POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




IV liga - grupa Elbląg, Bydgoszcz, Toruń - sezon 1998/1999



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Promień Kowalewo 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Brda Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Olimpia Grudziądz 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Czarni Nakło nad Notecią 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Legia Chełmża 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Polonia Elbląg 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Rodło Kwidzyn 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Pomezania Malbork 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Pomowiec Kijewo Królewskie 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Kasztelan Papowo Biskupie 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Unia Janikowo 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Chojniczanka Chojnice 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Zawisza Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Powiśle Dzierzgoń 0 0 0 0 0 0 - 0
15. Jurand Lasowice 0 0 0 0 0 0 - 0
16. Wda Świecie 0 0 0 0 0 0 - 0

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Promień Kowalewo - Pomezania Malbork
2. Jurand Lasowice - Brda Bydgoszcz
3. Powiśle Dzierzgoń - Olimpia Grudziądz
4. Zawisza Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią
5. Chojniczanka Chojnice - Legia Chełmża
6. Unia Janikowo - Polonia Elbląg
7. Kasztelan Papowo Biskupie - Rodło Kwidzyn
8. Pomowiec Kijewo Królewskie - Wda Świecie
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Pomezania Malbork - Wda Świecie
10. Rodło Kwidzyn - Pomowiec Kijewo Królewskie
11. Polonia Elbląg - Kasztelan Papowo Biskupie
12. Legia Chełmża - Unia Janikowo
13. Czarni Nakło nad Notecią - Chojniczanka Chojnice
14. Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz
15. Brda Bydgoszcz - Powiśle Dzierzgoń
16. Promień Kowalewo - Jurand Lasowice
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Jurand Lasowice - Pomezania Malbork
18. Powiśle Dzierzgoń - Promień Kowalewo
19. Zawisza Bydgoszcz - Brda Bydgoszcz
20. Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
21. Unia Janikowo - Czarni Nakło nad Notecią
22. Kasztelan Papowo Biskupie - Legia Chełmża
23. Pomowiec Kijewo Królewskie - Polonia Elbląg
24. Wda Świecie - Rodło Kwidzyn
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Pomezania Malbork - Rodło Kwidzyn
26. Polonia Elbląg - Wda Świecie
27. Legia Chełmża - Pomowiec Kijewo Królewskie
28. Czarni Nakło nad Notecią - Kasztelan Papowo Biskupie
29. Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo
30. Brda Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice
31. Promień Kowalewo - Zawisza Bydgoszcz
32. Jurand Lasowice - Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Powiśle Dzierzgoń - Pomezania Malbork
34. Zawisza Bydgoszcz - Jurand Lasowice
35. Chojniczanka Chojnice - Promień Kowalewo
36. Unia Janikowo - Brda Bydgoszcz
37. Kasztelan Papowo Biskupie - Olimpia Grudziądz
38. Pomowiec Kijewo Królewskie - Czarni Nakło nad Notecią
39. Wda Świecie - Legia Chełmża
40. Rodło Kwidzyn - Polonia Elbląg
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Pomezania Malbork - Polonia Elbląg
42. Legia Chełmża - Rodło Kwidzyn
43. Czarni Nakło nad Notecią - Wda Świecie
44. Olimpia Grudziądz - Pomowiec Kijewo Królewskie
45. Brda Bydgoszcz - Kasztelan Papowo Biskupie
46. Promień Kowalewo - Unia Janikowo
47. Jurand Lasowice - Chojniczanka Chojnice
48. Powiśle Dzierzgoń - Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Zawisza Bydgoszcz - Pomezania Malbork
50. Chojniczanka Chojnice - Powiśle Dzierzgoń
51. Unia Janikowo - Jurand Lasowice
52. Kasztelan Papowo Biskupie - Promień Kowalewo
53. Pomowiec Kijewo Królewskie - Brda Bydgoszcz
54. Wda Świecie - Olimpia Grudziądz
55. Rodło Kwidzyn - Czarni Nakło nad Notecią
56. Polonia Elbląg - Legia Chełmża
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Pomezania Malbork - Legia Chełmża
58. Czarni Nakło nad Notecią - Polonia Elbląg
59. Olimpia Grudziądz - Rodło Kwidzyn
60. Brda Bydgoszcz - Wda Świecie
61. Promień Kowalewo - Pomowiec Kijewo Królewskie
62. Jurand Lasowice - Kasztelan Papowo Biskupie
63. Powiśle Dzierzgoń - Unia Janikowo
64. Zawisza Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Chojniczanka Chojnice - Pomezania Malbork
66. Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz
67. Kasztelan Papowo Biskupie - Powiśle Dzierzgoń
68. Pomowiec Kijewo Królewskie - Jurand Lasowice
69. Wda Świecie - Promień Kowalewo
70. Rodło Kwidzyn - Brda Bydgoszcz
71. Polonia Elbląg - Olimpia Grudziądz
72. Legia Chełmża - Czarni Nakło nad Notecią
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Pomezania Malbork - Czarni Nakło nad Notecią
74. Olimpia Grudziądz - Legia Chełmża
75. Brda Bydgoszcz - Polonia Elbląg
76. Promień Kowalewo - Rodło Kwidzyn
77. Jurand Lasowice - Wda Świecie
78. Powiśle Dzierzgoń - Pomowiec Kijewo Królewskie
79. Zawisza Bydgoszcz - Kasztelan Papowo Biskupie
80. Chojniczanka Chojnice - Unia Janikowo
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Unia Janikowo - Pomezania Malbork
82. Kasztelan Papowo Biskupie - Chojniczanka Chojnice
83. Pomowiec Kijewo Królewskie - Zawisza Bydgoszcz
84. Wda Świecie - Powiśle Dzierzgoń
85. Rodło Kwidzyn - Jurand Lasowice
86. Polonia Elbląg - Promień Kowalewo
87. Legia Chełmża - Brda Bydgoszcz
88. Czarni Nakło nad Notecią - Olimpia Grudziądz
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Pomezania Malbork - Olimpia Grudziądz
90. Brda Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią
91. Promień Kowalewo - Legia Chełmża
92. Jurand Lasowice - Polonia Elbląg
93. Powiśle Dzierzgoń - Rodło Kwidzyn
94. Zawisza Bydgoszcz - Wda Świecie
95. Chojniczanka Chojnice - Pomowiec Kijewo Królewskie
96. Unia Janikowo - Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Kasztelan Papowo Biskupie - Pomezania Malbork
98. Pomowiec Kijewo Królewskie - Unia Janikowo
99. Wda Świecie - Chojniczanka Chojnice
100. Rodło Kwidzyn - Zawisza Bydgoszcz
101. Polonia Elbląg - Powiśle Dzierzgoń
102. Legia Chełmża - Jurand Lasowice
103. Czarni Nakło nad Notecią - Promień Kowalewo
104. Olimpia Grudziądz - Brda Bydgoszcz
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Pomezania Malbork - Brda Bydgoszcz
106. Promień Kowalewo - Olimpia Grudziądz
107. Jurand Lasowice - Czarni Nakło nad Notecią
108. Powiśle Dzierzgoń - Legia Chełmża
109. Zawisza Bydgoszcz - Polonia Elbląg
110. Chojniczanka Chojnice - Rodło Kwidzyn
111. Unia Janikowo - Wda Świecie
112. Kasztelan Papowo Biskupie - Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Pomowiec Kijewo Królewskie - Pomezania Malbork
114. Wda Świecie - Kasztelan Papowo Biskupie
115. Rodło Kwidzyn - Unia Janikowo
116. Polonia Elbląg - Chojniczanka Chojnice
117. Legia Chełmża - Zawisza Bydgoszcz
118. Czarni Nakło nad Notecią - Powiśle Dzierzgoń
119. Olimpia Grudziądz - Jurand Lasowice
120. Brda Bydgoszcz - Promień Kowalewo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Pomezania Malbork - Promień Kowalewo
122. Brda Bydgoszcz - Jurand Lasowice
123. Olimpia Grudziądz - Powiśle Dzierzgoń
124. Czarni Nakło nad Notecią - Zawisza Bydgoszcz
125. Legia Chełmża - Chojniczanka Chojnice
126. Polonia Elbląg - Unia Janikowo
127. Rodło Kwidzyn - Kasztelan Papowo Biskupie
128. Wda Świecie - Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Wda Świecie - Pomezania Malbork
130. Pomowiec Kijewo Królewskie - Rodło Kwidzyn
131. Kasztelan Papowo Biskupie - Polonia Elbląg
132. Unia Janikowo - Legia Chełmża
133. Chojniczanka Chojnice - Czarni Nakło nad Notecią
134. Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz
135. Powiśle Dzierzgoń - Brda Bydgoszcz
136. Jurand Lasowice - Promień Kowalewo
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Pomezania Malbork - Jurand Lasowice
138. Promień Kowalewo - Powiśle Dzierzgoń
139. Brda Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz
140. Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
141. Czarni Nakło nad Notecią - Unia Janikowo
142. Legia Chełmża - Kasztelan Papowo Biskupie
143. Polonia Elbląg - Pomowiec Kijewo Królewskie
144. Rodło Kwidzyn - Wda Świecie
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Rodło Kwidzyn - Pomezania Malbork
146. Wda Świecie - Polonia Elbląg
147. Pomowiec Kijewo Królewskie - Legia Chełmża
148. Kasztelan Papowo Biskupie - Czarni Nakło nad Notecią
149. Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz
150. Chojniczanka Chojnice - Brda Bydgoszcz
151. Zawisza Bydgoszcz - Promień Kowalewo
152. Powiśle Dzierzgoń - Jurand Lasowice
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Pomezania Malbork - Powiśle Dzierzgoń
154. Jurand Lasowice - Zawisza Bydgoszcz
155. Promień Kowalewo - Chojniczanka Chojnice
156. Brda Bydgoszcz - Unia Janikowo
157. Olimpia Grudziądz - Kasztelan Papowo Biskupie
158. Czarni Nakło nad Notecią - Pomowiec Kijewo Królewskie
159. Legia Chełmża - Wda Świecie
160. Polonia Elbląg - Rodło Kwidzyn
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Polonia Elbląg - Pomezania Malbork
162. Rodło Kwidzyn - Legia Chełmża
163. Wda Świecie - Czarni Nakło nad Notecią
164. Pomowiec Kijewo Królewskie - Olimpia Grudziądz
165. Kasztelan Papowo Biskupie - Brda Bydgoszcz
166. Unia Janikowo - Promień Kowalewo
167. Chojniczanka Chojnice - Jurand Lasowice
168. Zawisza Bydgoszcz - Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Pomezania Malbork - Zawisza Bydgoszcz
170. Powiśle Dzierzgoń - Chojniczanka Chojnice
171. Jurand Lasowice - Unia Janikowo
172. Promień Kowalewo - Kasztelan Papowo Biskupie
173. Brda Bydgoszcz - Pomowiec Kijewo Królewskie
174. Olimpia Grudziądz - Wda Świecie
175. Czarni Nakło nad Notecią - Rodło Kwidzyn
176. Legia Chełmża - Polonia Elbląg
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Legia Chełmża - Pomezania Malbork
178. Polonia Elbląg - Czarni Nakło nad Notecią
179. Rodło Kwidzyn - Olimpia Grudziądz
180. Wda Świecie - Brda Bydgoszcz
181. Pomowiec Kijewo Królewskie - Promień Kowalewo
182. Kasztelan Papowo Biskupie - Jurand Lasowice
183. Unia Janikowo - Powiśle Dzierzgoń
184. Chojniczanka Chojnice - Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Pomezania Malbork - Chojniczanka Chojnice
186. Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo
187. Powiśle Dzierzgoń - Kasztelan Papowo Biskupie
188. Jurand Lasowice - Pomowiec Kijewo Królewskie
189. Promień Kowalewo - Wda Świecie
190. Brda Bydgoszcz - Rodło Kwidzyn
191. Olimpia Grudziądz - Polonia Elbląg
192. Czarni Nakło nad Notecią - Legia Chełmża
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Czarni Nakło nad Notecią - Pomezania Malbork
194. Legia Chełmża - Olimpia Grudziądz
195. Polonia Elbląg - Brda Bydgoszcz
196. Rodło Kwidzyn - Promień Kowalewo
197. Wda Świecie - Jurand Lasowice
198. Pomowiec Kijewo Królewskie - Powiśle Dzierzgoń
199. Kasztelan Papowo Biskupie - Zawisza Bydgoszcz
200. Unia Janikowo - Chojniczanka Chojnice
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Pomezania Malbork - Unia Janikowo
202. Chojniczanka Chojnice - Kasztelan Papowo Biskupie
203. Zawisza Bydgoszcz - Pomowiec Kijewo Królewskie
204. Powiśle Dzierzgoń - Wda Świecie
205. Jurand Lasowice - Rodło Kwidzyn
206. Promień Kowalewo - Polonia Elbląg
207. Brda Bydgoszcz - Legia Chełmża
208. Olimpia Grudziądz - Czarni Nakło nad Notecią
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Olimpia Grudziądz - Pomezania Malbork
210. Czarni Nakło nad Notecią - Brda Bydgoszcz
211. Legia Chełmża - Promień Kowalewo
212. Polonia Elbląg - Jurand Lasowice
213. Rodło Kwidzyn - Powiśle Dzierzgoń
214. Wda Świecie - Zawisza Bydgoszcz
215. Pomowiec Kijewo Królewskie - Chojniczanka Chojnice
216. Kasztelan Papowo Biskupie - Unia Janikowo
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Pomezania Malbork - Kasztelan Papowo Biskupie
218. Unia Janikowo - Pomowiec Kijewo Królewskie
219. Chojniczanka Chojnice - Wda Świecie
220. Zawisza Bydgoszcz - Rodło Kwidzyn
221. Powiśle Dzierzgoń - Polonia Elbląg
222. Jurand Lasowice - Legia Chełmża
223. Promień Kowalewo - Czarni Nakło nad Notecią
224. Brda Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Brda Bydgoszcz - Pomezania Malbork
226. Olimpia Grudziądz - Promień Kowalewo
227. Czarni Nakło nad Notecią - Jurand Lasowice
228. Legia Chełmża - Powiśle Dzierzgoń
229. Polonia Elbląg - Zawisza Bydgoszcz
230. Rodło Kwidzyn - Chojniczanka Chojnice
231. Wda Świecie - Unia Janikowo
232. Pomowiec Kijewo Królewskie - Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Pomezania Malbork - Pomowiec Kijewo Królewskie
234. Kasztelan Papowo Biskupie - Wda Świecie
235. Unia Janikowo - Rodło Kwidzyn
236. Chojniczanka Chojnice - Polonia Elbląg
237. Zawisza Bydgoszcz - Legia Chełmża
238. Powiśle Dzierzgoń - Czarni Nakło nad Notecią
239. Jurand Lasowice - Olimpia Grudziądz
240. Promień Kowalewo - Brda Bydgoszcz
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04