ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Diament Trzebielino 26 64 20 4 2 81 - 21
2. Anioły Garczegorze 26 53 16 5 5 74 - 28
3. KS Damnica 26 49 15 4 7 58 - 30
4. Leśnik Cewice 26 45 13 6 7 53 - 30
5. Jantaria Pobłocie 26 44 14 2 10 76 - 50
6. Wybrzeże Objazda 26 43 13 4 9 59 - 41
7. Dąb Kusowo 26 39 11 6 9 41 - 27
8. Stal Jezierzyce 26 34 11 1 14 50 - 44
9. LKS Łebunia 26 32 10 2 14 37 - 47
10. Victoria Dąbrówka 26 32 9 5 12 40 - 59
11. Błękitni Główczyce 26 28 9 1 16 49 - 72
12. Szansa Siemianice 26 26 7 5 14 30 - 73
13. Słupia Kobylnica 26 22 6 4 16 39 - 80
14. Skotawa Budowo 26 9 2 3 21 33 - 118
Ostatni komentarz dodał kierownik1987 23.07.2009, 14:35:45



Kolejka 1 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (158) 
1. Anioły Garczegorze 3 - 1 Victoria Dąbrówka 17 sierpnia 2008 - 14:00
2. Błękitni Główczyce 4 - 1 Wybrzeże Objazda 17 sierpnia 2008 - 15:00
3. KS Damnica 3 - 0 Leśnik Cewice 3 września 2008 - 18:00
4. LKS Łebunia 1 - 0 Skotawa Budowo 17 sierpnia 2008 - 13:00
5. Słupia Kobylnica 4 - 0 Szansa Siemianice 16 sierpnia 2008 - 16:00
6. Stal Jezierzyce 2 - 1 Jantaria Pobłocie 17 sierpnia 2008 - 14:00
7. Dąb Kusowo 3 - 0 Diament Trzebielino 16 sierpnia 2008 - 16:00
Kolejka 2 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (59) 
8. Victoria Dąbrówka 0 - 2 Diament Trzebielino 23 sierpnia 2008 - 17:00
9. Jantaria Pobłocie 2 - 2 Dąb Kusowo 24 sierpnia 2008 - 13:00
10. Szansa Siemianice 2 - 1 Stal Jezierzyce 24 sierpnia 2008 - 12:00
11. Skotawa Budowo 1 - 1 Słupia Kobylnica 24 sierpnia 2008 - 14:00
12. Leśnik Cewice 1 - 1 LKS Łebunia 24 sierpnia 2008 - 14:00
13. Wybrzeże Objazda 0 - 0 KS Damnica 24 sierpnia 2008 - 13:00
14. Anioły Garczegorze 4 - 0 Błękitni Główczyce 24 sierpnia 2008 - 14:00
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (50) 
15. Błękitni Główczyce 7 - 2 Victoria Dąbrówka 30 września 2008 - 16:30
16. KS Damnica 2 - 0 Anioły Garczegorze 30 sierpnia 2008 - 18:00
17. LKS Łebunia 2 - 1 Wybrzeże Objazda 31 sierpnia 2008 - 13:00
18. Słupia Kobylnica 0 - 4 Leśnik Cewice 30 sierpnia 2008 - 17:00
19. Stal Jezierzyce 4 - 0 Skotawa Budowo 31 sierpnia 2008 - 14:00
20. Dąb Kusowo 1 - 1 Szansa Siemianice 30 sierpnia 2008 - 17:30
21. Diament Trzebielino 2 - 1 Jantaria Pobłocie 30 sierpnia 2008 - 16:30
Kolejka 4 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
22. Victoria Dąbrówka 2 - 5 Jantaria Pobłocie 6 września 2008 - 17:00
23. Szansa Siemianice 1 - 1 Diament Trzebielino 7 września 2008 - 12:00
24. Skotawa Budowo 0 - 7 Dąb Kusowo 7 września 2008 - 14:00
25. Leśnik Cewice 1 - 4 Stal Jezierzyce 7 września 2008 - 14:00
26. Wybrzeże Objazda 3 - 1 Słupia Kobylnica 7 września 2008 - 13:00
27. Anioły Garczegorze 1 - 0 LKS Łebunia 7 września 2008 - 15:00
28. Błękitni Główczyce 2 - 1 KS Damnica 6 września 2008 - 16:30
Kolejka 5 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (41) 
29. KS Damnica 3 - 0 Victoria Dąbrówka 13 września 2008 - 17:00
30. LKS Łebunia 3 - 0 Błękitni Główczyce 14 września 2008 - 13:00
vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników drużyny gości,na boisku 0:1
31. Słupia Kobylnica 2 - 2 Anioły Garczegorze 13 września 2008 - 16:00
32. Stal Jezierzyce 0 - 4 Wybrzeże Objazda 14 września 2008 - 14:00
33. Dąb Kusowo 2 - 2 Leśnik Cewice 13 września 2008 - 17:00
34. Diament Trzebielino 4 - 1 Skotawa Budowo 13 września 2008 - 16:30
35. Jantaria Pobłocie 4 - 0 Szansa Siemianice 14 września 2008 - 13:00
Kolejka 6 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (54) 
36. Victoria Dąbrówka 3 - 3 Szansa Siemianice 20 września 2008 - 17:00
37. Skotawa Budowo 1 - 2 Jantaria Pobłocie 21 września 2008 - 14:00
38. Leśnik Cewice 0 - 1 Diament Trzebielino 21 września 2008 - 14:00
39. Wybrzeże Objazda 3 - 1 Dąb Kusowo 21 września 2008 - 13:00
40. Anioły Garczegorze 3 - 1 Stal Jezierzyce 21 września 2008 - 14:00
41. Błękitni Główczyce 3 - 0 Słupia Kobylnica 20 września 2008 - 16:00
vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników drużyny gości,na boisku 3:3
42. KS Damnica 2 - 0 LKS Łebunia 20 września 2008 - 17:00
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (68) 
43. LKS Łebunia 0 - 0 Victoria Dąbrówka 28 września 2008 - 13:00
44. Słupia Kobylnica 1 - 3 KS Damnica 27 września 2008 - 16:00
45. Stal Jezierzyce 2 - 2 Błękitni Główczyce 28 września 2008 - 14:00
46. Dąb Kusowo 1 - 0 Anioły Garczegorze 27 września 2008 - 17:00
47. Diament Trzebielino 3 - 1 Wybrzeże Objazda 27 września 2008 - 16:30
48. Jantaria Pobłocie 6 - 0 Leśnik Cewice 28 września 2008 - 13:00
49. Szansa Siemianice 1 - 0 Skotawa Budowo 28 września 2008 - 12:00
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
50. Victoria Dąbrówka 1 - 1 Skotawa Budowo 5 października 2008 - 14:00
51. Leśnik Cewice 6 - 1 Szansa Siemianice 5 października 2008 - 14:00
52. Wybrzeże Objazda 3 - 1 Jantaria Pobłocie 5 października 2008 - 13:00
53. Anioły Garczegorze 1 - 1 Diament Trzebielino 5 października 2008 - 14:00
54. Błękitni Główczyce 0 - 1 Dąb Kusowo 4 października 2008 - 16:00
55. KS Damnica 2 - 0 Stal Jezierzyce 4 października 2008 - 16:00
56. LKS Łebunia 2 - 3 Słupia Kobylnica 5 października 2008 - 16:00
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
57. Słupia Kobylnica 0 - 2 Victoria Dąbrówka 11 października 2008 - 16:00
58. Stal Jezierzyce 3 - 0 LKS Łebunia 12 października 2008 - 14:00
59. Dąb Kusowo 0 - 1 KS Damnica 11 października 2008 - 16:00
60. Diament Trzebielino 6 - 1 Błękitni Główczyce 11 października 2008 - 16:30
61. Jantaria Pobłocie 1 - 3 Anioły Garczegorze 12 października 2008 - 13:00
62. Szansa Siemianice 3 - 3 Wybrzeże Objazda 12 października 2008 - 12:00
63. Skotawa Budowo 1 - 2 Leśnik Cewice 12 października 2008 - 14:00
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (66) 
64. Victoria Dąbrówka 1 - 0 Leśnik Cewice 18 października 2008 - 16:00
65. Wybrzeże Objazda 4 - 1 Skotawa Budowo 19 października 2008 - 13:00
66. Anioły Garczegorze 6 - 0 Szansa Siemianice 19 października 2008 - 14:00
vo,zdekompletowanie drużyny gości,na boisku 6:0
67. Błękitni Główczyce 2 - 5 Jantaria Pobłocie 18 października 2008 - 15:30
68. KS Damnica 2 - 0 Diament Trzebielino 18 października 2008 - 16:00
69. LKS Łebunia 3 - 2 Dąb Kusowo 19 października 2008 - 13:00
70. Słupia Kobylnica 0 - 3 Stal Jezierzyce 19 października 2008 - 13:00
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (71) 
71. Stal Jezierzyce 3 - 1 Victoria Dąbrówka 26 października 2008 - 14:00
72. Dąb Kusowo 1 - 2 Słupia Kobylnica 25 października 2008 - 16:00
73. Diament Trzebielino 3 - 1 LKS Łebunia 26 października 2008 - 13:00
74. Jantaria Pobłocie 3 - 0 KS Damnica 26 października 2008 - 13:00
75. Szansa Siemianice 3 - 1 Błękitni Główczyce 26 października 2008 - 12:00
76. Skotawa Budowo 1 - 3 Anioły Garczegorze 26 października 2008 - 14:00
77. Leśnik Cewice 2 - 0 Wybrzeże Objazda 26 października 2008 - 14:00
Kolejka 12 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (66) 
78. Victoria Dąbrówka 1 - 1 Wybrzeże Objazda 2 listopada 2008 - 14:00
79. Anioły Garczegorze 1 - 1 Leśnik Cewice 2 listopada 2008 - 14:00
80. Błękitni Główczyce 9 - 1 Skotawa Budowo 2 listopada 2008 - 12:00
81. KS Damnica 2 - 2 Szansa Siemianice 2 listopada 2008 - 13:00
82. LKS Łebunia 5 - 0 Jantaria Pobłocie 2 listopada 2008 - 13:00
83. Słupia Kobylnica 1 - 1 Diament Trzebielino 2 listopada 2008 - 11:00
84. Stal Jezierzyce 2 - 0 Dąb Kusowo 2 listopada 2008 - 14:00
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (89) 
85. Dąb Kusowo 2 - 0 Victoria Dąbrówka 8 listopada 2008 - 15:00
86. Diament Trzebielino 3 - 1 Stal Jezierzyce 9 listopada 2008 - 13:00
87. Jantaria Pobłocie 7 - 2 Słupia Kobylnica 9 listopada 2008 - 13:00
88. Szansa Siemianice 2 - 1 LKS Łebunia 9 listopada 2008 - 12:00
89. Skotawa Budowo 1 - 3 KS Damnica 9 listopada 2008 - 14:00
90. Leśnik Cewice 2 - 0 Błękitni Główczyce 9 listopada 2008 - 14:00
91. Wybrzeże Objazda 2 - 4 Anioły Garczegorze 11 listopada 2008 - 11:00
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (81) 
92. Victoria Dąbrówka 1 - 1 Anioły Garczegorze 22 marca 2009 - 14:00
93. Wybrzeże Objazda 4 - 2 Błękitni Główczyce 22 marca 2009 - 13:00
94. Leśnik Cewice 3 - 0 KS Damnica 22 marca 2009 - 14:00
95. Skotawa Budowo 1 - 2 LKS Łebunia 22 marca 2009 - 14:00
96. Szansa Siemianice 1 - 2 Słupia Kobylnica 21 marca 2009 - 15:00
97. Jantaria Pobłocie 3 - 2 Stal Jezierzyce 22 marca 2009 - 13:00
98. Diament Trzebielino 1 - 1 Dąb Kusowo 22 marca 2009 - 14:00
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (196) 
99. Diament Trzebielino 6 - 0 Victoria Dąbrówka 29 marca 2009 - 14:00
100. Dąb Kusowo 0 - 1 Jantaria Pobłocie 28 marca 2009 - 16:00
101. Stal Jezierzyce 4 - 1 Szansa Siemianice 29 marca 2009 - 14:00
102. Słupia Kobylnica 3 - 3 Skotawa Budowo 28 marca 2009 - 15:00
103. LKS Łebunia 0 - 1 Leśnik Cewice 29 marca 2009 - 13:30
104. KS Damnica 2 - 0 Wybrzeże Objazda 28 marca 2009 - 16:00
105. Błękitni Główczyce 0 - 4 Anioły Garczegorze 28 marca 2009 - 15:00
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (69) 
106. Victoria Dąbrówka 3 - 0 Błękitni Główczyce 4 kwietnia 2009 - 16:00
107. Anioły Garczegorze 2 - 3 KS Damnica 5 kwietnia 2009 - 14:00
108. Wybrzeże Objazda 3 - 0 LKS Łebunia 5 kwietnia 2009 - 13:00
109. Leśnik Cewice 3 - 1 Słupia Kobylnica 5 kwietnia 2009 - 14:00
110. Skotawa Budowo 0 - 3 Stal Jezierzyce 5 kwietnia 2009 - 14:00
111. Szansa Siemianice 0 - 3 Dąb Kusowo 4 kwietnia 2009 - 15:00
112. Jantaria Pobłocie 0 - 4 Diament Trzebielino 5 kwietnia 2009 - 14:00
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (43) 
113. Jantaria Pobłocie 3 - 2 Victoria Dąbrówka 19 kwietnia 2009 - 13:00
114. Diament Trzebielino 3 - 0 Szansa Siemianice 18 kwietnia 2009 - 16:30
goście nie przyjechali
115. Dąb Kusowo 3 - 0 Skotawa Budowo 18 kwietnia 2009 - 16:00
116. Stal Jezierzyce 1 - 0 Leśnik Cewice 19 kwietnia 2009 - 14:00
117. Słupia Kobylnica 4 - 2 Wybrzeże Objazda 18 kwietnia 2009 - 15:00
118. LKS Łebunia 3 - 4 Anioły Garczegorze 19 kwietnia 2009 - 13:30
119. KS Damnica 2 - 3 Błękitni Główczyce 18 kwietnia 2009 - 16:00
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (20) 
120. Victoria Dąbrówka 3 - 0 KS Damnica 25 kwietnia 2009 - 16:00
na boisku 2:5
121. Błękitni Główczyce 1 - 4 LKS Łebunia 25 kwietnia 2009 - 15:00
122. Anioły Garczegorze 5 - 0 Słupia Kobylnica 26 kwietnia 2009 - 14:00
123. Wybrzeże Objazda 2 - 0 Stal Jezierzyce 26 kwietnia 2009 - 13:00
124. Leśnik Cewice 0 - 0 Dąb Kusowo 26 kwietnia 2009 - 14:00
125. Skotawa Budowo 1 - 5 Diament Trzebielino 26 kwietnia 2009 - 14:00
126. Szansa Siemianice 1 - 4 Jantaria Pobłocie 25 kwietnia 2009 - 15:00
Kolejka 19 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (21) 
127. Szansa Siemianice 0 - 5 Victoria Dąbrówka 2 maja 2009 - 15:30
128. Jantaria Pobłocie 12 - 4 Skotawa Budowo 2 maja 2009 - 15:00
129. Diament Trzebielino 3 - 0 Leśnik Cewice 2 maja 2009 - 14:00
130. Dąb Kusowo 2 - 0 Wybrzeże Objazda 2 maja 2009 - 17:00
131. Stal Jezierzyce 1 - 2 Anioły Garczegorze 3 maja 2009 - 14:00
132. Słupia Kobylnica 4 - 1 Błękitni Główczyce 2 maja 2009 - 15:00
133. LKS Łebunia 1 - 3 KS Damnica 3 maja 2009 - 13:30
Kolejka 20 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (29) 
134. Victoria Dąbrówka 0 - 4 LKS Łebunia 10 maja 2009 - 14:00
135. KS Damnica 4 - 1 Słupia Kobylnica 9 maja 2009 - 17:00
136. Błękitni Główczyce 4 - 2 Stal Jezierzyce 9 maja 2009 - 15:30
137. Anioły Garczegorze 5 - 0 Dąb Kusowo 9 maja 2009 - 16:30
138. Wybrzeże Objazda 0 - 4 Diament Trzebielino 10 maja 2009 - 13:00
139. Leśnik Cewice 2 - 1 Jantaria Pobłocie 10 maja 2009 - 14:00
140. Skotawa Budowo 5 - 2 Szansa Siemianice 10 maja 2009 - 14:00
Kolejka 21 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (36) 
141. Skotawa Budowo 2 - 3 Victoria Dąbrówka 17 maja 2009 - 14:00
142. Szansa Siemianice 0 - 4 Leśnik Cewice 16 maja 2009 - 15:30
143. Jantaria Pobłocie 1 - 2 Wybrzeże Objazda 17 maja 2009 - 13:00
144. Diament Trzebielino 4 - 2 Anioły Garczegorze 16 maja 2009 - 16:30
145. Dąb Kusowo 0 - 1 Błękitni Główczyce 16 maja 2009 - 17:30
146. Stal Jezierzyce 0 - 2 KS Damnica 17 maja 2009 - 14:00
147. Słupia Kobylnica 1 - 2 LKS Łebunia 16 maja 2009 - 15:00
Kolejka 22 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (53) 
148. Victoria Dąbrówka 4 - 1 Słupia Kobylnica 23 maja 2009 - 16:00
149. LKS Łebunia 1 - 0 Stal Jezierzyce 24 maja 2009 - 13:30
150. KS Damnica 1 - 1 Dąb Kusowo 23 maja 2009 - 17:00
151. Błękitni Główczyce 1 - 5 Diament Trzebielino 23 maja 2009 - 15:30
152. Anioły Garczegorze 2 - 1 Jantaria Pobłocie 24 maja 2009 - 14:00
153. Wybrzeże Objazda 3 - 0 Szansa Siemianice 24 maja 2009 - 13:00
154. Leśnik Cewice 8 - 0 Skotawa Budowo 24 maja 2009 - 14:00
Kolejka 23 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (58) 
155. Leśnik Cewice 4 - 0 Victoria Dąbrówka 31 maja 2009 - 14:00
156. Skotawa Budowo 1 - 8 Wybrzeże Objazda 31 maja 2009 - 14:00
157. Szansa Siemianice 0 - 5 Anioły Garczegorze 30 maja 2009 - 15:30
158. Jantaria Pobłocie 0 - 1 Błękitni Główczyce 31 maja 2009 - 14:00
159. Diament Trzebielino 3 - 0 KS Damnica 30 maja 2009 - 16:00
160. Dąb Kusowo 2 - 0 LKS Łebunia 30 maja 2009 - 18:00
161. Stal Jezierzyce 7 - 1 Słupia Kobylnica 31 maja 2009 - 14:00
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (50) 
162. Victoria Dąbrówka 4 - 2 Stal Jezierzyce 7 czerwca 2009 - 14:00
163. Słupia Kobylnica 1 - 4 Dąb Kusowo 6 czerwca 2009 - 15:00
164. LKS Łebunia 0 - 5 Diament Trzebielino 7 czerwca 2009 - 13:30
165. KS Damnica 2 - 2 Jantaria Pobłocie 6 czerwca 2009 - 17:00
166. Błękitni Główczyce 1 - 2 Szansa Siemianice 6 czerwca 2009 - 16:00
167. Anioły Garczegorze 10 - 0 Skotawa Budowo 7 czerwca 2009 - 14:00
168. Wybrzeże Objazda 2 - 2 Leśnik Cewice 7 czerwca 2009 - 13:00
Kolejka 25 - 13. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (25) 
169. Wybrzeże Objazda 6 - 0 Victoria Dąbrówka 13 czerwca 2009 - 15:00
170. Leśnik Cewice 1 - 1 Anioły Garczegorze 13 czerwca 2009 - 15:00
171. Skotawa Budowo 7 - 3 Błękitni Główczyce 13 czerwca 2009 - 15:00
172. Szansa Siemianice 2 - 1 KS Damnica 13 czerwca 2009 - 15:00
173. Jantaria Pobłocie 6 - 1 LKS Łebunia 13 czerwca 2009 - 15:00
174. Diament Trzebielino 8 - 0 Słupia Kobylnica 13 czerwca 2009 - 15:00
175. Dąb Kusowo 2 - 0 Stal Jezierzyce 13 czerwca 2009 - 15:00
Kolejka 26 - 20. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (105) 
176. Victoria Dąbrówka 1 - 0 Dąb Kusowo 20 czerwca 2009 - 15:00
177. Stal Jezierzyce 2 - 3 Diament Trzebielino 20 czerwca 2009 - 15:00
178. Słupia Kobylnica 3 - 4 Jantaria Pobłocie 20 czerwca 2009 - 15:00
179. LKS Łebunia 0 - 2 Szansa Siemianice 20 czerwca 2009 - 15:00
180. KS Damnica 14 - 0 Skotawa Budowo 20 czerwca 2009 - 15:00
181. Błękitni Główczyce 0 - 4 Leśnik Cewice 20 czerwca 2009 - 15:00
182. Anioły Garczegorze 0 - 1 Wybrzeże Objazda 20 czerwca 2009 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE