Kolejka 1 - 4/5. września 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Oruński KP |
6 - 3 |
Wisła Gdańsk |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 2 |
Torpedo Sopot |
|
Champion II Gdańsk |
1 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
|
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 3 |
Parafialny KS Stogi |
|
Jantar Sopot |
3 - 3 |
Orzeł Jasień |
|
Kamionka Sopot |
3 - 2 |
Morena Gdańsk |
|
Kolejka 2 - 11/12. września 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Gdańsk |
0 - 2 |
Morena Gdańsk |
|
Orzeł Jasień |
4 - 0 |
Kamionka Sopot |
|
Parafialny KS Stogi |
2 - 0 |
Jantar Sopot |
|
Lechia II Gdańsk |
4 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Torpedo Sopot |
4 - 4 |
Champion II Gdańsk |
|
Oruński KP |
2 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Kolejka 3 - 18/19. września 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 2 |
Wisła Gdańsk |
|
Champion II Gdańsk |
1 - 0 |
Oruński KP |
|
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 0 |
Torpedo Sopot |
|
Jantar Sopot |
4 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
2 - 6 |
Parafialny KS Stogi |
|
Morena Gdańsk |
1 - 2 |
Orzeł Jasień |
|
Kolejka 4 - 25/26. września 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Gdańsk |
0 - 2 |
Orzeł Jasień |
|
Parafialny KS Stogi |
4 - 2 |
Morena Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
4 - 0 |
Kamionka Sopot |
|
Torpedo Sopot |
0 - 7 |
Jantar Sopot |
|
Oruński KP |
2 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 0 |
Champion II Gdańsk |
|
vo |
Kolejka 5 - 2/3. października 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion II Gdańsk |
2 - 0 |
Wisła Gdańsk |
|
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Jantar Sopot |
5 - 3 |
Oruński KP |
|
Kamionka Sopot |
0 - 3 |
Torpedo Sopot |
|
Morena Gdańsk |
4 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
|
Orzeł Jasień |
1 - 3 |
Parafialny KS Stogi |
|
Kolejka 6 - 9/10. października 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Gdańsk |
2 - 2 |
Parafialny KS Stogi |
|
Lechia II Gdańsk |
4 - 0 |
Orzeł Jasień |
|
Torpedo Sopot |
0 - 4 |
Morena Gdańsk |
|
Oruński KP |
7 - 0 |
Kamionka Sopot |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 0 |
Jantar Sopot |
|
Champion II Gdańsk |
2 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Kolejka 7 - 16/17. października 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 1 |
Wisła Gdańsk |
|
Jantar Sopot |
5 - 2 |
Champion II Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
1 - 7 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Morena Gdańsk |
1 - 5 |
Oruński KP |
|
Orzeł Jasień |
3 - 1 |
Torpedo Sopot |
|
Parafialny KS Stogi |
0 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
|
Kolejka 8 - 23/24. października 2004 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Wisła Gdańsk |
0 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
|
Torpedo Sopot |
0 - 2 |
Parafialny KS Stogi |
|
Oruński KP |
5 - 0 |
Orzeł Jasień |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 0 |
Morena Gdańsk |
|
Champion II Gdańsk |
1 - 7 |
Kamionka Sopot |
|
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 5 |
Jantar Sopot |
|
Kolejka 9 - 30. października 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Sopot |
4 - 1 |
Wisła Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
3 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
0 - 3 |
Champion II Gdańsk |
|
vo |
Orzeł Jasień |
0 - 6 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Parafialny KS Stogi |
2 - 3 |
Oruński KP |
|
Lechia II Gdańsk |
8 - 0 |
Torpedo Sopot |
|
Kolejka 10 - 6/7. listopada 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Gdańsk |
2 - 1 |
Torpedo Sopot |
30 kwietnia 2005
30.04 - 13:00 |
Oruński KP |
2 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 0 |
Parafialny KS Stogi |
|
Champion II Gdańsk |
2 - 2 |
Orzeł Jasień |
|
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 3 |
Morena Gdańsk |
|
Jantar Sopot |
2 - 1 |
Kamionka Sopot |
|
Kolejka 11 - 11. listopada 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kamionka Sopot |
1 - 5 |
Wisła Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
1 - 6 |
Jantar Sopot |
|
Orzeł Jasień |
0 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Parafialny KS Stogi |
2 - 5 |
Champion II Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
4 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Torpedo Sopot |
1 - 12 |
Oruński KP |
|
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Gdańsk |
1 - 6 |
Oruński KP |
2 kwietnia 2005
2.04 - 13:30 |
Torpedo Sopot |
0 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
18 maja 2005
18.05 - 18:00 |
Lechia II Gdańsk |
9 - 0 |
Champion II Gdańsk |
30 kwietnia 2005
30.04 - 17:00 |
Parafialny KS Stogi |
3 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
30 kwietnia 2005
30.04 - 17:00 |
Orzeł Jasień |
0 - 2 |
Jantar Sopot |
30 kwietnia 2005
30.04 - 17:00 |
Morena Gdańsk |
6 - 1 |
Kamionka Sopot |
30 kwietnia 2005
30.04 - 17:00 |
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
2 - 0 |
Wisła Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
1 - 3 |
Orzeł Jasień |
|
Jantar Sopot |
3 - 1 |
Parafialny KS Stogi |
|
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
|
Champion II Gdańsk |
0 - 1 |
Torpedo Sopot |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 4 |
Oruński KP |
|
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Gdańsk |
2 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Oruński KP |
4 - 0 |
Champion II Gdańsk |
|
Torpedo Sopot |
0 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
1 - 0 |
Jantar Sopot |
|
Parafialny KS Stogi |
3 - 2 |
Kamionka Sopot |
|
Orzeł Jasień |
1 - 2 |
Morena Gdańsk |
|
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Jasień |
3 - 1 |
Wisła Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
1 - 0 |
Parafialny KS Stogi |
|
Kamionka Sopot |
3 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
|
Jantar Sopot |
4 - 3 |
Torpedo Sopot |
|
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 3 |
Oruński KP |
|
Champion II Gdańsk |
1 - 6 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Kolejka 16 - 3. maja 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Gdańsk |
0 - 0 |
Champion II Gdańsk |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Oruński KP |
2 - 2 |
Jantar Sopot |
|
Torpedo Sopot |
5 - 2 |
Kamionka Sopot |
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 1 |
Morena Gdańsk |
|
Parafialny KS Stogi |
3 - 2 |
Orzeł Jasień |
|
Kolejka 17 - 7/8. maja 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Parafialny KS Stogi |
1 - 1 |
Wisła Gdańsk |
|
Orzeł Jasień |
1 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
6 - 1 |
Torpedo Sopot |
|
Kamionka Sopot |
0 - 3 |
Oruński KP |
|
vo |
Jantar Sopot |
0 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 1 |
Champion II Gdańsk |
|
Kolejka 18 - 14/15. maja 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Gdańsk |
4 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Champion II Gdańsk |
0 - 4 |
Jantar Sopot |
|
vo |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 1 |
Kamionka Sopot |
|
Oruński KP |
3 - 4 |
Morena Gdańsk |
|
Torpedo Sopot |
9 - 0 |
Orzeł Jasień |
|
Lechia II Gdańsk |
14 - 0 |
Parafialny KS Stogi |
|
vo |
Kolejka 19 - 21/22. maja 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia II Gdańsk |
10 - 1 |
Wisła Gdańsk |
|
Parafialny KS Stogi |
0 - 3 |
Torpedo Sopot |
|
vo (na boisku 5-1) |
Orzeł Jasień |
1 - 2 |
Oruński KP |
|
Morena Gdańsk |
2 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Kamionka Sopot |
0 - 3 |
Champion II Gdańsk |
|
vo (na boisku 0-6) |
Jantar Sopot |
9 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 czerwca 2005
1.06 - 18:00 |
Kolejka 20 - 28/29. maja 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Gdańsk |
0 - 3 |
Jantar Sopot |
|
vo (na boisku 2-2) |
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
|
vo |
Champion II Gdańsk |
0 - 0 |
Morena Gdańsk |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 0 |
Orzeł Jasień |
|
Oruński KP |
6 - 1 |
Parafialny KS Stogi |
|
Torpedo Sopot |
1 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
|
Kolejka 21 - 4. czerwca 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Torpedo Sopot |
2 - 3 |
Wisła Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
1 - 5 |
Oruński KP |
|
Parafialny KS Stogi |
0 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
vo |
Orzeł Jasień |
3 - 0 |
Champion II Gdańsk |
|
vo |
Morena Gdańsk |
0 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
0 - 3 |
Jantar Sopot |
|
vo |
Kolejka 22 - 11. czerwca 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Gdańsk |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
|
Jantar Sopot |
0 - 4 |
Morena Gdańsk |
|
vo |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 3 |
Orzeł Jasień |
|
Champion II Gdańsk |
4 - 0 |
Parafialny KS Stogi |
|
vo (na boisku 4-2) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
vo |
Oruński KP |
5 - 2 |
Torpedo Sopot |
|
|