POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2003/2004



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 18 45 15 0 3 70 - 26
2. Orzeł Gołubie 18 45 15 0 3 56 - 18
3. Grunke Somonino 18 45 14 3 1 61 - 24
4. Kaszub Paczewo 18 28 9 1 8 49 - 37
5. KS M¶ciszewice 18 27 8 3 7 41 - 45
6. Korner Korne 17 25 8 1 8 44 - 40
7. GTS Tuchlino 18 15 5 0 13 36 - 65
8. UKS Skrzeszewo 17 12 3 3 11 20 - 39
9. Vigo Tuchom 16 11 3 2 11 21 - 51
10. Kasztelania Garczyn 18 4 1 1 16 23 - 76
11. LKP Nowa Karczma 0 0 0 0 0 0 - 0



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Kasztelania Garczyn 2 - 6 KS M¶ciszewice
2. LKP Nowa Karczma - Korner Korne
anulowany (było 1-4)
3. Grunke Somonino 3 - 4 Wda Lipusz
4. Vigo Tuchom 4 - 2 GTS Tuchlino
5. Orzeł Gołubie 2 - 1 Kaszub Paczewo
Pauza: UKS Skrzeszewo,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. KS M¶ciszewice 2 - 1 Kaszub Paczewo
8. GTS Tuchlino 3 - 0 Orzeł Gołubie
vo
9. Wda Lipusz 4 - 1 UKS Skrzeszewo
10. Korner Korne 2 - 3 Grunke Somonino
11. Kasztelania Garczyn - LKP Nowa Karczma
anulowany (było 3-5)
Pauza: Vigo Tuchom,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. LKP Nowa Karczma - KS M¶ciszewice
anulowany (było 1-2)
14. Grunke Somonino 5 - 0 Kasztelania Garczyn
15. UKS Skrzeszewo 0 - 2 Korner Korne
16. Vigo Tuchom 1 - 3 Wda Lipusz
17. Kaszub Paczewo 3 - 1 GTS Tuchlino
Pauza: Orzeł Gołubie,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. KS M¶ciszewice 4 - 2 GTS Tuchlino
przełożony
20. Wda Lipusz 1 - 2 Orzeł Gołubie
21. Korner Korne 6 - 1 Vigo Tuchom
22. Kasztelania Garczyn 0 - 3 UKS Skrzeszewo
vo
23. LKP Nowa Karczma - Grunke Somonino
anulowany (było 2-4)
Pauza: Kaszub Paczewo,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Grunke Somonino 4 - 4 KS M¶ciszewice
26. UKS Skrzeszewo - LKP Nowa Karczma
anulowany (było 3-0)
27. Vigo Tuchom 0 - 3 Kasztelania Garczyn
vo
28. Orzeł Gołubie 3 - 0 Korner Korne
vo
29. Kaszub Paczewo 1 - 4 Wda Lipusz
Pauza: GTS Tuchlino,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Wda Lipusz 6 - 1 GTS Tuchlino
32. Korner Korne 3 - 2 Kaszub Paczewo
33. Kasztelania Garczyn 2 - 4 Orzeł Gołubie
34. LKP Nowa Karczma - Vigo Tuchom
anulowany - było 0-3 vo (na boisku 3-1)
35. Grunke Somonino 2 - 2 UKS Skrzeszewo
Pauza: KS M¶ciszewice,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. UKS Skrzeszewo 1 - 4 KS M¶ciszewice
38. Vigo Tuchom 0 - 1 Grunke Somonino
39. Orzeł Gołubie - LKP Nowa Karczma
anulowany (było 4-0)
40. Kaszub Paczewo 9 - 0 Kasztelania Garczyn
41. GTS Tuchlino 0 - 5 Korner Korne
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. KS M¶ciszewice 1 - 2 Wda Lipusz
44. Kasztelania Garczyn 1 - 4 GTS Tuchlino
45. LKP Nowa Karczma - Kaszub Paczewo
anulowany było 0-3 vo (na boisku 3-3)
46. Grunke Somonino 5 - 4 Orzeł Gołubie
47. UKS Skrzeszewo 2 - 3 Vigo Tuchom
Pauza: Korner Korne,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Vigo Tuchom 1 - 2 KS M¶ciszewice
50. Orzeł Gołubie 2 - 1 UKS Skrzeszewo
51. Kaszub Paczewo 2 - 6 Grunke Somonino
52. GTS Tuchlino - LKP Nowa Karczma
anulowany było 5-0 vo (na boisku 5-1)
53. Wda Lipusz 5 - 2 Korner Korne
Pauza: Kasztelania Garczyn,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. KS M¶ciszewice 3 - 3 Korner Korne
56. Kasztelania Garczyn 1 - 4 Wda Lipusz
57. Grunke Somonino 3 - 1 GTS Tuchlino
58. UKS Skrzeszewo 1 - 3 Kaszub Paczewo
59. Vigo Tuchom 0 - 3 Orzeł Gołubie
vo (na boisku 0-1)
Pauza: LKP Nowa Karczma,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Orzeł Gołubie 5 - 0 KS M¶ciszewice
62. Kaszub Paczewo 6 - 0 Vigo Tuchom
63. GTS Tuchlino 1 - 2 UKS Skrzeszewo
64. Wda Lipusz - LKP Nowa Karczma
anulowany (było 9-1)
65. Korner Korne 6 - 1 Kasztelania Garczyn
Pauza: Grunke Somonino,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. KS M¶ciszewice 2 - 1 Kasztelania Garczyn
68. Wda Lipusz 1 - 3 Grunke Somonino
69. GTS Tuchlino 4 - 1 Vigo Tuchom
70. Kaszub Paczewo 1 - 5 Orzeł Gołubie
Pauza: Korner Korne, UKS Skrzeszewo,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Kaszub Paczewo 3 - 0 KS M¶ciszewice
74. Orzeł Gołubie 5 - 1 GTS Tuchlino
75. UKS Skrzeszewo 3 - 5 Wda Lipusz
76. Grunke Somonino 3 - 1 Korner Korne
Pauza: Vigo Tuchom, Kasztelania Garczyn,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Kasztelania Garczyn 0 - 2 Grunke Somonino
80. Korner Korne 3 - 1 UKS Skrzeszewo
81. Wda Lipusz 7 - 1 Vigo Tuchom
82. GTS Tuchlino 1 - 5 Kaszub Paczewo
Pauza: KS M¶ciszewice, Orzeł Gołubie,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. GTS Tuchlino 3 - 5 KS M¶ciszewice
86. Orzeł Gołubie 1 - 0 Wda Lipusz
87. Vigo Tuchom - Korner Korne
obustronny vo (na boisku 1-3)
88. UKS Skrzeszewo 2 - 1 Kasztelania Garczyn
Pauza: Kaszub Paczewo, Grunke Somonino,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. KS M¶ciszewice 1 - 5 Grunke Somonino
92. Kasztelania Garczyn 4 - 4 Vigo Tuchom
93. Korner Korne 0 - 1 Orzeł Gołubie
94. Wda Lipusz 6 - 0 Kaszub Paczewo
Pauza: UKS Skrzeszewo, GTS Tuchlino,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. GTS Tuchlino 3 - 5 Wda Lipusz
98. Kaszub Paczewo 5 - 1 Korner Korne
99. Orzeł Gołubie 8 - 0 Kasztelania Garczyn
100. UKS Skrzeszewo 0 - 3 Grunke Somonino
Pauza: KS M¶ciszewice, Vigo Tuchom,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. KS M¶ciszewice 0 - 0 UKS Skrzeszewo
104. Grunke Somonino 0 - 0 Vigo Tuchom
105. Kasztelania Garczyn 1 - 4 Kaszub Paczewo
106. Korner Korne 6 - 1 GTS Tuchlino
Pauza: Orzeł Gołubie, Wda Lipusz,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Wda Lipusz 3 - 0 KS M¶ciszewice
110. GTS Tuchlino 5 - 2 Kasztelania Garczyn
111. Orzeł Gołubie 1 - 2 Grunke Somonino
112. Vigo Tuchom - UKS Skrzeszewo
obustronny vo
Pauza: Korner Korne, Kaszub Paczewo,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. KS M¶ciszewice 2 - 5 Vigo Tuchom
116. UKS Skrzeszewo 0 - 4 Orzeł Gołubie
117. Grunke Somonino 4 - 0 Kaszub Paczewo
118. Korner Korne 0 - 5 Wda Lipusz
Pauza: Kasztelania Garczyn, GTS Tuchlino,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Korner Korne 1 - 4 KS M¶ciszewice
122. Wda Lipusz 5 - 2 Kasztelania Garczyn
123. GTS Tuchlino 1 - 7 Grunke Somonino
124. Kaszub Paczewo 0 - 0 UKS Skrzeszewo
125. Orzeł Gołubie 3 - 0 Vigo Tuchom
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. KS M¶ciszewice 1 - 3 Orzeł Gołubie
128. Vigo Tuchom 0 - 3 Kaszub Paczewo
vo
129. UKS Skrzeszewo 1 - 2 GTS Tuchlino
130. Kasztelania Garczyn 2 - 3 Korner Korne




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE