MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa A - grupa Słupsk III - sezon 2002/2003



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Kołczygłowy 6 13 4 1 1 18 - 11
2. Stegna Parchowo 7 11 3 2 2 21 - 17
3. Myśliwiec Tuchomie 4 10 3 1 0 12 - 5
4. Koral Dębnica 6 10 3 1 2 22 - 18
5. Iskra Dretyń 6 9 2 3 1 12 - 13
6. Granit Koczała 5 7 2 1 2 17 - 11
7. Sokół Wyczechy 4 6 2 0 2 8 - 9
8. Arkonia Pomysk Wielki 4 6 2 0 2 5 - 8
9. Juve Uniechów 5 5 1 2 2 11 - 13
10. Kurier/Grom Nakla 5 4 1 1 3 5 - 13
11. Drzewiarz Rzeczenica 4 3 1 0 3 7 - 12
12. GTS Czarna Dąbrówka 4 0 0 0 4 7 - 15



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Juve Uniechów 2 - 2 Granit Koczała
2. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Stegna Parchowo
3. Iskra Dretyń 1 - 1 GKS Kołczygłowy
4. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 4 Sokół Wyczechy
5. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 1 Drzewiarz Rzeczenica
6. Koral Dębnica 1 - 1 Kurier/Grom Nakla
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Granit Koczała 5 - 1 Kurier/Grom Nakla
8. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 4 Koral Dębnica
9. Sokół Wyczechy 1 - 2 Arkonia Pomysk Wielki
10. GKS Kołczygłowy 4 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
11. Stegna Parchowo 1 - 1 Iskra Dretyń
12. Juve Uniechów 3 - 3 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Myśliwiec Tuchomie 4 - 1 Granit Koczała
14. Iskra Dretyń 2 - 1 Juve Uniechów
15. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Stegna Parchowo
16. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 2 GKS Kołczygłowy
17. Koral Dębnica 2 - 3 Sokół Wyczechy
18. Kurier/Grom Nakla 0 - 4 Drzewiarz Rzeczenica
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Granit Koczała 6 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
20. Sokół Wyczechy 0 - 2 Kurier/Grom Nakla
21. GKS Kołczygłowy 7 - 4 Koral Dębnica
22. Stegna Parchowo 4 - 0 Arkonia Pomysk Wielki
23. Juve Uniechów 4 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
24. Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Iskra Dretyń
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Iskra Dretyń 4 - 3 Granit Koczała
26. GTS Czarna Dąbrówka - Myśliwiec Tuchomie
27. Arkonia Pomysk Wielki - Juve Uniechów
28. Koral Dębnica 8 - 4 Stegna Parchowo
29. Kurier/Grom Nakla 1 - 3 GKS Kołczygłowy
30. Drzewiarz Rzeczenica - Sokół Wyczechy
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Granit Koczała - Sokół Wyczechy
32. GKS Kołczygłowy - Drzewiarz Rzeczenica
33. Stegna Parchowo - Kurier/Grom Nakla
34. Juve Uniechów - Koral Dębnica
35. Myśliwiec Tuchomie - Arkonia Pomysk Wielki
36. Iskra Dretyń - GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GTS Czarna Dąbrówka - Granit Koczała
38. Arkonia Pomysk Wielki - Iskra Dretyń
39. Koral Dębnica - Myśliwiec Tuchomie
40. Kurier/Grom Nakla - Juve Uniechów
41. Drzewiarz Rzeczenica - Stegna Parchowo
42. Sokół Wyczechy - GKS Kołczygłowy
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Granit Koczała - GKS Kołczygłowy
44. Stegna Parchowo - Sokół Wyczechy
45. Juve Uniechów - Drzewiarz Rzeczenica
46. Myśliwiec Tuchomie - Kurier/Grom Nakla
47. Iskra Dretyń - Koral Dębnica
48. GTS Czarna Dąbrówka - Arkonia Pomysk Wielki
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Arkonia Pomysk Wielki - Granit Koczała
50. Koral Dębnica - GTS Czarna Dąbrówka
51. Kurier/Grom Nakla - Iskra Dretyń
52. Drzewiarz Rzeczenica - Myśliwiec Tuchomie
53. Sokół Wyczechy - Juve Uniechów
54. GKS Kołczygłowy - Stegna Parchowo
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Granit Koczała - Stegna Parchowo
56. Juve Uniechów - GKS Kołczygłowy
57. Myśliwiec Tuchomie - Sokół Wyczechy
58. Iskra Dretyń - Drzewiarz Rzeczenica
59. GTS Czarna Dąbrówka - Kurier/Grom Nakla
60. Arkonia Pomysk Wielki - Koral Dębnica
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Koral Dębnica - Granit Koczała
62. Kurier/Grom Nakla - Arkonia Pomysk Wielki
63. Drzewiarz Rzeczenica - GTS Czarna Dąbrówka
64. Sokół Wyczechy - Iskra Dretyń
65. GKS Kołczygłowy - Myśliwiec Tuchomie
66. Stegna Parchowo - Juve Uniechów
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Granit Koczała - Juve Uniechów
68. Stegna Parchowo - Myśliwiec Tuchomie
69. GKS Kołczygłowy - Iskra Dretyń
70. Sokół Wyczechy - GTS Czarna Dąbrówka
71. Drzewiarz Rzeczenica - Arkonia Pomysk Wielki
72. Kurier/Grom Nakla - Koral Dębnica
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Kurier/Grom Nakla - Granit Koczała
74. Koral Dębnica - Drzewiarz Rzeczenica
75. Arkonia Pomysk Wielki - Sokół Wyczechy
76. GTS Czarna Dąbrówka - GKS Kołczygłowy
77. Iskra Dretyń 4 - 4 Stegna Parchowo
78. Myśliwiec Tuchomie - Juve Uniechów
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Granit Koczała - Myśliwiec Tuchomie
80. Juve Uniechów - Iskra Dretyń
81. Stegna Parchowo - GTS Czarna Dąbrówka
82. GKS Kołczygłowy - Arkonia Pomysk Wielki
83. Sokół Wyczechy - Koral Dębnica
84. Drzewiarz Rzeczenica - Kurier/Grom Nakla
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Drzewiarz Rzeczenica - Granit Koczała
86. Kurier/Grom Nakla - Sokół Wyczechy
87. Koral Dębnica 3 - 1 GKS Kołczygłowy
88. Arkonia Pomysk Wielki - Stegna Parchowo
89. GTS Czarna Dąbrówka - Juve Uniechów
90. Iskra Dretyń - Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Granit Koczała - Iskra Dretyń
92. Myśliwiec Tuchomie - GTS Czarna Dąbrówka
93. Juve Uniechów - Arkonia Pomysk Wielki
94. Stegna Parchowo - Koral Dębnica
95. GKS Kołczygłowy - Kurier/Grom Nakla
96. Sokół Wyczechy - Drzewiarz Rzeczenica
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Sokół Wyczechy - Granit Koczała
98. Drzewiarz Rzeczenica - GKS Kołczygłowy
99. Kurier/Grom Nakla - Stegna Parchowo
100. Koral Dębnica - Juve Uniechów
101. Arkonia Pomysk Wielki - Myśliwiec Tuchomie
102. GTS Czarna Dąbrówka - Iskra Dretyń
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Granit Koczała - GTS Czarna Dąbrówka
104. Iskra Dretyń - Arkonia Pomysk Wielki
105. Myśliwiec Tuchomie - Koral Dębnica
106. Juve Uniechów - Kurier/Grom Nakla
107. Stegna Parchowo - Drzewiarz Rzeczenica
108. GKS Kołczygłowy - Sokół Wyczechy
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. GKS Kołczygłowy - Granit Koczała
110. Sokół Wyczechy - Stegna Parchowo
111. Drzewiarz Rzeczenica - Juve Uniechów
112. Kurier/Grom Nakla - Myśliwiec Tuchomie
113. Koral Dębnica - Iskra Dretyń
114. Arkonia Pomysk Wielki - GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Granit Koczała - Arkonia Pomysk Wielki
116. GTS Czarna Dąbrówka - Koral Dębnica
117. Iskra Dretyń - Kurier/Grom Nakla
118. Myśliwiec Tuchomie - Drzewiarz Rzeczenica
119. Juve Uniechów - Sokół Wyczechy
120. Stegna Parchowo - GKS Kołczygłowy
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Stegna Parchowo - Granit Koczała
122. GKS Kołczygłowy - Juve Uniechów
123. Sokół Wyczechy - Myśliwiec Tuchomie
124. Drzewiarz Rzeczenica - Iskra Dretyń
125. Kurier/Grom Nakla - GTS Czarna Dąbrówka
126. Koral Dębnica - Arkonia Pomysk Wielki
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Granit Koczała - Koral Dębnica
128. Arkonia Pomysk Wielki - Kurier/Grom Nakla
129. GTS Czarna Dąbrówka - Drzewiarz Rzeczenica
130. Iskra Dretyń - Sokół Wyczechy
131. Myśliwiec Tuchomie - GKS Kołczygłowy
132. Juve Uniechów 1 - 4 Stegna Parchowo




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE