SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2004/2005



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni Pruszcz Gdański 28 79 26 1 1 127 - 16
2. Wierzyca Pelplin 28 70 23 1 4 100 - 26
3. Borowiak Czersk 28 56 18 2 8 76 - 52
4. Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 50 15 5 8 68 - 44
5. Pogoń Prabuty 28 41 12 5 11 56 - 50
6. Kolejarz Chojnice 28 37 10 7 11 47 - 43
7. Sokół Zblewo 28 35 9 8 11 41 - 51
8. KS Grabowo 28 35 11 2 15 41 - 56
9. Wisła Korzeniewo 28 33 10 3 15 39 - 56
10. Grom Kleszczewo 28 31 8 7 13 35 - 51
11. Powi¶le Stary Targ 28 31 10 1 17 38 - 64
12. Chojniczanka II Chojnice 28 30 9 3 16 40 - 72
13. LKS Waplewo 28 25 7 4 17 30 - 80
14. Pogoń Smętowo 28 24 6 6 16 31 - 70
15. Olimpia II Sztum 28 24 7 3 18 33 - 76
16. Tęcza Brusy 0 0 0 0 0 0 - 0
* Tęcza Brusy wycofała się po rundzie jesiennej. Wyniki jej meczów zostały anulowane.
* Po rundzie jesiennej miejsce wycofanego klubu LKS Waplewo zajęła B-klasowa Delta Mi?oradz

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wierzyca Pelplin 9 - 1 Chojniczanka II Chojnice 14 sierpnia 2004 - 17:00
mecz przełożony
2. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Kolejarz Chojnice
3. KS Grabowo 1 - 0 Sokół Zblewo
4. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Tęcza Brusy
anulowany (było 2-1)
5. Wisła Korzeniewo 0 - 3 Pogoń Prabuty
6. Borowiak Czersk 1 - 1 Pogoń Smętowo
7. Olimpia II Sztum 5 - 2 Grom Kleszczewo
8. Powi¶le Stary Targ 2 - 1 LKS Waplewo
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Chojniczanka II Chojnice 4 - 2 LKS Waplewo
10. Grom Kleszczewo 1 - 2 Powi¶le Stary Targ
11. Pogoń Smętowo 1 - 0 Olimpia II Sztum
12. Pogoń Prabuty 2 - 3 Borowiak Czersk
13. Tęcza Brusy - Wisła Korzeniewo
anulowany (było 0-1)
14. Sokół Zblewo 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
15. Kolejarz Chojnice 4 - 2 KS Grabowo
16. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 2 Chojniczanka II Chojnice
18. KS Grabowo 0 - 1 Wierzyca Pelplin
19. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 4 Kolejarz Chojnice
20. Wisła Korzeniewo 1 - 1 Sokół Zblewo
21. Borowiak Czersk - Tęcza Brusy
anulowany (było 3-1)
22. Olimpia II Sztum 0 - 6 Pogoń Prabuty
23. Powi¶le Stary Targ 2 - 3 Pogoń Smętowo
24. LKS Waplewo 2 - 3 Grom Kleszczewo
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Chojniczanka II Chojnice 1 - 1 Grom Kleszczewo
26. Pogoń Smętowo 0 - 2 LKS Waplewo
27. Pogoń Prabuty 7 - 2 Powi¶le Stary Targ
28. Tęcza Brusy - Olimpia II Sztum
anulowany (było 0-3)
29. Sokół Zblewo 1 - 3 Borowiak Czersk
30. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Wisła Korzeniewo
31. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
32. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 0 KS Grabowo
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. KS Grabowo 2 - 3 Chojniczanka II Chojnice
34. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
35. Wisła Korzeniewo 2 - 1 Wierzyca Pelplin
36. Borowiak Czersk 3 - 1 Kolejarz Chojnice
37. Olimpia II Sztum 1 - 3 Sokół Zblewo
38. Powi¶le Stary Targ - Tęcza Brusy
anulowany (było 3-0 vo)
39. LKS Waplewo 1 - 4 Pogoń Prabuty
40. Grom Kleszczewo 1 - 1 Pogoń Smętowo
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Chojniczanka II Chojnice 1 - 3 Pogoń Smętowo
42. Pogoń Prabuty 4 - 2 Grom Kleszczewo
43. Tęcza Brusy - LKS Waplewo
anulowany (było 2-1)
44. Sokół Zblewo 1 - 2 Powi¶le Stary Targ
45. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Olimpia II Sztum
v.o.
46. Wierzyca Pelplin 5 - 0 Borowiak Czersk
47. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Wisła Korzeniewo
48. KS Grabowo 1 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Chojniczanka II Chojnice
50. Wisła Korzeniewo 1 - 2 KS Grabowo
51. Borowiak Czersk 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
52. Olimpia II Sztum 2 - 3 Wierzyca Pelplin
53. Powi¶le Stary Targ 2 - 1 Kolejarz Chojnice
54. LKS Waplewo 0 - 2 Sokół Zblewo
55. Grom Kleszczewo - Tęcza Brusy
anulowany (było 6-1)
56. Pogoń Smętowo 0 - 6 Pogoń Prabuty
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Pogoń Prabuty
58. Tęcza Brusy - Pogoń Smętowo
anulowany (było 2-1)
59. Sokół Zblewo 1 - 1 Grom Kleszczewo
60. Kolejarz Chojnice 0 - 3 LKS Waplewo
vo (na boisku 4-2)
61. Wierzyca Pelplin 6 - 0 Powi¶le Stary Targ
62. Czarni Pruszcz Gdański 9 - 0 Olimpia II Sztum
63. KS Grabowo 3 - 4 Borowiak Czersk
64. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Wisła Korzeniewo
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Wisła Korzeniewo 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice
66. Borowiak Czersk 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
67. Olimpia II Sztum 0 - 2 KS Grabowo
68. Powi¶le Stary Targ 2 - 6 Czarni Pruszcz Gdański
69. LKS Waplewo 0 - 2 Wierzyca Pelplin
70. Grom Kleszczewo 1 - 1 Kolejarz Chojnice
71. Pogoń Smętowo 2 - 2 Sokół Zblewo
72. Pogoń Prabuty - Tęcza Brusy
anulowany (było 3-2)
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Chojniczanka II Chojnice - Tęcza Brusy
anulowany (było 3-0 vo - na boisku 1-3)
74. Sokół Zblewo 3 - 0 Pogoń Prabuty
75. Kolejarz Chojnice 4 - 0 Pogoń Smętowo
76. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Grom Kleszczewo
77. Czarni Pruszcz Gdański 10 - 0 LKS Waplewo
78. KS Grabowo 3 - 2 Powi¶le Stary Targ
79. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Olimpia II Sztum
80. Wisła Korzeniewo 5 - 2 Borowiak Czersk
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Borowiak Czersk 4 - 0 Chojniczanka II Chojnice
82. Olimpia II Sztum 0 - 3 Wisła Korzeniewo
83. Powi¶le Stary Targ 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
84. LKS Waplewo 1 - 1 KS Grabowo
85. Grom Kleszczewo 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
86. Pogoń Smętowo 0 - 2 Wierzyca Pelplin
87. Pogoń Prabuty 1 - 1 Kolejarz Chojnice
88. Tęcza Brusy - Sokół Zblewo
anulowany (było 0-3)
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Chojniczanka II Chojnice 1 - 1 Sokół Zblewo
90. Kolejarz Chojnice - Tęcza Brusy
anulowany (było 2-0)
91. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Pogoń Prabuty
92. Czarni Pruszcz Gdański 10 - 2 Pogoń Smętowo
93. KS Grabowo 3 - 0 Grom Kleszczewo
vo (na boisku 0-1)
94. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 LKS Waplewo
95. Wisła Korzeniewo 0 - 3 Powi¶le Stary Targ
96. Borowiak Czersk 3 - 1 Olimpia II Sztum
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Olimpia II Sztum 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice
98. Powi¶le Stary Targ 6 - 2 Borowiak Czersk
99. LKS Waplewo 0 - 3 Wisła Korzeniewo
vo (na boisku 1-2)
100. Grom Kleszczewo 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
101. Pogoń Smętowo 0 - 2 KS Grabowo
102. Pogoń Prabuty 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
103. Tęcza Brusy - Wierzyca Pelplin
anulowany (było 0-3)
104. Sokół Zblewo 2 - 2 Kolejarz Chojnice
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Chojniczanka II Chojnice 2 - 0 Kolejarz Chojnice
106. Wierzyca Pelplin 2 - 0 Sokół Zblewo
107. Czarni Pruszcz Gdański - Tęcza Brusy
anulowany (było 10-1)
108. KS Grabowo 0 - 3 Pogoń Prabuty
109. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Pogoń Smętowo
110. Wisła Korzeniewo 0 - 1 Grom Kleszczewo
111. Borowiak Czersk 8 - 0 LKS Waplewo
112. Olimpia II Sztum 0 - 2 Powi¶le Stary Targ
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Powi¶le Stary Targ 2 - 0 Chojniczanka II Chojnice
114. LKS Waplewo 2 - 5 Olimpia II Sztum
115. Grom Kleszczewo 0 - 3 Borowiak Czersk
116. Pogoń Smętowo 2 - 3 Wisła Korzeniewo
117. Pogoń Prabuty 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
118. Tęcza Brusy - KS Grabowo
anulowany (było 1-3)
119. Sokół Zblewo 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
120. Kolejarz Chojnice 2 - 4 Wierzyca Pelplin
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Chojniczanka II Chojnice 3 - 0 Wierzyca Pelplin
122. Kolejarz Chojnice 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
123. Sokół Zblewo 0 - 3 KS Grabowo
124. Tęcza Brusy - Żuławy Nowy Dwór Gdański
125. Pogoń Prabuty 3 - 1 Wisła Korzeniewo
126. Pogoń Smętowo 0 - 3 Borowiak Czersk
127. Grom Kleszczewo 3 - 0 Olimpia II Sztum
128. LKS Waplewo 1 - 0 Powi¶le Stary Targ
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. LKS Waplewo 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice
130. Powi¶le Stary Targ 0 - 1 Grom Kleszczewo
131. Olimpia II Sztum 2 - 2 Pogoń Smętowo
132. Borowiak Czersk 4 - 1 Pogoń Prabuty
133. Wisła Korzeniewo - Tęcza Brusy
134. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Sokół Zblewo
135. KS Grabowo 1 - 4 Kolejarz Chojnice
136. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Wierzyca Pelplin
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Chojniczanka II Chojnice 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
138. Wierzyca Pelplin 5 - 1 KS Grabowo
139. Kolejarz Chojnice 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
140. Sokół Zblewo 3 - 1 Wisła Korzeniewo
141. Tęcza Brusy - Borowiak Czersk
142. Pogoń Prabuty 3 - 0 Olimpia II Sztum
143. Pogoń Smętowo 2 - 0 Powi¶le Stary Targ
144. Grom Kleszczewo 1 - 0 LKS Waplewo
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Grom Kleszczewo 3 - 1 Chojniczanka II Chojnice
146. LKS Waplewo 2 - 0 Pogoń Smętowo
147. Powi¶le Stary Targ 0 - 0 Pogoń Prabuty
148. Olimpia II Sztum - Tęcza Brusy
149. Borowiak Czersk 4 - 0 Sokół Zblewo
150. Wisła Korzeniewo 1 - 0 Kolejarz Chojnice
151. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Wierzyca Pelplin
152. KS Grabowo 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Chojniczanka II Chojnice 1 - 4 KS Grabowo
154. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
155. Wierzyca Pelplin 8 - 1 Wisła Korzeniewo
156. Kolejarz Chojnice 2 - 2 Borowiak Czersk
157. Sokół Zblewo 2 - 1 Olimpia II Sztum
158. Tęcza Brusy - Powi¶le Stary Targ
159. Pogoń Prabuty 1 - 1 LKS Waplewo
160. Pogoń Smętowo 0 - 0 Grom Kleszczewo
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Pogoń Smętowo 2 - 0 Chojniczanka II Chojnice
162. Grom Kleszczewo 3 - 0 Pogoń Prabuty
163. LKS Waplewo - Tęcza Brusy
164. Powi¶le Stary Targ 0 - 2 Sokół Zblewo
165. Olimpia II Sztum 0 - 1 Kolejarz Chojnice
166. Borowiak Czersk 1 - 3 Wierzyca Pelplin
167. Wisła Korzeniewo 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
168. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 KS Grabowo
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Chojniczanka II Chojnice 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
170. KS Grabowo 0 - 1 Wisła Korzeniewo
171. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Borowiak Czersk
172. Wierzyca Pelplin 6 - 1 Olimpia II Sztum
173. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Powi¶le Stary Targ
174. Sokół Zblewo 0 - 0 LKS Waplewo
175. Tęcza Brusy - Grom Kleszczewo
176. Pogoń Prabuty 2 - 1 Pogoń Smętowo
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Pogoń Prabuty 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice
178. Pogoń Smętowo - Tęcza Brusy
179. Grom Kleszczewo 3 - 3 Sokół Zblewo
180. LKS Waplewo 1 - 0 Kolejarz Chojnice
181. Powi¶le Stary Targ 1 - 4 Wierzyca Pelplin
182. Olimpia II Sztum 0 - 8 Czarni Pruszcz Gdański
183. Borowiak Czersk 3 - 1 KS Grabowo
184. Wisła Korzeniewo 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Chojniczanka II Chojnice 1 - 0 Wisła Korzeniewo
186. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Borowiak Czersk
187. KS Grabowo 2 - 1 Olimpia II Sztum
188. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 2 Powi¶le Stary Targ
189. Wierzyca Pelplin 7 - 0 LKS Waplewo
190. Kolejarz Chojnice 1 - 0 Grom Kleszczewo
191. Sokół Zblewo 2 - 0 Pogoń Smętowo
192. Tęcza Brusy - Pogoń Prabuty
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Tęcza Brusy - Chojniczanka II Chojnice
194. Pogoń Prabuty 1 - 0 Sokół Zblewo
195. Pogoń Smętowo 3 - 3 Kolejarz Chojnice
196. Grom Kleszczewo 0 - 3 Wierzyca Pelplin
197. LKS Waplewo 0 - 7 Czarni Pruszcz Gdański
198. Powi¶le Stary Targ 1 - 0 KS Grabowo
199. Olimpia II Sztum 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
200. Borowiak Czersk 1 - 2 Wisła Korzeniewo
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Chojniczanka II Chojnice 3 - 5 Borowiak Czersk
202. Wisła Korzeniewo 1 - 1 Olimpia II Sztum
203. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 Powi¶le Stary Targ
204. KS Grabowo 0 - 2 LKS Waplewo
205. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Grom Kleszczewo
206. Wierzyca Pelplin 6 - 0 Pogoń Smętowo
207. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Pogoń Prabuty
208. Sokół Zblewo - Tęcza Brusy
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Sokół Zblewo 4 - 1 Chojniczanka II Chojnice
210. Tęcza Brusy - Kolejarz Chojnice
211. Pogoń Prabuty 0 - 7 Wierzyca Pelplin
212. Pogoń Smętowo 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
213. Grom Kleszczewo 0 - 3 KS Grabowo
214. LKS Waplewo 3 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
215. Powi¶le Stary Targ 2 - 1 Wisła Korzeniewo
216. Olimpia II Sztum 1 - 0 Borowiak Czersk
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Chojniczanka II Chojnice 2 - 3 Olimpia II Sztum
218. Borowiak Czersk 3 - 0 Powi¶le Stary Targ
219. Wisła Korzeniewo 4 - 1 LKS Waplewo
220. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Grom Kleszczewo
221. KS Grabowo 3 - 1 Pogoń Smętowo
222. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Pogoń Prabuty
223. Wierzyca Pelplin - Tęcza Brusy
224. Kolejarz Chojnice 2 - 3 Sokół Zblewo
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Kolejarz Chojnice 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice 4 czerwca 2005 - 11:00
226. Sokół Zblewo 3 - 6 Wierzyca Pelplin 4 czerwca 2005 - 11:00
227. Tęcza Brusy - Czarni Pruszcz Gdański
228. Pogoń Prabuty 3 - 0 KS Grabowo 4 czerwca 2005 - 11:00
vo
229. Pogoń Smętowo 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 czerwca 2005 - 11:00
230. Grom Kleszczewo 4 - 0 Wisła Korzeniewo 4 czerwca 2005 - 11:00
231. LKS Waplewo 2 - 4 Borowiak Czersk 4 czerwca 2005 - 11:00
232. Powi¶le Stary Targ 0 - 2 Olimpia II Sztum 4 czerwca 2005 - 11:00
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Chojniczanka II Chojnice 2 - 0 Powi¶le Stary Targ 11 czerwca 2005 - 11:00
234. Olimpia II Sztum 1 - 1 LKS Waplewo 11 czerwca 2005 - 11:00
235. Borowiak Czersk 5 - 3 Grom Kleszczewo 11 czerwca 2005 - 11:00
236. Wisła Korzeniewo 4 - 0 Pogoń Smętowo 11 czerwca 2005 - 11:00
237. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Pogoń Prabuty 11 czerwca 2005 - 11:00
238. KS Grabowo - Tęcza Brusy
239. Czarni Pruszcz Gdański 8 - 0 Sokół Zblewo 11 czerwca 2005 - 11:00
240. Wierzyca Pelplin 0 - 3 Kolejarz Chojnice 11 czerwca 2005 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04