POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




III liga - grupa Gdańsk - sezon 1997/1998



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 34 78 25 3 6 87 - 23
2. Kaszubia Kościerzyna 34 77 24 5 5 88 - 33
3. Lechia Gdańsk 34 73 22 7 5 84 - 21
4. Zatoka Braniewo 34 69 20 9 5 90 - 37
5. Chemik Bydgoszcz 34 68 20 8 6 78 - 23
6. Pogoń Lębork 34 61 18 7 9 65 - 32
7. Goplania Inowrocław 34 60 17 9 8 63 - 43
8. Pomezania Malbork 34 54 15 9 10 47 - 33
9. Wierzyca Starogard Gdański 34 51 15 6 13 51 - 37
10. Kasztelan Papowo Biskupie 34 51 16 3 15 55 - 70
11. Czarni Nakło nad Notecią 34 50 15 5 14 53 - 51
12. Stolem Gniewino 34 40 10 10 14 49 - 51
13. Gryf Wejherowo 34 36 10 6 18 28 - 49
14. Bałtyk Gdynia 34 26 5 11 18 37 - 62
15. Rodło Kwidzyn 34 25 7 4 23 42 - 80
16. Brda Bydgoszcz 34 17 4 5 25 23 - 72
17. Olimpia Grudziądz 34 13 3 4 27 28 - 163
18. Jantar Ustka 34 12 3 3 28 18 - 106
Ostatni komentarz dodał Podedodemid 18.05.2014, 10:40:55

Kolejka 1 - 2/3. sierpnia 1997 [szczegóły] Komentarze (5) 
1. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Lechia Gdańsk
2. Czarni Nakło nad Notecią 1 - 1 Bałtyk Gdynia
3. Goplania Inowrocław 4 - 1 Brda Bydgoszcz
4. Jantar Ustka 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna
5. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Gryf Wejherowo
6. Olimpia Grudziądz 1 - 3 Pogoń Lębork
7. Arka Gdynia 1 - 0 Kasztelan Papowo Biskupie
8. Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Stolem Gniewino
9. Zatoka Braniewo 1 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 2 - 9/10. sierpnia 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Lechia Gdańsk 2 - 0 Pomezania Malbork
11. Stolem Gniewino 2 - 2 Zatoka Braniewo
12. Kasztelan Papowo Biskupie 0 - 1 Chemik Bydgoszcz
13. Pogoń Lębork 1 - 0 Arka Gdynia
14. Gryf Wejherowo 0 - 0 Olimpia Grudziądz
15. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Rodło Kwidzyn
16. Brda Bydgoszcz 2 - 0 Jantar Ustka
17. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Goplania Inowrocław
18. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
Kolejka 3 - 13. sierpnia 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Czarni Nakło nad Notecią 2 - 7 Lechia Gdańsk 20 sierpnia 1997
20. Goplania Inowrocław 1 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
21. Jantar Ustka 1 - 1 Bałtyk Gdynia
22. Rodło Kwidzyn 6 - 1 Brda Bydgoszcz
23. Olimpia Grudziądz 2 - 5 Kaszubia Kościerzyna
24. Arka Gdynia 4 - 1 Gryf Wejherowo
25. Chemik Bydgoszcz 2 - 2 Pogoń Lębork 20 sierpnia 1997
26. Zatoka Braniewo 3 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie 20 sierpnia 1997
27. Pomezania Malbork 4 - 0 Stolem Gniewino 20 sierpnia 1997
Kolejka 4 - 16/17. sierpnia 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Lechia Gdańsk 3 - 1 Stolem Gniewino
29. Kasztelan Papowo Biskupie 1 - 0 Pomezania Malbork
30. Pogoń Lębork 2 - 0 Zatoka Braniewo
31. Gryf Wejherowo 0 - 5 Chemik Bydgoszcz
32. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Arka Gdynia
33. Brda Bydgoszcz 3 - 4 Olimpia Grudziądz
34. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Rodło Kwidzyn
35. Wierzyca Starogard Gdański 6 - 1 Jantar Ustka
36. Czarni Nakło nad Notecią 4 - 0 Goplania Inowrocław
Kolejka 5 - 23/24. sierpnia 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Goplania Inowrocław 1 - 0 Lechia Gdańsk
38. Jantar Ustka 0 - 2 Czarni Nakło nad Notecią
39. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
40. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Bałtyk Gdynia
41. Arka Gdynia 2 - 0 Brda Bydgoszcz
42. Chemik Bydgoszcz 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
43. Zatoka Braniewo 1 - 1 Gryf Wejherowo
44. Pomezania Malbork 1 - 3 Pogoń Lębork
45. Stolem Gniewino 5 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 6 - 30/31. sierpnia 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Lechia Gdańsk 7 - 0 Kasztelan Papowo Biskupie
47. Pogoń Lębork 3 - 2 Stolem Gniewino
48. Gryf Wejherowo 0 - 1 Pomezania Malbork
49. Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Zatoka Braniewo
50. Brda Bydgoszcz 0 - 2 Chemik Bydgoszcz
51. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Arka Gdynia
52. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Olimpia Grudziądz
53. Czarni Nakło nad Notecią 1 - 0 Rodło Kwidzyn
54. Goplania Inowrocław 2 - 0 Jantar Ustka
Kolejka 7 - 6/7. września 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Jantar Ustka 0 - 2 Lechia Gdańsk
56. Rodło Kwidzyn 3 - 4 Goplania Inowrocław
57. Olimpia Grudziądz 2 - 3 Czarni Nakło nad Notecią
58. Arka Gdynia 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
59. Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Bałtyk Gdynia
60. Zatoka Braniewo 6 - 0 Brda Bydgoszcz
61. Pomezania Malbork 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
62. Stolem Gniewino 3 - 1 Gryf Wejherowo
63. Kasztelan Papowo Biskupie 0 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 8 - 13/14. września 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Lechia Gdańsk 2 - 0 Pogoń Lębork
65. Gryf Wejherowo 0 - 2 Kasztelan Papowo Biskupie
66. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Stolem Gniewino
67. Brda Bydgoszcz 1 - 1 Pomezania Malbork
68. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Zatoka Braniewo
69. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Chemik Bydgoszcz
70. Czarni Nakło nad Notecią 0 - 1 Arka Gdynia
71. Goplania Inowrocław 7 - 1 Olimpia Grudziądz
72. Jantar Ustka 5 - 2 Rodło Kwidzyn
Kolejka 9 - 20/21. września 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Lechia Gdańsk
74. Olimpia Grudziądz 4 - 1 Jantar Ustka
75. Arka Gdynia 4 - 0 Goplania Inowrocław
76. Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
77. Zatoka Braniewo 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
78. Pomezania Malbork 2 - 0 Bałtyk Gdynia
79. Stolem Gniewino 3 - 0 Brda Bydgoszcz
80. Kasztelan Papowo Biskupie 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna
81. Pogoń Lębork 1 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 10 - 27/28. września 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Lechia Gdańsk 3 - 0 Gryf Wejherowo
83. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Pogoń Lębork
84. Brda Bydgoszcz 0 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie
85. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Stolem Gniewino
86. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 1 Pomezania Malbork
87. Czarni Nakło nad Notecią 1 - 1 Zatoka Braniewo
88. Goplania Inowrocław 1 - 2 Chemik Bydgoszcz
89. Jantar Ustka 1 - 6 Arka Gdynia
90. Rodło Kwidzyn 6 - 0 Olimpia Grudziądz
Kolejka 11 - 4/5. października 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Olimpia Grudziądz 2 - 3 Lechia Gdańsk
92. Arka Gdynia 2 - 0 Rodło Kwidzyn
93. Chemik Bydgoszcz 5 - 0 Jantar Ustka
94. Zatoka Braniewo 1 - 1 Goplania Inowrocław
95. Pomezania Malbork 2 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
96. Stolem Gniewino 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
97. Kasztelan Papowo Biskupie 4 - 0 Bałtyk Gdynia
98. Pogoń Lębork 3 - 0 Brda Bydgoszcz
99. Gryf Wejherowo 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 12 - 11/12. października 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Lechia Gdańsk 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
101. Brda Bydgoszcz 2 - 0 Gryf Wejherowo
102. Bałtyk Gdynia 2 - 4 Pogoń Lębork
103. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie
104. Czarni Nakło nad Notecią 3 - 0 Stolem Gniewino
105. Goplania Inowrocław 0 - 0 Pomezania Malbork
106. Jantar Ustka 0 - 7 Zatoka Braniewo
107. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Chemik Bydgoszcz
108. Olimpia Grudziądz 0 - 3 Arka Gdynia
Kolejka 13 - 18/19. października 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Arka Gdynia 0 - 3 Lechia Gdańsk
vo, na boisku 1-2
110. Chemik Bydgoszcz 8 - 0 Olimpia Grudziądz
111. Zatoka Braniewo 9 - 1 Rodło Kwidzyn
112. Pomezania Malbork 1 - 0 Jantar Ustka
113. Stolem Gniewino 1 - 2 Goplania Inowrocław
114. Kasztelan Papowo Biskupie 3 - 2 Czarni Nakło nad Notecią
115. Pogoń Lębork 1 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
116. Gryf Wejherowo 0 - 0 Bałtyk Gdynia
117. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Brda Bydgoszcz
Kolejka 14 - 25/26. października 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Lechia Gdańsk 1 - 0 Brda Bydgoszcz
119. Bałtyk Gdynia 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna
120. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Gryf Wejherowo
121. Czarni Nakło nad Notecią 1 - 0 Pogoń Lębork
122. Goplania Inowrocław 3 - 0 Kasztelan Papowo Biskupie
123. Jantar Ustka 0 - 0 Stolem Gniewino
124. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Pomezania Malbork
125. Olimpia Grudziądz 1 - 8 Zatoka Braniewo
126. Arka Gdynia 0 - 0 Chemik Bydgoszcz 22 listopada 1997
na stadionie Ba?tyku
Kolejka 15 - 2. listopada 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Lechia Gdańsk
128. Zatoka Braniewo 2 - 1 Arka Gdynia
129. Pomezania Malbork 6 - 1 Olimpia Grudziądz
130. Stolem Gniewino 1 - 2 Rodło Kwidzyn
131. Kasztelan Papowo Biskupie 2 - 0 Jantar Ustka
132. Pogoń Lębork 0 - 0 Goplania Inowrocław
133. Gryf Wejherowo 0 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
134. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
135. Brda Bydgoszcz 0 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 16 - 8/9. listopada 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Lechia Gdańsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia
137. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Brda Bydgoszcz
138. Czarni Nakło nad Notecią 3 - 5 Kaszubia Kościerzyna
139. Goplania Inowrocław 2 - 0 Gryf Wejherowo
140. Jantar Ustka 0 - 5 Pogoń Lębork
141. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Kasztelan Papowo Biskupie
142. Olimpia Grudziądz 2 - 1 Stolem Gniewino
143. Arka Gdynia 1 - 2 Pomezania Malbork
144. Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Zatoka Braniewo
Kolejka 17 - 15/16. listopada 1997 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Zatoka Braniewo 3 - 3 Lechia Gdańsk
146. Pomezania Malbork 2 - 2 Chemik Bydgoszcz
147. Stolem Gniewino 1 - 3 Arka Gdynia
148. Kasztelan Papowo Biskupie 4 - 2 Olimpia Grudziądz
149. Pogoń Lębork 4 - 0 Rodło Kwidzyn
150. Gryf Wejherowo 3 - 0 Jantar Ustka
151. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Goplania Inowrocław
152. Brda Bydgoszcz 1 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
153. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 18 - 7/8. marca 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Lechia Gdańsk 0 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
155. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
156. Brda Bydgoszcz 1 - 3 Goplania Inowrocław
157. Kaszubia Kościerzyna 7 - 0 Jantar Ustka
158. Gryf Wejherowo 1 - 0 Rodło Kwidzyn
159. Pogoń Lębork 4 - 0 Olimpia Grudziądz
160. Kasztelan Papowo Biskupie 0 - 6 Arka Gdynia
161. Stolem Gniewino 0 - 0 Chemik Bydgoszcz
162. Pomezania Malbork 2 - 4 Zatoka Braniewo
Kolejka 19 - 14/15. marca 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Pomezania Malbork 0 - 0 Lechia Gdańsk
164. Zatoka Braniewo 3 - 0 Stolem Gniewino
165. Chemik Bydgoszcz 2 - 2 Kasztelan Papowo Biskupie
166. Arka Gdynia 2 - 0 Pogoń Lębork
167. Olimpia Grudziądz 1 - 2 Gryf Wejherowo
168. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
169. Jantar Ustka 1 - 3 Brda Bydgoszcz
170. Goplania Inowrocław 3 - 1 Bałtyk Gdynia
171. Czarni Nakło nad Notecią 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 20 - 21/22. marca 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Lechia Gdańsk 3 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
173. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 1 Goplania Inowrocław
174. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Jantar Ustka
175. Brda Bydgoszcz 0 - 0 Rodło Kwidzyn
176. Kaszubia Kościerzyna 9 - 0 Olimpia Grudziądz
177. Gryf Wejherowo 0 - 1 Arka Gdynia
178. Pogoń Lębork 1 - 2 Chemik Bydgoszcz
179. Kasztelan Papowo Biskupie 0 - 1 Zatoka Braniewo
180. Stolem Gniewino 0 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 21 - 28/29. marca 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Stolem Gniewino 1 - 5 Lechia Gdańsk
mecz w Gdańsku
182. Pomezania Malbork 2 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie
183. Zatoka Braniewo 2 - 0 Pogoń Lębork
184. Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Gryf Wejherowo
185. Arka Gdynia 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
186. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Brda Bydgoszcz
187. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Bałtyk Gdynia
188. Jantar Ustka 3 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
189. Goplania Inowrocław 3 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
Kolejka 22 - 4/5. kwietnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Lechia Gdańsk 3 - 1 Goplania Inowrocław
191. Czarni Nakło nad Notecią 1 - 0 Jantar Ustka
192. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 0 Rodło Kwidzyn
193. Bałtyk Gdynia 7 - 0 Olimpia Grudziądz
194. Brda Bydgoszcz 1 - 3 Arka Gdynia
195. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
196. Gryf Wejherowo 2 - 0 Zatoka Braniewo
197. Pogoń Lębork 1 - 0 Pomezania Malbork
198. Kasztelan Papowo Biskupie 3 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 23 - 11/12. kwietnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Kasztelan Papowo Biskupie 1 - 0 Lechia Gdańsk
200. Stolem Gniewino 1 - 1 Pogoń Lębork
201. Pomezania Malbork 0 - 0 Gryf Wejherowo
202. Zatoka Braniewo 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna
203. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Brda Bydgoszcz
204. Arka Gdynia 2 - 2 Bałtyk Gdynia
205. Olimpia Grudziądz 1 - 4 Wierzyca Starogard Gdański
206. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Czarni Nakło nad Notecią
207. Jantar Ustka 2 - 8 Goplania Inowrocław
Kolejka 24 - 18/19. kwietnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Lechia Gdańsk 3 - 0 Jantar Ustka
209. Goplania Inowrocław 1 - 0 Rodło Kwidzyn
210. Czarni Nakło nad Notecią 9 - 0 Olimpia Grudziądz
211. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Arka Gdynia
212. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Chemik Bydgoszcz
213. Brda Bydgoszcz 0 - 3 Zatoka Braniewo
214. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Pomezania Malbork
215. Gryf Wejherowo 1 - 1 Stolem Gniewino
216. Pogoń Lębork 4 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 25 - 25/26. kwietnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Pogoń Lębork 1 - 1 Lechia Gdańsk
218. Kasztelan Papowo Biskupie 1 - 4 Gryf Wejherowo
219. Stolem Gniewino 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
220. Pomezania Malbork 1 - 0 Brda Bydgoszcz
221. Zatoka Braniewo 2 - 1 Bałtyk Gdynia
222. Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
223. Arka Gdynia 4 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
224. Olimpia Grudziądz 1 - 4 Goplania Inowrocław
225. Rodło Kwidzyn 3 - 2 Jantar Ustka
Kolejka 26 - 29/30. kwietnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Lechia Gdańsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn
227. Jantar Ustka 0 - 0 Olimpia Grudziądz
228. Goplania Inowrocław 3 - 0 Arka Gdynia
229. Czarni Nakło nad Notecią 2 - 3 Chemik Bydgoszcz
230. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Zatoka Braniewo
231. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Pomezania Malbork
232. Brda Bydgoszcz 0 - 1 Stolem Gniewino
233. Kaszubia Kościerzyna 6 - 0 Kasztelan Papowo Biskupie
234. Gryf Wejherowo 2 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 27 - 2/3. maja 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Gryf Wejherowo 0 - 2 Lechia Gdańsk
236. Pogoń Lębork 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
237. Kasztelan Papowo Biskupie 4 - 2 Brda Bydgoszcz
238. Stolem Gniewino 1 - 1 Bałtyk Gdynia
239. Pomezania Malbork 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
240. Zatoka Braniewo 2 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
241. Chemik Bydgoszcz 5 - 0 Goplania Inowrocław
242. Arka Gdynia 9 - 0 Jantar Ustka
243. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 28 - 9/10. maja 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Lechia Gdańsk 12 - 0 Olimpia Grudziądz
245. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Arka Gdynia
246. Jantar Ustka 0 - 1 Chemik Bydgoszcz
247. Goplania Inowrocław 1 - 1 Zatoka Braniewo
248. Czarni Nakło nad Notecią 4 - 1 Pomezania Malbork
249. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Stolem Gniewino
250. Bałtyk Gdynia 3 - 4 Kasztelan Papowo Biskupie
251. Brda Bydgoszcz 1 - 0 Pogoń Lębork
252. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 29 - 16/17. maja 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Lechia Gdańsk
254. Gryf Wejherowo 2 - 1 Brda Bydgoszcz
255. Pogoń Lębork 3 - 1 Bałtyk Gdynia
256. Kasztelan Papowo Biskupie 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
257. Stolem Gniewino 1 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
258. Pomezania Malbork 2 - 0 Goplania Inowrocław
259. Zatoka Braniewo 5 - 0 Jantar Ustka
260. Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Rodło Kwidzyn
261. Arka Gdynia 11 - 0 Olimpia Grudziądz
Kolejka 30 - 23/24. maja 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Lechia Gdańsk 0 - 0 Arka Gdynia
263. Olimpia Grudziądz 0 - 10 Chemik Bydgoszcz
264. Rodło Kwidzyn 1 - 5 Zatoka Braniewo
265. Jantar Ustka 0 - 3 Pomezania Malbork
266. Goplania Inowrocław 0 - 2 Stolem Gniewino
267. Czarni Nakło nad Notecią 0 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie
268. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Pogoń Lębork
269. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Gryf Wejherowo
270. Brda Bydgoszcz 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 31 - 30/31. maja 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Brda Bydgoszcz 0 - 3 Lechia Gdańsk
272. Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Bałtyk Gdynia
273. Gryf Wejherowo 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
274. Pogoń Lębork 6 - 1 Czarni Nakło nad Notecią
275. Kasztelan Papowo Biskupie 3 - 3 Goplania Inowrocław
276. Stolem Gniewino 1 - 0 Jantar Ustka
277. Pomezania Malbork 1 - 0 Rodło Kwidzyn
278. Zatoka Braniewo 7 - 0 Olimpia Grudziądz
279. Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Arka Gdynia
Kolejka 32 - 6/7. czerwca 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Lechia Gdańsk 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
281. Arka Gdynia 3 - 0 Zatoka Braniewo
282. Olimpia Grudziądz 0 - 5 Pomezania Malbork
283. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Stolem Gniewino
284. Jantar Ustka 0 - 2 Kasztelan Papowo Biskupie
285. Goplania Inowrocław 0 - 0 Pogoń Lębork
286. Czarni Nakło nad Notecią 1 - 0 Gryf Wejherowo
287. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 4 Kaszubia Kościerzyna
288. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Brda Bydgoszcz
Kolejka 33 - 9. czerwca 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Bałtyk Gdynia 1 - 6 Lechia Gdańsk
290. Brda Bydgoszcz 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
291. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Czarni Nakło nad Notecią
292. Gryf Wejherowo 0 - 0 Goplania Inowrocław
293. Pogoń Lębork 4 - 0 Jantar Ustka
294. Kasztelan Papowo Biskupie 5 - 3 Rodło Kwidzyn
295. Stolem Gniewino 8 - 1 Olimpia Grudziądz
296. Pomezania Malbork 2 - 3 Arka Gdynia
297. Zatoka Braniewo 2 - 1 Chemik Bydgoszcz
Kolejka 34 - 13/14. czerwca 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Lechia Gdańsk 1 - 1 Zatoka Braniewo
299. Chemik Bydgoszcz 4 - 0 Pomezania Malbork
300. Arka Gdynia 2 - 1 Stolem Gniewino
301. Olimpia Grudziądz 0 - 4 Kasztelan Papowo Biskupie
302. Rodło Kwidzyn 1 - 6 Pogoń Lębork
303. Jantar Ustka 0 - 3 Gryf Wejherowo
304. Goplania Inowrocław 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
305. Czarni Nakło nad Notecią 2 - 0 Brda Bydgoszcz
306. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Bałtyk Gdynia
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03