ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2010/2011 - 17.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2006/2007 - 18.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2004/2005 - 24.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




II liga - grupa wschodnia - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 34 65 18 11 5 52 - 23
2. Sandecja Nowy Sącz 34 64 19 7 8 61 - 32
3. Start Otwock 34 61 17 10 7 45 - 36
4. OKS 1945 Olsztyn 34 60 18 6 10 63 - 41
5. Górnik Wieliczka 34 59 18 5 11 48 - 26
6. Ruch Wysokie Mazowieckie 34 55 16 7 11 54 - 28
7. Kolejarz Stróże 34 55 15 10 9 52 - 37
8. Pelikan Łowicz 34 54 15 9 10 45 - 33
9. Wigry Suwałki 34 53 15 8 11 41 - 35
10. Przebój Wolbrom 34 52 14 10 10 59 - 46
11. Sokół Aleksandrów Łódzki 34 49 14 7 13 36 - 42
12. Okocimski Brzesko 34 43 11 10 13 44 - 43
13. Hetman Zamość 34 43 12 7 15 37 - 38
14. Concordia Piotrków Trybunalski 34 42 12 6 16 41 - 49
15. Jeziorak Iława 34 34 10 4 20 35 - 46
16. Nida Pińczów 34 26 7 5 22 34 - 71
17. Stal Poniatowa 34 25 6 7 21 28 - 49
18. ŁKS Łomża 34 12 3 3 28 8 - 108
Ostatni komentarz dodał kariop 05.07.2009, 14:29:16



Kolejka 1 - 26/27. lipca 2008 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Jeziorak Iława 1 - 0 OKS 1945 Olsztyn 30 lipca 2008
2. Start Otwock 0 - 0 Hetman Zamość
3. Nida Pińczów 0 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10 września 2008
4. Okocimski Brzesko 3 - 3 Wigry Suwałki
5. Concordia Piotrków Trybunalski 1 - 1 Przebój Wolbrom 30 lipca 2008
6. Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz
7. ŁKS Łomża 2 - 1 Stal Poniatowa 30 lipca 2008
8. Kolejarz Stróże 1 - 1 Górnik Wieliczka 20 sierpnia 2008
9. Pelikan Łowicz 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 2 - 2/3. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. OKS 1945 Olsztyn 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz
11. Przebój Wolbrom 4 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
12. Pelikan Łowicz 2 - 1 Concordia Piotrków Trybunalski
13. Wigry Suwałki 1 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
14. Kolejarz Stróże 1 - 0 Okocimski Brzesko
mecz w Brzesku
15. ŁKS Łomża 0 - 1 Górnik Wieliczka
16. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Stal Poniatowa
17. Hetman Zamość 4 - 0 Nida Pińczów
18. Jeziorak Iława 0 - 3 Start Otwock
Kolejka 3 - 6. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Start Otwock 2 - 0 OKS 1945 Olsztyn
20. Nida Pińczów 1 - 0 Jeziorak Iława
21. Stal Poniatowa 0 - 1 Hetman Zamość
22. Górnik Wieliczka 0 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
23. Okocimski Brzesko 6 - 0 ŁKS Łomża
24. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 Kolejarz Stróże
25. Concordia Piotrków Trybunalski 2 - 0 Wigry Suwałki
26. Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Pelikan Łowicz
27. Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Przebój Wolbrom
Kolejka 4 - 9/10. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. OKS 1945 Olsztyn 3 - 3 Przebój Wolbrom
29. Pelikan Łowicz 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz
30. Wigry Suwałki 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
31. Kolejarz Stróże 1 - 0 Concordia Piotrków Trybunalski
32. ŁKS Łomża 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
33. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 - 1 Okocimski Brzesko
34. Hetman Zamość 0 - 0 Górnik Wieliczka
35. Jeziorak Iława 1 - 1 Stal Poniatowa
36. Start Otwock 1 - 0 Nida Pińczów
Kolejka 5 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Nida Pińczów 1 - 2 OKS 1945 Olsztyn
38. Stal Poniatowa 3 - 4 Start Otwock
39. Górnik Wieliczka 3 - 2 Jeziorak Iława
40. Okocimski Brzesko 1 - 0 Hetman Zamość
41. Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
42. Concordia Piotrków Trybunalski 4 - 1 ŁKS Łomża
43. Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Kolejarz Stróże
44. Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Wigry Suwałki
45. Przebój Wolbrom 3 - 0 Pelikan Łowicz
Kolejka 6 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. OKS 1945 Olsztyn 0 - 0 Pelikan Łowicz
47. Wigry Suwałki 3 - 0 Przebój Wolbrom
48. Kolejarz Stróże 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz
49. ŁKS Łomża 1 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
50. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Concordia Piotrków Trybunalski
51. Hetman Zamość 1 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie
52. Jeziorak Iława 2 - 1 Okocimski Brzesko
53. Start Otwock 1 - 0 Górnik Wieliczka
54. Nida Pińczów 2 - 0 Stal Poniatowa
Kolejka 7 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (1) 
55. Stal Poniatowa 1 - 2 OKS 1945 Olsztyn
56. Górnik Wieliczka 6 - 0 Nida Pińczów
57. Okocimski Brzesko 1 - 1 Start Otwock
58. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Jeziorak Iława
59. Concordia Piotrków Trybunalski 0 - 1 Hetman Zamość
60. Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
61. Sandecja Nowy Sącz 4 - 0 ŁKS Łomża
62. Przebój Wolbrom 1 - 2 Kolejarz Stróże
63. Pelikan Łowicz 1 - 2 Wigry Suwałki
Kolejka 8 - 3. września 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. OKS 1945 Olsztyn 1 - 1 Wigry Suwałki
65. Kolejarz Stróże 1 - 1 Pelikan Łowicz
66. ŁKS Łomża 0 - 2 Przebój Wolbrom
67. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Sandecja Nowy Sącz
68. Hetman Zamość 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
69. Jeziorak Iława 2 - 2 Concordia Piotrków Trybunalski
70. Start Otwock 1 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
71. Nida Pińczów 1 - 0 Okocimski Brzesko
72. Stal Poniatowa 0 - 3 Górnik Wieliczka
Kolejka 9 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Górnik Wieliczka 3 - 2 OKS 1945 Olsztyn
74. Okocimski Brzesko 2 - 3 Stal Poniatowa
75. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 Nida Pińczów
76. Concordia Piotrków Trybunalski 2 - 2 Start Otwock
77. Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 2 Jeziorak Iława
78. Sandecja Nowy Sącz 2 - 0 Hetman Zamość
79. Przebój Wolbrom 2 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
80. Pelikan Łowicz 1 - 0 ŁKS Łomża
81. Wigry Suwałki 0 - 0 Kolejarz Stróże
Kolejka 10 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. OKS 1945 Olsztyn 3 - 1 Kolejarz Stróże
83. ŁKS Łomża 0 - 4 Wigry Suwałki
84. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 Pelikan Łowicz
85. Hetman Zamość 0 - 1 Przebój Wolbrom
86. Jeziorak Iława 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz
87. Start Otwock 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
88. Nida Pińczów 0 - 2 Concordia Piotrków Trybunalski
89. Stal Poniatowa 2 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
90. Górnik Wieliczka 0 - 0 Okocimski Brzesko
Kolejka 11 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Okocimski Brzesko 1 - 1 OKS 1945 Olsztyn
92. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Górnik Wieliczka
93. Concordia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Stal Poniatowa
94. Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 1 Nida Pińczów
95. Sandecja Nowy Sącz 4 - 2 Start Otwock
96. Przebój Wolbrom 4 - 2 Jeziorak Iława
97. Pelikan Łowicz 2 - 0 Hetman Zamość
98. Wigry Suwałki 0 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
99. Kolejarz Stróże 3 - 0 ŁKS Łomża
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 12 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. OKS 1945 Olsztyn 2 - 0 ŁKS Łomża
101. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Kolejarz Stróże
102. Hetman Zamość 4 - 1 Wigry Suwałki
103. Jeziorak Iława 0 - 0 Pelikan Łowicz
104. Start Otwock 1 - 0 Przebój Wolbrom
105. Nida Pińczów 1 - 4 Sandecja Nowy Sącz
106. Stal Poniatowa 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
107. Górnik Wieliczka 2 - 0 Concordia Piotrków Trybunalski
108. Okocimski Brzesko 0 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 13 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 1 OKS 1945 Olsztyn
110. Concordia Piotrków Trybunalski 3 - 0 Okocimski Brzesko
111. Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Górnik Wieliczka
112. Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Stal Poniatowa
113. Przebój Wolbrom 5 - 2 Nida Pińczów
114. Pelikan Łowicz 0 - 1 Start Otwock
115. Wigry Suwałki 0 - 2 Jeziorak Iława
116. Kolejarz Stróże 3 - 1 Hetman Zamość
117. ŁKS Łomża 1 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 14 - 8. października 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. OKS 1945 Olsztyn 2 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
119. Hetman Zamość 1 - 0 ŁKS Łomża
120. Jeziorak Iława 0 - 1 Kolejarz Stróże
121. Start Otwock 2 - 2 Wigry Suwałki
122. Nida Pińczów 1 - 3 Pelikan Łowicz
123. Stal Poniatowa 2 - 2 Przebój Wolbrom
124. Górnik Wieliczka 1 - 2 Sandecja Nowy Sącz
125. Okocimski Brzesko 2 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
126. Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 1 Concordia Piotrków Trybunalski
Kolejka 15 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (2) 
127. Concordia Piotrków Trybunalski 0 - 5 OKS 1945 Olsztyn
128. Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
129. Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Okocimski Brzesko 14 października 2008
130. Przebój Wolbrom 1 - 0 Górnik Wieliczka
131. Pelikan Łowicz 1 - 0 Stal Poniatowa
132. Wigry Suwałki 3 - 0 Nida Pińczów
133. Kolejarz Stróże 4 - 2 Start Otwock
134. ŁKS Łomża 2 - 1 Jeziorak Iława
135. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Hetman Zamość
Kolejka 16 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (2) 
136. OKS 1945 Olsztyn 2 - 0 Hetman Zamość
137. Jeziorak Iława 1 - 3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
138. Start Otwock 0 - 0 ŁKS Łomża
139. Nida Pińczów 1 - 1 Kolejarz Stróże
140. Stal Poniatowa 0 - 2 Wigry Suwałki
141. Górnik Wieliczka 1 - 1 Pelikan Łowicz
142. Okocimski Brzesko 1 - 1 Przebój Wolbrom
143. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz
144. Concordia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 17 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Sokół Aleksandrów Łódzki 4 - 1 OKS 1945 Olsztyn
146. Sandecja Nowy Sącz 0 - 1 Concordia Piotrków Trybunalski
147. Przebój Wolbrom 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
148. Pelikan Łowicz 0 - 4 Okocimski Brzesko
149. Wigry Suwałki 0 - 4 Górnik Wieliczka
150. Kolejarz Stróże 2 - 1 Stal Poniatowa
151. ŁKS Łomża 0 - 1 Nida Pińczów
152. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 - 1 Start Otwock
153. Hetman Zamość 4 - 0 Jeziorak Iława
Kolejka 18 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Stal Poniatowa 0 - 1 ŁKS Łomża
155. Górnik Wieliczka 0 - 2 Kolejarz Stróże
156. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 Pelikan Łowicz
157. OKS 1945 Olsztyn 2 - 1 Jeziorak Iława
158. Hetman Zamość 0 - 0 Start Otwock
159. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 Nida Pińczów
160. Wigry Suwałki 0 - 2 Okocimski Brzesko
161. Przebój Wolbrom 1 - 1 Concordia Piotrków Trybunalski
162. Sandecja Nowy Sącz 3 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 19 - 15/16. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Sandecja Nowy Sącz 4 - 1 OKS 1945 Olsztyn
164. Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 4 Przebój Wolbrom
165. Concordia Piotrków Trybunalski 2 - 1 Pelikan Łowicz
166. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Wigry Suwałki
167. Okocimski Brzesko 3 - 1 Kolejarz Stróże
gospodarzem - Kolejarz Stró?e
168. Górnik Wieliczka 4 - 0 ŁKS Łomża
169. Stal Poniatowa 0 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
170. Nida Pińczów 0 - 1 Hetman Zamość
171. Start Otwock 1 - 0 Jeziorak Iława
Kolejka 20 - 14/15. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. OKS 1945 Olsztyn 1 - 2 Start Otwock
173. Jeziorak Iława 1 - 0 Nida Pińczów
174. Hetman Zamość 1 - 0 Stal Poniatowa
175. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Górnik Wieliczka
176. ŁKS Łomża 0 - 2 Okocimski Brzesko
177. Kolejarz Stróże 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
178. Wigry Suwałki 0 - 2 Concordia Piotrków Trybunalski 29 kwietnia 2009
179. Pelikan Łowicz 3 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
180. Przebój Wolbrom 1 - 1 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 21 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Przebój Wolbrom 0 - 1 OKS 1945 Olsztyn
182. Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Pelikan Łowicz
183. Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 3 Wigry Suwałki
184. Concordia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Kolejarz Stróże
185. Ruch Wysokie Mazowieckie 6 - 0 ŁKS Łomża
186. Okocimski Brzesko 1 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
187. Górnik Wieliczka 1 - 2 Hetman Zamość
188. Stal Poniatowa 1 - 0 Jeziorak Iława
189. Nida Pińczów 0 - 1 Start Otwock
Kolejka 22 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. OKS 1945 Olsztyn 3 - 1 Nida Pińczów
191. Start Otwock 2 - 1 Stal Poniatowa
192. Jeziorak Iława 0 - 2 Górnik Wieliczka
193. Hetman Zamość 0 - 0 Okocimski Brzesko
194. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
195. ŁKS Łomża 0 - 5 Concordia Piotrków Trybunalski
196. Kolejarz Stróże 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
197. Wigry Suwałki 1 - 1 Sandecja Nowy Sącz
198. Pelikan Łowicz 3 - 1 Przebój Wolbrom
Kolejka 23 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Pelikan Łowicz 1 - 2 OKS 1945 Olsztyn
200. Przebój Wolbrom 0 - 1 Wigry Suwałki
201. Sandecja Nowy Sącz 3 - 2 Kolejarz Stróże
202. Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 ŁKS Łomża
203. Concordia Piotrków Trybunalski 0 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
204. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 Hetman Zamość
205. Okocimski Brzesko 1 - 0 Jeziorak Iława
206. Górnik Wieliczka 1 - 2 Start Otwock
207. Stal Poniatowa 0 - 0 Nida Pińczów
Kolejka 24 - 11. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. OKS 1945 Olsztyn 1 - 0 Stal Poniatowa
209. Nida Pińczów 0 - 2 Górnik Wieliczka
210. Start Otwock 1 - 3 Okocimski Brzesko
211. Jeziorak Iława 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
212. Hetman Zamość 2 - 1 Concordia Piotrków Trybunalski
213. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
214. ŁKS Łomża 0 - 6 Sandecja Nowy Sącz
215. Kolejarz Stróże 1 - 2 Przebój Wolbrom
216. Wigry Suwałki 1 - 0 Pelikan Łowicz
Kolejka 25 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Wigry Suwałki 1 - 2 OKS 1945 Olsztyn
218. Pelikan Łowicz 3 - 1 Kolejarz Stróże
219. Przebój Wolbrom 5 - 0 ŁKS Łomża
220. Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
221. Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Hetman Zamość
222. Concordia Piotrków Trybunalski 3 - 2 Jeziorak Iława
223. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 Start Otwock
224. Okocimski Brzesko 1 - 4 Nida Pińczów
225. Górnik Wieliczka 1 - 0 Stal Poniatowa
Kolejka 26 - 22. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. OKS 1945 Olsztyn 0 - 1 Górnik Wieliczka
227. Stal Poniatowa 2 - 1 Okocimski Brzesko
228. Nida Pińczów 0 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie
229. Start Otwock 0 - 0 Concordia Piotrków Trybunalski
230. Jeziorak Iława 2 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
231. Hetman Zamość 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz
232. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Przebój Wolbrom
233. ŁKS Łomża 0 - 7 Pelikan Łowicz
234. Kolejarz Stróże 0 - 0 Wigry Suwałki
Kolejka 27 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Kolejarz Stróże 1 - 1 OKS 1945 Olsztyn
236. Wigry Suwałki 2 - 0 ŁKS Łomża
237. Pelikan Łowicz 1 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
238. Przebój Wolbrom 3 - 2 Hetman Zamość
239. Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Jeziorak Iława
240. Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 2 Start Otwock
241. Concordia Piotrków Trybunalski 2 - 1 Nida Pińczów
242. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Stal Poniatowa
243. Okocimski Brzesko 0 - 1 Górnik Wieliczka
Kolejka 28 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. OKS 1945 Olsztyn 1 - 1 Okocimski Brzesko
245. Górnik Wieliczka 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
246. Stal Poniatowa 2 - 0 Concordia Piotrków Trybunalski
247. Nida Pińczów 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
248. Start Otwock 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz
249. Jeziorak Iława 0 - 1 Przebój Wolbrom
250. Hetman Zamość 1 - 1 Pelikan Łowicz
251. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Wigry Suwałki
252. ŁKS Łomża 0 - 3 Kolejarz Stróże
Kolejka 29 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. ŁKS Łomża 0 - 10 OKS 1945 Olsztyn
254. Kolejarz Stróże 2 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
255. Wigry Suwałki 0 - 1 Hetman Zamość
256. Pelikan Łowicz 3 - 0 Jeziorak Iława
257. Przebój Wolbrom 1 - 1 Start Otwock
258. Sandecja Nowy Sącz 4 - 0 Nida Pińczów
259. Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Stal Poniatowa
260. Concordia Piotrków Trybunalski 0 - 1 Górnik Wieliczka
261. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Okocimski Brzesko
Kolejka 30 - 13. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. OKS 1945 Olsztyn 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
263. Okocimski Brzesko 2 - 1 Concordia Piotrków Trybunalski
264. Górnik Wieliczka 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
265. Stal Poniatowa 2 - 4 Sandecja Nowy Sącz
266. Nida Pińczów 2 - 3 Przebój Wolbrom
267. Start Otwock 4 - 2 Pelikan Łowicz
268. Jeziorak Iława 1 - 0 Wigry Suwałki
269. Hetman Zamość 2 - 2 Kolejarz Stróże
270. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 ŁKS Łomża
Kolejka 31 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 OKS 1945 Olsztyn
272. ŁKS Łomża 0 - 5 Hetman Zamość
273. Kolejarz Stróże 1 - 0 Jeziorak Iława
274. Wigry Suwałki 1 - 0 Start Otwock
275. Pelikan Łowicz 2 - 1 Nida Pińczów
276. Przebój Wolbrom 1 - 2 Stal Poniatowa
277. Sandecja Nowy Sącz 1 - 2 Górnik Wieliczka
278. Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 1 Okocimski Brzesko
279. Concordia Piotrków Trybunalski 0 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 32 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. OKS 1945 Olsztyn 3 - 0 Concordia Piotrków Trybunalski
281. Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
282. Okocimski Brzesko 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz
283. Górnik Wieliczka 3 - 1 Przebój Wolbrom
284. Stal Poniatowa 0 - 0 Pelikan Łowicz
285. Nida Pińczów 3 - 2 Wigry Suwałki
286. Start Otwock 0 - 0 Kolejarz Stróże
287. Jeziorak Iława 7 - 0 ŁKS Łomża
288. Hetman Zamość 0 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 33 - 31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Hetman Zamość 1 - 2 OKS 1945 Olsztyn
290. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Jeziorak Iława
291. ŁKS Łomża 0 - 2 Start Otwock
292. Kolejarz Stróże 6 - 1 Nida Pińczów
293. Wigry Suwałki 1 - 0 Stal Poniatowa
294. Pelikan Łowicz 1 - 0 Górnik Wieliczka
295. Przebój Wolbrom 3 - 2 Okocimski Brzesko
296. Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
297. Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 0 Concordia Piotrków Trybunalski
Kolejka 34 - 5. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. OKS 1945 Olsztyn 4 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
299. Concordia Piotrków Trybunalski 3 - 5 Sandecja Nowy Sącz
300. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Przebój Wolbrom
301. Okocimski Brzesko 0 - 0 Pelikan Łowicz
302. Górnik Wieliczka 0 - 1 Wigry Suwałki
303. Stal Poniatowa 1 - 3 Kolejarz Stróże
304. Nida Pińczów 6 - 0 ŁKS Łomża
305. Start Otwock 1 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
306. Jeziorak Iława 3 - 1 Hetman Zamość




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE