Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (90) |
Olivia II Gdańsk |
5 - 2 |
KS Mściszewice |
|
GKS Kowale |
3 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
vo,brak kart zdrowia |
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 0 |
Wda Lipusz |
|
Barsa Żukowo |
0 - 5 |
Murkam Przodkowo |
|
Lechia II Gdańsk |
1 - 0 |
KP Sopot |
|
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 2 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Murkam Przodkowo |
5 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Wda Lipusz |
2 - 3 |
Barsa Żukowo |
|
Ceramik Łubiana |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
vo,brak kart zdrowia |
Olivia II Gdańsk |
0 - 1 |
GKS Kowale |
|
Pauza: Lechia II Gdańsk, KP Sopot, KS Mściszewice, |
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (71) |
GKS Kowale |
1 - 0 |
KS Mściszewice |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 3 |
Olivia II Gdańsk |
|
Barsa Żukowo |
3 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 1 |
Wda Lipusz |
|
Lechia II Gdańsk |
4 - 1 |
Murkam Przodkowo |
|
Pauza: KP Sopot, |
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (63) |
KS Mściszewice |
1 - 0 |
KP Sopot |
|
Wda Lipusz |
1 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
|
Ceramik Łubiana |
1 - 7 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Olivia II Gdańsk |
6 - 0 |
Barsa Żukowo |
|
GKS Kowale |
0 - 5 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Pauza: Murkam Przodkowo, |
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
KS Mściszewice |
|
Barsa Żukowo |
1 - 4 |
GKS Kowale |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 1 |
Olivia II Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
12 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
Pauza: KP Sopot, Murkam Przodkowo, Wda Lipusz, |
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Murkam Przodkowo |
0 - 3 |
KP Sopot |
|
vo,brak minimalnej liczby zawodników |
Olivia II Gdańsk |
1 - 6 |
Lechia II Gdańsk |
|
GKS Kowale |
4 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 0 |
Barsa Żukowo |
|
Pauza: Ceramik Łubiana, Wda Lipusz, KS Mściszewice, |
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Barsa Żukowo |
0 - 8 |
KS Mściszewice |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Lechia II Gdańsk |
2 - 2 |
GKS Kowale |
|
KP Sopot |
5 - 1 |
Wda Lipusz |
|
Pauza: Murkam Przodkowo, Ceramik Łubiana, Olivia II Gdańsk, |
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (86) |
KS Mściszewice |
2 - 4 |
Murkam Przodkowo |
|
Ceramik Łubiana |
2 - 3 |
KP Sopot |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
vo,brak dokumentów to?samo?ci ze zdj?ciem,na boisku 0:1 |
Barsa Żukowo |
1 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Pauza: GKS Kowale, Olivia II Gdańsk, Wda Lipusz, |
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
5 - 1 |
KS Mściszewice |
7 listopada 2007
7.11 - 15:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 1 |
Barsa Żukowo |
|
KP Sopot |
2 - 0 |
Olivia II Gdańsk |
|
Murkam Przodkowo |
7 - 1 |
Wda Lipusz |
|
Pauza: Ceramik Łubiana, GKS Kowale, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (27) |
KS Mściszewice |
6 - 2 |
Wda Lipusz |
|
Ceramik Łubiana |
0 - 8 |
Murkam Przodkowo |
|
GKS Kowale |
2 - 1 |
KP Sopot |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
|
Pauza: Barsa Żukowo, Kaszubia Kościerzyna, Olivia II Gdańsk, |
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
KS Mściszewice |
|
KP Sopot |
2 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Murkam Przodkowo |
1 - 1 |
Olivia II Gdańsk |
|
Wda Lipusz |
9 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
Pauza: GKS Kowale, Barsa Żukowo, Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (28) |
KS Mściszewice |
4 - 4 |
Ceramik Łubiana |
|
Olivia II Gdańsk |
4 - 2 |
Wda Lipusz |
|
GKS Kowale |
3 - 0 |
Murkam Przodkowo |
|
vo,w drużynie gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 0:4 |
Barsa Żukowo |
0 - 6 |
KP Sopot |
|
Pauza: Lechia II Gdańsk, Orzeł Trąbki Wielkie, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (70) |
KP Sopot |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Murkam Przodkowo |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Wda Lipusz |
1 - 5 |
GKS Kowale |
7 października 2007
7.10 - 11:00 |
Ceramik Łubiana |
1 - 1 |
Olivia II Gdańsk |
|
Pauza: Barsa Żukowo, Lechia II Gdańsk, KS Mściszewice, |
Kolejka 14 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (117) |
KS Mściszewice |
4 - 2 |
Olivia II Gdańsk |
|
Ceramik Łubiana |
2 - 4 |
GKS Kowale |
|
Wda Lipusz |
3 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Murkam Przodkowo |
3 - 0 |
Barsa Żukowo |
|
vo,brak minimalnej liczby zawodników |
KP Sopot |
1 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
|
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 15 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (44) |
KP Sopot |
9 - 1 |
KS Mściszewice |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 6 |
Murkam Przodkowo |
|
Barsa Żukowo |
0 - 2 |
Wda Lipusz |
|
Kaszubia Kościerzyna |
8 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
GKS Kowale |
2 - 1 |
Olivia II Gdańsk |
|
Pauza: Lechia II Gdańsk, |
Kolejka 16 - 19/26. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (43) |
KS Mściszewice |
4 - 2 |
GKS Kowale |
|
Olivia II Gdańsk |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Ceramik Łubiana |
4 - 3 |
Barsa Żukowo |
|
Wda Lipusz |
2 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Murkam Przodkowo |
4 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Pauza: KP Sopot, |
Kolejka 17 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (54) |
KP Sopot |
2 - 0 |
Murkam Przodkowo |
|
Lechia II Gdańsk |
9 - 0 |
Wda Lipusz |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 3 |
Ceramik Łubiana |
|
Barsa Żukowo |
0 - 1 |
Olivia II Gdańsk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 0 |
GKS Kowale |
|
Pauza: KS Mściszewice, |
Kolejka 18 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (78) |
KS Mściszewice |
0 - 9 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
GKS Kowale |
2 - 0 |
Barsa Żukowo |
|
Olivia II Gdańsk |
0 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Ceramik Łubiana |
0 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
|
Wda Lipusz |
1 - 2 |
KP Sopot |
|
Pauza: Murkam Przodkowo, |
Kolejka 19 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Murkam Przodkowo |
5 - 0 |
KS Mściszewice |
|
KP Sopot |
6 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Olivia II Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 2 |
GKS Kowale |
|
Barsa Żukowo |
0 - 11 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Pauza: Wda Lipusz, |
Kolejka 20 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (30) |
KS Mściszewice |
3 - 2 |
Barsa Żukowo |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Kowale |
3 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
|
Olivia II Gdańsk |
0 - 2 |
KP Sopot |
|
Wda Lipusz |
0 - 3 |
Murkam Przodkowo |
|
Pauza: Ceramik Łubiana, |
Kolejka 21 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Wda Lipusz |
3 - 2 |
KS Mściszewice |
|
Murkam Przodkowo |
10 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
KP Sopot |
7 - 1 |
GKS Kowale |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 1 |
Barsa Żukowo |
|
Pauza: Olivia II Gdańsk, |
Kolejka 22 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (37) |
KS Mściszewice |
4 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Barsa Żukowo |
1 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 4 |
KP Sopot |
|
Olivia II Gdańsk |
1 - 1 |
Murkam Przodkowo |
|
Ceramik Łubiana |
1 - 2 |
Wda Lipusz |
|
Pauza: GKS Kowale, |
Kolejka 23 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Ceramik Łubiana |
3 - 0 |
KS Mściszewice |
|
goście nie przyjechali |
Wda Lipusz |
0 - 1 |
Olivia II Gdańsk |
|
Murkam Przodkowo |
3 - 1 |
GKS Kowale |
|
KP Sopot |
3 - 0 |
Barsa Żukowo |
|
goście nie przyjechali |
Lechia II Gdańsk |
10 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 24 - 14/15. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (73) |
KS Mściszewice |
4 - 6 |
Lechia II Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 8 |
KP Sopot |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 3 |
Murkam Przodkowo |
|
GKS Kowale |
3 - 0 |
Wda Lipusz |
|
goście nie przyjechali |
Olivia II Gdańsk |
3 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
Pauza: Barsa Żukowo, . |
|