięcino 25 kwietnia 2009 - 12:00
Kolejka 12 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (32) 
56. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 2 Baza 44 Siemirowice 3 maja 2009 - 14:00
57. Krokusy Stowięcino 0 - 5 Start Łeba 3 maja 2009 - 16:00
58. Iskra Gogolewo 4 - 0 SSPN Malczkowo 3 maja 2009 - 14:00
59. Sokół Szczypkowice 1 - 0 Start Łebień 3 maja 2009 - 11:30
60. Stegna Parchowo 1 - 1 WKS Nożyno 1 maja 2009 - 17:00
Kolejka 13 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (17) 
61. Stegna Parchowo 2 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 10 maja 2009 - 15:00
62. WKS Nożyno 2 - 4 Sokół Szczypkowice 10 maja 2009 - 14:00
63. Start Łebień 4 - 1 Iskra Gogolewo 10 maja 2009 - 14:00
64. SSPN Malczkowo 0 - 3 Krokusy Stowięcino 10 maja 2009 - 15:00
65. Start Łeba 4 - 0 Baza 44 Siemirowice 10 maja 2009 - 12:00
Kolejka 14 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (35) 
66. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 2 Start Łeba 17 maja 2009 - 14:00
67. Baza 44 Siemirowice 4 - 2 SSPN Malczkowo 16 maja 2009 - 14:00
68. Krokusy Stowięcino 2 - 1 Start Łebień 17 maja 2009 - 14:00
69. Iskra Gogolewo 2 - 2 WKS Nożyno 17 maja 2009 - 14:00
70. Sokół Szczypkowice 2 - 2 Stegna Parchowo 17 maja 2009 - 11:30
Kolejka 15 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
71. Sokół Szczypkowice 6 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 24 maja 2009 - 11:30
72. Stegna Parchowo 2 - 3 Iskra Gogolewo 24 maja 2009 - 15:00
73. WKS Nożyno 1 - 2 Krokusy Stowięcino 24 maja 2009 - 14:00
74. Start Łebień 1 - 3 Baza 44 Siemirowice 24 maja 2009 - 14:00
75. SSPN Malczkowo 1 - 4 Start Łeba 23 maja 2009 - 15:00
Kolejka 16 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
76. Arkonia Pomysk Wielki 5 - 4 SSPN Malczkowo 31 maja 2009 - 14:00
77. Start Łeba 2 - 1 Start Łebień 31 maja 2009 - 12:00
78. Baza 44 Siemirowice 3 - 2 WKS Nożyno 30 maja 2009 - 12:00
79. Krokusy Stowięcino 2 - 3 Stegna Parchowo 31 maja 2009 - 14:00
80. Iskra Gogolewo 2 - 4 Sokół Szczypkowice 31 maja 2009 - 14:00
Kolejka 17 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (95) 
81. Iskra Gogolewo 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 7 czerwca 2009 - 14:00
82. Sokół Szczypkowice 8 - 1 Krokusy Stowięcino 7 czerwca 2009 - 11:00
83. Stegna Parchowo 2 - 1 Baza 44 Siemirowice 7 czerwca 2009 - 15:00
84. WKS Nożyno 1 - 1 Start Łeba 7 czerwca 2009 - 14:00
85. Start Łebień 4 - 4 SSPN Malczkowo 7 czerwca 2009 - 14:00
Kolejka 18 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (90) 
86. Arkonia Pomysk Wielki 4 - 5 Start Łebień 14 czerwca 2009 - 14:00
87. SSPN Malczkowo 3 - 4 WKS Nożyno 13 czerwca 2009 - 15:00
88. Start Łeba 4 - 3 Stegna Parchowo 14 czerwca 2009 - 14:00
89. Baza 44 Siemirowice 8 - 1 Sokół Szczypkowice 13 czerwca 2009 - 14:00
90. Krokusy Stowięcino 2 - 5 Iskra Gogolewo 14 czerwca 2009 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE