MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




IV liga - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 30 75 24 3 3 86 - 27
2. Gryf Wejherowo 30 69 21 6 3 76 - 32
3. Lechia II Gdańsk 30 57 17 6 7 57 - 39
4. Orzeł Trąbki Wielkie 30 54 16 6 8 45 - 32
5. Murkam Przodkowo 30 50 13 11 6 44 - 26
6. Powiśle Dzierzgoń 30 45 13 6 11 41 - 39
7. Pomezania Malbork 30 43 11 10 9 43 - 30
8. GKS Kolbudy 30 41 11 8 11 36 - 38
9. Wisła Tczew 30 40 13 1 16 42 - 47
10. Start Mrzezino 30 39 12 3 15 33 - 40
11. Czarni Pruszcz Gdański 30 37 12 1 17 43 - 63
12. Pogoń Lębork 30 35 10 5 15 33 - 48
13. Koral Dębnica 30 29 7 8 15 41 - 64
14. Polonez Bobrowniki 30 25 7 4 19 35 - 67
15. Unia Tczew 30 24 6 6 18 33 - 58
16. Brda Przechlewo 30 12 2 6 22 26 - 64
Ostatni komentarz dodał sylwan{Tw} 08.11.2012, 22:02:47
* Ka?dy spadek pomorskiej dru?yny z III ligi powi?ksz? stref? spadkow? IV ligi



Kolejka 1 - 9/10. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (106) 
1. Pomezania Malbork 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 9 sierpnia 2008 - 17:00
2. Koral Dębnica 3 - 0 Unia Tczew 10 sierpnia 2008 - 15:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
3. Lechia II Gdańsk 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 10 września 2008 - 17:00
4. Wisła Tczew 2 - 0 Polonez Bobrowniki 17 września 2008 - 17:00
5. Start Mrzezino 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 9 sierpnia 2008 - 17:00
6. Pogoń Lębork 3 - 0 Brda Przechlewo 10 sierpnia 2008 - 15:00
7. GKS Kolbudy 1 - 1 Murkam Przodkowo 9 sierpnia 2008 - 17:00
8. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Gryf Wejherowo 9 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 2 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (80) 
9. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Gryf Wejherowo 17 sierpnia 2008 - 16:30
10. Murkam Przodkowo 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 16 sierpnia 2008 - 16:00
11. Brda Przechlewo 1 - 2 GKS Kolbudy 16 sierpnia 2008 - 16:00
12. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Pogoń Lębork 16 sierpnia 2008 - 17:00
13. Polonez Bobrowniki 1 - 3 Start Mrzezino 16 sierpnia 2008 - 16:00
14. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Wisła Tczew 16 sierpnia 2008 - 16:00
15. Unia Tczew 0 - 3 Lechia II Gdańsk 16 sierpnia 2008 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:0
16. Pomezania Malbork 7 - 0 Koral Dębnica 16 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 3 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (56) 
17. Koral Dębnica 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 24 sierpnia 2008 - 15:00
18. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Pomezania Malbork 23 sierpnia 2008 - 11:00
19. Wisła Tczew 3 - 0 Unia Tczew 23 sierpnia 2008 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:0
20. Start Mrzezino 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 23 sierpnia 2008 - 17:00
21. Pogoń Lębork 0 - 1 Polonez Bobrowniki 23 sierpnia 2008 - 16:00
22. GKS Kolbudy 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 23 sierpnia 2008 - 17:00
23. Chojniczanka Chojnice 5 - 2 Brda Przechlewo 24 sierpnia 2008 - 12:00
24. Gryf Wejherowo 1 - 2 Murkam Przodkowo 23 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 4 - 27. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
25. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Murkam Przodkowo 27 sierpnia 2008 - 17:00
26. Brda Przechlewo 1 - 2 Gryf Wejherowo 27 sierpnia 2008 - 17:00
27. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 27 sierpnia 2008 - 18:00
28. Polonez Bobrowniki 0 - 1 GKS Kolbudy 27 sierpnia 2008 - 17:00
29. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Pogoń Lębork 27 sierpnia 2008 - 17:30
30. Unia Tczew 2 - 1 Start Mrzezino 27 sierpnia 2008 - 17:00
31. Pomezania Malbork 3 - 1 Wisła Tczew 27 sierpnia 2008 - 17:00
32. Koral Dębnica 0 - 0 Lechia II Gdańsk 27 sierpnia 2008 - 15:00
Kolejka 5 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
33. Lechia II Gdańsk 1 - 5 Orzeł Trąbki Wielkie 30 sierpnia 2008 - 11:00
34. Wisła Tczew 4 - 1 Koral Dębnica 30 sierpnia 2008 - 17:00
35. Start Mrzezino 1 - 0 Pomezania Malbork 30 sierpnia 2008 - 17:00
36. Pogoń Lębork 1 - 2 Unia Tczew 30 sierpnia 2008 - 16:00
37. GKS Kolbudy 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 30 sierpnia 2008 - 17:00
38. Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Polonez Bobrowniki 30 sierpnia 2008 - 16:00
39. Gryf Wejherowo 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 30 sierpnia 2008 - 16:00
40. Murkam Przodkowo 2 - 1 Brda Przechlewo 30 sierpnia 2008 - 15:00
Kolejka 6 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
41. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Brda Przechlewo 6 września 2008 - 16:00
42. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 4 Murkam Przodkowo 6 września 2008 - 17:00
43. Polonez Bobrowniki 2 - 2 Gryf Wejherowo 6 września 2008 - 16:00
44. Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 6 września 2008 - 16:00
45. Unia Tczew 0 - 0 GKS Kolbudy 6 września 2008 - 16:00
46. Pomezania Malbork 0 - 0 Pogoń Lębork 6 września 2008 - 17:00
47. Koral Dębnica 1 - 0 Start Mrzezino 17 września 2008 - 15:00
48. Lechia II Gdańsk 3 - 2 Wisła Tczew 6 września 2008 - 11:00
Kolejka 7 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
49. Wisła Tczew 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 13 września 2008 - 17:00
50. Start Mrzezino 1 - 4 Lechia II Gdańsk 13 września 2008 - 15:00
51. Pogoń Lębork 2 - 1 Koral Dębnica 13 września 2008 - 16:00
52. GKS Kolbudy 0 - 0 Pomezania Malbork 13 września 2008 - 17:00
53. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Unia Tczew 13 września 2008 - 16:00
54. Gryf Wejherowo 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 13 września 2008 - 17:00
55. Murkam Przodkowo 4 - 1 Polonez Bobrowniki 13 września 2008 - 15:00
56. Brda Przechlewo 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 13 września 2008 - 11:00
Kolejka 8 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (57) 
57. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 20 września 2008 - 16:00
58. Polonez Bobrowniki 1 - 1 Brda Przechlewo 20 września 2008 - 16:00
59. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Murkam Przodkowo 20 września 2008 - 16:00
60. Unia Tczew 3 - 4 Gryf Wejherowo 20 września 2008 - 16:00
61. Pomezania Malbork 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 20 września 2008 - 17:00
62. Koral Dębnica 1 - 2 GKS Kolbudy 21 września 2008 - 15:00
63. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Pogoń Lębork 20 września 2008 - 11:00
64. Wisła Tczew 1 - 2 Start Mrzezino 20 września 2008 - 17:00
Kolejka 9 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (42) 
65. Start Mrzezino 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 27 września 2008 - 15:00
66. Pogoń Lębork 2 - 0 Wisła Tczew 27 września 2008 - 15:00
67. GKS Kolbudy 0 - 0 Lechia II Gdańsk 27 września 2008 - 16:00
68. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Koral Dębnica 27 września 2008 - 16:00
69. Gryf Wejherowo 2 - 1 Pomezania Malbork 27 września 2008 - 16:00
70. Murkam Przodkowo 1 - 1 Unia Tczew 28 września 2008 - 11:00
71. Brda Przechlewo 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 27 września 2008 - 15:00
72. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Polonez Bobrowniki 27 września 2008 - 12:00
Kolejka 10 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (40) 
73. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Polonez Bobrowniki 4 października 2008 - 15:00
74. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 4 października 2008 - 15:00
75. Unia Tczew 3 - 1 Brda Przechlewo 4 października 2008 - 15:00
76. Pomezania Malbork 0 - 0 Murkam Przodkowo 4 października 2008 - 15:00
77. Koral Dębnica 0 - 2 Gryf Wejherowo 5 października 2008 - 15:00
78. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 4 października 2008 - 15:30
79. Wisła Tczew 0 - 2 GKS Kolbudy 4 października 2008 - 15:00
80. Start Mrzezino 0 - 3 Pogoń Lębork 2 listopada 2008 - 11:00
Kolejka 11 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (33) 
81. Pogoń Lębork 0 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 11 października 2008 - 14:00
82. GKS Kolbudy 0 - 1 Start Mrzezino 11 października 2008 - 16:00
83. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Wisła Tczew 11 października 2008 - 16:00
84. Gryf Wejherowo 5 - 0 Lechia II Gdańsk 11 października 2008 - 15:00
85. Murkam Przodkowo 1 - 2 Koral Dębnica 11 października 2008 - 14:00
86. Brda Przechlewo 3 - 3 Pomezania Malbork 11 października 2008 - 14:00
87. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Unia Tczew 11 października 2008 - 15:00
88. Polonez Bobrowniki 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 12 października 2008 - 12:00
Kolejka 12 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (41) 
89. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń 18 października 2008 - 14:00
90. Unia Tczew 3 - 0 Polonez Bobrowniki 18 października 2008 - 15:00
91. Pomezania Malbork 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 18 października 2008 - 15:00
92. Koral Dębnica 1 - 1 Brda Przechlewo 19 października 2008 - 15:00
93. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Murkam Przodkowo 18 października 2008 - 11:00
94. Wisła Tczew 0 - 2 Gryf Wejherowo 18 października 2008 - 15:00
95. Start Mrzezino 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 18 października 2008 - 14:00
96. Pogoń Lębork 1 - 0 GKS Kolbudy 18 października 2008 - 14:00
Kolejka 13 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (63) 
97. GKS Kolbudy 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 25 października 2008 - 15:00
98. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Pogoń Lębork 25 października 2008 - 15:00
99. Gryf Wejherowo 3 - 0 Start Mrzezino 25 października 2008 - 15:00
100. Murkam Przodkowo 2 - 1 Wisła Tczew 25 października 2008 - 14:00
101. Brda Przechlewo 0 - 1 Lechia II Gdańsk 25 października 2008 - 13:00
102. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Koral Dębnica 25 października 2008 - 15:00
103. Polonez Bobrowniki 0 - 1 Pomezania Malbork 26 października 2008 - 12:00
104. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Unia Tczew 25 października 2008 - 15:00
Kolejka 14 - 11. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (85) 
105. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Unia Tczew 11 listopada 2008 - 13:00
106. Pomezania Malbork 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 11 listopada 2008 - 14:00
107. Koral Dębnica 0 - 2 Polonez Bobrowniki 11 listopada 2008 - 14:00
108. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 11 listopada 2008 - 11:00
109. Wisła Tczew 2 - 1 Brda Przechlewo 11 listopada 2008 - 13:00
110. Start Mrzezino 1 - 0 Murkam Przodkowo 11 listopada 2008 - 11:00
111. Pogoń Lębork 1 - 3 Gryf Wejherowo 11 marca 2009 - 16:00
112. GKS Kolbudy 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 11 listopada 2008 - 11:00
Kolejka 15 - 15/16. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (53) 
113. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 15 listopada 2008 - 14:00
114. Gryf Wejherowo 3 - 0 GKS Kolbudy 15 listopada 2008 - 13:00
115. Murkam Przodkowo 2 - 0 Pogoń Lębork 15 listopada 2008 - 13:00
116. Brda Przechlewo 0 - 3 Start Mrzezino 15 listopada 2008 - 12:00
vo,w drużynie gospodarzy brak mimimalnej liczby m?odzie?owców na boisku,na boisku 1:3
117. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Wisła Tczew 15 listopada 2008 - 13:00
118. Polonez Bobrowniki 1 - 3 Lechia II Gdańsk 15 listopada 2008 - 12:00
119. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Koral Dębnica 15 listopada 2008 - 14:00
120. Unia Tczew 0 - 2 Pomezania Malbork 15 listopada 2008 - 14:00
Kolejka 16 - 14/15. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (114) 
121. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Pomezania Malbork 14 marca 2009 - 13:00
122. Unia Tczew 3 - 4 Koral Dębnica 14 marca 2009 - 14:00
123. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Lechia II Gdańsk 14 marca 2009 - 15:00
124. Polonez Bobrowniki 3 - 2 Wisła Tczew 15 marca 2009 - 14:00
125. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Start Mrzezino 14 marca 2009 - 12:00
126. Brda Przechlewo 0 - 0 Pogoń Lębork 14 marca 2009 - 13:00
127. Murkam Przodkowo 2 - 1 GKS Kolbudy 14 marca 2009 - 14:00
128. Gryf Wejherowo 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 15 marca 2009 - 12:00
Kolejka 17 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (28) 
129. Gryf Wejherowo 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 21 marca 2009 - 15:00
130. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Murkam Przodkowo 21 marca 2009 - 15:00
131. GKS Kolbudy 3 - 0 Brda Przechlewo 13 maja 2009 - 17:00
132. Pogoń Lębork 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 21 marca 2009 - 16:00
133. Start Mrzezino 2 - 0 Polonez Bobrowniki 21 marca 2009 - 15:00
134. Wisła Tczew 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 21 marca 2009 - 12:00
135. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Unia Tczew 21 marca 2009 - 11:00
136. Koral Dębnica 2 - 2 Pomezania Malbork 22 marca 2009 - 11:00
Kolejka 18 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (45) 
137. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 Koral Dębnica 29 marca 2009 - 14:30
138. Pomezania Malbork 1 - 3 Lechia II Gdańsk 28 marca 2009 - 15:00
139. Unia Tczew 2 - 0 Wisła Tczew 28 marca 2009 - 14:00
140. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Start Mrzezino 28 marca 2009 - 16:00
141. Polonez Bobrowniki 2 - 4 Pogoń Lębork 29 marca 2009 - 15:00
142. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 GKS Kolbudy 6 maja 2009 - 18:00
143. Brda Przechlewo 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 27 maja 2009 - 18:00
144. Murkam Przodkowo 1 - 1 Gryf Wejherowo 29 marca 2009 - 12:00
Kolejka 19 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
145. Murkam Przodkowo 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 4 kwietnia 2009 - 15:00
146. Gryf Wejherowo 4 - 2 Brda Przechlewo 4 kwietnia 2009 - 15:00
147. Chojniczanka Chojnice 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 4 kwietnia 2009 - 16:00
148. GKS Kolbudy 3 - 3 Polonez Bobrowniki 4 kwietnia 2009 - 16:00
149. Pogoń Lębork 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 4 kwietnia 2009 - 16:00
150. Start Mrzezino 1 - 0 Unia Tczew 4 kwietnia 2009 - 16:00
151. Wisła Tczew 0 - 1 Pomezania Malbork 4 kwietnia 2009 - 12:00
152. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Koral Dębnica 4 kwietnia 2009 - 11:00
Kolejka 20 - 11. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (28) 
153. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Lechia II Gdańsk 11 kwietnia 2009 - 14:30
154. Koral Dębnica 0 - 2 Wisła Tczew 11 kwietnia 2009 - 14:00
155. Pomezania Malbork 1 - 1 Start Mrzezino 11 kwietnia 2009 - 12:00
156. Unia Tczew 3 - 3 Pogoń Lębork 11 kwietnia 2009 - 15:00
157. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 GKS Kolbudy 11 kwietnia 2009 - 14:00
158. Polonez Bobrowniki 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 11 kwietnia 2009 - 15:00
159. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Gryf Wejherowo 11 kwietnia 2009 - 11:00
160. Brda Przechlewo 1 - 0 Murkam Przodkowo 11 kwietnia 2009 - 12:00
Kolejka 21 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (41) 
161. Brda Przechlewo 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 18 kwietnia 2009 - 12:00
162. Murkam Przodkowo 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 18 kwietnia 2009 - 15:00
163. Gryf Wejherowo 6 - 1 Polonez Bobrowniki 18 kwietnia 2009 - 16:00
164. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 18 kwietnia 2009 - 16:00
165. GKS Kolbudy 2 - 1 Unia Tczew 18 kwietnia 2009 - 16:00
166. Pogoń Lębork 3 - 1 Pomezania Malbork 18 kwietnia 2009 - 11:00
167. Start Mrzezino 1 - 1 Koral Dębnica 18 kwietnia 2009 - 16:00
168. Wisła Tczew 1 - 0 Lechia II Gdańsk 18 kwietnia 2009 - 12:00
Kolejka 22 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (32) 
169. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Wisła Tczew 25 kwietnia 2009 - 14:30
170. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Start Mrzezino 26 kwietnia 2009 - 11:00
171. Koral Dębnica 6 - 2 Pogoń Lębork 26 kwietnia 2009 - 14:00
172. Pomezania Malbork 0 - 2 GKS Kolbudy 25 kwietnia 2009 - 16:00
173. Unia Tczew 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 25 kwietnia 2009 - 16:00
174. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Gryf Wejherowo 25 kwietnia 2009 - 16:00
175. Polonez Bobrowniki 0 - 2 Murkam Przodkowo 26 kwietnia 2009 - 15:00
176. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Brda Przechlewo 25 kwietnia 2009 - 16:00
Kolejka 23 - 30. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
177. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 30 kwietnia 2009 - 17:00
178. Brda Przechlewo 1 - 2 Polonez Bobrowniki 30 kwietnia 2009 - 17:00
179. Murkam Przodkowo 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 30 kwietnia 2009 - 17:00
180. Gryf Wejherowo 1 - 1 Unia Tczew 30 kwietnia 2009 - 17:00
181. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Pomezania Malbork 30 kwietnia 2009 - 17:00
182. GKS Kolbudy 1 - 1 Koral Dębnica 30 kwietnia 2009 - 17:00
183. Pogoń Lębork 0 - 3 Lechia II Gdańsk 30 kwietnia 2009 - 17:00
184. Start Mrzezino 1 - 2 Wisła Tczew 30 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 24 - 3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (28) 
185. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Start Mrzezino 3 maja 2009 - 17:00
186. Wisła Tczew 2 - 1 Pogoń Lębork 3 maja 2009 - 17:00
187. Lechia II Gdańsk 4 - 0 GKS Kolbudy 3 maja 2009 - 17:00
188. Koral Dębnica 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 3 maja 2009 - 17:00
189. Pomezania Malbork 1 - 1 Gryf Wejherowo 3 maja 2009 - 17:00
190. Unia Tczew 0 - 2 Murkam Przodkowo 3 maja 2009 - 17:00
191. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Brda Przechlewo 3 maja 2009 - 17:00
192. Polonez Bobrowniki 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 3 maja 2009 - 13:00
Kolejka 25 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (96) 
193. Polonez Bobrowniki 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 10 maja 2009 - 16:00
194. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 10 maja 2009 - 11:00
195. Brda Przechlewo 2 - 1 Unia Tczew 9 maja 2009 - 13:00
196. Murkam Przodkowo 0 - 2 Pomezania Malbork 10 maja 2009 - 13:00
197. Gryf Wejherowo 1 - 0 Koral Dębnica 9 maja 2009 - 17:00
198. Chojniczanka Chojnice 7 - 1 Lechia II Gdańsk 9 maja 2009 - 16:00
199. GKS Kolbudy 3 - 2 Wisła Tczew 9 maja 2009 - 17:00
200. Pogoń Lębork 1 - 0 Start Mrzezino 9 maja 2009 - 17:00
Kolejka 26 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (60) 
201. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Pogoń Lębork 17 maja 2009 - 15:00
202. Start Mrzezino 2 - 1 GKS Kolbudy 16 maja 2009 - 17:00
203. Wisła Tczew 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 16 maja 2009 - 17:00
204. Lechia II Gdańsk 2 - 2 Gryf Wejherowo 16 maja 2009 - 11:00
205. Koral Dębnica 2 - 2 Murkam Przodkowo 17 maja 2009 - 14:00
206. Pomezania Malbork 1 - 0 Brda Przechlewo 16 maja 2009 - 16:00
207. Unia Tczew 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 16 maja 2009 - 16:00
208. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Polonez Bobrowniki 16 maja 2009 - 16:00
Kolejka 27 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (62) 
209. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 23 maja 2009 - 16:00
210. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Unia Tczew
goście nie przyjechali
211. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 4 Pomezania Malbork 23 maja 2009 - 17:00
212. Brda Przechlewo 0 - 0 Koral Dębnica 23 maja 2009 - 13:00
213. Murkam Przodkowo 1 - 1 Lechia II Gdańsk 24 maja 2009 - 13:00
214. Gryf Wejherowo 3 - 1 Wisła Tczew 23 maja 2009 - 17:00
215. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Start Mrzezino 23 maja 2009 - 16:00
216. GKS Kolbudy 0 - 0 Pogoń Lębork 23 maja 2009 - 17:00
Kolejka 28 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (57) 
217. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 GKS Kolbudy 30 maja 2009 - 16:30
218. Pogoń Lębork 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 30 maja 2009 - 17:00
219. Start Mrzezino 0 - 2 Gryf Wejherowo 30 maja 2009 - 17:00
220. Wisła Tczew 1 - 1 Murkam Przodkowo 30 maja 2009 - 17:00
221. Lechia II Gdańsk 5 - 2 Brda Przechlewo 30 maja 2009 - 11:00
222. Koral Dębnica 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 31 maja 2009 - 14:00
223. Pomezania Malbork 1 - 1 Polonez Bobrowniki 30 maja 2009 - 16:00
224. Unia Tczew 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 30 maja 2009 - 16:00
Kolejka 29 - 5. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (60) 
225. Unia Tczew 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 5 czerwca 2009 - 18:00
226. Powiśle Dzierzgoń 2 - 5 Pomezania Malbork 5 czerwca 2009 - 18:00
227. Polonez Bobrowniki 5 - 0 Koral Dębnica 5 czerwca 2009 - 18:00
228. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Lechia II Gdańsk 5 czerwca 2009 - 18:00
229. Brda Przechlewo 2 - 3 Wisła Tczew 5 czerwca 2009 - 18:00
230. Murkam Przodkowo 2 - 0 Start Mrzezino 5 czerwca 2009 - 18:00
231. Gryf Wejherowo 3 - 1 Pogoń Lębork 5 czerwca 2009 - 18:00
232. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 GKS Kolbudy 5 czerwca 2009 - 18:00
Kolejka 30 - 13. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (152) 
233. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 13 czerwca 2009 - 17:30
234. GKS Kolbudy 1 - 5 Gryf Wejherowo 13 czerwca 2009 - 17:30
235. Pogoń Lębork 0 - 3 Murkam Przodkowo 13 czerwca 2009 - 17:30
236. Start Mrzezino 1 - 1 Brda Przechlewo 13 czerwca 2009 - 17:30
237. Wisła Tczew 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 13 czerwca 2009 - 17:30
238. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Polonez Bobrowniki 13 czerwca 2009 - 17:30
239. Koral Dębnica 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 13 czerwca 2009 - 17:30
240. Pomezania Malbork 2 - 1 Unia Tczew 13 czerwca 2009 - 17:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE