POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zenit Łęczyce 26 68 22 2 2 119 - 28
2. Sokół Bożepole Wielkie 26 62 20 2 4 70 - 24
3. Zryw Sławoszyno 26 51 16 3 7 61 - 53
4. KS Strzebielino 25 41 10 11 4 52 - 34
5. Norda Karwia 26 40 12 4 10 54 - 48
6. Stolem II Gniewino 26 39 12 3 11 43 - 38
7. Sprzęgło Wejherowo 26 37 12 1 13 57 - 48
8. Wicher Wierzchucino 26 36 11 3 12 62 - 61
9. Klif Chłapowo 26 35 10 5 11 49 - 70
10. Start Brzeźno Lęborskie 26 24 7 3 16 33 - 49
11. Kotwica Kuźnica 26 24 6 6 14 37 - 67
12. KS Rozłazino 26 23 6 5 15 36 - 74
13. Koń Luzino 25 18 5 3 17 26 - 65
14. Jastrząb Jastrząbia Góra 26 18 5 3 18 38 - 78
Ostatni komentarz dodał WikędKębłowo 17.09.2012, 21:56:12

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Jastrząb Jastrząbia Góra 1 - 3 KS Rozłazino
2. Klif Chłapowo 2 - 1 Start Brzeźno Lęborskie
3. Koń Luzino 1 - 1 Kotwica Kuźnica
4. Zryw Sławoszyno 3 - 1 KS Strzebielino
5. Norda Karwia 3 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
6. Sprzęgło Wejherowo 1 - 3 Zenit Łęczyce
7. Stolem II Gniewino 1 - 1 Wicher Wierzchucino
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KS Rozłazino 1 - 2 Wicher Wierzchucino
9. Zenit Łęczyce 3 - 1 Stolem II Gniewino
10. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 1 Sprzęgło Wejherowo
11. KS Strzebielino 0 - 0 Norda Karwia
12. Kotwica Kuźnica 1 - 3 Zryw Sławoszyno
13. Start Brzeźno Lęborskie 0 - 2 Koń Luzino
14. Jastrząb Jastrząbia Góra 2 - 3 Klif Chłapowo
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Klif Chłapowo 3 - 1 KS Rozłazino
16. Koń Luzino 6 - 1 Jastrząb Jastrząbia Góra
17. Zryw Sławoszyno 3 - 1 Start Brzeźno Lęborskie
18. Norda Karwia 2 - 1 Kotwica Kuźnica
19. Sprzęgło Wejherowo 1 - 2 KS Strzebielino
20. Stolem II Gniewino 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
21. Wicher Wierzchucino 2 - 6 Zenit Łęczyce
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KS Rozłazino 1 - 5 Zenit Łęczyce
23. Sokół Bożepole Wielkie 6 - 2 Wicher Wierzchucino
24. KS Strzebielino 1 - 4 Stolem II Gniewino
25. Kotwica Kuźnica 3 - 2 Sprzęgło Wejherowo
26. Start Brzeźno Lęborskie 2 - 1 Norda Karwia
27. Jastrząb Jastrząbia Góra 1 - 1 Zryw Sławoszyno
28. Klif Chłapowo 2 - 1 Koń Luzino
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Koń Luzino 3 - 0 KS Rozłazino
30. Zryw Sławoszyno 4 - 2 Klif Chłapowo
31. Norda Karwia 3 - 3 Jastrząb Jastrząbia Góra
32. Sprzęgło Wejherowo 0 - 3 Start Brzeźno Lęborskie
33. Stolem II Gniewino 2 - 0 Kotwica Kuźnica
34. Wicher Wierzchucino 2 - 3 KS Strzebielino
35. Zenit Łęczyce 3 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KS Rozłazino 2 - 3 Sokół Bożepole Wielkie
37. KS Strzebielino 3 - 2 Zenit Łęczyce
38. Kotwica Kuźnica 2 - 1 Wicher Wierzchucino
39. Start Brzeźno Lęborskie 0 - 1 Stolem II Gniewino
40. Jastrząb Jastrząbia Góra 3 - 2 Sprzęgło Wejherowo
41. Klif Chłapowo 1 - 2 Norda Karwia
42. Koń Luzino 2 - 2 Zryw Sławoszyno
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Zryw Sławoszyno 7 - 1 KS Rozłazino
44. Norda Karwia 2 - 0 Koń Luzino
45. Sprzęgło Wejherowo 7 - 0 Klif Chłapowo
46. Stolem II Gniewino 5 - 1 Jastrząb Jastrząbia Góra
47. Wicher Wierzchucino 4 - 6 Start Brzeźno Lęborskie
48. Zenit Łęczyce 5 - 1 Kotwica Kuźnica
49. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 1 KS Strzebielino
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. KS Rozłazino 1 - 1 KS Strzebielino
51. Kotwica Kuźnica 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
52. Start Brzeźno Lęborskie 1 - 3 Zenit Łęczyce
53. Jastrząb Jastrząbia Góra 1 - 1 Wicher Wierzchucino
54. Klif Chłapowo 2 - 1 Stolem II Gniewino
55. Koń Luzino 0 - 3 Sprzęgło Wejherowo
vo (na boisku 0-2)
56. Zryw Sławoszyno 3 - 1 Norda Karwia
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Norda Karwia 8 - 0 KS Rozłazino
58. Sprzęgło Wejherowo 6 - 3 Zryw Sławoszyno
59. Stolem II Gniewino 3 - 0 Koń Luzino
vo (na boisku 2-0)
60. Wicher Wierzchucino 0 - 3 Klif Chłapowo
vo
61. Zenit Łęczyce 6 - 2 Jastrząb Jastrząbia Góra
62. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 Start Brzeźno Lęborskie
63. KS Strzebielino 8 - 2 Kotwica Kuźnica
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KS Rozłazino 1 - 1 Kotwica Kuźnica
65. Start Brzeźno Lęborskie 1 - 1 KS Strzebielino
66. Jastrząb Jastrząbia Góra 2 - 4 Sokół Bożepole Wielkie
67. Klif Chłapowo 1 - 9 Zenit Łęczyce
68. Koń Luzino 0 - 3 Wicher Wierzchucino
vo
69. Zryw Sławoszyno 2 - 0 Stolem II Gniewino
70. Norda Karwia 2 - 1 Sprzęgło Wejherowo
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Sprzęgło Wejherowo 5 - 1 KS Rozłazino
72. Stolem II Gniewino 3 - 2 Norda Karwia
73. Wicher Wierzchucino 5 - 1 Zryw Sławoszyno
74. Zenit Łęczyce 6 - 0 Koń Luzino
vo
75. Sokół Bożepole Wielkie 6 - 1 Klif Chłapowo
76. KS Strzebielino 6 - 0 Jastrząb Jastrząbia Góra
77. Kotwica Kuźnica 4 - 0 Start Brzeźno Lęborskie
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KS Rozłazino 1 - 0 Start Brzeźno Lęborskie
79. Jastrząb Jastrząbia Góra 1 - 2 Kotwica Kuźnica
80. Klif Chłapowo 2 - 2 KS Strzebielino
81. Koń Luzino 0 - 3 Sokół Bożepole Wielkie
82. Zryw Sławoszyno 1 - 7 Zenit Łęczyce
83. Norda Karwia 3 - 2 Wicher Wierzchucino
84. Sprzęgło Wejherowo 3 - 2 Stolem II Gniewino
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Stolem II Gniewino 6 - 3 KS Rozłazino
86. Wicher Wierzchucino 0 - 3 Sprzęgło Wejherowo
vo
87. Zenit Łęczyce 7 - 1 Norda Karwia
88. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 0 Zryw Sławoszyno
89. KS Strzebielino 5 - 0 Koń Luzino
vo
90. Kotwica Kuźnica 1 - 1 Klif Chłapowo
91. Start Brzeźno Lęborskie 4 - 0 Jastrząb Jastrząbia Góra
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. KS Rozłazino 1 - 2 Jastrząb Jastrząbia Góra
93. Start Brzeźno Lęborskie 5 - 0 Klif Chłapowo
94. Kotwica Kuźnica 4 - 2 Koń Luzino
95. KS Strzebielino 0 - 3 Zryw Sławoszyno
vo
96. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Norda Karwia
97. Zenit Łęczyce 5 - 0 Sprzęgło Wejherowo
98. Wicher Wierzchucino 1 - 1 Stolem II Gniewino
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Wicher Wierzchucino 5 - 1 KS Rozłazino
100. Stolem II Gniewino 0 - 2 Zenit Łęczyce
101. Sprzęgło Wejherowo 1 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
102. Norda Karwia 0 - 3 KS Strzebielino
vo (na boisku 8-2)
103. Zryw Sławoszyno 2 - 1 Kotwica Kuźnica
104. Koń Luzino 2 - 0 Start Brzeźno Lęborskie
105. Klif Chłapowo 3 - 2 Jastrząb Jastrząbia Góra
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. KS Rozłazino 2 - 2 Klif Chłapowo
107. Jastrząb Jastrząbia Góra 5 - 0 Koń Luzino
108. Start Brzeźno Lęborskie 1 - 2 Zryw Sławoszyno
109. Kotwica Kuźnica 3 - 3 Norda Karwia
110. KS Strzebielino 2 - 2 Sprzęgło Wejherowo
111. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 0 Stolem II Gniewino
112. Zenit Łęczyce 6 - 0 Wicher Wierzchucino
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Zenit Łęczyce 6 - 3 KS Rozłazino
114. Wicher Wierzchucino 1 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
115. Stolem II Gniewino 0 - 0 KS Strzebielino
116. Sprzęgło Wejherowo 4 - 0 Kotwica Kuźnica
117. Norda Karwia 1 - 1 Start Brzeźno Lęborskie
118. Zryw Sławoszyno 4 - 0 Jastrząb Jastrząbia Góra
119. Koń Luzino 1 - 1 Klif Chłapowo
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. KS Rozłazino 2 - 1 Koń Luzino
121. Klif Chłapowo 2 - 2 Zryw Sławoszyno
122. Jastrząb Jastrząbia Góra 1 - 3 Norda Karwia
123. Start Brzeźno Lęborskie 1 - 0 Sprzęgło Wejherowo
124. Kotwica Kuźnica 0 - 2 Stolem II Gniewino
125. KS Strzebielino 4 - 2 Wicher Wierzchucino
126. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 Zenit Łęczyce
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 0 KS Rozłazino
128. Zenit Łęczyce 1 - 1 KS Strzebielino
129. Wicher Wierzchucino 6 - 1 Kotwica Kuźnica
130. Stolem II Gniewino 4 - 1 Start Brzeźno Lęborskie
131. Sprzęgło Wejherowo 5 - 1 Jastrząb Jastrząbia Góra
132. Norda Karwia 0 - 2 Klif Chłapowo
133. Zryw Sławoszyno 3 - 1 Koń Luzino
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. KS Rozłazino 1 - 3 Zryw Sławoszyno
135. Koń Luzino 1 - 6 Norda Karwia
136. Klif Chłapowo 2 - 3 Sprzęgło Wejherowo
137. Jastrząb Jastrząbia Góra 1 - 2 Stolem II Gniewino
138. Start Brzeźno Lęborskie 0 - 3 Wicher Wierzchucino
139. Kotwica Kuźnica 0 - 5 Zenit Łęczyce
140. KS Strzebielino 0 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. KS Strzebielino 1 - 1 KS Rozłazino
142. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Kotwica Kuźnica
vo (goście nie przyjechali)
143. Zenit Łęczyce 4 - 1 Start Brzeźno Lęborskie
144. Wicher Wierzchucino 4 - 0 Jastrząb Jastrząbia Góra
145. Stolem II Gniewino 2 - 1 Klif Chłapowo
146. Sprzęgło Wejherowo 2 - 0 Koń Luzino
147. Norda Karwia 1 - 2 Zryw Sławoszyno
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. KS Rozłazino 0 - 3 Norda Karwia
vo
149. Zryw Sławoszyno 3 - 1 Sprzęgło Wejherowo
150. Koń Luzino 2 - 0 Stolem II Gniewino
151. Klif Chłapowo 6 - 2 Wicher Wierzchucino
152. Jastrząb Jastrząbia Góra 0 - 2 Zenit Łęczyce
153. Start Brzeźno Lęborskie 1 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
154. Kotwica Kuźnica 2 - 2 KS Strzebielino
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Kotwica Kuźnica 2 - 2 KS Rozłazino
156. KS Strzebielino 1 - 1 Start Brzeźno Lęborskie
157. Sokół Bożepole Wielkie 5 - 1 Jastrząb Jastrząbia Góra
158. Zenit Łęczyce 7 - 2 Klif Chłapowo
159. Wicher Wierzchucino 5 - 1 Koń Luzino
160. Stolem II Gniewino 2 - 0 Zryw Sławoszyno
161. Sprzęgło Wejherowo 3 - 0 Norda Karwia
vo
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. KS Rozłazino 3 - 0 Sprzęgło Wejherowo
163. Norda Karwia 2 - 1 Stolem II Gniewino
164. Zryw Sławoszyno 2 - 3 Wicher Wierzchucino
165. Koń Luzino 0 - 3 Zenit Łęczyce
vo
166. Klif Chłapowo 0 - 4 Sokół Bożepole Wielkie
167. Jastrząb Jastrząbia Góra 0 - 1 KS Strzebielino
168. Start Brzeźno Lęborskie 0 - 3 Kotwica Kuźnica
vo
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Start Brzeźno Lęborskie 0 - 1 KS Rozłazino
170. Kotwica Kuźnica 2 - 4 Jastrząb Jastrząbia Góra
171. KS Strzebielino 3 - 2 Klif Chłapowo
172. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Koń Luzino
173. Zenit Łęczyce 10 - 0 Zryw Sławoszyno
174. Wicher Wierzchucino 2 - 1 Norda Karwia
175. Stolem II Gniewino 0 - 1 Sprzęgło Wejherowo
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (1) 
176. KS Rozłazino 3 - 0 Stolem II Gniewino
vo
177. Sprzęgło Wejherowo 0 - 3 Wicher Wierzchucino
178. Norda Karwia 4 - 2 Zenit Łęczyce
179. Zryw Sławoszyno 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
180. Koń Luzino - KS Strzebielino
obustronny vo
181. Klif Chłapowo 3 - 0 Kotwica Kuźnica
vo
182. Jastrząb Jastrząbia Góra 3 - 0 Start Brzeźno Lęborskie
vo
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.23