MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




IV liga - grupa Gdańsk, Słupsk - sezon 1999/2000



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Wejherowo 28 67 21 4 3 77 - 29
2. Lechia II Gdańsk 28 58 18 4 6 54 - 22
3. Wierzyca Starogard Gdański 28 55 17 4 7 55 - 32
4. Wisła Tczew 28 47 14 5 9 52 - 36
5. Orkan Rumia 28 46 13 7 8 53 - 39
6. Gedania Gdańsk 28 41 10 11 7 45 - 36
7. Polonia Gdańsk 28 39 11 6 11 39 - 43
8. Stolem Gniewino 28 37 12 1 15 48 - 55 2 3 1 0 1 4 - 2
9. Cartusia Kartuzy 28 37 10 7 11 25 - 39 2 3 1 0 1 2 - 4
10. Orzeł Choczewo 28 34 9 7 12 37 - 41 2 3 1 0 1 5 - 2
11. Jantar Ustka 28 34 9 7 12 40 - 52 2 3 1 0 1 2 - 5
12. SKP Słupsk 28 30 7 9 12 39 - 42
13. Gryf 95 Słupsk 28 26 6 8 14 30 - 51
14. Sparta Sycewice 28 23 7 2 19 41 - 64
15. Wietcisa Skarszewy 28 12 2 6 20 17 - 71



Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Wietcisa Skarszewy
3. Orzeł Choczewo 4 - 2 Wisła Tczew
4. SKP Słupsk 2 - 2 Gryf 95 Słupsk 25 sierpnia 1999
5. Gryf Wejherowo 3 - 0 Stolem Gniewino
6. Sparta Sycewice 2 - 5 Jantar Ustka
7. Lechia II Gdańsk 7 - 1 Polonia Gdańsk
8. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Gedania Gdańsk
Pauza: Orkan Rumia,
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Wietcisa Skarszewy 0 - 0 Gedania Gdańsk
10. Polonia Gdańsk 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
11. Jantar Ustka 0 - 3 Lechia II Gdańsk
12. Stolem Gniewino 3 - 1 Sparta Sycewice
13. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Gryf Wejherowo
14. Wisła Tczew 0 - 3 SKP Słupsk
16. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Orkan Rumia
Pauza: Orzeł Choczewo,
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Orkan Rumia 1 - 1 Wietcisa Skarszewy
18. Orzeł Choczewo 0 - 0 Cartusia Kartuzy
20. Gryf Wejherowo 3 - 2 Wisła Tczew
21. Sparta Sycewice 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
22. Lechia II Gdańsk 6 - 0 Stolem Gniewino
23. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Jantar Ustka
24. Gedania Gdańsk 0 - 2 Polonia Gdańsk
Pauza: SKP Słupsk,
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Polonia Gdańsk
26. Jantar Ustka 1 - 1 Gedania Gdańsk
27. Stolem Gniewino 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
28. Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Lechia II Gdańsk
29. Wisła Tczew 0 - 1 Sparta Sycewice
31. Cartusia Kartuzy 1 - 0 SKP Słupsk
32. Orkan Rumia 4 - 2 Orzeł Choczewo
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 5 - 4/5. września 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Orzeł Choczewo 2 - 1 Wietcisa Skarszewy
34. SKP Słupsk 0 - 3 Orkan Rumia
35. Gryf Wejherowo 3 - 0 Cartusia Kartuzy
37. Lechia II Gdańsk 0 - 0 Wisła Tczew
38. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Gryf 95 Słupsk
39. Gedania Gdańsk 3 - 0 Stolem Gniewino
40. Polonia Gdańsk 3 - 2 Jantar Ustka
Pauza: Sparta Sycewice,
Kolejka 6 - 11/12. września 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Jantar Ustka
42. Stolem Gniewino 2 - 4 Polonia Gdańsk
43. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Gedania Gdańsk
44. Wisła Tczew 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
46. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Sparta Sycewice
47. Orkan Rumia 1 - 1 Gryf Wejherowo
48. Orzeł Choczewo 0 - 0 SKP Słupsk
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 7 - 18/19. września 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. SKP Słupsk 4 - 0 Wietcisa Skarszewy
50. Gryf Wejherowo 2 - 0 Orzeł Choczewo
51. Sparta Sycewice 1 - 3 Orkan Rumia
52. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Cartusia Kartuzy
54. Gedania Gdańsk 0 - 3 Wisła Tczew
55. Polonia Gdańsk 1 - 2 Gryf 95 Słupsk
56. Jantar Ustka 2 - 0 Stolem Gniewino
Pauza: Wierzyca Starogard Gdański,
Kolejka 8 - 25/26. września 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Wietcisa Skarszewy 2 - 4 Stolem Gniewino
58. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Jantar Ustka
59. Wisła Tczew 2 - 1 Polonia Gdańsk
61. Cartusia Kartuzy 0 - 5 Wierzyca Starogard Gdański
62. Orkan Rumia 0 - 0 Lechia II Gdańsk
63. Orzeł Choczewo 3 - 1 Sparta Sycewice
64. SKP Słupsk 1 - 1 Gryf Wejherowo
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 9 - 2/3. października 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Gryf Wejherowo 5 - 0 Wietcisa Skarszewy
66. Sparta Sycewice 6 - 2 SKP Słupsk
67. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Orzeł Choczewo
68. Wierzyca Starogard Gdański 5 - 0 Orkan Rumia
69. Gedania Gdańsk 2 - 1 Cartusia Kartuzy
71. Jantar Ustka 3 - 2 Wisła Tczew
72. Stolem Gniewino 2 - 1 Gryf 95 Słupsk
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 10 - 9/10. października 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Gryf 95 Słupsk
74. Wisła Tczew 4 - 3 Stolem Gniewino
76. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Polonia Gdańsk
77. Orkan Rumia 4 - 2 Gedania Gdańsk
78. Orzeł Choczewo 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
79. SKP Słupsk 1 - 1 Lechia II Gdańsk
80. Gryf Wejherowo 4 - 2 Sparta Sycewice
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 11 - 16/17. października 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Sparta Sycewice 4 - 0 Wietcisa Skarszewy
82. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Gryf Wejherowo
83. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 SKP Słupsk
84. Gedania Gdańsk 4 - 3 Orzeł Choczewo
85. Polonia Gdańsk 1 - 2 Orkan Rumia
86. Jantar Ustka 2 - 3 Cartusia Kartuzy
88. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Wisła Tczew
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 12 - 23/24. października 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Wietcisa Skarszewy 0 - 4 Wisła Tczew
91. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Stolem Gniewino
92. Orkan Rumia 2 - 2 Jantar Ustka
93. Orzeł Choczewo 2 - 0 Polonia Gdańsk
94. SKP Słupsk 1 - 2 Gedania Gdańsk
95. Gryf Wejherowo 4 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
96. Sparta Sycewice 2 - 3 Lechia II Gdańsk
Pauza: Gryf 95 Słupsk,
Kolejka 13 - 30/31. października 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
98. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Sparta Sycewice
99. Gedania Gdańsk 0 - 1 Gryf Wejherowo
100. Polonia Gdańsk 3 - 2 SKP Słupsk
101. Jantar Ustka 1 - 0 Orzeł Choczewo
102. Stolem Gniewino 2 - 1 Orkan Rumia
103. Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Cartusia Kartuzy
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 14 - 6/7. listopada 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Wisła Tczew
107. Orkan Rumia 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
108. Orzeł Choczewo 0 - 1 Stolem Gniewino
109. SKP Słupsk 1 - 2 Jantar Ustka
110. Gryf Wejherowo 5 - 1 Polonia Gdańsk
111. Sparta Sycewice 3 - 3 Gedania Gdańsk
112. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 15 - 13/14. listopada 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 0 Wietcisa Skarszewy
114. Gedania Gdańsk 1 - 1 Lechia II Gdańsk
115. Polonia Gdańsk 1 - 2 Sparta Sycewice
116. Jantar Ustka 2 - 3 Gryf Wejherowo
117. Stolem Gniewino 3 - 4 SKP Słupsk
118. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Orzeł Choczewo
119. Wisła Tczew 2 - 2 Orkan Rumia
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 16 - 11/12. marca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Cartusia Kartuzy
123. Wisła Tczew 0 - 0 Orzeł Choczewo
124. Gryf 95 Słupsk 0 - 4 SKP Słupsk
125. Stolem Gniewino 2 - 1 Gryf Wejherowo
126. Jantar Ustka 3 - 2 Sparta Sycewice
127. Polonia Gdańsk 1 - 0 Lechia II Gdańsk
128. Gedania Gdańsk 2 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
Pauza: Orkan Rumia,
Kolejka 17 - 18/19. marca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Gedania Gdańsk 5 - 0 Wietcisa Skarszewy
130. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Polonia Gdańsk
131. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Jantar Ustka
132. Sparta Sycewice 3 - 0 Stolem Gniewino
133. Gryf Wejherowo 5 - 1 Gryf 95 Słupsk
134. SKP Słupsk 0 - 1 Wisła Tczew
136. Orkan Rumia 0 - 2 Cartusia Kartuzy
Pauza: Orzeł Choczewo,
Kolejka 18 - 25/26. marca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Orkan Rumia
138. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Orzeł Choczewo
140. Wisła Tczew 1 - 1 Gryf Wejherowo
141. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Sparta Sycewice
142. Stolem Gniewino 2 - 3 Lechia II Gdańsk
143. Jantar Ustka 1 - 4 Wierzyca Starogard Gdański
144. Polonia Gdańsk 1 - 1 Gedania Gdańsk
Pauza: SKP Słupsk,
Kolejka 19 - 1/2. kwietnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Polonia Gdańsk 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
146. Gedania Gdańsk 4 - 0 Jantar Ustka
147. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Stolem Gniewino
148. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
149. Sparta Sycewice 2 - 3 Wisła Tczew
151. SKP Słupsk 2 - 0 Cartusia Kartuzy
152. Orzeł Choczewo 1 - 2 Orkan Rumia
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 20 - 8/9. kwietnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Orzeł Choczewo
154. Orkan Rumia 1 - 1 SKP Słupsk
155. Cartusia Kartuzy 0 - 4 Gryf Wejherowo
157. Wisła Tczew 2 - 0 Lechia II Gdańsk
158. Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
159. Stolem Gniewino 0 - 1 Gedania Gdańsk
160. Jantar Ustka 0 - 0 Polonia Gdańsk
Pauza: Sparta Sycewice,
Kolejka 21 - 15/16. kwietnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Jantar Ustka 3 - 1 Wietcisa Skarszewy
162. Polonia Gdańsk 1 - 0 Stolem Gniewino
163. Gedania Gdańsk 1 - 1 Gryf 95 Słupsk
164. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Wisła Tczew
166. Sparta Sycewice 1 - 2 Cartusia Kartuzy
167. Gryf Wejherowo 4 - 2 Orkan Rumia
168. SKP Słupsk 2 - 0 Orzeł Choczewo
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 22 - 22/23. kwietnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 SKP Słupsk
170. Orzeł Choczewo 1 - 3 Gryf Wejherowo
171. Orkan Rumia 4 - 0 Sparta Sycewice
172. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Lechia II Gdańsk
174. Wisła Tczew 3 - 0 Gedania Gdańsk
175. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Polonia Gdańsk
176. Stolem Gniewino 1 - 3 Jantar Ustka
Pauza: Wierzyca Starogard Gdański,
Kolejka 23 - 29/30. kwietnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Stolem Gniewino 4 - 0 Wietcisa Skarszewy
178. Jantar Ustka 1 - 2 Gryf 95 Słupsk
179. Polonia Gdańsk 2 - 2 Wisła Tczew
181. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Cartusia Kartuzy
182. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Orkan Rumia
183. Sparta Sycewice 1 - 2 Orzeł Choczewo
184. Gryf Wejherowo 2 - 0 SKP Słupsk
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 24 - 3. maja 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Wietcisa Skarszewy 0 - 2 Gryf Wejherowo
186. SKP Słupsk 3 - 0 Sparta Sycewice
vo, na boisku 3-1
187. Orzeł Choczewo 1 - 2 Lechia II Gdańsk
188. Orkan Rumia 1 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
189. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Gedania Gdańsk
191. Wisła Tczew 2 - 0 Jantar Ustka
192. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Stolem Gniewino
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 25 - 6/7. maja 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Wietcisa Skarszewy
194. Stolem Gniewino 1 - 3 Wisła Tczew
196. Polonia Gdańsk 1 - 1 Cartusia Kartuzy
197. Gedania Gdańsk 2 - 1 Orkan Rumia
198. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Orzeł Choczewo
199. Lechia II Gdańsk 3 - 1 SKP Słupsk
200. Sparta Sycewice 0 - 4 Gryf Wejherowo
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 26 - 13/14. maja 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Sparta Sycewice
vo, na boisku 2-0
202. Gryf Wejherowo 2 - 0 Lechia II Gdańsk
203. SKP Słupsk 2 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
204. Orzeł Choczewo 1 - 1 Gedania Gdańsk
205. Orkan Rumia 1 - 2 Polonia Gdańsk
206. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Jantar Ustka
208. Wisła Tczew 5 - 0 Gryf 95 Słupsk
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 27 - 20/21. maja 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Wisła Tczew 5 - 0 Wietcisa Skarszewy
211. Stolem Gniewino 3 - 0 Cartusia Kartuzy
212. Jantar Ustka 1 - 1 Orkan Rumia
213. Polonia Gdańsk 0 - 2 Orzeł Choczewo
214. Gedania Gdańsk 1 - 1 SKP Słupsk
215. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 6 Gryf Wejherowo
216. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Sparta Sycewice
Pauza: Gryf 95 Słupsk,
Kolejka 28 - 27/28. maja 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Lechia II Gdańsk
218. Sparta Sycewice 3 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
219. Gryf Wejherowo 2 - 2 Gedania Gdańsk
220. SKP Słupsk 1 - 1 Polonia Gdańsk
221. Orzeł Choczewo 5 - 1 Jantar Ustka
222. Orkan Rumia 3 - 0 Stolem Gniewino
223. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 29 - 3/4. czerwca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Wisła Tczew 1 - 0 Cartusia Kartuzy
227. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Orkan Rumia
228. Stolem Gniewino 4 - 0 Orzeł Choczewo
229. Jantar Ustka 0 - 0 SKP Słupsk
230. Polonia Gdańsk 4 - 1 Gryf Wejherowo
231. Gedania Gdańsk 3 - 0 Sparta Sycewice
232. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 1 Lechia II Gdańsk
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 30 - 10/11. czerwca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
234. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Gedania Gdańsk
235. Sparta Sycewice 0 - 3 Polonia Gdańsk
236. Gryf Wejherowo 1 - 0 Jantar Ustka
237. SKP Słupsk 1 - 4 Stolem Gniewino
238. Orzeł Choczewo 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
239. Orkan Rumia 4 - 0 Wisła Tczew




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE