MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wietcisa Skarszewy 26 62 19 5 2 66 - 26
2. Polonia Gdańsk 26 55 17 4 5 67 - 30
3. Radunia Stężyca 26 52 16 4 6 59 - 41
4. Gedania Gdańsk 26 50 14 8 4 56 - 19
5. Atlas Goręczyno 26 46 14 4 8 43 - 33
6. KP Sopot 26 37 11 4 11 54 - 42
7. GKS Sierakowice 26 36 10 6 10 35 - 35
8. Grunke Somonino 26 35 10 5 11 32 - 36
9. Sokół Bożepole Wielkie 26 31 8 7 11 42 - 42
10. Orkan II Rumia 26 31 9 4 13 39 - 51
11. MKS Władysławowo 26 26 6 8 12 37 - 47
12. Jantar Sopot 26 19 5 4 17 24 - 72
13. Sporting Leźno 26 16 4 4 18 35 - 70
14. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 26 14 3 5 18 28 - 73
Ostatni komentarz dodał maka165 20.07.2009, 20:00:30



Kolejka 1 - 9/10. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (54) 
1. Atlas Goręczyno 0 - 0 Gedania Gdańsk 2 września 2008 - 17:00
2. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 1 - 4 KP Sopot 27 sierpnia 2008 - 18:00
3. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 9 sierpnia 2008 - 17:00
4. Polonia Gdańsk 0 - 3 MKS Władysławowo 9 sierpnia 2008 - 11:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:1
5. Radunia Stężyca 2 - 2 Jantar Sopot 9 sierpnia 2008 - 17:00
6. Orkan II Rumia 1 - 2 Grunke Somonino 10 sierpnia 2008 - 11:00
7. GKS Sierakowice 1 - 0 Sporting Leźno 10 sierpnia 2008 - 13:30
Kolejka 2 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (28) 
8. Gedania Gdańsk 4 - 0 Sporting Leźno 16 sierpnia 2008 - 17:00
9. Grunke Somonino 3 - 2 GKS Sierakowice 17 sierpnia 2008 - 13:30
w Sierakowicach
10. Jantar Sopot 0 - 2 Orkan II Rumia 20 sierpnia 2008 - 17:30
11. MKS Władysławowo 0 - 3 Radunia Stężyca 17 sierpnia 2008 - 17:00
12. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Polonia Gdańsk 17 sierpnia 2008 - 11:00
13. KP Sopot 3 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 16 sierpnia 2008 - 11:00
14. Atlas Goręczyno 2 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 16 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 3 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (29) 
15. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 1 - 4 Gedania Gdańsk 24 sierpnia 2008 - 13:00
16. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 0 Atlas Goręczyno 23 sierpnia 2008 - 17:00
17. Polonia Gdańsk 3 - 1 KP Sopot 23 sierpnia 2008 - 11:00
18. Radunia Stężyca 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 23 sierpnia 2008 - 17:00
19. Orkan II Rumia 2 - 2 MKS Władysławowo 24 sierpnia 2008 - 11:00
20. GKS Sierakowice 0 - 1 Jantar Sopot 24 sierpnia 2008 - 13:30
21. Sporting Leźno 0 - 1 Grunke Somonino 23 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 4 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (19) 
22. Gedania Gdańsk 2 - 0 Grunke Somonino 30 sierpnia 2008 - 11:00
23. Jantar Sopot 3 - 4 Sporting Leźno 30 sierpnia 2008 - 17:00
24. MKS Władysławowo 0 - 3 GKS Sierakowice 31 sierpnia 2008 - 11:00
25. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Orkan II Rumia 31 sierpnia 2008 - 11:00
26. KP Sopot 3 - 0 Radunia Stężyca 30 sierpnia 2008 - 11:00
27. Atlas Goręczyno 2 - 0 Polonia Gdańsk 30 sierpnia 2008 - 17:00
28. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 30 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 5 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (21) 
29. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 Gedania Gdańsk 6 września 2008 - 17:00
30. Polonia Gdańsk 10 - 0 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 6 września 2008 - 11:00
31. Radunia Stężyca 4 - 2 Atlas Goręczyno 6 września 2008 - 17:00
32. Orkan II Rumia 6 - 3 KP Sopot 7 września 2008 - 11:00
33. GKS Sierakowice 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 7 września 2008 - 13:30
34. Sporting Leźno 3 - 3 MKS Władysławowo 6 września 2008 - 16:00
35. Grunke Somonino 3 - 0 Jantar Sopot 7 września 2008 - 14:00
w St??ycy
Kolejka 6 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (30) 
36. Gedania Gdańsk 10 - 0 Jantar Sopot 13 września 2008 - 11:00
37. MKS Władysławowo 2 - 1 Grunke Somonino 13 września 2008 - 15:00
38. Wietcisa Skarszewy 5 - 1 Sporting Leźno 14 września 2008 - 11:00
39. KP Sopot 3 - 0 GKS Sierakowice 13 września 2008 - 11:00
vo,brak kart zdrowia
40. Atlas Goręczyno 4 - 1 Orkan II Rumia 13 września 2008 - 11:00
41. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 1 - 5 Radunia Stężyca 13 września 2008 - 17:00
42. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 4 Polonia Gdańsk 13 września 2008 - 17:00
Kolejka 7 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (18) 
43. Polonia Gdańsk 1 - 1 Gedania Gdańsk 20 września 2008 - 11:00
44. Radunia Stężyca 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 20 września 2008 - 17:00
45. Orkan II Rumia 0 - 0 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 21 września 2008 - 11:00
46. GKS Sierakowice 0 - 1 Atlas Goręczyno 21 września 2008 - 13:30
47. Sporting Leźno 2 - 4 KP Sopot 20 września 2008 - 16:00
48. Grunke Somonino 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 21 września 2008 - 14:00
49. Jantar Sopot 1 - 0 MKS Władysławowo 20 września 2008 - 17:00
Kolejka 8 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (25) 
50. Gedania Gdańsk 1 - 1 MKS Władysławowo 27 września 2008 - 11:00
51. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Jantar Sopot 28 września 2008 - 11:00
52. KP Sopot 4 - 2 Grunke Somonino 27 września 2008 - 11:00
53. Atlas Goręczyno 1 - 1 Sporting Leźno 27 września 2008 - 11:00
54. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 1 - 1 GKS Sierakowice 27 września 2008 - 16:00
55. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Orkan II Rumia 27 września 2008 - 16:00
56. Polonia Gdańsk 2 - 1 Radunia Stężyca 27 września 2008 - 11:00
Kolejka 9 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
57. Radunia Stężyca 3 - 1 Gedania Gdańsk 4 października 2008 - 15:00
58. Orkan II Rumia 2 - 1 Polonia Gdańsk 5 października 2008 - 11:00
59. GKS Sierakowice 2 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 5 października 2008 - 13:30
60. Sporting Leźno 1 - 3 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 4 października 2008 - 15:00
61. Grunke Somonino 0 - 3 Atlas Goręczyno 5 października 2008 - 14:00
62. Jantar Sopot 1 - 8 KP Sopot 4 października 2008 - 17:00
63. MKS Władysławowo 0 - 1 Wietcisa Skarszewy 4 października 2008 - 14:00
Kolejka 10 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (25) 
64. Gedania Gdańsk 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 11 października 2008 - 15:00
65. KP Sopot 3 - 0 MKS Władysławowo 11 października 2008 - 11:00
66. Atlas Goręczyno 5 - 0 Jantar Sopot 11 października 2008 - 11:00
67. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 0 - 0 Grunke Somonino 12 października 2008 - 13:00
68. Sokół Bożepole Wielkie 6 - 2 Sporting Leźno 11 października 2008 - 16:00
69. Polonia Gdańsk 1 - 1 GKS Sierakowice 11 października 2008 - 11:00
70. Radunia Stężyca 3 - 1 Orkan II Rumia 11 października 2008 - 15:00
Kolejka 11 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
71. Orkan II Rumia 1 - 5 Gedania Gdańsk 19 października 2008 - 11:00
72. GKS Sierakowice 5 - 2 Radunia Stężyca 19 października 2008 - 13:30
73. Sporting Leźno 0 - 2 Polonia Gdańsk 18 października 2008 - 14:00
74. Grunke Somonino 4 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 19 października 2008 - 14:00
75. Jantar Sopot 0 - 0 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 18 października 2008 - 16:00
76. MKS Władysławowo 1 - 1 Atlas Goręczyno 18 października 2008 - 14:00
77. Wietcisa Skarszewy 1 - 0 KP Sopot 18 października 2008 - 15:00
Kolejka 12 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (29) 
78. Gedania Gdańsk 0 - 0 KP Sopot 26 października 2008 - 11:00
79. Atlas Goręczyno 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 25 października 2008 - 11:00
80. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 3 - 1 MKS Władysławowo 26 października 2008 - 12:00
81. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 0 Jantar Sopot 25 października 2008 - 15:00
82. Polonia Gdańsk 2 - 0 Grunke Somonino 25 października 2008 - 11:00
83. Radunia Stężyca 4 - 4 Sporting Leźno 25 października 2008 - 15:00
84. Orkan II Rumia 1 - 1 GKS Sierakowice 26 października 2008 - 11:00
Kolejka 13 - 11. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (56) 
85. GKS Sierakowice 1 - 3 Gedania Gdańsk 11 listopada 2008 - 13:30
86. Sporting Leźno 4 - 1 Orkan II Rumia 9 listopada 2008 - 11:00
87. Grunke Somonino 2 - 3 Radunia Stężyca 11 listopada 2008 - 14:00
88. Jantar Sopot 1 - 3 Polonia Gdańsk 11 listopada 2008 - 14:00
89. MKS Władysławowo 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 11 listopada 2008 - 11:00
90. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 11 listopada 2008 - 14:00
91. KP Sopot 0 - 0 Atlas Goręczyno 11 listopada 2008 - 10:00
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (47) 
92. Gedania Gdańsk 2 - 1 Atlas Goręczyno 21 marca 2009 - 15:00
93. KP Sopot 4 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 21 marca 2009 - 11:00
94. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 22 marca 2009 - 11:00
95. MKS Władysławowo 1 - 4 Polonia Gdańsk 21 marca 2009 - 14:30
96. Jantar Sopot 0 - 3 Radunia Stężyca 22 marca 2009 - 11:00
w St??ycy
97. Grunke Somonino 0 - 2 Orkan II Rumia 21 marca 2009 - 15:00
98. Sporting Leźno 2 - 3 GKS Sierakowice 21 marca 2009 - 15:00
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (40) 
99. Sporting Leźno 0 - 3 Gedania Gdańsk 28 marca 2009 - 15:00
100. GKS Sierakowice 0 - 2 Grunke Somonino 29 kwietnia 2009 - 17:00
w Gor?czynie
101. Orkan II Rumia 1 - 0 Jantar Sopot 29 marca 2009 - 11:00
102. Radunia Stężyca 3 - 2 MKS Władysławowo 22 kwietnia 2009 - 17:30
103. Polonia Gdańsk 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 29 kwietnia 2009 - 17:00
104. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 1 KP Sopot 22 kwietnia 2009 - 17:00
105. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 2 - 0 Atlas Goręczyno 29 kwietnia 2009 - 17:30
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (85) 
106. Gedania Gdańsk 3 - 0 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 4 kwietnia 2009 - 15:00
107. Atlas Goręczyno 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 5 kwietnia 2009 - 11:00
108. KP Sopot 0 - 1 Polonia Gdańsk 4 kwietnia 2009 - 11:00
109. Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Radunia Stężyca 5 kwietnia 2009 - 11:00
110. MKS Władysławowo 2 - 2 Orkan II Rumia 4 kwietnia 2009 - 14:00
111. Jantar Sopot 0 - 0 GKS Sierakowice 5 kwietnia 2009 - 11:00
112. Grunke Somonino 0 - 0 Sporting Leźno 4 kwietnia 2009 - 11:00
Kolejka 17 - 11. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (35) 
113. Grunke Somonino 1 - 0 Gedania Gdańsk 11 kwietnia 2009 - 11:00
114. Sporting Leźno 0 - 1 Jantar Sopot 11 kwietnia 2009 - 16:00
115. GKS Sierakowice 0 - 0 MKS Władysławowo 11 kwietnia 2009 - 16:30
116. Orkan II Rumia 2 - 5 Wietcisa Skarszewy 11 kwietnia 2009 - 12:00
117. Radunia Stężyca 2 - 1 KP Sopot 11 kwietnia 2009 - 14:00
118. Polonia Gdańsk 9 - 0 Atlas Goręczyno 11 kwietnia 2009 - 11:00
119. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 11 kwietnia 2009 - 16:00
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
120. Gedania Gdańsk 0 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 18 kwietnia 2009 - 11:00
121. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 1 - 2 Polonia Gdańsk 18 kwietnia 2009 - 17:00
122. Atlas Goręczyno 3 - 0 Radunia Stężyca 18 kwietnia 2009 - 16:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 1:1
123. KP Sopot 4 - 2 Orkan II Rumia 18 kwietnia 2009 - 11:00
124. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 GKS Sierakowice 19 kwietnia 2009 - 11:00
125. MKS Władysławowo 3 - 1 Sporting Leźno 18 kwietnia 2009 - 14:00
126. Jantar Sopot 0 - 1 Grunke Somonino 18 kwietnia 2009 - 15:00
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (65) 
127. Jantar Sopot 2 - 4 Gedania Gdańsk 25 kwietnia 2009 - 11:00
128. Grunke Somonino 2 - 1 MKS Władysławowo 25 kwietnia 2009 - 11:00
129. Sporting Leźno 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 25 kwietnia 2009 - 17:00
130. GKS Sierakowice 3 - 0 KP Sopot 25 kwietnia 2009 - 17:00
131. Orkan II Rumia 0 - 3 Atlas Goręczyno 26 kwietnia 2009 - 11:00
132. Radunia Stężyca 4 - 3 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 25 kwietnia 2009 - 16:00
133. Polonia Gdańsk 0 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 25 kwietnia 2009 - 11:00
Kolejka 20 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (67) 
134. Gedania Gdańsk 0 - 0 Polonia Gdańsk 2 maja 2009 - 15:00
135. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 Radunia Stężyca 1 maja 2009 - 11:00
136. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 0 - 2 Orkan II Rumia 1 maja 2009 - 15:00
137. Atlas Goręczyno 2 - 0 GKS Sierakowice 2 maja 2009 - 16:00
138. KP Sopot 4 - 2 Sporting Leźno 2 maja 2009 - 11:00
139. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Grunke Somonino 2 maja 2009 - 11:00
140. MKS Władysławowo 2 - 0 Jantar Sopot 3 maja 2009 - 14:00
Kolejka 21 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (35) 
141. MKS Władysławowo 2 - 0 Gedania Gdańsk 9 maja 2009 - 14:00
142. Jantar Sopot 1 - 6 Wietcisa Skarszewy 9 maja 2009 - 11:00
143. Grunke Somonino 0 - 0 KP Sopot 9 maja 2009 - 11:00
144. Sporting Leźno 2 - 3 Atlas Goręczyno 9 maja 2009 - 17:00
145. GKS Sierakowice 1 - 0 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 9 maja 2009 - 17:00
146. Orkan II Rumia 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 10 maja 2009 - 11:00
147. Radunia Stężyca 1 - 3 Polonia Gdańsk 9 maja 2009 - 17:00
Kolejka 22 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (49) 
148. Gedania Gdańsk 1 - 0 Radunia Stężyca 16 maja 2009 - 11:00
149. Polonia Gdańsk 5 - 2 Orkan II Rumia 16 maja 2009 - 11:00
150. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 4 GKS Sierakowice 16 maja 2009 - 11:00
151. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 0 - 1 Sporting Leźno 16 maja 2009 - 17:00
152. Atlas Goręczyno 0 - 2 Grunke Somonino 16 maja 2009 - 13:00
153. KP Sopot 1 - 2 Jantar Sopot 16 maja 2009 - 11:00
154. Wietcisa Skarszewy 4 - 0 MKS Władysławowo 16 maja 2009 - 17:30
Kolejka 23 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (57) 
155. Wietcisa Skarszewy 2 - 3 Gedania Gdańsk 24 maja 2009 - 11:00
156. MKS Władysławowo 2 - 2 KP Sopot 23 maja 2009 - 14:00
157. Jantar Sopot 0 - 3 Atlas Goręczyno 23 maja 2009 - 11:00
158. Grunke Somonino 2 - 2 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 23 maja 2009 - 11:00
159. Sporting Leźno 3 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 23 maja 2009 - 17:00
160. GKS Sierakowice 3 - 4 Polonia Gdańsk 23 maja 2009 - 17:00
161. Orkan II Rumia 0 - 1 Radunia Stężyca 24 maja 2009 - 11:00
Kolejka 24 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (65) 
162. Gedania Gdańsk 0 - 1 Orkan II Rumia 30 maja 2009 - 15:00
163. Radunia Stężyca 2 - 1 GKS Sierakowice 30 maja 2009 - 17:00
164. Polonia Gdańsk 4 - 2 Sporting Leźno 30 maja 2009 - 11:00
165. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 Grunke Somonino 30 maja 2009 - 16:00
166. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 3 - 5 Jantar Sopot 30 maja 2009 - 17:00
167. Atlas Goręczyno 1 - 0 MKS Władysławowo 30 maja 2009 - 11:00
168. KP Sopot 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 30 maja 2009 - 11:00
Kolejka 25 - 6. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (35) 
169. KP Sopot 0 - 3 Gedania Gdańsk 6 czerwca 2009 - 17:30
170. Wietcisa Skarszewy 4 - 1 Atlas Goręczyno 6 czerwca 2009 - 17:30
171. MKS Władysławowo 7 - 2 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 24 czerwca 2009 - 18:00
172. Jantar Sopot 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 6 czerwca 2009 - 11:00
173. Grunke Somonino 0 - 1 Polonia Gdańsk 6 czerwca 2009 - 17:30
174. Sporting Leźno 0 - 4 Radunia Stężyca 6 czerwca 2009 - 17:30
175. GKS Sierakowice 1 - 0 Orkan II Rumia 6 czerwca 2009 - 17:30
Kolejka 26 - 14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (116) 
176. Gedania Gdańsk 4 - 0 GKS Sierakowice 14 czerwca 2009 - 14:00
177. Orkan II Rumia 3 - 0 Sporting Leźno 14 czerwca 2009 - 14:00
178. Radunia Stężyca 3 - 0 Grunke Somonino 14 czerwca 2009 - 14:00
179. Polonia Gdańsk 4 - 2 Jantar Sopot 14 czerwca 2009 - 14:00
180. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 MKS Władysławowo 14 czerwca 2009 - 14:00
181. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 1 - 6 Wietcisa Skarszewy 14 czerwca 2009 - 14:00
182. Atlas Goręczyno 2 - 0 KP Sopot 14 czerwca 2009 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE