MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




IV liga - grupa Elbląg, Bydgoszcz, Toruń - sezon 1998/1999



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 30 66 21 3 6 65 - 23
2. Legia Chełmża 30 56 17 5 8 68 - 32
3. Kasztelan Papowo Biskupie 30 51 15 6 9 51 - 38
4. Chojniczanka Chojnice 30 50 15 5 10 68 - 41
5. Unia Janikowo 30 49 15 4 11 59 - 39
6. Zawisza Bydgoszcz 30 48 14 6 10 54 - 28
7. Polonia Elbląg 30 47 14 5 11 54 - 42
8. Czarni Nakło nad Notecią 30 45 12 9 9 46 - 37
9. Pomowiec Kijewo Królewskie 30 42 12 6 12 53 - 56
10. Promień Kowalewo 30 38 11 5 14 61 - 59 2 4 1 1 0 6 - 4
11. Powiśle Dzierzgoń 30 38 10 8 12 41 - 59 2 1 0 1 1 4 - 6
12. Wda Świecie 30 37 10 7 13 33 - 40
13. Brda Bydgoszcz 30 36 10 6 14 43 - 61
14. Olimpia Grudziądz 30 35 10 5 15 52 - 65
15. Jurand Lasowice 30 25 7 4 19 24 - 62
16. Rodło Kwidzyn 30 15 5 0 25 35 - 125



Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Promień Kowalewo 1 - 2 Pomezania Malbork
2. Jurand Lasowice 2 - 1 Brda Bydgoszcz
3. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Olimpia Grudziądz
4. Zawisza Bydgoszcz 5 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
5. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Legia Chełmża
6. Unia Janikowo 1 - 3 Polonia Elbląg
7. Kasztelan Papowo Biskupie 8 - 0 Rodło Kwidzyn
8. Pomowiec Kijewo Królewskie 1 - 1 Wda Świecie
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Pomezania Malbork 2 - 0 Wda Świecie
10. Rodło Kwidzyn 2 - 4 Pomowiec Kijewo Królewskie
11. Polonia Elbląg 2 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie
12. Legia Chełmża 3 - 0 Unia Janikowo
13. Czarni Nakło nad Notecią 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
14. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz
15. Brda Bydgoszcz 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
16. Promień Kowalewo 3 - 1 Jurand Lasowice
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Jurand Lasowice 0 - 0 Pomezania Malbork
18. Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Promień Kowalewo
19. Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Brda Bydgoszcz
20. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Olimpia Grudziądz
21. Unia Janikowo 3 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
22. Kasztelan Papowo Biskupie 2 - 1 Legia Chełmża
23. Pomowiec Kijewo Królewskie 0 - 2 Polonia Elbląg
24. Wda Świecie 2 - 3 Rodło Kwidzyn
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Pomezania Malbork 5 - 1 Rodło Kwidzyn
26. Polonia Elbląg 1 - 1 Wda Świecie
27. Legia Chełmża 2 - 0 Pomowiec Kijewo Królewskie
28. Czarni Nakło nad Notecią 1 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie
29. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Unia Janikowo
30. Brda Bydgoszcz 4 - 3 Chojniczanka Chojnice
31. Promień Kowalewo 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz
32. Jurand Lasowice 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 5 - 5/6. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Pomezania Malbork
34. Zawisza Bydgoszcz 4 - 0 Jurand Lasowice
35. Chojniczanka Chojnice 5 - 3 Promień Kowalewo
36. Unia Janikowo 3 - 1 Brda Bydgoszcz
37. Kasztelan Papowo Biskupie 7 - 2 Olimpia Grudziądz
38. Pomowiec Kijewo Królewskie 0 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
39. Wda Świecie 3 - 2 Legia Chełmża
40. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Polonia Elbląg
Kolejka 6 - 12/13. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Pomezania Malbork 1 - 0 Polonia Elbląg
42. Legia Chełmża 4 - 0 Rodło Kwidzyn
43. Czarni Nakło nad Notecią 0 - 0 Wda Świecie
44. Olimpia Grudziądz 1 - 2 Pomowiec Kijewo Królewskie
45. Brda Bydgoszcz 1 - 3 Kasztelan Papowo Biskupie
46. Promień Kowalewo 0 - 1 Unia Janikowo
47. Jurand Lasowice 0 - 5 Chojniczanka Chojnice
48. Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 7 - 19/20. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Pomezania Malbork
50. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń
51. Unia Janikowo 2 - 0 Jurand Lasowice
52. Kasztelan Papowo Biskupie 2 - 1 Promień Kowalewo
53. Pomowiec Kijewo Królewskie 3 - 0 Brda Bydgoszcz
54. Wda Świecie 3 - 1 Olimpia Grudziądz
55. Rodło Kwidzyn 3 - 5 Czarni Nakło nad Notecią
56. Polonia Elbląg 2 - 2 Legia Chełmża
Kolejka 8 - 26/27. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Pomezania Malbork 3 - 0 Legia Chełmża
58. Czarni Nakło nad Notecią 1 - 1 Polonia Elbląg
59. Olimpia Grudziądz 0 - 3 Rodło Kwidzyn
60. Brda Bydgoszcz 0 - 0 Wda Świecie
61. Promień Kowalewo 3 - 2 Pomowiec Kijewo Królewskie
62. Jurand Lasowice 0 - 0 Kasztelan Papowo Biskupie
63. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Unia Janikowo
64. Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 9 - 3/4. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Pomezania Malbork
66. Unia Janikowo 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz
67. Kasztelan Papowo Biskupie 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń
68. Pomowiec Kijewo Królewskie 0 - 3 Jurand Lasowice
69. Wda Świecie 1 - 3 Promień Kowalewo
70. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Brda Bydgoszcz
71. Polonia Elbląg 0 - 0 Olimpia Grudziądz
72. Legia Chełmża 4 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
Kolejka 10 - 10/11. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Pomezania Malbork 0 - 3 Czarni Nakło nad Notecią
74. Olimpia Grudziądz 0 - 4 Legia Chełmża
75. Brda Bydgoszcz 2 - 0 Polonia Elbląg
76. Promień Kowalewo 0 - 2 Rodło Kwidzyn
77. Jurand Lasowice 1 - 0 Wda Świecie
78. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Pomowiec Kijewo Królewskie
79. Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 Kasztelan Papowo Biskupie
80. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Unia Janikowo
Kolejka 11 - 17/18. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Unia Janikowo 1 - 2 Pomezania Malbork
82. Kasztelan Papowo Biskupie 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
83. Pomowiec Kijewo Królewskie 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz
84. Wda Świecie 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
85. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Jurand Lasowice
86. Polonia Elbląg 3 - 4 Promień Kowalewo
87. Legia Chełmża 1 - 2 Brda Bydgoszcz
88. Czarni Nakło nad Notecią 3 - 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 12 - 24/25. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Pomezania Malbork 2 - 0 Olimpia Grudziądz
90. Brda Bydgoszcz 2 - 4 Czarni Nakło nad Notecią
91. Promień Kowalewo 1 - 1 Legia Chełmża
92. Jurand Lasowice 0 - 1 Polonia Elbląg
93. Powiśle Dzierzgoń 5 - 2 Rodło Kwidzyn
94. Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Wda Świecie
95. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Pomowiec Kijewo Królewskie
96. Unia Janikowo 1 - 2 Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 13 - 31. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Kasztelan Papowo Biskupie 1 - 0 Pomezania Malbork
98. Pomowiec Kijewo Królewskie 2 - 7 Unia Janikowo
99. Wda Świecie 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
100. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Zawisza Bydgoszcz
101. Polonia Elbląg 4 - 2 Powiśle Dzierzgoń
102. Legia Chełmża 2 - 0 Jurand Lasowice
103. Czarni Nakło nad Notecią 2 - 1 Promień Kowalewo
104. Olimpia Grudziądz 2 - 3 Brda Bydgoszcz
Kolejka 14 - 7/8. listopada 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Pomezania Malbork 8 - 1 Brda Bydgoszcz
106. Promień Kowalewo 1 - 3 Olimpia Grudziądz
107. Jurand Lasowice 1 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
108. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Legia Chełmża
109. Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Polonia Elbląg
110. Chojniczanka Chojnice 9 - 0 Rodło Kwidzyn
111. Unia Janikowo 4 - 0 Wda Świecie
112. Kasztelan Papowo Biskupie 1 - 2 Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 15 - 11. listopada 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Pomowiec Kijewo Królewskie 0 - 2 Pomezania Malbork
114. Wda Świecie 1 - 0 Kasztelan Papowo Biskupie
115. Rodło Kwidzyn 1 - 7 Unia Janikowo
116. Polonia Elbląg 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
117. Legia Chełmża 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz
118. Czarni Nakło nad Notecią 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń
119. Olimpia Grudziądz 1 - 2 Jurand Lasowice
120. Brda Bydgoszcz 1 - 1 Promień Kowalewo
Kolejka 16 - 13/14. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Pomezania Malbork 3 - 0 Promień Kowalewo
122. Brda Bydgoszcz 3 - 1 Jurand Lasowice
123. Olimpia Grudziądz 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń
124. Czarni Nakło nad Notecią 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz
125. Legia Chełmża 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
126. Polonia Elbląg 2 - 0 Unia Janikowo
127. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Kasztelan Papowo Biskupie
128. Wda Świecie 1 - 3 Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 17 - 20/21. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Wda Świecie 0 - 0 Pomezania Malbork
130. Pomowiec Kijewo Królewskie 3 - 1 Rodło Kwidzyn
131. Kasztelan Papowo Biskupie 0 - 0 Polonia Elbląg
132. Unia Janikowo 1 - 1 Legia Chełmża
133. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
134. Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Olimpia Grudziądz
135. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Brda Bydgoszcz
136. Jurand Lasowice 2 - 1 Promień Kowalewo
Kolejka 18 - 27/28. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Pomezania Malbork 3 - 1 Jurand Lasowice
138. Promień Kowalewo 3 - 3 Powiśle Dzierzgoń
139. Brda Bydgoszcz 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz
140. Olimpia Grudziądz 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
141. Czarni Nakło nad Notecią 2 - 0 Unia Janikowo
142. Legia Chełmża 4 - 2 Kasztelan Papowo Biskupie
143. Polonia Elbląg 1 - 3 Pomowiec Kijewo Królewskie
144. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Wda Świecie
Kolejka 19 - 3/4. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Pomezania Malbork
146. Wda Świecie 2 - 0 Polonia Elbląg
147. Pomowiec Kijewo Królewskie 0 - 1 Legia Chełmża
148. Kasztelan Papowo Biskupie 2 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
149. Unia Janikowo 3 - 1 Olimpia Grudziądz
150. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Brda Bydgoszcz
151. Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Promień Kowalewo
152. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Jurand Lasowice
Kolejka 20 - 10/11. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Pomezania Malbork 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń
154. Jurand Lasowice 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz
155. Promień Kowalewo 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
156. Brda Bydgoszcz 0 - 0 Unia Janikowo
157. Olimpia Grudziądz 3 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie
158. Czarni Nakło nad Notecią 4 - 1 Pomowiec Kijewo Królewskie
159. Legia Chełmża 2 - 1 Wda Świecie
160. Polonia Elbląg 8 - 2 Rodło Kwidzyn
Kolejka 21 - 17/18. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Polonia Elbląg 0 - 1 Pomezania Malbork
162. Rodło Kwidzyn 0 - 6 Legia Chełmża
163. Wda Świecie 1 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
164. Pomowiec Kijewo Królewskie 6 - 2 Olimpia Grudziądz
165. Kasztelan Papowo Biskupie 4 - 2 Brda Bydgoszcz
166. Unia Janikowo 0 - 1 Promień Kowalewo
167. Chojniczanka Chojnice 8 - 1 Jurand Lasowice
168. Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 22 - 24/25. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Pomezania Malbork 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz
170. Powiśle Dzierzgoń 2 - 4 Chojniczanka Chojnice
171. Jurand Lasowice 0 - 2 Unia Janikowo
172. Promień Kowalewo 1 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie
173. Brda Bydgoszcz 0 - 1 Pomowiec Kijewo Królewskie
174. Olimpia Grudziądz 4 - 1 Wda Świecie
175. Czarni Nakło nad Notecią 2 - 0 Rodło Kwidzyn
176. Legia Chełmża 3 - 1 Polonia Elbląg
Kolejka 23 - 1/2. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Legia Chełmża 1 - 3 Pomezania Malbork
178. Polonia Elbląg 3 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
179. Rodło Kwidzyn 1 - 5 Olimpia Grudziądz
180. Wda Świecie 1 - 2 Brda Bydgoszcz
181. Pomowiec Kijewo Królewskie 6 - 3 Promień Kowalewo
182. Kasztelan Papowo Biskupie 1 - 0 Jurand Lasowice
183. Unia Janikowo 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń
184. Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 24 - 8/9. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Pomezania Malbork 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
186. Zawisza Bydgoszcz 1 - 2 Unia Janikowo
187. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Kasztelan Papowo Biskupie
188. Jurand Lasowice 3 - 1 Pomowiec Kijewo Królewskie
189. Promień Kowalewo 3 - 1 Wda Świecie
190. Brda Bydgoszcz 1 - 4 Rodło Kwidzyn
191. Olimpia Grudziądz 3 - 2 Polonia Elbląg
192. Czarni Nakło nad Notecią 4 - 1 Legia Chełmża
Kolejka 25 - 15/16. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Czarni Nakło nad Notecią 0 - 0 Pomezania Malbork
194. Legia Chełmża 4 - 1 Olimpia Grudziądz
195. Polonia Elbląg 2 - 1 Brda Bydgoszcz
196. Rodło Kwidzyn 1 - 8 Promień Kowalewo
197. Wda Świecie 1 - 0 Jurand Lasowice
198. Pomowiec Kijewo Królewskie 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń
199. Kasztelan Papowo Biskupie 0 - 4 Zawisza Bydgoszcz
200. Unia Janikowo 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 26 - 22/23. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Pomezania Malbork 3 - 0 Unia Janikowo
202. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Kasztelan Papowo Biskupie
203. Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Pomowiec Kijewo Królewskie
204. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Wda Świecie
205. Jurand Lasowice 3 - 0 Rodło Kwidzyn
206. Promień Kowalewo 5 - 1 Polonia Elbląg
207. Brda Bydgoszcz 0 - 0 Legia Chełmża
208. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
Kolejka 27 - 29/30. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Olimpia Grudziądz 5 - 1 Pomezania Malbork
210. Czarni Nakło nad Notecią 0 - 1 Brda Bydgoszcz
211. Legia Chełmża 4 - 1 Promień Kowalewo
212. Polonia Elbląg 5 - 0 Jurand Lasowice
213. Rodło Kwidzyn 3 - 5 Powiśle Dzierzgoń
214. Wda Świecie 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz
215. Pomowiec Kijewo Królewskie 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
216. Kasztelan Papowo Biskupie 2 - 1 Unia Janikowo
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Pomezania Malbork 3 - 0 Kasztelan Papowo Biskupie
218. Unia Janikowo 2 - 5 Pomowiec Kijewo Królewskie
219. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Wda Świecie
220. Zawisza Bydgoszcz 12 - 0 Rodło Kwidzyn
221. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Polonia Elbląg
222. Jurand Lasowice 0 - 6 Legia Chełmża
223. Promień Kowalewo 1 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
224. Brda Bydgoszcz 2 - 3 Olimpia Grudziądz
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Brda Bydgoszcz 1 - 7 Pomezania Malbork
226. Olimpia Grudziądz 2 - 1 Promień Kowalewo
227. Czarni Nakło nad Notecią 3 - 0 Jurand Lasowice
228. Legia Chełmża 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń
229. Polonia Elbląg 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz
230. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
231. Wda Świecie 0 - 2 Unia Janikowo
232. Pomowiec Kijewo Królewskie 3 - 3 Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Pomezania Malbork 3 - 0 Pomowiec Kijewo Królewskie
234. Kasztelan Papowo Biskupie 0 - 2 Wda Świecie
235. Unia Janikowo 3 - 0 Rodło Kwidzyn
236. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Polonia Elbląg
237. Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Legia Chełmża
238. Powiśle Dzierzgoń 0 - 5 Czarni Nakło nad Notecią
239. Jurand Lasowice 2 - 4 Olimpia Grudziądz
240. Promień Kowalewo 1 - 4 Brda Bydgoszcz




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE