MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




III liga - północno / wschodnia - sezon 1999/2000



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Dolcan Ząbki 34 76 23 7 4 68 - 27
2. Okęcie Warszawa 34 66 20 6 8 48 - 19
3. Gwardia Warszawa 34 65 19 8 7 64 - 32
4. MKS Mława 34 61 19 4 11 62 - 39
5. Bałtyk Gdynia 34 54 16 6 12 55 - 43
6. Kaszubia Kościerzyna 34 53 15 8 11 47 - 34
7. Arka Gdynia 34 49 12 13 9 38 - 34
8. Chemik Bydgoszcz 34 47 11 14 9 37 - 31
9. Legia II Warszawa 34 44 11 11 12 34 - 32
10. Sparta Brodnica 34 44 11 11 12 32 - 31
11. Goplania Inowrocław 34 42 12 6 16 40 - 54
12. Polonia II Warszawa 34 41 12 5 17 44 - 59
13. Zatoka Braniewo 34 40 11 7 16 27 - 51
14. Wigry Suwałki 34 39 10 9 15 35 - 43
15. Granica Kętrzyn 34 39 11 6 17 38 - 59
16. Pomezania Malbork 34 38 11 5 18 41 - 46
17. Pogoń Lębork 34 25 5 10 19 24 - 51
18. Elana Toruń 34 24 6 6 22 29 - 78



Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wigry Suwałki 0 - 1 Okęcie Warszawa
2. Zatoka Braniewo 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna
3. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Pogoń Lębork
4. Legia II Warszawa 0 - 0 Chemik Bydgoszcz
5. Dolcan Ząbki 3 - 1 Goplania Inowrocław
6. Granica Kętrzyn 4 - 1 Polonia II Warszawa
7. Sparta Brodnica 3 - 0 Arka Gdynia
8. Gwardia Warszawa 3 - 3 MKS Mława
9. Pomezania Malbork 0 - 0 Elana Toruń
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Okęcie Warszawa 3 - 0 Elana Toruń
11. MKS Mława 1 - 0 Pomezania Malbork
12. Arka Gdynia 0 - 1 Gwardia Warszawa
13. Polonia II Warszawa 1 - 0 Sparta Brodnica
14. Goplania Inowrocław 0 - 2 Granica Kętrzyn
15. Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Dolcan Ząbki
16. Pogoń Lębork 0 - 0 Legia II Warszawa
17. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Bałtyk Gdynia
18. Wigry Suwałki 2 - 0 Zatoka Braniewo
Kolejka 3 - 18. sierpnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Zatoka Braniewo 0 - 1 Okęcie Warszawa
20. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Wigry Suwałki
21. Legia II Warszawa 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna
22. Dolcan Ząbki 3 - 1 Pogoń Lębork
23. Granica Kętrzyn 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
24. Sparta Brodnica 3 - 0 Goplania Inowrocław
25. Gwardia Warszawa 1 - 2 Polonia II Warszawa
26. Pomezania Malbork 1 - 2 Arka Gdynia
27. Elana Toruń 0 - 3 MKS Mława
Kolejka 4 - 21/22. sierpnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Okęcie Warszawa 2 - 0 MKS Mława
29. Arka Gdynia 0 - 0 Elana Toruń
30. Polonia II Warszawa 0 - 2 Pomezania Malbork
31. Goplania Inowrocław 1 - 3 Gwardia Warszawa
32. Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Sparta Brodnica
33. Pogoń Lębork 2 - 2 Granica Kętrzyn
34. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Dolcan Ząbki
35. Wigry Suwałki 4 - 1 Legia II Warszawa
36. Zatoka Braniewo 0 - 2 Bałtyk Gdynia
Kolejka 5 - 28/29. sierpnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Okęcie Warszawa
38. Legia II Warszawa 0 - 0 Zatoka Braniewo
39. Dolcan Ząbki 1 - 0 Wigry Suwałki
40. Granica Kętrzyn 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
41. Sparta Brodnica 3 - 0 Pogoń Lębork
42. Gwardia Warszawa 0 - 0 Chemik Bydgoszcz
43. Pomezania Malbork 2 - 1 Goplania Inowrocław
44. Elana Toruń 3 - 2 Polonia II Warszawa
45. MKS Mława 4 - 1 Arka Gdynia
Kolejka 6 - 4/5. września 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Okęcie Warszawa 0 - 0 Arka Gdynia
47. Polonia II Warszawa 0 - 1 MKS Mława
48. Goplania Inowrocław 2 - 2 Elana Toruń
49. Chemik Bydgoszcz 0 - 4 Pomezania Malbork
50. Pogoń Lębork 1 - 0 Gwardia Warszawa
51. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Sparta Brodnica
52. Wigry Suwałki 2 - 0 Granica Kętrzyn
53. Zatoka Braniewo 1 - 0 Dolcan Ząbki
54. Bałtyk Gdynia 3 - 4 Legia II Warszawa
Kolejka 7 - 11/12. września 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Legia II Warszawa 1 - 0 Okęcie Warszawa
56. Dolcan Ząbki 2 - 0 Bałtyk Gdynia
57. Granica Kętrzyn 4 - 1 Zatoka Braniewo
58. Sparta Brodnica 2 - 0 Wigry Suwałki
59. Gwardia Warszawa 2 - 4 Kaszubia Kościerzyna
60. Pomezania Malbork 2 - 1 Pogoń Lębork
61. Elana Toruń 1 - 5 Chemik Bydgoszcz
62. MKS Mława 3 - 1 Goplania Inowrocław
63. Arka Gdynia 3 - 0 Polonia II Warszawa
Kolejka 8 - 18/19. września 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Okęcie Warszawa 1 - 0 Polonia II Warszawa
65. Goplania Inowrocław 2 - 2 Arka Gdynia
66. Chemik Bydgoszcz 1 - 1 MKS Mława
67. Pogoń Lębork 2 - 0 Elana Toruń
68. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Pomezania Malbork
69. Wigry Suwałki 0 - 1 Gwardia Warszawa
70. Zatoka Braniewo 1 - 1 Sparta Brodnica
71. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Granica Kętrzyn
72. Legia II Warszawa 0 - 0 Dolcan Ząbki
Kolejka 9 - 25/26. września 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Dolcan Ząbki 1 - 0 Okęcie Warszawa
74. Granica Kętrzyn 0 - 2 Legia II Warszawa
75. Sparta Brodnica 2 - 1 Bałtyk Gdynia
76. Gwardia Warszawa 4 - 0 Zatoka Braniewo
77. Pomezania Malbork 0 - 0 Wigry Suwałki
78. Elana Toruń 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna
79. MKS Mława 5 - 0 Pogoń Lębork
80. Arka Gdynia 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
81. Polonia II Warszawa 0 - 2 Goplania Inowrocław
Kolejka 10 - 2/3. października 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Okęcie Warszawa 3 - 0 Goplania Inowrocław
83. Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Polonia II Warszawa
84. Pogoń Lębork 1 - 0 Arka Gdynia
85. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 MKS Mława
86. Wigry Suwałki 3 - 1 Elana Toruń
87. Zatoka Braniewo 3 - 1 Pomezania Malbork
88. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Gwardia Warszawa
89. Legia II Warszawa 0 - 1 Sparta Brodnica
90. Dolcan Ząbki 3 - 0 Granica Kętrzyn
Kolejka 11 - 9/10. października 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Granica Kętrzyn 1 - 0 Okęcie Warszawa
92. Sparta Brodnica 1 - 0 Dolcan Ząbki
93. Gwardia Warszawa 1 - 0 Legia II Warszawa
94. Pomezania Malbork 2 - 1 Bałtyk Gdynia
95. Elana Toruń 0 - 2 Zatoka Braniewo
96. MKS Mława 3 - 0 Wigry Suwałki
97. Arka Gdynia 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
98. Polonia II Warszawa 0 - 0 Pogoń Lębork
99. Goplania Inowrocław 2 - 1 Chemik Bydgoszcz
Kolejka 12 - 16/17. października 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Okęcie Warszawa 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
101. Pogoń Lębork 1 - 1 Goplania Inowrocław
102. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Polonia II Warszawa
103. Wigry Suwałki 1 - 1 Arka Gdynia
104. Zatoka Braniewo 2 - 0 MKS Mława
105. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Elana Toruń
106. Legia II Warszawa 2 - 0 Pomezania Malbork
107. Dolcan Ząbki 3 - 1 Gwardia Warszawa
108. Granica Kętrzyn 0 - 0 Sparta Brodnica
Kolejka 13 - 23/24. października 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Sparta Brodnica 0 - 0 Okęcie Warszawa
110. Gwardia Warszawa 4 - 0 Granica Kętrzyn
111. Pomezania Malbork 0 - 1 Dolcan Ząbki
112. Elana Toruń 0 - 3 Legia II Warszawa
113. MKS Mława 0 - 1 Bałtyk Gdynia
114. Arka Gdynia 1 - 2 Zatoka Braniewo
115. Polonia II Warszawa 1 - 1 Wigry Suwałki
116. Goplania Inowrocław 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna
117. Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 14 - 30/31. października 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Okęcie Warszawa 3 - 0 Pogoń Lębork
119. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Chemik Bydgoszcz
120. Wigry Suwałki 2 - 2 Goplania Inowrocław
121. Zatoka Braniewo 0 - 0 Polonia II Warszawa
122. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Arka Gdynia
123. Legia II Warszawa 2 - 0 MKS Mława
124. Dolcan Ząbki 4 - 0 Elana Toruń
125. Granica Kętrzyn 0 - 0 Pomezania Malbork
126. Sparta Brodnica 1 - 3 Gwardia Warszawa
Kolejka 15 - 6/7. listopada 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Gwardia Warszawa 1 - 2 Okęcie Warszawa
128. Pomezania Malbork 4 - 0 Sparta Brodnica
129. Elana Toruń 1 - 2 Granica Kętrzyn
130. MKS Mława 2 - 1 Dolcan Ząbki
131. Arka Gdynia 1 - 0 Legia II Warszawa
132. Polonia II Warszawa 1 - 4 Bałtyk Gdynia
133. Goplania Inowrocław 2 - 0 Zatoka Braniewo
134. Chemik Bydgoszcz 2 - 2 Wigry Suwałki
135. Pogoń Lębork 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 16 - 13/14. listopada 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Okęcie Warszawa 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
137. Wigry Suwałki 1 - 1 Pogoń Lębork
138. Zatoka Braniewo 0 - 0 Chemik Bydgoszcz
139. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Goplania Inowrocław
140. Legia II Warszawa 1 - 0 Polonia II Warszawa
141. Dolcan Ząbki 1 - 1 Arka Gdynia
142. Granica Kętrzyn 0 - 1 MKS Mława
143. Sparta Brodnica 2 - 1 Elana Toruń
144. Gwardia Warszawa 4 - 1 Pomezania Malbork
Kolejka 17 - 20/21. listopada 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Pomezania Malbork 0 - 1 Okęcie Warszawa
146. Elana Toruń 1 - 2 Gwardia Warszawa
147. MKS Mława 1 - 0 Sparta Brodnica
148. Arka Gdynia 4 - 0 Granica Kętrzyn
149. Polonia II Warszawa 1 - 2 Dolcan Ząbki
150. Goplania Inowrocław 2 - 1 Legia II Warszawa
151. Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Bałtyk Gdynia
152. Pogoń Lębork 0 - 1 Zatoka Braniewo
153. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Wigry Suwałki
vo
Kolejka 18 - 11/12. marca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Okęcie Warszawa 1 - 0 Wigry Suwałki
155. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Zatoka Braniewo
156. Pogoń Lębork 3 - 2 Bałtyk Gdynia
157. Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Legia II Warszawa
158. Goplania Inowrocław 0 - 5 Dolcan Ząbki
159. Polonia II Warszawa 3 - 1 Granica Kętrzyn
160. Arka Gdynia 1 - 2 Sparta Brodnica
161. MKS Mława 0 - 2 Gwardia Warszawa
162. Elana Toruń 2 - 1 Pomezania Malbork
Kolejka 19 - 18/19. marca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Elana Toruń 1 - 0 Okęcie Warszawa
164. Pomezania Malbork 1 - 5 MKS Mława
165. Gwardia Warszawa 1 - 0 Arka Gdynia
166. Sparta Brodnica 0 - 1 Polonia II Warszawa
167. Granica Kętrzyn 3 - 0 Goplania Inowrocław
168. Dolcan Ząbki 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
169. Legia II Warszawa 1 - 0 Pogoń Lębork
170. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
171. Zatoka Braniewo 1 - 0 Wigry Suwałki
Kolejka 20 - 25/26. marca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Okęcie Warszawa 4 - 1 Zatoka Braniewo
173. Wigry Suwałki 0 - 1 Bałtyk Gdynia
174. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Legia II Warszawa
175. Pogoń Lębork 1 - 2 Dolcan Ząbki
176. Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Granica Kętrzyn
177. Goplania Inowrocław 2 - 1 Sparta Brodnica
178. Polonia II Warszawa 2 - 2 Gwardia Warszawa
179. Arka Gdynia 1 - 0 Pomezania Malbork
180. MKS Mława 4 - 2 Elana Toruń
Kolejka 21 - 1/2. kwietnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. MKS Mława 0 - 0 Okęcie Warszawa
182. Elana Toruń 1 - 1 Arka Gdynia
183. Pomezania Malbork 0 - 2 Polonia II Warszawa
184. Gwardia Warszawa 2 - 0 Goplania Inowrocław
185. Sparta Brodnica 0 - 1 Chemik Bydgoszcz
186. Granica Kętrzyn 1 - 1 Pogoń Lębork
187. Dolcan Ząbki 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
188. Legia II Warszawa 4 - 0 Wigry Suwałki
189. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Zatoka Braniewo
Kolejka 22 - 8/9. kwietnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Okęcie Warszawa 3 - 1 Bałtyk Gdynia
191. Zatoka Braniewo 1 - 1 Legia II Warszawa
192. Wigry Suwałki 0 - 0 Dolcan Ząbki
193. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Granica Kętrzyn
194. Pogoń Lębork 0 - 0 Sparta Brodnica
195. Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Gwardia Warszawa
196. Goplania Inowrocław 2 - 1 Pomezania Malbork
197. Polonia II Warszawa 1 - 0 Elana Toruń
198. Arka Gdynia 2 - 1 MKS Mława
Kolejka 23 - 15/15. kwietnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Arka Gdynia 2 - 1 Okęcie Warszawa
200. MKS Mława 4 - 1 Polonia II Warszawa
201. Elana Toruń 1 - 0 Goplania Inowrocław
202. Pomezania Malbork 0 - 0 Chemik Bydgoszcz
203. Gwardia Warszawa 3 - 0 Pogoń Lębork
204. Sparta Brodnica 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
205. Granica Kętrzyn 1 - 1 Wigry Suwałki
206. Dolcan Ząbki 5 - 1 Zatoka Braniewo
207. Legia II Warszawa 1 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 24 - 21/22. marca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Okęcie Warszawa 2 - 0 Legia II Warszawa
209. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Dolcan Ząbki
210. Zatoka Braniewo 3 - 1 Granica Kętrzyn
211. Wigry Suwałki 1 - 1 Sparta Brodnica
212. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Gwardia Warszawa
213. Pogoń Lębork 1 - 3 Pomezania Malbork
214. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Elana Toruń
215. Goplania Inowrocław 2 - 0 MKS Mława
216. Polonia II Warszawa 3 - 2 Arka Gdynia
Kolejka 25 - 29/30. kwietnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Polonia II Warszawa 0 - 4 Okęcie Warszawa
218. Arka Gdynia 1 - 0 Goplania Inowrocław
219. MKS Mława 3 - 2 Chemik Bydgoszcz
220. Elana Toruń 2 - 1 Pogoń Lębork
221. Pomezania Malbork 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
222. Gwardia Warszawa 2 - 0 Wigry Suwałki
223. Sparta Brodnica 3 - 1 Zatoka Braniewo
224. Granica Kętrzyn 2 - 4 Bałtyk Gdynia
225. Dolcan Ząbki 2 - 1 Legia II Warszawa
Kolejka 26 - 2/3. maja 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Okęcie Warszawa 0 - 2 Dolcan Ząbki
227. Legia II Warszawa 0 - 1 Granica Kętrzyn
228. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Sparta Brodnica
229. Zatoka Braniewo 0 - 1 Gwardia Warszawa
230. Wigry Suwałki 0 - 1 Pomezania Malbork
231. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Elana Toruń
232. Pogoń Lębork 2 - 4 MKS Mława
233. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Arka Gdynia
234. Goplania Inowrocław 4 - 2 Polonia II Warszawa
Kolejka 27 - 6/7. maja 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Goplania Inowrocław 2 - 0 Okęcie Warszawa
236. Polonia II Warszawa 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
237. Arka Gdynia 1 - 0 Pogoń Lębork
238. MKS Mława 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna
239. Elana Toruń 0 - 2 Wigry Suwałki
240. Pomezania Malbork 3 - 0 Zatoka Braniewo
241. Gwardia Warszawa 4 - 0 Bałtyk Gdynia
242. Sparta Brodnica 0 - 0 Legia II Warszawa
243. Granica Kętrzyn 0 - 3 Dolcan Ząbki
Kolejka 28 - 13/14. maja 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Okęcie Warszawa 3 - 1 Granica Kętrzyn
245. Dolcan Ząbki 2 - 0 Sparta Brodnica
246. Legia II Warszawa 0 - 0 Gwardia Warszawa
247. Bałtyk Gdynia 4 - 3 Pomezania Malbork 16 maja 2000
248. Zatoka Braniewo 2 - 0 Elana Toruń
249. Wigry Suwałki 1 - 0 MKS Mława
250. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Arka Gdynia
251. Pogoń Lębork 1 - 3 Polonia II Warszawa
252. Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Goplania Inowrocław
Kolejka 29 - 20/21. maja 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Okęcie Warszawa
254. Goplania Inowrocław 1 - 0 Pogoń Lębork
255. Polonia II Warszawa 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna
256. Arka Gdynia 3 - 2 Wigry Suwałki
257. MKS Mława 3 - 1 Zatoka Braniewo
258. Elana Toruń 1 - 1 Bałtyk Gdynia
259. Pomezania Malbork 1 - 2 Legia II Warszawa
260. Gwardia Warszawa 1 - 1 Dolcan Ząbki
261. Sparta Brodnica 2 - 0 Granica Kętrzyn
Kolejka 30 - 27/28. maja 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Okęcie Warszawa 1 - 0 Sparta Brodnica
263. Granica Kętrzyn 1 - 5 Gwardia Warszawa
264. Dolcan Ząbki 2 - 1 Pomezania Malbork
265. Legia II Warszawa 2 - 2 Elana Toruń
266. Bałtyk Gdynia 2 - 1 MKS Mława
267. Zatoka Braniewo 0 - 0 Arka Gdynia
268. Wigry Suwałki 4 - 2 Polonia II Warszawa
269. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Goplania Inowrocław
mecz przerwany w 52min. z powodu ulewy i nie doko?czony, wynik utrzymano
270. Pogoń Lębork 0 - 2 Chemik Bydgoszcz
Kolejka 31 - 3/4. czerwca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Pogoń Lębork 0 - 0 Okęcie Warszawa
272. Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
273. Goplania Inowrocław 1 - 2 Wigry Suwałki 2 czerwca 2000
274. Polonia II Warszawa 4 - 1 Zatoka Braniewo
275. Arka Gdynia 1 - 1 Bałtyk Gdynia
276. MKS Mława 1 - 0 Legia II Warszawa
277. Elana Toruń 2 - 4 Dolcan Ząbki
278. Pomezania Malbork 0 - 1 Granica Kętrzyn
279. Gwardia Warszawa 1 - 1 Sparta Brodnica
Kolejka 32 - 7. czerwca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Okęcie Warszawa 1 - 1 Gwardia Warszawa
281. Sparta Brodnica 0 - 2 Pomezania Malbork
282. Granica Kętrzyn 7 - 2 Elana Toruń
283. Dolcan Ząbki 4 - 2 MKS Mława
284. Legia II Warszawa 0 - 1 Arka Gdynia
285. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Polonia II Warszawa
286. Zatoka Braniewo 1 - 0 Goplania Inowrocław
287. Wigry Suwałki 2 - 1 Chemik Bydgoszcz
288. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 33 - 10/11. czerwca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Okęcie Warszawa
290. Pogoń Lębork 2 - 0 Wigry Suwałki
291. Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Zatoka Braniewo
292. Goplania Inowrocław 2 - 0 Bałtyk Gdynia
293. Polonia II Warszawa 5 - 1 Legia II Warszawa
294. Arka Gdynia 1 - 1 Dolcan Ząbki
295. MKS Mława 2 - 0 Granica Kętrzyn
296. Elana Toruń 1 - 0 Sparta Brodnica
297. Pomezania Malbork 3 - 1 Gwardia Warszawa
Kolejka 34 - 17. czerwca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Okęcie Warszawa 3 - 0 Pomezania Malbork
299. Gwardia Warszawa 5 - 0 Elana Toruń
300. Sparta Brodnica 1 - 1 MKS Mława
301. Granica Kętrzyn 0 - 0 Arka Gdynia
302. Dolcan Ząbki 3 - 3 Polonia II Warszawa
303. Legia II Warszawa 3 - 1 Goplania Inowrocław
304. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
305. Zatoka Braniewo 1 - 0 Pogoń Lębork
306. Wigry Suwałki 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE