MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




III liga - sezon 1995/1996



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Elana Toruń 3 9 3 0 0 17 - 0
2. Chemik Bydgoszcz 3 9 3 0 0 8 - 3
3. Lechia Gdańsk 3 9 3 0 0 7 - 2
4. Arka Gdynia 4 7 2 1 1 9 - 5
5. Wisła Tczew 3 6 2 0 1 6 - 5
6. Polonia Elbląg 3 5 1 2 0 2 - 1
7. Brda Bydgoszcz 3 4 1 1 1 3 - 1
8. Gryf Wejherowo 3 4 1 1 1 4 - 3
9. Goplania Inowrocław 3 4 1 1 1 5 - 5
10. Gryf 95 Słupsk 3 4 1 1 1 4 - 4
11. Legia Chełmża 3 4 1 1 1 4 - 5
12. Pogoń Lębork 4 4 1 1 2 4 - 9
13. Wda Świecie 3 3 1 0 2 4 - 5
14. Gedania Gdańsk 3 3 1 0 2 2 - 4
15. Kaszubia Kościerzyna 3 2 0 2 1 2 - 3
16. Rodło Kwidzyn 3 1 0 1 2 0 - 2
17. Olimpia Grudziądz 3 0 0 0 3 3 - 8
18. Stal Jezierzyce 3 0 0 0 3 1 - 20
Ostatni komentarz dodał Bar281 15.01.2011, 21:14:29



Kolejka 1 - 29/30. lipca 1995 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Wisła Tczew 5 - 4 Goplania Inowrocław
2. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Chemik Bydgoszcz
3. Legia Chełmża 1 - 1 Gryf 95 Słupsk
4. Olimpia Grudziądz 1 - 2 Lechia Gdańsk
5. Gryf Wejherowo 1 - 1 Arka Gdynia
6. Gedania Gdańsk 2 - 0 Wda Świecie
7. Stal Jezierzyce 0 - 10 Elana Toruń
8. Brda Bydgoszcz 0 - 0 Polonia Elbląg
9. Pogoń Lębork 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 2 - 5/6. sierpnia 1995 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Goplania Inowrocław 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
11. Polonia Elbląg 1 - 0 Pogoń Lębork
12. Elana Toruń 1 - 0 Brda Bydgoszcz
13. Wda Świecie 4 - 0 Stal Jezierzyce
14. Arka Gdynia 1 - 0 Gedania Gdańsk
15. Lechia Gdańsk 2 - 1 Gryf Wejherowo
16. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Olimpia Grudziądz
17. Chemik Bydgoszcz 4 - 2 Legia Chełmża
18. Wisła Tczew 1 - 0 Rodło Kwidzyn
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Goplania Inowrocław
20. Legia Chełmża 1 - 0 Wisła Tczew
21. Olimpia Grudziądz 1 - 3 Chemik Bydgoszcz
22. Gryf Wejherowo 2 - 0 Gryf 95 Słupsk
23. Gedania Gdańsk 0 - 3 Lechia Gdańsk
24. Stal Jezierzyce 1 - 6 Arka Gdynia
25. Brda Bydgoszcz 3 - 0 Wda Świecie
26. Pogoń Lębork 0 - 6 Elana Toruń
27. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Polonia Elbląg
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Goplania Inowrocław - Polonia Elbląg
29. Elana Toruń - Kaszubia Kościerzyna
30. Wda Świecie - Pogoń Lębork
31. Arka Gdynia - Brda Bydgoszcz
32. Lechia Gdańsk - Stal Jezierzyce
33. Gryf 95 Słupsk - Gedania Gdańsk
34. Chemik Bydgoszcz - Gryf Wejherowo
35. Wisła Tczew - Olimpia Grudziądz
36. Rodło Kwidzyn - Legia Chełmża
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Legia Chełmża - Goplania Inowrocław
38. Olimpia Grudziądz - Rodło Kwidzyn
39. Gryf Wejherowo - Wisła Tczew
40. Gedania Gdańsk - Chemik Bydgoszcz
41. Stal Jezierzyce - Gryf 95 Słupsk
42. Brda Bydgoszcz - Lechia Gdańsk
43. Pogoń Lębork 3 - 1 Arka Gdynia
44. Kaszubia Kościerzyna - Wda Świecie
45. Polonia Elbląg - Elana Toruń
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Goplania Inowrocław - Elana Toruń
47. Wda Świecie - Polonia Elbląg
48. Arka Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
49. Lechia Gdańsk - Pogoń Lębork
50. Gryf 95 Słupsk - Brda Bydgoszcz
51. Chemik Bydgoszcz - Stal Jezierzyce
52. Wisła Tczew - Gedania Gdańsk
53. Rodło Kwidzyn - Gryf Wejherowo
54. Legia Chełmża - Olimpia Grudziądz
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Olimpia Grudziądz - Goplania Inowrocław
56. Gryf Wejherowo - Legia Chełmża
57. Gedania Gdańsk - Rodło Kwidzyn
58. Stal Jezierzyce - Wisła Tczew
59. Brda Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz
60. Pogoń Lębork - Gryf 95 Słupsk
61. Kaszubia Kościerzyna - Lechia Gdańsk
62. Polonia Elbląg - Arka Gdynia
63. Elana Toruń - Wda Świecie
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Goplania Inowrocław - Wda Świecie
65. Arka Gdynia - Elana Toruń
66. Lechia Gdańsk - Polonia Elbląg
67. Gryf 95 Słupsk - Kaszubia Kościerzyna
68. Chemik Bydgoszcz - Pogoń Lębork
69. Wisła Tczew - Brda Bydgoszcz
70. Rodło Kwidzyn - Stal Jezierzyce
71. Legia Chełmża - Gedania Gdańsk
72. Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Gryf Wejherowo - Goplania Inowrocław
74. Gedania Gdańsk - Olimpia Grudziądz
75. Stal Jezierzyce - Legia Chełmża
76. Brda Bydgoszcz - Rodło Kwidzyn
77. Pogoń Lębork - Wisła Tczew
78. Kaszubia Kościerzyna - Chemik Bydgoszcz
79. Polonia Elbląg - Gryf 95 Słupsk
80. Elana Toruń - Lechia Gdańsk
81. Wda Świecie - Arka Gdynia
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Goplania Inowrocław - Arka Gdynia
83. Lechia Gdańsk - Wda Świecie
84. Gryf 95 Słupsk - Elana Toruń
85. Chemik Bydgoszcz - Polonia Elbląg
86. Wisła Tczew - Kaszubia Kościerzyna
87. Rodło Kwidzyn - Pogoń Lębork
88. Legia Chełmża - Brda Bydgoszcz
89. Olimpia Grudziądz - Stal Jezierzyce
90. Gryf Wejherowo - Gedania Gdańsk
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Gedania Gdańsk - Goplania Inowrocław
92. Stal Jezierzyce - Gryf Wejherowo
93. Brda Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz
94. Pogoń Lębork - Legia Chełmża
95. Kaszubia Kościerzyna - Rodło Kwidzyn
96. Polonia Elbląg - Wisła Tczew
97. Elana Toruń - Chemik Bydgoszcz
98. Wda Świecie - Gryf 95 Słupsk
99. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Goplania Inowrocław - Lechia Gdańsk
101. Gryf 95 Słupsk - Arka Gdynia
102. Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie
103. Wisła Tczew - Elana Toruń
104. Rodło Kwidzyn - Polonia Elbląg
105. Legia Chełmża - Kaszubia Kościerzyna
106. Olimpia Grudziądz - Pogoń Lębork
107. Gryf Wejherowo - Brda Bydgoszcz
108. Gedania Gdańsk - Stal Jezierzyce
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Stal Jezierzyce - Goplania Inowrocław
110. Brda Bydgoszcz - Gedania Gdańsk
111. Pogoń Lębork - Gryf Wejherowo
112. Kaszubia Kościerzyna - Olimpia Grudziądz
113. Polonia Elbląg - Legia Chełmża
114. Elana Toruń - Rodło Kwidzyn
115. Wda Świecie - Wisła Tczew
116. Arka Gdynia - Chemik Bydgoszcz
117. Lechia Gdańsk - Gryf 95 Słupsk
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Goplania Inowrocław - Gryf 95 Słupsk
119. Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk
120. Wisła Tczew - Arka Gdynia
121. Rodło Kwidzyn - Wda Świecie
122. Legia Chełmża - Elana Toruń
123. Olimpia Grudziądz - Polonia Elbląg
124. Gryf Wejherowo - Kaszubia Kościerzyna
125. Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork
126. Stal Jezierzyce - Brda Bydgoszcz
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Brda Bydgoszcz - Goplania Inowrocław
128. Pogoń Lębork - Stal Jezierzyce
129. Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk
130. Polonia Elbląg - Gryf Wejherowo
131. Elana Toruń - Olimpia Grudziądz
132. Wda Świecie - Legia Chełmża
133. Arka Gdynia - Rodło Kwidzyn
134. Lechia Gdańsk - Wisła Tczew
135. Gryf 95 Słupsk - Chemik Bydgoszcz
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Goplania Inowrocław - Chemik Bydgoszcz
137. Wisła Tczew - Gryf 95 Słupsk
138. Rodło Kwidzyn - Lechia Gdańsk
139. Legia Chełmża - Arka Gdynia
140. Olimpia Grudziądz - Wda Świecie
141. Gryf Wejherowo - Elana Toruń
142. Gedania Gdańsk - Polonia Elbląg
143. Stal Jezierzyce - Kaszubia Kościerzyna
144. Brda Bydgoszcz - Pogoń Lębork
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Pogoń Lębork - Goplania Inowrocław
146. Kaszubia Kościerzyna - Brda Bydgoszcz
147. Polonia Elbląg - Stal Jezierzyce
148. Elana Toruń - Gedania Gdańsk
149. Wda Świecie - Gryf Wejherowo
150. Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz
151. Lechia Gdańsk - Legia Chełmża
152. Gryf 95 Słupsk - Rodło Kwidzyn
153. Chemik Bydgoszcz - Wisła Tczew
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Goplania Inowrocław - Wisła Tczew
155. Chemik Bydgoszcz - Rodło Kwidzyn
156. Gryf 95 Słupsk - Legia Chełmża
157. Lechia Gdańsk - Olimpia Grudziądz
158. Arka Gdynia - Gryf Wejherowo
159. Wda Świecie - Gedania Gdańsk
160. Elana Toruń - Stal Jezierzyce
161. Polonia Elbląg - Brda Bydgoszcz
162. Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Kaszubia Kościerzyna - Goplania Inowrocław
164. Pogoń Lębork - Polonia Elbląg
165. Brda Bydgoszcz - Elana Toruń
166. Stal Jezierzyce - Wda Świecie
167. Gedania Gdańsk - Arka Gdynia
168. Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk
169. Olimpia Grudziądz - Gryf 95 Słupsk
170. Legia Chełmża - Chemik Bydgoszcz
171. Rodło Kwidzyn - Wisła Tczew
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Goplania Inowrocław - Rodło Kwidzyn
173. Wisła Tczew - Legia Chełmża
174. Chemik Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz
175. Gryf 95 Słupsk - Gryf Wejherowo
176. Lechia Gdańsk - Gedania Gdańsk
177. Arka Gdynia - Stal Jezierzyce
178. Wda Świecie - Brda Bydgoszcz
179. Elana Toruń - Pogoń Lębork
180. Polonia Elbląg - Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Polonia Elbląg - Goplania Inowrocław
182. Kaszubia Kościerzyna - Elana Toruń
183. Pogoń Lębork - Wda Świecie
184. Brda Bydgoszcz - Arka Gdynia
185. Stal Jezierzyce - Lechia Gdańsk
186. Gedania Gdańsk - Gryf 95 Słupsk
187. Gryf Wejherowo - Chemik Bydgoszcz
188. Olimpia Grudziądz - Wisła Tczew
189. Legia Chełmża - Rodło Kwidzyn
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Goplania Inowrocław - Legia Chełmża
191. Rodło Kwidzyn - Olimpia Grudziądz
192. Wisła Tczew - Gryf Wejherowo
193. Chemik Bydgoszcz - Gedania Gdańsk
194. Gryf 95 Słupsk - Stal Jezierzyce
195. Lechia Gdańsk - Brda Bydgoszcz
196. Arka Gdynia - Pogoń Lębork
197. Wda Świecie - Kaszubia Kościerzyna
198. Elana Toruń - Polonia Elbląg
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Elana Toruń - Goplania Inowrocław
200. Polonia Elbląg - Wda Świecie
201. Kaszubia Kościerzyna - Arka Gdynia
202. Pogoń Lębork - Lechia Gdańsk
203. Brda Bydgoszcz - Gryf 95 Słupsk
204. Stal Jezierzyce - Chemik Bydgoszcz
205. Gedania Gdańsk - Wisła Tczew
206. Gryf Wejherowo - Rodło Kwidzyn
207. Olimpia Grudziądz - Legia Chełmża
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Goplania Inowrocław - Olimpia Grudziądz
209. Legia Chełmża - Gryf Wejherowo
210. Rodło Kwidzyn - Gedania Gdańsk
211. Wisła Tczew - Stal Jezierzyce
212. Chemik Bydgoszcz - Brda Bydgoszcz
213. Gryf 95 Słupsk - Pogoń Lębork
214. Lechia Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
215. Arka Gdynia - Polonia Elbląg
216. Wda Świecie - Elana Toruń
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Wda Świecie - Goplania Inowrocław
218. Elana Toruń - Arka Gdynia
219. Polonia Elbląg - Lechia Gdańsk
220. Kaszubia Kościerzyna - Gryf 95 Słupsk
221. Pogoń Lębork - Chemik Bydgoszcz
222. Brda Bydgoszcz - Wisła Tczew
223. Stal Jezierzyce - Rodło Kwidzyn
224. Gedania Gdańsk - Legia Chełmża
225. Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziądz
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Goplania Inowrocław - Gryf Wejherowo
227. Olimpia Grudziądz - Gedania Gdańsk
228. Legia Chełmża - Stal Jezierzyce
229. Rodło Kwidzyn - Brda Bydgoszcz
230. Wisła Tczew - Pogoń Lębork
231. Chemik Bydgoszcz - Kaszubia Kościerzyna
232. Gryf 95 Słupsk - Polonia Elbląg
233. Lechia Gdańsk - Elana Toruń
234. Arka Gdynia - Wda Świecie
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Arka Gdynia - Goplania Inowrocław
236. Wda Świecie - Lechia Gdańsk
237. Elana Toruń - Gryf 95 Słupsk
238. Polonia Elbląg - Chemik Bydgoszcz
239. Kaszubia Kościerzyna - Wisła Tczew
240. Pogoń Lębork - Rodło Kwidzyn
241. Brda Bydgoszcz - Legia Chełmża
242. Stal Jezierzyce - Olimpia Grudziądz
243. Gedania Gdańsk - Gryf Wejherowo
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Goplania Inowrocław - Gedania Gdańsk
245. Gryf Wejherowo - Stal Jezierzyce
246. Olimpia Grudziądz - Brda Bydgoszcz
247. Legia Chełmża - Pogoń Lębork
248. Rodło Kwidzyn - Kaszubia Kościerzyna
249. Wisła Tczew - Polonia Elbląg
250. Chemik Bydgoszcz - Elana Toruń
251. Gryf 95 Słupsk - Wda Świecie
252. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Lechia Gdańsk - Goplania Inowrocław
254. Arka Gdynia - Gryf 95 Słupsk
255. Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz
256. Elana Toruń - Wisła Tczew
257. Polonia Elbląg - Rodło Kwidzyn
258. Kaszubia Kościerzyna - Legia Chełmża
259. Pogoń Lębork - Olimpia Grudziądz
260. Brda Bydgoszcz - Gryf Wejherowo
261. Stal Jezierzyce - Gedania Gdańsk
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Goplania Inowrocław - Stal Jezierzyce
263. Gedania Gdańsk - Brda Bydgoszcz
264. Gryf Wejherowo - Pogoń Lębork
265. Olimpia Grudziądz - Kaszubia Kościerzyna
266. Legia Chełmża - Polonia Elbląg
267. Rodło Kwidzyn - Elana Toruń
268. Wisła Tczew - Wda Świecie
269. Chemik Bydgoszcz - Arka Gdynia
270. Gryf 95 Słupsk - Lechia Gdańsk
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Gryf 95 Słupsk - Goplania Inowrocław
272. Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz
273. Arka Gdynia - Wisła Tczew
274. Wda Świecie - Rodło Kwidzyn
275. Elana Toruń - Legia Chełmża
276. Polonia Elbląg - Olimpia Grudziądz
277. Kaszubia Kościerzyna - Gryf Wejherowo
278. Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk
279. Brda Bydgoszcz - Stal Jezierzyce
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Goplania Inowrocław - Brda Bydgoszcz
281. Stal Jezierzyce - Pogoń Lębork
282. Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
283. Gryf Wejherowo - Polonia Elbląg
284. Olimpia Grudziądz - Elana Toruń
285. Legia Chełmża - Wda Świecie
286. Rodło Kwidzyn - Arka Gdynia
287. Wisła Tczew - Lechia Gdańsk
288. Chemik Bydgoszcz - Gryf 95 Słupsk
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Chemik Bydgoszcz - Goplania Inowrocław
290. Gryf 95 Słupsk - Wisła Tczew
291. Lechia Gdańsk - Rodło Kwidzyn
292. Arka Gdynia - Legia Chełmża
293. Wda Świecie - Olimpia Grudziądz
294. Elana Toruń - Gryf Wejherowo
295. Polonia Elbląg - Gedania Gdańsk
296. Kaszubia Kościerzyna - Stal Jezierzyce
297. Pogoń Lębork - Brda Bydgoszcz
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Goplania Inowrocław - Pogoń Lębork
299. Brda Bydgoszcz - Kaszubia Kościerzyna
300. Stal Jezierzyce - Polonia Elbląg
301. Gedania Gdańsk - Elana Toruń
302. Gryf Wejherowo - Wda Świecie
303. Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia
304. Legia Chełmża - Lechia Gdańsk
305. Rodło Kwidzyn - Gryf 95 Słupsk
306. Wisła Tczew - Chemik Bydgoszcz




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE