MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Spartan Miłobądz 18 48 15 3 0 104 - 23
2. Unia Wielki Garc-Gręblin 18 42 13 3 2 69 - 20
3. Styna Godziszewo 18 32 9 5 4 62 - 44
4. Tęcza Siwiałka 18 31 9 4 5 45 - 36
5. Bursztyn Gniszewo 18 30 9 3 6 63 - 40
6. Świt Dąbrówka Tczewska 18 29 9 2 7 41 - 27
7. Wietcisa II Skarszewy 18 25 8 1 9 69 - 44
8. Jaguar Malenin 18 13 4 1 13 41 - 97
9. Delta Małżewko 18 4 1 1 16 22 - 98
10. Lisovia Lisewo 18 3 0 3 15 24 - 111
Ostatni komentarz dodał Meblex15 10.07.2009, 21:34:24



Kolejka 1 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (107) 
1. Jaguar Malenin 4 - 2 Delta Małżewko 7 września 2008 - 15:00
2. Wietcisa II Skarszewy 0 - 3 Tęcza Siwiałka 6 września 2008 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:1
3. Bursztyn Gniszewo 1 - 4 Unia Wielki Garc-Gręblin 6 września 2008 - 15:00
4. Lisovia Lisewo 0 - 11 Spartan Miłobądz 7 września 2008 - 12:00
5. Styna Godziszewo 1 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska
Kolejka 2 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (55) 
6. Delta Małżewko 0 - 6 Świt Dąbrówka Tczewska 14 września 2008 - 13:00
7. Spartan Miłobądz 8 - 2 Styna Godziszewo 13 września 2008 - 16:00
8. Unia Wielki Garc-Gręblin 6 - 1 Lisovia Lisewo
9. Tęcza Siwiałka 2 - 4 Bursztyn Gniszewo 14 września 2008 - 15:00
10. Jaguar Malenin 0 - 2 Wietcisa II Skarszewy
Kolejka 3 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (78) 
11. Wietcisa II Skarszewy 13 - 0 Delta Małżewko
12. Bursztyn Gniszewo 5 - 1 Jaguar Malenin 20 września 2008 - 15:00
13. Lisovia Lisewo 0 - 7 Tęcza Siwiałka
14. Styna Godziszewo 2 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin
15. Świt Dąbrówka Tczewska 0 - 2 Spartan Miłobądz
Kolejka 4 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
16. Delta Małżewko 2 - 8 Spartan Miłobądz
17. Unia Wielki Garc-Gręblin 2 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska
18. Tęcza Siwiałka 2 - 2 Styna Godziszewo
19. Jaguar Malenin 6 - 0 Lisovia Lisewo
20. Wietcisa II Skarszewy 2 - 4 Bursztyn Gniszewo 27 września 2008 - 14:00
Kolejka 5 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (58) 
21. Bursztyn Gniszewo 12 - 0 Delta Małżewko 4 października 2008 - 15:00
22. Lisovia Lisewo 3 - 8 Wietcisa II Skarszewy
23. Styna Godziszewo 5 - 2 Jaguar Malenin
24. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 1 Tęcza Siwiałka
25. Spartan Miłobądz 2 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin
Kolejka 6 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
26. Delta Małżewko 1 - 6 Unia Wielki Garc-Gręblin
27. Tęcza Siwiałka 1 - 1 Spartan Miłobądz
28. Jaguar Malenin 1 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska
29. Wietcisa II Skarszewy 2 - 3 Styna Godziszewo
30. Bursztyn Gniszewo 3 - 0 Lisovia Lisewo 22 października 2008 - 15:30
Kolejka 7 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (102) 
31. Lisovia Lisewo 4 - 6 Delta Małżewko
32. Styna Godziszewo 1 - 1 Bursztyn Gniszewo 19 października 2008 - 13:00
33. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 3 Wietcisa II Skarszewy
34. Spartan Miłobądz 17 - 1 Jaguar Malenin
35. Unia Wielki Garc-Gręblin 0 - 1 Tęcza Siwiałka
Kolejka 8 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (25) 
36. Delta Małżewko 1 - 2 Tęcza Siwiałka
37. Jaguar Malenin 0 - 6 Unia Wielki Garc-Gręblin
38. Wietcisa II Skarszewy 2 - 4 Spartan Miłobądz
39. Bursztyn Gniszewo 2 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 25 października 2008 - 14:00
40. Lisovia Lisewo 0 - 4 Styna Godziszewo
Kolejka 9 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (110) 
41. Styna Godziszewo 5 - 1 Delta Małżewko
42. Świt Dąbrówka Tczewska 6 - 1 Lisovia Lisewo
43. Spartan Miłobądz 4 - 0 Bursztyn Gniszewo 8 listopada 2008 - 14:00
44. Unia Wielki Garc-Gręblin 6 - 0 Wietcisa II Skarszewy
45. Tęcza Siwiałka 0 - 3 Jaguar Malenin
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (95) 
46. Delta Małżewko 2 - 3 Jaguar Malenin 19 kwietnia 2009 - 13:00
47. Tęcza Siwiałka 3 - 2 Wietcisa II Skarszewy
48. Unia Wielki Garc-Gręblin 2 - 0 Bursztyn Gniszewo 19 kwietnia 2009 - 14:00
49. Spartan Miłobądz 14 - 2 Lisovia Lisewo
50. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 1 Styna Godziszewo
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (27) 
51. Świt Dąbrówka Tczewska 4 - 1 Delta Małżewko
52. Styna Godziszewo 2 - 2 Spartan Miłobądz 26 kwietnia 2009 - 14:00
53. Lisovia Lisewo 1 - 7 Unia Wielki Garc-Gręblin 26 kwietnia 2009 - 12:00
54. Bursztyn Gniszewo 2 - 3 Tęcza Siwiałka 25 kwietnia 2009 - 17:00
55. Wietcisa II Skarszewy 7 - 0 Jaguar Malenin
Kolejka 12 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
56. Delta Małżewko 0 - 5 Wietcisa II Skarszewy
57. Jaguar Malenin 2 - 14 Bursztyn Gniszewo 3 maja 2009 - 14:00
58. Tęcza Siwiałka 3 - 2 Lisovia Lisewo
59. Unia Wielki Garc-Gręblin 4 - 1 Styna Godziszewo
60. Spartan Miłobądz 3 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska
Kolejka 13 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (66) 
61. Spartan Miłobądz 6 - 0 Delta Małżewko
62. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin
63. Styna Godziszewo 3 - 2 Tęcza Siwiałka 10 maja 2009 - 14:00
64. Lisovia Lisewo 2 - 2 Jaguar Malenin 10 maja 2009 - 12:00
65. Bursztyn Gniszewo 2 - 6 Wietcisa II Skarszewy 9 maja 2009 - 12:00
Kolejka 14 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (65) 
66. Delta Małżewko 2 - 3 Bursztyn Gniszewo 17 maja 2009 - 13:00
67. Wietcisa II Skarszewy 10 - 0 Lisovia Lisewo
68. Jaguar Malenin 7 - 9 Styna Godziszewo
69. Tęcza Siwiałka 0 - 4 Świt Dąbrówka Tczewska
70. Unia Wielki Garc-Gręblin 1 - 3 Spartan Miłobądz
Kolejka 15 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (74) 
71. Unia Wielki Garc-Gręblin 6 - 0 Delta Małżewko
72. Spartan Miłobądz 4 - 1 Tęcza Siwiałka
73. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 0 Jaguar Malenin
74. Styna Godziszewo 3 - 0 Wietcisa II Skarszewy 24 maja 2009 - 14:00
75. Lisovia Lisewo 3 - 3 Bursztyn Gniszewo 24 maja 2009 - 12:00
Kolejka 16 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (46) 
76. Delta Małżewko 2 - 2 Lisovia Lisewo
77. Bursztyn Gniszewo 4 - 4 Styna Godziszewo 31 maja 2009 - 14:00
78. Wietcisa II Skarszewy 5 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska
79. Jaguar Malenin 4 - 9 Spartan Miłobądz
80. Tęcza Siwiałka 2 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin
Kolejka 17 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (42) 
81. Tęcza Siwiałka 5 - 2 Delta Małżewko
82. Unia Wielki Garc-Gręblin 5 - 2 Jaguar Malenin
83. Spartan Miłobądz 3 - 0 Wietcisa II Skarszewy
gra nieuprawnionego zawodnika
84. Świt Dąbrówka Tczewska 0 - 1 Bursztyn Gniszewo 7 czerwca 2009 - 16:00
85. Styna Godziszewo 10 - 2 Lisovia Lisewo 7 czerwca 2009 - 14:00
Kolejka 18 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (106) 
86. Delta Małżewko 0 - 4 Styna Godziszewo
87. Lisovia Lisewo 1 - 3 Świt Dąbrówka Tczewska 14 czerwca 2009 - 12:00
88. Bursztyn Gniszewo 2 - 3 Spartan Miłobądz 13 czerwca 2009 - 16:00
89. Wietcisa II Skarszewy 2 - 6 Unia Wielki Garc-Gręblin
90. Jaguar Malenin 3 - 7 Tęcza Siwiałka




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE