MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




IV liga - grupa Gdańsk, Słupsk - sezon 1998/1999



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 30 83 27 2 1 109 - 21
2. Wierzyca Starogard Gdański 30 62 18 8 4 63 - 25
3. Gryf Wejherowo 30 55 16 7 7 71 - 31
4. Wisła Tczew 30 54 15 9 6 54 - 35
5. Cartusia Kartuzy 30 51 15 6 9 49 - 33
6. Stolem Gniewino 30 48 14 6 10 57 - 36
7. Gryf 95 Słupsk 30 48 14 6 10 61 - 44
8. Orzeł Choczewo 30 42 12 6 12 46 - 47
9. Gedania Gdańsk 30 40 11 7 12 44 - 49
10. Wietcisa Skarszewy 30 40 10 10 10 36 - 41
11. Jantar Ustka 30 31 7 10 13 44 - 51
12. Leśnik Cewice 30 29 7 8 15 29 - 45
13. Unia Tczew 30 28 6 10 14 30 - 46
14. Piast Człuchów 30 27 7 6 17 43 - 93
15. Chrobry Charbrowo 30 21 5 6 19 36 - 77
16. Ikar Redzikowo 30 5 0 5 25 15 - 113
Ostatni komentarz dodał kipu? 08.01.2009, 19:21:31



Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Bałtyk Gdynia 7 - 0 Leśnik Cewice
2. Piast Człuchów 2 - 2 Wisła Tczew
3. Wierzyca Starogard Gdański 7 - 0 Chrobry Charbrowo
4. Ikar Redzikowo 1 - 3 Orzeł Choczewo
5. Gedania Gdańsk 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
6. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Stolem Gniewino
7. Unia Tczew 0 - 3 Gryf Wejherowo
8. Jantar Ustka 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Leśnik Cewice 2 - 3 Wietcisa Skarszewy
10. Gryf Wejherowo 2 - 2 Jantar Ustka
11. Stolem Gniewino 0 - 1 Unia Tczew
12. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Cartusia Kartuzy
13. Orzeł Choczewo 4 - 1 Gedania Gdańsk
14. Chrobry Charbrowo 3 - 0 Ikar Redzikowo
15. Wisła Tczew 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
16. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Piast Człuchów
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Piast Człuchów 4 - 0 Leśnik Cewice
18. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 3 Bałtyk Gdynia
19. Ikar Redzikowo 0 - 6 Wisła Tczew
20. Gedania Gdańsk 5 - 0 Chrobry Charbrowo
21. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Orzeł Choczewo
22. Unia Tczew 1 - 3 Gryf 95 Słupsk
23. Jantar Ustka 0 - 1 Stolem Gniewino
24. Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Leśnik Cewice 0 - 1 Gryf Wejherowo
26. Stolem Gniewino 0 - 0 Wietcisa Skarszewy
27. Gryf 95 Słupsk 7 - 1 Jantar Ustka
28. Orzeł Choczewo 3 - 0 Unia Tczew
29. Chrobry Charbrowo 2 - 4 Cartusia Kartuzy
30. Wisła Tczew 1 - 0 Gedania Gdańsk
31. Bałtyk Gdynia 8 - 0 Ikar Redzikowo
32. Piast Człuchów 0 - 4 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 5 - 5/6. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Leśnik Cewice
34. Ikar Redzikowo 3 - 3 Piast Człuchów
35. Gedania Gdańsk 2 - 3 Bałtyk Gdynia
36. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Wisła Tczew
37. Unia Tczew 0 - 0 Chrobry Charbrowo
38. Jantar Ustka 0 - 0 Orzeł Choczewo
39. Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
40. Gryf Wejherowo 1 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 6 - 12/13. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Leśnik Cewice 1 - 0 Stolem Gniewino
42. Gryf 95 Słupsk 1 - 4 Gryf Wejherowo
43. Orzeł Choczewo 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
44. Chrobry Charbrowo 0 - 0 Jantar Ustka
45. Wisła Tczew 1 - 0 Unia Tczew
46. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Cartusia Kartuzy
47. Piast Człuchów 0 - 0 Gedania Gdańsk
48. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 Ikar Redzikowo
Kolejka 7 - 19/20. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Ikar Redzikowo 0 - 0 Leśnik Cewice
50. Gedania Gdańsk 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
51. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Piast Człuchów
52. Unia Tczew 2 - 2 Bałtyk Gdynia
53. Jantar Ustka 1 - 2 Wisła Tczew
54. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Chrobry Charbrowo
55. Gryf Wejherowo 1 - 3 Orzeł Choczewo
56. Stolem Gniewino 2 - 1 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 8 - 26/27. września 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Leśnik Cewice 0 - 0 Gryf 95 Słupsk
58. Orzeł Choczewo 0 - 0 Stolem Gniewino
59. Chrobry Charbrowo 0 - 5 Gryf Wejherowo
60. Wisła Tczew 0 - 0 Wietcisa Skarszewy
61. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Jantar Ustka
62. Piast Człuchów 2 - 1 Unia Tczew
63. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Cartusia Kartuzy
64. Ikar Redzikowo 1 - 3 Gedania Gdańsk
Kolejka 9 - 3/4. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Gedania Gdańsk 1 - 0 Leśnik Cewice
66. Cartusia Kartuzy 5 - 0 Ikar Redzikowo
67. Unia Tczew 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
68. Jantar Ustka 2 - 2 Piast Człuchów
69. Wietcisa Skarszewy 0 - 5 Bałtyk Gdynia
70. Gryf Wejherowo 0 - 2 Wisła Tczew
71. Stolem Gniewino 6 - 1 Chrobry Charbrowo
72. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Orzeł Choczewo
Kolejka 10 - 10/11. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Leśnik Cewice 1 - 1 Orzeł Choczewo
74. Chrobry Charbrowo 4 - 4 Gryf 95 Słupsk
75. Wisła Tczew 3 - 2 Stolem Gniewino
76. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Gryf Wejherowo
77. Piast Człuchów 2 - 2 Wietcisa Skarszewy
78. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Jantar Ustka
79. Ikar Redzikowo 1 - 2 Unia Tczew
80. Gedania Gdańsk 0 - 2 Cartusia Kartuzy
Kolejka 11 - 17/18. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Leśnik Cewice
82. Unia Tczew 1 - 3 Gedania Gdańsk
83. Jantar Ustka 5 - 1 Ikar Redzikowo
84. Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
85. Gryf Wejherowo 7 - 1 Piast Człuchów
86. Stolem Gniewino 1 - 2 Bałtyk Gdynia
87. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Wisła Tczew
88. Orzeł Choczewo 5 - 3 Chrobry Charbrowo
Kolejka 12 - 24/25. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Leśnik Cewice 1 - 0 Chrobry Charbrowo
90. Wisła Tczew 1 - 0 Orzeł Choczewo
91. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Gryf 95 Słupsk
92. Piast Człuchów 0 - 6 Stolem Gniewino
93. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Gryf Wejherowo
94. Ikar Redzikowo 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 11 listopada 1998
95. Gedania Gdańsk 2 - 1 Jantar Ustka
96. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Unia Tczew
Kolejka 13 - 31. października 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Unia Tczew 1 - 1 Leśnik Cewice
98. Jantar Ustka 3 - 1 Cartusia Kartuzy
99. Wietcisa Skarszewy 2 - 4 Gedania Gdańsk
100. Gryf Wejherowo 5 - 0 Ikar Redzikowo
101. Stolem Gniewino 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
102. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Piast Człuchów 11 listopada 1998
vo, na boisku 1-1
103. Orzeł Choczewo 2 - 5 Bałtyk Gdynia
104. Chrobry Charbrowo 2 - 2 Wisła Tczew
Kolejka 14 - 7/8. listopada 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Leśnik Cewice 1 - 0 Wisła Tczew
106. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Chrobry Charbrowo
107. Piast Człuchów 6 - 2 Orzeł Choczewo
108. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Gryf 95 Słupsk
109. Ikar Redzikowo 0 - 1 Stolem Gniewino
110. Gedania Gdańsk 2 - 2 Gryf Wejherowo
111. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Wietcisa Skarszewy
112. Unia Tczew 2 - 1 Jantar Ustka
Kolejka 15 - 14/15. listopada 1998 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Jantar Ustka 1 - 1 Leśnik Cewice
114. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Unia Tczew
115. Gryf Wejherowo 2 - 0 Cartusia Kartuzy
116. Stolem Gniewino 4 - 4 Gedania Gdańsk
117. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Ikar Redzikowo
118. Orzeł Choczewo 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
119. Chrobry Charbrowo 4 - 1 Piast Człuchów
120. Wisła Tczew 2 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 16 - 13/14. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Leśnik Cewice 0 - 1 Bałtyk Gdynia
122. Wisła Tczew 6 - 2 Piast Człuchów
123. Chrobry Charbrowo 2 - 4 Wierzyca Starogard Gdański
124. Orzeł Choczewo 3 - 0 Ikar Redzikowo
125. Gryf 95 Słupsk 4 - 0 Gedania Gdańsk
126. Stolem Gniewino 1 - 3 Cartusia Kartuzy
127. Gryf Wejherowo 2 - 0 Unia Tczew
128. Wietcisa Skarszewy 0 - 0 Jantar Ustka
Kolejka 17 - 20/21. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Leśnik Cewice
130. Jantar Ustka 1 - 1 Gryf Wejherowo 24 marca 1999
131. Unia Tczew 0 - 2 Stolem Gniewino
132. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
133. Gedania Gdańsk 0 - 2 Orzeł Choczewo
134. Ikar Redzikowo 0 - 3 Chrobry Charbrowo
135. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Wisła Tczew
136. Piast Człuchów 0 - 4 Bałtyk Gdynia
Kolejka 18 - 27/28. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Leśnik Cewice 6 - 1 Piast Człuchów
138. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
139. Wisła Tczew 6 - 0 Ikar Redzikowo
140. Chrobry Charbrowo 0 - 3 Gedania Gdańsk
vo, na boisku 2-1
141. Orzeł Choczewo 1 - 1 Cartusia Kartuzy
142. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Unia Tczew
143. Stolem Gniewino 1 - 0 Jantar Ustka
144. Gryf Wejherowo 0 - 0 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 19 - 31. marca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Gryf Wejherowo 4 - 0 Leśnik Cewice
146. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Stolem Gniewino
147. Jantar Ustka 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
148. Unia Tczew 1 - 1 Orzeł Choczewo
149. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Chrobry Charbrowo
150. Gedania Gdańsk 0 - 1 Wisła Tczew
151. Ikar Redzikowo 0 - 2 Bałtyk Gdynia
152. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Piast Człuchów
Kolejka 20 - 10/11. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Leśnik Cewice 2 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
154. Piast Człuchów 4 - 2 Ikar Redzikowo
155. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Gedania Gdańsk
156. Wisła Tczew 0 - 1 Cartusia Kartuzy
157. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Unia Tczew
158. Orzeł Choczewo 2 - 1 Jantar Ustka
159. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
160. Stolem Gniewino 3 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 21 - 17/18. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Stolem Gniewino 4 - 0 Leśnik Cewice
162. Gryf Wejherowo 0 - 0 Gryf 95 Słupsk
163. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Orzeł Choczewo
164. Jantar Ustka 2 - 2 Chrobry Charbrowo
165. Unia Tczew 1 - 1 Wisła Tczew
166. Cartusia Kartuzy 3 - 5 Bałtyk Gdynia
167. Gedania Gdańsk 0 - 2 Piast Człuchów
168. Ikar Redzikowo 1 - 6 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 22 - 24/25. kwietnia 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Leśnik Cewice 8 - 0 Ikar Redzikowo
170. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Gedania Gdańsk
171. Piast Człuchów 1 - 2 Cartusia Kartuzy
172. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Unia Tczew
173. Wisła Tczew 0 - 0 Jantar Ustka
174. Chrobry Charbrowo 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
175. Orzeł Choczewo 0 - 4 Gryf Wejherowo
176. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Stolem Gniewino
Kolejka 23 - 1/2. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Gryf 95 Słupsk 4 - 1 Leśnik Cewice
178. Stolem Gniewino 1 - 0 Orzeł Choczewo
179. Gryf Wejherowo 3 - 1 Chrobry Charbrowo
180. Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Wisła Tczew
181. Jantar Ustka 0 - 4 Bałtyk Gdynia
182. Unia Tczew 6 - 0 Piast Człuchów
183. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
184. Gedania Gdańsk 4 - 0 Ikar Redzikowo
Kolejka 24 - 8/9. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Leśnik Cewice 0 - 1 Gedania Gdańsk
186. Ikar Redzikowo 0 - 2 Cartusia Kartuzy
187. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 2 Unia Tczew
188. Piast Człuchów 2 - 3 Jantar Ustka
189. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
190. Wisła Tczew 3 - 0 Gryf Wejherowo
191. Chrobry Charbrowo 0 - 1 Stolem Gniewino
192. Orzeł Choczewo 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 25 - 15/16. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Orzeł Choczewo 1 - 0 Leśnik Cewice
194. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Chrobry Charbrowo
195. Stolem Gniewino 2 - 2 Wisła Tczew
196. Gryf Wejherowo 1 - 4 Bałtyk Gdynia
197. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Piast Człuchów
198. Jantar Ustka 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
199. Unia Tczew 1 - 1 Ikar Redzikowo
200. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 26 - 22/23. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Leśnik Cewice 0 - 2 Cartusia Kartuzy
202. Gedania Gdańsk 4 - 1 Unia Tczew
203. Ikar Redzikowo 0 - 5 Jantar Ustka
204. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Wietcisa Skarszewy
205. Piast Człuchów 0 - 4 Gryf Wejherowo
206. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Stolem Gniewino
207. Wisła Tczew 4 - 1 Gryf 95 Słupsk
208. Chrobry Charbrowo 1 - 3 Orzeł Choczewo
Kolejka 27 - 29/30. maja 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Chrobry Charbrowo 0 - 1 Leśnik Cewice
210. Orzeł Choczewo 1 - 2 Wisła Tczew
211. Gryf 95 Słupsk 1 - 5 Bałtyk Gdynia
212. Stolem Gniewino 6 - 1 Piast Człuchów
213. Gryf Wejherowo 0 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
214. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Ikar Redzikowo
215. Jantar Ustka 3 - 2 Gedania Gdańsk
216. Unia Tczew 0 - 1 Cartusia Kartuzy
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Leśnik Cewice 0 - 0 Unia Tczew
218. Cartusia Kartuzy 3 - 3 Jantar Ustka
219. Gedania Gdańsk 2 - 2 Wietcisa Skarszewy
220. Ikar Redzikowo 0 - 7 Gryf Wejherowo
221. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Stolem Gniewino
222. Piast Człuchów 1 - 6 Gryf 95 Słupsk
223. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Orzeł Choczewo
224. Wisła Tczew 1 - 0 Chrobry Charbrowo
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Wisła Tczew 0 - 0 Leśnik Cewice
226. Chrobry Charbrowo 1 - 6 Bałtyk Gdynia
227. Orzeł Choczewo 1 - 3 Piast Człuchów
228. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
229. Stolem Gniewino 7 - 0 Ikar Redzikowo
230. Gryf Wejherowo 5 - 0 Gedania Gdańsk
231. Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Cartusia Kartuzy
232. Jantar Ustka 1 - 2 Unia Tczew
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 1999 [szczegóły] Komentarze (1) 
233. Leśnik Cewice 2 - 1 Jantar Ustka
234. Unia Tczew 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
235. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Gryf Wejherowo
236. Gedania Gdańsk 0 - 0 Stolem Gniewino
237. Ikar Redzikowo 1 - 5 Gryf 95 Słupsk
238. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 2 Orzeł Choczewo
239. Piast Człuchów 2 - 1 Chrobry Charbrowo
240. Bałtyk Gdynia 9 - 1 Wisła Tczew




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE