SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2004/2005



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. PCKiS Przywidz 18 46 15 1 2 60 - 22
2. Wierzyca II Starogard Gdański 18 44 14 2 2 79 - 24
3. Tęcza Siwiałka 18 39 13 0 5 55 - 26
4. Wisła II Tczew 18 32 10 2 6 60 - 27
5. Styna Godziszewo 18 23 7 2 9 36 - 52
6. Delta Małżewko 18 20 6 2 10 25 - 26
7. ¦wit D±brówka Tczewska 18 18 6 0 12 34 - 53
8. Jaguar Malenin 18 14 4 2 12 27 - 66
9. SRiPW Wysin 18 14 4 2 12 30 - 71
10. Meteor Pinczyn 18 10 3 1 14 25 - 64
* Tabela zgodna z oficjaln± weryfikacj± Pomorskiego ZPN-u.

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Styna Godziszewo 0 - 5 Tęcza Siwiałka
2. Wisła II Tczew 7 - 3 ¦wit D±brówka Tczewska
3. Delta Małżewko 1 - 4 PCKiS Przywidz
4. Jaguar Malenin 3 - 1 Meteor Pinczyn
Pauza: SRiPW Wysin, Wierzyca II Starogard Gdański,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. PCKiS Przywidz 3 - 1 Jaguar Malenin
8. ¦wit D±brówka Tczewska 3 - 5 Wierzyca II Starogard Gdański
9. Tęcza Siwiałka 3 - 4 Wisła II Tczew
10. SRiPW Wysin 3 - 3 Styna Godziszewo
Pauza: Delta Małżewko, Meteor Pinczyn,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Wisła II Tczew 11 - 0 SRiPW Wysin
14. Wierzyca II Starogard Gdański 4 - 0 Tęcza Siwiałka
15. Delta Małżewko 2 - 6 ¦wit D±brówka Tczewska
16. Meteor Pinczyn 0 - 5 PCKiS Przywidz
Pauza: Styna Godziszewo, Jaguar Malenin,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. ¦wit D±brówka Tczewska 3 - 1 Jaguar Malenin
20. Tęcza Siwiałka 3 - 2 Delta Małżewko
21. SRiPW Wysin 0 - 3 Wierzyca II Starogard Gdański
22. Styna Godziszewo 4 - 2 Wisła II Tczew
Pauza: Meteor Pinczyn, PCKiS Przywidz,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Wierzyca II Starogard Gdański 8 - 1 Styna Godziszewo
26. Delta Małżewko 3 - 0 SRiPW Wysin
vo
27. Jaguar Malenin 2 - 7 Tęcza Siwiałka
28. Meteor Pinczyn 1 - 3 ¦wit D±brówka Tczewska
Pauza: PCKiS Przywidz, Wisła II Tczew,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. ¦wit D±brówka Tczewska 0 - 5 PCKiS Przywidz
32. Tęcza Siwiałka 1 - 0 Meteor Pinczyn
33. SRiPW Wysin 3 - 1 Jaguar Malenin
34. Styna Godziszewo 0 - 2 Delta Małżewko
35. Wisła II Tczew 4 - 4 Wierzyca II Starogard Gdański
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Delta Małżewko 0 - 2 Wisła II Tczew
38. Jaguar Malenin 2 - 4 Styna Godziszewo
39. Meteor Pinczyn 3 - 5 SRiPW Wysin
40. PCKiS Przywidz 2 - 1 Tęcza Siwiałka
Pauza: ¦wit D±brówka Tczewska, Wierzyca II Starogard Gdański,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. SRiPW Wysin 1 - 3 PCKiS Przywidz
44. Styna Godziszewo 6 - 4 Meteor Pinczyn
45. Wisła II Tczew 10 - 1 Jaguar Malenin
46. Wierzyca II Starogard Gdański 1 - 0 Delta Małżewko
Pauza: Tęcza Siwiałka, ¦wit D±brówka Tczewska,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Jaguar Malenin 1 - 11 Wierzyca II Starogard Gdański
50. Meteor Pinczyn 0 - 4 Wisła II Tczew
vo (na boisku 2-4)
51. PCKiS Przywidz 7 - 1 Styna Godziszewo
52. ¦wit D±brówka Tczewska 2 - 4 Tęcza Siwiałka
Pauza: Delta Małżewko, SRiPW Wysin,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. SRiPW Wysin 2 - 6 ¦wit D±brówka Tczewska
56. Wisła II Tczew 1 - 1 PCKiS Przywidz
57. Wierzyca II Starogard Gdański 5 - 0 Meteor Pinczyn
58. Delta Małżewko 1 - 0 Jaguar Malenin
Pauza: Styna Godziszewo, Tęcza Siwiałka,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Meteor Pinczyn 1 - 1 Delta Małżewko
62. PCKiS Przywidz 6 - 4 Wierzyca II Starogard Gdański
63. ¦wit D±brówka Tczewska 1 - 4 Styna Godziszewo
64. Tęcza Siwiałka 6 - 1 SRiPW Wysin
Pauza: Jaguar Malenin, Wisła II Tczew,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Tęcza Siwiałka 1 - 2 Styna Godziszewo 20 kwietnia 2005 - 17:00
68. ¦wit D±brówka Tczewska - Wisła II Tczew 20 kwietnia 2005 - 17:00
obustronny vo (na boisku 2-4)
69. PCKiS Przywidz 2 - 1 Delta Małżewko 2 kwietnia 2005 - 16:00
70. Meteor Pinczyn 2 - 1 Jaguar Malenin
Pauza: SRiPW Wysin, Wierzyca II Starogard Gdański,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Jaguar Malenin 1 - 0 PCKiS Przywidz
74. Wierzyca II Starogard Gdański 10 - 3 ¦wit D±brówka Tczewska
75. Wisła II Tczew 0 - 1 Tęcza Siwiałka
76. Styna Godziszewo 4 - 2 SRiPW Wysin
Pauza: Delta Małżewko, Meteor Pinczyn,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. SRiPW Wysin 1 - 4 Wisła II Tczew
80. Tęcza Siwiałka 3 - 0 Wierzyca II Starogard Gdański
81. ¦wit D±brówka Tczewska 1 - 0 Delta Małżewko
82. PCKiS Przywidz 7 - 4 Meteor Pinczyn
Pauza: Jaguar Malenin, Styna Godziszewo,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Jaguar Malenin 3 - 0 ¦wit D±brówka Tczewska
vo (na boisku 2-2)
86. Delta Małżewko 0 - 1 Tęcza Siwiałka
87. Wierzyca II Starogard Gdański 8 - 0 SRiPW Wysin
88. Wisła II Tczew 3 - 0 Styna Godziszewo
Pauza: Meteor Pinczyn, PCKiS Przywidz,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Styna Godziszewo 1 - 4 Wierzyca II Starogard Gdański 30 kwietnia 2005 - 11:00
93. SRiPW Wysin 0 - 4 Delta Małżewko 30 kwietnia 2005 - 11:00
94. Tęcza Siwiałka 7 - 2 Jaguar Malenin 30 kwietnia 2005 - 11:00
95. ¦wit D±brówka Tczewska 0 - 3 Meteor Pinczyn 30 kwietnia 2005 - 11:00
vo (na boisku 2-2)
Pauza: PCKiS Przywidz, Wisła II Tczew,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. PCKiS Przywidz 3 - 0 ¦wit D±brówka Tczewska
vo (na boisku 2-2)
99. Meteor Pinczyn 1 - 7 Tęcza Siwiałka
100. Jaguar Malenin 3 - 3 SRiPW Wysin
101. Delta Małżewko 0 - 0 Styna Godziszewo
102. Wierzyca II Starogard Gdański 2 - 1 Wisła II Tczew
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
104. Wisła II Tczew 2 - 0 Delta Małżewko
105. Styna Godziszewo 4 - 1 Jaguar Malenin
106. SRiPW Wysin 3 - 0 Meteor Pinczyn
vo
107. Tęcza Siwiałka 1 - 2 PCKiS Przywidz
Pauza: ¦wit D±brówka Tczewska, Wierzyca II Starogard Gdański,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
111. PCKiS Przywidz 5 - 2 SRiPW Wysin
112. Meteor Pinczyn 3 - 1 Styna Godziszewo
113. Jaguar Malenin 3 - 2 Wisła II Tczew
114. Delta Małżewko 0 - 2 Wierzyca II Starogard Gdański
Pauza: Tęcza Siwiałka, ¦wit D±brówka Tczewska,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
116. Wierzyca II Starogard Gdański 0 - 0 Jaguar Malenin
117. Wisła II Tczew 3 - 1 Meteor Pinczyn
118. Styna Godziszewo 1 - 2 PCKiS Przywidz
120. Tęcza Siwiałka 1 - 0 ¦wit D±brówka Tczewska
Pauza: SRiPW Wysin, Delta Małżewko,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. ¦wit D±brówka Tczewska 1 - 2 SRiPW Wysin
124. PCKiS Przywidz 3 - 0 Wisła II Tczew
vo
125. Meteor Pinczyn 1 - 6 Wierzyca II Starogard Gdański
126. Jaguar Malenin 1 - 5 Delta Małżewko
Pauza: Styna Godziszewo, Tęcza Siwiałka,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. Delta Małżewko 3 - 0 Meteor Pinczyn
vo
129. Wierzyca II Starogard Gdański 2 - 0 PCKiS Przywidz
131. Styna Godziszewo 0 - 2 ¦wit D±brówka Tczewska
132. SRiPW Wysin 2 - 3 Tęcza Siwiałka
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04