POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Dolina Gałąźnia Wielka 14 36 12 0 2 79 - 28
2. Zorza Słosinko 14 26 8 2 4 51 - 30
3. Stegna Parchowo 14 25 8 1 5 35 - 32
4. Lipniczanka Lipnica 14 24 8 0 6 41 - 32
5. Iskra II-Dragon Dretyń 14 22 7 1 6 39 - 26
6. WKS Nożyno 14 16 5 1 8 23 - 58
7. Zefir Polnica 14 8 2 2 10 23 - 53
8. Magic Niezabyszewo 14 6 1 3 10 17 - 49
Ostatni komentarz dodał konrad481 03.06.2008, 18:19:54

Kolejka 1 - 9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (4) 
1. Stegna Parchowo 5 - 3 WKS Nożyno 9 września 2007 - 15:00
2. Iskra II-Dragon Dretyń 3 - 3 Zorza Słosinko 9 września 2007 - 14:00
3. Zefir Polnica 1 - 1 Magic Niezabyszewo 9 września 2007 - 17:15
4. Dolina Gałąźnia Wielka 8 - 3 Lipniczanka Lipnica 9 września 2007 - 15:00
Kolejka 2 - 16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (5) 
5. WKS Nożyno 2 - 1 Lipniczanka Lipnica 16 września 2007 - 14:00
6. Magic Niezabyszewo 0 - 4 Dolina Gałąźnia Wielka 16 września 2007 - 15:00
7. Zorza Słosinko 5 - 1 Zefir Polnica 16 września 2007 - 14:00
8. Stegna Parchowo 0 - 3 Iskra II-Dragon Dretyń 16 września 2007 - 15:00
Kolejka 3 - 23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
9. Iskra II-Dragon Dretyń 8 - 1 WKS Nożyno 23 września 2007 - 14:00
10. Zefir Polnica 2 - 4 Stegna Parchowo 23 września 2007 - 17:00
11. Dolina Gałąźnia Wielka 6 - 8 Zorza Słosinko 23 września 2007 - 15:00
12. Lipniczanka Lipnica 5 - 2 Magic Niezabyszewo 23 września 2007 - 14:00
Kolejka 4 - 30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
13. WKS Nożyno 0 - 2 Magic Niezabyszewo 30 września 2007 - 14:00
14. Zorza Słosinko 6 - 1 Lipniczanka Lipnica 30 września 2007 - 14:00
15. Stegna Parchowo 0 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 30 września 2007 - 15:00
16. Iskra II-Dragon Dretyń 4 - 1 Zefir Polnica 30 września 2007 - 14:00
Kolejka 5 - 7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (2) 
17. Zefir Polnica 10 - 1 WKS Nożyno 7 października 2007
18. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 1 Iskra II-Dragon Dretyń 7 października 2007 - 14:00
19. Lipniczanka Lipnica 3 - 0 Stegna Parchowo 7 października 2007 - 14:00
20. Magic Niezabyszewo 1 - 1 Zorza Słosinko 7 października 2007 - 15:00
Kolejka 6 - 14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (6) 
21. WKS Nożyno 1 - 7 Zorza Słosinko 14 października 2007 - 14:00
22. Stegna Parchowo 2 - 1 Magic Niezabyszewo 14 października 2007 - 15:00
23. Iskra II-Dragon Dretyń 2 - 0 Lipniczanka Lipnica 13 października 2007 - 14:30
24. Zefir Polnica 0 - 7 Dolina Gałąźnia Wielka 14 października 2007
Kolejka 7 - 21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
25. Dolina Gałąźnia Wielka 14 - 0 WKS Nożyno 21 października 2007 - 14:00
26. Lipniczanka Lipnica 7 - 1 Zefir Polnica 21 października 2007 - 14:00
27. Magic Niezabyszewo 1 - 8 Iskra II-Dragon Dretyń 21 października 2007 - 15:00
28. Zorza Słosinko 4 - 3 Stegna Parchowo 21 października 2007 - 14:00
Kolejka 8 - 20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (5) 
29. WKS Nożyno 2 - 2 Stegna Parchowo 20 kwietnia 2008 - 14:00
30. Zorza Słosinko 4 - 2 Iskra II-Dragon Dretyń 20 kwietnia 2008
31. Magic Niezabyszewo 2 - 2 Zefir Polnica 20 kwietnia 2008
32. Lipniczanka Lipnica 3 - 6 Dolina Gałąźnia Wielka 20 kwietnia 2008
Kolejka 9 - 27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (9) 
33. Lipniczanka Lipnica 3 - 1 WKS Nożyno 27 kwietnia 2008
34. Dolina Gałąźnia Wielka 7 - 2 Magic Niezabyszewo 27 kwietnia 2008
35. Zefir Polnica 0 - 2 Zorza Słosinko 27 kwietnia 2008
36. Iskra II-Dragon Dretyń 1 - 2 Stegna Parchowo 27 kwietnia 2008
Kolejka 10 - 4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (12) 
37. WKS Nożyno 2 - 1 Iskra II-Dragon Dretyń 4 maja 2008 - 14:00
38. Stegna Parchowo 3 - 0 Zefir Polnica 4 maja 2008
vo,niestawienie się na zawody
39. Zorza Słosinko 2 - 4 Dolina Gałąźnia Wielka 4 maja 2008
40. Magic Niezabyszewo 1 - 3 Lipniczanka Lipnica 4 maja 2008
Kolejka 11 - 11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (2) 
41. Magic Niezabyszewo 1 - 3 WKS Nożyno 11 maja 2008
42. Lipniczanka Lipnica 1 - 0 Zorza Słosinko 11 maja 2008
43. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 2 Stegna Parchowo 11 maja 2008
44. Zefir Polnica 3 - 0 Iskra II-Dragon Dretyń 11 maja 2008
vo, niestawienie się Iskry na zawody
Kolejka 12 - 18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (1) 
45. WKS Nożyno 3 - 0 Zefir Polnica 18 maja 2008 - 14:00
vo, goście nie stawili się na zawody
46. Iskra II-Dragon Dretyń 3 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 18 maja 2008
47. Stegna Parchowo 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 18 maja 2008
48. Zorza Słosinko 5 - 1 Magic Niezabyszewo 18 maja 2008
Kolejka 13 - 25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (3) 
49. Zorza Słosinko 1 - 2 WKS Nożyno 25 maja 2008
50. Magic Niezabyszewo 2 - 5 Stegna Parchowo 25 maja 2008
51. Lipniczanka Lipnica 4 - 0 Iskra II-Dragon Dretyń 25 maja 2008
52. Dolina Gałąźnia Wielka 8 - 2 Zefir Polnica 25 maja 2008
Kolejka 14 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (4) 
53. WKS Nożyno 2 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 1 czerwca 2008 - 14:00
54. Zefir Polnica 0 - 6 Lipniczanka Lipnica 1 czerwca 2008 - 14:00
55. Iskra II-Dragon Dretyń 3 - 0 Magic Niezabyszewo 1 czerwca 2008 - 14:00
56. Stegna Parchowo 4 - 3 Zorza Słosinko 1 czerwca 2008 - 14:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03