ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów A - klasa okręgowa Słupsk I - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Żaki 98 Ustka 24 62 20 2 2 113 - 22
2. Gryf 95 Słupsk 24 57 18 3 3 105 - 23
3. Pogoń Lębork 24 50 15 5 4 92 - 32
4. GTS Czarna Dąbrówka 24 48 15 3 6 80 - 61
5. Chrobry Charbrowo 24 43 13 4 7 51 - 33
6. Dąb Kusowo 24 33 10 3 11 63 - 44
7. Polonez Bobrowniki 24 32 10 2 12 52 - 70
8. Granit Kończewo 24 30 10 0 14 58 - 75
9. Krokusy Stowięcino 24 28 7 7 10 62 - 67
10. Pomorze Potęgowo 24 26 8 2 14 54 - 99
11. Sparta Sycewice 24 16 5 1 18 34 - 93
12. Karol Pęplino 24 15 4 3 17 47 - 86
13. Leśnik Cewice 24 9 2 3 19 28 - 134
Ostatni komentarz dodał Maradona 01.07.2008, 13:04:35



Kolejka 1 - 25. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (18) 
2. Pomorze Potęgowo 2 - 3 Sparta Sycewice
3. Chrobry Charbrowo 3 - 1 Karol Pęplino 5 września 2007
4. Krokusy Stowięcino 1 - 4 Gryf 95 Słupsk
5. Dąb Kusowo 7 - 2 Polonez Bobrowniki
6. Pogoń Lębork 4 - 4 GTS Czarna Dąbrówka
7. Leśnik Cewice 1 - 3 Żaki 98 Ustka
Pauza: Granit Kończewo,
Kolejka 2 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
9. GTS Czarna Dąbrówka 10 - 3 Leśnik Cewice
10. Polonez Bobrowniki 1 - 5 Pogoń Lębork
11. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Dąb Kusowo
12. Karol Pęplino 1 - 1 Krokusy Stowięcino
13. Sparta Sycewice 2 - 3 Chrobry Charbrowo
14. Granit Kończewo 5 - 0 Pomorze Potęgowo
Pauza: Żaki 98 Ustka,
Kolejka 3 - 1. września 2007 [szczegóły] Komentarze (26) 
16. Chrobry Charbrowo 3 - 2 Granit Kończewo
17. Krokusy Stowięcino 6 - 1 Sparta Sycewice
18. Dąb Kusowo 1 - 0 Karol Pęplino
19. Pogoń Lębork 0 - 0 Gryf 95 Słupsk
20. Leśnik Cewice 0 - 5 Polonez Bobrowniki
21. Żaki 98 Ustka 4 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
Pauza: Pomorze Potęgowo,
Kolejka 4 - 8. września 2007 [szczegóły] Komentarze (13) 
23. Polonez Bobrowniki 1 - 4 Żaki 98 Ustka
24. Gryf 95 Słupsk 12 - 1 Leśnik Cewice
25. Karol Pęplino 2 - 3 Pogoń Lębork
26. Sparta Sycewice 4 - 3 Dąb Kusowo
27. Granit Kończewo 4 - 1 Krokusy Stowięcino
28. Pomorze Potęgowo 0 - 3 Chrobry Charbrowo
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 5 - 15. września 2007 [szczegóły] Komentarze (32) 
30. Krokusy Stowięcino 3 - 1 Pomorze Potęgowo
31. Dąb Kusowo 4 - 1 Granit Kończewo
32. Pogoń Lębork 7 - 0 Sparta Sycewice
33. Leśnik Cewice 1 - 3 Karol Pęplino
34. Żaki 98 Ustka 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
35. GTS Czarna Dąbrówka 7 - 1 Polonez Bobrowniki
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 6 - 22. września 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
37. Gryf 95 Słupsk 11 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
38. Karol Pęplino 0 - 6 Żaki 98 Ustka
39. Sparta Sycewice 2 - 0 Leśnik Cewice
40. Granit Kończewo 2 - 3 Pogoń Lębork
41. Pomorze Potęgowo 3 - 2 Dąb Kusowo
42. Chrobry Charbrowo 4 - 4 Krokusy Stowięcino
Pauza: Polonez Bobrowniki,
Kolejka 7 - 29. września 2007 [szczegóły] Komentarze (13) 
44. Dąb Kusowo 0 - 1 Chrobry Charbrowo
45. Pogoń Lębork 8 - 2 Pomorze Potęgowo
46. Leśnik Cewice 1 - 4 Granit Kończewo
47. Żaki 98 Ustka 6 - 0 Sparta Sycewice
48. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 1 Karol Pęplino 3 października 2007 - 17:00
49. Polonez Bobrowniki 0 - 3 Gryf 95 Słupsk
Pauza: Krokusy Stowięcino,
Kolejka 8 - 6. października 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
51. Karol Pęplino 0 - 1 Polonez Bobrowniki
52. Sparta Sycewice 3 - 6 GTS Czarna Dąbrówka
53. Granit Kończewo 2 - 4 Żaki 98 Ustka
54. Pomorze Potęgowo 4 - 1 Leśnik Cewice
55. Chrobry Charbrowo 0 - 0 Pogoń Lębork
56. Krokusy Stowięcino 2 - 2 Dąb Kusowo
Pauza: Gryf 95 Słupsk,
Kolejka 9 - 13. października 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
58. Pogoń Lębork 5 - 3 Krokusy Stowięcino
59. Leśnik Cewice 1 - 9 Chrobry Charbrowo
60. Żaki 98 Ustka 11 - 1 Pomorze Potęgowo
61. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 1 Granit Kończewo
62. Polonez Bobrowniki 4 - 1 Sparta Sycewice
63. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Karol Pęplino
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 10 - 20. października 2007 [szczegóły] Komentarze (62) 
65. Sparta Sycewice 0 - 5 Gryf 95 Słupsk
66. Granit Kończewo 7 - 0 Polonez Bobrowniki
67. Pomorze Potęgowo 1 - 4 GTS Czarna Dąbrówka
68. Chrobry Charbrowo 0 - 3 Żaki 98 Ustka
69. Krokusy Stowięcino 9 - 0 Leśnik Cewice
70. Dąb Kusowo 1 - 3 Pogoń Lębork
mecz w L?borku
Pauza: Karol Pęplino,
Kolejka 11 - 27. października 2007 [szczegóły] Komentarze (26) 
72. Leśnik Cewice 0 - 9 Dąb Kusowo
73. Żaki 98 Ustka 6 - 2 Krokusy Stowięcino
74. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Chrobry Charbrowo
75. Polonez Bobrowniki 14 - 2 Pomorze Potęgowo
76. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Granit Kończewo
77. Karol Pęplino 2 - 1 Sparta Sycewice
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 12 - 3. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (30) 
79. Granit Kończewo 3 - 0 Karol Pęplino
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:3
80. Pomorze Potęgowo 0 - 5 Gryf 95 Słupsk
81. Chrobry Charbrowo 4 - 0 Polonez Bobrowniki
82. Krokusy Stowięcino 0 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:1
83. Dąb Kusowo 0 - 3 Żaki 98 Ustka 4 listopada 2007 - 11:30
84. Pogoń Lębork 20 - 0 Leśnik Cewice
Pauza: Sparta Sycewice,
Kolejka 13 - 10. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (41) 
86. Żaki 98 Ustka 2 - 3 Pogoń Lębork
87. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Dąb Kusowo
88. Polonez Bobrowniki 4 - 2 Krokusy Stowięcino
89. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Chrobry Charbrowo
90. Karol Pęplino 4 - 4 Pomorze Potęgowo
91. Sparta Sycewice 3 - 1 Granit Kończewo
Pauza: Leśnik Cewice,
Kolejka 14 - 14. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (39) 
93. Sparta Sycewice 1 - 5 Pomorze Potęgowo 14 czerwca 2008 - 12:00
94. Karol Pęplino 4 - 3 Chrobry Charbrowo 14 czerwca 2008 - 12:00
95. Gryf 95 Słupsk 10 - 2 Krokusy Stowięcino 14 czerwca 2008 - 12:00
96. Polonez Bobrowniki 1 - 0 Dąb Kusowo 14 czerwca 2008 - 12:00
97. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Pogoń Lębork 22 kwietnia 2008 - 17:00
98. Żaki 98 Ustka 12 - 0 Leśnik Cewice 14 czerwca 2008 - 12:00
Pauza: Granit Kończewo,
Kolejka 15 - 5. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
100. Leśnik Cewice 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
101. Pogoń Lębork 5 - 0 Polonez Bobrowniki
102. Dąb Kusowo 1 - 2 Gryf 95 Słupsk
103. Krokusy Stowięcino 4 - 4 Karol Pęplino
104. Chrobry Charbrowo 4 - 0 Sparta Sycewice
105. Pomorze Potęgowo 2 - 3 Granit Kończewo
Pauza: Żaki 98 Ustka,
Kolejka 16 - 12. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (58) 
107. Granit Kończewo 1 - 5 Chrobry Charbrowo
108. Sparta Sycewice 1 - 2 Krokusy Stowięcino
109. Karol Pęplino 3 - 4 Dąb Kusowo
110. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Pogoń Lębork
111. Polonez Bobrowniki 6 - 2 Leśnik Cewice
112. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 4 Żaki 98 Ustka
Pauza: Pomorze Potęgowo,
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (40) 
114. Żaki 98 Ustka 7 - 0 Polonez Bobrowniki
115. Leśnik Cewice 2 - 2 Gryf 95 Słupsk
116. Pogoń Lębork 5 - 4 Karol Pęplino 27 maja 2008 - 18:00
117. Dąb Kusowo 2 - 2 Sparta Sycewice
118. Krokusy Stowięcino 9 - 0 Granit Kończewo
119. Chrobry Charbrowo 1 - 0 Pomorze Potęgowo
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 18 - 26. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (76) 
121. Pomorze Potęgowo 3 - 0 Krokusy Stowięcino
122. Granit Kończewo 2 - 7 Dąb Kusowo
123. Sparta Sycewice 0 - 4 Pogoń Lębork
124. Karol Pęplino 3 - 1 Leśnik Cewice
125. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Żaki 98 Ustka
126. Polonez Bobrowniki 0 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 19 - 30. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (45) 
128. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 7 Gryf 95 Słupsk
129. Żaki 98 Ustka 5 - 1 Karol Pęplino
130. Leśnik Cewice 4 - 2 Sparta Sycewice
131. Pogoń Lębork 7 - 0 Granit Kończewo
132. Dąb Kusowo 6 - 1 Pomorze Potęgowo
133. Krokusy Stowięcino 4 - 1 Chrobry Charbrowo
Pauza: Polonez Bobrowniki,
Kolejka 20 - 3. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (50) 
135. Chrobry Charbrowo 2 - 0 Dąb Kusowo
136. Pomorze Potęgowo 2 - 1 Pogoń Lębork
137. Granit Kończewo 3 - 2 Leśnik Cewice
138. Sparta Sycewice 0 - 6 Żaki 98 Ustka
139. Karol Pęplino 3 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 7 maja 2008 - 17:00
140. Gryf 95 Słupsk 4 - 0 Polonez Bobrowniki
Pauza: Krokusy Stowięcino,
Kolejka 21 - 10. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (89) 
142. Polonez Bobrowniki 3 - 1 Karol Pęplino
143. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 0 Sparta Sycewice
goście nie przyjechali
144. Żaki 98 Ustka 5 - 1 Granit Kończewo
145. Leśnik Cewice 4 - 6 Pomorze Potęgowo
146. Pogoń Lębork 1 - 1 Chrobry Charbrowo
147. Dąb Kusowo 1 - 1 Krokusy Stowięcino
Pauza: Gryf 95 Słupsk,
Kolejka 22 - 17. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (50) 
149. Krokusy Stowięcino 1 - 1 Pogoń Lębork
150. Chrobry Charbrowo 0 - 1 Leśnik Cewice
151. Pomorze Potęgowo 0 - 5 Żaki 98 Ustka
152. Granit Kończewo 1 - 4 GTS Czarna Dąbrówka
153. Sparta Sycewice 2 - 4 Polonez Bobrowniki
154. Karol Pęplino 2 - 10 Gryf 95 Słupsk 14 maja 2008
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 23 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (29) 
156. Gryf 95 Słupsk 5 - 0 Sparta Sycewice
157. Polonez Bobrowniki 3 - 1 Granit Kończewo 4 czerwca 2008 - 17:00
158. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 5 Pomorze Potęgowo
159. Żaki 98 Ustka 3 - 0 Chrobry Charbrowo
niestawienie się drużyny gości do zawodów
160. Leśnik Cewice 1 - 1 Krokusy Stowięcino
161. Pogoń Lębork 1 - 0 Dąb Kusowo
Pauza: Karol Pęplino,
Kolejka 24 - 24. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (46) 
163. Dąb Kusowo 4 - 0 Leśnik Cewice
wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika (wynik na boisku 4:3)
164. Krokusy Stowięcino 1 - 7 Żaki 98 Ustka
165. Chrobry Charbrowo 1 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
166. Pomorze Potęgowo 1 - 1 Polonez Bobrowniki
167. Granit Kończewo 2 - 1 Gryf 95 Słupsk
168. Sparta Sycewice 5 - 3 Karol Pęplino 4 czerwca 2008 - 18:00
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 25 - 31. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (117) 
170. Karol Pęplino 3 - 6 Granit Kończewo
171. Gryf 95 Słupsk 9 - 5 Pomorze Potęgowo
172. Polonez Bobrowniki 0 - 0 Chrobry Charbrowo
173. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Krokusy Stowięcino
174. Żaki 98 Ustka 4 - 2 Dąb Kusowo
175. Leśnik Cewice 0 - 3 Pogoń Lębork
Pauza: Sparta Sycewice,
Kolejka 26 - 7. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (71) 
177. Pogoń Lębork 0 - 2 Żaki 98 Ustka
178. Dąb Kusowo 2 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
179. Krokusy Stowięcino 2 - 1 Polonez Bobrowniki
180. Chrobry Charbrowo 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
181. Pomorze Potęgowo 4 - 2 Karol Pęplino 7 czerwca 2008 - 12:00
182. Granit Kończewo 6 - 1 Sparta Sycewice




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE