Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kamionka Moszczenica |
1 - 2 |
Zieloni Łąg |
|
LZS Bytonia |
3 - 3 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Sparta Konarzyny |
2 - 1 |
Orkan Huta |
|
Grom Leśno |
1 - 3 |
Jantar Pawłowo |
|
Pauza: Brda Rytel, |
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zieloni Łąg |
1 - 1 |
Jantar Pawłowo |
|
Orkan Huta |
1 - 1 |
Brda Rytel |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
0 - 6 |
Sparta Konarzyny |
|
Kamionka Moszczenica |
11 - 3 |
LZS Bytonia |
|
Pauza: Grom Leśno, |
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
LZS Bytonia |
1 - 3 |
Zieloni Łąg |
|
Sparta Konarzyny |
2 - 0 |
Kamionka Moszczenica |
|
Brda Rytel |
4 - 2 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Grom Leśno |
3 - 2 |
Orkan Huta |
|
Pauza: Jantar Pawłowo, |
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Huta |
1 - 6 |
Jantar Pawłowo |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
0 - 4 |
Grom Leśno |
|
Kamionka Moszczenica |
4 - 0 |
Brda Rytel |
|
LZS Bytonia |
0 - 4 |
Sparta Konarzyny |
|
Pauza: Zieloni Łąg, |
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Konarzyny |
3 - 1 |
Zieloni Łąg |
|
Brda Rytel |
7 - 2 |
LZS Bytonia |
|
Grom Leśno |
1 - 0 |
Kamionka Moszczenica |
|
Jantar Pawłowo |
3 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Pauza: Orkan Huta, |
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zieloni Łąg |
1 - 1 |
Orkan Huta |
|
Kamionka Moszczenica |
3 - 1 |
Jantar Pawłowo |
|
LZS Bytonia |
2 - 4 |
Grom Leśno |
|
Sparta Konarzyny |
1 - 0 |
Brda Rytel |
|
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa, |
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
1 - 3 |
Zieloni Łąg |
|
Grom Leśno |
8 - 2 |
Sparta Konarzyny |
|
Jantar Pawłowo |
6 - 2 |
LZS Bytonia |
|
Orkan Huta |
5 - 5 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Pauza: Kamionka Moszczenica, |
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zieloni Łąg |
5 - 2 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Kamionka Moszczenica |
5 - 1 |
Orkan Huta |
|
Sparta Konarzyny |
2 - 2 |
Jantar Pawłowo |
|
Brda Rytel |
4 - 2 |
Grom Leśno |
|
Pauza: LZS Bytonia, |
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Leśno |
1 - 3 |
Zieloni Łąg |
|
lub(1-0) |
Jantar Pawłowo |
1 - 0 |
Brda Rytel |
|
Orkan Huta |
0 - 3 |
LZS Bytonia |
|
vo |
Wierzyca Stara Kiszewa |
1 - 2 |
Kamionka Moszczenica |
|
Pauza: Sparta Konarzyny, |
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zieloni Łąg |
1 - 1 |
Kamionka Moszczenica |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
5 - 2 |
LZS Bytonia |
|
Orkan Huta |
0 - 1 |
Sparta Konarzyny |
|
Jantar Pawłowo |
1 - 1 |
Grom Leśno |
|
Pauza: Brda Rytel, |
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Pawłowo |
1 - 1 |
Zieloni Łąg |
|
Brda Rytel |
4 - 0 |
Orkan Huta |
|
Sparta Konarzyny |
3 - 1 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
LZS Bytonia |
5 - 3 |
Kamionka Moszczenica |
|
Pauza: Grom Leśno, |
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zieloni Łąg |
5 - 0 |
LZS Bytonia |
|
Kamionka Moszczenica |
0 - 1 |
Sparta Konarzyny |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
1 - 3 |
Brda Rytel |
|
Orkan Huta |
0 - 5 |
Grom Leśno |
|
Pauza: Jantar Pawłowo, |
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Pawłowo |
4 - 1 |
Orkan Huta |
|
Grom Leśno |
2 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Brda Rytel |
3 - 0 |
Kamionka Moszczenica |
|
vo (na boisku 1-0) |
Sparta Konarzyny |
8 - 0 |
LZS Bytonia |
|
Pauza: Zieloni Łąg, |
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zieloni Łąg |
1 - 1 |
Sparta Konarzyny |
|
LZS Bytonia |
1 - 3 |
Brda Rytel |
|
Kamionka Moszczenica |
2 - 1 |
Grom Leśno |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
3 - 5 |
Jantar Pawłowo |
|
Pauza: Orkan Huta, |
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Huta |
1 - 2 |
Zieloni Łąg |
|
Jantar Pawłowo |
3 - 1 |
Kamionka Moszczenica |
|
Grom Leśno |
6 - 1 |
LZS Bytonia |
|
Brda Rytel |
3 - 1 |
Sparta Konarzyny |
|
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa, |
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zieloni Łąg |
2 - 0 |
Brda Rytel |
|
Sparta Konarzyny |
1 - 0 |
Grom Leśno |
|
LZS Bytonia |
1 - 4 |
Jantar Pawłowo |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
4 - 0 |
Orkan Huta |
|
Pauza: Kamionka Moszczenica, |
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Stara Kiszewa |
1 - 3 |
Zieloni Łąg |
|
Orkan Huta |
1 - 1 |
Kamionka Moszczenica |
|
Jantar Pawłowo |
0 - 1 |
Sparta Konarzyny |
|
Grom Leśno |
2 - 0 |
Brda Rytel |
|
Pauza: LZS Bytonia, |
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zieloni Łąg |
2 - 0 |
Grom Leśno |
|
Brda Rytel |
0 - 4 |
Jantar Pawłowo |
|
LZS Bytonia |
6 - 2 |
Orkan Huta |
|
Kamionka Moszczenica |
6 - 1 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Pauza: Sparta Konarzyny, . |
|