Liga Juniorów A - klasa okręgowa Słupsk II - sezon 2007/2008

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bytovia Bytów 22 63 21 0 1 120 - 21
2. MKS Debrzno 22 49 16 1 5 74 - 37
3. Koral Dębnica 22 46 15 1 6 88 - 35
4. Kaszubia Studzienice 22 42 13 3 6 71 - 43
5. Czarni Czarne 22 37 11 4 7 61 - 46
6. Urania Udorpie 22 30 9 3 10 51 - 62
7. Brda Przechlewo 22 29 9 2 11 65 - 65
8. Drzewiarz Rzeczenica 22 27 8 3 11 51 - 54
9. Start Miastko 22 25 7 4 11 58 - 54
10. Iskra Dretyń 22 22 6 4 12 46 - 71
11. Myśliwiec Tuchomie 22 8 2 2 18 30 - 143
12. Echo Biesowice 22 3 0 3 19 23 - 107
Ostatni komentarz dodał czesio 22.06.2008, 16:02:26


 Baner


Kolejka 1 - 25. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (65) 
Echo Biesowice 1 - 2 Urania Udorpie
Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Drzewiarz Rzeczenica
MKS Debrzno 1 - 0 Start Miastko
Koral Dębnica 5 - 3 Kaszubia Studzienice
Czarni Czarne 3 - 1 Bytovia Bytów
Iskra Dretyń 8 - 1 Brda Przechlewo
Kolejka 2 - 1. września 2007 [szczegóły] Komentarze (105) 
Urania Udorpie 2 - 1 Brda Przechlewo
Bytovia Bytów 11 - 1 Iskra Dretyń
Kaszubia Studzienice 4 - 2 Czarni Czarne
Start Miastko 2 - 6 Koral Dębnica
Drzewiarz Rzeczenica 3 - 5 MKS Debrzno
Echo Biesowice 3 - 5 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 3 - 8. września 2007 [szczegóły] Komentarze (19) 
Myśliwiec Tuchomie 1 - 4 Urania Udorpie
MKS Debrzno 6 - 1 Echo Biesowice
Koral Dębnica 1 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
Czarni Czarne 3 - 2 Start Miastko
Iskra Dretyń 2 - 2 Kaszubia Studzienice
Brda Przechlewo 3 - 4 Bytovia Bytów
Kolejka 4 - 15. września 2007 [szczegóły] Komentarze (56) 
Urania Udorpie 0 - 11 Bytovia Bytów
Kaszubia Studzienice 4 - 2 Brda Przechlewo
Start Miastko 1 - 1 Iskra Dretyń
Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 Czarni Czarne
Echo Biesowice 1 - 8 Koral Dębnica
Myśliwiec Tuchomie 2 - 3 MKS Debrzno
Kolejka 5 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (54) 
MKS Debrzno 1 - 2 Urania Udorpie
Koral Dębnica 12 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Czarni Czarne 7 - 0 Echo Biesowice
Iskra Dretyń 1 - 3 Drzewiarz Rzeczenica
Brda Przechlewo 0 - 2 Start Miastko
Bytovia Bytów 6 - 2 Kaszubia Studzienice 23 września 2007 - 15:00
Kolejka 6 - 29. września 2007 [szczegóły] Komentarze (43) 
Urania Udorpie 2 - 3 Kaszubia Studzienice
Start Miastko 2 - 3 Bytovia Bytów
Drzewiarz Rzeczenica 0 - 3 Brda Przechlewo
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:2
Echo Biesowice 0 - 2 Iskra Dretyń
Myśliwiec Tuchomie 2 - 4 Czarni Czarne
MKS Debrzno 2 - 0 Koral Dębnica
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (47) 
Koral Dębnica 5 - 2 Urania Udorpie
Czarni Czarne 4 - 2 MKS Debrzno
Iskra Dretyń 7 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Brda Przechlewo 5 - 2 Echo Biesowice
Bytovia Bytów 3 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 7 października 2007
Kaszubia Studzienice 1 - 0 Start Miastko
Kolejka 8 - 13. października 2007 [szczegóły] Komentarze (72) 
Urania Udorpie 2 - 2 Start Miastko
Drzewiarz Rzeczenica 2 - 1 Kaszubia Studzienice
Echo Biesowice 0 - 9 Bytovia Bytów
Myśliwiec Tuchomie 2 - 6 Brda Przechlewo
MKS Debrzno 2 - 0 Iskra Dretyń
Koral Dębnica 4 - 1 Czarni Czarne
Kolejka 9 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (89) 
Czarni Czarne 6 - 3 Urania Udorpie
Iskra Dretyń 1 - 6 Koral Dębnica
Brda Przechlewo 6 - 0 MKS Debrzno 21 października 2007
Bytovia Bytów 15 - 0 Myśliwiec Tuchomie 21 października 2007
Kaszubia Studzienice 6 - 2 Echo Biesowice
Start Miastko 6 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
Kolejka 10 - 27. października 2007 [szczegóły] Komentarze (67) 
Urania Udorpie 4 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
Echo Biesowice 1 - 2 Start Miastko
Myśliwiec Tuchomie 2 - 5 Kaszubia Studzienice
MKS Debrzno 0 - 2 Bytovia Bytów
Koral Dębnica 4 - 2 Brda Przechlewo
Czarni Czarne 1 - 3 Iskra Dretyń
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (42) 
Iskra Dretyń 0 - 3 Urania Udorpie
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:1
Brda Przechlewo 6 - 2 Czarni Czarne 4 listopada 2007 - 13:00
Bytovia Bytów 1 - 0 Koral Dębnica
Kaszubia Studzienice 2 - 5 MKS Debrzno
Start Miastko 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:0
Drzewiarz Rzeczenica 5 - 1 Echo Biesowice
Kolejka 12 - 14. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (23) 
Urania Udorpie 8 - 1 Echo Biesowice
Drzewiarz Rzeczenica 11 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Start Miastko 0 - 5 MKS Debrzno 28 maja 2008 - 17:30
Kaszubia Studzienice 3 - 0 Koral Dębnica
Go?cie nie stawili się na zawody
Bytovia Bytów 3 - 0 Czarni Czarne
Go?cie nie stawili się na zawody
Brda Przechlewo 9 - 3 Iskra Dretyń
Kolejka 13 - 5. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (12) 
Brda Przechlewo 4 - 0 Urania Udorpie
Iskra Dretyń 0 - 5 Bytovia Bytów
Czarni Czarne 2 - 2 Kaszubia Studzienice
Koral Dębnica 1 - 5 Start Miastko 21 maja 2008
MKS Debrzno 4 - 1 Drzewiarz Rzeczenica
Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 Echo Biesowice
Kolejka 14 - 12. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
Urania Udorpie 7 - 4 Myśliwiec Tuchomie
Echo Biesowice 1 - 2 MKS Debrzno
Drzewiarz Rzeczenica 0 - 4 Koral Dębnica
Start Miastko 1 - 1 Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice 6 - 0 Iskra Dretyń
Bytovia Bytów 5 - 1 Brda Przechlewo
Kolejka 15 - 19. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (12) 
Bytovia Bytów 6 - 1 Urania Udorpie
Brda Przechlewo 2 - 3 Kaszubia Studzienice
Iskra Dretyń 7 - 2 Start Miastko
Czarni Czarne 4 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
Koral Dębnica 7 - 1 Echo Biesowice
MKS Debrzno 11 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 16 - 26. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (7) 
Urania Udorpie 3 - 4 MKS Debrzno
Myśliwiec Tuchomie 0 - 6 Koral Dębnica
Echo Biesowice 1 - 2 Czarni Czarne
Drzewiarz Rzeczenica 5 - 1 Iskra Dretyń
Start Miastko 2 - 4 Brda Przechlewo
Kaszubia Studzienice 1 - 3 Bytovia Bytów
Kolejka 17 - 3. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (18) 
Kaszubia Studzienice 0 - 0 Urania Udorpie
Bytovia Bytów 7 - 0 Start Miastko
Brda Przechlewo 2 - 2 Drzewiarz Rzeczenica
Iskra Dretyń 2 - 2 Echo Biesowice
Czarni Czarne 8 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Koral Dębnica 2 - 2 MKS Debrzno
Kolejka 18 - 10. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (37) 
Urania Udorpie 1 - 4 Koral Dębnica
MKS Debrzno 4 - 1 Czarni Czarne
Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 Iskra Dretyń
Echo Biesowice 0 - 0 Brda Przechlewo
Drzewiarz Rzeczenica 3 - 4 Bytovia Bytów
Start Miastko 1 - 5 Kaszubia Studzienice
Kolejka 19 - 17. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (62) 
Start Miastko 4 - 1 Urania Udorpie
Kaszubia Studzienice 4 - 0 Drzewiarz Rzeczenica
Bytovia Bytów 8 - 1 Echo Biesowice
Brda Przechlewo 6 - 1 Myśliwiec Tuchomie
Iskra Dretyń 1 - 2 MKS Debrzno
Czarni Czarne 3 - 2 Koral Dębnica
Kolejka 20 - 24. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (42) 
Urania Udorpie 1 - 1 Czarni Czarne
Koral Dębnica 3 - 0 Iskra Dretyń
MKS Debrzno 9 - 0 Brda Przechlewo
Myśliwiec Tuchomie 0 - 5 Bytovia Bytów
Echo Biesowice 0 - 5 Kaszubia Studzienice
Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 Start Miastko
Kolejka 21 - 31. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (33) 
Drzewiarz Rzeczenica 2 - 0 Urania Udorpie
Start Miastko 7 - 0 Echo Biesowice
Kaszubia Studzienice 7 - 1 Myśliwiec Tuchomie
Bytovia Bytów 4 - 0 MKS Debrzno
Brda Przechlewo 1 - 7 Koral Dębnica
Iskra Dretyń 3 - 2 Czarni Czarne
Kolejka 22 - 7. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (25) 
Urania Udorpie 3 - 1 Iskra Dretyń
Czarni Czarne 3 - 1 Brda Przechlewo
Koral Dębnica 1 - 4 Bytovia Bytów
MKS Debrzno 4 - 2 Kaszubia Studzienice
Myśliwiec Tuchomie 1 - 16 Start Miastko
Echo Biesowice 2 - 7 Drzewiarz Rzeczenica