Kolejka 1 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (164) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
17 sierpnia 2008
17.08 - 12:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 3 |
MKS Debrzno |
17 sierpnia 2008
17.08 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
17 sierpnia 2008
17.08 - 13:00 |
Unia Korzybie |
0 - 7 |
Granit Koczała |
17 sierpnia 2008
17.08 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
17 sierpnia 2008
17.08 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 2 |
Urania Udorpie |
17 sierpnia 2008
17.08 - 13:00 |
Start Miastko |
5 - 2 |
Orkan Gostkowo |
17 sierpnia 2008
17.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (99) |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 3 |
Orkan Gostkowo |
23 sierpnia 2008
23.08 - 17:00 |
Urania Udorpie |
2 - 2 |
Start Miastko |
24 sierpnia 2008
24.08 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
24 sierpnia 2008
24.08 - 14:00 |
Granit Koczała |
4 - 0 |
Garbarnia Kępice |
24 sierpnia 2008
24.08 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
5 - 0 |
Unia Korzybie |
24 sierpnia 2008
24.08 - 15:00 |
MKS Debrzno |
5 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
24 sierpnia 2008
24.08 - 17:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 1 |
Sokół Wyczechy |
24 sierpnia 2008
24.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Sokół Wyczechy |
3 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
31 sierpnia 2008
31.08 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
31 sierpnia 2008
31.08 - 13:00 |
Unia Korzybie |
6 - 3 |
MKS Debrzno |
31 sierpnia 2008
31.08 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
5 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
31 sierpnia 2008
31.08 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 2 |
Granit Koczała |
31 sierpnia 2008
31.08 - 13:00 |
Start Miastko |
1 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
31 sierpnia 2008
31.08 - 11:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
Urania Udorpie |
30 sierpnia 2008
30.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 1 |
Urania Udorpie |
6 września 2008
6.09 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 2 |
Orkan Gostkowo |
7 września 2008
7.09 - 14:00 |
Granit Koczała |
1 - 0 |
Start Miastko |
7 września 2008
7.09 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
7 września 2008
7.09 - 15:00 |
MKS Debrzno |
0 - 2 |
Garbarnia Kępice |
7 września 2008
7.09 - 16:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 - 2 |
Unia Korzybie |
7 września 2008
7.09 - 15:30 |
Sokół Wyczechy |
1 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
11 listopada 2008
11.11 - 12:00 |
Kolejka 5 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (43) |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
14 września 2008
14.09 - 13:00 |
Unia Korzybie |
0 - 1 |
Sokół Wyczechy |
14 września 2008
14.09 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
5 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
14 września 2008
14.09 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
MKS Debrzno |
14 września 2008
14.09 - 13:00 |
Start Miastko |
2 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
14 września 2008
14.09 - 11:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
Granit Koczała |
13 września 2008
13.09 - 16:00 |
Urania Udorpie |
3 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
13 września 2008
13.09 - 12:45 |
Kolejka 6 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Zawisza Borzytuchom |
5 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
20 września 2008
20.09 - 17:00 |
Granit Koczała |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
21 września 2008
21.09 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
3 - 3 |
Orkan Gostkowo |
21 września 2008
21.09 - 15:00 |
MKS Debrzno |
1 - 2 |
Start Miastko |
21 września 2008
21.09 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
21 września 2008
21.09 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 1 |
Garbarnia Kępice |
21 września 2008
21.09 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 1 |
Unia Korzybie |
21 września 2008
21.09 - 13:00 |
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Unia Korzybie |
0 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
28 września 2008
28.09 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
3 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
28 września 2008
28.09 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 0 |
Sokół Wyczechy |
27 września 2008
27.09 - 15:00 |
Start Miastko |
4 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
28 września 2008
28.09 - 11:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 3 |
MKS Debrzno |
27 września 2008
27.09 - 16:00 |
vo,brak kart zdrowia |
Urania Udorpie |
5 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
28 września 2008
28.09 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Granit Koczała |
28 września 2008
28.09 - 14:00 |
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 5 |
Granit Koczała |
4 października 2008
4.10 - 16:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
5 października 2008
5.10 - 15:00 |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
5 października 2008
5.10 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 1 |
Orkan Gostkowo |
5 października 2008
5.10 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 0 |
Start Miastko |
5 października 2008
5.10 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
5 października 2008
5.10 - 13:00 |
Unia Korzybie |
1 - 4 |
Garbarnia Kępice |
5 października 2008
5.10 - 13:00 |
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
12 października 2008
12.10 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
5 - 2 |
Unia Korzybie |
12 października 2008
12.10 - 11:00 |
Start Miastko |
2 - 5 |
GTS Czarna Dąbrówka |
12 października 2008
12.10 - 11:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 2 |
Sokół Wyczechy |
12 października 2008
12.10 - 14:00 |
Urania Udorpie |
5 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
12 października 2008
12.10 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
MKS Debrzno |
12 października 2008
12.10 - 14:00 |
Granit Koczała |
3 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
12 października 2008
12.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (111) |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
18 października 2008
18.10 - 16:00 |
MKS Debrzno |
3 - 0 |
Granit Koczała |
19 października 2008
19.10 - 14:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
7 - 5 |
Myśliwiec Tuchomie |
19 października 2008
19.10 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
19 października 2008
19.10 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 3 |
Orkan Gostkowo |
19 października 2008
19.10 - 13:00 |
Unia Korzybie |
1 - 6 |
Start Miastko |
19 października 2008
19.10 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
19 października 2008
19.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
26 października 2008
26.10 - 14:30 |
Start Miastko |
2 - 2 |
Garbarnia Kępice |
26 października 2008
26.10 - 11:00 |
Orkan Gostkowo |
9 - 3 |
Unia Korzybie |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
Urania Udorpie |
2 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
5 - 0 |
Sokół Wyczechy |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
Granit Koczała |
7 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
5 - 2 |
MKS Debrzno |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 2. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (106) |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 2 |
MKS Debrzno |
2 listopada 2008
2.11 - 14:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 4 |
GKS Kołczygłowy |
2 listopada 2008
2.11 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 0 |
Granit Koczała |
2 listopada 2008
2.11 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 7 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 listopada 2008
2.11 - 13:00 |
Unia Korzybie |
0 - 3 |
Urania Udorpie |
2 listopada 2008
2.11 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
4 - 2 |
Orkan Gostkowo |
2 listopada 2008
2.11 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 3 |
Start Miastko |
2 listopada 2008
2.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (82) |
Start Miastko |
4 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
9 listopada 2008
9.11 - 11:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
9 listopada 2008
9.11 - 14:00 |
Urania Udorpie |
5 - 0 |
Garbarnia Kępice |
9 listopada 2008
9.11 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 0 |
Unia Korzybie |
9 listopada 2008
9.11 - 14:00 |
vo, niestewienie się na zawody |
Granit Koczała |
2 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
9 listopada 2008
9.11 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 1 |
Sokół Wyczechy |
9 listopada 2008
9.11 - 13:30 |
MKS Debrzno |
4 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
9 listopada 2008
9.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (196) |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
21 marca 2009
21.03 - 15:00 |
MKS Debrzno |
1 - 1 |
Sokół Wyczechy |
21 marca 2009
21.03 - 15:30 |
GKS Kołczygłowy |
4 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
22 marca 2009
22.03 - 13:00 |
Granit Koczała |
2 - 0 |
Unia Korzybie |
22 marca 2009
22.03 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
Garbarnia Kępice |
22 marca 2009
22.03 - 14:00 |
Urania Udorpie |
2 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
22 marca 2009
22.03 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 2 |
Start Miastko |
21 marca 2009
21.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (114) |
Orkan Gostkowo |
3 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
28 marca 2009
28.03 - 15:00 |
Start Miastko |
1 - 1 |
Urania Udorpie |
29 marca 2009
29.03 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
29 marca 2009
29.03 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 0 |
Granit Koczała |
28 marca 2009
28.03 - 15:00 |
Unia Korzybie |
1 - 5 |
GKS Kołczygłowy |
29 marca 2009
29.03 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
29 marca 2009
29.03 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
29 marca 2009
29.03 - 12:00 |
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (77) |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 3 |
Sokół Wyczechy |
4 kwietnia 2009
4.04 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 kwietnia 2009
5.04 - 16:30 |
MKS Debrzno |
2 - 2 |
Unia Korzybie |
5 kwietnia 2009
5.04 - 15:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 1 |
Garbarnia Kępice |
5 kwietnia 2009
5.04 - 14:00 |
Granit Koczała |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
5 kwietnia 2009
5.04 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 0 |
Start Miastko |
5 kwietnia 2009
5.04 - 14:00 |
Urania Udorpie |
2 - 4 |
Orkan Gostkowo |
5 kwietnia 2009
5.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (92) |
Urania Udorpie |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
19 kwietnia 2009
19.04 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
18 kwietnia 2009
18.04 - 15:00 |
Start Miastko |
0 - 0 |
Granit Koczała |
19 kwietnia 2009
19.04 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
19 kwietnia 2009
19.04 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
3 - 0 |
MKS Debrzno |
19 kwietnia 2009
19.04 - 12:00 |
Unia Korzybie |
4 - 4 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
19 kwietnia 2009
19.04 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 6 |
Sokół Wyczechy |
19 kwietnia 2009
19.04 - 13:00 |
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
25 kwietnia 2009
25.04 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
4 - 0 |
Unia Korzybie |
26 kwietnia 2009
26.04 - 12:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 - 2 |
Garbarnia Kępice |
26 kwietnia 2009
26.04 - 16:30 |
MKS Debrzno |
1 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
26 kwietnia 2009
26.04 - 15:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 0 |
Start Miastko |
26 kwietnia 2009
26.04 - 14:00 |
Granit Koczała |
1 - 4 |
Orkan Gostkowo |
26 kwietnia 2009
26.04 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 0 |
Urania Udorpie |
26 kwietnia 2009
26.04 - 14:00 |
Kolejka 19 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (113) |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
3 maja 2009
3.05 - 14:00 |
Urania Udorpie |
0 - 3 |
Granit Koczała |
3 maja 2009
3.05 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
2 maja 2009
2.05 - 15:00 |
Start Miastko |
6 - 0 |
MKS Debrzno |
3 maja 2009
3.05 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 maja 2009
3.05 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
Sokół Wyczechy |
2 maja 2009
2.05 - 15:00 |
Unia Korzybie |
2 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 maja 2009
1.05 - 13:00 |
Kolejka 20 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (138) |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 1 |
Unia Korzybie |
9 maja 2009
9.05 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 4 |
Garbarnia Kępice |
10 maja 2009
10.05 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
10 maja 2009
10.05 - 12:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 0 |
Start Miastko |
10 maja 2009
10.05 - 16:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-3 |
MKS Debrzno |
3 - 2 |
Orkan Gostkowo |
10 maja 2009
10.05 - 15:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 2 |
Urania Udorpie |
9 maja 2009
9.05 - 16:00 |
Granit Koczała |
1 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
10 maja 2009
10.05 - 14:00 |
Kolejka 21 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (94) |
Granit Koczała |
3 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
17 maja 2009
17.05 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
17 maja 2009
17.05 - 14:00 |
Urania Udorpie |
2 - 0 |
MKS Debrzno |
17 maja 2009
17.05 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
16 maja 2009
16.05 - 15:00 |
Start Miastko |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
17 maja 2009
17.05 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
17 maja 2009
17.05 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 3 |
Unia Korzybie |
16 maja 2009
16.05 - 15:00 |
Kolejka 22 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (110) |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 2 |
Garbarnia Kępice |
23 maja 2009
23.05 - 15:00 |
Unia Korzybie |
2 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
24 maja 2009
24.05 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 3 |
Start Miastko |
24 maja 2009
24.05 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
4 - 1 |
Orkan Gostkowo |
24 maja 2009
24.05 - 12:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 2 |
Urania Udorpie |
24 maja 2009
24.05 - 17:30 |
MKS Debrzno |
5 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
24 maja 2009
24.05 - 15:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 3 |
Granit Koczała |
24 maja 2009
24.05 - 15:00 |
Kolejka 23 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (146) |
GKS Kołczygłowy |
1 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
31 maja 2009
31.05 - 15:00 |
Granit Koczała |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
31 maja 2009
31.05 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
31 maja 2009
31.05 - 14:00 |
Urania Udorpie |
0 - 0 |
Sokół Wyczechy |
31 maja 2009
31.05 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
30 maja 2009
30.05 - 15:00 |
Start Miastko |
1 - 2 |
Unia Korzybie |
31 maja 2009
31.05 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 0 |
Garbarnia Kępice |
31 maja 2009
31.05 - 15:00 |
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (126) |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
7 czerwca 2009
7.06 - 17:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 2 |
Start Miastko |
6 czerwca 2009
6.06 - 15:00 |
Unia Korzybie |
3 - 0 |
Orkan Gostkowo |
7 czerwca 2009
7.06 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 2 |
Urania Udorpie |
7 czerwca 2009
7.06 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
7 czerwca 2009
7.06 - 12:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 - 6 |
Granit Koczała |
7 czerwca 2009
7.06 - 15:00 |
MKS Debrzno |
3 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
6 czerwca 2009
6.06 - 15:00 |
Kolejka 25 - 13. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (150) |
MKS Debrzno |
4 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
GKS Kołczygłowy |
3 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
Granit Koczała |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
Urania Udorpie |
4 - 0 |
Unia Korzybie |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 4 |
Garbarnia Kępice |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
Start Miastko |
3 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
13 czerwca 2009
13.06 - 15:00 |
Kolejka 26 - 20. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (97) |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 1 |
Start Miastko |
20 czerwca 2009
20.06 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 3 |
Orkan Gostkowo |
20 czerwca 2009
20.06 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 3 |
Urania Udorpie |
20 czerwca 2009
20.06 - 15:00 |
Unia Korzybie |
0 - 5 |
Myśliwiec Tuchomie |
20 czerwca 2009
20.06 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 2 |
Granit Koczała |
20 czerwca 2009
20.06 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
20 czerwca 2009
20.06 - 15:00 |
vo, drużyna gości nie stawi?a się na zawody |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 0 |
MKS Debrzno |
20 czerwca 2009
20.06 - 15:00 |
|