ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2004/2005



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 17 46 15 1 1 62 - 9
2. Orzeł Gołubie 18 37 11 4 3 42 - 25
3. KS Dziemiany 18 32 9 5 4 51 - 33
4. Kaszub Paczewo 18 28 8 4 6 39 - 25
5. UKS Skrzeszewo 18 23 7 2 9 29 - 41
6. Vigo Tuchom 18 22 6 4 8 18 - 31
7. KS M¶ciszewice 17 19 5 4 8 28 - 30
8. Korner Korne 18 18 6 0 12 23 - 36
9. GTS Tuchlino 17 15 4 3 10 24 - 54
10. Damroka Chmielno 17 10 3 1 13 20 - 52

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Kaszub Paczewo 1 - 0 Wda Lipusz
2. KS M¶ciszewice 2 - 3 Vigo Tuchom
3. Korner Korne 3 - 2 UKS Skrzeszewo
4. Damroka Chmielno 1 - 4 Orzeł Gołubie
5. KS Dziemiany 4 - 0 GTS Tuchlino
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Wda Lipusz 5 - 1 GTS Tuchlino
7. Orzeł Gołubie 1 - 1 KS Dziemiany
8. UKS Skrzeszewo 5 - 1 Damroka Chmielno
9. Vigo Tuchom 1 - 0 Korner Korne
10. Kaszub Paczewo 2 - 2 KS M¶ciszewice
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. KS M¶ciszewice 1 - 3 Wda Lipusz
12. Korner Korne 1 - 0 Kaszub Paczewo
13. Damroka Chmielno 1 - 3 Vigo Tuchom
14. KS Dziemiany 2 - 3 UKS Skrzeszewo
15. GTS Tuchlino 0 - 3 Orzeł Gołubie
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Wda Lipusz 5 - 2 Orzeł Gołubie
17. UKS Skrzeszewo 3 - 3 GTS Tuchlino
18. Vigo Tuchom 0 - 0 KS Dziemiany
19. Kaszub Paczewo 1 - 2 Damroka Chmielno
20. KS M¶ciszewice 4 - 2 Korner Korne
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Korner Korne 0 - 6 Wda Lipusz
22. Damroka Chmielno 1 - 1 KS M¶ciszewice
23. KS Dziemiany 5 - 0 Kaszub Paczewo
24. GTS Tuchlino 1 - 2 Vigo Tuchom
25. Orzeł Gołubie 3 - 1 UKS Skrzeszewo
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Wda Lipusz 5 - 0 UKS Skrzeszewo
27. Vigo Tuchom 0 - 5 Orzeł Gołubie
28. Kaszub Paczewo 9 - 0 GTS Tuchlino
29. KS M¶ciszewice 5 - 1 KS Dziemiany
30. Korner Korne 3 - 0 Damroka Chmielno
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Damroka Chmielno 0 - 6 Wda Lipusz
32. KS Dziemiany 3 - 2 Korner Korne
33. GTS Tuchlino 3 - 1 KS M¶ciszewice
34. Orzeł Gołubie 4 - 2 Kaszub Paczewo
35. UKS Skrzeszewo 3 - 0 Vigo Tuchom
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Wda Lipusz 5 - 0 Vigo Tuchom
37. Kaszub Paczewo 2 - 0 UKS Skrzeszewo
38. KS M¶ciszewice 1 - 3 Orzeł Gołubie
39. Korner Korne 2 - 0 GTS Tuchlino
40. Damroka Chmielno 4 - 5 KS Dziemiany
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. KS Dziemiany 1 - 4 Wda Lipusz
42. GTS Tuchlino 4 - 1 Damroka Chmielno
43. Orzeł Gołubie 2 - 1 Korner Korne
44. UKS Skrzeszewo 2 - 1 KS M¶ciszewice
45. Vigo Tuchom 1 - 5 Kaszub Paczewo
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Wda Lipusz 1 - 0 Kaszub Paczewo
47. Vigo Tuchom 0 - 1 KS M¶ciszewice
48. UKS Skrzeszewo 2 - 1 Korner Korne
49. Orzeł Gołubie 5 - 3 Damroka Chmielno
50. GTS Tuchlino 1 - 10 KS Dziemiany
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. GTS Tuchlino 1 - 3 Wda Lipusz
52. KS Dziemiany 2 - 2 Orzeł Gołubie
53. Damroka Chmielno 3 - 0 UKS Skrzeszewo
vo (na boisku 5-1)
54. Korner Korne 0 - 1 Vigo Tuchom
55. KS M¶ciszewice 1 - 1 Kaszub Paczewo
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Wda Lipusz - KS M¶ciszewice
57. Kaszub Paczewo 2 - 1 Korner Korne
58. Vigo Tuchom 3 - 0 Damroka Chmielno
vo (na boisku 0-1)
59. UKS Skrzeszewo 0 - 5 KS Dziemiany
60. Orzeł Gołubie 3 - 1 GTS Tuchlino
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Orzeł Gołubie 0 - 0 Wda Lipusz
62. GTS Tuchlino 2 - 1 UKS Skrzeszewo
63. KS Dziemiany 2 - 2 Vigo Tuchom
64. Damroka Chmielno 0 - 3 Kaszub Paczewo
vo
65. Korner Korne 4 - 1 KS M¶ciszewice
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Wda Lipusz 3 - 0 Korner Korne
vo
67. KS M¶ciszewice 3 - 0 Damroka Chmielno
vo
68. Kaszub Paczewo 2 - 2 KS Dziemiany
69. Vigo Tuchom 1 - 1 GTS Tuchlino
70. UKS Skrzeszewo 1 - 2 Orzeł Gołubie
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. UKS Skrzeszewo 2 - 6 Wda Lipusz
72. Orzeł Gołubie 1 - 1 Vigo Tuchom
73. GTS Tuchlino 1 - 4 Kaszub Paczewo
74. KS Dziemiany 2 - 1 KS M¶ciszewice
75. Damroka Chmielno 3 - 0 Korner Korne
vo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Wda Lipusz 3 - 0 Damroka Chmielno
vo
77. Korner Korne 0 - 3 KS Dziemiany
vo
78. KS M¶ciszewice 2 - 2 GTS Tuchlino
79. Kaszub Paczewo 1 - 2 Orzeł Gołubie
80. Vigo Tuchom 0 - 1 UKS Skrzeszewo
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Vigo Tuchom 0 - 1 Wda Lipusz
82. UKS Skrzeszewo 2 - 2 Kaszub Paczewo
83. Orzeł Gołubie 0 - 1 KS M¶ciszewice
84. GTS Tuchlino 3 - 0 Korner Korne
vo
85. KS Dziemiany 3 - 0 Damroka Chmielno
vo
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Wda Lipusz 6 - 0 KS Dziemiany
87. Damroka Chmielno - GTS Tuchlino
88. Korner Korne 3 - 0 Orzeł Gołubie
vo
89. KS M¶ciszewice 0 - 1 UKS Skrzeszewo
90. Kaszub Paczewo 2 - 0 Vigo Tuchom
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03