MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Granit Koczała 26 51 16 3 7 62 - 31
2. Urania Udorpie 26 50 15 5 6 54 - 28
3. Sokół Wyczechy 26 49 14 7 5 50 - 31
4. Myśliwiec Tuchomie 26 45 14 3 9 68 - 50
5. Garbarnia Kępice 26 44 13 5 8 56 - 42
6. GKS Kołczygłowy 26 41 12 5 9 53 - 50
7. MKS Debrzno 26 39 11 6 9 51 - 49
8. Start Miastko 26 37 10 7 9 54 - 49
9. Orkan Gostkowo 26 33 10 3 13 61 - 59
10. Skotawia Dębnica Kaszubska 26 33 9 6 11 35 - 37
11. Dolina Gałąźnia Wielka 26 30 9 3 14 51 - 73
12. GTS Czarna Dąbrówka 26 25 7 4 15 50 - 65
13. Zawisza Borzytuchom 26 21 6 3 17 35 - 60
14. Unia Korzybie 26 17 5 2 19 36 - 92
Ostatni komentarz dodał ostra_pilka 25.06.2009, 17:01:29



Kolejka 1 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (164) 
1. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 3 Zawisza Borzytuchom 17 sierpnia 2008 - 12:00
2. Sokół Wyczechy 3 - 3 MKS Debrzno 17 sierpnia 2008 - 15:00
3. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 GKS Kołczygłowy 17 sierpnia 2008 - 13:00
4. Unia Korzybie 0 - 7 Granit Koczała 17 sierpnia 2008 - 13:00
5. Garbarnia Kępice 2 - 3 Myśliwiec Tuchomie 17 sierpnia 2008 - 11:00
6. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 2 Urania Udorpie 17 sierpnia 2008 - 13:00
7. Start Miastko 5 - 2 Orkan Gostkowo 17 sierpnia 2008 - 11:00
Kolejka 2 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (99) 
8. Zawisza Borzytuchom 1 - 3 Orkan Gostkowo 23 sierpnia 2008 - 17:00
9. Urania Udorpie 2 - 2 Start Miastko 24 sierpnia 2008 - 16:00
10. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 24 sierpnia 2008 - 14:00
11. Granit Koczała 4 - 0 Garbarnia Kępice 24 sierpnia 2008 - 14:00
12. GKS Kołczygłowy 5 - 0 Unia Korzybie 24 sierpnia 2008 - 15:00
13. MKS Debrzno 5 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 24 sierpnia 2008 - 17:00
14. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 1 Sokół Wyczechy 24 sierpnia 2008 - 15:00
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (54) 
15. Sokół Wyczechy 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 31 sierpnia 2008 - 13:00
16. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 31 sierpnia 2008 - 13:00
17. Unia Korzybie 6 - 3 MKS Debrzno 31 sierpnia 2008 - 13:00
18. Garbarnia Kępice 5 - 0 GKS Kołczygłowy 31 sierpnia 2008 - 11:00
19. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Granit Koczała 31 sierpnia 2008 - 13:00
20. Start Miastko 1 - 3 Myśliwiec Tuchomie 31 sierpnia 2008 - 11:00
21. Orkan Gostkowo 0 - 1 Urania Udorpie 30 sierpnia 2008 - 16:00
Kolejka 4 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (84) 
22. Zawisza Borzytuchom 1 - 1 Urania Udorpie 6 września 2008 - 17:00
23. Myśliwiec Tuchomie 4 - 2 Orkan Gostkowo 7 września 2008 - 14:00
24. Granit Koczała 1 - 0 Start Miastko 7 września 2008 - 14:00
25. GKS Kołczygłowy 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 7 września 2008 - 15:00
26. MKS Debrzno 0 - 2 Garbarnia Kępice 7 września 2008 - 16:00
27. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 2 Unia Korzybie 7 września 2008 - 15:30
28. Sokół Wyczechy 1 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 11 listopada 2008 - 12:00
Kolejka 5 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
29. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 14 września 2008 - 13:00
30. Unia Korzybie 0 - 1 Sokół Wyczechy 14 września 2008 - 13:00
31. Garbarnia Kępice 5 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 14 września 2008 - 11:00
32. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 MKS Debrzno 14 września 2008 - 13:00
33. Start Miastko 2 - 1 GKS Kołczygłowy 14 września 2008 - 11:00
34. Orkan Gostkowo 0 - 1 Granit Koczała 13 września 2008 - 16:00
35. Urania Udorpie 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie 13 września 2008 - 12:45
Kolejka 6 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (58) 
36. Zawisza Borzytuchom 5 - 2 Myśliwiec Tuchomie 20 września 2008 - 17:00
37. Granit Koczała 2 - 1 Urania Udorpie 21 września 2008 - 14:00
38. GKS Kołczygłowy 3 - 3 Orkan Gostkowo 21 września 2008 - 15:00
39. MKS Debrzno 1 - 2 Start Miastko 21 września 2008 - 15:00
40. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 21 września 2008 - 15:00
41. Sokół Wyczechy 3 - 1 Garbarnia Kępice 21 września 2008 - 13:00
42. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 1 Unia Korzybie 21 września 2008 - 13:00
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (70) 
43. Unia Korzybie 0 - 2 Zawisza Borzytuchom 28 września 2008 - 13:00
44. Garbarnia Kępice 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 28 września 2008 - 11:00
45. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Sokół Wyczechy 27 września 2008 - 15:00
46. Start Miastko 4 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 28 września 2008 - 11:00
47. Orkan Gostkowo 0 - 3 MKS Debrzno 27 września 2008 - 16:00
vo,brak kart zdrowia
48. Urania Udorpie 5 - 1 GKS Kołczygłowy 28 września 2008 - 16:00
49. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Granit Koczała 28 września 2008 - 14:00
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (73) 
50. Zawisza Borzytuchom 1 - 5 Granit Koczała 4 października 2008 - 16:00
51. GKS Kołczygłowy 1 - 3 Myśliwiec Tuchomie 5 października 2008 - 15:00
52. MKS Debrzno 2 - 1 Urania Udorpie 5 października 2008 - 15:00
53. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 1 Orkan Gostkowo 5 października 2008 - 15:00
54. Sokół Wyczechy 2 - 0 Start Miastko 5 października 2008 - 13:00
55. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 5 października 2008 - 13:00
56. Unia Korzybie 1 - 4 Garbarnia Kępice 5 października 2008 - 13:00
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
57. Garbarnia Kępice 1 - 1 Zawisza Borzytuchom 12 października 2008 - 11:00
58. Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 2 Unia Korzybie 12 października 2008 - 11:00
59. Start Miastko 2 - 5 GTS Czarna Dąbrówka 12 października 2008 - 11:00
60. Orkan Gostkowo 3 - 2 Sokół Wyczechy 12 października 2008 - 14:00
61. Urania Udorpie 5 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 12 października 2008 - 16:00
62. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 MKS Debrzno 12 października 2008 - 14:00
63. Granit Koczała 3 - 3 GKS Kołczygłowy 12 października 2008 - 14:00
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (111) 
64. Zawisza Borzytuchom 1 - 3 GKS Kołczygłowy 18 października 2008 - 16:00
65. MKS Debrzno 3 - 0 Granit Koczała 19 października 2008 - 14:00
66. Dolina Gałąźnia Wielka 7 - 5 Myśliwiec Tuchomie 19 października 2008 - 15:00
67. Sokół Wyczechy 2 - 1 Urania Udorpie 19 października 2008 - 13:00
68. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Orkan Gostkowo 19 października 2008 - 13:00
69. Unia Korzybie 1 - 6 Start Miastko 19 października 2008 - 13:00
70. Garbarnia Kępice 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 19 października 2008 - 11:00
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (78) 
71. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Zawisza Borzytuchom 26 października 2008 - 14:30
72. Start Miastko 2 - 2 Garbarnia Kępice 26 października 2008 - 11:00
73. Orkan Gostkowo 9 - 3 Unia Korzybie 26 października 2008 - 14:00
74. Urania Udorpie 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 26 października 2008 - 14:00
75. Myśliwiec Tuchomie 5 - 0 Sokół Wyczechy 26 października 2008 - 14:00
76. Granit Koczała 7 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 26 października 2008 - 14:00
77. GKS Kołczygłowy 5 - 2 MKS Debrzno 26 października 2008 - 14:00
Kolejka 12 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (106) 
78. Zawisza Borzytuchom 0 - 2 MKS Debrzno 2 listopada 2008 - 14:00
79. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 4 GKS Kołczygłowy 2 listopada 2008 - 14:00
80. Sokół Wyczechy 1 - 0 Granit Koczała 2 listopada 2008 - 13:00
81. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 7 Myśliwiec Tuchomie 2 listopada 2008 - 13:00
82. Unia Korzybie 0 - 3 Urania Udorpie 2 listopada 2008 - 13:00
83. Garbarnia Kępice 4 - 2 Orkan Gostkowo 2 listopada 2008 - 11:00
84. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 3 Start Miastko 2 listopada 2008 - 13:00
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (82) 
85. Start Miastko 4 - 1 Zawisza Borzytuchom 9 listopada 2008 - 11:00
86. Orkan Gostkowo 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 9 listopada 2008 - 14:00
87. Urania Udorpie 5 - 0 Garbarnia Kępice 9 listopada 2008 - 14:00
88. Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Unia Korzybie 9 listopada 2008 - 14:00
vo, niestewienie się na zawody
89. Granit Koczała 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 9 listopada 2008 - 14:00
90. GKS Kołczygłowy 1 - 1 Sokół Wyczechy 9 listopada 2008 - 13:30
91. MKS Debrzno 4 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 9 listopada 2008 - 13:30
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (196) 
92. Zawisza Borzytuchom 1 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 21 marca 2009 - 15:00
93. MKS Debrzno 1 - 1 Sokół Wyczechy 21 marca 2009 - 15:30
94. GKS Kołczygłowy 4 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 22 marca 2009 - 13:00
95. Granit Koczała 2 - 0 Unia Korzybie 22 marca 2009 - 14:00
96. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Garbarnia Kępice 22 marca 2009 - 14:00
97. Urania Udorpie 2 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 22 marca 2009 - 14:00
98. Orkan Gostkowo 2 - 2 Start Miastko 21 marca 2009 - 15:00
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (114) 
99. Orkan Gostkowo 3 - 0 Zawisza Borzytuchom 28 marca 2009 - 15:00
100. Start Miastko 1 - 1 Urania Udorpie 29 marca 2009 - 11:00
101. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 29 marca 2009 - 15:00
102. Garbarnia Kępice 2 - 0 Granit Koczała 28 marca 2009 - 15:00
103. Unia Korzybie 1 - 5 GKS Kołczygłowy 29 marca 2009 - 13:00
104. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 MKS Debrzno 29 marca 2009 - 13:00
105. Sokół Wyczechy 3 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 29 marca 2009 - 12:00
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (77) 
106. Zawisza Borzytuchom 2 - 3 Sokół Wyczechy 4 kwietnia 2009 - 15:00
107. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 5 kwietnia 2009 - 16:30
108. MKS Debrzno 2 - 2 Unia Korzybie 5 kwietnia 2009 - 15:00
109. GKS Kołczygłowy 1 - 1 Garbarnia Kępice 5 kwietnia 2009 - 14:00
110. Granit Koczała 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 5 kwietnia 2009 - 14:00
111. Myśliwiec Tuchomie 4 - 0 Start Miastko 5 kwietnia 2009 - 14:00
112. Urania Udorpie 2 - 4 Orkan Gostkowo 5 kwietnia 2009 - 14:00
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (92) 
113. Urania Udorpie 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 19 kwietnia 2009 - 14:00
114. Orkan Gostkowo 4 - 2 Myśliwiec Tuchomie 18 kwietnia 2009 - 15:00
115. Start Miastko 0 - 0 Granit Koczała 19 kwietnia 2009 - 11:00
116. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 GKS Kołczygłowy 19 kwietnia 2009 - 15:00
117. Garbarnia Kępice 3 - 0 MKS Debrzno 19 kwietnia 2009 - 12:00
118. Unia Korzybie 4 - 4 Dolina Gałąźnia Wielka 19 kwietnia 2009 - 13:00
119. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 6 Sokół Wyczechy 19 kwietnia 2009 - 13:00
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (66) 
120. Zawisza Borzytuchom 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 25 kwietnia 2009 - 15:00
121. Sokół Wyczechy 4 - 0 Unia Korzybie 26 kwietnia 2009 - 12:00
122. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 2 Garbarnia Kępice 26 kwietnia 2009 - 16:30
123. MKS Debrzno 1 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 26 kwietnia 2009 - 15:00
124. GKS Kołczygłowy 1 - 0 Start Miastko 26 kwietnia 2009 - 14:00
125. Granit Koczała 1 - 4 Orkan Gostkowo 26 kwietnia 2009 - 14:00
126. Myśliwiec Tuchomie 2 - 0 Urania Udorpie 26 kwietnia 2009 - 14:00
Kolejka 19 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (113) 
127. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 3 maja 2009 - 14:00
128. Urania Udorpie 0 - 3 Granit Koczała 3 maja 2009 - 14:00
129. Orkan Gostkowo 1 - 2 GKS Kołczygłowy 2 maja 2009 - 15:00
130. Start Miastko 6 - 0 MKS Debrzno 3 maja 2009 - 11:00
131. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 3 maja 2009 - 15:00
132. Garbarnia Kępice 1 - 1 Sokół Wyczechy 2 maja 2009 - 15:00
133. Unia Korzybie 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 1 maja 2009 - 13:00
Kolejka 20 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (138) 
134. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Unia Korzybie 9 maja 2009 - 15:00
135. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 4 Garbarnia Kępice 10 maja 2009 - 13:00
136. Sokół Wyczechy 1 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 10 maja 2009 - 12:00
137. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 0 Start Miastko 10 maja 2009 - 16:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-3
138. MKS Debrzno 3 - 2 Orkan Gostkowo 10 maja 2009 - 15:00
139. GKS Kołczygłowy 1 - 2 Urania Udorpie 9 maja 2009 - 16:00
140. Granit Koczała 1 - 4 Myśliwiec Tuchomie 10 maja 2009 - 14:00
Kolejka 21 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (94) 
141. Granit Koczała 3 - 2 Zawisza Borzytuchom 17 maja 2009 - 14:00
142. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 GKS Kołczygłowy 17 maja 2009 - 14:00
143. Urania Udorpie 2 - 0 MKS Debrzno 17 maja 2009 - 14:00
144. Orkan Gostkowo 1 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 16 maja 2009 - 15:00
145. Start Miastko 2 - 1 Sokół Wyczechy 17 maja 2009 - 15:00
146. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 17 maja 2009 - 15:00
147. Garbarnia Kępice 2 - 3 Unia Korzybie 16 maja 2009 - 15:00
Kolejka 22 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (110) 
148. Zawisza Borzytuchom 1 - 2 Garbarnia Kępice 23 maja 2009 - 15:00
149. Unia Korzybie 2 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 24 maja 2009 - 13:00
150. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 3 Start Miastko 24 maja 2009 - 13:00
151. Sokół Wyczechy 4 - 1 Orkan Gostkowo 24 maja 2009 - 12:00
152. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Urania Udorpie 24 maja 2009 - 17:30
153. MKS Debrzno 5 - 1 Myśliwiec Tuchomie 24 maja 2009 - 15:00
154. GKS Kołczygłowy 0 - 3 Granit Koczała 24 maja 2009 - 15:00
Kolejka 23 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (146) 
155. GKS Kołczygłowy 1 - 1 Zawisza Borzytuchom 31 maja 2009 - 15:00
156. Granit Koczała 1 - 1 MKS Debrzno 31 maja 2009 - 14:00
157. Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 31 maja 2009 - 14:00
158. Urania Udorpie 0 - 0 Sokół Wyczechy 31 maja 2009 - 14:00
159. Orkan Gostkowo 2 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 30 maja 2009 - 15:00
160. Start Miastko 1 - 2 Unia Korzybie 31 maja 2009 - 11:00
161. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Garbarnia Kępice 31 maja 2009 - 15:00
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (126) 
162. Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 7 czerwca 2009 - 17:00
163. Garbarnia Kępice 1 - 2 Start Miastko 6 czerwca 2009 - 15:00
164. Unia Korzybie 3 - 0 Orkan Gostkowo 7 czerwca 2009 - 13:00
165. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Urania Udorpie 7 czerwca 2009 - 13:00
166. Sokół Wyczechy 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie 7 czerwca 2009 - 12:00
167. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 6 Granit Koczała 7 czerwca 2009 - 15:00
168. MKS Debrzno 3 - 1 GKS Kołczygłowy 6 czerwca 2009 - 15:00
Kolejka 25 - 13. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (150) 
169. MKS Debrzno 4 - 1 Zawisza Borzytuchom 13 czerwca 2009 - 15:00
170. GKS Kołczygłowy 3 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 13 czerwca 2009 - 15:00
171. Granit Koczała 2 - 1 Sokół Wyczechy 13 czerwca 2009 - 15:00
172. Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 13 czerwca 2009 - 15:00
173. Urania Udorpie 4 - 0 Unia Korzybie 13 czerwca 2009 - 15:00
174. Orkan Gostkowo 3 - 4 Garbarnia Kępice 13 czerwca 2009 - 15:00
175. Start Miastko 3 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 13 czerwca 2009 - 15:00
Kolejka 26 - 20. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (97) 
176. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Start Miastko 20 czerwca 2009 - 15:00
177. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 3 Orkan Gostkowo 20 czerwca 2009 - 15:00
178. Garbarnia Kępice 0 - 3 Urania Udorpie 20 czerwca 2009 - 15:00
179. Unia Korzybie 0 - 5 Myśliwiec Tuchomie 20 czerwca 2009 - 15:00
180. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 2 Granit Koczała 20 czerwca 2009 - 15:00
181. Sokół Wyczechy 3 - 0 GKS Kołczygłowy 20 czerwca 2009 - 15:00
vo, drużyna gości nie stawi?a się na zawody
182. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 0 MKS Debrzno 20 czerwca 2009 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE