MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 26 71 23 2 1 118 - 21
2. Arka Gdynia 26 62 20 2 4 111 - 16
3. Gedania Gdańsk 26 50 15 5 6 44 - 31
4. Lechia II Gdańsk 26 47 15 2 9 63 - 40
5. Bałtyk Gdynia 26 46 15 1 10 67 - 65
6. Wisła Tczew 26 42 13 3 10 58 - 56
7. Gryf 95 Słupsk 26 40 13 1 12 51 - 48
8. Jantar Ustka 26 35 11 2 13 54 - 49
9. Bytovia Bytów 26 33 10 3 13 38 - 61
10. SKS-KP Starogard Gdański 26 29 9 2 15 40 - 71
11. Rodło Kwidzyn 26 28 8 4 14 38 - 72
12. Polonia Gdańsk 26 26 8 2 16 45 - 56
13. Chojniczanka Chojnice 26 17 5 2 19 40 - 82
14. Orkan Rumia 26 4 1 1 24 12 - 111
Ostatni komentarz dodał Obserwator 20.07.2009, 01:25:50



Kolejka 1 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (175) 
1. Orkan Rumia 1 - 1 Bytovia Bytów 16 sierpnia 2008 - 12:00
2. SKS-KP Starogard Gdański 2 - 6 Bałtyk Gdynia 16 sierpnia 2008 - 13:00
3. Wisła Tczew 8 - 1 Rodło Kwidzyn 17 sierpnia 2008 - 11:00
4. Chojniczanka Chojnice 3 - 5 Lechia II Gdańsk 16 sierpnia 2008 - 13:00
5. Lechia Gdańsk 3 - 2 Gedania Gdańsk 16 sierpnia 2008 - 11:00
6. Arka Gdynia 5 - 0 Gryf 95 Słupsk 16 sierpnia 2008 - 15:00
7. Jantar Ustka 4 - 0 Polonia Gdańsk 16 sierpnia 2008 - 12:00
Kolejka 2 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (77) 
8. Bytovia Bytów 1 - 0 Polonia Gdańsk 24 sierpnia 2008 - 16:00
9. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Jantar Ustka 23 sierpnia 2008 - 12:00
10. Gedania Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia 23 sierpnia 2008 - 13:30
11. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Lechia Gdańsk 22 sierpnia 2008 - 16:00
12. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2008 - 11:00
13. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Wisła Tczew 24 sierpnia 2008 - 13:00
14. Orkan Rumia 0 - 3 SKS-KP Starogard Gdański 24 sierpnia 2008 - 14:00
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (63) 
15. SKS-KP Starogard Gdański 2 - 1 Bytovia Bytów 30 sierpnia 2008 - 13:15
16. Wisła Tczew 3 - 0 Orkan Rumia 31 sierpnia 2008 - 11:00
17. Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Bałtyk Gdynia 31 sierpnia 2008 - 12:00
18. Lechia Gdańsk 4 - 0 Rodło Kwidzyn 30 sierpnia 2008 - 11:00
19. Arka Gdynia 1 - 0 Lechia II Gdańsk 30 sierpnia 2008 - 13:00
20. Jantar Ustka 1 - 2 Gedania Gdańsk 30 sierpnia 2008 - 11:00
21. Polonia Gdańsk 1 - 3 Gryf 95 Słupsk 30 sierpnia 2008 - 11:00
Kolejka 4 - 3. września 2008 [szczegóły] Komentarze (94) 
22. Bytovia Bytów 1 - 0 Gryf 95 Słupsk 3 września 2008 - 17:00
23. Gedania Gdańsk 3 - 3 Polonia Gdańsk 3 września 2008 - 18:00
24. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Jantar Ustka 3 września 2008 - 13:00
25. Rodło Kwidzyn 0 - 7 Arka Gdynia 3 września 2008 - 17:00
26. Bałtyk Gdynia 1 - 13 Lechia Gdańsk 3 września 2008 - 17:00
27. Orkan Rumia 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 3 września 2008 - 17:00
28. SKS-KP Starogard Gdański 1 - 4 Wisła Tczew 3 września 2008 - 17:00
Kolejka 5 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (39) 
29. Wisła Tczew 6 - 0 Bytovia Bytów 7 września 2008 - 10:30
30. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 SKS-KP Starogard Gdański 6 września 2008 - 13:00
