ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2004/2005




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Start Mrzezino 30 73 23 4 3 102 - 33
2. Polonia Gdańsk 30 68 20 8 2 71 - 18
3. GKS Kolbudy 30 61 19 4 7 100 - 54
4. Murkam Przodkowo 30 61 18 7 5 66 - 21
5. Radunia Stężyca 29 59 18 5 6 68 - 35
6. Orzeł Trąbki Wielkie 30 47 14 5 11 41 - 35
7. Sporting Leźno 30 46 14 4 12 43 - 42
8. Stolem Gniewino 30 43 10 13 7 54 - 39
9. GKS Luzino 30 36 10 6 14 42 - 64
10. KS Żukowo 30 33 8 9 13 37 - 50
11. GKS Sierakowice 30 31 9 4 17 47 - 73
12. Motława Suchy Dąb 30 29 7 8 15 36 - 70
13. Zapro Gdańsk 30 25 6 7 17 38 - 63
14. Królewski Gdańsk 30 22 6 4 20 42 - 98
15. GKS Kowale 29 17 4 5 20 21 - 79
16. Atlas Goręczyno 30 16 3 7 20 28 - 62

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Polonia Gdańsk 2 - 1 Stolem Gniewino
2. GKS Luzino 3 - 1 Zapro Gdańsk
3. Atlas Goręczyno 0 - 1 Motława Suchy Dąb
4. Start Mrzezino 5 - 1 KS Żukowo
5. Królewski Gdańsk 1 - 6 GKS Kolbudy
6. GKS Kowale 0 - 1 Sporting Leźno
7. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 GKS Sierakowice
8. Murkam Przodkowo 2 - 2 Radunia Stężyca
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Stolem Gniewino 2 - 1 Radunia Stężyca
10. GKS Sierakowice 3 - 0 Murkam Przodkowo
w Przodkowie
11. Sporting Leźno 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
12. GKS Kolbudy 2 - 2 GKS Kowale
13. KS Żukowo 7 - 0 Królewski Gdańsk
14. Motława Suchy Dąb 2 - 6 Start Mrzezino
15. Zapro Gdańsk 1 - 1 Atlas Goręczyno
16. Polonia Gdańsk 6 - 0 GKS Luzino
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. GKS Luzino 1 - 1 Stolem Gniewino
18. Atlas Goręczyno 2 - 4 Polonia Gdańsk
19. Start Mrzezino 4 - 1 Zapro Gdańsk
20. Królewski Gdańsk 1 - 4 Motława Suchy Dąb
21. GKS Kowale 0 - 0 KS Żukowo
22. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 GKS Kolbudy
23. Murkam Przodkowo 0 - 1 Sporting Leźno
24. Radunia Stężyca 2 - 1 GKS Sierakowice
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Stolem Gniewino 1 - 1 GKS Sierakowice
26. Sporting Leźno 0 - 2 Radunia Stężyca
27. GKS Kolbudy 0 - 5 Murkam Przodkowo
28. KS Żukowo 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
29. Motława Suchy Dąb 2 - 2 GKS Kowale
30. Zapro Gdańsk 4 - 0 Królewski Gdańsk
31. Polonia Gdańsk 1 - 1 Start Mrzezino
32. GKS Luzino 0 - 0 Atlas Goręczyno
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Atlas Goręczyno 1 - 1 Stolem Gniewino
34. Start Mrzezino 11 - 1 GKS Luzino
35. Królewski Gdańsk 0 - 0 Polonia Gdańsk
36. GKS Kowale 1 - 3 Zapro Gdańsk
37. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Motława Suchy Dąb
38. Murkam Przodkowo 3 - 1 KS Żukowo
39. Radunia Stężyca 4 - 2 GKS Kolbudy
40. GKS Sierakowice 3 - 4 Sporting Leźno
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Stolem Gniewino 2 - 0 Sporting Leźno
42. GKS Kolbudy 4 - 2 GKS Sierakowice
43. KS Żukowo 1 - 5 Radunia Stężyca
44. Motława Suchy Dąb 0 - 0 Murkam Przodkowo
45. Zapro Gdańsk 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
46. Polonia Gdańsk 6 - 0 GKS Kowale
47. GKS Luzino 1 - 1 Królewski Gdańsk
48. Atlas Goręczyno 1 - 2 Start Mrzezino
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Start Mrzezino 2 - 1 Stolem Gniewino
50. Królewski Gdańsk 3 - 2 Atlas Goręczyno
51. GKS Kowale 3 - 2 GKS Luzino
52. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Polonia Gdańsk
53. Murkam Przodkowo 3 - 1 Zapro Gdańsk
54. Radunia Stężyca 5 - 1 Motława Suchy Dąb
55. GKS Sierakowice 3 - 1 KS Żukowo
56. Sporting Leźno 3 - 3 GKS Kolbudy
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Stolem Gniewino 2 - 1 GKS Kolbudy
58. KS Żukowo 1 - 2 Sporting Leźno
59. Motława Suchy Dąb 1 - 2 GKS Sierakowice
60. Zapro Gdańsk 1 - 5 Radunia Stężyca
61. Polonia Gdańsk 0 - 0 Murkam Przodkowo
62. GKS Luzino 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
63. Atlas Goręczyno 1 - 3 GKS Kowale
64. Start Mrzezino 6 - 3 Królewski Gdańsk
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Królewski Gdańsk 1 - 2 Stolem Gniewino
66. GKS Kowale 0 - 1 Start Mrzezino
67. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Atlas Goręczyno
68. Murkam Przodkowo 3 - 1 GKS Luzino
69. Radunia Stężyca 0 - 0 Polonia Gdańsk
70. GKS Sierakowice 2 - 5 Zapro Gdańsk
71. Sporting Leźno 2 - 1 Motława Suchy Dąb
72. GKS Kolbudy 4 - 0 KS Żukowo
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Stolem Gniewino 4 - 0 KS Żukowo
74. Motława Suchy Dąb 1 - 8 GKS Kolbudy
75. Zapro Gdańsk 0 - 1 Sporting Leźno
76. Polonia Gdańsk 2 - 0 GKS Sierakowice
77. GKS Luzino 0 - 2 Radunia Stężyca
78. Atlas Goręczyno 1 - 1 Murkam Przodkowo
79. Start Mrzezino 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
80. Królewski Gdańsk 2 - 0 GKS Kowale
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. GKS Kowale 3 - 3 Stolem Gniewino
82. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 0 Królewski Gdańsk
83. Murkam Przodkowo 2 - 1 Start Mrzezino
84. Radunia Stężyca 3 - 1 Atlas Goręczyno
85. GKS Sierakowice 2 - 5 GKS Luzino
86. Sporting Leźno 1 - 2 Polonia Gdańsk
87. GKS Kolbudy 6 - 4 Zapro Gdańsk
88. KS Żukowo 2 - 1 Motława Suchy Dąb
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Stolem Gniewino 1 - 3 Motława Suchy Dąb
90. Zapro Gdańsk 1 - 1 KS Żukowo
91. Polonia Gdańsk 0 - 0 GKS Kolbudy
92. GKS Luzino 0 - 1 Sporting Leźno
93. Atlas Goręczyno 1 - 2 GKS Sierakowice
94. Start Mrzezino 4 - 2 Radunia Stężyca
95. Królewski Gdańsk 0 - 4 Murkam Przodkowo
96. GKS Kowale 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Stolem Gniewino
98. Murkam Przodkowo 6 - 0 GKS Kowale
99. Radunia Stężyca 3 - 1 Królewski Gdańsk
100. GKS Sierakowice 0 - 3 Start Mrzezino
101. Sporting Leźno 1 - 2 Atlas Goręczyno
102. GKS Kolbudy 7 - 1 GKS Luzino
103. KS Żukowo 0 - 0 Polonia Gdańsk
104. Motława Suchy Dąb 1 - 1 Zapro Gdańsk
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Stolem Gniewino 3 - 3 Zapro Gdańsk
106. Polonia Gdańsk 6 - 1 Motława Suchy Dąb
107. GKS Luzino 1 - 1 KS Żukowo
108. Atlas Goręczyno 0 - 1 GKS Kolbudy
109. Start Mrzezino 5 - 0 Sporting Leźno
110. Królewski Gdańsk 1 - 3 GKS Sierakowice
111. GKS Kowale - Radunia Stężyca
obustronny vo (na boisku 0-4)
112. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Murkam Przodkowo
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Murkam Przodkowo 3 - 1 Stolem Gniewino
114. Radunia Stężyca 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
115. GKS Sierakowice 3 - 0 GKS Kowale
vo (na boisku 3-3)
116. Sporting Leźno 3 - 3 Królewski Gdańsk
117. GKS Kolbudy 4 - 0 Start Mrzezino
118. KS Żukowo 0 - 0 Atlas Goręczyno
119. Motława Suchy Dąb 0 - 1 GKS Luzino
120. Zapro Gdańsk 0 - 0 Polonia Gdańsk
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Stolem Gniewino 3 - 1 Polonia Gdańsk
122. Zapro Gdańsk 1 - 2 GKS Luzino
123. Motława Suchy Dąb 0 - 0 Atlas Goręczyno
124. KS Żukowo 0 - 5 Start Mrzezino
125. GKS Kolbudy 5 - 2 Królewski Gdańsk
126. Sporting Leźno 1 - 0 GKS Kowale
127. GKS Sierakowice 1 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie
128. Radunia Stężyca 0 - 2 Murkam Przodkowo
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Radunia Stężyca 0 - 0 Stolem Gniewino
130. Murkam Przodkowo 3 - 1 GKS Sierakowice
w Sierakowicach
131. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Sporting Leźno
132. GKS Kowale 1 - 8 GKS Kolbudy
133. Królewski Gdańsk 0 - 5 KS Żukowo
134. Start Mrzezino 4 - 1 Motława Suchy Dąb
135. Atlas Goręczyno 3 - 0 Zapro Gdańsk 1 czerwca 2005 - 18:00
vo
136. GKS Luzino 1 - 3 Polonia Gdańsk
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Stolem Gniewino 1 - 3 GKS Luzino
138. Polonia Gdańsk 2 - 0 Atlas Goręczyno
139. Zapro Gdańsk 1 - 5 Start Mrzezino
140. Motława Suchy Dąb 2 - 2 Królewski Gdańsk
141. KS Żukowo 1 - 0 GKS Kowale
142. GKS Kolbudy 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
143. Sporting Leźno 0 - 0 Murkam Przodkowo
144. GKS Sierakowice 1 - 1 Radunia Stężyca
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. GKS Sierakowice 2 - 2 Stolem Gniewino
146. Radunia Stężyca 2 - 1 Sporting Leźno
147. Murkam Przodkowo 2 - 0 GKS Kolbudy
148. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 KS Żukowo
149. GKS Kowale 0 - 0 Motława Suchy Dąb
150. Królewski Gdańsk 3 - 0 Zapro Gdańsk
151. Start Mrzezino 2 - 2 Polonia Gdańsk
152. Atlas Goręczyno 2 - 3 GKS Luzino
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Stolem Gniewino 1 - 1 Atlas Goręczyno
154. GKS Luzino 3 - 0 Start Mrzezino
vo (na boisku 0-2)
155. Polonia Gdańsk 9 - 0 Królewski Gdańsk
156. Zapro Gdańsk 0 - 1 GKS Kowale
157. Motława Suchy Dąb 2 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
158. KS Żukowo 0 - 2 Murkam Przodkowo
159. GKS Kolbudy 2 - 1 Radunia Stężyca
160. Sporting Leźno 3 - 1 GKS Sierakowice
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Sporting Leźno 2 - 0 Stolem Gniewino
162. GKS Sierakowice 2 - 8 GKS Kolbudy
163. Radunia Stężyca 1 - 4 KS Żukowo
164. Murkam Przodkowo 1 - 2 Motława Suchy Dąb
165. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Zapro Gdańsk
166. GKS Kowale 0 - 3 Polonia Gdańsk
167. Królewski Gdańsk 2 - 3 GKS Luzino
168. Start Mrzezino 5 - 0 Atlas Goręczyno
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Stolem Gniewino 2 - 2 Start Mrzezino
170. Atlas Goręczyno 4 - 3 Królewski Gdańsk
171. GKS Luzino 2 - 1 GKS Kowale
172. Polonia Gdańsk 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
173. Zapro Gdańsk 1 - 1 Murkam Przodkowo
174. Motława Suchy Dąb 0 - 8 Radunia Stężyca
175. KS Żukowo 1 - 1 GKS Sierakowice
176. GKS Kolbudy 2 - 1 Sporting Leźno
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. GKS Kolbudy 3 - 2 Stolem Gniewino
178. Sporting Leźno 0 - 2 KS Żukowo
179. GKS Sierakowice 2 - 1 Motława Suchy Dąb
180. Radunia Stężyca 2 - 1 Zapro Gdańsk
181. Murkam Przodkowo 2 - 0 Polonia Gdańsk
182. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 GKS Luzino
183. GKS Kowale 2 - 1 Atlas Goręczyno
184. Królewski Gdańsk 0 - 4 Start Mrzezino
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Stolem Gniewino 6 - 0 Królewski Gdańsk
186. Start Mrzezino 5 - 0 GKS Kowale
187. Atlas Goręczyno 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
188. GKS Luzino 1 - 3 Murkam Przodkowo
189. Polonia Gdańsk 2 - 0 Radunia Stężyca
190. Zapro Gdańsk 3 - 2 GKS Sierakowice
191. Motława Suchy Dąb 1 - 0 Sporting Leźno
192. KS Żukowo 2 - 3 GKS Kolbudy
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. KS Żukowo 0 - 0 Stolem Gniewino
194. GKS Kolbudy 5 - 0 Motława Suchy Dąb
195. Sporting Leźno 0 - 1 Zapro Gdańsk
196. GKS Sierakowice 0 - 5 Polonia Gdańsk
197. Radunia Stężyca 2 - 1 GKS Luzino
198. Murkam Przodkowo 5 - 0 Atlas Goręczyno
199. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Start Mrzezino
200. GKS Kowale 1 - 4 Królewski Gdańsk
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Stolem Gniewino 4 - 1 GKS Kowale
202. Królewski Gdańsk 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
203. Start Mrzezino 1 - 0 Murkam Przodkowo
204. Atlas Goręczyno 2 - 3 Radunia Stężyca
205. GKS Luzino 2 - 0 GKS Sierakowice
206. Polonia Gdańsk 3 - 1 Sporting Leźno
207. Zapro Gdańsk 2 - 5 GKS Kolbudy
208. Motława Suchy Dąb 4 - 1 KS Żukowo
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Motława Suchy Dąb 1 - 1 Stolem Gniewino
210. KS Żukowo 0 - 1 Zapro Gdańsk
211. GKS Kolbudy 1 - 3 Polonia Gdańsk
212. Sporting Leźno 4 - 2 GKS Luzino
213. GKS Sierakowice 3 - 0 Atlas Goręczyno
214. Radunia Stężyca 2 - 2 Start Mrzezino
215. Murkam Przodkowo 4 - 0 Królewski Gdańsk
216. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 0 GKS Kowale
vo (na boisku 4-1)
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Stolem Gniewino 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
218. GKS Kowale 0 - 5 Murkam Przodkowo
vo
219. Królewski Gdańsk 1 - 2 Radunia Stężyca
220. Start Mrzezino 5 - 0 GKS Sierakowice
221. Atlas Goręczyno 0 - 1 Sporting Leźno
222. GKS Luzino 1 - 2 GKS Kolbudy
223. Polonia Gdańsk 2 - 0 KS Żukowo
224. Zapro Gdańsk 1 - 2 Motława Suchy Dąb
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Zapro Gdańsk 0 - 3 Stolem Gniewino 4 czerwca 2005 - 11:00
vo (na boisku 0-2)
226. Motława Suchy Dąb 0 - 2 Polonia Gdańsk 4 czerwca 2005 - 11:00
227. KS Żukowo 0 - 0 GKS Luzino 4 czerwca 2005 - 11:00
228. GKS Kolbudy 5 - 1 Atlas Goręczyno 4 czerwca 2005 - 11:00
229. Sporting Leźno 1 - 2 Start Mrzezino 4 czerwca 2005 - 11:00
230. GKS Sierakowice 0 - 3 Królewski Gdańsk 4 czerwca 2005 - 11:00
231. Radunia Stężyca 3 - 0 GKS Kowale 4 czerwca 2005 - 11:00
vo
232. Murkam Przodkowo 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 4 czerwca 2005 - 11:00
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Stolem Gniewino 1 - 1 Murkam Przodkowo
234. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Radunia Stężyca
235. GKS Kowale 0 - 3 GKS Sierakowice
vo
236. Królewski Gdańsk 1 - 4 Sporting Leźno
237. Start Mrzezino 6 - 1 GKS Kolbudy
238. Atlas Goręczyno 1 - 2 KS Żukowo
239. GKS Luzino 1 - 1 Motława Suchy Dąb
240. Polonia Gdańsk 1 - 0 Zapro Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE