ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




III liga Bałtycka - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 30 63 20 3 7 58 - 22
2. Błękitni Stargard 30 58 16 10 4 67 - 26
3. Gryf 95 Słupsk 30 57 16 9 5 54 - 29
4. Bytovia Bytów 30 51 13 12 5 39 - 19
5. Kaszubia Kościerzyna 30 51 15 6 9 49 - 34
6. Rega Trzebiatów 30 51 16 3 11 46 - 39
7. Dąb Dębno 30 50 14 8 8 43 - 36
8. Cartusia Kartuzy 30 49 14 7 9 62 - 43
9. Orkan Rumia 30 48 14 6 10 47 - 37
10. Darzbór Szczecinek 30 42 13 3 14 39 - 40
11. Zatoka Puck SSA 30 41 11 8 11 39 - 39
12. Astra Ustronie Morskie 30 41 12 5 13 44 - 53
13. Sława Sławno 30 31 10 1 19 37 - 60
14. Rodło Kwidzyn 30 25 7 4 19 24 - 50
15. Orlęta Reda 30 10 2 4 24 13 - 70
16. Olimpia Sztum 30 6 1 3 26 14 - 78
Ostatni komentarz dodał ex-sprinter 08.07.2009, 22:45:39



Kolejka 1 - 9. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (168) 
1. Orlęta Reda 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna 3 września 2008 - 17:00
2. Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Bytovia Bytów 9 sierpnia 2008 - 17:00
3. Zatoka Puck SSA 1 - 0 Rodło Kwidzyn 9 sierpnia 2008 - 17:00
4. Orkan Rumia 3 - 0 Rega Trzebiatów 9 sierpnia 2008 - 17:00
5. Astra Ustronie Morskie 3 - 0 Sława Sławno 9 sierpnia 2008 - 17:00
6. Błękitni Stargard 1 - 1 Cartusia Kartuzy 9 sierpnia 2008 - 15:00
7. Olimpia Sztum 0 - 4 Bałtyk Gdynia 9 sierpnia 2008 - 16:00
8. Dąb Dębno 1 - 3 Darzbór Szczecinek 9 sierpnia 2008 - 16:00
Kolejka 2 - 16. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (38) 
9. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Darzbór Szczecinek 16 sierpnia 2008 - 17:00
10. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Dąb Dębno 16 sierpnia 2008 - 11:00
11. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Olimpia Sztum 16 sierpnia 2008 - 16:00
12. Sława Sławno 1 - 2 Błękitni Stargard 16 sierpnia 2008 - 17:00
13. Rega Trzebiatów 2 - 0 Astra Ustronie Morskie 16 sierpnia 2008 - 17:00
14. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Orkan Rumia 17 sierpnia 2008 - 12:00
15. Bytovia Bytów 1 - 4 Zatoka Puck SSA 16 sierpnia 2008 - 16:00
16. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Orlęta Reda 16 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 3 - 23. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (67) 
17. Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 23 sierpnia 2008 - 17:00
18. Zatoka Puck SSA 1 - 0 Orlęta Reda 23 sierpnia 2008 - 17:00
19. Orkan Rumia 2 - 0 Bytovia Bytów 23 sierpnia 2008 - 17:00
20. Astra Ustronie Morskie 1 - 0 Rodło Kwidzyn 23 sierpnia 2008 - 17:00
21. Błękitni Stargard 1 - 0 Rega Trzebiatów 23 sierpnia 2008 - 16:00
22. Olimpia Sztum 1 - 4 Sława Sławno 23 sierpnia 2008 - 16:00
23. Dąb Dębno 2 - 1 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia 2008 - 16:00
24. Darzbór Szczecinek 0 - 3 Bałtyk Gdynia 23 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 4 - 30. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (75) 
25. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Bałtyk Gdynia 30 sierpnia 2008 - 17:00
26. Cartusia Kartuzy 4 - 1 Darzbór Szczecinek 30 sierpnia 2008 - 16:00
27. Sława Sławno 0 - 2 Dąb Dębno 30 sierpnia 2008 - 17:00
28. Rega Trzebiatów 3 - 0 Olimpia Sztum 30 sierpnia 2008 - 17:00
29. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Błękitni Stargard 31 sierpnia 2008 - 16:00
30. Bytovia Bytów 0 - 0 Astra Ustronie Morskie 30 sierpnia 2008 - 16:00
31. Orlęta Reda 1 - 2 Orkan Rumia 30 sierpnia 2008 - 17:00
32. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Zatoka Puck SSA 30 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 5 - 6. września 2008 [szczegóły] Komentarze (127) 
33. Zatoka Puck SSA 4 - 2 Kaszubia Kościerzyna 6 września 2008 - 16:00
34. Orkan Rumia 2 - 2 Gryf 95 Słupsk 6 września 2008 - 17:00
35. Astra Ustronie Morskie 2 - 1 Orlęta Reda 6 września 2008 - 11:00
36. Błękitni Stargard 2 - 2 Bytovia Bytów 6 września 2008 - 16:00
37. Olimpia Sztum 0 - 2 Rodło Kwidzyn 6 września 2008 - 15:00
38. Dąb Dębno 0 - 3 Rega Trzebiatów 6 września 2008 - 16:00
39. Darzbór Szczecinek 2 - 0 Sława Sławno 6 września 2008 - 16:00
40. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Cartusia Kartuzy 7 września 2008 - 11:00
Kolejka 6 - 13. września 2008 [szczegóły] Komentarze (83) 
41. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Cartusia Kartuzy 13 września 2008 - 16:00
42. Sława Sławno 0 - 2 Bałtyk Gdynia 13 września 2008 - 17:00
43. Rega Trzebiatów 1 - 0 Darzbór Szczecinek 13 września 2008 - 16:00
44. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Dąb Dębno 13 września 2008 - 17:00
45. Bytovia Bytów 2 - 0 Olimpia Sztum 13 września 2008 - 16:00
46. Orlęta Reda 0 - 8 Błękitni Stargard 14 września 2008 - 15:00
47. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Astra Ustronie Morskie 13 września 2008 - 16:00
48. Zatoka Puck SSA 2 - 0 Orkan Rumia 13 września 2008 - 16:00
Kolejka 7 - 20. września 2008 [szczegóły] Komentarze (89) 
49. Orkan Rumia 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 20 września 2008 - 17:00
50. Astra Ustronie Morskie 1 - 2 Zatoka Puck SSA 20 września 2008 - 16:00
51. Błękitni Stargard 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 20 września 2008 - 11:00
52. Olimpia Sztum 0 - 0 Orlęta Reda 20 września 2008 - 15:00
53. Dąb Dębno 0 - 0 Bytovia Bytów 20 września 2008 - 16:00
54. Darzbór Szczecinek 2 - 1 Rodło Kwidzyn 20 września 2008 - 16:00
55. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Rega Trzebiatów 20 września 2008 - 11:00
56. Cartusia Kartuzy 4 - 1 Sława Sławno 20 września 2008 - 16:00
Kolejka 8 - 27. września 2008 [szczegóły] Komentarze (77) 
57. Kaszubia Kościerzyna 6 - 1 Sława Sławno 27 września 2008 - 16:00
58. Rega Trzebiatów 3 - 1 Cartusia Kartuzy 27 września 2008 - 16:00
59. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Bałtyk Gdynia 27 września 2008 - 15:00
60. Bytovia Bytów 1 - 0 Darzbór Szczecinek 27 września 2008 - 15:00
61. Orlęta Reda 0 - 1 Dąb Dębno 28 września 2008 - 15:00
62. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Olimpia Sztum 27 września 2008 - 15:30
63. Zatoka Puck SSA 1 - 1 Błękitni Stargard 27 września 2008 - 16:00
64. Orkan Rumia 0 - 2 Astra Ustronie Morskie 27 września 2008 - 16:00
Kolejka 9 - 4. października 2008 [szczegóły] Komentarze (108) 
65. Astra Ustronie Morskie 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 4 października 2008 - 15:00
66. Błękitni Stargard 5 - 0 Orkan Rumia 4 października 2008 - 14:00
67. Olimpia Sztum 1 - 4 Zatoka Puck SSA 4 października 2008 - 14:00
68. Dąb Dębno 2 - 2 Gryf 95 Słupsk 4 października 2008 - 15:00
69. Darzbór Szczecinek 3 - 0 Orlęta Reda 4 października 2008 - 15:00
70. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Bytovia Bytów 4 października 2008 - 11:00
71. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Rodło Kwidzyn 4 października 2008 - 11:00
72. Sława Sławno 1 - 3 Rega Trzebiatów 4 października 2008 - 16:00
Kolejka 10 - 11. października 2008 [szczegóły] Komentarze (78) 
73. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Rega Trzebiatów 11 października 2008 - 15:00
74. Rodło Kwidzyn 3 - 2 Sława Sławno 11 października 2008 - 15:00
75. Bytovia Bytów 2 - 0 Cartusia Kartuzy 11 października 2008 - 15:00
76. Orlęta Reda 0 - 0 Bałtyk Gdynia 12 października 2008 - 15:00
77. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Darzbór Szczecinek 11 października 2008 - 15:00
78. Zatoka Puck SSA 1 - 1 Dąb Dębno 11 października 2008 - 15:00
79. Orkan Rumia 7 - 0 Olimpia Sztum 11 października 2008 - 16:00
80. Astra Ustronie Morskie 0 - 6 Błękitni Stargard 11 października 2008 - 15:00
Kolejka 11 - 18. października 2008 [szczegóły] Komentarze (76) 
81. Błękitni Stargard 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 18 października 2008 - 14:00
82. Olimpia Sztum 1 - 1 Astra Ustronie Morskie 18 października 2008 - 14:00
83. Dąb Dębno 1 - 1 Orkan Rumia 18 października 2008 - 15:00
84. Darzbór Szczecinek 2 - 0 Zatoka Puck SSA 18 października 2008 - 15:00
85. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 18 października 2008 - 17:00
86. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Orlęta Reda 18 października 2008 - 15:00
87. Sława Sławno 1 - 0 Bytovia Bytów 18 października 2008 - 15:00
88. Rega Trzebiatów 2 - 1 Rodło Kwidzyn 18 października 2008 - 13:30
Kolejka 12 - 25. października 2008 [szczegóły] Komentarze (63) 
89. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Rodło Kwidzyn 25 października 2008 - 14:00
90. Bytovia Bytów 5 - 0 Rega Trzebiatów 25 października 2008 - 15:00
91. Orlęta Reda 0 - 2 Sława Sławno 26 października 2008 - 14:00
92. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Cartusia Kartuzy 25 października 2008 - 15:00
93. Zatoka Puck SSA 1 - 2 Bałtyk Gdynia 25 października 2008 - 14:00
94. Orkan Rumia 2 - 1 Darzbór Szczecinek 25 października 2008 - 15:00
95. Astra Ustronie Morskie 0 - 2 Dąb Dębno 25 października 2008 - 13:00
96. Błękitni Stargard 3 - 0 Olimpia Sztum 25 października 2008 - 14:00
Kolejka 13 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (89) 
97. Olimpia Sztum 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 2 listopada 2008 - 12:00
98. Dąb Dębno 1 - 3 Błękitni Stargard 2 listopada 2008 - 14:00
99. Darzbór Szczecinek 2 - 1 Astra Ustronie Morskie 2 listopada 2008 - 14:00
100. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia 2 listopada 2008 - 11:00
101. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Zatoka Puck SSA 2 listopada 2008 - 14:00
102. Sława Sławno 1 - 5 Gryf 95 Słupsk 2 listopada 2008 - 12:00
103. Rega Trzebiatów 3 - 0 Orlęta Reda 2 listopada 2008 - 14:00
104. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Bytovia Bytów 2 listopada 2008 - 12:00
Kolejka 14 - 8. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (178) 
105. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Bytovia Bytów 9 listopada 2008 - 13:00
106. Orlęta Reda 0 - 2 Rodło Kwidzyn 9 listopada 2008 - 14:00
107. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Rega Trzebiatów 8 listopada 2008 - 12:00
108. Zatoka Puck SSA 0 - 0 Sława Sławno 8 listopada 2008 - 14:00
109. Orkan Rumia 1 - 1 Cartusia Kartuzy 8 listopada 2008 - 12:00
110. Astra Ustronie Morskie 2 - 1 Bałtyk Gdynia 8 listopada 2008 - 14:00
111. Błękitni Stargard 2 - 0 Darzbór Szczecinek 8 listopada 2008 - 14:00
112. Olimpia Sztum 0 - 3 Dąb Dębno 8 listopada 2008 - 13:00
Kolejka 15 - 15. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (99) 
113. Dąb Dębno 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 15 listopada 2008 - 13:00
114. Darzbór Szczecinek 3 - 0 Olimpia Sztum 15 listopada 2008 - 13:00
115. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Błękitni Stargard 15 listopada 2008 - 11:00
116. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Astra Ustronie Morskie 15 listopada 2008 - 14:00
117. Sława Sławno 3 - 0 Orkan Rumia 15 listopada 2008 - 12:00
118. Rega Trzebiatów 0 - 0 Zatoka Puck SSA 15 listopada 2008 - 13:00
119. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 15 listopada 2008 - 12:00
120. Bytovia Bytów 3 - 0 Orlęta Reda 15 listopada 2008 - 14:00
Kolejka 16 - 14/15. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (125) 
121. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Orlęta Reda 14 marca 2009 - 15:00
122. Bytovia Bytów 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 14 marca 2009 - 13:00
123. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Zatoka Puck SSA 14 marca 2009 - 12:00
124. Rega Trzebiatów 2 - 1 Orkan Rumia 14 marca 2009 - 15:00
125. Sława Sławno 2 - 1 Astra Ustronie Morskie 19 maja 2009 - 17:00
126. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Błękitni Stargard 14 marca 2009 - 14:00
127. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Olimpia Sztum 23 listopada 2008 - 11:00
vo,niestawienie się na zawody
128. Darzbór Szczecinek 1 - 2 Dąb Dębno 15 marca 2009 - 14:00
Kolejka 17 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (76) 
129. Darzbór Szczecinek 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 21 marca 2009 - 14:00
130. Dąb Dębno 3 - 0 Bałtyk Gdynia 27 maja 2009 - 18:00
niestawienie się na zawody, w pierwotnym terminie odwołany z powodu braku zgody burmistrza D?bna na rozegranie meczu
131. Olimpia Sztum 1 - 3 Cartusia Kartuzy 21 marca 2009 - 15:00
132. Błękitni Stargard 1 - 2 Sława Sławno 21 marca 2009 - 14:00
133. Astra Ustronie Morskie 2 - 1 Rega Trzebiatów 21 marca 2009 - 15:00
134. Orkan Rumia 2 - 1 Rodło Kwidzyn 21 marca 2009 - 15:00
135. Zatoka Puck SSA 1 - 1 Bytovia Bytów 21 marca 2009 - 15:00
136. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Orlęta Reda 21 marca 2009 - 15:00
w Redzie
Kolejka 18 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (69) 
137. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 28 marca 2009 - 12:00
138. Orlęta Reda 1 - 0 Zatoka Puck SSA 27 maja 2009 - 18:00
139. Bytovia Bytów 0 - 0 Orkan Rumia 28 marca 2009 - 11:00
140. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Astra Ustronie Morskie 27 maja 2009 - 18:00
141. Rega Trzebiatów 2 - 1 Błękitni Stargard 28 marca 2009 - 15:00
142. Sława Sławno 2 - 1 Olimpia Sztum 28 marca 2009 - 16:00
143. Cartusia Kartuzy 2 - 3 Dąb Dębno 19 maja 2009 - 18:00
144. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Darzbór Szczecinek 28 marca 2009 - 11:00
Kolejka 19 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (54) 
145. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Kaszubia Kościerzyna 5 kwietnia 2009 - 11:00
146. Darzbór Szczecinek 2 - 0 Cartusia Kartuzy 4 kwietnia 2009 - 16:00
147. Dąb Dębno 2 - 1 Sława Sławno 4 kwietnia 2009 - 16:00
148. Olimpia Sztum 1 - 3 Rega Trzebiatów 4 kwietnia 2009 - 16:00
149. Błękitni Stargard 4 - 0 Rodło Kwidzyn 4 kwietnia 2009 - 14:00
150. Astra Ustronie Morskie 1 - 1 Bytovia Bytów 4 kwietnia 2009 - 11:00
151. Orkan Rumia 1 - 0 Orlęta Reda 4 kwietnia 2009 - 16:00
152. Zatoka Puck SSA 2 - 1 Gryf 95 Słupsk 4 kwietnia 2009 - 15:00
Kolejka 20 - 11. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (52) 
153. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Zatoka Puck SSA 11 kwietnia 2009 - 16:00
154. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Orkan Rumia 11 kwietnia 2009 - 15:00
155. Orlęta Reda 1 - 1 Astra Ustronie Morskie 11 kwietnia 2009 - 11:00
156. Bytovia Bytów 2 - 2 Błękitni Stargard 11 kwietnia 2009 - 13:30
157. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Olimpia Sztum 11 kwietnia 2009 - 12:00
158. Rega Trzebiatów 1 - 1 Dąb Dębno 11 kwietnia 2009 - 12:00
159. Sława Sławno 3 - 1 Darzbór Szczecinek 11 kwietnia 2009 - 16:00
160. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Bałtyk Gdynia 11 kwietnia 2009 - 15:00
Kolejka 21 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (82) 
161. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 18 kwietnia 2009 - 15:00
162. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Sława Sławno 18 kwietnia 2009 - 11:00
163. Darzbór Szczecinek 2 - 0 Rega Trzebiatów 19 kwietnia 2009 - 14:00
164. Dąb Dębno 1 - 2 Rodło Kwidzyn 18 kwietnia 2009 - 17:00
165. Olimpia Sztum 0 - 1 Bytovia Bytów 18 kwietnia 2009 - 16:00
166. Błękitni Stargard 3 - 0 Orlęta Reda 18 kwietnia 2009 - 14:00
167. Astra Ustronie Morskie 2 - 4 Gryf 95 Słupsk 18 kwietnia 2009 - 14:00
168. Orkan Rumia 1 - 1 Zatoka Puck SSA 18 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 22 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (76) 
169. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Orkan Rumia 25 kwietnia 2009 - 16:00
170. Zatoka Puck SSA 1 - 3 Astra Ustronie Morskie 25 kwietnia 2009 - 16:00
171. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Błękitni Stargard 25 kwietnia 2009 - 17:00
172. Orlęta Reda 2 - 1 Olimpia Sztum 25 kwietnia 2009 - 16:00
173. Bytovia Bytów 2 - 1 Dąb Dębno 25 kwietnia 2009 - 16:00
174. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Darzbór Szczecinek 25 kwietnia 2009 - 14:30
175. Rega Trzebiatów 2 - 1 Bałtyk Gdynia 25 kwietnia 2009 - 16:00
176. Sława Sławno 1 - 3 Cartusia Kartuzy 25 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 23 - 30. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (62) 
177. Sława Sławno 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 30 kwietnia 2009 - 17:00
178. Cartusia Kartuzy 5 - 1 Rega Trzebiatów 30 kwietnia 2009 - 17:00
179. Bałtyk Gdynia 6 - 0 Rodło Kwidzyn 30 kwietnia 2009 - 17:00
180. Darzbór Szczecinek 1 - 1 Bytovia Bytów 30 kwietnia 2009 - 17:00
181. Dąb Dębno 3 - 0 Orlęta Reda 30 kwietnia 2009 - 17:00
182. Olimpia Sztum 1 - 2 Gryf 95 Słupsk 30 kwietnia 2009 - 17:00
183. Błękitni Stargard 2 - 0 Zatoka Puck SSA 30 kwietnia 2009 - 17:00
184. Astra Ustronie Morskie 3 - 0 Orkan Rumia 29 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 24 - 3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (116) 
185. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Astra Ustronie Morskie 3 maja 2009 - 17:00
186. Orkan Rumia 1 - 1 Błękitni Stargard 3 maja 2009 - 17:00
187. Zatoka Puck SSA 0 - 1 Olimpia Sztum 3 maja 2009 - 17:00
188. Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Dąb Dębno 3 maja 2009 - 17:00
189. Orlęta Reda 1 - 2 Darzbór Szczecinek 3 maja 2009 - 17:00
190. Bytovia Bytów 2 - 1 Bałtyk Gdynia 3 maja 2009 - 17:00
191. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Cartusia Kartuzy 3 maja 2009 - 17:00
192. Rega Trzebiatów 2 - 1 Sława Sławno 3 maja 2009 - 17:00
Kolejka 25 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (161) 
193. Rega Trzebiatów 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 9 maja 2009 - 16:00
194. Sława Sławno 2 - 0 Rodło Kwidzyn 9 maja 2009 - 17:00
195. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Bytovia Bytów 9 maja 2009 - 16:00
196. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Orlęta Reda 9 maja 2009 - 17:00
197. Darzbór Szczecinek 1 - 3 Gryf 95 Słupsk 9 maja 2009 - 17:00
198. Dąb Dębno 2 - 1 Zatoka Puck SSA 9 maja 2009 - 17:00
199. Olimpia Sztum 2 - 6 Orkan Rumia 9 maja 2009 - 17:00
200. Błękitni Stargard 3 - 2 Astra Ustronie Morskie 10 maja 2009 - 14:00
Kolejka 26 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (148) 
201. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Błękitni Stargard 16 maja 2009 - 17:00
202. Astra Ustronie Morskie 5 - 0 Olimpia Sztum 16 maja 2009 - 13:00
203. Orkan Rumia 2 - 0 Dąb Dębno 16 maja 2009 - 17:00
204. Zatoka Puck SSA 3 - 3 Darzbór Szczecinek 16 maja 2009 - 12:00
w Redzie
205. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia 16 maja 2009 - 17:00
206. Orlęta Reda 3 - 4 Cartusia Kartuzy 16 maja 2009 - 17:00
207. Bytovia Bytów 3 - 0 Sława Sławno 16 maja 2009 - 17:00
208. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Rega Trzebiatów 16 maja 2009 - 15:00
Kolejka 27 - 13. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (40) 
209. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 13 maja 2009 - 17:00
210. Rega Trzebiatów 0 - 0 Bytovia Bytów 13 maja 2009 - 17:00
211. Sława Sławno 4 - 1 Orlęta Reda 13 maja 2009 - 17:00
212. Cartusia Kartuzy 5 - 4 Gryf 95 Słupsk 13 maja 2009 - 17:00
213. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Zatoka Puck SSA 13 maja 2009 - 17:00
214. Darzbór Szczecinek 0 - 3 Orkan Rumia 13 maja 2009 - 17:00
215. Dąb Dębno 3 - 0 Astra Ustronie Morskie 13 maja 2009 - 17:00
216. Olimpia Sztum 0 - 0 Błękitni Stargard 13 maja 2009 - 17:00
Kolejka 28 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (117) 
217. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Olimpia Sztum 23 maja 2009 - 12:00
218. Błękitni Stargard 2 - 2 Dąb Dębno 23 maja 2009 - 14:00
219. Astra Ustronie Morskie 2 - 1 Darzbór Szczecinek 23 maja 2009 - 17:00
220. Orkan Rumia 1 - 0 Bałtyk Gdynia 23 maja 2009 - 17:00
221. Zatoka Puck SSA 0 - 1 Cartusia Kartuzy 24 maja 2009 - 13:00
w Redzie
222. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Sława Sławno 23 maja 2009 - 17:00
223. Orlęta Reda 0 - 4 Rega Trzebiatów 23 maja 2009 - 17:00
224. Bytovia Bytów 3 - 0 Rodło Kwidzyn 23 maja 2009 - 17:00
Kolejka 29 - 30. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (224) 
225. Bytovia Bytów 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 30 maja 2009 - 17:30
226. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Orlęta Reda 30 maja 2009 - 17:30
227. Rega Trzebiatów 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 30 maja 2009 - 17:30
228. Sława Sławno 0 - 1 Zatoka Puck SSA 30 maja 2009 - 17:30
229. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Orkan Rumia 30 maja 2009 - 17:30
230. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Astra Ustronie Morskie 30 maja 2009 - 11:00
231. Darzbór Szczecinek 0 - 2 Błękitni Stargard 30 maja 2009 - 17:30
232. Dąb Dębno 2 - 1 Olimpia Sztum 30 maja 2009 - 17:30
Kolejka 30 - 3. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (202) 
233. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Dąb Dębno 3 czerwca 2009 - 18:00
234. Olimpia Sztum 0 - 1 Darzbór Szczecinek 2 czerwca 2009 - 18:00
235. Błękitni Stargard 1 - 0 Bałtyk Gdynia 3 czerwca 2009 - 18:00
236. Astra Ustronie Morskie 2 - 7 Cartusia Kartuzy 3 czerwca 2009 - 18:00
237. Orkan Rumia 4 - 0 Sława Sławno 3 czerwca 2009 - 18:00
238. Zatoka Puck SSA 2 - 1 Rega Trzebiatów 3 czerwca 2009 - 18:00
w Redzie
239. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn 3 czerwca 2009 - 18:00
240. Orlęta Reda 0 - 1 Bytovia Bytów 3 czerwca 2009 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE