MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




III liga - grupa II - sezon 2000/2001



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 40 83 23 14 3 68 - 23
2. Warta Poznań 40 74 21 11 8 70 - 34
3. Flota Świnoujście 40 73 21 10 9 60 - 33
4. Obra Kościan 40 66 16 18 6 49 - 21
5. Amica II Wronki 40 63 18 9 13 61 - 43
6. Sparta Brodnica 40 59 16 11 13 58 - 46
7. Unia Janikowo 40 58 15 13 12 51 - 43
8. Chemik Bydgoszcz 40 58 16 10 14 49 - 58
9. Kaszubia Kościerzyna 40 55 14 13 13 52 - 48
10. Gryf Wejherowo 40 54 14 12 14 63 - 53
11. Goplania Inowrocław 40 54 15 9 16 48 - 60
12. Pomerania Police 40 53 16 5 19 71 - 66
13. KKS Kalisz 40 52 13 13 14 42 - 42
14. Astra Krotoszyn 40 52 15 7 18 58 - 63
15. Kotwica Kołobrzeg 40 52 13 13 14 48 - 71
16. Huragan Pobiedziska 40 50 12 14 14 52 - 53
17. Błękitni Stargard 40 49 11 16 13 62 - 56
18. LKS Jankowy 40 44 12 8 20 49 - 76
19. Mień Lipno 40 36 9 9 22 41 - 67
20. Zawisza Bydgoszcz 40 33 9 6 25 32 - 76
21. Bałtyk Gdynia 40 27 6 9 25 27 - 79
22. Odra Szczecin 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał ogorek 13.09.2007, 22:04:20
* Odra Szczecin została wycofana po 3. kolejkach



Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Gryf Wejherowo 2 - 1 Amica II Wronki
2. Warta Poznań 2 - 0 Goplania Inowrocław
3. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Mień Lipno
4. Chemik Bydgoszcz 3 - 3 LKS Jankowy
5. Huragan Pobiedziska 1 - 3 Sparta Brodnica
6. Unia Janikowo 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
vo, na boisku (14.04.2001) było 2-1
7. Kaszubia Kościerzyna - Odra Szczecin
mecz anulowany
8. KKS Kalisz 0 - 0 Arka Gdynia
9. Błękitni Stargard 5 - 1 Astra Krotoszyn
10. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Flota Świnoujście
11. Pomerania Police 0 - 3 Obra Kościan
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
12. Amica II Wronki 0 - 1 Obra Kościan
13. Flota Świnoujście 2 - 0 Pomerania Police
14. Astra Krotoszyn 4 - 0 Bałtyk Gdynia
15. Arka Gdynia 2 - 2 Błękitni Stargard
16. Odra Szczecin - KKS Kalisz
mecz anulowany
17. Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
18. Sparta Brodnica 1 - 3 Unia Janikowo
19. LKS Jankowy 1 - 2 Huragan Pobiedziska
20. Mień Lipno 4 - 1 Chemik Bydgoszcz
21. Goplania Inowrocław 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
22. Gryf Wejherowo 0 - 0 Warta Poznań
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Warta Poznań 0 - 1 Amica II Wronki
24. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Gryf Wejherowo
25. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Goplania Inowrocław
26. Huragan Pobiedziska 0 - 0 Mień Lipno
27. Unia Janikowo 2 - 1 LKS Jankowy
28. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Sparta Brodnica
29. KKS Kalisz 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
30. Błękitni Stargard - Odra Szczecin
mecz anulowany
31. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Arka Gdynia
32. Pomerania Police 3 - 2 Astra Krotoszyn
33. Obra Kościan 0 - 0 Flota Świnoujście
Kolejka 4 - 19. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
34. Amica II Wronki 3 - 1 Flota Świnoujście
35. Astra Krotoszyn 1 - 1 Obra Kościan
36. Arka Gdynia 4 - 0 Pomerania Police
38. Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Błękitni Stargard
39. Sparta Brodnica 0 - 1 KKS Kalisz 23 maja 2001
40. LKS Jankowy 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna
41. Mień Lipno 0 - 2 Unia Janikowo
42. Goplania Inowrocław 1 - 1 Huragan Pobiedziska
43. Gryf Wejherowo 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
44. Warta Poznań 4 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
45. Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Amica II Wronki
46. Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Warta Poznań
47. Huragan Pobiedziska 0 - 1 Gryf Wejherowo
48. Unia Janikowo 0 - 0 Goplania Inowrocław
49. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Mień Lipno
50. KKS Kalisz 0 - 1 LKS Jankowy
51. Błękitni Stargard 0 - 0 Sparta Brodnica
52. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz
54. Obra Kościan 3 - 1 Arka Gdynia
55. Flota Świnoujście 1 - 0 Astra Krotoszyn
Pauza: Pomerania Police,
Kolejka 6 - 30. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Amica II Wronki 2 - 1 Astra Krotoszyn
57. Arka Gdynia 2 - 2 Flota Świnoujście
59. Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Pomerania Police
60. Sparta Brodnica 6 - 0 Bałtyk Gdynia
61. LKS Jankowy 1 - 1 Błękitni Stargard
62. Mień Lipno 1 - 2 KKS Kalisz
63. Goplania Inowrocław 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
64. Gryf Wejherowo 3 - 1 Unia Janikowo
65. Warta Poznań 2 - 2 Huragan Pobiedziska
66. Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 Chemik Bydgoszcz
Pauza: Obra Kościan,
Kolejka 7 - 2/3. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Amica II Wronki
68. Huragan Pobiedziska 5 - 1 Kotwica Kołobrzeg
69. Unia Janikowo 1 - 5 Warta Poznań
70. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Gryf Wejherowo
71. KKS Kalisz 1 - 1 Goplania Inowrocław
72. Błękitni Stargard 1 - 2 Mień Lipno
73. Bałtyk Gdynia 2 - 1 LKS Jankowy
74. Pomerania Police 3 - 0 Sparta Brodnica 5 września 2000
75. Obra Kościan 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz
77. Astra Krotoszyn 1 - 1 Arka Gdynia 6 września 2000
Pauza: Flota Świnoujście,
Kolejka 8 - 9/10. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Amica II Wronki 0 - 2 Arka Gdynia
80. Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Flota Świnoujście
81. Sparta Brodnica 0 - 0 Obra Kościan
82. LKS Jankowy 2 - 1 Pomerania Police
83. Mień Lipno 2 - 2 Bałtyk Gdynia
84. Goplania Inowrocław 0 - 0 Błękitni Stargard
85. Gryf Wejherowo 0 - 3 KKS Kalisz
86. Warta Poznań 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
87. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Unia Janikowo
88. Chemik Bydgoszcz 2 - 2 Huragan Pobiedziska
Pauza: Astra Krotoszyn,
Kolejka 9 - 13. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Huragan Pobiedziska 0 - 0 Amica II Wronki 20 września 2000
90. Unia Janikowo 0 - 1 Chemik Bydgoszcz
91. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 20 września 2000
92. KKS Kalisz 0 - 0 Warta Poznań
93. Błękitni Stargard 2 - 0 Gryf Wejherowo
94. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Goplania Inowrocław
95. Pomerania Police 5 - 2 Mień Lipno
96. Obra Kościan 1 - 0 LKS Jankowy 20 września 2000
97. Flota Świnoujście 1 - 0 Sparta Brodnica
98. Astra Krotoszyn 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz
Pauza: Arka Gdynia,
Kolejka 10 - 16/17. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
101. Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Arka Gdynia
102. Sparta Brodnica 3 - 3 Astra Krotoszyn
103. LKS Jankowy 0 - 1 Flota Świnoujście
104. Mień Lipno 2 - 1 Obra Kościan
105. Goplania Inowrocław 2 - 1 Pomerania Police
106. Gryf Wejherowo 2 - 0 Bałtyk Gdynia
107. Warta Poznań 4 - 0 Błękitni Stargard
108. Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 KKS Kalisz
109. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
110. Huragan Pobiedziska 1 - 1 Unia Janikowo
Pauza: Amica II Wronki,
Kolejka 11 - 23/24. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
111. Unia Janikowo 2 - 1 Amica II Wronki
112. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Huragan Pobiedziska
113. KKS Kalisz 0 - 1 Chemik Bydgoszcz
114. Błękitni Stargard 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg
115. Bałtyk Gdynia 2 - 3 Warta Poznań
116. Pomerania Police 1 - 2 Gryf Wejherowo
117. Obra Kościan 2 - 0 Goplania Inowrocław
118. Flota Świnoujście 3 - 0 Mień Lipno
119. Astra Krotoszyn 1 - 3 LKS Jankowy
120. Arka Gdynia 3 - 1 Sparta Brodnica
Pauza: Zawisza Bydgoszcz,
Kolejka 12 - 27. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. Amica II Wronki 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
124. LKS Jankowy 1 - 3 Arka Gdynia
125. Mień Lipno 0 - 0 Astra Krotoszyn
126. Goplania Inowrocław 1 - 3 Flota Świnoujście
127. Gryf Wejherowo 0 - 2 Obra Kościan
128. Warta Poznań 1 - 0 Pomerania Police
129. Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Bałtyk Gdynia
130. Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Błękitni Stargard
131. Huragan Pobiedziska 0 - 0 KKS Kalisz
132. Unia Janikowo 5 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Sparta Brodnica,
Kolejka 13 - 30 września /1. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
133. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Amica II Wronki
134. KKS Kalisz 1 - 1 Unia Janikowo
135. Błękitni Stargard 2 - 1 Huragan Pobiedziska
136. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Chemik Bydgoszcz
137. Pomerania Police 6 - 2 Kotwica Kołobrzeg
138. Obra Kościan 1 - 1 Warta Poznań
139. Flota Świnoujście 4 - 0 Gryf Wejherowo
140. Astra Krotoszyn 2 - 0 Goplania Inowrocław
141. Arka Gdynia 2 - 0 Mień Lipno
143. Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Sparta Brodnica
Pauza: LKS Jankowy,
Kolejka 14 - 7/8. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
144. Amica II Wronki 2 - 0 Sparta Brodnica
145. LKS Jankowy 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz
147. Goplania Inowrocław 0 - 1 Arka Gdynia
148. Gryf Wejherowo 3 - 0 Astra Krotoszyn
149. Warta Poznań 2 - 1 Flota Świnoujście
150. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Obra Kościan
151. Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Pomerania Police
152. Huragan Pobiedziska 0 - 0 Bałtyk Gdynia
153. Unia Janikowo 1 - 0 Błękitni Stargard
154. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 KKS Kalisz
Pauza: Mień Lipno,
Kolejka 15 - 14/15. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. KKS Kalisz 3 - 1 Amica II Wronki
156. Błękitni Stargard 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
157. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Unia Janikowo
158. Pomerania Police 1 - 2 Huragan Pobiedziska
159. Obra Kościan 2 - 0 Chemik Bydgoszcz
160. Flota Świnoujście 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg
161. Astra Krotoszyn 3 - 1 Warta Poznań
162. Arka Gdynia 0 - 0 Gryf Wejherowo
164. Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Mień Lipno
165. Sparta Brodnica 1 - 1 LKS Jankowy
Pauza: Goplania Inowrocław,
Kolejka 16 - 18. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
166. Amica II Wronki 1 - 2 LKS Jankowy
167. Mień Lipno 1 - 2 Sparta Brodnica
168. Goplania Inowrocław 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz
170. Warta Poznań 0 - 1 Arka Gdynia
171. Kotwica Kołobrzeg 1 - 4 Astra Krotoszyn
172. Chemik Bydgoszcz 2 - 2 Flota Świnoujście
173. Huragan Pobiedziska 0 - 4 Obra Kościan
174. Unia Janikowo 3 - 1 Pomerania Police
175. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Bałtyk Gdynia
176. KKS Kalisz 3 - 1 Błękitni Stargard
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 17 - 21/22. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Błękitni Stargard 3 - 1 Amica II Wronki
178. Bałtyk Gdynia 0 - 1 KKS Kalisz
179. Pomerania Police 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
180. Obra Kościan 1 - 1 Unia Janikowo
181. Flota Świnoujście 1 - 0 Huragan Pobiedziska
182. Astra Krotoszyn 5 - 2 Chemik Bydgoszcz
183. Arka Gdynia 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg
vo
185. Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Gryf Wejherowo
186. Sparta Brodnica 1 - 1 Goplania Inowrocław
187. LKS Jankowy 3 - 0 Mień Lipno
Pauza: Warta Poznań,
Kolejka 18 - 28/29. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
188. Amica II Wronki 1 - 0 Mień Lipno
189. Goplania Inowrocław 2 - 1 LKS Jankowy
190. Gryf Wejherowo 1 - 2 Sparta Brodnica
191. Warta Poznań 0 - 1 Zawisza Bydgoszcz
193. Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Arka Gdynia
194. Huragan Pobiedziska 5 - 1 Astra Krotoszyn
195. Unia Janikowo 1 - 1 Flota Świnoujście
196. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Obra Kościan
197. KKS Kalisz 0 - 3 Pomerania Police
198. Błękitni Stargard 1 - 1 Bałtyk Gdynia
Pauza: Kotwica Kołobrzeg,
Kolejka 19 - 4/5. listopada 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Amica II Wronki
200. Pomerania Police 0 - 0 Błękitni Stargard
201. Obra Kościan 0 - 1 KKS Kalisz
202. Flota Świnoujście 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
203. Astra Krotoszyn 3 - 0 Unia Janikowo
vo, na boisku 3-3
204. Arka Gdynia 5 - 0 Huragan Pobiedziska
206. Zawisza Bydgoszcz 8 - 0 Kotwica Kołobrzeg
207. Sparta Brodnica 2 - 1 Warta Poznań
208. LKS Jankowy 1 - 0 Gryf Wejherowo
209. Mień Lipno 2 - 2 Goplania Inowrocław
Pauza: Chemik Bydgoszcz,
Kolejka 20 - 11/12. listopada 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
210. Amica II Wronki 2 - 3 Goplania Inowrocław
211. Gryf Wejherowo 7 - 0 Mień Lipno
212. Warta Poznań 1 - 1 LKS Jankowy
213. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Sparta Brodnica
214. Chemik Bydgoszcz 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz
216. Unia Janikowo 0 - 1 Arka Gdynia
217. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Astra Krotoszyn
218. KKS Kalisz 0 - 0 Flota Świnoujście
219. Błękitni Stargard 1 - 1 Obra Kościan
220. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Pomerania Police
Pauza: Huragan Pobiedziska,
Kolejka 21 - 18/19. listopada 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
221. Pomerania Police 0 - 3 Amica II Wronki
222. Obra Kościan 0 - 0 Bałtyk Gdynia
223. Flota Świnoujście 1 - 0 Błękitni Stargard
224. Astra Krotoszyn 1 - 0 KKS Kalisz
225. Arka Gdynia 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
227. Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Huragan Pobiedziska
228. Sparta Brodnica 3 - 1 Chemik Bydgoszcz
229. LKS Jankowy 6 - 0 Kotwica Kołobrzeg
230. Mień Lipno 0 - 1 Warta Poznań
231. Goplania Inowrocław 3 - 1 Gryf Wejherowo
Pauza: Unia Janikowo,
Kolejka 22 - 10/11. marca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
232. Amica II Wronki 1 - 1 Gryf Wejherowo
233. Goplania Inowrocław 0 - 1 Warta Poznań
234. Mień Lipno 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg
235. LKS Jankowy 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
236. Sparta Brodnica 2 - 1 Huragan Pobiedziska
237. Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Unia Janikowo
vo, na boisku 0-1
239. Arka Gdynia 1 - 0 KKS Kalisz 14 kwietnia 2000
240. Astra Krotoszyn 3 - 1 Błękitni Stargard
241. Flota Świnoujście 1 - 0 Bałtyk Gdynia 14 kwietnia 2000
242. Obra Kościan 0 - 1 Pomerania Police
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 23 - 17/18. marca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
243. Obra Kościan 3 - 0 Amica II Wronki
244. Pomerania Police 0 - 1 Flota Świnoujście
245. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Astra Krotoszyn
246. Błękitni Stargard 1 - 1 Arka Gdynia
248. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
vo, na boisku 1-0
249. Unia Janikowo 0 - 3 Sparta Brodnica
vo, na boisku 0-2
250. Huragan Pobiedziska 1 - 0 LKS Jankowy
251. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Mień Lipno
252. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Goplania Inowrocław
253. Warta Poznań 3 - 1 Gryf Wejherowo
Pauza: KKS Kalisz,
Kolejka 24 - 24/25. marca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
254. Amica II Wronki 2 - 1 Warta Poznań 24 maja 2001
255. Gryf Wejherowo 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 14 kwietnia 2001
256. Goplania Inowrocław 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
257. Mień Lipno 2 - 0 Huragan Pobiedziska
258. LKS Jankowy 1 - 0 Unia Janikowo
259. Sparta Brodnica 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna
260. Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 KKS Kalisz
vo, na boisku 0-0
262. Arka Gdynia 3 - 1 Bałtyk Gdynia
263. Astra Krotoszyn 1 - 1 Pomerania Police
264. Flota Świnoujście 0 - 0 Obra Kościan
Pauza: Błękitni Stargard,
Kolejka 25 - 28. marca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
265. Flota Świnoujście 2 - 1 Amica II Wronki
266. Obra Kościan 2 - 0 Astra Krotoszyn
267. Pomerania Police 1 - 1 Arka Gdynia
269. Błękitni Stargard 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz
270. KKS Kalisz 2 - 1 Sparta Brodnica 23 maja 2001
271. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 LKS Jankowy
272. Unia Janikowo 2 - 1 Mień Lipno
273. Huragan Pobiedziska 3 - 3 Goplania Inowrocław
274. Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Gryf Wejherowo
275. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Warta Poznań
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 26 - 31 marca /1. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
276. Amica II Wronki 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg
277. Warta Poznań 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
278. Gryf Wejherowo 2 - 2 Huragan Pobiedziska
279. Goplania Inowrocław 0 - 3 Unia Janikowo
280. Mień Lipno 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
281. LKS Jankowy 3 - 0 KKS Kalisz
282. Sparta Brodnica 1 - 1 Błękitni Stargard
283. Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Bałtyk Gdynia
vo, na boisku 1-0
285. Arka Gdynia 0 - 0 Obra Kościan
286. Astra Krotoszyn 2 - 1 Flota Świnoujście
Pauza: Pomerania Police,
Kolejka 27 - 7/8. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
287. Astra Krotoszyn 0 - 0 Amica II Wronki
288. Flota Świnoujście 1 - 1 Arka Gdynia
290. Pomerania Police 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
vo
291. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Sparta Brodnica
292. Błękitni Stargard 2 - 2 LKS Jankowy
293. KKS Kalisz 0 - 0 Mień Lipno
294. Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Goplania Inowrocław
295. Unia Janikowo 2 - 0 Gryf Wejherowo
296. Huragan Pobiedziska 0 - 3 Warta Poznań
297. Chemik Bydgoszcz 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Pauza: Obra Kościan,
Kolejka 28 - 11. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Amica II Wronki 2 - 0 Chemik Bydgoszcz
299. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Huragan Pobiedziska
300. Warta Poznań 0 - 0 Unia Janikowo
301. Gryf Wejherowo 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
302. Goplania Inowrocław 1 - 0 KKS Kalisz
303. Mień Lipno 2 - 0 Błękitni Stargard
304. LKS Jankowy 0 - 0 Bałtyk Gdynia
305. Sparta Brodnica 3 - 1 Pomerania Police
306. Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Obra Kościan
vo
308. Arka Gdynia 3 - 0 Astra Krotoszyn
Pauza: Flota Świnoujście,
Kolejka 29 - 18/19. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
309. Arka Gdynia 0 - 0 Amica II Wronki
311. Flota Świnoujście 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
vo, na boisku 1-0
312. Obra Kościan 1 - 2 Sparta Brodnica
313. Pomerania Police 5 - 0 LKS Jankowy
314. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Mień Lipno
315. Błękitni Stargard 4 - 1 Goplania Inowrocław
316. KKS Kalisz 4 - 2 Gryf Wejherowo
317. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Warta Poznań
318. Unia Janikowo 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg
319. Huragan Pobiedziska 2 - 3 Chemik Bydgoszcz
Pauza: Astra Krotoszyn,
Kolejka 30 - 21/22. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
320. Amica II Wronki 4 - 2 Huragan Pobiedziska
321. Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Unia Janikowo
322. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
323. Warta Poznań 3 - 0 KKS Kalisz
324. Gryf Wejherowo 6 - 1 Błękitni Stargard
325. Goplania Inowrocław 0 - 2 Bałtyk Gdynia
326. Mień Lipno 1 - 4 Pomerania Police
327. LKS Jankowy 1 - 0 Obra Kościan
328. Sparta Brodnica 1 - 2 Flota Świnoujście
329. Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Astra Krotoszyn
vo, na boisku 0-0
Pauza: Arka Gdynia,
Kolejka 31 - 24/25. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
332. Arka Gdynia 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz
333. Astra Krotoszyn 0 - 1 Sparta Brodnica
334. Flota Świnoujście 3 - 0 LKS Jankowy
vo
335. Obra Kościan 1 - 0 Mień Lipno
336. Pomerania Police 4 - 0 Goplania Inowrocław
337. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Gryf Wejherowo
338. Błękitni Stargard 1 - 1 Warta Poznań
339. KKS Kalisz 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg
340. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
341. Unia Janikowo 0 - 1 Huragan Pobiedziska
Pauza: Amica II Wronki,
Kolejka 32 - 28/19. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
342. Amica II Wronki 0 - 0 Unia Janikowo
343. Huragan Pobiedziska 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna
344. Chemik Bydgoszcz 2 - 0 KKS Kalisz
345. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Błękitni Stargard
346. Warta Poznań 2 - 0 Bałtyk Gdynia
347. Gryf Wejherowo 0 - 1 Pomerania Police
348. Goplania Inowrocław 1 - 0 Obra Kościan
349. Mień Lipno 1 - 1 Flota Świnoujście
350. LKS Jankowy 1 - 2 Astra Krotoszyn
351. Sparta Brodnica 1 - 0 Arka Gdynia
Pauza: Zawisza Bydgoszcz,
Kolejka 33 - 2. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
353. Zawisza Bydgoszcz 2 - 3 Amica II Wronki
355. Arka Gdynia 5 - 1 LKS Jankowy
356. Astra Krotoszyn 1 - 0 Mień Lipno
357. Flota Świnoujście 3 - 0 Goplania Inowrocław
vo
358. Obra Kościan 0 - 0 Gryf Wejherowo
359. Pomerania Police 2 - 6 Warta Poznań
360. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg
361. Błękitni Stargard 6 - 1 Chemik Bydgoszcz
362. KKS Kalisz 1 - 1 Huragan Pobiedziska
363. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Unia Janikowo
Pauza: Sparta Brodnica,
Kolejka 34 - 5/6. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
364. Amica II Wronki 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
365. Unia Janikowo 0 - 0 KKS Kalisz
366. Huragan Pobiedziska 1 - 0 Błękitni Stargard
367. Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Bałtyk Gdynia
368. Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 Pomerania Police
369. Warta Poznań 1 - 1 Obra Kościan
370. Gryf Wejherowo 3 - 0 Flota Świnoujście
371. Goplania Inowrocław 2 - 0 Astra Krotoszyn
372. Mień Lipno 0 - 1 Arka Gdynia
374. Sparta Brodnica 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Pauza: LKS Jankowy,
Kolejka 35 - 12/13. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
375. Sparta Brodnica 1 - 1 Amica II Wronki
376. Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 LKS Jankowy
378. Arka Gdynia 4 - 0 Goplania Inowrocław
379. Astra Krotoszyn 3 - 3 Gryf Wejherowo
380. Flota Świnoujście 3 - 0 Warta Poznań
381. Obra Kościan 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
382. Pomerania Police 3 - 0 Chemik Bydgoszcz
383. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Huragan Pobiedziska
384. Błękitni Stargard 1 - 1 Unia Janikowo
385. KKS Kalisz 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Mień Lipno,
Kolejka 36 - 16. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
386. Amica II Wronki 2 - 1 KKS Kalisz
387. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Błękitni Stargard
388. Unia Janikowo 4 - 1 Bałtyk Gdynia
389. Huragan Pobiedziska 3 - 0 Pomerania Police
390. Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Obra Kościan
391. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Flota Świnoujście
392. Warta Poznań 2 - 0 Astra Krotoszyn
393. Gryf Wejherowo 0 - 3 Arka Gdynia
395. Mień Lipno 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
vo, na boisku (30.05.2001) 0-0
396. LKS Jankowy 0 - 5 Sparta Brodnica
Pauza: Goplania Inowrocław,
Kolejka 37 - 19/20. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
397. LKS Jankowy 1 - 5 Amica II Wronki
398. Sparta Brodnica 3 - 1 Mień Lipno
399. Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Goplania Inowrocław
vo, na boisku 2-0
401. Arka Gdynia 2 - 1 Warta Poznań
402. Astra Krotoszyn 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg
403. Flota Świnoujście 4 - 0 Chemik Bydgoszcz
404. Obra Kościan 2 - 1 Huragan Pobiedziska
405. Pomerania Police 1 - 1 Unia Janikowo
406. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna
407. Błękitni Stargard 1 - 1 KKS Kalisz
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 38 - 26/27. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
408. Amica II Wronki 3 - 1 Błękitni Stargard
409. KKS Kalisz 1 - 1 Bałtyk Gdynia
410. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Pomerania Police
411. Unia Janikowo 0 - 0 Obra Kościan
412. Huragan Pobiedziska 0 - 0 Flota Świnoujście
413. Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Astra Krotoszyn
414. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Arka Gdynia
416. Gryf Wejherowo 5 - 0 Zawisza Bydgoszcz
417. Goplania Inowrocław 1 - 0 Sparta Brodnica
418. Mień Lipno 2 - 2 LKS Jankowy
Pauza: Warta Poznań,
Kolejka 39 - 2/3. czerwca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
419. Mień Lipno 0 - 1 Amica II Wronki
420. LKS Jankowy 1 - 5 Goplania Inowrocław
421. Sparta Brodnica 4 - 2 Gryf Wejherowo
422. Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Warta Poznań
vo, było 4-0
424. Arka Gdynia 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
425. Astra Krotoszyn 1 - 4 Huragan Pobiedziska
426. Flota Świnoujście 0 - 0 Unia Janikowo
427. Obra Kościan 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
428. Pomerania Police 5 - 0 KKS Kalisz
429. Bałtyk Gdynia 0 - 7 Błękitni Stargard
Pauza: Kotwica Kołobrzeg,
Kolejka 40 - 6. czerwca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
430. Amica II Wronki 3 - 0 Bałtyk Gdynia
431. Błękitni Stargard 3 - 4 Pomerania Police
432. KKS Kalisz 0 - 0 Obra Kościan
433. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Flota Świnoujście
434. Unia Janikowo 3 - 0 Astra Krotoszyn
435. Huragan Pobiedziska 0 - 1 Arka Gdynia
437. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
vo, na boisku 2-1
438. Warta Poznań 1 - 0 Sparta Brodnica
439. Gryf Wejherowo 1 - 0 LKS Jankowy
440. Goplania Inowrocław 5 - 2 Mień Lipno
Pauza: Chemik Bydgoszcz,
Kolejka 41 - 9/10. czerwca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
441. Goplania Inowrocław 1 - 0 Amica II Wronki
442. Mień Lipno 1 - 4 Gryf Wejherowo
443. LKS Jankowy 1 - 5 Warta Poznań
444. Sparta Brodnica 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg
vo, na boisku 2-1
445. Zawisza Bydgoszcz 1 - 3 Chemik Bydgoszcz
447. Arka Gdynia 2 - 2 Unia Janikowo
448. Astra Krotoszyn 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
449. Flota Świnoujście 2 - 3 KKS Kalisz
450. Obra Kościan 2 - 2 Błękitni Stargard
451. Pomerania Police 2 - 0 Bałtyk Gdynia
Pauza: Huragan Pobiedziska,
Kolejka 42 - 17. czerwca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
452. Amica II Wronki 5 - 1 Pomerania Police
453. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Obra Kościan
454. Błękitni Stargard 2 - 1 Flota Świnoujście
455. KKS Kalisz 0 - 1 Astra Krotoszyn
456. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Arka Gdynia
458. Huragan Pobiedziska 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
vo
459. Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Sparta Brodnica
460. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 LKS Jankowy
vo
461. Warta Poznań 3 - 0 Mień Lipno
vo
462. Gryf Wejherowo 3 - 0 Goplania Inowrocław




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE