MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D - grupa Słupsk - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 22 60 20 0 2 108 - 15
2. Gryf 95 Słupsk 22 57 19 0 3 108 - 35
3. Salos Słupsk 22 55 18 1 3 107 - 25
4. Brda Przechlewo 22 40 13 1 8 63 - 50
5. Lider Miastko 22 38 11 5 6 63 - 59
6. Pogoń Lębork 22 34 11 1 10 69 - 49
7. GTS Czarna Dąbrówka 22 26 8 2 12 39 - 58
8. Orliki Jezierzyce 22 23 7 2 13 49 - 52
9. Olimp Dębnica Kaszubska 22 21 7 0 15 27 - 56
10. Polonez Bobrowniki 22 19 6 1 15 41 - 93
11. Orzeł Kołczygłowy 22 15 4 3 15 36 - 89
12. Żaki 98 Ustka 22 0 0 0 22 14 - 143
Ostatni komentarz dodał napastnik-pogon 30.08.2008, 16:15:52



Kolejka 1 - 25. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (4) 
1. Pogoń Lębork 4 - 1 Żaki 98 Ustka 12 września 2007 - 17:30
2. Brda Przechlewo 1 - 4 Salos Słupsk 3 sierpnia 2007 - 15:00
3. Orzeł Kołczygłowy 3 - 2 Polonez Bobrowniki 25 sierpnia 2007 - 11:00
4. Olimp Dębnica Kaszubska 1 - 0 Orliki Jezierzyce 11 września 2007 - 17:00
5. Jantar Ustka 8 - 2 Lider Miastko 25 sierpnia 2007 - 13:00
6. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Gryf 95 Słupsk 29 sierpnia 2007 - 14:00
Kolejka 2 - 1. września 2007 [szczegóły] Komentarze (2) 
7. Żaki 98 Ustka 1 - 6 Gryf 95 Słupsk
8. Lider Miastko 3 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
9. Orliki Jezierzyce 0 - 1 Jantar Ustka
10. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Olimp Dębnica Kaszubska
vo,niestawienie się na zawody
11. Salos Słupsk 13 - 1 Orzeł Kołczygłowy
12. Pogoń Lębork 12 - 2 Brda Przechlewo
Kolejka 3 - 8. września 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Brda Przechlewo 5 - 0 Żaki 98 Ustka
14. Orzeł Kołczygłowy 0 - 4 Pogoń Lębork
15. Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 1 Salos Słupsk
16. Jantar Ustka 4 - 1 Polonez Bobrowniki
17. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 6 Orliki Jezierzyce
18. Gryf 95 Słupsk 4 - 1 Lider Miastko
Kolejka 4 - 15. września 2007 [szczegóły] Komentarze (7) 
19. Żaki 98 Ustka 0 - 6 Lider Miastko
20. Orliki Jezierzyce 8 - 3 Gryf 95 Słupsk 18 września 2007 - 17:00
21. Polonez Bobrowniki 2 - 4 GTS Czarna Dąbrówka
22. Salos Słupsk 2 - 1 Jantar Ustka
23. Pogoń Lębork 3 - 0 Olimp Dębnica Kaszubska
24. Brda Przechlewo 3 - 1 Orzeł Kołczygłowy
Kolejka 5 - 22. września 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
25. Orzeł Kołczygłowy 4 - 0 Żaki 98 Ustka
26. Olimp Dębnica Kaszubska 2 - 3 Brda Przechlewo
27. Jantar Ustka 8 - 3 Pogoń Lębork
28. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Salos Słupsk
29. Gryf 95 Słupsk 10 - 2 Polonez Bobrowniki
30. Lider Miastko 1 - 1 Orliki Jezierzyce
Kolejka 6 - 29. września 2007 [szczegóły] Komentarze (13) 
31. Żaki 98 Ustka 0 - 7 Orliki Jezierzyce
32. Polonez Bobrowniki 1 - 3 Lider Miastko
33. Salos Słupsk 5 - 2 Gryf 95 Słupsk
34. Pogoń Lębork 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 3 października 2007 - 16:30
35. Brda Przechlewo 0 - 2 Jantar Ustka
36. Orzeł Kołczygłowy 2 - 4 Olimp Dębnica Kaszubska
Kolejka 7 - 6. października 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
37. Olimp Dębnica Kaszubska 6 - 0 Żaki 98 Ustka
38. Jantar Ustka 8 - 0 Orzeł Kołczygłowy
39. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Brda Przechlewo
40. Gryf 95 Słupsk 4 - 2 Pogoń Lębork
41. Lider Miastko 4 - 3 Salos Słupsk
42. Orliki Jezierzyce 8 - 2 Polonez Bobrowniki
Kolejka 8 - 13. października 2007 [szczegóły] Komentarze (16) 
43. Żaki 98 Ustka 2 - 4 Polonez Bobrowniki
44. Salos Słupsk 5 - 0 Orliki Jezierzyce
45. Pogoń Lębork 2 - 2 Lider Miastko
46. Brda Przechlewo 1 - 5 Gryf 95 Słupsk
47. Orzeł Kołczygłowy 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
48. Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 3 Jantar Ustka
Kolejka 9 - 20. października 2007 [szczegóły] Komentarze (43) 
49. Jantar Ustka 11 - 0 Żaki 98 Ustka 21 października 2007
50. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Olimp Dębnica Kaszubska
51. Gryf 95 Słupsk 6 - 2 Orzeł Kołczygłowy
52. Lider Miastko 2 - 2 Brda Przechlewo 19 października 2007
53. Orliki Jezierzyce 1 - 2 Pogoń Lębork
54. Polonez Bobrowniki 1 - 12 Salos Słupsk
Kolejka 10 - 27. października 2007 [szczegóły] Komentarze (35) 
55. Żaki 98 Ustka 1 - 8 Salos Słupsk
56. Pogoń Lębork 10 - 2 Polonez Bobrowniki
57. Brda Przechlewo 2 - 1 Orliki Jezierzyce 26 października 2007 - 16:00
58. Orzeł Kołczygłowy 1 - 1 Lider Miastko
59. Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 4 Gryf 95 Słupsk
60. Jantar Ustka 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 11 - 3. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (60) 
61. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Żaki 98 Ustka
62. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Jantar Ustka
63. Lider Miastko 4 - 3 Olimp Dębnica Kaszubska
64. Orliki Jezierzyce 2 - 2 Orzeł Kołczygłowy 30 kwietnia 2008
65. Polonez Bobrowniki 0 - 11 Brda Przechlewo
66. Salos Słupsk 3 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 12 - 14. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (84) 
67. Żaki 98 Ustka 3 - 7 Pogoń Lębork
68. Salos Słupsk 5 - 3 Brda Przechlewo 14 czerwca 2008 - 16:00
69. Polonez Bobrowniki 4 - 0 Orzeł Kołczygłowy 14 czerwca 2008 - 16:00
70. Orliki Jezierzyce 0 - 1 Olimp Dębnica Kaszubska
71. Lider Miastko 1 - 6 Jantar Ustka
72. Gryf 95 Słupsk 7 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 13 - 5. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
73. Gryf 95 Słupsk 7 - 0 Żaki 98 Ustka
74. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Lider Miastko
75. Jantar Ustka 2 - 0 Orliki Jezierzyce
76. Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 2 Polonez Bobrowniki
77. Orzeł Kołczygłowy 0 - 3 Salos Słupsk
78. Brda Przechlewo 1 - 0 Pogoń Lębork 29 maja 2008 - 18:00
Kolejka 14 - 12. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (23) 
79. Żaki 98 Ustka 1 - 6 Brda Przechlewo
80. Pogoń Lębork 3 - 0 Orzeł Kołczygłowy 27 maja 2008 - 16:30
vo,niestawienie się na zawody
81. Salos Słupsk 4 - 0 Olimp Dębnica Kaszubska
82. Polonez Bobrowniki 1 - 3 Jantar Ustka
83. Orliki Jezierzyce 0 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 23 kwietnia 2008 - 17:00
84. Lider Miastko 1 - 10 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 15 - 19. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
85. Lider Miastko 3 - 0 Żaki 98 Ustka
86. Gryf 95 Słupsk 5 - 2 Orliki Jezierzyce
87. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Polonez Bobrowniki
88. Jantar Ustka 2 - 0 Salos Słupsk
89. Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 4 Pogoń Lębork
90. Orzeł Kołczygłowy 1 - 5 Brda Przechlewo
Kolejka 16 - 26. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
91. Żaki 98 Ustka 1 - 6 Orzeł Kołczygłowy
92. Brda Przechlewo 5 - 1 Olimp Dębnica Kaszubska
93. Pogoń Lębork 0 - 5 Jantar Ustka
94. Salos Słupsk 2 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
95. Polonez Bobrowniki 2 - 4 Gryf 95 Słupsk
96. Orliki Jezierzyce 4 - 5 Lider Miastko
Kolejka 17 - 3. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
97. Orliki Jezierzyce 3 - 1 Żaki 98 Ustka
98. Lider Miastko 5 - 0 Polonez Bobrowniki
99. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Salos Słupsk 7 maja 2008 - 17:00
100. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Pogoń Lębork 29 kwietnia 2008 - 18:00
101. Jantar Ustka 2 - 0 Brda Przechlewo 15 maja 2008
102. Olimp Dębnica Kaszubska 2 - 0 Orzeł Kołczygłowy
Kolejka 18 - 10. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (34) 
103. Żaki 98 Ustka 1 - 5 Olimp Dębnica Kaszubska
104. Orzeł Kołczygłowy 3 - 8 Jantar Ustka
105. Brda Przechlewo 5 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 4 czerwca 2008 - 17:00
106. Pogoń Lębork 0 - 4 Gryf 95 Słupsk
107. Salos Słupsk 4 - 4 Lider Miastko
108. Polonez Bobrowniki 2 - 0 Orliki Jezierzyce
Kolejka 19 - 17. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (23) 
109. Polonez Bobrowniki 9 - 0 Żaki 98 Ustka
110. Orliki Jezierzyce 0 - 5 Salos Słupsk
111. Lider Miastko 3 - 2 Pogoń Lębork
112. Gryf 95 Słupsk 7 - 1 Brda Przechlewo
113. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Orzeł Kołczygłowy
114. Jantar Ustka 6 - 0 Olimp Dębnica Kaszubska
Kolejka 20 - 24. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (20) 
115. Żaki 98 Ustka 0 - 15 Jantar Ustka
116. Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
117. Orzeł Kołczygłowy 0 - 10 Gryf 95 Słupsk
118. Brda Przechlewo 2 - 1 Lider Miastko
119. Pogoń Lębork 3 - 4 Orliki Jezierzyce
120. Salos Słupsk 7 - 0 Polonez Bobrowniki
Kolejka 21 - 31. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (24) 
121. Salos Słupsk 12 - 0 Żaki 98 Ustka
122. Polonez Bobrowniki 0 - 3 Pogoń Lębork
123. Orliki Jezierzyce 1 - 0 Brda Przechlewo
124. Lider Miastko 4 - 2 Orzeł Kołczygłowy
125. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Olimp Dębnica Kaszubska
126. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 7 Jantar Ustka
Kolejka 22 - 7. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (68) 
127. Żaki 98 Ustka 1 - 6 GTS Czarna Dąbrówka
128. Jantar Ustka 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
129. Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 5 Lider Miastko
130. Orzeł Kołczygłowy 4 - 1 Orliki Jezierzyce
131. Brda Przechlewo 3 - 0 Polonez Bobrowniki
goście nie przyjechali
132. Pogoń Lębork 1 - 4 Salos Słupsk 6 czerwca 2008 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE