ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Konarzyny 16 38 12 2 2 39 - 17
2. Zieloni Łąg 16 35 10 5 1 36 - 16
3. Jantar Pawłowo 16 34 10 4 2 45 - 19
4. Grom Leśno 16 28 9 1 6 41 - 23
5. Brda Rytel 16 25 8 1 7 33 - 27
6. Kamionka Moszczenica 16 23 7 2 7 40 - 27
7. LZS Bytonia 16 10 3 1 12 32 - 74
8. Wierzyca Stara Kiszewa 16 8 2 2 12 29 - 56
9. Orkan Huta 16 4 0 4 12 17 - 53
* Tabela zgodna z oficjalną weryfikacją Pomorskiego ZPN-u.

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Kamionka Moszczenica 1 - 2 Zieloni Łąg
2. LZS Bytonia 3 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa
3. Sparta Konarzyny 2 - 1 Orkan Huta
4. Grom Leśno 1 - 3 Jantar Pawłowo
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Zieloni Łąg 1 - 1 Jantar Pawłowo
7. Orkan Huta 1 - 1 Brda Rytel
8. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 6 Sparta Konarzyny
9. Kamionka Moszczenica 11 - 3 LZS Bytonia
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. LZS Bytonia 1 - 3 Zieloni Łąg
12. Sparta Konarzyny 2 - 0 Kamionka Moszczenica
13. Brda Rytel 4 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa
14. Grom Leśno 3 - 2 Orkan Huta
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Orkan Huta 1 - 6 Jantar Pawłowo
17. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 4 Grom Leśno
18. Kamionka Moszczenica 4 - 0 Brda Rytel
19. LZS Bytonia 0 - 4 Sparta Konarzyny
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Sparta Konarzyny 3 - 1 Zieloni Łąg
22. Brda Rytel 7 - 2 LZS Bytonia
23. Grom Leśno 1 - 0 Kamionka Moszczenica
24. Jantar Pawłowo 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Zieloni Łąg 1 - 1 Orkan Huta
27. Kamionka Moszczenica 3 - 1 Jantar Pawłowo
28. LZS Bytonia 2 - 4 Grom Leśno
29. Sparta Konarzyny 1 - 0 Brda Rytel
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Brda Rytel 1 - 3 Zieloni Łąg
32. Grom Leśno 8 - 2 Sparta Konarzyny
33. Jantar Pawłowo 6 - 2 LZS Bytonia
34. Orkan Huta 5 - 5 Wierzyca Stara Kiszewa
Pauza: Kamionka Moszczenica,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Zieloni Łąg 5 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa
37. Kamionka Moszczenica 5 - 1 Orkan Huta
38. Sparta Konarzyny 2 - 2 Jantar Pawłowo
39. Brda Rytel 4 - 2 Grom Leśno
Pauza: LZS Bytonia,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Grom Leśno 1 - 3 Zieloni Łąg
lub(1-0)
42. Jantar Pawłowo 1 - 0 Brda Rytel
43. Orkan Huta 0 - 3 LZS Bytonia
vo
44. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 2 Kamionka Moszczenica
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Zieloni Łąg 1 - 1 Kamionka Moszczenica
47. Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 2 LZS Bytonia
48. Orkan Huta 0 - 1 Sparta Konarzyny
49. Jantar Pawłowo 1 - 1 Grom Leśno
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Jantar Pawłowo 1 - 1 Zieloni Łąg
52. Brda Rytel 4 - 0 Orkan Huta
53. Sparta Konarzyny 3 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa
54. LZS Bytonia 5 - 3 Kamionka Moszczenica
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Zieloni Łąg 5 - 0 LZS Bytonia
57. Kamionka Moszczenica 0 - 1 Sparta Konarzyny
58. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 3 Brda Rytel
59. Orkan Huta 0 - 5 Grom Leśno
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Jantar Pawłowo 4 - 1 Orkan Huta
62. Grom Leśno 2 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
63. Brda Rytel 3 - 0 Kamionka Moszczenica
vo (na boisku 1-0)
64. Sparta Konarzyny 8 - 0 LZS Bytonia
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Zieloni Łąg 1 - 1 Sparta Konarzyny
67. LZS Bytonia 1 - 3 Brda Rytel
68. Kamionka Moszczenica 2 - 1 Grom Leśno
69. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 5 Jantar Pawłowo
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Orkan Huta 1 - 2 Zieloni Łąg
72. Jantar Pawłowo 3 - 1 Kamionka Moszczenica
73. Grom Leśno 6 - 1 LZS Bytonia
74. Brda Rytel 3 - 1 Sparta Konarzyny
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Zieloni Łąg 2 - 0 Brda Rytel
77. Sparta Konarzyny 1 - 0 Grom Leśno
78. LZS Bytonia 1 - 4 Jantar Pawłowo
79. Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 0 Orkan Huta
Pauza: Kamionka Moszczenica,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 3 Zieloni Łąg
82. Orkan Huta 1 - 1 Kamionka Moszczenica
83. Jantar Pawłowo 0 - 1 Sparta Konarzyny
84. Grom Leśno 2 - 0 Brda Rytel
Pauza: LZS Bytonia,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Zieloni Łąg 2 - 0 Grom Leśno
87. Brda Rytel 0 - 4 Jantar Pawłowo
88. LZS Bytonia 6 - 2 Orkan Huta
89. Kamionka Moszczenica 6 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03