ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orzeł Straszyn 22 59 19 2 1 103 - 23
2. Wisła Długie Pole 22 53 17 2 3 74 - 23
3. GTS Rokitnica 22 51 17 0 5 91 - 33
4. GKS II Kowale 22 35 11 2 9 73 - 53
5. GKS II Kolbudy 22 32 9 5 8 52 - 42
6. GTS Trutnowy 22 25 8 1 13 50 - 73
7. Techpol Żuławia 22 24 7 3 12 48 - 92
8. GTS Juszkowo 22 23 6 5 11 42 - 58
9. GTS Rotmanka 22 22 7 1 14 33 - 59
10. GTS Goszyn 22 18 5 3 14 38 - 51
11. Walmar Grabiny Zameczek 22 18 5 3 14 32 - 68
12. Wisła II Steblewo 22 18 5 3 14 33 - 94

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Orzeł Straszyn 7 - 2 Wisła II Steblewo
2. GKS II Kowale 2 - 5 Wisła Długie Pole
3. GTS Trutnowy 2 - 2 Walmar Grabiny Zameczek
4. GTS Goszyn 6 - 2 Techpol Żuławia
5. GTS Juszkowo 3 - 3 GTS Rotmanka
6. GKS II Kolbudy 2 - 3 GTS Rokitnica
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Wisła II Steblewo 0 - 8 GTS Rokitnica
8. GTS Rotmanka 1 - 2 GKS II Kolbudy
9. Techpol Żuławia 2 - 3 GTS Juszkowo
10. Walmar Grabiny Zameczek 2 - 1 GTS Goszyn
11. Wisła Długie Pole 6 - 0 GTS Trutnowy
12. Orzeł Straszyn 9 - 1 GKS II Kowale
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. GKS II Kowale 10 - 1 Wisła II Steblewo
14. GTS Trutnowy 2 - 3 Orzeł Straszyn
15. GTS Goszyn 3 - 0 Wisła Długie Pole
vo
16. GTS Juszkowo 4 - 0 Walmar Grabiny Zameczek
17. GKS II Kolbudy 8 - 0 Techpol Żuławia
18. GTS Rokitnica 3 - 0 GTS Rotmanka
vo
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Wisła II Steblewo 3 - 0 GTS Rotmanka
20. Techpol Żuławia 2 - 12 GTS Rokitnica
21. Walmar Grabiny Zameczek 4 - 4 GKS II Kolbudy
22. Wisła Długie Pole 3 - 1 GTS Juszkowo
23. Orzeł Straszyn 3 - 3 GTS Goszyn
24. GKS II Kowale 5 - 4 GTS Trutnowy
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. GTS Trutnowy 11 - 0 Wisła II Steblewo
26. GTS Goszyn 0 - 1 GKS II Kowale
27. GTS Juszkowo 0 - 1 Orzeł Straszyn
28. GKS II Kolbudy 0 - 3 Wisła Długie Pole
vo(naboisku4-0)
29. GTS Rokitnica 6 - 1 Walmar Grabiny Zameczek
30. GTS Rotmanka 3 - 1 Techpol Żuławia
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Wisła II Steblewo 3 - 3 Techpol Żuławia
32. Walmar Grabiny Zameczek 4 - 3 GTS Rotmanka
33. Wisła Długie Pole 2 - 0 GTS Rokitnica
34. Orzeł Straszyn 2 - 2 GKS II Kolbudy
35. GKS II Kowale 6 - 2 GTS Juszkowo
36. GTS Trutnowy 4 - 3 GTS Goszyn
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GTS Goszyn 1 - 2 Wisła II Steblewo
38. GTS Juszkowo 0 - 3 GTS Trutnowy
vo
39. GKS II Kolbudy 3 - 2 GKS II Kowale
40. GTS Rokitnica 4 - 3 Orzeł Straszyn
41. GTS Rotmanka 1 - 3 Wisła Długie Pole
42. Techpol Żuławia 3 - 3 Walmar Grabiny Zameczek
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Wisła II Steblewo 0 - 1 Walmar Grabiny Zameczek
44. Wisła Długie Pole 11 - 1 Techpol Żuławia
45. Orzeł Straszyn 8 - 0 GTS Rotmanka
46. GKS II Kowale 3 - 2 GTS Rokitnica
47. GTS Trutnowy 2 - 1 GKS II Kolbudy
48. GTS Goszyn 2 - 2 GTS Juszkowo
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. GTS Juszkowo 3 - 3 Wisła II Steblewo
50. GKS II Kolbudy 2 - 2 GTS Goszyn
51. GTS Rokitnica 4 - 2 GTS Trutnowy
52. GTS Rotmanka 1 - 5 GKS II Kowale
53. Techpol Żuławia 1 - 15 Orzeł Straszyn
54. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 4 Wisła Długie Pole
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Wisła II Steblewo 3 - 3 Wisła Długie Pole
56. Orzeł Straszyn 2 - 0 Walmar Grabiny Zameczek
57. GKS II Kowale 10 - 0 Techpol Żuławia
58. GTS Trutnowy 3 - 5 GTS Rotmanka
59. GTS Goszyn 0 - 4 GTS Rokitnica
60. GTS Juszkowo 2 - 2 GKS II Kolbudy
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. GKS II Kolbudy 1 - 3 Wisła II Steblewo
62. GTS Rokitnica 5 - 1 GTS Juszkowo
63. GTS Rotmanka 0 - 4 GTS Goszyn
64. Techpol Żuławia 3 - 0 GTS Trutnowy
65. Walmar Grabiny Zameczek 2 - 0 GKS II Kowale
66. Wisła Długie Pole 0 - 2 Orzeł Straszyn
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Wisła II Steblewo 0 - 5 Orzeł Straszyn 3 maja 2005 - 15:00
vo
68. Wisła Długie Pole 1 - 0 GKS II Kowale 3 maja 2005 - 14:00
69. Walmar Grabiny Zameczek 0 - 2 GTS Trutnowy 3 maja 2005
70. Techpol Żuławia 1 - 2 GTS Goszyn 3 maja 2005
71. GTS Rotmanka 3 - 2 GTS Juszkowo 2 kwietnia 2005 - 16:00
72. GTS Rokitnica 2 - 1 GKS II Kolbudy 3 maja 2005
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. GTS Rokitnica 5 - 0 Wisła II Steblewo
74. GKS II Kolbudy 4 - 0 GTS Rotmanka
vo (na boisku 4-2)
75. GTS Juszkowo 1 - 2 Techpol Żuławia
76. GTS Goszyn 5 - 0 Walmar Grabiny Zameczek
77. GTS Trutnowy 3 - 5 Wisła Długie Pole
78. GKS II Kowale 1 - 5 Orzeł Straszyn
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Wisła II Steblewo 0 - 4 GKS II Kowale
80. Orzeł Straszyn 9 - 0 GTS Trutnowy
81. Wisła Długie Pole 3 - 0 GTS Goszyn
82. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 2 GTS Juszkowo
83. Techpol Żuławia 3 - 1 GKS II Kolbudy
84. GTS Rotmanka 0 - 4 GTS Rokitnica
vo
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. GTS Rotmanka - Wisła II Steblewo
obustronny vo (na boisku 2-2)
86. GTS Rokitnica 1 - 0 Techpol Żuławia
87. GKS II Kolbudy 2 - 1 Walmar Grabiny Zameczek
88. GTS Juszkowo 1 - 1 Wisła Długie Pole
89. GTS Goszyn 2 - 3 Orzeł Straszyn
90. GTS Trutnowy 3 - 1 GKS II Kowale
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Wisła II Steblewo 0 - 3 GTS Trutnowy
vo (na boisku 1-1)
92. GKS II Kowale 4 - 0 GTS Goszyn
93. Orzeł Straszyn 5 - 1 GTS Juszkowo
94. Wisła Długie Pole 2 - 0 GKS II Kolbudy
95. Walmar Grabiny Zameczek 2 - 6 GTS Rokitnica
96. Techpol Żuławia 3 - 1 GTS Rotmanka
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Techpol Żuławia 7 - 2 Wisła II Steblewo
98. GTS Rotmanka 3 - 0 Walmar Grabiny Zameczek
vo (na boisku 3-2)
99. GTS Rokitnica 2 - 3 Wisła Długie Pole
100. GKS II Kolbudy 2 - 5 Orzeł Straszyn
101. GTS Juszkowo 4 - 3 GKS II Kowale
102. GTS Goszyn 0 - 3 GTS Trutnowy
vo (na boisku 1-2)
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Wisła II Steblewo 3 - 0 GTS Goszyn
vo (na boisku 0-8)
104. GTS Trutnowy 1 - 3 GTS Juszkowo
105. GKS II Kowale 2 - 2 GKS II Kolbudy
106. Orzeł Straszyn 6 - 1 GTS Rokitnica
107. Wisła Długie Pole 4 - 1 GTS Rotmanka
108. Walmar Grabiny Zameczek 0 - 4 Techpol Żuławia
vo (na boisku 2-4)
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Walmar Grabiny Zameczek 6 - 1 Wisła II Steblewo
110. Techpol Żuławia 0 - 2 Wisła Długie Pole
111. GTS Rotmanka 0 - 1 Orzeł Straszyn
112. GTS Rokitnica 1 - 3 GKS II Kowale
113. GKS II Kolbudy 3 - 1 GTS Trutnowy
114. GTS Juszkowo 4 - 2 GTS Goszyn
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Wisła II Steblewo 4 - 3 GTS Juszkowo
116. GTS Goszyn 0 - 2 GKS II Kolbudy
117. GTS Trutnowy 1 - 11 GTS Rokitnica
118. GKS II Kowale 1 - 2 GTS Rotmanka
119. Orzeł Straszyn 3 - 0 Techpol Żuławia
120. Wisła Długie Pole 5 - 0 Walmar Grabiny Zameczek
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Wisła Długie Pole 8 - 1 Wisła II Steblewo
122. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 5 Orzeł Straszyn
123. Techpol Żuławia 5 - 5 GKS II Kowale
124. GTS Rotmanka 4 - 0 GTS Trutnowy
vo (na boisku 4-3)
125. GTS Rokitnica 4 - 1 GTS Goszyn
126. GKS II Kolbudy 3 - 0 GTS Juszkowo
vo (na boisku 3-2)
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Wisła II Steblewo 2 - 5 GKS II Kolbudy
128. GTS Juszkowo 0 - 3 GTS Rokitnica
vo (na boisku 5-1)
129. GTS Goszyn 1 - 2 GTS Rotmanka
130. GTS Trutnowy 0 - 5 Techpol Żuławia
vo (na boisku 1-5)
131. GKS II Kowale 4 - 1 Walmar Grabiny Zameczek
132. Orzeł Straszyn 1 - 0 Wisła Długie Pole
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03