Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Vigo Tuchom |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
anulowany, było 1-6 |
Potok Pszczółki |
4 - 1 |
Polonia II Gdańsk |
|
Lechia III Gdańsk |
1 - 2 |
Osiczanka Osice |
|
KP Sopot |
4 - 1 |
Zapro Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
5 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Kolejka 2 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
GTS Rusocin |
3 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Zapro Gdańsk |
3 - 5 |
Gedania Gdańsk |
|
Osiczanka Osice |
1 - 1 |
KP Sopot |
|
Polonia II Gdańsk |
0 - 1 |
Lechia III Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
- |
Vigo Tuchom |
|
anulowany, było 6-0 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Vigo Tuchom |
- |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
anulowany, było 0-5 |
Potok Pszczółki |
6 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Lechia III Gdańsk |
2 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
|
KP Sopot |
4 - 1 |
Polonia II Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Osiczanka Osice |
|
Olimpia Osowa |
1 - 0 |
Zapro Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
1 - 2 |
GTS Rusocin |
|
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Zapro Gdańsk |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Osiczanka Osice |
3 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Polonia II Gdańsk |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
7 - 1 |
KP Sopot |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 7 |
Lechia III Gdańsk |
|
Vigo Tuchom |
- |
Potok Pszczółki |
|
anulowany, było 2-4 |
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Potok Pszczółki |
0 - 6 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Lechia III Gdańsk |
- |
Vigo Tuchom |
|
anulowany, było 6-0 |
KP Sopot |
4 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Olimpia Osowa |
0 - 3 |
Polonia II Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
5 - 3 |
Osiczanka Osice |
|
GTS Rusocin |
6 - 2 |
Zapro Gdańsk |
|
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Zapro Gdańsk |
|
Osiczanka Osice |
2 - 2 |
GTS Rusocin |
|
Polonia II Gdańsk |
1 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 5 |
Gedania Gdańsk |
|
Vigo Tuchom |
- |
KP Sopot |
|
anulowany, było 2-3 |
Potok Pszczółki |
2 - 3 |
Lechia III Gdańsk |
|
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Lechia III Gdańsk |
0 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
KP Sopot |
3 - 3 |
Potok Pszczółki |
17 października 2007
17.10 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
- |
Vigo Tuchom |
|
anulowany, było 9-2 |
Olimpia Osowa |
5 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Kolbudy |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
GTS Rusocin |
0 - 3 |
Polonia II Gdańsk |
|
Zapro Gdańsk |
2 - 2 |
Osiczanka Osice |
|
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Jantar Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
Osiczanka Osice |
|
Polonia II Gdańsk |
1 - 0 |
Zapro Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
10 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 3 |
GKS Kolbudy |
|
Vigo Tuchom |
- |
Olimpia Osowa |
|
anulowany, było 2-2 |
Potok Pszczółki |
2 - 6 |
Gedania Gdańsk |
|
Lechia III Gdańsk |
3 - 3 |
KP Sopot |
|
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (97) |
KP Sopot |
1 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Lechia III Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
1 - 4 |
Potok Pszczółki |
|
GKS Kolbudy |
- |
Vigo Tuchom |
|
anulowany, było 3-1 |
GTS Rusocin |
0 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Zapro Gdańsk |
0 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Osiczanka Osice |
3 - 1 |
Polonia II Gdańsk |
|
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Jantar Pruszcz Gdański |
7 - 2 |
Polonia II Gdańsk |
26 marca 2008
26.03 - 16:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 1 |
Osiczanka Osice |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 5 |
Zapro Gdańsk |
|
Vigo Tuchom |
- |
GTS Rusocin |
|
anulowany, było 5-1 |
Potok Pszczółki |
1 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Lechia III Gdańsk |
18 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
KP Sopot |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Olimpia Osowa |
1 - 1 |
KP Sopot |
|
GKS Kolbudy |
4 - 3 |
Lechia III Gdańsk |
|
GTS Rusocin |
2 - 2 |
Potok Pszczółki |
|
Zapro Gdańsk |
- |
Vigo Tuchom |
|
anulowany, było 8-0 |
Osiczanka Osice |
3 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Polonia II Gdańsk |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (77) |
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
Polonia II Gdańsk |
|
Vigo Tuchom |
- |
Osiczanka Osice |
|
anulowany, było 1-4 |
Potok Pszczółki |
0 - 1 |
Zapro Gdańsk |
|
Lechia III Gdańsk |
3 - 3 |
GTS Rusocin |
|
KP Sopot |
1 - 2 |
GKS Kolbudy |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (74) |
Olimpia Osowa |
0 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
GKS Kolbudy |
0 - 5 |
Gedania Gdańsk |
|
GTS Rusocin |
0 - 4 |
KP Sopot |
|
Zapro Gdańsk |
3 - 4 |
Lechia III Gdańsk |
|
Osiczanka Osice |
3 - 4 |
Potok Pszczółki |
|
Polonia II Gdańsk |
- |
Vigo Tuchom |
|
anulowany, było 3-0 vo |
Chojniczanka Chojnice |
7 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Kolejka 14 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Jantar Pruszcz Gdański |
9 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Polonia II Gdańsk |
5 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Osiczanka Osice |
0 - 0 |
Lechia III Gdańsk |
|
Zapro Gdańsk |
3 - 1 |
KP Sopot |
|
GTS Rusocin |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
4 - 0 |
Olimpia Osowa |
23 kwietnia 2008
23.04 - 17:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (21) |
GKS Kolbudy |
0 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Olimpia Osowa |
0 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Gedania Gdańsk |
5 - 2 |
Zapro Gdańsk |
|
KP Sopot |
3 - 2 |
Osiczanka Osice |
|
Lechia III Gdańsk |
1 - 1 |
Polonia II Gdańsk |
|
Potok Pszczółki |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 3 |
Potok Pszczółki |
|
Chojniczanka Chojnice |
6 - 1 |
Lechia III Gdańsk |
|
Polonia II Gdańsk |
1 - 0 |
KP Sopot |
|
Osiczanka Osice |
1 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Zapro Gdańsk |
6 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
GTS Rusocin |
3 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2 |
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, |
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (13) |
GTS Rusocin |
1 - 6 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Zapro Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
Osiczanka Osice |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 2 |
Polonia II Gdańsk |
|
KP Sopot |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Lechia III Gdańsk |
2 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Pauza: Potok Pszczółki, |
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 - 1 |
KP Sopot |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Polonia II Gdańsk |
0 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Osiczanka Osice |
0 - 2 |
GKS Kolbudy |
|
Zapro Gdańsk |
1 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Pauza: Lechia III Gdańsk, |
Kolejka 19 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Zapro Gdańsk |
1 - 4 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
GTS Rusocin |
0 - 9 |
Osiczanka Osice |
|
GKS Kolbudy |
1 - 2 |
Polonia II Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Lechia III Gdańsk |
3 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Pauza: KP Sopot, |
Kolejka 20 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Jantar Pruszcz Gdański |
5 - 2 |
Lechia III Gdańsk |
|
Potok Pszczółki |
2 - 0 |
KP Sopot |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 4 |
Olimpia Osowa |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
GKS Kolbudy |
11 maja 2008
11.05 |
Go?cie nie stawili się na zawody |
Polonia II Gdańsk |
5 - 0 |
GTS Rusocin |
11 maja 2008
11.05 - 11:00 |
Osiczanka Osice |
1 - 1 |
Zapro Gdańsk |
11 maja 2008
11.05 - 11:30 |
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 21 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Osiczanka Osice |
0 - 7 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Zapro Gdańsk |
0 - 1 |
Polonia II Gdańsk |
17 maja 2008
17.05 - 11:00 |
GTS Rusocin |
0 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
|
GKS Kolbudy |
4 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Gedania Gdańsk |
10 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
KP Sopot |
5 - 3 |
Lechia III Gdańsk |
|
Pauza: Olimpia Osowa, |
Kolejka 22 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
KP Sopot |
|
Lechia III Gdańsk |
7 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Potok Pszczółki |
5 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 1 |
GTS Rusocin |
|
Chojniczanka Chojnice |
6 - 1 |
Zapro Gdańsk |
|
Polonia II Gdańsk |
13 - 0 |
Osiczanka Osice |
|
Pauza: GKS Kolbudy, |
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Polonia II Gdańsk |
2 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Osiczanka Osice |
1 - 7 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Zapro Gdańsk |
5 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Kolbudy |
6 - 2 |
Potok Pszczółki |
|
Olimpia Osowa |
2 - 1 |
Lechia III Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
KP Sopot |
|
Pauza: GTS Rusocin, |
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
KP Sopot |
2 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Lechia III Gdańsk |
0 - 2 |
GKS Kolbudy |
|
Potok Pszczółki |
7 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 2 |
Osiczanka Osice |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Polonia II Gdańsk |
|
Pauza: Zapro Gdańsk, |
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 3 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Polonia II Gdańsk |
5 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Zapro Gdańsk |
5 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
GTS Rusocin |
0 - 6 |
Lechia III Gdańsk |
|
Gospodarze po pierwszej po?owie zeszli z boiska. |
GKS Kolbudy |
2 - 0 |
KP Sopot |
|
Olimpia Osowa |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Pauza: Osiczanka Osice, |
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Jantar Pruszcz Gdański |
6 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
goście nie przyjechali |
KP Sopot |
2 - 3 |
GTS Rusocin |
|
Lechia III Gdańsk |
5 - 0 |
Zapro Gdańsk |
|
Potok Pszczółki |
10 - 2 |
Osiczanka Osice |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pauza: Polonia II Gdańsk, . |
|