Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
U-2 Bytów |
3 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Jedynka Reda |
10 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
5 września 2007
5.09 |
Lechia Gdańsk |
6 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
4 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
Arka Gdynia |
5 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
18 września 2007
18.09 |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Olivia Gdańsk |
19 września 2007
19.09 |
Pomezania Malbork |
4 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
|
Kolejka 2 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Zatoka Puck |
3 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Lechia II Gdańsk |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
MKS Władysławowo |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
17 listopada 2007
17.11 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
2 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 11 |
Lechia Gdańsk |
12 września 2007
12.09 |
U-2 Bytów |
0 - 3 |
Jedynka Reda |
12 września 2007
12.09 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Jedynka Reda |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
19 września 2007
19.09 |
Lechia Gdańsk |
8 - 0 |
U-2 Bytów |
19 września 2007
19.09 |
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Arka Gdynia |
4 - 0 |
Cisowa Gdynia |
25 września 2007
25.09 |
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
MKS Władysławowo |
|
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Olimpic Gdańsk |
0 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Zatoka Puck |
0 - 6 |
Olivia Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
17 października 2007
17.10 |
MKS Władysławowo |
3 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 6 |
Arka Gdynia |
|
U-2 Bytów |
0 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Jedynka Reda |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Lechia Gdańsk |
13 - 3 |
Zatoka Puck |
14 września 2007
14.09 |
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 4 |
Jedynka Reda |
|
Arka Gdynia |
4 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Olimpic Gdańsk |
5 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
Olivia Gdańsk |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Zatoka Puck |
0 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 3 |
Olivia Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
5 - 4 |
Olimpic Gdańsk |
22 września 2007
22.09 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
U-2 Bytów |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Jedynka Reda |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
23 września 2007
23.09 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
9 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
24 listopada 2007
24.11 |
vo,niestawienie się na zawody |
Arka Gdynia |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 4 |
Jedynka Reda |
|
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
U-2 Bytów |
29 września 2007
29.09 - 13:00 |
Olimpic Gdańsk |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
29 września 2007
29.09 - 13:00 |
Olivia Gdańsk |
3 - 0 |
Cisowa Gdynia |
29 września 2007
29.09 - 13:00 |
Lechia II Gdańsk |
6 - 0 |
MKS Władysławowo |
30 września 2007
30.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Zatoka Puck |
0 - 2 |
MKS Władysławowo |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
Cisowa Gdynia |
2 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Olivia Gdańsk |
7 października 2007
7.10 - 15:00 |
U-2 Bytów |
5 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
7 października 2007
7.10 - 15:00 |
Jedynka Reda |
4 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 10 |
Arka Gdynia |
|
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Arka Gdynia |
5 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Pomezania Malbork |
2 - 3 |
Lechia Gdańsk |
13 października 2007
13.10 - 13:00 |
Olimpic Gdańsk |
0 - 7 |
Jedynka Reda |
13 października 2007
13.10 - 14:30 |
Olivia Gdańsk |
6 - 0 |
U-2 Bytów |
13 października 2007
13.10 - 14:30 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
MKS Władysławowo |
1 - 5 |
Cisowa Gdynia |
13 października 2007
13.10 - 12:00 |
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Zatoka Puck |
2 - 3 |
Cisowa Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
MKS Władysławowo |
21 października 2007
21.10 - 15:00 |
U-2 Bytów |
0 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
|
Jedynka Reda |
4 - 4 |
Olivia Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
9 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 3 |
Pomezania Malbork |
26 marca 2008
26.03 - 00:00 |
Arka Gdynia |
5 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Pomezania Malbork |
1 - 4 |
Arka Gdynia |
|
Olimpic Gdańsk |
4 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Olivia Gdańsk |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
1 - 2 |
Jedynka Reda |
|
MKS Władysławowo |
3 - 3 |
U-2 Bytów |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Zatoka Puck |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
U-2 Bytów |
0 - 2 |
Cisowa Gdynia |
7 listopada 2007
7.11 |
Jedynka Reda |
8 - 1 |
MKS Władysławowo |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
2 listopada 2007
2.11 - 17:30 |
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 6 |
Olivia Gdańsk |
|
Arka Gdynia |
6 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Olimpic Gdańsk |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
11 października 2007
11.10 - 14:30 |
Olivia Gdańsk |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
|
Lechia II Gdańsk |
1 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
MKS Władysławowo |
1 - 6 |
Lechia Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
2 - 4 |
Jedynka Reda |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
U-2 Bytów |
|
Kolejka 14 - 30. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Zatoka Puck |
2 - 1 |
U-2 Bytów |
30 marca 2008
30.03 - 11:30 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
Jedynka Reda |
|
Cisowa Gdynia |
2 - 9 |
Lechia Gdańsk |
|
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 6 |
Arka Gdynia |
13 maja 2008
13.05 - 16:00 |
Olivia Gdańsk |
7 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Olimpic Gdańsk |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Olimpic Gdańsk |
1 - 7 |
Zatoka Puck |
|
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Arka Gdynia |
6 - 1 |
MKS Władysławowo |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Jedynka Reda |
3 - 2 |
U-2 Bytów |
|
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Zatoka Puck |
1 - 2 |
Jedynka Reda |
|
U-2 Bytów |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Cisowa Gdynia |
0 - 5 |
Arka Gdynia |
|
MKS Władysławowo |
4 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Olivia Gdańsk |
7 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
|
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Olivia Gdańsk |
4 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Olimpic Gdańsk |
1 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
|
Pomezania Malbork |
2 - 2 |
MKS Władysławowo |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
U-2 Bytów |
21 maja 2008
21.05 - 18:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 0 |
Jedynka Reda |
|
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Zatoka Puck |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Jedynka Reda |
2 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
U-2 Bytów |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Cisowa Gdynia |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
MKS Władysławowo |
3 - 4 |
Olimpic Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
Kolejka 19 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Olivia Gdańsk |
6 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
Olimpic Gdańsk |
8 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Pomezania Malbork |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Jedynka Reda |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 20 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Zatoka Puck |
0 - 4 |
Jantar Pruszcz Gdański |
11 maja 2008
11.05 - 13:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Jedynka Reda |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
21 maja 2008
21.05 - 13:30 |
U-2 Bytów |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 5 |
Olimpic Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
0 - 6 |
Olivia Gdańsk |
|
MKS Władysławowo |
1 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
|
Kolejka 21 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (29) |
MKS Władysławowo |
5 - 2 |
Zatoka Puck |
|
Lechia II Gdańsk |
- |
Cisowa Gdynia |
17 maja 2008
17.05 - 17:00 |
Olivia Gdańsk |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Olimpic Gdańsk |
4 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Pomezania Malbork |
3 - 6 |
Jedynka Reda |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Arka Gdynia |
6 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 22 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Zatoka Puck |
1 - 8 |
Arka Gdynia |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Lechia Gdańsk |
5 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Jedynka Reda |
4 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
|
U-2 Bytów |
1 - 4 |
Olivia Gdańsk |
25 maja 2008
25.05 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
3 - 4 |
MKS Władysławowo |
|
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Cisowa Gdynia |
4 - 0 |
Zatoka Puck |
|
MKS Władysławowo |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Lechia II Gdańsk |
1 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Olivia Gdańsk |
1 - 0 |
Jedynka Reda |
|
Olimpic Gdańsk |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
|
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 4 |
Arka Gdynia |
31 maja 2008
31.05 - 14:00 |
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Arka Gdynia |
6 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
0 - 3 |
Olivia Gdańsk |
18 czerwca 2008
18.06 |
Jedynka Reda |
3 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
U-2 Bytów |
1 - 2 |
MKS Władysławowo |
8 czerwca 2008
8.06 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Bałtyk Gdynia |
8 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 3 |
U-2 Bytów |
4 czerwca 2008
4.06 - 16:30 |
MKS Władysławowo |
1 - 6 |
Jedynka Reda |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 9 |
Lechia Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
5 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Olimpic Gdańsk |
0 - 6 |
Arka Gdynia |
|
Pomezania Malbork |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Zatoka Puck |
1 - 6 |
Pomezania Malbork |
|
Gryf Wejherowo |
5 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
|
Arka Gdynia |
3 - 3 |
Olivia Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
7 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
Jedynka Reda |
3 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
goście nie przyjechali |
U-2 Bytów |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
|