MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów A - grupa Gdańsk I - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia III Gdańsk 22 54 17 3 2 119 - 26
2. Gedania Gdańsk 22 54 17 3 2 91 - 12
3. Arka II Gdynia 22 53 16 5 1 115 - 26
4. Stolem Gniewino 22 50 15 5 2 126 - 25
5. Gryf Wejherowo 22 41 13 2 7 74 - 35
6. Czarni Pruszcz Gdański 22 30 9 3 10 54 - 87
7. Orkan Rumia 22 24 7 3 12 40 - 59
8. Fosfory Wiślinka 22 22 7 1 14 51 - 88
9. Morena Gdańsk 22 21 7 0 15 42 - 80
10. Orzeł Straszyn 22 13 4 1 17 31 - 107
11. Polonia II Gdańsk 22 11 3 2 17 41 - 88
12. Jantar Sopot 22 9 3 0 19 21 - 172
Ostatni komentarz dodał grajek 17.06.2008, 10:49:49
* Polonia II Gdańsk wycofała się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (104) 
1. Arka II Gdynia 3 - 0 Gedania Gdańsk 19 września 2007 - 17:00
2. Orzeł Straszyn 2 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
3. Stolem Gniewino 4 - 0 Fosfory Wiślinka
4. Polonia II Gdańsk 1 - 5 Lechia III Gdańsk
5. Orkan Rumia 0 - 4 Gryf Wejherowo
6. Morena Gdańsk 8 - 2 Jantar Sopot
Kolejka 2 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (49) 
10. Gryf Wejherowo 4 - 0 Morena Gdańsk
11. Lechia III Gdańsk 2 - 1 Orkan Rumia
12. Fosfory Wiślinka 5 - 12 Polonia II Gdańsk
13. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 6 Stolem Gniewino
14. Arka II Gdynia 3 - 0 Orzeł Straszyn 6 października 2007 - 11:00
vo,niestawienie się na zawody
Pauza: Jantar Sopot, Gedania Gdańsk,
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (13) 
15. Orzeł Straszyn 0 - 6 Gedania Gdańsk
16. Stolem Gniewino 1 - 5 Arka II Gdynia
17. Polonia II Gdańsk 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
18. Orkan Rumia 3 - 0 Fosfory Wiślinka
vo,niestawienie się na zawody
19. Morena Gdańsk 0 - 3 Lechia III Gdańsk
Pauza: Jantar Sopot, Gryf Wejherowo,
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (34) 
22. Gedania Gdańsk 14 - 0 Jantar Sopot
25. Fosfory Wiślinka 6 - 2 Morena Gdańsk
26. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Orkan Rumia
27. Arka II Gdynia 16 - 1 Polonia II Gdańsk
28. Orzeł Straszyn 1 - 11 Stolem Gniewino
Pauza: Lechia III Gdańsk, Gryf Wejherowo,
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (32) 
29. Stolem Gniewino 1 - 1 Gedania Gdańsk
30. Polonia II Gdańsk 1 - 1 Orzeł Straszyn
31. Orkan Rumia 0 - 6 Arka II Gdynia
32. Morena Gdańsk 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
35. Jantar Sopot 0 - 6 Gryf Wejherowo
Pauza: Lechia III Gdańsk, Fosfory Wiślinka,
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (32) 
36. Gedania Gdańsk 3 - 1 Gryf Wejherowo
37. Lechia III Gdańsk 19 - 1 Jantar Sopot
40. Arka II Gdynia 7 - 0 Morena Gdańsk
41. Orzeł Straszyn 3 - 7 Orkan Rumia
42. Stolem Gniewino 7 - 3 Polonia II Gdańsk
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Fosfory Wiślinka,
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (57) 
43. Polonia II Gdańsk 1 - 10 Gedania Gdańsk
44. Orkan Rumia 2 - 5 Stolem Gniewino
45. Morena Gdańsk 4 - 2 Orzeł Straszyn
48. Jantar Sopot 0 - 3 Fosfory Wiślinka
49. Gryf Wejherowo 1 - 2 Lechia III Gdańsk
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Arka II Gdynia,
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (64) 
50. Gedania Gdańsk 2 - 0 Lechia III Gdańsk
51. Fosfory Wiślinka 3 - 1 Gryf Wejherowo
52. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Jantar Sopot
55. Stolem Gniewino 8 - 2 Morena Gdańsk
56. Polonia II Gdańsk 2 - 2 Orkan Rumia
Pauza: Orzeł Straszyn, Arka II Gdynia,
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
57. Orkan Rumia 0 - 5 Gedania Gdańsk
58. Morena Gdańsk 3 - 0 Polonia II Gdańsk
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2-1
61. Jantar Sopot 0 - 17 Arka II Gdynia
62. Gryf Wejherowo 7 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
63. Lechia III Gdańsk 6 - 2 Fosfory Wiślinka
Pauza: Orzeł Straszyn, Stolem Gniewino,
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (41) 
64. Gedania Gdańsk 7 - 0 Fosfory Wiślinka 17 listopada 2007 - 13:30
65. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 5 Lechia III Gdańsk 9 kwietnia 2008 - 15:00
66. Arka II Gdynia 3 - 3 Gryf Wejherowo 7 listopada 2007 - 17:30
67. Orzeł Straszyn 5 - 0 Jantar Sopot
70. Orkan Rumia 1 - 0 Morena Gdańsk
Pauza: Polonia II Gdańsk, Stolem Gniewino,
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (26) 
71. Morena Gdańsk 0 - 4 Gedania Gdańsk
74. Jantar Sopot 1 - 27 Stolem Gniewino
75. Gryf Wejherowo 9 - 2 Orzeł Straszyn
76. Lechia III Gdańsk 1 - 0 Arka II Gdynia
77. Fosfory Wiślinka 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Polonia II Gdańsk, Orkan Rumia,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (40) 
78. Gedania Gdańsk 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
vo,niestawienie się na zawody
79. Arka II Gdynia 3 - 3 Fosfory Wiślinka
80. Orzeł Straszyn 1 - 13 Lechia III Gdańsk
81. Stolem Gniewino 0 - 0 Gryf Wejherowo
82. Polonia II Gdańsk 15 - 1 Jantar Sopot
Pauza: Morena Gdańsk, Orkan Rumia,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (48) 
87. Jantar Sopot 3 - 2 Orkan Rumia 16 kwietnia 2008
88. Gryf Wejherowo 3 - 1 Polonia II Gdańsk
89. Lechia III Gdańsk 1 - 1 Stolem Gniewino
90. Fosfory Wiślinka 13 - 4 Orzeł Straszyn
91. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 6 Arka II Gdynia
Pauza: Morena Gdańsk, Gedania Gdańsk,
Kolejka 14 - 26. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (37) 
92. Gedania Gdańsk 2 - 3 Arka II Gdynia
93. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Orzeł Straszyn
vo,brak kart zdrowia
94. Fosfory Wiślinka 1 - 4 Stolem Gniewino
95. Lechia III Gdańsk 3 - 0 Polonia II Gdańsk
96. Gryf Wejherowo 5 - 2 Orkan Rumia 2 kwietnia 2008
97. Jantar Sopot 1 - 5 Morena Gdańsk 23 kwietnia 2008 - 17:00
Kolejka 15 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (18) 
101. Morena Gdańsk 0 - 4 Gryf Wejherowo
102. Orkan Rumia 1 - 5 Lechia III Gdańsk
103. Polonia II Gdańsk 0 - 3 Fosfory Wiślinka
104. Stolem Gniewino 14 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 27 kwietnia 2008 - 12:00
105. Orzeł Straszyn 0 - 8 Arka II Gdynia
Pauza: Jantar Sopot, Gedania Gdańsk,
Kolejka 16 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (10) 
106. Gedania Gdańsk 5 - 0 Orzeł Straszyn
107. Arka II Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino
108. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Polonia II Gdańsk
109. Fosfory Wiślinka 0 - 2 Orkan Rumia
110. Lechia III Gdańsk 10 - 2 Morena Gdańsk
Pauza: Jantar Sopot, Gryf Wejherowo,
Kolejka 17 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (13) 
113. Jantar Sopot 0 - 3 Gedania Gdańsk
116. Morena Gdańsk 1 - 2 Fosfory Wiślinka
117. Orkan Rumia 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
118. Polonia II Gdańsk 0 - 3 Arka II Gdynia
119. Stolem Gniewino 3 - 0 Orzeł Straszyn
vo,niestawienie się na zawody
Pauza: Lechia III Gdańsk, Gryf Wejherowo,
Kolejka 18 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
120. Gedania Gdańsk 1 - 1 Stolem Gniewino
121. Orzeł Straszyn 3 - 0 Polonia II Gdańsk
122. Arka II Gdynia 0 - 0 Orkan Rumia
123. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 1 Morena Gdańsk
126. Gryf Wejherowo 7 - 0 Jantar Sopot
Pauza: Lechia III Gdańsk, Fosfory Wiślinka,
Kolejka 19 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (22) 
127. Gryf Wejherowo 0 - 3 Gedania Gdańsk
128. Jantar Sopot 0 - 5 Lechia III Gdańsk
131. Morena Gdańsk 3 - 4 Arka II Gdynia
132. Orkan Rumia 5 - 0 Orzeł Straszyn
133. Polonia II Gdańsk 0 - 3 Stolem Gniewino
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Fosfory Wiślinka,
Kolejka 20 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
134. Gedania Gdańsk 3 - 0 Polonia II Gdańsk
135. Stolem Gniewino 5 - 0 Orkan Rumia
136. Orzeł Straszyn 3 - 0 Morena Gdańsk
139. Fosfory Wiślinka 3 - 1 Jantar Sopot
140. Lechia III Gdańsk 5 - 2 Gryf Wejherowo
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Arka II Gdynia,
Kolejka 21 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
141. Lechia III Gdańsk 1 - 1 Gedania Gdańsk
142. Gryf Wejherowo 6 - 3 Fosfory Wiślinka
143. Jantar Sopot 2 - 6 Czarni Pruszcz Gdański
146. Morena Gdańsk 1 - 6 Stolem Gniewino
147. Orkan Rumia 3 - 0 Polonia II Gdańsk
Pauza: Orzeł Straszyn, Arka II Gdynia,
Kolejka 22 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (6) 
148. Gedania Gdańsk 5 - 0 Orkan Rumia
149. Polonia II Gdańsk 0 - 3 Morena Gdańsk
152. Arka II Gdynia 7 - 1 Jantar Sopot
153. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Gryf Wejherowo
154. Fosfory Wiślinka 0 - 7 Lechia III Gdańsk 18 maja 2008 - 18:00
Pauza: Orzeł Straszyn, Stolem Gniewino,
Kolejka 23 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (33) 
155. Fosfory Wiślinka 0 - 5 Gedania Gdańsk
156. Lechia III Gdańsk 20 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
157. Gryf Wejherowo 1 - 4 Arka II Gdynia
158. Jantar Sopot 3 - 0 Orzeł Straszyn
rezygnacja z gry
161. Morena Gdańsk 4 - 2 Orkan Rumia
Pauza: Polonia II Gdańsk, Stolem Gniewino,
Kolejka 24 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (7) 
162. Gedania Gdańsk 5 - 1 Morena Gdańsk
165. Stolem Gniewino 14 - 0 Jantar Sopot
166. Orzeł Straszyn 0 - 4 Gryf Wejherowo
167. Arka II Gdynia 3 - 1 Lechia III Gdańsk
168. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Fosfory Wiślinka
goście nie przyjechali
Pauza: Polonia II Gdańsk, Orkan Rumia,
Kolejka 25 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (26) 
169. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Gedania Gdańsk
gospodarze nie stawili się na mecz
170. Fosfory Wiślinka 1 - 9 Arka II Gdynia
171. Lechia III Gdańsk 3 - 0 Orzeł Straszyn
niepe?ny sk?ad
172. Gryf Wejherowo 0 - 2 Stolem Gniewino
173. Jantar Sopot 3 - 0 Polonia II Gdańsk
Pauza: Morena Gdańsk, Orkan Rumia,
Kolejka 26 - 14/15. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (9) 
178. Orkan Rumia 4 - 1 Jantar Sopot
179. Polonia II Gdańsk 0 - 3 Gryf Wejherowo
180. Stolem Gniewino 1 - 2 Lechia III Gdańsk
181. Orzeł Straszyn 4 - 1 Fosfory Wiślinka
182. Arka II Gdynia 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
goście nie przyjechali




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE