MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




I liga - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Widzew Łódź 34 72 21 9 4 55 - 23
2. Zagłębie Lubin 34 69 21 6 7 68 - 33
3. Korona Kielce 34 61 18 7 9 51 - 37
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 59 17 8 9 60 - 29
5. Górnik Łęczna 34 57 16 9 9 49 - 36
6. Znicz Pruszków 34 55 16 7 11 42 - 29
7. Flota Świnoujście 34 53 16 5 13 43 - 37
8. Dolcan Ząbki 34 49 14 7 13 35 - 31
9. Wisła Płock 34 47 13 8 13 45 - 43
10. Warta Poznań 34 46 13 7 14 44 - 45
11. GKS Katowice 34 44 11 11 12 37 - 42
12. Stal Stalowa Wola 34 43 11 10 13 33 - 34
13. GKS Jastrzębie 34 41 11 8 15 37 - 48
14. GKP Gorzów Wielkopolski 34 36 9 9 16 39 - 54
15. Motor Lublin 34 32 6 14 14 21 - 36
16. Tur Turek 34 30 6 12 16 29 - 56
17. Odra Opole 34 25 6 7 21 22 - 51
18. Kmita Zabierzów 34 21 3 12 19 11 - 57
Ostatni komentarz dodał el_loko 27.06.2009, 16:45:39
* Kmita Zabierzów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.



Kolejka 1 - 26/27. lipca 2008 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Dolcan Ząbki 3 - 4 Zagłębie Lubin 27 sierpnia 2008
2. Górnik Łęczna 2 - 1 Motor Lublin
3. Widzew Łódź 2 - 0 Warta Poznań 20 sierpnia 2008 - 18:00
4. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Odra Opole
5. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 0 Wisła Płock
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:0
6. GKS Jastrzębie 0 - 1 Znicz Pruszków
7. Tur Turek 1 - 0 GKS Katowice
8. Kmita Zabierzów 1 - 0 Flota Świnoujście
9. Korona Kielce 3 - 0 GKP Gorzów Wielkopolski 27 sierpnia 2008 - 19:00
Kolejka 2 - 2/3. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Kmita Zabierzów 1 - 1 GKS Katowice
11. Tur Turek 0 - 2 Znicz Pruszków
12. Wisła Płock 2 - 2 GKS Jastrzębie
13. Odra Opole 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
14. Warta Poznań 2 - 1 Stal Stalowa Wola
15. Motor Lublin 0 - 1 Widzew Łódź
16. Korona Kielce 1 - 0 Górnik Łęczna 1 października 2008 - 17:00
17. Zagłębie Lubin 5 - 2 GKP Gorzów Wielkopolski 16 września 2008 - 19:00
18. Flota Świnoujście 1 - 0 Dolcan Ząbki
Kolejka 3 - 6. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (1) 
19. Dolcan Ząbki 0 - 0 Kmita Zabierzów
20. GKP Gorzów Wielkopolski 0 - 1 Flota Świnoujście
21. Górnik Łęczna 3 - 0 Zagłębie Lubin 21 października 2008 - 18:00
vo,w drużynie gosci zagrał nieuprawniony zawpodnik,na boisku 1:1
22. Widzew Łódź 1 - 1 Korona Kielce 17 listopada 2008 - 19:10
23. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Motor Lublin
24. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Warta Poznań
25. GKS Jastrzębie 2 - 0 Odra Opole
26. Tur Turek 1 - 1 Wisła Płock
27. GKS Katowice 2 - 1 Znicz Pruszków
Kolejka 4 - 9/10. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Kmita Zabierzów 0 - 0 Znicz Pruszków
29. Wisła Płock 3 - 1 GKS Katowice
30. Odra Opole 2 - 2 Tur Turek
31. Warta Poznań 3 - 1 GKS Jastrzębie
32. Motor Lublin 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
33. Korona Kielce 2 - 3 Stal Stalowa Wola
34. Zagłębie Lubin 4 - 3 Widzew Łódź
35. Górnik Łęczna 1 - 0 Flota Świnoujście
36. Dolcan Ząbki 1 - 1 GKP Gorzów Wielkopolski
Kolejka 5 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GKP Gorzów Wielkopolski 1 - 2 Kmita Zabierzów
38. Górnik Łęczna 3 - 0 Dolcan Ząbki
39. Widzew Łódź 3 - 1 Flota Świnoujście
40. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Zagłębie Lubin
41. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Korona Kielce
42. GKS Jastrzębie 1 - 0 Motor Lublin
43. Tur Turek 2 - 2 Warta Poznań
44. GKS Katowice 3 - 0 Odra Opole
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
45. Znicz Pruszków 1 - 2 Wisła Płock
pierwotnie zweryfikowany jako walkower na korzy?? gości z powodu wyst?pu nieuprawnionego do gry zawodnika gości; decyzja uchylona przez Trybuna? Arbitra?owy PKOl
Kolejka 6 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Kmita Zabierzów 0 - 1 Wisła Płock
47. Odra Opole 0 - 3 Znicz Pruszków
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:0
48. Warta Poznań 3 - 3 GKS Katowice
49. Motor Lublin 1 - 0 Tur Turek
50. Korona Kielce 2 - 3 GKS Jastrzębie
51. Zagłębie Lubin 3 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
52. Flota Świnoujście 1 - 0 Stal Stalowa Wola
53. Dolcan Ząbki 1 - 3 Widzew Łódź
54. GKP Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Górnik Łęczna
Kolejka 7 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Górnik Łęczna 0 - 0 Kmita Zabierzów
56. Widzew Łódź 3 - 0 GKP Gorzów Wielkopolski
57. Stal Stalowa Wola 1 - 2 Dolcan Ząbki
58. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 1 Flota Świnoujście
59. GKS Jastrzębie 1 - 4 Zagłębie Lubin
60. Tur Turek 0 - 1 Korona Kielce
61. GKS Katowice 1 - 1 Motor Lublin
62. Znicz Pruszków 2 - 1 Warta Poznań
63. Wisła Płock 2 - 2 Odra Opole
Kolejka 8 - 3. września 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Kmita Zabierzów 0 - 1 Odra Opole
65. Warta Poznań 3 - 2 Wisła Płock
66. Motor Lublin 1 - 0 Znicz Pruszków
67. Korona Kielce 2 - 1 GKS Katowice
68. Zagłębie Lubin 5 - 0 Tur Turek
69. Flota Świnoujście 3 - 2 GKS Jastrzębie
70. Dolcan Ząbki 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
71. GKP Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Stal Stalowa Wola
72. Górnik Łęczna 0 - 0 Widzew Łódź
Kolejka 9 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Widzew Łódź 2 - 0 Kmita Zabierzów
74. Stal Stalowa Wola 4 - 0 Górnik Łęczna
75. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 GKP Gorzów Wielkopolski
76. GKS Jastrzębie 1 - 0 Dolcan Ząbki
77. Tur Turek 1 - 2 Flota Świnoujście
78. GKS Katowice 2 - 2 Zagłębie Lubin
79. Znicz Pruszków 0 - 1 Korona Kielce
80. Wisła Płock 1 - 0 Motor Lublin
81. Odra Opole 1 - 1 Warta Poznań
Kolejka 10 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Kmita Zabierzów 0 - 0 Warta Poznań
83. Motor Lublin 1 - 1 Odra Opole
84. Korona Kielce 2 - 0 Wisła Płock
85. Zagłębie Lubin 2 - 0 Znicz Pruszków
86. Flota Świnoujście 2 - 0 GKS Katowice
87. Dolcan Ząbki 0 - 0 Tur Turek
88. GKP Gorzów Wielkopolski 1 - 0 GKS Jastrzębie
89. Górnik Łęczna 3 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
90. Widzew Łódź 2 - 1 Stal Stalowa Wola
Kolejka 11 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Kmita Zabierzów
92. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Widzew Łódź
93. GKS Jastrzębie 1 - 2 Górnik Łęczna
94. Tur Turek 0 - 0 GKP Gorzów Wielkopolski
95. GKS Katowice 3 - 0 Dolcan Ząbki
96. Znicz Pruszków 4 - 1 Flota Świnoujście
97. Wisła Płock 1 - 0 Zagłębie Lubin
98. Odra Opole 2 - 0 Korona Kielce
99. Warta Poznań 0 - 1 Motor Lublin
Kolejka 12 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Kmita Zabierzów 0 - 1 Motor Lublin
101. Korona Kielce 3 - 0 Warta Poznań
102. Zagłębie Lubin 3 - 0 Odra Opole
103. Flota Świnoujście 4 - 1 Wisła Płock
104. Dolcan Ząbki 2 - 0 Znicz Pruszków
105. GKP Gorzów Wielkopolski 2 - 0 GKS Katowice
106. Górnik Łęczna 1 - 2 Tur Turek
107. Widzew Łódź 0 - 1 GKS Jastrzębie
108. Stal Stalowa Wola 1 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 13 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Kmita Zabierzów
w Zabierzowie
110. GKS Jastrzębie 1 - 0 Stal Stalowa Wola
111. Tur Turek 0 - 0 Widzew Łódź
112. GKS Katowice 2 - 3 Górnik Łęczna
113. Znicz Pruszków 4 - 0 GKP Gorzów Wielkopolski
114. Wisła Płock 0 - 1 Dolcan Ząbki
115. Odra Opole 0 - 2 Flota Świnoujście
116. Warta Poznań 0 - 3 Zagłębie Lubin
117. Motor Lublin 1 - 2 Korona Kielce
Kolejka 14 - 8. października 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Kmita Zabierzów 1 - 1 Korona Kielce
119. Zagłębie Lubin 2 - 0 Motor Lublin
120. Flota Świnoujście 4 - 0 Warta Poznań
121. Dolcan Ząbki 0 - 0 Odra Opole
122. GKP Gorzów Wielkopolski 0 - 5 Wisła Płock
123. Górnik Łęczna 2 - 3 Znicz Pruszków
124. Widzew Łódź 1 - 0 GKS Katowice
125. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Tur Turek
126. Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 0 GKS Jastrzębie
Kolejka 15 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GKS Jastrzębie 0 - 2 Kmita Zabierzów
128. Tur Turek 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
129. GKS Katowice 1 - 0 Stal Stalowa Wola
130. Znicz Pruszków 0 - 0 Widzew Łódź
131. Wisła Płock 1 - 0 Górnik Łęczna
132. Odra Opole 1 - 0 GKP Gorzów Wielkopolski
133. Warta Poznań 1 - 2 Dolcan Ząbki
134. Motor Lublin 1 - 1 Flota Świnoujście
135. Korona Kielce 2 - 2 Zagłębie Lubin
Kolejka 16 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Kmita Zabierzów 0 - 0 Zagłębie Lubin
137. Flota Świnoujście 0 - 2 Korona Kielce
138. Dolcan Ząbki 0 - 0 Motor Lublin
139. GKP Gorzów Wielkopolski 0 - 2 Warta Poznań
140. Górnik Łęczna 2 - 1 Odra Opole
141. Widzew Łódź 2 - 2 Wisła Płock
142. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Znicz Pruszków
143. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 GKS Katowice
144. GKS Jastrzębie 1 - 3 Tur Turek
Kolejka 17 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (1) 
145. Tur Turek 1 - 1 Kmita Zabierzów
146. GKS Katowice 0 - 3 GKS Jastrzębie
vo,spotkanie przerwane w 52 min. przy stanie 1:0 z powodu zamieszek na trybunach
147. Znicz Pruszków 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
148. Wisła Płock 2 - 2 Stal Stalowa Wola
149. Odra Opole 0 - 1 Widzew Łódź
150. Warta Poznań 1 - 2 Górnik Łęczna
151. Motor Lublin 0 - 2 GKP Gorzów Wielkopolski
152. Korona Kielce 1 - 0 Dolcan Ząbki
153. Zagłębie Lubin 0 - 1 Flota Świnoujście
Kolejka 18 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (3) 
154. Flota Świnoujście 1 - 1 Kmita Zabierzów
155. GKP Gorzów Wielkopolski 0 - 2 Korona Kielce
156. Zagłębie Lubin 1 - 0 Dolcan Ząbki
157. Motor Lublin 0 - 0 Górnik Łęczna
158. Warta Poznań 3 - 1 Widzew Łódź
159. Odra Opole 3 - 0 Stal Stalowa Wola
160. Wisła Płock 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
161. Znicz Pruszków 1 - 1 GKS Jastrzębie
162. GKS Katowice 1 - 4 Tur Turek
Kolejka 19 - 15/16. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. GKS Katowice 2 - 2 Kmita Zabierzów
164. Tur Turek 0 - 2 Znicz Pruszków
w Pruszkowie
165. GKS Jastrzębie 0 - 2 Wisła Płock
166. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Odra Opole
167. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Warta Poznań
168. Widzew Łódź 1 - 0 Motor Lublin
169. Górnik Łęczna 2 - 2 Korona Kielce
170. GKP Gorzów Wielkopolski 2 - 2 Zagłębie Lubin
171. Dolcan Ząbki 2 - 0 Flota Świnoujście
Kolejka 20 - 14/15. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Kmita Zabierzów 0 - 3 Dolcan Ząbki
173. Flota Świnoujście 2 - 0 GKP Gorzów Wielkopolski
174. Zagłębie Lubin 3 - 0 Górnik Łęczna
175. Korona Kielce 2 - 2 Widzew Łódź
176. Motor Lublin 1 - 1 Stal Stalowa Wola 29 kwietnia 2009 - 17:00
177. Warta Poznań 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
178. Odra Opole 0 - 1 GKS Jastrzębie
179. Wisła Płock 2 - 0 Tur Turek
180. Znicz Pruszków 1 - 1 GKS Katowice
Kolejka 21 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Znicz Pruszków 3 - 0 Kmita Zabierzów
182. GKS Katowice 1 - 1 Wisła Płock
183. Tur Turek 1 - 1 Odra Opole
184. GKS Jastrzębie 1 - 1 Warta Poznań
185. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Motor Lublin
186. Stal Stalowa Wola 3 - 0 Korona Kielce
187. Widzew Łódź 1 - 0 Zagłębie Lubin
188. Górnik Łęczna 2 - 0 Flota Świnoujście
w ?winouj?ciu
189. GKP Gorzów Wielkopolski 1 - 2 Dolcan Ząbki
Kolejka 22 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Kmita Zabierzów 0 - 3 GKP Gorzów Wielkopolski
191. Dolcan Ząbki 2 - 0 Górnik Łęczna
192. Flota Świnoujście 0 - 0 Widzew Łódź
193. Zagłębie Lubin 0 - 0 Stal Stalowa Wola
194. Korona Kielce 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
195. Motor Lublin 1 - 1 GKS Jastrzębie
196. Warta Poznań 4 - 1 Tur Turek
197. Odra Opole 1 - 2 GKS Katowice
198. Wisła Płock 1 - 2 Znicz Pruszków
w Pruszkowie
Kolejka 23 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Wisła Płock 3 - 0 Kmita Zabierzów
200. Znicz Pruszków 2 - 0 Odra Opole
201. GKS Katowice 1 - 0 Warta Poznań
202. Tur Turek 0 - 0 Motor Lublin
203. GKS Jastrzębie 0 - 0 Korona Kielce
204. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 0 Zagłębie Lubin
205. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Flota Świnoujście
206. Widzew Łódź 2 - 1 Dolcan Ząbki
207. Górnik Łęczna 1 - 1 GKP Gorzów Wielkopolski
Kolejka 24 - 11. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Kmita Zabierzów 0 - 3 Górnik Łęczna
209. GKP Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Widzew Łódź
210. Dolcan Ząbki 2 - 0 Stal Stalowa Wola
211. Flota Świnoujście 2 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
212. Zagłębie Lubin 1 - 1 GKS Jastrzębie
213. Korona Kielce 1 - 0 Tur Turek
214. Motor Lublin 0 - 0 GKS Katowice
215. Warta Poznań 0 - 2 Znicz Pruszków
216. Odra Opole 0 - 1 Wisła Płock
Kolejka 25 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Odra Opole 3 - 0 Kmita Zabierzów
218. Wisła Płock 0 - 1 Warta Poznań
219. Znicz Pruszków 0 - 0 Motor Lublin
220. GKS Katowice 0 - 2 Korona Kielce
221. Tur Turek 0 - 2 Zagłębie Lubin
222. GKS Jastrzębie 1 - 3 Flota Świnoujście
223. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 1 Dolcan Ząbki
224. Stal Stalowa Wola 2 - 1 GKP Gorzów Wielkopolski
225. Widzew Łódź 2 - 1 Górnik Łęczna
Kolejka 26 - 22. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (2) 
226. Kmita Zabierzów 0 - 3 Widzew Łódź
227. Górnik Łęczna 0 - 0 Stal Stalowa Wola
228. GKP Gorzów Wielkopolski 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
229. Dolcan Ząbki 1 - 1 GKS Jastrzębie
230. Flota Świnoujście 0 - 0 Tur Turek
231. Zagłębie Lubin 1 - 0 GKS Katowice
232. Korona Kielce 1 - 2 Znicz Pruszków
233. Motor Lublin 2 - 1 Wisła Płock
234. Warta Poznań 1 - 0 Odra Opole
Kolejka 27 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Warta Poznań 3 - 0 Kmita Zabierzów
236. Odra Opole 1 - 0 Motor Lublin
237. Wisła Płock 2 - 1 Korona Kielce
238. Znicz Pruszków 1 - 2 Zagłębie Lubin
239. GKS Katowice 1 - 0 Flota Świnoujście
240. Tur Turek 0 - 2 Dolcan Ząbki
241. GKS Jastrzębie 2 - 1 GKP Gorzów Wielkopolski
242. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 Górnik Łęczna
243. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Widzew Łódź
Kolejka 28 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Kmita Zabierzów 0 - 3 Stal Stalowa Wola
245. Widzew Łódź 3 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
246. Górnik Łęczna 2 - 0 GKS Jastrzębie
247. GKP Gorzów Wielkopolski 2 - 2 Tur Turek
248. Dolcan Ząbki 0 - 1 GKS Katowice
249. Flota Świnoujście 1 - 0 Znicz Pruszków
250. Zagłębie Lubin 1 - 0 Wisła Płock
251. Korona Kielce 2 - 0 Odra Opole
252. Motor Lublin 1 - 1 Warta Poznań
Kolejka 29 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Motor Lublin 3 - 0 Kmita Zabierzów
254. Warta Poznań 3 - 0 Korona Kielce
255. Odra Opole 0 - 3 Zagłębie Lubin
256. Wisła Płock 1 - 2 Flota Świnoujście
257. Znicz Pruszków 1 - 3 Dolcan Ząbki
258. GKS Katowice 1 - 1 GKP Gorzów Wielkopolski
259. Tur Turek 1 - 2 Górnik Łęczna
260. GKS Jastrzębie 0 - 3 Widzew Łódź
261. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 0 Stal Stalowa Wola
Kolejka 30 - 13. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Kmita Zabierzów 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
263. Stal Stalowa Wola 2 - 0 GKS Jastrzębie
264. Widzew Łódź 2 - 0 Tur Turek
265. Górnik Łęczna 1 - 1 GKS Katowice
266. GKP Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Znicz Pruszków
267. Dolcan Ząbki 1 - 0 Wisła Płock
268. Flota Świnoujście 2 - 0 Odra Opole
269. Zagłębie Lubin 1 - 2 Warta Poznań
270. Korona Kielce 3 - 0 Motor Lublin
Kolejka 31 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Korona Kielce 3 - 0 Kmita Zabierzów
272. Motor Lublin 1 - 2 Zagłębie Lubin
273. Warta Poznań 3 - 1 Flota Świnoujście
274. Odra Opole 0 - 0 Dolcan Ząbki
275. Wisła Płock 3 - 2 GKP Gorzów Wielkopolski
276. Znicz Pruszków 0 - 2 Górnik Łęczna
277. GKS Katowice 3 - 2 Widzew Łódź
278. Tur Turek 1 - 2 Stal Stalowa Wola
279. GKS Jastrzębie 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 32 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (5) 
280. Kmita Zabierzów 0 - 3 GKS Jastrzębie
281. Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 - 0 Tur Turek 23 maja 2009 - 17:00
282. Stal Stalowa Wola 0 - 0 GKS Katowice 23 maja 2009 - 17:00
283. Widzew Łódź 2 - 0 Znicz Pruszków 24 maja 2009 - 20:35
284. Górnik Łęczna 1 - 1 Wisła Płock 23 maja 2009 - 17:00
285. GKP Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Odra Opole 23 maja 2009 - 18:00
286. Dolcan Ząbki 1 - 0 Warta Poznań 23 maja 2009 - 17:00
287. Flota Świnoujście 1 - 1 Motor Lublin 23 maja 2009 - 17:00
288. Zagłębie Lubin 4 - 0 Korona Kielce 22 maja 2009 - 20:15
Kolejka 33 - 30. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (2) 
289. Zagłębie Lubin 3 - 0 Kmita Zabierzów
290. Korona Kielce 2 - 1 Flota Świnoujście 30 maja 2009 - 17:00
291. Motor Lublin 0 - 2 Dolcan Ząbki 30 maja 2009 - 17:00
292. Warta Poznań 1 - 2 GKP Gorzów Wielkopolski 30 maja 2009 - 17:00
293. Odra Opole 0 - 3 Górnik Łęczna 30 maja 2009 - 17:00
vo, zawieszenie licencji gospodarzy
294. Wisła Płock 1 - 2 Widzew Łódź 30 maja 2009 - 17:00
295. Znicz Pruszków 1 - 0 Stal Stalowa Wola 30 maja 2009 - 17:00
296. GKS Katowice 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 maja 2009 - 17:00
297. Tur Turek 0 - 3 GKS Jastrzębie 30 maja 2009 - 17:00
Kolejka 34 - 5. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Kmita Zabierzów 0 - 3 Tur Turek
299. GKS Jastrzębie 0 - 1 GKS Katowice 5 czerwca 2009 - 17:30
300. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Znicz Pruszków 5 czerwca 2009 - 17:30
301. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Wisła Płock 5 czerwca 2009 - 17:30
302. Widzew Łódź 3 - 0 Odra Opole 5 czerwca 2009 - 17:30
vo, zawieszenie licencji gości
303. Górnik Łęczna 2 - 0 Warta Poznań 5 czerwca 2009 - 17:30
304. GKP Gorzów Wielkopolski 6 - 1 Motor Lublin 5 czerwca 2009 - 17:30
305. Dolcan Ząbki 0 - 1 Korona Kielce 5 czerwca 2009 - 17:30
306. Flota Świnoujście 2 - 3 Zagłębie Lubin 5 czerwca 2009 - 17:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE