MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




IV liga - sezon 2000/2001



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 38 85 27 4 7 118 - 41
2. Cartusia Kartuzy 38 84 26 6 6 114 - 39
3. Wisła Tczew 38 75 23 6 9 85 - 45
4. Gedania Gdańsk 38 71 21 8 9 81 - 38
5. Pogoń Lębork 38 69 20 9 9 92 - 44
6. Radunia Stężyca 38 60 17 9 12 56 - 48
7. Orlęta Reda 38 59 16 11 11 67 - 41
8. Lechia II Gdańsk 38 58 17 7 14 86 - 59
9. Polonia Gdańsk 38 58 17 7 14 55 - 58
10. Olimpia Sztum 38 56 15 11 12 67 - 55
11. Wierzyca Starogard Gdański 38 55 16 7 15 74 - 71
12. Jantar Ustka 38 53 16 5 17 72 - 59
13. Stolem Gniewino 38 50 14 8 16 65 - 63
14. Pomezania Malbork 38 48 13 9 16 57 - 54
15. Powiśle Dzierzgoń 38 46 13 7 18 57 - 69
16. Piast Człuchów 38 44 12 8 18 63 - 87
17. Orkan Rumia 38 43 12 7 19 62 - 64
18. Żuławy Nowy Dwór Gdański 38 28 7 7 24 46 - 102
19. Chrobry Charbrowo 38 18 4 6 28 39 - 149
20. Orzeł Choczewo 38 7 1 4 33 19 - 189
Ostatni komentarz dodał Ronaldo!!! 18.10.2010, 12:34:31



Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Pomezania Malbork
2. Piast Człuchów 6 - 1 Orzeł Choczewo 23 sierpnia 2000
3. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Cartusia Kartuzy
4. Olimpia Sztum 1 - 1 Orkan Rumia
5. Orlęta Reda 1 - 2 Lechia II Gdańsk
6. Radunia Stężyca 0 - 1 Gedania Gdańsk
7. Stolem Gniewino 3 - 1 Jantar Ustka
8. Polonia Gdańsk 0 - 7 Chojniczanka Chojnice
9. Pogoń Lębork 1 - 0 Wisła Tczew
10. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Pomezania Malbork 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
12. Wisła Tczew 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń
13. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Pogoń Lębork
14. Jantar Ustka 2 - 0 Polonia Gdańsk
15. Gedania Gdańsk 1 - 1 Stolem Gniewino
16. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Radunia Stężyca
17. Orkan Rumia 2 - 1 Orlęta Reda
18. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Olimpia Sztum
19. Orzeł Choczewo 3 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
20. Chrobry Charbrowo 1 - 1 Piast Człuchów
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Piast Człuchów 1 - 1 Pomezania Malbork
22. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Chrobry Charbrowo
23. Olimpia Sztum 5 - 0 Orzeł Choczewo
24. Orlęta Reda 3 - 1 Cartusia Kartuzy
25. Radunia Stężyca 3 - 1 Orkan Rumia
26. Stolem Gniewino 0 - 1 Lechia II Gdańsk
27. Polonia Gdańsk 1 - 2 Gedania Gdańsk
28. Pogoń Lębork 1 - 2 Jantar Ustka
29. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
30. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 3 Wisła Tczew
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Pomezania Malbork 1 - 2 Wisła Tczew
32. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
33. Jantar Ustka 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń
34. Gedania Gdańsk 0 - 0 Pogoń Lębork
35. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Polonia Gdańsk
36. Orkan Rumia 2 - 2 Stolem Gniewino
37. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Radunia Stężyca
38. Orzeł Choczewo 1 - 2 Orlęta Reda
39. Chrobry Charbrowo 0 - 3 Olimpia Sztum
40. Piast Człuchów 4 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork
42. Olimpia Sztum 4 - 2 Piast Człuchów
43. Orlęta Reda 3 - 3 Chrobry Charbrowo
44. Radunia Stężyca 3 - 0 Orzeł Choczewo
45. Stolem Gniewino 3 - 6 Cartusia Kartuzy
46. Polonia Gdańsk 2 - 1 Orkan Rumia
47. Pogoń Lębork 1 - 0 Lechia II Gdańsk
48. Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Gedania Gdańsk
49. Wierzyca Starogard Gdański 5 - 2 Jantar Ustka
50. Wisła Tczew 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 6 - 2/3. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Pomezania Malbork 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
52. Jantar Ustka 1 - 2 Wisła Tczew
53. Gedania Gdańsk 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
54. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń
55. Orkan Rumia 0 - 2 Pogoń Lębork
56. Cartusia Kartuzy 6 - 1 Polonia Gdańsk
57. Orzeł Choczewo 0 - 5 Stolem Gniewino
58. Chrobry Charbrowo 1 - 3 Radunia Stężyca
59. Piast Człuchów 0 - 1 Orlęta Reda
60. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Olimpia Sztum
Kolejka 7 - 6. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Olimpia Sztum 2 - 1 Pomezania Malbork
62. Orlęta Reda 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
63. Radunia Stężyca 0 - 1 Piast Człuchów
64. Stolem Gniewino 9 - 1 Chrobry Charbrowo
65. Polonia Gdańsk 3 - 0 Orzeł Choczewo
66. Pogoń Lębork 0 - 1 Cartusia Kartuzy
67. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Orkan Rumia
68. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 Lechia II Gdańsk
69. Wisła Tczew 0 - 1 Gedania Gdańsk
70. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Jantar Ustka
Kolejka 8 - 9/10. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Pomezania Malbork 1 - 2 Jantar Ustka
72. Gedania Gdańsk 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
73. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Wisła Tczew
74. Orkan Rumia 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
75. Cartusia Kartuzy 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń
76. Orzeł Choczewo 0 - 2 Pogoń Lębork
77. Chrobry Charbrowo 2 - 2 Polonia Gdańsk
78. Piast Człuchów 3 - 3 Stolem Gniewino
79. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Radunia Stężyca
80. Olimpia Sztum 1 - 0 Orlęta Reda
Kolejka 9 - 16/17. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Orlęta Reda 3 - 0 Pomezania Malbork
82. Radunia Stężyca 2 - 0 Olimpia Sztum
83. Stolem Gniewino 4 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
84. Polonia Gdańsk 2 - 1 Piast Człuchów
85. Pogoń Lębork 9 - 1 Chrobry Charbrowo
86. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Orzeł Choczewo
87. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Cartusia Kartuzy
88. Wisła Tczew 0 - 2 Orkan Rumia
89. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Lechia II Gdańsk
90. Jantar Ustka 2 - 1 Gedania Gdańsk
Kolejka 10 - 20. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Pomezania Malbork 3 - 1 Gedania Gdańsk
92. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Jantar Ustka
93. Orkan Rumia 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
94. Cartusia Kartuzy 4 - 2 Wisła Tczew
95. Orzeł Choczewo 1 - 6 Wierzyca Starogard Gdański
96. Chrobry Charbrowo 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń
97. Piast Człuchów 2 - 4 Pogoń Lębork
98. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Polonia Gdańsk
99. Olimpia Sztum 3 - 0 Stolem Gniewino
100. Orlęta Reda 0 - 0 Radunia Stężyca
Kolejka 11 - 23/24. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
101. Radunia Stężyca 1 - 1 Pomezania Malbork
102. Stolem Gniewino 0 - 0 Orlęta Reda
103. Polonia Gdańsk 1 - 1 Olimpia Sztum
104. Pogoń Lębork 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
105. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Piast Człuchów
106. Wierzyca Starogard Gdański 6 - 1 Chrobry Charbrowo
107. Wisła Tczew 6 - 0 Orzeł Choczewo
108. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Cartusia Kartuzy
109. Jantar Ustka 2 - 1 Orkan Rumia
110. Gedania Gdańsk 1 - 1 Lechia II Gdańsk
Kolejka 12 - 30 września /1. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
111. Pomezania Malbork 0 - 1 Lechia II Gdańsk
112. Orkan Rumia 0 - 1 Gedania Gdańsk
113. Cartusia Kartuzy 4 - 1 Jantar Ustka
114. Orzeł Choczewo 0 - 5 Chojniczanka Chojnice
115. Chrobry Charbrowo 1 - 5 Wisła Tczew
116. Piast Człuchów 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
117. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń
118. Olimpia Sztum 1 - 1 Pogoń Lębork
119. Orlęta Reda 0 - 1 Polonia Gdańsk
120. Radunia Stężyca 0 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 13 - 7/8. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Stolem Gniewino 3 - 4 Pomezania Malbork
122. Polonia Gdańsk 1 - 1 Radunia Stężyca
123. Pogoń Lębork 3 - 1 Orlęta Reda
124. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Olimpia Sztum
125. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
126. Wisła Tczew 5 - 2 Piast Człuchów
127. Chojniczanka Chojnice 6 - 0 Chrobry Charbrowo
128. Jantar Ustka 2 - 0 Orzeł Choczewo
129. Gedania Gdańsk 2 - 2 Cartusia Kartuzy
130. Lechia II Gdańsk 8 - 2 Orkan Rumia
Kolejka 14 - 14/15. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
131. Pomezania Malbork 1 - 0 Orkan Rumia
132. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Lechia II Gdańsk
133. Orzeł Choczewo 0 - 2 Gedania Gdańsk
134. Chrobry Charbrowo 0 - 4 Jantar Ustka
135. Piast Człuchów 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
136. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Wisła Tczew
137. Olimpia Sztum 0 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
138. Orlęta Reda 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
139. Radunia Stężyca 1 - 0 Pogoń Lębork
140. Stolem Gniewino 0 - 2 Polonia Gdańsk
Kolejka 15 - 21/22. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Polonia Gdańsk 2 - 1 Pomezania Malbork
142. Pogoń Lębork 0 - 1 Stolem Gniewino
143. Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Radunia Stężyca
144. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Orlęta Reda
145. Wisła Tczew 6 - 1 Olimpia Sztum
146. Chojniczanka Chojnice 12 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
147. Jantar Ustka 4 - 0 Piast Człuchów
148. Gedania Gdańsk 3 - 0 Chrobry Charbrowo
149. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Orzeł Choczewo
150. Orkan Rumia 1 - 2 Cartusia Kartuzy
Kolejka 16 - 28/29. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
151. Pomezania Malbork 1 - 0 Cartusia Kartuzy
152. Orzeł Choczewo 0 - 5 Orkan Rumia
153. Chrobry Charbrowo 3 - 7 Lechia II Gdańsk
154. Piast Człuchów 2 - 2 Gedania Gdańsk
155. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Jantar Ustka
156. Olimpia Sztum 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
157. Orlęta Reda 1 - 2 Wisła Tczew
158. Radunia Stężyca 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
159. Stolem Gniewino 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń
160. Polonia Gdańsk 0 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 17 - 4/5. listopada 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Pogoń Lębork 1 - 1 Pomezania Malbork
162. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Polonia Gdańsk
163. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 Stolem Gniewino
164. Wisła Tczew 2 - 1 Radunia Stężyca
165. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Orlęta Reda
166. Jantar Ustka 0 - 0 Olimpia Sztum
167. Gedania Gdańsk 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
168. Lechia II Gdańsk 3 - 3 Piast Człuchów
169. Orkan Rumia 5 - 1 Chrobry Charbrowo
170. Cartusia Kartuzy 6 - 0 Orzeł Choczewo
Kolejka 18 - 11/12. listopada 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
171. Pomezania Malbork 5 - 0 Orzeł Choczewo
172. Chrobry Charbrowo 0 - 8 Cartusia Kartuzy
173. Piast Człuchów 5 - 3 Orkan Rumia
174. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 5 Lechia II Gdańsk
175. Olimpia Sztum 1 - 3 Gedania Gdańsk
176. Orlęta Reda 3 - 0 Jantar Ustka
177. Radunia Stężyca 3 - 5 Chojniczanka Chojnice
178. Stolem Gniewino 0 - 1 Wisła Tczew
179. Polonia Gdańsk 3 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
180. Pogoń Lębork 5 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 19 - 18/19. listopada 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Pomezania Malbork
182. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Pogoń Lębork
183. Wisła Tczew 4 - 1 Polonia Gdańsk
184. Chojniczanka Chojnice 7 - 1 Stolem Gniewino
185. Jantar Ustka 0 - 1 Radunia Stężyca
186. Gedania Gdańsk 0 - 0 Orlęta Reda
187. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Olimpia Sztum
188. Orkan Rumia 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
189. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Piast Człuchów
190. Orzeł Choczewo 1 - 1 Chrobry Charbrowo
Kolejka 20 - 10/11. marca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
191. Pomezania Malbork 1 - 3 Chrobry Charbrowo
192. Orzeł Choczewo 0 - 2 Piast Człuchów
193. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
194. Orkan Rumia 2 - 2 Olimpia Sztum
195. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Orlęta Reda
196. Gedania Gdańsk 3 - 0 Radunia Stężyca
197. Jantar Ustka 4 - 2 Stolem Gniewino
198. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Polonia Gdańsk
199. Wisła Tczew 2 - 1 Pogoń Lębork
200. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 21 - 17/18. marca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 2 Pomezania Malbork
202. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Wisła Tczew
203. Pogoń Lębork 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
204. Polonia Gdańsk 3 - 2 Jantar Ustka
205. Stolem Gniewino 0 - 1 Gedania Gdańsk
206. Radunia Stężyca 0 - 0 Lechia II Gdańsk
207. Orlęta Reda 2 - 1 Orkan Rumia
208. Olimpia Sztum 1 - 2 Cartusia Kartuzy
209. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Orzeł Choczewo
210. Piast Człuchów 1 - 0 Chrobry Charbrowo
Kolejka 22 - 11. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
211. Pomezania Malbork 0 - 0 Piast Człuchów
212. Chrobry Charbrowo 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
213. Orzeł Choczewo 1 - 5 Olimpia Sztum
214. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Orlęta Reda
215. Orkan Rumia 0 - 1 Radunia Stężyca
216. Lechia II Gdańsk 1 - 3 Stolem Gniewino
217. Gedania Gdańsk 0 - 0 Polonia Gdańsk
218. Jantar Ustka 0 - 0 Pogoń Lębork
219. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń
220. Wisła Tczew 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 23 - 31 marca /1. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
221. Wisła Tczew 2 - 1 Pomezania Malbork
222. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 4 Chojniczanka Chojnice
223. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Jantar Ustka
224. Pogoń Lębork 0 - 4 Gedania Gdańsk
225. Polonia Gdańsk 2 - 1 Lechia II Gdańsk
226. Stolem Gniewino 2 - 2 Orkan Rumia
227. Radunia Stężyca 3 - 2 Cartusia Kartuzy
228. Orlęta Reda 10 - 0 Orzeł Choczewo
229. Olimpia Sztum 5 - 0 Chrobry Charbrowo
230. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Piast Człuchów
Kolejka 24 - 7/8. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
231. Pomezania Malbork 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
232. Piast Człuchów 3 - 2 Olimpia Sztum
233. Chrobry Charbrowo 1 - 3 Orlęta Reda
234. Orzeł Choczewo 0 - 9 Radunia Stężyca
235. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Stolem Gniewino
236. Orkan Rumia 0 - 1 Polonia Gdańsk
237. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Pogoń Lębork
238. Gedania Gdańsk 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń
239. Jantar Ustka 2 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
240. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Wisła Tczew
Kolejka 25 - 14. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
241. Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Pomezania Malbork
242. Wisła Tczew 2 - 0 Jantar Ustka
243. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 2 Gedania Gdańsk
244. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Lechia II Gdańsk
245. Pogoń Lębork 2 - 0 Orkan Rumia
246. Polonia Gdańsk 1 - 1 Cartusia Kartuzy
247. Stolem Gniewino 1 - 0 Orzeł Choczewo
248. Radunia Stężyca 3 - 0 Chrobry Charbrowo
249. Orlęta Reda 5 - 2 Piast Człuchów
250. Olimpia Sztum 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 26 - 18. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
251. Pomezania Malbork 1 - 0 Olimpia Sztum
252. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Orlęta Reda
253. Piast Człuchów 2 - 2 Radunia Stężyca
254. Chrobry Charbrowo 1 - 2 Stolem Gniewino
255. Orzeł Choczewo 0 - 4 Polonia Gdańsk
256. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Pogoń Lębork
257. Orkan Rumia 3 - 3 Powiśle Dzierzgoń
258. Lechia II Gdańsk 5 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
259. Gedania Gdańsk 2 - 3 Wisła Tczew
260. Jantar Ustka 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 27 - 21/22. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
261. Jantar Ustka 1 - 2 Pomezania Malbork
262. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Gedania Gdańsk
263. Wisła Tczew 3 - 1 Lechia II Gdańsk
264. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 2 Orkan Rumia
265. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Cartusia Kartuzy
266. Pogoń Lębork 15 - 0 Orzeł Choczewo
267. Polonia Gdańsk 6 - 0 Chrobry Charbrowo
268. Stolem Gniewino 2 - 0 Piast Człuchów
269. Radunia Stężyca 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
270. Orlęta Reda 1 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 28 - 28/29. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Pomezania Malbork 1 - 2 Orlęta Reda
272. Olimpia Sztum 2 - 2 Radunia Stężyca
273. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Stolem Gniewino
274. Piast Człuchów 1 - 2 Polonia Gdańsk
275. Chrobry Charbrowo 1 - 1 Pogoń Lębork
276. Orzeł Choczewo 2 - 7 Powiśle Dzierzgoń
277. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
278. Orkan Rumia 0 - 0 Wisła Tczew
279. Lechia II Gdańsk 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
280. Gedania Gdańsk 3 - 0 Jantar Ustka
Kolejka 29 - 2/3. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
281. Gedania Gdańsk 3 - 0 Pomezania Malbork
282. Jantar Ustka 6 - 3 Lechia II Gdańsk
283. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Orkan Rumia
284. Wisła Tczew 1 - 1 Cartusia Kartuzy
285. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 2 Orzeł Choczewo
286. Powiśle Dzierzgoń 7 - 0 Chrobry Charbrowo
287. Pogoń Lębork 1 - 1 Piast Człuchów
288. Polonia Gdańsk 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
289. Stolem Gniewino 1 - 1 Olimpia Sztum
290. Radunia Stężyca 0 - 3 Orlęta Reda
Kolejka 30 - 5/6. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
291. Pomezania Malbork 0 - 0 Radunia Stężyca
292. Orlęta Reda 0 - 1 Stolem Gniewino
293. Olimpia Sztum 0 - 0 Polonia Gdańsk
294. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Pogoń Lębork
295. Piast Człuchów 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń
296. Chrobry Charbrowo 1 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
297. Orzeł Choczewo 1 - 1 Wisła Tczew
298. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
299. Orkan Rumia 1 - 0 Jantar Ustka
300. Lechia II Gdańsk 0 - 4 Gedania Gdańsk
Kolejka 31 - 12/13. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
301. Lechia II Gdańsk 1 - 2 Pomezania Malbork
302. Gedania Gdańsk 2 - 3 Orkan Rumia
303. Jantar Ustka 0 - 5 Cartusia Kartuzy
304. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Orzeł Choczewo
305. Wisła Tczew 6 - 1 Chrobry Charbrowo
306. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Piast Człuchów
307. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
308. Pogoń Lębork 3 - 3 Olimpia Sztum
309. Polonia Gdańsk 1 - 3 Orlęta Reda
310. Stolem Gniewino 0 - 1 Radunia Stężyca
Kolejka 32 - 16. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
311. Pomezania Malbork 0 - 0 Stolem Gniewino
312. Radunia Stężyca 1 - 0 Polonia Gdańsk
313. Orlęta Reda 3 - 1 Pogoń Lębork
314. Olimpia Sztum 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń
315. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
316. Piast Człuchów 2 - 1 Wisła Tczew
317. Chrobry Charbrowo 1 - 7 Chojniczanka Chojnice
318. Orzeł Choczewo 0 - 11 Jantar Ustka
319. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Gedania Gdańsk
320. Orkan Rumia 0 - 1 Lechia II Gdańsk
Kolejka 33 - 19/20. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
321. Orkan Rumia 2 - 4 Pomezania Malbork
322. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Cartusia Kartuzy
323. Gedania Gdańsk 3 - 0 Orzeł Choczewo
324. Jantar Ustka 5 - 0 Chrobry Charbrowo
325. Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Piast Człuchów
326. Wisła Tczew 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
327. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Olimpia Sztum
328. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Orlęta Reda
329. Pogoń Lębork 6 - 2 Radunia Stężyca
330. Polonia Gdańsk 0 - 1 Stolem Gniewino
Kolejka 34 - 26/27. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
331. Pomezania Malbork 2 - 0 Polonia Gdańsk
332. Stolem Gniewino 1 - 2 Pogoń Lębork
333. Radunia Stężyca 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń
334. Orlęta Reda 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
335. Olimpia Sztum 3 - 1 Wisła Tczew
336. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 6 Chojniczanka Chojnice
337. Piast Człuchów 3 - 2 Jantar Ustka
338. Chrobry Charbrowo 3 - 2 Gedania Gdańsk
339. Orzeł Choczewo 0 - 8 Lechia II Gdańsk
340. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Orkan Rumia
Kolejka 35 - 30. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
341. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Pomezania Malbork
342. Orkan Rumia 7 - 0 Orzeł Choczewo
343. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Chrobry Charbrowo
344. Gedania Gdańsk 7 - 2 Piast Człuchów
345. Jantar Ustka 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
vo
346. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Olimpia Sztum
347. Wisła Tczew 1 - 1 Orlęta Reda
348. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Radunia Stężyca
vo, na boisku 0-1
349. Powiśle Dzierzgoń 4 - 2 Stolem Gniewino
350. Pogoń Lębork 4 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 36 - 2/3. czerwca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
351. Pomezania Malbork 1 - 2 Pogoń Lębork
352. Polonia Gdańsk 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń
353. Stolem Gniewino 0 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
354. Radunia Stężyca 2 - 6 Wisła Tczew
355. Orlęta Reda 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
356. Olimpia Sztum 2 - 1 Jantar Ustka
357. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 7 Gedania Gdańsk
358. Piast Człuchów 3 - 1 Lechia II Gdańsk
359. Chrobry Charbrowo 2 - 5 Orkan Rumia
360. Orzeł Choczewo 0 - 15 Cartusia Kartuzy
Kolejka 37 - 10. czerwca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
361. Orzeł Choczewo 0 - 8 Pomezania Malbork
362. Cartusia Kartuzy 5 - 1 Chrobry Charbrowo
363. Orkan Rumia 3 - 1 Piast Człuchów
364. Lechia II Gdańsk 3 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
365. Gedania Gdańsk 4 - 2 Olimpia Sztum
366. Jantar Ustka 0 - 0 Orlęta Reda
367. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Radunia Stężyca
368. Wisła Tczew 1 - 2 Stolem Gniewino
369. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 3 Polonia Gdańsk
370. Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Pogoń Lębork
Kolejka 38 - 17. czerwca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
371. Pomezania Malbork 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń
372. Pogoń Lębork 5 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
373. Polonia Gdańsk 0 - 3 Wisła Tczew
374. Stolem Gniewino 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
375. Radunia Stężyca 3 - 1 Jantar Ustka
376. Orlęta Reda 2 - 1 Gedania Gdańsk
377. Olimpia Sztum 2 - 1 Lechia II Gdańsk
378. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Orkan Rumia
379. Piast Człuchów 1 - 4 Cartusia Kartuzy
380. Chrobry Charbrowo 1 - 1 Orzeł Choczewo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE