MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C1 - grupa II - rocznik 1993 - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Sopot 20 48 16 0 4 69 - 18
2. Kaszubia Kościerzyna 20 44 14 2 4 76 - 21
3. Lechia II Gdańsk 20 43 14 1 5 78 - 27
4. Murkam Przodkowo 20 40 12 4 4 71 - 23
5. GKS Kowale 20 40 13 1 6 45 - 40
6. Orzeł Trąbki Wielkie 20 30 10 0 10 46 - 61
7. Olivia II Gdańsk 20 24 7 3 10 31 - 37
8. KS Mściszewice 20 22 7 1 12 46 - 68
9. Wda Lipusz 20 15 5 0 15 33 - 67
10. Ceramik Łubiana 20 11 3 2 15 24 - 95
11. Barsa Żukowo 20 6 2 0 18 16 - 78
Ostatni komentarz dodał kp_sopot_xD 13.06.2009, 21:28:48



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (90) 
1. Olivia II Gdańsk 5 - 2 KS Mściszewice
2. GKS Kowale 3 - 0 Ceramik Łubiana
vo,brak kart zdrowia
3. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Wda Lipusz
4. Barsa Żukowo 0 - 5 Murkam Przodkowo
6. Lechia II Gdańsk 1 - 0 KP Sopot
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 2 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (50) 
11. Murkam Przodkowo 5 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
12. Wda Lipusz 2 - 3 Barsa Żukowo
13. Ceramik Łubiana 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna
vo,brak kart zdrowia
14. Olivia II Gdańsk 0 - 1 GKS Kowale
Pauza: Lechia II Gdańsk, KP Sopot, KS Mściszewice,
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (71) 
15. GKS Kowale 1 - 0 KS Mściszewice
16. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Olivia II Gdańsk
17. Barsa Żukowo 3 - 0 Ceramik Łubiana
18. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Wda Lipusz
19. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Murkam Przodkowo
Pauza: KP Sopot,
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (63) 
22. KS Mściszewice 1 - 0 KP Sopot
25. Wda Lipusz 1 - 3 Lechia II Gdańsk
26. Ceramik Łubiana 1 - 7 Orzeł Trąbki Wielkie
27. Olivia II Gdańsk 6 - 0 Barsa Żukowo
28. GKS Kowale 0 - 5 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Murkam Przodkowo,
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (64) 
29. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 KS Mściszewice
30. Barsa Żukowo 1 - 4 GKS Kowale
31. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Olivia II Gdańsk
32. Lechia II Gdańsk 12 - 0 Ceramik Łubiana
Pauza: KP Sopot, Murkam Przodkowo, Wda Lipusz,
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (44) 
37. Murkam Przodkowo 0 - 3 KP Sopot
vo,brak minimalnej liczby zawodników
40. Olivia II Gdańsk 1 - 6 Lechia II Gdańsk
41. GKS Kowale 4 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
42. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Barsa Żukowo
Pauza: Ceramik Łubiana, Wda Lipusz, KS Mściszewice,
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (39) 
43. Barsa Żukowo 0 - 8 KS Mściszewice
44. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna
45. Lechia II Gdańsk 2 - 2 GKS Kowale
48. KP Sopot 5 - 1 Wda Lipusz
Pauza: Murkam Przodkowo, Ceramik Łubiana, Olivia II Gdańsk,
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (86) 
50. KS Mściszewice 2 - 4 Murkam Przodkowo
52. Ceramik Łubiana 2 - 3 KP Sopot
55. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Lechia II Gdańsk
vo,brak dokumentów to?samo?ci ze zdj?ciem,na boisku 0:1
56. Barsa Żukowo 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: GKS Kowale, Olivia II Gdańsk, Wda Lipusz,
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (45) 
57. Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 1 KS Mściszewice 7 listopada 2007 - 15:00
58. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Barsa Żukowo
61. KP Sopot 2 - 0 Olivia II Gdańsk
63. Murkam Przodkowo 7 - 1 Wda Lipusz
Pauza: Ceramik Łubiana, GKS Kowale, Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
64. KS Mściszewice 6 - 2 Wda Lipusz
65. Ceramik Łubiana 0 - 8 Murkam Przodkowo
67. GKS Kowale 2 - 1 KP Sopot
70. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 2 Lechia II Gdańsk
Pauza: Barsa Żukowo, Kaszubia Kościerzyna, Olivia II Gdańsk,
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
71. Lechia II Gdańsk 3 - 0 KS Mściszewice
74. KP Sopot 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
76. Murkam Przodkowo 1 - 1 Olivia II Gdańsk
77. Wda Lipusz 9 - 1 Ceramik Łubiana
Pauza: GKS Kowale, Barsa Żukowo, Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (28) 
78. KS Mściszewice 4 - 4 Ceramik Łubiana
79. Olivia II Gdańsk 4 - 2 Wda Lipusz
80. GKS Kowale 3 - 0 Murkam Przodkowo
vo,w drużynie gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 0:4
82. Barsa Żukowo 0 - 6 KP Sopot
Pauza: Lechia II Gdańsk, Orzeł Trąbki Wielkie, Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (70) 
87. KP Sopot 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
89. Murkam Przodkowo 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
90. Wda Lipusz 1 - 5 GKS Kowale 7 października 2007 - 11:00
91. Ceramik Łubiana 1 - 1 Olivia II Gdańsk
Pauza: Barsa Żukowo, Lechia II Gdańsk, KS Mściszewice,
Kolejka 14 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (117) 
92. KS Mściszewice 4 - 2 Olivia II Gdańsk
93. Ceramik Łubiana 2 - 4 GKS Kowale
94. Wda Lipusz 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna
95. Murkam Przodkowo 3 - 0 Barsa Żukowo
vo,brak minimalnej liczby zawodników
97. KP Sopot 1 - 2 Lechia II Gdańsk
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 15 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
98. KP Sopot 9 - 1 KS Mściszewice
100. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 6 Murkam Przodkowo
101. Barsa Żukowo 0 - 2 Wda Lipusz
102. Kaszubia Kościerzyna 8 - 0 Ceramik Łubiana
103. GKS Kowale 2 - 1 Olivia II Gdańsk
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 16 - 19/26. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
104. KS Mściszewice 4 - 2 GKS Kowale
105. Olivia II Gdańsk 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna
106. Ceramik Łubiana 4 - 3 Barsa Żukowo
107. Wda Lipusz 2 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
108. Murkam Przodkowo 4 - 0 Lechia II Gdańsk
Pauza: KP Sopot,
Kolejka 17 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (54) 
111. KP Sopot 2 - 0 Murkam Przodkowo
112. Lechia II Gdańsk 9 - 0 Wda Lipusz
113. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 3 Ceramik Łubiana
114. Barsa Żukowo 0 - 1 Olivia II Gdańsk
115. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 GKS Kowale
Pauza: KS Mściszewice,
Kolejka 18 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (78) 
116. KS Mściszewice 0 - 9 Kaszubia Kościerzyna
117. GKS Kowale 2 - 0 Barsa Żukowo
118. Olivia II Gdańsk 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
119. Ceramik Łubiana 0 - 4 Lechia II Gdańsk
120. Wda Lipusz 1 - 2 KP Sopot
Pauza: Murkam Przodkowo,
Kolejka 19 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (28) 
122. Murkam Przodkowo 5 - 0 KS Mściszewice
124. KP Sopot 6 - 1 Ceramik Łubiana
125. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Olivia II Gdańsk
126. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 2 GKS Kowale
127. Barsa Żukowo 0 - 11 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 20 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (30) 
128. KS Mściszewice 3 - 2 Barsa Żukowo
129. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
130. GKS Kowale 3 - 2 Lechia II Gdańsk
131. Olivia II Gdańsk 0 - 2 KP Sopot
133. Wda Lipusz 0 - 3 Murkam Przodkowo
Pauza: Ceramik Łubiana,
Kolejka 21 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (59) 
134. Wda Lipusz 3 - 2 KS Mściszewice
135. Murkam Przodkowo 10 - 0 Ceramik Łubiana
137. KP Sopot 7 - 1 GKS Kowale
138. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna
139. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Barsa Żukowo
Pauza: Olivia II Gdańsk,
Kolejka 22 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (37) 
140. KS Mściszewice 4 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
141. Barsa Żukowo 1 - 5 Lechia II Gdańsk
142. Kaszubia Kościerzyna 2 - 4 KP Sopot
144. Olivia II Gdańsk 1 - 1 Murkam Przodkowo
145. Ceramik Łubiana 1 - 2 Wda Lipusz
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 23 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (31) 
146. Ceramik Łubiana 3 - 0 KS Mściszewice
goście nie przyjechali
147. Wda Lipusz 0 - 1 Olivia II Gdańsk
148. Murkam Przodkowo 3 - 1 GKS Kowale
150. KP Sopot 3 - 0 Barsa Żukowo
goście nie przyjechali
151. Lechia II Gdańsk 10 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 24 - 14/15. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (73) 
152. KS Mściszewice 4 - 6 Lechia II Gdańsk
153. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 8 KP Sopot
155. Kaszubia Kościerzyna 3 - 3 Murkam Przodkowo
156. GKS Kowale 3 - 0 Wda Lipusz
goście nie przyjechali
157. Olivia II Gdańsk 3 - 1 Ceramik Łubiana




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE