ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk IV - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Relax Ryjewo 24 53 17 2 5 74 - 38
2. Weber Szprudowo 24 53 16 5 3 60 - 26
3. Powiśle II Dzierzgoń 24 47 14 5 5 63 - 40
4. Delta Miłoradz 24 45 14 3 7 68 - 42
5. Mewa Gniew 24 40 12 4 8 56 - 45
6. Unia II Tczew 24 37 11 4 9 68 - 55
7. Zieloni Marzęcino 24 32 9 5 10 58 - 46
8. Restal Agri Kulice 24 32 9 5 10 43 - 46
9. Grom Nowy Staw 24 28 7 7 10 40 - 46
10. LKS Waplewo 24 25 7 4 13 39 - 61
11. GKS Gardeja 24 21 6 3 15 40 - 69
12. Błyskawica Postolin 24 20 6 2 16 33 - 61
13. Rodło Trzciano 24 9 2 3 19 35 - 102
Ostatni komentarz dodał remigiusz 08.08.2009, 17:18:38



Kolejka 1 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (175) 
1. Restal Agri Kulice 3 - 5 Delta Miłoradz 17 sierpnia 2008 - 14:00
2. Unia II Tczew 4 - 2 Mewa Gniew 17 sierpnia 2008 - 13:30
3. Powiśle II Dzierzgoń 5 - 2 GKS Gardeja 16 sierpnia 2008 - 17:00
4. Zieloni Marzęcino 3 - 3 Grom Nowy Staw 27 sierpnia 2008
5. Rodło Trzciano 3 - 8 Relax Ryjewo 17 sierpnia 2008 - 16:00
7. Weber Szprudowo 1 - 1 Błyskawica Postolin 16 sierpnia 2008 - 16:00
Pauza: LKS Waplewo,
Kolejka 2 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (101) 
8. Delta Miłoradz 2 - 1 Błyskawica Postolin 23 sierpnia 2008 - 17:00
9. LKS Waplewo 0 - 0 Weber Szprudowo 24 sierpnia 2008 - 17:00
11. Grom Nowy Staw 1 - 0 Rodło Trzciano 23 sierpnia 2008 - 17:00
12. GKS Gardeja 3 - 1 Zieloni Marzęcino 24 sierpnia 2008 - 16:00
13. Mewa Gniew 2 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 24 sierpnia 2008 - 14:30
14. Restal Agri Kulice 4 - 3 Unia II Tczew 24 sierpnia 2008 - 15:00
Pauza: Relax Ryjewo,
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (95) 
15. Unia II Tczew 0 - 2 Delta Miłoradz 31 sierpnia 2008 - 13:30
16. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 2 Restal Agri Kulice 30 sierpnia 2008 - 16:30
17. Zieloni Marzęcino 2 - 1 Mewa Gniew 31 sierpnia 2008 - 17:00
18. Rodło Trzciano 2 - 2 GKS Gardeja 31 sierpnia 2008 - 16:00
20. Weber Szprudowo 2 - 1 Relax Ryjewo 30 sierpnia 2008 - 16:00
21. Błyskawica Postolin 0 - 2 LKS Waplewo 31 sierpnia 2008 - 14:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 4 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (142) 
22. Delta Miłoradz 3 - 4 LKS Waplewo 6 września 2008 - 16:00
23. Relax Ryjewo 5 - 0 Błyskawica Postolin 6 września 2008 - 16:00
24. Grom Nowy Staw 0 - 0 Weber Szprudowo 10 września 2008 - 17:00
26. Mewa Gniew 5 - 1 Rodło Trzciano 7 września 2008 - 11:00
27. Restal Agri Kulice 2 - 2 Zieloni Marzęcino 7 września 2008 - 14:00
28. Unia II Tczew 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 7 września 2008 - 13:30
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 5 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (84) 
29. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 1 Delta Miłoradz 13 września 2008 - 16:30
30. Zieloni Marzęcino 1 - 1 Unia II Tczew 14 września 2008 - 17:00
31. Rodło Trzciano 1 - 4 Restal Agri Kulice 14 września 2008 - 15:00
33. Weber Szprudowo 5 - 0 GKS Gardeja 13 września 2008 - 16:00
34. Błyskawica Postolin 1 - 2 Grom Nowy Staw 14 września 2008 - 14:00
35. LKS Waplewo 1 - 4 Relax Ryjewo 14 września 2008 - 17:00
Pauza: Mewa Gniew,
Kolejka 6 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (93) 
36. Delta Miłoradz 3 - 2 Relax Ryjewo 20 września 2008 - 16:00
37. Grom Nowy Staw 2 - 1 LKS Waplewo 20 września 2008 - 16:00
38. GKS Gardeja 4 - 1 Błyskawica Postolin 19 września 2008 - 17:00
39. Mewa Gniew 1 - 0 Weber Szprudowo 20 września 2008 - 16:00
41. Unia II Tczew 4 - 1 Rodło Trzciano 21 września 2008 - 13:30
42. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 Zieloni Marzęcino 20 września 2008 - 16:00
Pauza: Restal Agri Kulice,
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (119) 
43. Zieloni Marzęcino 5 - 0 Delta Miłoradz 28 września 2008 - 15:00
44. Rodło Trzciano 2 - 6 Powiśle II Dzierzgoń 28 września 2008 - 14:00
46. Weber Szprudowo 3 - 1 Restal Agri Kulice 27 września 2008 - 16:00
47. Błyskawica Postolin 3 - 2 Mewa Gniew 28 września 2008 - 14:00
48. LKS Waplewo 1 - 2 GKS Gardeja 27 września 2008 - 16:00
49. Relax Ryjewo 3 - 1 Grom Nowy Staw 27 września 2008 - 15:00
Pauza: Unia II Tczew,
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (142) 
50. Delta Miłoradz 2 - 0 Grom Nowy Staw 4 października 2008 - 15:00
51. GKS Gardeja 3 - 4 Relax Ryjewo 5 października 2008 - 14:00
52. Mewa Gniew 5 - 1 LKS Waplewo 5 października 2008 - 14:00
53. Restal Agri Kulice 2 - 0 Błyskawica Postolin 5 października 2008 - 14:00
54. Unia II Tczew 3 - 4 Weber Szprudowo 5 października 2008 - 16:30
56. Zieloni Marzęcino 3 - 1 Rodło Trzciano 5 października 2008 - 15:00
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń,
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (181) 
57. Rodło Trzciano 1 - 3 Delta Miłoradz 12 października 2008 - 13:00
59. Weber Szprudowo 1 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 11 października 2008 - 15:00
60. Błyskawica Postolin 2 - 2 Unia II Tczew 12 października 2008 - 14:00
61. LKS Waplewo 2 - 1 Restal Agri Kulice 11 października 2008 - 16:00
62. Relax Ryjewo 2 - 2 Mewa Gniew 11 października 2008 - 14:00
63. Grom Nowy Staw 1 - 1 GKS Gardeja 11 października 2008 - 14:00
Pauza: Zieloni Marzęcino,
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (108) 
64. Delta Miłoradz 8 - 0 GKS Gardeja 18 października 2008 - 14:00
65. Mewa Gniew 4 - 2 Grom Nowy Staw 18 października 2008 - 14:00
66. Restal Agri Kulice 2 - 4 Relax Ryjewo 19 października 2008 - 14:00
67. Unia II Tczew 5 - 3 LKS Waplewo 19 października 2008 - 13:30
68. Powiśle II Dzierzgoń 4 - 1 Błyskawica Postolin 18 października 2008 - 15:00
69. Zieloni Marzęcino 1 - 2 Weber Szprudowo 19 października 2008 - 15:00
Pauza: Rodło Trzciano,
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (128) 
72. Weber Szprudowo 3 - 0 Rodło Trzciano 25 października 2008 - 15:00
vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników drużyny gości,na boisku 1:1
73. Błyskawica Postolin 2 - 0 Zieloni Marzęcino 26 października 2008 - 13:30
74. LKS Waplewo 1 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 25 października 2008 - 14:00
75. Relax Ryjewo 3 - 2 Unia II Tczew 25 października 2008 - 14:00
76. Grom Nowy Staw 0 - 2 Restal Agri Kulice 25 października 2008 - 13:00
77. GKS Gardeja 0 - 2 Mewa Gniew 26 października 2008 - 14:00
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 12 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (134) 
78. Delta Miłoradz 1 - 1 Mewa Gniew 2 listopada 2008 - 12:00
79. Restal Agri Kulice 2 - 0 GKS Gardeja 2 listopada 2008 - 14:00
80. Unia II Tczew 4 - 4 Grom Nowy Staw 2 listopada 2008 - 13:30
81. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 1 Relax Ryjewo 2 listopada 2008 - 14:00
82. Zieloni Marzęcino 8 - 1 LKS Waplewo 2 listopada 2008 - 14:00
83. Rodło Trzciano 0 - 5 Błyskawica Postolin 2 listopada 2008 - 13:00
vo,w drużynie gospodarzy zagral nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:5
Pauza: Weber Szprudowo,
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (278) 
85. Weber Szprudowo 3 - 2 Delta Miłoradz 8 listopada 2008 - 14:00
87. LKS Waplewo 5 - 0 Rodło Trzciano 8 listopada 2008 - 13:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:1
88. Relax Ryjewo 4 - 1 Zieloni Marzęcino 8 listopada 2008 - 14:00
89. Grom Nowy Staw 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 11 listopada 2008 - 13:00
90. GKS Gardeja 1 - 2 Unia II Tczew 11 listopada 2008 - 13:00
91. Mewa Gniew 1 - 1 Restal Agri Kulice 9 listopada 2008 - 12:00
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (240) 
92. Delta Miłoradz 0 - 1 Restal Agri Kulice 21 marca 2009 - 15:00
93. Mewa Gniew 1 - 1 Unia II Tczew 21 marca 2009 - 15:00
94. GKS Gardeja 0 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 22 marca 2009 - 15:00
95. Grom Nowy Staw 1 - 1 Zieloni Marzęcino 21 marca 2009 - 15:00
96. Relax Ryjewo 7 - 0 Rodło Trzciano 21 marca 2009 - 11:00
98. Błyskawica Postolin 2 - 0 Weber Szprudowo 22 marca 2009 - 14:00
Pauza: LKS Waplewo,
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (151) 
99. Błyskawica Postolin 0 - 2 Delta Miłoradz 29 marca 2009 - 14:00
100. Weber Szprudowo 4 - 2 LKS Waplewo 28 marca 2009 - 14:00
102. Rodło Trzciano 2 - 3 Grom Nowy Staw 29 marca 2009 - 14:00
103. Zieloni Marzęcino 5 - 2 GKS Gardeja
104. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 3 Mewa Gniew 28 marca 2009 - 15:00
105. Unia II Tczew 2 - 0 Restal Agri Kulice 29 marca 2009 - 11:00
Pauza: Relax Ryjewo,
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (98) 
106. Delta Miłoradz 0 - 5 Unia II Tczew 4 kwietnia 2009 - 16:00
107. Restal Agri Kulice 0 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 5 kwietnia 2009 - 14:00
108. Mewa Gniew 2 - 0 Zieloni Marzęcino 4 kwietnia 2009 - 16:00
109. GKS Gardeja 3 - 3 Rodło Trzciano 5 kwietnia 2009 - 15:00
111. Relax Ryjewo 0 - 3 Weber Szprudowo 4 kwietnia 2009 - 11:00
112. LKS Waplewo 3 - 0 Błyskawica Postolin 4 kwietnia 2009 - 16:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (107) 
113. LKS Waplewo 1 - 6 Delta Miłoradz 18 kwietnia 2009 - 16:00
114. Błyskawica Postolin 1 - 2 Relax Ryjewo 19 kwietnia 2009 - 14:00
115. Weber Szprudowo 5 - 2 Grom Nowy Staw 18 kwietnia 2009 - 14:00
117. Rodło Trzciano 2 - 1 Mewa Gniew 19 kwietnia 2009 - 14:00
118. Zieloni Marzęcino 1 - 2 Restal Agri Kulice 19 kwietnia 2009 - 15:00
119. Powiśle II Dzierzgoń 4 - 2 Unia II Tczew 18 kwietnia 2009 - 16:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
120. Delta Miłoradz 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 25 kwietnia 2009 - 16:00
121. Unia II Tczew 4 - 3 Zieloni Marzęcino 26 kwietnia 2009 - 11:00
122. Restal Agri Kulice 2 - 7 Rodło Trzciano 26 kwietnia 2009 - 14:00
124. GKS Gardeja 0 - 2 Weber Szprudowo 26 kwietnia 2009 - 16:00
125. Grom Nowy Staw 2 - 1 Błyskawica Postolin 25 kwietnia 2009 - 16:00
126. Relax Ryjewo 1 - 0 LKS Waplewo 25 kwietnia 2009 - 15:00
Pauza: Mewa Gniew,
Kolejka 19 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (67) 
127. Relax Ryjewo 2 - 2 Delta Miłoradz 2 maja 2009 - 15:00
128. LKS Waplewo 3 - 0 Grom Nowy Staw 2 maja 2009 - 17:00
129. Błyskawica Postolin 3 - 0 GKS Gardeja 3 maja 2009 - 14:00
Nieuprawniony zawodnik
130. Weber Szprudowo 4 - 1 Mewa Gniew 2 maja 2009 - 14:00
132. Rodło Trzciano 1 - 5 Unia II Tczew 3 maja 2009 - 15:00
133. Zieloni Marzęcino 4 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 3 maja 2009 - 16:00
Pauza: Restal Agri Kulice,
Kolejka 20 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (58) 
134. Delta Miłoradz 3 - 2 Zieloni Marzęcino 9 maja 2009 - 15:00
135. Powiśle II Dzierzgoń 6 - 1 Rodło Trzciano 9 maja 2009 - 17:00
137. Restal Agri Kulice 2 - 3 Weber Szprudowo 10 maja 2009 - 15:00
138. Mewa Gniew 5 - 1 Błyskawica Postolin 9 maja 2009 - 16:00
139. GKS Gardeja 5 - 1 LKS Waplewo 10 maja 2009 - 16:00
140. Grom Nowy Staw 1 - 2 Relax Ryjewo 9 maja 2009 - 15:00
Pauza: Unia II Tczew,
Kolejka 21 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (63) 
141. Grom Nowy Staw 0 - 2 Delta Miłoradz 16 maja 2009 - 17:00
142. Relax Ryjewo 4 - 0 GKS Gardeja 16 maja 2009 - 11:00
143. LKS Waplewo 0 - 3 Mewa Gniew 16 maja 2009 - 17:00
144. Błyskawica Postolin 2 - 3 Restal Agri Kulice 17 maja 2009 - 14:00
145. Weber Szprudowo 2 - 1 Unia II Tczew 16 maja 2009 - 16:00
147. Rodło Trzciano 3 - 6 Zieloni Marzęcino 17 maja 2009 - 15:00
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń,
Kolejka 22 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (44) 
148. Delta Miłoradz 9 - 1 Rodło Trzciano 23 maja 2009 - 17:00
150. Powiśle II Dzierzgoń 0 - 3 Weber Szprudowo 23 maja 2009 - 17:00
151. Unia II Tczew 6 - 1 Błyskawica Postolin 23 maja 2009 - 17:00
152. Restal Agri Kulice 1 - 1 LKS Waplewo 24 maja 2009 - 15:00
153. Mewa Gniew 3 - 2 Relax Ryjewo 23 maja 2009 - 16:00
154. GKS Gardeja 2 - 1 Grom Nowy Staw 24 maja 2009 - 16:00
Pauza: Zieloni Marzęcino,
Kolejka 23 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (55) 
155. GKS Gardeja 2 - 4 Delta Miłoradz 31 maja 2009 - 16:00
156. Grom Nowy Staw 6 - 1 Mewa Gniew 30 maja 2009 - 17:00
157. Relax Ryjewo 3 - 2 Restal Agri Kulice 30 maja 2009 - 16:00
158. LKS Waplewo 0 - 3 Unia II Tczew 30 maja 2009 - 17:00
nieuprawniony zawodnik
159. Błyskawica Postolin 0 - 6 Powiśle II Dzierzgoń 31 maja 2009 - 14:00
160. Weber Szprudowo 1 - 2 Zieloni Marzęcino 30 maja 2009 - 16:00
Pauza: Rodło Trzciano,
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (95) 
163. Rodło Trzciano 0 - 6 Weber Szprudowo 7 czerwca 2009 - 16:00
164. Zieloni Marzęcino 5 - 2 Błyskawica Postolin 7 czerwca 2009 - 17:00
165. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 2 LKS Waplewo 6 czerwca 2009 - 17:00
166. Unia II Tczew 2 - 4 Relax Ryjewo 6 czerwca 2009 - 13:30
167. Restal Agri Kulice 0 - 0 Grom Nowy Staw 7 czerwca 2009 - 15:00
168. Mewa Gniew 4 - 2 GKS Gardeja 6 czerwca 2009 - 16:00
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 25 - 13. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (261) 
169. Mewa Gniew 1 - 4 Delta Miłoradz 13 czerwca 2009 - 18:00
170. GKS Gardeja 0 - 2 Restal Agri Kulice 13 czerwca 2009 - 18:00
171. Grom Nowy Staw 4 - 1 Unia II Tczew 13 czerwca 2009 - 18:00
172. Relax Ryjewo 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 13 czerwca 2009 - 18:00
173. LKS Waplewo 2 - 1 Zieloni Marzęcino 13 czerwca 2009 - 18:00
174. Błyskawica Postolin 3 - 1 Rodło Trzciano 13 czerwca 2009 - 18:00
Pauza: Weber Szprudowo,
Kolejka 26 - 20. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (218) 
176. Delta Miłoradz 3 - 3 Weber Szprudowo 20 czerwca 2009 - 15:00
178. Rodło Trzciano 2 - 2 LKS Waplewo 20 czerwca 2009 - 15:00
179. Zieloni Marzęcino 0 - 3 Relax Ryjewo 20 czerwca 2009 - 15:00
nieuprawniony zawodnik
180. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 2 Grom Nowy Staw 20 czerwca 2009 - 15:00
181. Unia II Tczew 3 - 6 GKS Gardeja 20 czerwca 2009 - 15:00
182. Restal Agri Kulice 2 - 3 Mewa Gniew 20 czerwca 2009 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE