MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork IX - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zawisza Czarne Dolne 18 48 16 0 2 57 - 11
2. Spójnia Sadlinki 18 43 13 4 1 51 - 14
3. Jurand Lasowice 18 38 12 2 4 47 - 24
4. Ruch Gościszewo 18 33 11 0 7 60 - 28
5. GKS Straszewo 18 29 9 2 7 30 - 32
6. Olimpia II Sztum 18 22 7 1 10 40 - 49
7. Balaton Klasztorek 18 19 6 1 11 33 - 52
8. Tęcza Szropy 18 16 4 4 10 24 - 41
9. Zacisze Pawlice 18 13 4 1 13 22 - 50
10. Racovia Rakowiec 18 1 0 1 17 6 - 69
Ostatni komentarz dodał kamilo 20.07.2009, 12:54:54



Kolejka 1 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (186) 
1. Jurand Lasowice 3 - 1 Zacisze Pawlice 7 września 2008 - 15:00
2. Spójnia Sadlinki 7 - 2 Olimpia II Sztum 6 września 2008 - 15:00
3. Racovia Rakowiec 0 - 0 Tęcza Szropy 7 września 2008 - 15:00
4. GKS Straszewo 3 - 0 Balaton Klasztorek 6 września 2008 - 16:00
5. Ruch Gościszewo 3 - 1 Zawisza Czarne Dolne 6 września 2008 - 16:00
Kolejka 2 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (69) 
6. Zacisze Pawlice 0 - 4 Zawisza Czarne Dolne
7. Balaton Klasztorek 0 - 7 Ruch Gościszewo 13 września 2008 - 14:00
8. Tęcza Szropy 0 - 0 GKS Straszewo 13 września 2008 - 16:00
9. Olimpia II Sztum 5 - 1 Racovia Rakowiec 14 września 2008 - 13:00
10. Jurand Lasowice 1 - 1 Spójnia Sadlinki 13 września 2008 - 13:00
Kolejka 3 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (40) 
11. Spójnia Sadlinki 2 - 1 Zacisze Pawlice 20 września 2008 - 15:00
12. Racovia Rakowiec 2 - 3 Jurand Lasowice 21 września 2008 - 15:00
13. GKS Straszewo 1 - 0 Olimpia II Sztum 20 września 2008 - 15:00
14. Ruch Gościszewo 3 - 0 Tęcza Szropy 20 września 2008 - 16:00
15. Zawisza Czarne Dolne 4 - 0 Balaton Klasztorek 20 września 2008 - 13:30
Kolejka 4 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (67) 
16. Zacisze Pawlice 4 - 2 Balaton Klasztorek 28 września 2008
17. Tęcza Szropy 0 - 4 Zawisza Czarne Dolne 27 września 2008 - 15:30
18. Olimpia II Sztum 5 - 2 Ruch Gościszewo 28 września 2008 - 15:00
19. Jurand Lasowice 6 - 1 GKS Straszewo 28 września 2008 - 15:00
20. Spójnia Sadlinki 2 - 0 Racovia Rakowiec 27 września 2008 - 12:00
Kolejka 5 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (93) 
21. Racovia Rakowiec 2 - 5 Zacisze Pawlice 5 października 2008 - 15:00
22. GKS Straszewo 1 - 1 Spójnia Sadlinki 4 października 2008 - 15:00
23. Ruch Gościszewo 3 - 1 Jurand Lasowice 4 października 2008 - 15:30
24. Zawisza Czarne Dolne 2 - 0 Olimpia II Sztum 4 października 2008 - 13:30
25. Balaton Klasztorek 0 - 3 Tęcza Szropy
vo,brak weryfikacji boiska
Kolejka 6 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (71) 
26. Zacisze Pawlice 1 - 1 Tęcza Szropy
27. Olimpia II Sztum 6 - 0 Balaton Klasztorek 12 października 2008 - 14:00
28. Jurand Lasowice 0 - 2 Zawisza Czarne Dolne 12 października 2008 - 15:00
29. Spójnia Sadlinki 2 - 0 Ruch Gościszewo 11 października 2008 - 15:00
30. Racovia Rakowiec 0 - 3 GKS Straszewo 12 października 2008 - 15:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:4
Kolejka 7 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (63) 
31. GKS Straszewo 2 - 1 Zacisze Pawlice 19 października 2008 - 14:00
32. Ruch Gościszewo 13 - 1 Racovia Rakowiec 18 października 2008 - 15:00
33. Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Spójnia Sadlinki 18 października 2008 - 13:30
34. Balaton Klasztorek 1 - 2 Jurand Lasowice 19 października 2008 - 13:30
35. Tęcza Szropy 0 - 0 Olimpia II Sztum 18 października 2008 - 15:00
Kolejka 8 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (107) 
36. Zacisze Pawlice 0 - 3 Olimpia II Sztum
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:0
37. Jurand Lasowice 4 - 1 Tęcza Szropy 26 października 2008 - 15:00
38. Spójnia Sadlinki 8 - 0 Balaton Klasztorek 25 października 2008 - 12:00
39. Racovia Rakowiec 0 - 8 Zawisza Czarne Dolne 26 października 2008 - 15:00
40. GKS Straszewo 2 - 4 Ruch Gościszewo 25 października 2008 - 15:00
Kolejka 9 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (54) 
41. Ruch Gościszewo 5 - 0 Zacisze Pawlice 8 listopada 2008 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:1
42. Zawisza Czarne Dolne 5 - 0 GKS Straszewo 8 listopada 2008 - 13:30
43. Balaton Klasztorek 3 - 0 Racovia Rakowiec 8 listopada 2008 - 12:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:4
44. Tęcza Szropy 1 - 5 Spójnia Sadlinki 8 listopada 2008 - 13:00
45. Olimpia II Sztum 0 - 3 Jurand Lasowice 9 listopada 2008 - 13:30
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (120) 
46. Zacisze Pawlice 3 - 2 Jurand Lasowice 19 kwietnia 2009 - 15:00
47. Olimpia II Sztum 0 - 3 Spójnia Sadlinki 19 kwietnia 2009 - 17:00
48. Tęcza Szropy 3 - 0 Racovia Rakowiec 19 kwietnia 2009 - 15:00
49. Balaton Klasztorek 0 - 2 GKS Straszewo 19 kwietnia 2009 - 15:00
50. Zawisza Czarne Dolne 2 - 0 Ruch Gościszewo 18 kwietnia 2009 - 11:00
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
51. Zawisza Czarne Dolne 1 - 0 Zacisze Pawlice 26 kwietnia 2009 - 16:00
52. Ruch Gościszewo 2 - 3 Balaton Klasztorek 25 kwietnia 2009 - 17:00
53. GKS Straszewo 3 - 2 Tęcza Szropy 26 kwietnia 2009 - 15:00
54. Racovia Rakowiec 0 - 3 Olimpia II Sztum
55. Spójnia Sadlinki 2 - 2 Jurand Lasowice 25 kwietnia 2009 - 14:30
Kolejka 12 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (18) 
56. Zacisze Pawlice 0 - 1 Spójnia Sadlinki 3 maja 2009 - 15:00
57. Jurand Lasowice 3 - 0 Racovia Rakowiec
58. Olimpia II Sztum 2 - 1 GKS Straszewo
59. Tęcza Szropy 1 - 7 Ruch Gościszewo 3 maja 2009 - 15:00
60. Balaton Klasztorek 1 - 2 Zawisza Czarne Dolne 2 maja 2009
Kolejka 13 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (19) 
61. Balaton Klasztorek 2 - 1 Zacisze Pawlice 10 maja 2009 - 12:00
62. Zawisza Czarne Dolne 4 - 1 Tęcza Szropy 10 maja 2009 - 17:00
63. Ruch Gościszewo 5 - 0 Olimpia II Sztum 9 maja 2009 - 17:00
64. GKS Straszewo 1 - 4 Jurand Lasowice 10 maja 2009 - 15:00
65. Racovia Rakowiec 0 - 3 Spójnia Sadlinki
Kolejka 14 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (18) 
66. Zacisze Pawlice 3 - 0 Racovia Rakowiec
67. Spójnia Sadlinki 4 - 0 GKS Straszewo 16 maja 2009 - 14:30
68. Jurand Lasowice 3 - 0 Ruch Gościszewo 17 maja 2009 - 14:00
69. Olimpia II Sztum 1 - 4 Zawisza Czarne Dolne 17 maja 2009 - 17:00
70. Tęcza Szropy 2 - 4 Balaton Klasztorek 17 maja 2009 - 15:00
Kolejka 15 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (48) 
71. Tęcza Szropy 4 - 0 Zacisze Pawlice
72. Balaton Klasztorek 12 - 1 Olimpia II Sztum
73. Zawisza Czarne Dolne 4 - 1 Jurand Lasowice 24 maja 2009 - 17:00
74. Ruch Gościszewo 0 - 4 Spójnia Sadlinki 23 maja 2009 - 17:00
75. GKS Straszewo 3 - 0 Racovia Rakowiec
Kolejka 16 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (30) 
76. Zacisze Pawlice 0 - 3 GKS Straszewo
Na boisku 1:1. Nieuprawniony zawodnik
77. Racovia Rakowiec 0 - 3 Ruch Gościszewo
78. Spójnia Sadlinki 3 - 1 Zawisza Czarne Dolne
79. Jurand Lasowice 3 - 0 Balaton Klasztorek
80. Olimpia II Sztum 2 - 3 Tęcza Szropy
Kolejka 17 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (23) 
81. Olimpia II Sztum 10 - 2 Zacisze Pawlice
82. Tęcza Szropy 2 - 3 Jurand Lasowice 7 czerwca 2009 - 15:00
83. Balaton Klasztorek 2 - 2 Spójnia Sadlinki
84. Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Racovia Rakowiec
85. Ruch Gościszewo 0 - 3 GKS Straszewo 6 czerwca 2009 - 17:30
Na boisku 4:3. Nieuprawniony zawodnik
Kolejka 18 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (63) 
86. Zacisze Pawlice 0 - 3 Ruch Gościszewo
nieprzygotowane boisko
87. GKS Straszewo 1 - 3 Zawisza Czarne Dolne
88. Racovia Rakowiec 0 - 3 Balaton Klasztorek
89. Spójnia Sadlinki 1 - 0 Tęcza Szropy
90. Jurand Lasowice 3 - 0 Olimpia II Sztum 14 czerwca 2009 - 14:00
Go?cie nie przyjechali.




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE