ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orzeł Choczewo 26 70 23 1 2 94 - 17
2. Korona Żelistrzewo 26 54 17 3 6 77 - 29
3. KS Chwaszczyno 26 50 14 8 4 73 - 39
4. GKS Żukowo 26 45 14 3 9 51 - 43
5. Amator Kiełpino 26 41 12 5 9 52 - 46
6. MKS II Władysławowo 26 40 12 4 10 63 - 65
7. Zatoka II Puck SSA 26 39 12 3 11 52 - 48
8. Norda Karwia 26 38 11 5 10 63 - 61
9. OKS Janowo 26 35 9 8 9 51 - 51
10. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 29 8 5 13 48 - 59
11. Celtic Reda 26 24 7 3 16 38 - 62
12. KP Gdynia 26 20 5 5 16 44 - 81
13. Relaks Mechowo 26 17 5 2 19 42 - 79
14. Zenit Łęczyce 26 15 4 3 19 39 - 107
Ostatni komentarz dodał gracz Torpedo 23.07.2009, 16:19:33



Kolejka 1 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
1. KS Chwaszczyno 1 - 1 Orzeł Choczewo 17 sierpnia 2008 - 12:00
2. Amator Kiełpino 2 - 1 Korona Żelistrzewo 17 sierpnia 2008 - 16:00
3. Norda Karwia 4 - 1 Relaks Mechowo 16 sierpnia 2008 - 17:00
4. OKS Janowo 4 - 3 Celtic Reda 16 sierpnia 2008 - 17:00
5. GKS Żukowo 3 - 2 MKS II Władysławowo 10 września 2008 - 16:30
6. Zatoka II Puck SSA 6 - 0 Zenit Łęczyce 17 sierpnia 2008 - 11:00
7. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 KP Gdynia 17 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 2 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (23) 
8. Orzeł Choczewo 5 - 1 KP Gdynia 23 sierpnia 2008 - 18:00
9. Zenit Łęczyce 0 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 sierpnia 2008 - 14:00
10. MKS II Władysławowo 6 - 0 Zatoka II Puck SSA 23 sierpnia 2008 - 16:00
11. Celtic Reda 4 - 3 GKS Żukowo 23 sierpnia 2008 - 17:00
12. Relaks Mechowo 2 - 2 OKS Janowo 24 sierpnia 2008 - 11:00
13. Korona Żelistrzewo 0 - 1 Norda Karwia 23 sierpnia 2008 - 17:00
14. KS Chwaszczyno 3 - 3 Amator Kiełpino 24 sierpnia 2008 - 12:00
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
15. Amator Kiełpino 0 - 2 Orzeł Choczewo 31 sierpnia 2008 - 13:00
16. Norda Karwia 1 - 4 KS Chwaszczyno 30 sierpnia 2008 - 17:00
17. OKS Janowo 1 - 4 Korona Żelistrzewo 30 sierpnia 2008 - 17:00
18. GKS Żukowo 4 - 1 Relaks Mechowo 30 sierpnia 2008 - 11:00
19. Zatoka II Puck SSA 2 - 0 Celtic Reda 31 sierpnia 2008 - 11:00
20. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 3 MKS II Władysławowo 31 sierpnia 2008 - 17:00
21. KP Gdynia 3 - 3 Zenit Łęczyce 30 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 4 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (20) 
22. Orzeł Choczewo 8 - 0 Zenit Łęczyce 6 września 2008 - 14:00
23. MKS II Władysławowo 2 - 2 KP Gdynia 6 września 2008 - 16:00
24. Celtic Reda 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 września 2008 - 17:00
25. Relaks Mechowo 1 - 4 Zatoka II Puck SSA 7 września 2008 - 11:00
26. Korona Żelistrzewo 3 - 1 GKS Żukowo 6 września 2008 - 17:00
27. KS Chwaszczyno 2 - 2 OKS Janowo 7 września 2008 - 12:00
28. Amator Kiełpino 3 - 2 Norda Karwia 7 września 2008 - 13:00
Kolejka 5 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (21) 
29. Norda Karwia 1 - 4 Orzeł Choczewo 13 września 2008 - 17:00
30. OKS Janowo 3 - 3 Amator Kiełpino 13 września 2008 - 16:00
31. GKS Żukowo 0 - 0 KS Chwaszczyno 13 września 2008 - 11:00
32. Zatoka II Puck SSA 1 - 0 Korona Żelistrzewo 14 września 2008 - 11:00
33. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 1 Relaks Mechowo 13 września 2008 - 17:00
34. KP Gdynia 3 - 0 Celtic Reda 13 września 2008 - 17:00
35. Zenit Łęczyce 5 - 7 MKS II Władysławowo 14 września 2008 - 13:00
Kolejka 6 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (23) 
36. Orzeł Choczewo 4 - 0 MKS II Władysławowo 20 września 2008 - 13:00
37. Celtic Reda 2 - 2 Zenit Łęczyce 20 września 2008 - 15:00
38. Relaks Mechowo 4 - 2 KP Gdynia 21 września 2008 - 11:00
39. Korona Żelistrzewo 4 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 20 września 2008 - 17:00
40. KS Chwaszczyno 1 - 3 Zatoka II Puck SSA 21 września 2008 - 12:00
41. Amator Kiełpino 5 - 0 GKS Żukowo 21 września 2008 - 13:00
42. Norda Karwia 2 - 2 OKS Janowo 20 września 2008 - 15:00
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
43. OKS Janowo 1 - 3 Orzeł Choczewo 27 września 2008 - 16:00
44. GKS Żukowo 3 - 1 Norda Karwia 27 września 2008 - 11:00
45. Zatoka II Puck SSA 2 - 0 Amator Kiełpino 28 września 2008 - 11:00
46. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 2 KS Chwaszczyno 27 września 2008 - 15:00
47. KP Gdynia 2 - 5 Korona Żelistrzewo 27 września 2008 - 16:00
48. Zenit Łęczyce 1 - 5 Relaks Mechowo 28 września 2008 - 14:00
49. MKS II Władysławowo 3 - 1 Celtic Reda 27 września 2008 - 15:00
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (25) 
50. Orzeł Choczewo 7 - 1 Celtic Reda 4 października 2008 - 13:00
51. Relaks Mechowo 3 - 4 MKS II Władysławowo 5 października 2008 - 11:00
52. Korona Żelistrzewo 7 - 0 Zenit Łęczyce 4 października 2008 - 15:00
53. KS Chwaszczyno 1 - 1 KP Gdynia 5 października 2008 - 12:00
54. Amator Kiełpino 4 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 października 2008 - 13:00
55. Norda Karwia 0 - 2 Zatoka II Puck SSA 4 października 2008 - 15:00
56. OKS Janowo 0 - 2 GKS Żukowo 4 października 2008 - 16:00
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
57. GKS Żukowo 1 - 2 Orzeł Choczewo 11 października 2008 - 11:00
58. Zatoka II Puck SSA 1 - 2 OKS Janowo 12 października 2008 - 11:00
59. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 2 Norda Karwia 11 października 2008 - 12:00
60. KP Gdynia 1 - 3 Amator Kiełpino 11 października 2008 - 15:00
61. Zenit Łęczyce 0 - 7 KS Chwaszczyno 12 października 2008 - 14:00
62. MKS II Władysławowo 2 - 3 Korona Żelistrzewo 11 października 2008 - 14:00
63. Celtic Reda 5 - 3 Relaks Mechowo 11 października 2008 - 15:00
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (34) 
64. Orzeł Choczewo 5 - 0 Relaks Mechowo 18 października 2008 - 13:00
65. Korona Żelistrzewo 4 - 0 Celtic Reda 18 października 2008 - 15:00
66. KS Chwaszczyno 6 - 2 MKS II Władysławowo 19 października 2008 - 12:00
67. Amator Kiełpino 6 - 1 Zenit Łęczyce 19 października 2008 - 13:00
68. Norda Karwia 4 - 2 KP Gdynia 18 października 2008 - 15:00
69. OKS Janowo 2 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 18 października 2008 - 16:00
70. GKS Żukowo 3 - 1 Zatoka II Puck SSA 18 października 2008 - 12:00
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (41) 
71. Zatoka II Puck SSA 2 - 0 Orzeł Choczewo 26 października 2008 - 11:00
72. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 GKS Żukowo 25 października 2008 - 11:00
73. KP Gdynia 3 - 2 OKS Janowo 25 października 2008 - 14:00
74. Zenit Łęczyce 2 - 3 Norda Karwia 26 października 2008 - 14:00
75. MKS II Władysławowo 2 - 1 Amator Kiełpino 25 października 2008 - 14:00
76. Celtic Reda 0 - 3 KS Chwaszczyno 25 października 2008 - 14:00
77. Relaks Mechowo 0 - 2 Korona Żelistrzewo 26 października 2008 - 11:00
Kolejka 12 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (42) 
78. Orzeł Choczewo 0 - 3 Korona Żelistrzewo 2 listopada 2008 - 13:00
79. KS Chwaszczyno 4 - 1 Relaks Mechowo 2 listopada 2008 - 12:00
80. Amator Kiełpino 1 - 0 Celtic Reda 2 listopada 2008 - 12:30
81. Norda Karwia 4 - 3 MKS II Władysławowo 2 listopada 2008 - 13:00
82. OKS Janowo 1 - 2 Zenit Łęczyce 2 listopada 2008 - 11:00
83. GKS Żukowo 2 - 1 KP Gdynia 2 listopada 2008 - 14:00
84. Zatoka II Puck SSA 2 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 listopada 2008 - 11:00
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (34) 
85. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 Orzeł Choczewo 11 listopada 2008 - 13:00
86. KP Gdynia 1 - 5 Zatoka II Puck SSA 8 listopada 2008 - 14:00
87. Zenit Łęczyce 0 - 5 GKS Żukowo 11 listopada 2008 - 12:00
88. MKS II Władysławowo 3 - 3 OKS Janowo 8 listopada 2008 - 14:00
89. Celtic Reda 1 - 3 Norda Karwia 8 listopada 2008 - 14:00
90. Relaks Mechowo 1 - 1 Amator Kiełpino 9 listopada 2008 - 11:00
91. Korona Żelistrzewo 2 - 2 KS Chwaszczyno 11 listopada 2008 - 14:00
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (31) 
92. Orzeł Choczewo 4 - 0 KS Chwaszczyno 21 marca 2009 - 15:00
93. Korona Żelistrzewo 5 - 0 Amator Kiełpino 21 marca 2009 - 15:00
94. Relaks Mechowo 0 - 5 Norda Karwia 22 marca 2009 - 11:00
95. Celtic Reda 3 - 1 OKS Janowo 22 marca 2009 - 12:00
96. MKS II Władysławowo 2 - 2 GKS Żukowo 21 marca 2009 - 11:00
97. Zenit Łęczyce 0 - 3 Zatoka II Puck SSA 21 marca 2009 - 15:30
98. KP Gdynia 3 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 22 marca 2009 - 15:00
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
99. KP Gdynia 0 - 3 Orzeł Choczewo 29 kwietnia 2009 - 18:00
100. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 3 Zenit Łęczyce 29 marca 2009 - 15:00
101. Zatoka II Puck SSA 1 - 4 MKS II Władysławowo 29 kwietnia 2009 - 18:00
102. GKS Żukowo 3 - 0 Celtic Reda 29 kwietnia 2009 - 18:00
103. OKS Janowo 2 - 0 Relaks Mechowo 29 kwietnia 2009 - 18:00
104. Norda Karwia 1 - 1 Korona Żelistrzewo 29 kwietnia 2009 - 17:00
105. Amator Kiełpino 2 - 4 KS Chwaszczyno 29 kwietnia 2009 - 18:00
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (33) 
106. Orzeł Choczewo 3 - 0 Amator Kiełpino 4 kwietnia 2009 - 16:00
107. KS Chwaszczyno 7 - 1 Norda Karwia 5 kwietnia 2009 - 12:00
108. Korona Żelistrzewo 1 - 0 OKS Janowo 4 kwietnia 2009 - 16:00
109. Relaks Mechowo 0 - 2 GKS Żukowo 5 kwietnia 2009 - 11:00
110. Celtic Reda 2 - 2 Zatoka II Puck SSA 4 kwietnia 2009 - 17:00
111. MKS II Władysławowo 2 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 kwietnia 2009 - 17:00
112. Zenit Łęczyce 4 - 3 KP Gdynia 4 kwietnia 2009 - 16:00
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (29) 
113. Zenit Łęczyce 0 - 6 Orzeł Choczewo 18 kwietnia 2009 - 17:00
114. KP Gdynia 4 - 1 MKS II Władysławowo 18 kwietnia 2009 - 16:30
115. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 1 Celtic Reda 18 kwietnia 2009 - 17:00
116. Zatoka II Puck SSA 4 - 0 Relaks Mechowo 19 kwietnia 2009 - 11:00
117. GKS Żukowo 1 - 4 Korona Żelistrzewo 18 kwietnia 2009 - 11:00
118. OKS Janowo 0 - 0 KS Chwaszczyno 18 kwietnia 2009 - 16:00
119. Norda Karwia 3 - 0 Amator Kiełpino 18 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (54) 
120. Orzeł Choczewo 5 - 2 Norda Karwia 25 kwietnia 2009 - 16:00
121. Amator Kiełpino 1 - 4 OKS Janowo 26 kwietnia 2009 - 13:00
122. KS Chwaszczyno 0 - 2 GKS Żukowo 26 kwietnia 2009 - 12:00
123. Korona Żelistrzewo 2 - 1 Zatoka II Puck SSA 25 kwietnia 2009 - 16:00
124. Relaks Mechowo 1 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 kwietnia 2009 - 11:00
125. Celtic Reda 3 - 0 KP Gdynia 26 kwietnia 2009 - 17:00
126. MKS II Władysławowo 3 - 1 Zenit Łęczyce 25 kwietnia 2009 - 11:00
Kolejka 19 - 1/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
127. MKS II Władysławowo 0 - 2 Orzeł Choczewo 3 maja 2009 - 17:00
128. Zenit Łęczyce 2 - 1 Celtic Reda 2 maja 2009 - 17:00
129. KP Gdynia 0 - 4 Relaks Mechowo 1 maja 2009 - 15:00
130. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Korona Żelistrzewo 2 maja 2009 - 11:00
131. Zatoka II Puck SSA 3 - 5 KS Chwaszczyno 2 maja 2009 - 15:00
132. GKS Żukowo 1 - 4 Amator Kiełpino 3 maja 2009 - 16:00
133. OKS Janowo 3 - 3 Norda Karwia 2 maja 2009 - 16:00
Kolejka 20 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (31) 
134. Orzeł Choczewo 2 - 0 OKS Janowo 9 maja 2009 - 14:00
135. Norda Karwia 2 - 2 GKS Żukowo 9 maja 2009 - 17:00
136. Amator Kiełpino 0 - 0 Zatoka II Puck SSA 9 maja 2009 - 16:00
137. KS Chwaszczyno 1 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 maja 2009 - 12:00
138. Korona Żelistrzewo 10 - 0 KP Gdynia 9 maja 2009 - 16:00
139. Relaks Mechowo 5 - 1 Zenit Łęczyce 10 maja 2009 - 11:00
140. Celtic Reda 2 - 0 MKS II Władysławowo 9 maja 2009 - 17:00
Kolejka 21 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (32) 
141. Celtic Reda 0 - 1 Orzeł Choczewo 16 maja 2009 - 17:00
142. MKS II Władysławowo 2 - 1 Relaks Mechowo 17 maja 2009 - 17:00
143. Zenit Łęczyce 1 - 3 Korona Żelistrzewo 16 maja 2009 - 17:00
144. KP Gdynia 2 - 4 KS Chwaszczyno 16 maja 2009 - 17:00
145. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Amator Kiełpino 16 maja 2009 - 14:00
146. Zatoka II Puck SSA 1 - 4 Norda Karwia 17 maja 2009 - 11:00
147. GKS Żukowo 1 - 3 OKS Janowo 16 maja 2009 - 11:00
Kolejka 22 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (32) 
148. Orzeł Choczewo 3 - 0 GKS Żukowo 23 maja 2009 - 15:00
149. OKS Janowo 3 - 0 Zatoka II Puck SSA 23 maja 2009 - 16:00
goście nie przyjechali
150. Norda Karwia 5 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 23 maja 2009 - 17:00
151. Amator Kiełpino 4 - 2 KP Gdynia 24 maja 2009 - 13:00
152. KS Chwaszczyno 2 - 2 Zenit Łęczyce 24 maja 2009 - 12:00
153. Korona Żelistrzewo 7 - 2 MKS II Władysławowo 23 maja 2009 - 14:00
154. Relaks Mechowo 1 - 2 Celtic Reda 24 maja 2009 - 11:00
Kolejka 23 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (53) 
155. Relaks Mechowo 1 - 6 Orzeł Choczewo 3 czerwca 2009 - 18:00
156. Celtic Reda 2 - 1 Korona Żelistrzewo 30 maja 2009 - 17:00
157. MKS II Władysławowo 3 - 2 KS Chwaszczyno 31 maja 2009 - 12:00
158. Zenit Łęczyce 0 - 1 Amator Kiełpino 30 maja 2009 - 17:00
159. KP Gdynia 1 - 4 Norda Karwia 30 maja 2009 - 17:00
160. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 OKS Janowo 31 maja 2009 - 17:00
161. Zatoka II Puck SSA 2 - 3 GKS Żukowo 31 maja 2009 - 11:00
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (33) 
162. Orzeł Choczewo 3 - 0 Zatoka II Puck SSA 6 czerwca 2009 - 11:00
goście nie przyjechali
163. GKS Żukowo 1 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 czerwca 2009 - 11:00
164. OKS Janowo 1 - 1 KP Gdynia 6 czerwca 2009 - 17:00
165. Norda Karwia 1 - 3 Zenit Łęczyce 6 czerwca 2009 - 16:00
166. Amator Kiełpino 2 - 0 MKS II Władysławowo 6 czerwca 2009 - 16:00
167. KS Chwaszczyno 3 - 1 Celtic Reda 7 czerwca 2009 - 12:00
168. Korona Żelistrzewo 2 - 0 Relaks Mechowo 6 czerwca 2009 - 16:00
Kolejka 25 - 13. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (79) 
169. Korona Żelistrzewo 1 - 2 Orzeł Choczewo 13 czerwca 2009 - 15:00
170. Relaks Mechowo 2 - 5 KS Chwaszczyno 13 czerwca 2009 - 15:00
171. Celtic Reda 1 - 2 Amator Kiełpino 13 czerwca 2009 - 15:00
172. MKS II Władysławowo 3 - 1 Norda Karwia 13 czerwca 2009 - 15:00
173. Zenit Łęczyce 5 - 6 OKS Janowo 13 czerwca 2009 - 15:00
174. KP Gdynia 1 - 0 GKS Żukowo 13 czerwca 2009 - 15:00
175. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 3 Zatoka II Puck SSA 13 czerwca 2009 - 15:00
Kolejka 26 - 20. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (137) 
176. Orzeł Choczewo 11 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 20 czerwca 2009 - 18:00
177. Zatoka II Puck SSA 1 - 5 KP Gdynia 20 czerwca 2009 - 18:00
178. GKS Żukowo 4 - 1 Zenit Łęczyce 20 czerwca 2009 - 18:00
179. OKS Janowo 1 - 2 MKS II Władysławowo 20 czerwca 2009 - 18:00
180. Norda Karwia 3 - 3 Celtic Reda 20 czerwca 2009 - 18:00
181. Amator Kiełpino 3 - 4 Relaks Mechowo 20 czerwca 2009 - 18:00
182. KS Chwaszczyno 4 - 1 Korona Żelistrzewo 20 czerwca 2009 - 18:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE