ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork IX - sezon 2007/2008




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Powiśle II Dzierzgoń 22 58 19 1 2 67 - 13
2. Ruch Gościszewo 22 50 16 2 4 81 - 23
3. Spójnia Sadlinki 22 46 14 4 4 53 - 20
4. Olimpia II Sztum 22 43 13 4 5 60 - 34
5. Zawisza Czarne Dolne 22 34 11 1 10 55 - 42
6. Zacisze Pawlice 22 31 9 4 9 50 - 43
7. Jurand Lasowice 22 30 9 3 10 51 - 40
8. Balaton Klasztorek 22 27 8 3 11 34 - 49
9. GKS Straszewo 22 23 7 2 13 34 - 55
10. LZS Mikołajki Pomorskie 22 17 5 2 15 25 - 65
11. Tęcza Szropy 22 15 4 3 15 29 - 74
12. Olimpic Kwidzyn 22 4 1 1 20 25 - 112
Ostatni komentarz dodał kamilo 10.07.2009, 08:07:36
* Po rundzie jesiennej wycofał się Olimpic Kwidzyn. Jego miejsce zajęł? Racovia Rakowiec.
* LKS Miko?ajki Pomorski wycofał się po rundzie jesiennej

Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (138) 
1. Spójnia Sadlinki 1 - 0 Zawisza Czarne Dolne
2. Ruch Gościszewo 2 - 0 Jurand Lasowice 25 sierpnia 2007 - 17:00
3. LZS Mikołajki Pomorskie 3 - 1 Tęcza Szropy
4. Olimpic Kwidzyn 1 - 4 GKS Straszewo
5. Balaton Klasztorek 2 - 5 Powiśle II Dzierzgoń
6. Zacisze Pawlice 2 - 2 Olimpia II Sztum
Kolejka 2 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (86) 
7. Zawisza Czarne Dolne 1 - 2 Olimpia II Sztum 2 września 2007
8. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 0 Zacisze Pawlice 2 września 2007 - 16:00
9. GKS Straszewo 3 - 4 Balaton Klasztorek 2 września 2007 - 16:00
10. Tęcza Szropy 4 - 2 Olimpic Kwidzyn
11. Jurand Lasowice 2 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie 2 września 2007 - 15:00
12. Spójnia Sadlinki 2 - 2 Ruch Gościszewo 1 września 2007 - 12:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (54) 
13. Ruch Gościszewo 3 - 1 Zawisza Czarne Dolne 8 września 2007 - 16:00
14. LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 0 Spójnia Sadlinki
15. Olimpic Kwidzyn 3 - 6 Jurand Lasowice 9 września 2007 - 16:00
16. Balaton Klasztorek 2 - 2 Tęcza Szropy
17. Zacisze Pawlice 1 - 3 GKS Straszewo
18. Olimpia II Sztum 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
Kolejka 4 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
19. Zawisza Czarne Dolne 0 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 15 września 2007
20. GKS Straszewo 0 - 6 Olimpia II Sztum
21. Tęcza Szropy 0 - 0 Zacisze Pawlice
22. Jurand Lasowice 2 - 2 Balaton Klasztorek 16 września 2007 - 15:00
23. Spójnia Sadlinki 8 - 1 Olimpic Kwidzyn
24. Ruch Gościszewo 5 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie 15 września 2007 - 16:00
Kolejka 5 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (54) 
25. LZS Mikołajki Pomorskie 6 - 5 Zawisza Czarne Dolne
26. Olimpic Kwidzyn 2 - 6 Ruch Gościszewo
27. Balaton Klasztorek 0 - 2 Spójnia Sadlinki
28. Zacisze Pawlice 5 - 3 Jurand Lasowice 23 września 2007 - 14:00
29. Olimpia II Sztum 8 - 1 Tęcza Szropy
30. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 0 GKS Straszewo
Kolejka 6 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (39) 
31. Zawisza Czarne Dolne 7 - 2 GKS Straszewo
32. Tęcza Szropy 0 - 5 Powiśle II Dzierzgoń
33. Jurand Lasowice 1 - 2 Olimpia II Sztum 29 września 2007 - 16:00
34. Spójnia Sadlinki 2 - 1 Zacisze Pawlice
35. Ruch Gościszewo 3 - 2 Balaton Klasztorek 29 września 2007 - 15:00
36. LZS Mikołajki Pomorskie 7 - 1 Olimpic Kwidzyn
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (51) 
37. Olimpic Kwidzyn 1 - 3 Zawisza Czarne Dolne 7 października 2007 - 15:00
38. Balaton Klasztorek 1 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
39. Zacisze Pawlice 0 - 8 Ruch Gościszewo 7 października 2007 - 14:00
40. Olimpia II Sztum 2 - 2 Spójnia Sadlinki
41. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 0 Jurand Lasowice 6 października 2007 - 15:00
42. GKS Straszewo 3 - 2 Tęcza Szropy
Kolejka 8 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (54) 
43. Zawisza Czarne Dolne 6 - 1 Tęcza Szropy 14 października 2007 - 15:00
44. Jurand Lasowice 0 - 0 GKS Straszewo 14 października 2007 - 15:00
45. Spójnia Sadlinki 2 - 0 Powiśle II Dzierzgoń
46. Ruch Gościszewo 1 - 1 Olimpia II Sztum 13 października 2007 - 15:00
47. LZS Mikołajki Pomorskie 4 - 3 Zacisze Pawlice
48. Olimpic Kwidzyn 1 - 2 Balaton Klasztorek
Kolejka 9 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (91) 
49. Balaton Klasztorek 1 - 2 Zawisza Czarne Dolne 21 października 2007 - 13:00
50. Zacisze Pawlice 12 - 1 Olimpic Kwidzyn
51. Olimpia II Sztum 9 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
52. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 0 Ruch Gościszewo 20 października 2007 - 14:00
53. GKS Straszewo 4 - 2 Spójnia Sadlinki
54. Tęcza Szropy 1 - 5 Jurand Lasowice 21 października 2007 - 12:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (60) 
55. Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 Jurand Lasowice 28 października 2007 - 15:00
56. Spójnia Sadlinki 6 - 0 Tęcza Szropy
57. Ruch Gościszewo 5 - 0 GKS Straszewo 27 października 2007 - 14:00
58. LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 4 Powiśle II Dzierzgoń
59. Olimpic Kwidzyn 0 - 6 Olimpia II Sztum
60. Balaton Klasztorek 0 - 1 Zacisze Pawlice
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (92) 
61. Zacisze Pawlice 4 - 2 Zawisza Czarne Dolne 4 listopada 2007 - 14:00
62. Olimpia II Sztum 4 - 0 Balaton Klasztorek
63. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 0 Olimpic Kwidzyn
vo,niestawienie się na zawody
64. GKS Straszewo 1 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
65. Tęcza Szropy 1 - 3 Ruch Gościszewo 4 listopada 2007 - 12:00
66. Jurand Lasowice 0 - 0 Spójnia Sadlinki 4 listopada 2007 - 14:00
Kolejka 12 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (179) 
67. Zawisza Czarne Dolne 2 - 2 Spójnia Sadlinki 30 marca 2008 - 11:00
68. Jurand Lasowice 1 - 2 Ruch Gościszewo 29 marca 2008 - 14:00
69. Tęcza Szropy 3 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie
70. GKS Straszewo 5 - 2 Olimpic Kwidzyn 30 marca 2008 - 15:00
71. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 0 Balaton Klasztorek
vo,brak kart zdrowia
72. Olimpia II Sztum 2 - 1 Zacisze Pawlice
Kolejka 13 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
73. Olimpia II Sztum 2 - 1 Zawisza Czarne Dolne
74. Zacisze Pawlice 3 - 3 Powiśle II Dzierzgoń
75. Balaton Klasztorek 2 - 1 GKS Straszewo
76. Olimpic Kwidzyn - - - Tęcza Szropy
vo,obustronny,nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 1:5
77. LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 3 Jurand Lasowice
78. Ruch Gościszewo 3 - 0 Spójnia Sadlinki 5 kwietnia 2008 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
Kolejka 14 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (81) 
79. Zawisza Czarne Dolne 3 - 2 Ruch Gościszewo 12 kwietnia 2008 - 11:00
80. Spójnia Sadlinki 3 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie
81. Jurand Lasowice 12 - 1 Olimpic Kwidzyn 13 kwietnia 2008 - 14:00
82. Tęcza Szropy 3 - 5 Balaton Klasztorek
83. GKS Straszewo 0 - 3 Zacisze Pawlice 13 kwietnia 2008 - 15:00
84. Powiśle II Dzierzgoń 6 - 0 Olimpia II Sztum
Kolejka 15 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (91) 
85. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 0 Zawisza Czarne Dolne 19 kwietnia 2008
86. Olimpia II Sztum 2 - 0 GKS Straszewo 20 kwietnia 2008 - 15:00
87. Zacisze Pawlice 5 - 0 Tęcza Szropy
88. Balaton Klasztorek 2 - 6 Jurand Lasowice 20 kwietnia 2008 - 15:00
89. Olimpic Kwidzyn 1 - 5 Spójnia Sadlinki
90. LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 3 Ruch Gościszewo
Kolejka 16 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (79) 
91. Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie
92. Ruch Gościszewo 11 - 1 Olimpic Kwidzyn 26 kwietnia 2008 - 17:00
93. Spójnia Sadlinki 2 - 1 Balaton Klasztorek
94. Jurand Lasowice 0 - 1 Zacisze Pawlice 26 kwietnia 2008 - 14:00
95. Tęcza Szropy 1 - 1 Olimpia II Sztum
96. GKS Straszewo 0 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
Kolejka 17 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (82) 
97. GKS Straszewo 1 - 3 Zawisza Czarne Dolne 3 maja 2008 - 15:00
98. Powiśle II Dzierzgoń 6 - 0 Tęcza Szropy 3 maja 2008 - 17:00
99. Olimpia II Sztum 0 - 1 Jurand Lasowice 4 maja 2008 - 17:00
100. Zacisze Pawlice 0 - 1 Spójnia Sadlinki 4 maja 2008 - 15:00
101. Balaton Klasztorek 0 - 5 Ruch Gościszewo 4 maja 2008 - 15:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:5
102. Olimpic Kwidzyn 3 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie
LZS Miko?ajki Pomorskie wycofał się po rundzie jesiennej
Kolejka 18 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (31) 
103. Zawisza Czarne Dolne 5 - 2 Olimpic Kwidzyn 11 maja 2008 - 11:00
104. LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 3 Balaton Klasztorek
105. Ruch Gościszewo 6 - 1 Zacisze Pawlice 10 maja 2008 - 17:00
106. Spójnia Sadlinki 4 - 0 Olimpia II Sztum
107. Jurand Lasowice 1 - 4 Powiśle II Dzierzgoń 10 maja 2008 - 14:00
108. Tęcza Szropy 3 - 1 GKS Straszewo
Kolejka 19 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (97) 
109. Tęcza Szropy 3 - 1 Zawisza Czarne Dolne
110. GKS Straszewo 1 - 4 Jurand Lasowice 17 maja 2008 - 16:00
111. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 0 Spójnia Sadlinki
112. Olimpia II Sztum 1 - 6 Ruch Gościszewo 18 maja 2008 - 15:00
113. Zacisze Pawlice 3 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie
LZS Miko?ajki wycofał się z rozgrywek
114. Balaton Klasztorek 1 - 0 Olimpic Kwidzyn
Kolejka 20 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (90) 
115. Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Balaton Klasztorek 21 maja 2008 - 17:00
116. Olimpic Kwidzyn 1 - 1 Zacisze Pawlice
117. LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 3 Olimpia II Sztum
118. Ruch Gościszewo 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 22 maja 2008 - 14:00
119. Spójnia Sadlinki 2 - 0 GKS Straszewo
120. Jurand Lasowice 3 - 1 Tęcza Szropy 21 maja 2008 - 18:00
Kolejka 21 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (41) 
121. Jurand Lasowice 0 - 3 Zawisza Czarne Dolne 24 maja 2008 - 15:00
na boisku 4:1
122. Tęcza Szropy 1 - 3 Spójnia Sadlinki
123. GKS Straszewo 2 - 1 Ruch Gościszewo
124. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie
125. Olimpia II Sztum 4 - 0 Olimpic Kwidzyn
126. Zacisze Pawlice 0 - 1 Balaton Klasztorek
Kolejka 22 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (58) 
127. Zawisza Czarne Dolne 2 - 3 Zacisze Pawlice 1 czerwca 2008 - 11:00
128. Balaton Klasztorek 3 - 0 Olimpia II Sztum
goście nie przyjechali
129. Olimpic Kwidzyn 1 - 4 Powiśle II Dzierzgoń
130. LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 3 GKS Straszewo
131. Ruch Gościszewo 3 - 1 Tęcza Szropy 31 maja 2008 - 17:00
132. Spójnia Sadlinki 4 - 0 Jurand Lasowice
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.35