ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk VI - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Pawłowo 16 45 15 0 1 59 - 15
2. Sparta Konarzyny 16 34 11 1 4 46 - 30
3. Zieloni Łąg 16 29 9 2 5 38 - 26
4. Brda Rytel 16 23 7 2 7 35 - 33
5. Wierzyca Stara Kiszewa 16 22 7 1 8 34 - 36
6. Kolejarz II Chojnice 16 22 7 1 8 34 - 39
7. Orkan Huta 16 14 4 2 10 31 - 41
8. KS Dziemiany 16 11 3 2 11 23 - 53
9. Grom Leśno 16 9 2 3 11 14 - 41
Ostatni komentarz dodał Gilu$ 30.06.2008, 22:26:54
* Grom Le?no wycofał się po 11. kolejce



Kolejka 1 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (16) 
2. Jantar Pawłowo 2 - 1 Orkan Huta 1 września 2007 - 17:00
3. Grom Leśno 2 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 2 września 2007 - 15:00
4. Kolejarz II Chojnice 2 - 0 Brda Rytel 2 września 2007 - 16:00
5. Sparta Konarzyny 2 - 1 KS Dziemiany 2 września 2007 - 13:00
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 2 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (13) 
7. Brda Rytel 2 - 6 Sparta Konarzyny 9 września 2007 - 14:00
8. Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 1 Kolejarz II Chojnice 9 września 2007 - 14:00
9. Orkan Huta 0 - 3 Grom Leśno 9 września 2007 - 16:00
10. Zieloni Łąg 1 - 3 Jantar Pawłowo 9 września 2007 - 15:00
Pauza: KS Dziemiany,
Kolejka 3 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (15) 
12. Grom Leśno 1 - 1 Zieloni Łąg 16 września 2007 - 15:00
13. Kolejarz II Chojnice 2 - 2 Orkan Huta 16 września 2007 - 16:00
14. Sparta Konarzyny 1 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 16 września 2007 - 15:00
15. KS Dziemiany 2 - 4 Brda Rytel 16 września 2007 - 14:00
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 4 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
17. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 2 KS Dziemiany 23 września 2007 - 14:00
18. Orkan Huta 1 - 2 Sparta Konarzyny 23 września 2007 - 15:30
19. Zieloni Łąg 4 - 0 Kolejarz II Chojnice 23 września 2007 - 15:00
20. Jantar Pawłowo 3 - 0 Grom Leśno 22 września 2007 - 17:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 5 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
22. Kolejarz II Chojnice 2 - 4 Jantar Pawłowo 30 września 2007 - 16:00
23. Sparta Konarzyny 3 - 2 Zieloni Łąg 30 września 2007 - 13:00
24. KS Dziemiany 0 - 3 Orkan Huta 30 września 2007 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4-0
25. Brda Rytel 1 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 30 września 2007 - 14:00
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 6 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (26) 
27. Orkan Huta 1 - 3 Brda Rytel 7 października 2007 - 15:00
28. Zieloni Łąg 3 - 0 KS Dziemiany 7 października 2007 - 15:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1-3
29. Jantar Pawłowo 1 - 2 Sparta Konarzyny 6 października 2007 - 16:30
30. Grom Leśno 0 - 4 Kolejarz II Chojnice 7 października 2007 - 15:00
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 7 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (33) 
32. Sparta Konarzyny 6 - 4 Grom Leśno 13 października 2007 - 16:00
33. KS Dziemiany 0 - 3 Jantar Pawłowo 14 października 2007 - 14:00
34. Brda Rytel 3 - 2 Zieloni Łąg 14 października 2007 - 14:00
35. Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 2 Orkan Huta 14 października 2007 - 14:00
Pauza: Kolejarz II Chojnice,
Kolejka 8 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
37. Zieloni Łąg 4 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 21 października 2007 - 14:00
38. Jantar Pawłowo 3 - 2 Brda Rytel 20 października 2007 - 15:30
39. Grom Leśno 3 - 0 KS Dziemiany 21 października 2007 - 15:00
vo,niestawienie się na zawody
40. Kolejarz II Chojnice 1 - 5 Sparta Konarzyny 21 października 2007 - 14:00
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 9 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (28) 
42. KS Dziemiany 4 - 0 Kolejarz II Chojnice 28 października 2007 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:2
43. Brda Rytel 1 - 1 Grom Leśno 28 października 2007 - 14:00
44. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 3 Jantar Pawłowo 28 października 2007 - 14:00
45. Orkan Huta 2 - 3 Zieloni Łąg 28 października 2007 - 14:30
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 10 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
47. Orkan Huta 2 - 5 Jantar Pawłowo 13 kwietnia 2008 - 16:00
48. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 0 Grom Leśno 13 kwietnia 2008 - 14:00
vo,niestawienie się na zawody
49. Brda Rytel 2 - 4 Kolejarz II Chojnice 13 kwietnia 2008 - 14:00
50. KS Dziemiany 2 - 4 Sparta Konarzyny 13 kwietnia 2008 - 14:00
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 11 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (11) 
52. Sparta Konarzyny 1 - 1 Brda Rytel 20 kwietnia 2008 - 13:00
53. Kolejarz II Chojnice 3 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 20 kwietnia 2008 - 15:00
54. Grom Leśno 0 - 3 Orkan Huta 20 kwietnia 2008 - 15:00
vo,niestawienie się na zawody
55. Jantar Pawłowo 2 - 0 Zieloni Łąg 19 kwietnia 2008 - 16:00
Pauza: KS Dziemiany,
Kolejka 12 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (39) 
57. Zieloni Łąg 3 - 0 Grom Leśno
58. Orkan Huta 4 - 2 Kolejarz II Chojnice 27 kwietnia 2008 - 16:00
59. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 0 Sparta Konarzyny 27 kwietnia 2008 - 14:00
60. Brda Rytel 4 - 1 KS Dziemiany 27 kwietnia 2008 - 14:00
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 13 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
62. KS Dziemiany 2 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa
63. Sparta Konarzyny 4 - 1 Orkan Huta
64. Kolejarz II Chojnice 6 - 0 Zieloni Łąg 4 maja 2008 - 15:00
65. Grom Leśno 0 - 3 Jantar Pawłowo
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 14 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (25) 
67. Jantar Pawłowo 3 - 0 Kolejarz II Chojnice 10 maja 2008 - 14:00
vo,niestawienie się na zawody
68. Zieloni Łąg 3 - 1 Sparta Konarzyny 11 maja 2008 - 15:00
69. Orkan Huta 5 - 5 KS Dziemiany 11 maja 2008 - 16:00
70. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 3 Brda Rytel 11 maja 2008 - 14:00
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 15 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (10) 
72. Brda Rytel 4 - 0 Orkan Huta 18 maja 2008 - 14:00
73. KS Dziemiany 1 - 1 Zieloni Łąg 18 maja 2008 - 14:00
74. Sparta Konarzyny 2 - 5 Jantar Pawłowo 17 maja 2008 - 16:30
75. Kolejarz II Chojnice 3 - 0 Grom Leśno
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 16 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (10) 
77. Grom Leśno 0 - 3 Sparta Konarzyny
78. Jantar Pawłowo 13 - 0 KS Dziemiany 24 maja 2008 - 16:00
79. Zieloni Łąg 3 - 1 Brda Rytel 25 maja 2008 - 15:00
80. Orkan Huta 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 25 maja 2008 - 16:00
Pauza: Kolejarz II Chojnice,
Kolejka 17 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (11) 
82. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 6 Zieloni Łąg
83. Brda Rytel 1 - 3 Jantar Pawłowo
84. KS Dziemiany 3 - 0 Grom Leśno
85. Sparta Konarzyny 4 - 1 Kolejarz II Chojnice
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 18 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (7) 
87. Kolejarz II Chojnice 3 - 0 KS Dziemiany 8 czerwca 2008 - 15:00
goście nie przyjechali
88. Grom Leśno 0 - 3 Brda Rytel
89. Jantar Pawłowo 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 7 czerwca 2008 - 14:00
goście nie przyjechali
90. Zieloni Łąg 2 - 1 Orkan Huta 8 czerwca 2008 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE