MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olivia Gdańsk 20 51 16 3 1 94 - 20
2. Przylesie Sopot 20 46 15 1 4 80 - 33
3. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 19 45 15 0 4 72 - 29
4. Parafialny KS Stogi 20 34 11 1 8 46 - 39
5. Morena Gdańsk 20 34 11 1 8 44 - 55
6. Orzeł Jasień 20 22 7 1 12 30 - 51
7. EX Siedlce Gdańsk 20 21 6 3 11 35 - 62
8. Champion II Gdańsk 20 19 6 1 13 34 - 57
9. Torpedo Sopot 20 18 5 3 12 37 - 65
10. Kamionka Sopot 19 15 4 3 12 34 - 55
11. OKS II Janowo 20 12 3 3 14 29 - 69



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Champion II Gdańsk 5 - 1 Orzeł Jasień
2. Parafialny KS Stogi 6 - 2 OKS II Janowo
3. Kamionka Sopot 1 - 6 Przylesie Sopot
4. Olivia Gdańsk 13 - 2 Morena Gdańsk
5. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 - 1 EX Siedlce Gdańsk
Pauza: Torpedo Sopot,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Orzeł Jasień 2 - 0 EX Siedlce Gdańsk
8. Morena Gdańsk 1 - 7 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
9. Przylesie Sopot 5 - 5 Olivia Gdańsk
10. OKS II Janowo 2 - 2 Kamionka Sopot
11. Champion II Gdańsk 3 - 8 Torpedo Sopot
Pauza: Parafialny KS Stogi,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Torpedo Sopot 2 - 2 Orzeł Jasień
14. Parafialny KS Stogi 3 - 1 Champion II Gdańsk
15. Olivia Gdańsk 3 - 1 OKS II Janowo
16. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 2 Przylesie Sopot
17. EX Siedlce Gdańsk 2 - 5 Morena Gdańsk
Pauza: Kamionka Sopot,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Orzeł Jasień 2 - 0 Morena Gdańsk
20. Przylesie Sopot 9 - 4 EX Siedlce Gdańsk
21. OKS II Janowo 5 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
22. Champion II Gdańsk 3 - 1 Kamionka Sopot
23. Torpedo Sopot 1 - 4 Parafialny KS Stogi
Pauza: Olivia Gdańsk,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Parafialny KS Stogi 2 - 1 Orzeł Jasień
26. Kamionka Sopot 1 - 1 Torpedo Sopot
27. Olivia Gdańsk 3 - 0 Champion II Gdańsk
28. EX Siedlce Gdańsk 4 - 2 OKS II Janowo
29. Morena Gdańsk 3 - 1 Przylesie Sopot
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Orzeł Jasień 0 - 2 Przylesie Sopot
32. OKS II Janowo 1 - 2 Morena Gdańsk
33. Champion II Gdańsk 1 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
34. Torpedo Sopot 1 - 8 Olivia Gdańsk
35. Parafialny KS Stogi 3 - 1 Kamionka Sopot
Pauza: EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Kamionka Sopot 4 - 2 Orzeł Jasień
38. Olivia Gdańsk 4 - 1 Parafialny KS Stogi
39. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7 - 0 Torpedo Sopot
40. EX Siedlce Gdańsk 1 - 0 Champion II Gdańsk
41. Przylesie Sopot 5 - 1 OKS II Janowo
Pauza: Morena Gdańsk,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Orzeł Jasień 1 - 2 OKS II Janowo
44. Champion II Gdańsk 2 - 3 Morena Gdańsk
45. Torpedo Sopot 4 - 4 EX Siedlce Gdańsk
46. Parafialny KS Stogi 0 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
47. Kamionka Sopot 0 - 6 Olivia Gdańsk
Pauza: Przylesie Sopot,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Olivia Gdańsk 5 - 0 Orzeł Jasień
50. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Kamionka Sopot
obustronny vo 0-3 i 0-6 (na boisku 6-0)
51. EX Siedlce Gdańsk 3 - 1 Parafialny KS Stogi
52. Morena Gdańsk 3 - 0 Torpedo Sopot
vo
53. Przylesie Sopot 0 - 3 Champion II Gdańsk
vo
Pauza: OKS II Janowo,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Champion II Gdańsk 3 - 1 OKS II Janowo
56. Torpedo Sopot 1 - 3 Przylesie Sopot
57. Parafialny KS Stogi 2 - 3 Morena Gdańsk
58. Kamionka Sopot 0 - 3 EX Siedlce Gdańsk
vo (na boisku 1-1)
59. Olivia Gdańsk 5 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Pauza: Orzeł Jasień,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 Orzeł Jasień
62. EX Siedlce Gdańsk 0 - 7 Olivia Gdańsk
63. Morena Gdańsk 3 - 0 Kamionka Sopot
64. Przylesie Sopot 4 - 2 Parafialny KS Stogi
65. OKS II Janowo 3 - 2 Torpedo Sopot
Pauza: Champion II Gdańsk,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Orzeł Jasień 3 - 1 Champion II Gdańsk
68. OKS II Janowo 2 - 4 Parafialny KS Stogi
69. Przylesie Sopot 5 - 2 Kamionka Sopot
70. Morena Gdańsk 1 - 5 Olivia Gdańsk
71. EX Siedlce Gdańsk 3 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Pauza: Torpedo Sopot,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. EX Siedlce Gdańsk 2 - 0 Orzeł Jasień
74. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Morena Gdańsk
75. Olivia Gdańsk 3 - 1 Przylesie Sopot
76. Kamionka Sopot 6 - 1 OKS II Janowo
77. Torpedo Sopot 3 - 1 Champion II Gdańsk
Pauza: Parafialny KS Stogi,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Orzeł Jasień 3 - 1 Torpedo Sopot
80. Champion II Gdańsk 3 - 3 Parafialny KS Stogi
81. OKS II Janowo 2 - 7 Olivia Gdańsk
82. Przylesie Sopot 4 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
83. Morena Gdańsk 4 - 2 EX Siedlce Gdańsk
Pauza: Kamionka Sopot,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Morena Gdańsk 3 - 2 Orzeł Jasień
86. EX Siedlce Gdańsk 1 - 6 Przylesie Sopot
87. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 - 0 OKS II Janowo
88. Kamionka Sopot 0 - 2 Champion II Gdańsk
89. Parafialny KS Stogi 2 - 0 Torpedo Sopot
Pauza: Olivia Gdańsk,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Orzeł Jasień 1 - 3 Parafialny KS Stogi
92. Torpedo Sopot 6 - 3 Kamionka Sopot
93. Champion II Gdańsk 0 - 5 Olivia Gdańsk
94. OKS II Janowo 1 - 1 EX Siedlce Gdańsk
95. Przylesie Sopot 5 - 2 Morena Gdańsk
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Przylesie Sopot 6 - 0 Orzeł Jasień
98. Morena Gdańsk 0 - 0 OKS II Janowo
99. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 0 Champion II Gdańsk
100. Olivia Gdańsk 6 - 0 Torpedo Sopot
101. Kamionka Sopot 1 - 2 Parafialny KS Stogi
Pauza: EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Orzeł Jasień 4 - 3 Kamionka Sopot
104. Parafialny KS Stogi 1 - 2 Olivia Gdańsk
105. Torpedo Sopot 2 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
106. Champion II Gdańsk 1 - 2 EX Siedlce Gdańsk
107. OKS II Janowo 0 - 3 Przylesie Sopot
Pauza: Morena Gdańsk,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. OKS II Janowo 2 - 4 Orzeł Jasień
110. Morena Gdańsk 6 - 2 Champion II Gdańsk
111. EX Siedlce Gdańsk 0 - 2 Torpedo Sopot
112. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 Parafialny KS Stogi
113. Olivia Gdańsk 2 - 2 Kamionka Sopot
Pauza: Przylesie Sopot,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Orzeł Jasień 0 - 4 Olivia Gdańsk
116. Kamionka Sopot 1 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
117. Parafialny KS Stogi 3 - 2 EX Siedlce Gdańsk
118. Torpedo Sopot 0 - 3 Morena Gdańsk
vo (na boisku 3-1)
119. Champion II Gdańsk 1 - 4 Przylesie Sopot
Pauza: OKS II Janowo,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. OKS II Janowo 1 - 2 Champion II Gdańsk
122. Przylesie Sopot 6 - 0 Torpedo Sopot
123. Morena Gdańsk 0 - 3 Parafialny KS Stogi
vo (na boisku 1-2)
124. EX Siedlce Gdańsk 0 - 3 Kamionka Sopot
vo (na boisku 0-1)
125. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 Olivia Gdańsk
Pauza: Orzeł Jasień,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Orzeł Jasień 0 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
vo - goście nie stawili się
128. Olivia Gdańsk 0 - 0 EX Siedlce Gdańsk
129. Kamionka Sopot 3 - 0 Morena Gdańsk
vo (na boisku 3-3)
130. Parafialny KS Stogi 0 - 3 Przylesie Sopot
131. Torpedo Sopot 3 - 0 OKS II Janowo
vo - goście nie stawili się




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE