Kolejka 1 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (49) |
KS Chwaszczyno |
1 - 1 |
Orzeł Choczewo |
17 sierpnia 2008
17.08 - 12:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
17 sierpnia 2008
17.08 - 16:00 |
Norda Karwia |
4 - 1 |
Relaks Mechowo |
16 sierpnia 2008
16.08 - 17:00 |
OKS Janowo |
4 - 3 |
Celtic Reda |
16 sierpnia 2008
16.08 - 17:00 |
GKS Żukowo |
3 - 2 |
MKS II Władysławowo |
10 września 2008
10.09 - 16:30 |
Zatoka II Puck SSA |
6 - 0 |
Zenit Łęczyce |
17 sierpnia 2008
17.08 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 0 |
KP Gdynia |
17 sierpnia 2008
17.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Orzeł Choczewo |
5 - 1 |
KP Gdynia |
23 sierpnia 2008
23.08 - 18:00 |
Zenit Łęczyce |
0 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
24 sierpnia 2008
24.08 - 14:00 |
MKS II Władysławowo |
6 - 0 |
Zatoka II Puck SSA |
23 sierpnia 2008
23.08 - 16:00 |
Celtic Reda |
4 - 3 |
GKS Żukowo |
23 sierpnia 2008
23.08 - 17:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 2 |
OKS Janowo |
24 sierpnia 2008
24.08 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 1 |
Norda Karwia |
23 sierpnia 2008
23.08 - 17:00 |
KS Chwaszczyno |
3 - 3 |
Amator Kiełpino |
24 sierpnia 2008
24.08 - 12:00 |
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Amator Kiełpino |
0 - 2 |
Orzeł Choczewo |
31 sierpnia 2008
31.08 - 13:00 |
Norda Karwia |
1 - 4 |
KS Chwaszczyno |
30 sierpnia 2008
30.08 - 17:00 |
OKS Janowo |
1 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
30 sierpnia 2008
30.08 - 17:00 |
GKS Żukowo |
4 - 1 |
Relaks Mechowo |
30 sierpnia 2008
30.08 - 11:00 |
Zatoka II Puck SSA |
2 - 0 |
Celtic Reda |
31 sierpnia 2008
31.08 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 3 |
MKS II Władysławowo |
31 sierpnia 2008
31.08 - 17:00 |
KP Gdynia |
3 - 3 |
Zenit Łęczyce |
30 sierpnia 2008
30.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Orzeł Choczewo |
8 - 0 |
Zenit Łęczyce |
6 września 2008
6.09 - 14:00 |
MKS II Władysławowo |
2 - 2 |
KP Gdynia |
6 września 2008
6.09 - 16:00 |
Celtic Reda |
0 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 września 2008
6.09 - 17:00 |
Relaks Mechowo |
1 - 4 |
Zatoka II Puck SSA |
7 września 2008
7.09 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 1 |
GKS Żukowo |
6 września 2008
6.09 - 17:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 2 |
OKS Janowo |
7 września 2008
7.09 - 12:00 |
Amator Kiełpino |
3 - 2 |
Norda Karwia |
7 września 2008
7.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Norda Karwia |
1 - 4 |
Orzeł Choczewo |
13 września 2008
13.09 - 17:00 |
OKS Janowo |
3 - 3 |
Amator Kiełpino |
13 września 2008
13.09 - 16:00 |
GKS Żukowo |
0 - 0 |
KS Chwaszczyno |
13 września 2008
13.09 - 11:00 |
Zatoka II Puck SSA |
1 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
14 września 2008
14.09 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 1 |
Relaks Mechowo |
13 września 2008
13.09 - 17:00 |
KP Gdynia |
3 - 0 |
Celtic Reda |
13 września 2008
13.09 - 17:00 |
Zenit Łęczyce |
5 - 7 |
MKS II Władysławowo |
14 września 2008
14.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Orzeł Choczewo |
4 - 0 |
MKS II Władysławowo |
20 września 2008
20.09 - 13:00 |
Celtic Reda |
2 - 2 |
Zenit Łęczyce |
20 września 2008
20.09 - 15:00 |
Relaks Mechowo |
4 - 2 |
KP Gdynia |
21 września 2008
21.09 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
4 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
20 września 2008
20.09 - 17:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 3 |
Zatoka II Puck SSA |
21 września 2008
21.09 - 12:00 |
Amator Kiełpino |
5 - 0 |
GKS Żukowo |
21 września 2008
21.09 - 13:00 |
Norda Karwia |
2 - 2 |
OKS Janowo |
20 września 2008
20.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (43) |
OKS Janowo |
1 - 3 |
Orzeł Choczewo |
27 września 2008
27.09 - 16:00 |
GKS Żukowo |
3 - 1 |
Norda Karwia |
27 września 2008
27.09 - 11:00 |
Zatoka II Puck SSA |
2 - 0 |
Amator Kiełpino |
28 września 2008
28.09 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 2 |
KS Chwaszczyno |
27 września 2008
27.09 - 15:00 |
KP Gdynia |
2 - 5 |
Korona Żelistrzewo |
27 września 2008
27.09 - 16:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 5 |
Relaks Mechowo |
28 września 2008
28.09 - 14:00 |
MKS II Władysławowo |
3 - 1 |
Celtic Reda |
27 września 2008
27.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Orzeł Choczewo |
7 - 1 |
Celtic Reda |
4 października 2008
4.10 - 13:00 |
Relaks Mechowo |
3 - 4 |
MKS II Władysławowo |
5 października 2008
5.10 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
7 - 0 |
Zenit Łęczyce |
4 października 2008
4.10 - 15:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 1 |
KP Gdynia |
5 października 2008
5.10 - 12:00 |
Amator Kiełpino |
4 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 października 2008
5.10 - 13:00 |
Norda Karwia |
0 - 2 |
Zatoka II Puck SSA |
4 października 2008
4.10 - 15:00 |
OKS Janowo |
0 - 2 |
GKS Żukowo |
4 października 2008
4.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (36) |
GKS Żukowo |
1 - 2 |
Orzeł Choczewo |
11 października 2008
11.10 - 11:00 |
Zatoka II Puck SSA |
1 - 2 |
OKS Janowo |
12 października 2008
12.10 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 2 |
Norda Karwia |
11 października 2008
11.10 - 12:00 |
KP Gdynia |
1 - 3 |
Amator Kiełpino |
11 października 2008
11.10 - 15:00 |
Zenit Łęczyce |
0 - 7 |
KS Chwaszczyno |
12 października 2008
12.10 - 14:00 |
MKS II Władysławowo |
2 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
11 października 2008
11.10 - 14:00 |
Celtic Reda |
5 - 3 |
Relaks Mechowo |
11 października 2008
11.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Orzeł Choczewo |
5 - 0 |
Relaks Mechowo |
18 października 2008
18.10 - 13:00 |
Korona Żelistrzewo |
4 - 0 |
Celtic Reda |
18 października 2008
18.10 - 15:00 |
KS Chwaszczyno |
6 - 2 |
MKS II Władysławowo |
19 października 2008
19.10 - 12:00 |
Amator Kiełpino |
6 - 1 |
Zenit Łęczyce |
19 października 2008
19.10 - 13:00 |
Norda Karwia |
4 - 2 |
KP Gdynia |
18 października 2008
18.10 - 15:00 |
OKS Janowo |
2 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
18 października 2008
18.10 - 16:00 |
GKS Żukowo |
3 - 1 |
Zatoka II Puck SSA |
18 października 2008
18.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Zatoka II Puck SSA |
2 - 0 |
Orzeł Choczewo |
26 października 2008
26.10 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
GKS Żukowo |
25 października 2008
25.10 - 11:00 |
KP Gdynia |
3 - 2 |
OKS Janowo |
25 października 2008
25.10 - 14:00 |
Zenit Łęczyce |
2 - 3 |
Norda Karwia |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
MKS II Władysławowo |
2 - 1 |
Amator Kiełpino |
25 października 2008
25.10 - 14:00 |
Celtic Reda |
0 - 3 |
KS Chwaszczyno |
25 października 2008
25.10 - 14:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
26 października 2008
26.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 2. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
2 listopada 2008
2.11 - 13:00 |
KS Chwaszczyno |
4 - 1 |
Relaks Mechowo |
2 listopada 2008
2.11 - 12:00 |
Amator Kiełpino |
1 - 0 |
Celtic Reda |
2 listopada 2008
2.11 - 12:30 |
Norda Karwia |
4 - 3 |
MKS II Władysławowo |
2 listopada 2008
2.11 - 13:00 |
OKS Janowo |
1 - 2 |
Zenit Łęczyce |
2 listopada 2008
2.11 - 11:00 |
GKS Żukowo |
2 - 1 |
KP Gdynia |
2 listopada 2008
2.11 - 14:00 |
Zatoka II Puck SSA |
2 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 listopada 2008
2.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
Orzeł Choczewo |
11 listopada 2008
11.11 - 13:00 |
KP Gdynia |
1 - 5 |
Zatoka II Puck SSA |
8 listopada 2008
8.11 - 14:00 |
Zenit Łęczyce |
0 - 5 |
GKS Żukowo |
11 listopada 2008
11.11 - 12:00 |
MKS II Władysławowo |
3 - 3 |
OKS Janowo |
8 listopada 2008
8.11 - 14:00 |
Celtic Reda |
1 - 3 |
Norda Karwia |
8 listopada 2008
8.11 - 14:00 |
Relaks Mechowo |
1 - 1 |
Amator Kiełpino |
9 listopada 2008
9.11 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 2 |
KS Chwaszczyno |
11 listopada 2008
11.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Orzeł Choczewo |
4 - 0 |
KS Chwaszczyno |
21 marca 2009
21.03 - 15:00 |
Korona Żelistrzewo |
5 - 0 |
Amator Kiełpino |
21 marca 2009
21.03 - 15:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 5 |
Norda Karwia |
22 marca 2009
22.03 - 11:00 |
Celtic Reda |
3 - 1 |
OKS Janowo |
22 marca 2009
22.03 - 12:00 |
MKS II Władysławowo |
2 - 2 |
GKS Żukowo |
21 marca 2009
21.03 - 11:00 |
Zenit Łęczyce |
0 - 3 |
Zatoka II Puck SSA |
21 marca 2009
21.03 - 15:30 |
KP Gdynia |
3 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
22 marca 2009
22.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (34) |
KP Gdynia |
0 - 3 |
Orzeł Choczewo |
29 kwietnia 2009
29.04 - 18:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 3 |
Zenit Łęczyce |
29 marca 2009
29.03 - 15:00 |
Zatoka II Puck SSA |
1 - 4 |
MKS II Władysławowo |
29 kwietnia 2009
29.04 - 18:00 |
GKS Żukowo |
3 - 0 |
Celtic Reda |
29 kwietnia 2009
29.04 - 18:00 |
OKS Janowo |
2 - 0 |
Relaks Mechowo |
29 kwietnia 2009
29.04 - 18:00 |
Norda Karwia |
1 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
29 kwietnia 2009
29.04 - 17:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 4 |
KS Chwaszczyno |
29 kwietnia 2009
29.04 - 18:00 |
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Orzeł Choczewo |
3 - 0 |
Amator Kiełpino |
4 kwietnia 2009
4.04 - 16:00 |
KS Chwaszczyno |
7 - 1 |
Norda Karwia |
5 kwietnia 2009
5.04 - 12:00 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 0 |
OKS Janowo |
4 kwietnia 2009
4.04 - 16:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 2 |
GKS Żukowo |
5 kwietnia 2009
5.04 - 11:00 |
Celtic Reda |
2 - 2 |
Zatoka II Puck SSA |
4 kwietnia 2009
4.04 - 17:00 |
MKS II Władysławowo |
2 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 kwietnia 2009
4.04 - 17:00 |
Zenit Łęczyce |
4 - 3 |
KP Gdynia |
4 kwietnia 2009
4.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Zenit Łęczyce |
0 - 6 |
Orzeł Choczewo |
18 kwietnia 2009
18.04 - 17:00 |
KP Gdynia |
4 - 1 |
MKS II Władysławowo |
18 kwietnia 2009
18.04 - 16:30 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 1 |
Celtic Reda |
18 kwietnia 2009
18.04 - 17:00 |
Zatoka II Puck SSA |
4 - 0 |
Relaks Mechowo |
19 kwietnia 2009
19.04 - 11:00 |
GKS Żukowo |
1 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
18 kwietnia 2009
18.04 - 11:00 |
OKS Janowo |
0 - 0 |
KS Chwaszczyno |
18 kwietnia 2009
18.04 - 16:00 |
Norda Karwia |
3 - 0 |
Amator Kiełpino |
18 kwietnia 2009
18.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Orzeł Choczewo |
5 - 2 |
Norda Karwia |
25 kwietnia 2009
25.04 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
1 - 4 |
OKS Janowo |
26 kwietnia 2009
26.04 - 13:00 |
KS Chwaszczyno |
0 - 2 |
GKS Żukowo |
26 kwietnia 2009
26.04 - 12:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 1 |
Zatoka II Puck SSA |
25 kwietnia 2009
25.04 - 16:00 |
Relaks Mechowo |
1 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
26 kwietnia 2009
26.04 - 11:00 |
Celtic Reda |
3 - 0 |
KP Gdynia |
26 kwietnia 2009
26.04 - 17:00 |
MKS II Władysławowo |
3 - 1 |
Zenit Łęczyce |
25 kwietnia 2009
25.04 - 11:00 |
Kolejka 19 - 1/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (34) |
MKS II Władysławowo |
0 - 2 |
Orzeł Choczewo |
3 maja 2009
3.05 - 17:00 |
Zenit Łęczyce |
2 - 1 |
Celtic Reda |
2 maja 2009
2.05 - 17:00 |
KP Gdynia |
0 - 4 |
Relaks Mechowo |
1 maja 2009
1.05 - 15:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
2 maja 2009
2.05 - 11:00 |
Zatoka II Puck SSA |
3 - 5 |
KS Chwaszczyno |
2 maja 2009
2.05 - 15:00 |
GKS Żukowo |
1 - 4 |
Amator Kiełpino |
3 maja 2009
3.05 - 16:00 |
OKS Janowo |
3 - 3 |
Norda Karwia |
2 maja 2009
2.05 - 16:00 |
Kolejka 20 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Orzeł Choczewo |
2 - 0 |
OKS Janowo |
9 maja 2009
9.05 - 14:00 |
Norda Karwia |
2 - 2 |
GKS Żukowo |
9 maja 2009
9.05 - 17:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 0 |
Zatoka II Puck SSA |
9 maja 2009
9.05 - 16:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
10 maja 2009
10.05 - 12:00 |
Korona Żelistrzewo |
10 - 0 |
KP Gdynia |
9 maja 2009
9.05 - 16:00 |
Relaks Mechowo |
5 - 1 |
Zenit Łęczyce |
10 maja 2009
10.05 - 11:00 |
Celtic Reda |
2 - 0 |
MKS II Władysławowo |
9 maja 2009
9.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Celtic Reda |
0 - 1 |
Orzeł Choczewo |
16 maja 2009
16.05 - 17:00 |
MKS II Władysławowo |
2 - 1 |
Relaks Mechowo |
17 maja 2009
17.05 - 17:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
16 maja 2009
16.05 - 17:00 |
KP Gdynia |
2 - 4 |
KS Chwaszczyno |
16 maja 2009
16.05 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 1 |
Amator Kiełpino |
16 maja 2009
16.05 - 14:00 |
Zatoka II Puck SSA |
1 - 4 |
Norda Karwia |
17 maja 2009
17.05 - 11:00 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
OKS Janowo |
16 maja 2009
16.05 - 11:00 |
Kolejka 22 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Orzeł Choczewo |
3 - 0 |
GKS Żukowo |
23 maja 2009
23.05 - 15:00 |
OKS Janowo |
3 - 0 |
Zatoka II Puck SSA |
23 maja 2009
23.05 - 16:00 |
goście nie przyjechali |
Norda Karwia |
5 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
23 maja 2009
23.05 - 17:00 |
Amator Kiełpino |
4 - 2 |
KP Gdynia |
24 maja 2009
24.05 - 13:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 2 |
Zenit Łęczyce |
24 maja 2009
24.05 - 12:00 |
Korona Żelistrzewo |
7 - 2 |
MKS II Władysławowo |
23 maja 2009
23.05 - 14:00 |
Relaks Mechowo |
1 - 2 |
Celtic Reda |
24 maja 2009
24.05 - 11:00 |
Kolejka 23 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Relaks Mechowo |
1 - 6 |
Orzeł Choczewo |
3 czerwca 2009
3.06 - 18:00 |
Celtic Reda |
2 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
30 maja 2009
30.05 - 17:00 |
MKS II Władysławowo |
3 - 2 |
KS Chwaszczyno |
31 maja 2009
31.05 - 12:00 |
Zenit Łęczyce |
0 - 1 |
Amator Kiełpino |
30 maja 2009
30.05 - 17:00 |
KP Gdynia |
1 - 4 |
Norda Karwia |
30 maja 2009
30.05 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
OKS Janowo |
31 maja 2009
31.05 - 17:00 |
Zatoka II Puck SSA |
2 - 3 |
GKS Żukowo |
31 maja 2009
31.05 - 11:00 |
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Orzeł Choczewo |
3 - 0 |
Zatoka II Puck SSA |
6 czerwca 2009
6.06 - 11:00 |
goście nie przyjechali |
GKS Żukowo |
1 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 czerwca 2009
6.06 - 11:00 |
OKS Janowo |
1 - 1 |
KP Gdynia |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:00 |
Norda Karwia |
1 - 3 |
Zenit Łęczyce |
6 czerwca 2009
6.06 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 0 |
MKS II Władysławowo |
6 czerwca 2009
6.06 - 16:00 |
KS Chwaszczyno |
3 - 1 |
Celtic Reda |
7 czerwca 2009
7.06 - 12:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 0 |
Relaks Mechowo |
6 czerwca 2009
6.06 - 16:00 |
Kolejka 25 - 13. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (79) |
Korona Żelistrzewo |
1 - 2 |
Orzeł Choczewo |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 5 |
KS Chwaszczyno |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
Celtic Reda |
1 - 2 |
Amator Kiełpino |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
MKS II Władysławowo |
3 - 1 |
Norda Karwia |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
Zenit Łęczyce |
5 - 6 |
OKS Janowo |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
KP Gdynia |
1 - 0 |
GKS Żukowo |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 3 |
Zatoka II Puck SSA |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
Kolejka 26 - 20. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (137) |
Orzeł Choczewo |
11 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
20 czerwca 2009
20.06 - 18:00 |
Zatoka II Puck SSA |
1 - 5 |
KP Gdynia |
20 czerwca 2009
20.06 - 18:00 |
GKS Żukowo |
4 - 1 |
Zenit Łęczyce |
20 czerwca 2009
20.06 - 18:00 |
OKS Janowo |
1 - 2 |
MKS II Władysławowo |
20 czerwca 2009
20.06 - 18:00 |
Norda Karwia |
3 - 3 |
Celtic Reda |
20 czerwca 2009
20.06 - 18:00 |
Amator Kiełpino |
3 - 4 |
Relaks Mechowo |
20 czerwca 2009
20.06 - 18:00 |
KS Chwaszczyno |
4 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
20 czerwca 2009
20.06 - 18:00 |
|