31. Lechia Gdańsk 12 - 0 Orkan Rumia 7 września 2008 - 11:00
32. Arka Gdynia 9 - 1 Bałtyk Gdynia 6 września 2008 - 13:00
33. Jantar Ustka 5 - 1 Rodło Kwidzyn 6 września 2008 - 13:00
34. Polonia Gdańsk 2 - 4 Lechia II Gdańsk 7 września 2008 - 13:30
35. Gryf 95 Słupsk 3 - 4 Gedania Gdańsk 6 września 2008 - 14:00
Kolejka 6 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (58) 
36. Bytovia Bytów 0 - 1 Gedania Gdańsk 14 września 2008 - 16:00
37. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Gryf 95 Słupsk 14 września 2008 - 13:00
38. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Polonia Gdańsk 14 września 2008 - 13:00
39. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Jantar Ustka 14 września 2008 - 13:00
40. Orkan Rumia 0 - 4 Arka Gdynia 14 września 2008 - 11:00
41. SKS-KP Starogard Gdański 1 - 3 Lechia Gdańsk 14 września 2008 - 16:00
42. Wisła Tczew 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 14 września 2008 - 10:30
Kolejka 7 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
43. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Bytovia Bytów 20 września 2008 - 13:00
44. Lechia Gdańsk 4 - 1 Wisła Tczew 21 września 2008 - 11:00
45. Arka Gdynia 11 - 1 SKS-KP Starogard Gdański 20 września 2008 - 13:00
46. Jantar Ustka 9 - 0 Orkan Rumia 20 września 2008 - 11:00
47. Polonia Gdańsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia 21 września 2008 - 13:30
48. Gryf 95 Słupsk 3 - 3 Rodło Kwidzyn 20 września 2008 - 14:00
49. Gedania Gdańsk 1 - 0 Lechia II Gdańsk 20 września 2008 - 11:30
Kolejka 8 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
50. Bytovia Bytów 2 - 1 Lechia II Gdańsk 28 września 2008 - 13:30
51. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Gedania Gdańsk 28 września 2008 - 15:30
52. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Gryf 95 Słupsk 28 września 2008 - 13:00
53. Orkan Rumia 0 - 7 Polonia Gdańsk 28 września 2008 - 11:00
54. SKS-KP Starogard Gdański 2 - 5 Jantar Ustka 27 września 2008 - 13:15
55. Wisła Tczew 1 - 0 Arka Gdynia 28 września 2008 - 10:30
56. Chojniczanka Chojnice 0 - 7 Lechia Gdańsk 28 września 2008 - 13:00
Kolejka 9 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (38) 
57. Lechia Gdańsk 4 - 0 Bytovia Bytów 4 października 2008 - 11:00
58. Arka Gdynia 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 4 października 2008 - 13:00
59. Jantar Ustka 2 - 3 Wisła Tczew 4 października 2008 - 11:00
60. Polonia Gdańsk 4 - 0 SKS-KP Starogard Gdański 4 października 2008 - 13:30
61. Gryf 95 Słupsk 5 - 1 Orkan Rumia 4 października 2008 - 14:00
62. Gedania Gdańsk 0 - 1 Bałtyk Gdynia 4 października 2008 - 13:00
63. Lechia II Gdańsk 3 - 2 Rodło Kwidzyn 5 października 2008 - 15:00
Kolejka 10 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (34) 
64. Bytovia Bytów 3 - 3 Rodło Kwidzyn 12 października 2008 - 15:00
65. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Lechia II Gdańsk 12 października 2008 - 13:00
66. Orkan Rumia 0 - 1 Gedania Gdańsk 12 października 2008 - 11:00
67. SKS-KP Starogard Gdański 1 - 2 Gryf 95 Słupsk 11 października 2008 - 13:15
68. Wisła Tczew 4 - 5 Polonia Gdańsk 12 października 2008 - 10:30
69. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Jantar Ustka 12 października 2008 - 14:00
70. Lechia Gdańsk 4 - 2 Arka Gdynia 12 października 2008 - 11:00
Kolejka 11 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
71. Arka Gdynia 4 - 0 Bytovia Bytów 18 października 2008 - 13:00
72. Jantar Ustka 0 - 5 Lechia Gdańsk 18 października 2008 - 11:00
73. Polonia Gdańsk 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 18 października 2008 - 13:30
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:1
74. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Wisła Tczew 18 października 2008 - 14:00
75. Gedania Gdańsk 4 - 0 SKS-KP Starogard Gdański 18 października 2008 - 13:30
76. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Orkan Rumia 18 października 2008 - 15:00
77. Rodło Kwidzyn 1 - 5 Bałtyk Gdynia 19 października 2008 - 11:00
Kolejka 12 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (54) 
78. Bytovia Bytów 0 - 4 Bałtyk Gdynia 26 października 2008 - 15:00
79. Orkan Rumia 1 - 2 Rodło Kwidzyn 26 października 2008 - 13:15
80. SKS-KP Starogard Gdański 2 - 4 Lechia II Gdańsk 25 października 2008 - 13:15
81. Wisła Tczew 1 - 1 Gedania Gdańsk 26 października 2008 - 10:30
82. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Gryf 95 Słupsk 26 października 2008 - 13:00
83. Lechia Gdańsk 1 - 0 Polonia Gdańsk 25 października 2008 - 13:00
84. Arka Gdynia 5 - 0 Jantar Ustka 25 października 2008 - 13:00
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (64) 
85. Jantar Ustka 1 - 1 Bytovia Bytów 8 listopada 2008 - 12:00
86. Polonia Gdańsk 0 - 5 Arka Gdynia 8 listopada 2008 - 13:30
87. Gryf 95 Słupsk 1 - 3 Lechia Gdańsk 8 listopada 2008 - 13:00
88. Gedania Gdańsk 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 8 listopada 2008 - 13:30
89. Lechia II Gdańsk 5 - 0 Wisła Tczew 8 listopada 2008 - 13:00
90. Rodło Kwidzyn 2 - 3 SKS-KP Starogard Gdański 9 listopada 2008 - 14:00
91. Bałtyk Gdynia 8 - 0 Orkan Rumia 9 listopada 2008 - 13:00
Kolejka 14 - 14/15. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (44) 
92. Bytovia Bytów 3 - 0 Orkan Rumia 15 marca 2009 - 13:00
93. Bałtyk Gdynia 3 - 1 SKS-KP Starogard Gdański 15 marca 2009 - 13:00
94. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Wisła Tczew 15 marca 2009 - 15:30
95. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 14 marca 2009 - 11:00
96. Gedania Gdańsk 0 - 2 Lechia Gdańsk 14 marca 2009 - 11:00
97. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Arka Gdynia 15 marca 2009 - 12:00
98. Polonia Gdańsk 0 - 3 Jantar Ustka 14 marca 2009 - 13:30
Kolejka 15 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
99. Polonia Gdańsk 4 - 0 Bytovia Bytów 21 marca 2009 - 13:30
100. Jantar Ustka 1 - 0 Gryf 95 Słupsk 21 marca 2009 - 12:00
101. Arka Gdynia 1 - 1 Gedania Gdańsk 21 marca 2009 - 13:00
102. Lechia Gdańsk 2 - 2 Lechia II Gdańsk 20 marca 2009 - 16:00
103. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Rodło Kwidzyn 22 marca 2009 - 15:00
104. Wisła Tczew 1 - 1 Bałtyk Gdynia 22 marca 2009 - 13:30
105. SKS-KP Starogard Gdański 2 - 0 Orkan Rumia 21 marca 2009 - 13:00
Kolejka 16 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (29) 
106. Bytovia Bytów 1 - 0 SKS-KP Starogard Gdański 5 maja 2009 - 17:00
107. Orkan Rumia 0 - 3 Wisła Tczew 29 marca 2009 - 14:00
108. Bałtyk Gdynia 6 - 4 Chojniczanka Chojnice 29 marca 2009 - 13:00
109. Rodło Kwidzyn 0 - 6 Lechia Gdańsk 6 maja 2009 - 15:00
110. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia 28 marca 2009 - 13:00
111. Gedania Gdańsk 3 - 0 Jantar Ustka 6 maja 2009 - 15:00
112. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Polonia Gdańsk 29 marca 2009 - 14:00
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
113. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Bytovia Bytów 5 kwietnia 2009 - 14:00
114. Polonia Gdańsk 0 - 0 Gedania Gdańsk 4 kwietnia 2009 - 13:30
115. Jantar Ustka 1 - 2 Lechia II Gdańsk 4 kwietnia 2009 - 12:00
116. Arka Gdynia 7 - 0 Rodło Kwidzyn 4 kwietnia 2009 - 13:00
117. Lechia Gdańsk 4 - 1 Bałtyk Gdynia 5 kwietnia 2009 - 13:00
118. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Orkan Rumia 5 kwietnia 2009 - 13:00
119. Wisła Tczew 2 - 2 SKS-KP Starogard Gdański 5 kwietnia 2009 - 10:30
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (35) 
120. Bytovia Bytów 1 - 2 Wisła Tczew 19 kwietnia 2009 - 13:00
121. SKS-KP Starogard Gdański 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 18 kwietnia 2009 - 13:00
122. Orkan Rumia 1 - 4 Lechia Gdańsk 19 kwietnia 2009 - 11:00
123. Bałtyk Gdynia 0 - 5 Arka Gdynia 19 kwietnia 2009 - 13:00
124. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Jantar Ustka 19 kwietnia 2009 - 11:00
125. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Polonia Gdańsk 18 kwietnia 2009 - 13:00
126. Gedania Gdańsk 2 - 1 Gryf 95 Słupsk 18 kwietnia 2009 - 16:00
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (20) 
127. Gedania Gdańsk 3 - 0 Bytovia Bytów 25 kwietnia 2009 - 11:00
128. Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Lechia II Gdańsk 26 kwietnia 2009 - 14:00
129. Polonia Gdańsk 0 - 2 Rodło Kwidzyn 26 kwietnia 2009 - 13:30
130. Jantar Ustka 1 - 0 Bałtyk Gdynia 25 kwietnia 2009 - 12:00
131. Arka Gdynia 9 - 0 Orkan Rumia 25 kwietnia 2009 - 13:00
132. Lechia Gdańsk 7 - 0 SKS-KP Starogard Gdański 26 kwietnia 2009 - 15:00
133. Chojniczanka Chojnice 2 - 4 Wisła Tczew 25 kwietnia 2009 - 13:00
Kolejka 20 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (48) 
134. Bytovia Bytów 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 2 maja 2009 - 13:00
135. Wisła Tczew 0 - 6 Lechia Gdańsk 3 maja 2009 - 10:30
136. SKS-KP Starogard Gdański 0 - 2 Arka Gdynia 1 maja 2009 - 13:00
137. Orkan Rumia 1 - 2 Jantar Ustka 2 maja 2009 - 11:00
138. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Polonia Gdańsk 3 maja 2009 - 13:00
139. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 2 maja 2009 - 11:00
140. Lechia II Gdańsk 1 - 3 Gedania Gdańsk 2 maja 2009 - 13:00
Kolejka 21 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (33) 
141. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Bytovia Bytów 10 maja 2009 - 13:00
142. Gedania Gdańsk 0 - 0 Rodło Kwidzyn 9 maja 2009 - 13:00
143. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Bałtyk Gdynia 10 maja 2009 - 14:00
144. Polonia Gdańsk 6 - 0 Orkan Rumia 9 maja 2009 - 13:30
145. Jantar Ustka 3 - 4 SKS-KP Starogard Gdański 9 maja 2009 - 13:00
146. Arka Gdynia 9 - 0 Wisła Tczew 9 maja 2009 - 13:00
147. Lechia Gdańsk 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 10 maja 2009 - 17:00
Kolejka 22 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (28) 
148. Bytovia Bytów 3 - 2 Lechia Gdańsk 17 maja 2009 - 13:00
149. Chojniczanka Chojnice 0 - 5 Arka Gdynia 16 maja 2009 - 13:00
150. Wisła Tczew 0 - 2 Jantar Ustka 17 maja 2009 - 13:30
151. SKS-KP Starogard Gdański 0 - 1 Polonia Gdańsk 16 maja 2009 - 13:00
152. Orkan Rumia 1 - 6 Gryf 95 Słupsk 17 maja 2009 - 11:00
153. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Gedania Gdańsk 17 maja 2009 - 13:00
154. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Lechia II Gdańsk 17 maja 2009 - 11:00
Kolejka 23 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (27) 
155. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Bytovia Bytów 24 maja 2009 - 11:00
156. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Bałtyk Gdynia 24 maja 2009 - 13:00
157. Gedania Gdańsk 1 - 0 Orkan Rumia 23 maja 2009 - 13:30
158. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 SKS-KP Starogard Gdański 24 maja 2009 - 14:00
159. Polonia Gdańsk 1 - 2 Wisła Tczew 23 maja 2009 - 13:30
160. Jantar Ustka 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 24 maja 2009 - 11:00
161. Arka Gdynia 1 - 1 Lechia Gdańsk 23 maja 2009 - 13:00
Kolejka 24 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (31) 
162. Bytovia Bytów 2 - 6 Arka Gdynia 31 maja 2009 - 16:00
163. Lechia Gdańsk 5 - 3 Jantar Ustka 10 czerwca 2009 - 17:30
164. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Polonia Gdańsk 30 maja 2009 - 13:00
165. Wisła Tczew 0 - 3 Gryf 95 Słupsk 31 maja 2009 - 13:30
166. SKS-KP Starogard Gdański 0 - 1 Gedania Gdańsk 30 maja 2009 - 13:00
167. Orkan Rumia 2 - 10 Lechia II Gdańsk 30 maja 2009 - 15:00
168. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Rodło Kwidzyn 31 maja 2009 - 13:00
Kolejka 25 - 7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (20) 
169. Bałtyk Gdynia 3 - 4 Bytovia Bytów 7 czerwca 2009 - 13:00
170. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Orkan Rumia 7 czerwca 2009 - 13:00
171. Lechia II Gdańsk 1 - 1 SKS-KP Starogard Gdański 7 czerwca 2009 - 13:00
172. Gedania Gdańsk 0 - 3 Wisła Tczew 7 czerwca 2009 - 13:00
nieuprawniony zawodnik w zespole gospodarzy
173. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 7 czerwca 2009 - 13:00
174. Polonia Gdańsk 2 - 3 Lechia Gdańsk 7 czerwca 2009 - 13:00
175. Jantar Ustka 0 - 1 Arka Gdynia 7 czerwca 2009 - 13:00
Kolejka 26 - 14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (125) 
176. Bytovia Bytów 4 - 3 Jantar Ustka 14 czerwca 2009 - 13:00
177. Arka Gdynia 4 - 1 Polonia Gdańsk 14 czerwca 2009 - 13:00
178. Lechia Gdańsk 6 - 0 Gryf 95 Słupsk 14 czerwca 2009 - 13:00
179. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Gedania Gdańsk 14 czerwca 2009 - 13:00
180. Wisła Tczew 3 - 5 Lechia II Gdańsk 14 czerwca 2009 - 13:00
181. SKS-KP Starogard Gdański 2 - 0 Rodło Kwidzyn 14 czerwca 2009 - 13:00
182. Orkan Rumia 3 - 0 Bałtyk Gdynia 14 czerwca 2009 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE