MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




III liga - północno / wschodnia - sezon 1998/1999



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 81 25 6 3 75 - 25
2. Dolcan Ząbki 34 79 25 4 5 58 - 17
3. Okęcie Warszawa 34 59 16 11 7 55 - 32
4. Arka Gdynia 34 56 15 11 8 48 - 27
5. Sparta Brodnica 34 55 15 10 9 40 - 29
6. Kaszubia Kościerzyna 34 52 15 7 12 47 - 31
7. Gwardia Warszawa 34 52 15 7 12 55 - 42
8. Polonia II Warszawa 34 50 13 11 10 49 - 41
9. Wigry Suwałki 34 48 14 6 14 46 - 57
10. Chemik Bydgoszcz 34 46 12 10 12 41 - 38
11. MKS Mława 34 43 11 10 13 52 - 46
12. Goplania Inowrocław 34 42 12 6 16 40 - 54
13. Zatoka Braniewo 34 41 10 11 13 50 - 49
14. Pogoń Lębork 34 41 13 2 19 34 - 54
15. Lechia/Polonia II Gdańsk 34 37 10 7 17 32 - 45
16. Ursus Warszawa 34 37 10 7 17 48 - 66
17. Warmia/Stomil II Olsztyn 34 16 3 7 24 34 - 81
18. Błękitni Orneta 34 14 3 5 26 19 - 89
Ostatni komentarz dodał Zdrówko_Jr 27.04.2009, 17:45:34



Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Wigry Suwałki 0 - 3 Dolcan Ząbki
2. Błękitni Orneta 0 - 3 Chemik Bydgoszcz
3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Warmia/Stomil II Olsztyn
4. Pogoń Lębork 1 - 2 Arka Gdynia
5. Polonia II Warszawa 3 - 3 Okęcie Warszawa
6. Zatoka Braniewo 4 - 1 Goplania Inowrocław
7. Gwardia Warszawa 4 - 1 Ursus Warszawa
8. Sparta Brodnica 2 - 0 Lechia/Polonia II Gdańsk
9. MKS Mława 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Dolcan Ząbki 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna
11. Lechia/Polonia II Gdańsk 1 - 1 MKS Mława
12. Ursus Warszawa 1 - 0 Sparta Brodnica
13. Goplania Inowrocław 2 - 2 Gwardia Warszawa
14. Okęcie Warszawa 0 - 1 Zatoka Braniewo
15. Arka Gdynia 1 - 1 Polonia II Warszawa
16. Warmia/Stomil II Olsztyn 0 - 0 Pogoń Lębork
17. Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
18. Wigry Suwałki 6 - 0 Błękitni Orneta
Kolejka 3 - 19. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Błękitni Orneta 1 - 0 Dolcan Ząbki
20. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 Wigry Suwałki
21. Pogoń Lębork 3 - 0 Chemik Bydgoszcz
22. Polonia II Warszawa 1 - 1 Warmia/Stomil II Olsztyn
23. Zatoka Braniewo 2 - 0 Arka Gdynia
24. Gwardia Warszawa 0 - 0 Okęcie Warszawa
25. Sparta Brodnica 5 - 1 Goplania Inowrocław
26. MKS Mława 1 - 1 Ursus Warszawa
27. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Lechia/Polonia II Gdańsk
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Dolcan Ząbki 1 - 0 Lechia/Polonia II Gdańsk
29. Ursus Warszawa 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
30. Goplania Inowrocław 2 - 2 MKS Mława
31. Okęcie Warszawa 2 - 2 Sparta Brodnica
32. Arka Gdynia 0 - 0 Gwardia Warszawa
33. Warmia/Stomil II Olsztyn 2 - 2 Zatoka Braniewo
34. Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Polonia II Warszawa
35. Wigry Suwałki 0 - 1 Pogoń Lębork
36. Błękitni Orneta 2 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 Dolcan Ząbki
38. Pogoń Lębork 3 - 1 Błękitni Orneta
39. Polonia II Warszawa 6 - 0 Wigry Suwałki
40. Zatoka Braniewo 1 - 3 Chemik Bydgoszcz
41. Gwardia Warszawa 6 - 1 Warmia/Stomil II Olsztyn
42. Sparta Brodnica 1 - 1 Arka Gdynia
43. MKS Mława 1 - 4 Okęcie Warszawa
44. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Goplania Inowrocław
45. Lechia/Polonia II Gdańsk 1 - 0 Ursus Warszawa
Kolejka 6 - 5/6. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Dolcan Ząbki 1 - 0 Ursus Warszawa
47. Goplania Inowrocław 3 - 2 Lechia/Polonia II Gdańsk
48. Okęcie Warszawa 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
49. Arka Gdynia 4 - 2 MKS Mława
50. Warmia/Stomil II Olsztyn 0 - 3 Sparta Brodnica
vo, na boisku 3-0
51. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Gwardia Warszawa
52. Wigry Suwałki 2 - 1 Zatoka Braniewo
53. Błękitni Orneta 1 - 4 Polonia II Warszawa
54. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 7 - 12/13. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Pogoń Lębork 0 - 4 Dolcan Ząbki
56. Polonia II Warszawa 1 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
57. Zatoka Braniewo 3 - 0 Błękitni Orneta
58. Gwardia Warszawa 3 - 0 Wigry Suwałki
59. Sparta Brodnica 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
60. MKS Mława 0 - 2 Warmia/Stomil II Olsztyn
61. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Arka Gdynia
62. Lechia/Polonia II Gdańsk 0 - 0 Okęcie Warszawa
63. Ursus Warszawa 4 - 1 Goplania Inowrocław
Kolejka 8 - 19/20. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Dolcan Ząbki 2 - 1 Goplania Inowrocław
65. Okęcie Warszawa 2 - 2 Ursus Warszawa
66. Arka Gdynia 0 - 1 Lechia/Polonia II Gdańsk
67. Warmia/Stomil II Olsztyn 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna
68. Chemik Bydgoszcz 2 - 1 MKS Mława
69. Wigry Suwałki 0 - 1 Sparta Brodnica
70. Błękitni Orneta 1 - 4 Gwardia Warszawa
71. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 Zatoka Braniewo
72. Pogoń Lębork 1 - 3 Polonia II Warszawa
Kolejka 9 - 26/27. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Polonia II Warszawa 0 - 1 Dolcan Ząbki
74. Zatoka Braniewo 3 - 0 Pogoń Lębork
75. Gwardia Warszawa 0 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
76. Sparta Brodnica 2 - 1 Błękitni Orneta
77. MKS Mława 1 - 4 Wigry Suwałki
78. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
79. Lechia/Polonia II Gdańsk 3 - 2 Warmia/Stomil II Olsztyn
80. Ursus Warszawa 1 - 2 Arka Gdynia
81. Goplania Inowrocław 2 - 1 Okęcie Warszawa
Kolejka 10 - 3/4. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Dolcan Ząbki 2 - 1 Okęcie Warszawa
83. Arka Gdynia 2 - 0 Goplania Inowrocław
84. Warmia/Stomil II Olsztyn 1 - 1 Ursus Warszawa
85. Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Lechia/Polonia II Gdańsk
86. Wigry Suwałki 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
87. Błękitni Orneta 1 - 3 MKS Mława
88. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0 Sparta Brodnica
89. Pogoń Lębork 2 - 0 Gwardia Warszawa
90. Polonia II Warszawa 3 - 1 Zatoka Braniewo
Kolejka 11 - 10/11. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Zatoka Braniewo 0 - 0 Dolcan Ząbki
92. Gwardia Warszawa 1 - 3 Polonia II Warszawa
93. Sparta Brodnica 0 - 1 Pogoń Lębork
94. MKS Mława 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
95. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Błękitni Orneta
96. Lechia/Polonia II Gdańsk 3 - 1 Wigry Suwałki
97. Ursus Warszawa 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
98. Goplania Inowrocław 3 - 1 Warmia/Stomil II Olsztyn
99. Okęcie Warszawa 0 - 0 Arka Gdynia
Kolejka 12 - 17/18. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Dolcan Ząbki 3 - 1 Arka Gdynia
101. Warmia/Stomil II Olsztyn 0 - 0 Okęcie Warszawa
102. Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Goplania Inowrocław
103. Wigry Suwałki 1 - 1 Ursus Warszawa
104. Błękitni Orneta 0 - 0 Lechia/Polonia II Gdańsk
105. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
106. Pogoń Lębork 2 - 1 MKS Mława
107. Polonia II Warszawa 3 - 0 Sparta Brodnica
108. Zatoka Braniewo 4 - 0 Gwardia Warszawa
Kolejka 13 - 24/25. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Gwardia Warszawa 1 - 0 Dolcan Ząbki
110. Sparta Brodnica 4 - 1 Zatoka Braniewo
111. MKS Mława 0 - 0 Polonia II Warszawa
112. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Pogoń Lębork
113. Lechia/Polonia II Gdańsk 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
114. Ursus Warszawa 2 - 1 Błękitni Orneta
115. Goplania Inowrocław 1 - 2 Wigry Suwałki
116. Okęcie Warszawa 2 - 0 Chemik Bydgoszcz
117. Arka Gdynia 6 - 0 Warmia/Stomil II Olsztyn
Kolejka 14 - 30/31. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Dolcan Ząbki 4 - 0 Warmia/Stomil II Olsztyn
119. Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Arka Gdynia
120. Wigry Suwałki 1 - 1 Okęcie Warszawa
121. Błękitni Orneta 0 - 3 Goplania Inowrocław
vo, na boisku 4-1
122. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 - 0 Ursus Warszawa
123. Pogoń Lębork 1 - 0 Lechia/Polonia II Gdańsk 18 listopada 1998
124. Polonia II Warszawa 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
125. Zatoka Braniewo 3 - 1 MKS Mława
126. Gwardia Warszawa 1 - 1 Sparta Brodnica
Kolejka 15 - 7/8. listopada 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Sparta Brodnica 0 - 0 Dolcan Ząbki
128. MKS Mława 2 - 0 Gwardia Warszawa
129. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Zatoka Braniewo 28 listopada 1998
130. Lechia/Polonia II Gdańsk 1 - 2 Polonia II Warszawa
131. Ursus Warszawa 2 - 0 Pogoń Lębork
132. Goplania Inowrocław 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
133. Okęcie Warszawa 4 - 0 Błękitni Orneta
134. Arka Gdynia 3 - 0 Wigry Suwałki
135. Warmia/Stomil II Olsztyn 1 - 2 Chemik Bydgoszcz
Kolejka 16 - 14/15. listopada 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Dolcan Ząbki 1 - 2 Chemik Bydgoszcz
137. Wigry Suwałki 2 - 1 Warmia/Stomil II Olsztyn
138. Błękitni Orneta 0 - 3 Arka Gdynia
139. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Okęcie Warszawa
140. Pogoń Lębork 2 - 1 Goplania Inowrocław
141. Polonia II Warszawa 3 - 2 Ursus Warszawa
142. Zatoka Braniewo 0 - 3 Lechia/Polonia II Gdańsk
143. Gwardia Warszawa 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna
144. Sparta Brodnica 2 - 0 MKS Mława
Kolejka 17 - 21/22. listopada 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. MKS Mława 0 - 1 Dolcan Ząbki
146. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Sparta Brodnica
147. Lechia/Polonia II Gdańsk 2 - 0 Gwardia Warszawa
148. Ursus Warszawa 3 - 1 Zatoka Braniewo
149. Goplania Inowrocław 1 - 2 Polonia II Warszawa
150. Okęcie Warszawa 6 - 1 Pogoń Lębork
151. Arka Gdynia 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
152. Warmia/Stomil II Olsztyn 4 - 1 Błękitni Orneta
153. Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Wigry Suwałki
Kolejka 18 - 13/14. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Dolcan Ząbki 2 - 1 Wigry Suwałki
155. Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Błękitni Orneta
156. Warmia/Stomil II Olsztyn 2 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
157. Arka Gdynia 1 - 0 Pogoń Lębork
158. Okęcie Warszawa 1 - 0 Polonia II Warszawa
159. Goplania Inowrocław 1 - 2 Zatoka Braniewo
160. Ursus Warszawa 0 - 1 Gwardia Warszawa
161. Lechia/Polonia II Gdańsk 0 - 0 Sparta Brodnica
162. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 MKS Mława
Kolejka 19 - 20/21. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Dolcan Ząbki
164. MKS Mława 4 - 2 Lechia/Polonia II Gdańsk
165. Sparta Brodnica 1 - 0 Ursus Warszawa
166. Gwardia Warszawa 3 - 0 Goplania Inowrocław
167. Zatoka Braniewo 0 - 2 Okęcie Warszawa
168. Polonia II Warszawa 0 - 1 Arka Gdynia
mecz w Gdyni
169. Pogoń Lębork 2 - 0 Warmia/Stomil II Olsztyn
170. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 2 Chemik Bydgoszcz
171. Błękitni Orneta 0 - 2 Wigry Suwałki
Kolejka 20 - 27/28. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Dolcan Ząbki 4 - 0 Błękitni Orneta
173. Wigry Suwałki 0 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
174. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Pogoń Lębork
175. Warmia/Stomil II Olsztyn 0 - 1 Polonia II Warszawa
176. Arka Gdynia 0 - 0 Zatoka Braniewo
177. Okęcie Warszawa 1 - 0 Gwardia Warszawa
178. Goplania Inowrocław 0 - 0 Sparta Brodnica
179. Ursus Warszawa 0 - 3 MKS Mława
180. Lechia/Polonia II Gdańsk 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 21 - 1/2. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Lechia/Polonia II Gdańsk 1 - 2 Dolcan Ząbki
182. Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Ursus Warszawa
183. MKS Mława 3 - 1 Goplania Inowrocław
184. Sparta Brodnica 1 - 0 Okęcie Warszawa
185. Gwardia Warszawa 2 - 0 Arka Gdynia
186. Zatoka Braniewo 5 - 1 Warmia/Stomil II Olsztyn
187. Polonia II Warszawa 2 - 2 Chemik Bydgoszcz
188. Pogoń Lębork 1 - 2 Wigry Suwałki
189. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 - 0 Błękitni Orneta
Kolejka 22 - 10/11. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Dolcan Ząbki 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
191. Błękitni Orneta 1 - 2 Pogoń Lębork
192. Wigry Suwałki 1 - 0 Polonia II Warszawa
193. Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Zatoka Braniewo
194. Warmia/Stomil II Olsztyn 1 - 6 Gwardia Warszawa
195. Arka Gdynia 2 - 1 Sparta Brodnica
196. Okęcie Warszawa 2 - 2 MKS Mława
197. Goplania Inowrocław 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
198. Ursus Warszawa 2 - 0 Lechia/Polonia II Gdańsk
Kolejka 23 - 17/18. kwietnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Ursus Warszawa 0 - 4 Dolcan Ząbki
200. Lechia/Polonia II Gdańsk 0 - 0 Goplania Inowrocław
201. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Okęcie Warszawa
202. MKS Mława 2 - 1 Arka Gdynia
203. Sparta Brodnica 2 - 1 Warmia/Stomil II Olsztyn
204. Gwardia Warszawa 2 - 1 Chemik Bydgoszcz
205. Zatoka Braniewo 3 - 4 Wigry Suwałki
206. Polonia II Warszawa 1 - 1 Błękitni Orneta
207. Pogoń Lębork 0 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 24 - 24/25. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Dolcan Ząbki 1 - 0 Pogoń Lębork
209. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 - 0 Polonia II Warszawa
210. Błękitni Orneta 1 - 0 Zatoka Braniewo
211. Wigry Suwałki 1 - 1 Gwardia Warszawa
212. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Sparta Brodnica
213. Warmia/Stomil II Olsztyn 1 - 6 MKS Mława
214. Arka Gdynia 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
215. Okęcie Warszawa 1 - 0 Lechia/Polonia II Gdańsk
216. Goplania Inowrocław 2 - 0 Ursus Warszawa
Kolejka 25 - 1/2. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Goplania Inowrocław 0 - 2 Dolcan Ząbki
218. Ursus Warszawa 0 - 3 Okęcie Warszawa
219. Lechia/Polonia II Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia 4 maja 1999
220. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Warmia/Stomil II Olsztyn
221. MKS Mława 2 - 2 Chemik Bydgoszcz
222. Sparta Brodnica 3 - 0 Wigry Suwałki
223. Gwardia Warszawa 1 - 1 Błękitni Orneta
224. Zatoka Braniewo 0 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
225. Polonia II Warszawa 1 - 4 Pogoń Lębork
Kolejka 26 - 8/9. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Dolcan Ząbki 2 - 0 Polonia II Warszawa
227. Pogoń Lębork 0 - 2 Zatoka Braniewo
228. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 - 0 Gwardia Warszawa
229. Błękitni Orneta 0 - 1 Sparta Brodnica
230. Wigry Suwałki 0 - 3 MKS Mława
231. Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
232. Warmia/Stomil II Olsztyn 0 - 0 Lechia/Polonia II Gdańsk
233. Arka Gdynia 4 - 1 Ursus Warszawa
234. Okęcie Warszawa 1 - 0 Goplania Inowrocław
Kolejka 27 - 12. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Okęcie Warszawa 1 - 2 Dolcan Ząbki
236. Goplania Inowrocław 2 - 1 Arka Gdynia
237. Ursus Warszawa 5 - 2 Warmia/Stomil II Olsztyn
238. Lechia/Polonia II Gdańsk 2 - 1 Chemik Bydgoszcz
239. Kaszubia Kościerzyna 7 - 0 Wigry Suwałki
240. MKS Mława 0 - 1 Błękitni Orneta
241. Sparta Brodnica 0 - 4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
242. Gwardia Warszawa 2 - 1 Pogoń Lębork
243. Zatoka Braniewo 1 - 1 Polonia II Warszawa
Kolejka 28 - 15/16. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Dolcan Ząbki 2 - 0 Zatoka Braniewo
245. Polonia II Warszawa 0 - 1 Gwardia Warszawa
246. Pogoń Lębork 0 - 2 Sparta Brodnica
247. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 MKS Mława
248. Błękitni Orneta 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna
249. Wigry Suwałki 4 - 0 Lechia/Polonia II Gdańsk
250. Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Ursus Warszawa
251. Warmia/Stomil II Olsztyn 1 - 2 Goplania Inowrocław
252. Arka Gdynia 3 - 0 Okęcie Warszawa
Kolejka 29 - 22/23. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Arka Gdynia 0 - 0 Dolcan Ząbki
254. Okęcie Warszawa 2 - 1 Warmia/Stomil II Olsztyn
255. Goplania Inowrocław 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
256. Ursus Warszawa 1 - 3 Wigry Suwałki
257. Lechia/Polonia II Gdańsk 3 - 0 Błękitni Orneta
258. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
259. MKS Mława 5 - 0 Pogoń Lębork
260. Sparta Brodnica 1 - 1 Polonia II Warszawa
261. Gwardia Warszawa 1 - 1 Zatoka Braniewo
Kolejka 30 - 26. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Dolcan Ząbki 3 - 2 Gwardia Warszawa
263. Zatoka Braniewo 1 - 1 Sparta Brodnica
264. Polonia II Warszawa 1 - 1 MKS Mława
265. Pogoń Lębork 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
266. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0 Lechia/Polonia II Gdańsk
267. Błękitni Orneta 1 - 4 Ursus Warszawa
268. Wigry Suwałki 1 - 0 Goplania Inowrocław
269. Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Okęcie Warszawa
270. Warmia/Stomil II Olsztyn 0 - 1 Arka Gdynia
Kolejka 31 - 29/30. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Warmia/Stomil II Olsztyn 1 - 2 Dolcan Ząbki
272. Arka Gdynia 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
273. Okęcie Warszawa 2 - 1 Wigry Suwałki
274. Goplania Inowrocław 3 - 1 Błękitni Orneta
275. Ursus Warszawa 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
276. Lechia/Polonia II Gdańsk 0 - 1 Pogoń Lębork
277. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Polonia II Warszawa
278. MKS Mława 0 - 0 Zatoka Braniewo
279. Sparta Brodnica 1 - 0 Gwardia Warszawa
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Dolcan Ząbki 0 - 0 Sparta Brodnica
281. Gwardia Warszawa 1 - 0 MKS Mława
282. Zatoka Braniewo 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
283. Polonia II Warszawa 0 - 0 Lechia/Polonia II Gdańsk
284. Pogoń Lębork 2 - 2 Ursus Warszawa
285. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0 Goplania Inowrocław
286. Błękitni Orneta 1 - 5 Okęcie Warszawa
287. Wigry Suwałki 1 - 1 Arka Gdynia
288. Chemik Bydgoszcz 4 - 2 Warmia/Stomil II Olsztyn
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Chemik Bydgoszcz 0 - 3 Dolcan Ząbki
290. Warmia/Stomil II Olsztyn 2 - 2 Wigry Suwałki
291. Arka Gdynia 3 - 0 Błękitni Orneta
292. Okęcie Warszawa 5 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 czerwca 1999
293. Goplania Inowrocław 2 - 0 Pogoń Lębork
294. Ursus Warszawa 1 - 2 Polonia II Warszawa 15 czerwca 1999
295. Lechia/Polonia II Gdańsk 1 - 0 Zatoka Braniewo
296. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Gwardia Warszawa
mecz w Kartuzach
297. MKS Mława 1 - 0 Sparta Brodnica
Kolejka 34 - 18/19. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Dolcan Ząbki 1 - 0 MKS Mława
299. Sparta Brodnica 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
300. Gwardia Warszawa 5 - 2 Lechia/Polonia II Gdańsk
301. Zatoka Braniewo 6 - 6 Ursus Warszawa
302. Polonia II Warszawa 1 - 1 Goplania Inowrocław
303. Pogoń Lębork 0 - 1 Okęcie Warszawa
304. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 Arka Gdynia
305. Błękitni Orneta 0 - 3 Warmia/Stomil II Olsztyn
306. Wigry Suwałki 1 - 0 Chemik Bydgoszcz




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE