Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (172) |
Orion Gdańsk |
2 - 1 |
Morena II Gdańsk |
26 sierpnia 2007
26.08 - 12:30 |
Orzeł Jasień |
0 - 1 |
Wisła Gdańsk |
26 sierpnia 2007
26.08 - 13:30 |
Morena Gdańsk |
6 - 0 |
Spartakus Stogi |
26 sierpnia 2007
26.08 - 11:00 |
Meduza Gdańsk |
5 - 0 |
Rozstaje Gdańsk |
25 sierpnia 2007
25.08 - 15:00 |
Champion Kokoszki |
2 - 2 |
Karlikowo Sopot |
26 sierpnia 2007
26.08 - 15:30 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 3 |
EX Siedlce Gdańsk |
26 sierpnia 2007
26.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Morena II Gdańsk |
2 - 3 |
EX Siedlce Gdańsk |
2 września 2007
2.09 - 14:00 |
Karlikowo Sopot |
1 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
1 września 2007
1.09 - 14:00 |
Rozstaje Gdańsk |
2 - 3 |
Champion Kokoszki |
2 września 2007
2.09 - 16:00 |
Spartakus Stogi |
1 - 3 |
Meduza Gdańsk |
2 września 2007
2.09 - 14:00 |
Wisła Gdańsk |
1 - 4 |
Morena Gdańsk |
2 września 2007
2.09 - 13:30 |
Orion Gdańsk |
4 - 0 |
Orzeł Jasień |
2 września 2007
2.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Orzeł Jasień |
4 - 0 |
Morena II Gdańsk |
9 września 2007
9.09 - 15:30 |
Morena Gdańsk |
2 - 2 |
Orion Gdańsk |
9 września 2007
9.09 - 11:00 |
Meduza Gdańsk |
4 - 0 |
Wisła Gdańsk |
9 września 2007
9.09 - 11:00 |
Champion Kokoszki |
6 - 0 |
Spartakus Stogi |
9 września 2007
9.09 - 13:30 |
Jaguar Gdańsk |
10 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
9 września 2007
9.09 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 0 |
Karlikowo Sopot |
8 września 2007
8.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Morena II Gdańsk |
3 - 1 |
Karlikowo Sopot |
16 września 2007
16.09 - 11:00 |
Rozstaje Gdańsk |
0 - 8 |
EX Siedlce Gdańsk |
16 września 2007
16.09 - 16:00 |
Spartakus Stogi |
3 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
16 września 2007
16.09 - 14:00 |
Wisła Gdańsk |
1 - 2 |
Champion Kokoszki |
15 września 2007
15.09 - 14:00 |
Orion Gdańsk |
11 - 0 |
Meduza Gdańsk |
16 września 2007
16.09 - 15:00 |
Orzeł Jasień |
1 - 4 |
Morena Gdańsk |
16 września 2007
16.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Morena Gdańsk |
4 - 0 |
Morena II Gdańsk |
23 września 2007
23.09 - 11:00 |
Meduza Gdańsk |
1 - 2 |
Orzeł Jasień |
23 września 2007
23.09 - 11:00 |
Champion Kokoszki |
2 - 5 |
Orion Gdańsk |
23 września 2007
23.09 - 13:30 |
Jaguar Gdańsk |
5 - 0 |
Wisła Gdańsk |
23 września 2007
23.09 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
7 - 0 |
Spartakus Stogi |
23 września 2007
23.09 - 16:00 |
Karlikowo Sopot |
4 - 0 |
Rozstaje Gdańsk |
23 września 2007
23.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Morena II Gdańsk |
5 - 0 |
Rozstaje Gdańsk |
29 września 2007
29.09 - 11:00 |
Spartakus Stogi |
3 - 1 |
Karlikowo Sopot |
30 września 2007
30.09 - 14:00 |
Wisła Gdańsk |
2 - 3 |
EX Siedlce Gdańsk |
30 września 2007
30.09 - 13:30 |
Orion Gdańsk |
0 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
30 września 2007
30.09 - 15:00 |
Orzeł Jasień |
0 - 3 |
Champion Kokoszki |
30 września 2007
30.09 - 11:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1 |
Morena Gdańsk |
8 - 4 |
Meduza Gdańsk |
30 września 2007
30.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Meduza Gdańsk |
4 - 2 |
Morena II Gdańsk |
7 października 2007
7.10 - 11:00 |
Champion Kokoszki |
2 - 6 |
Morena Gdańsk |
7 października 2007
7.10 - 13:30 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 2 |
Orzeł Jasień |
7 października 2007
7.10 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 4 |
Orion Gdańsk |
7 października 2007
7.10 - 11:00 |
Karlikowo Sopot |
1 - 1 |
Wisła Gdańsk |
7 października 2007
7.10 - 11:00 |
Rozstaje Gdańsk |
0 - 6 |
Spartakus Stogi |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Morena II Gdańsk |
3 - 3 |
Spartakus Stogi |
13 października 2007
13.10 - 11:00 |
Wisła Gdańsk |
5 - 0 |
Rozstaje Gdańsk |
14 października 2007
14.10 - 13:30 |
Orion Gdańsk |
9 - 0 |
Karlikowo Sopot |
14 października 2007
14.10 - 15:00 |
Orzeł Jasień |
1 - 4 |
EX Siedlce Gdańsk |
14 października 2007
14.10 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
6 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
14 października 2007
14.10 - 11:00 |
Meduza Gdańsk |
5 - 0 |
Champion Kokoszki |
13 października 2007
13.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Champion Kokoszki |
6 - 3 |
Morena II Gdańsk |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 3 |
Meduza Gdańsk |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 3 |
Morena Gdańsk |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
Karlikowo Sopot |
1 - 4 |
Orzeł Jasień |
16 kwietnia 2008
16.04 - 18:00 |
Rozstaje Gdańsk |
0 - 2 |
Orion Gdańsk |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
Spartakus Stogi |
0 - 4 |
Wisła Gdańsk |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Morena II Gdańsk |
2 - 2 |
Wisła Gdańsk |
27 października 2007
27.10 - 12:00 |
Orion Gdańsk |
9 - 0 |
Spartakus Stogi |
28 października 2007
28.10 - 15:00 |
Orzeł Jasień |
2 - 4 |
Rozstaje Gdańsk |
28 października 2007
28.10 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
8 - 1 |
Karlikowo Sopot |
28 października 2007
28.10 - 11:00 |
Meduza Gdańsk |
2 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
27 października 2007
27.10 - 15:00 |
Champion Kokoszki |
2 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
28 października 2007
28.10 - 13:30 |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Jaguar Gdańsk |
5 - 3 |
Morena II Gdańsk |
4 listopada 2007
4.11 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
4 - 1 |
Champion Kokoszki |
4 listopada 2007
4.11 - 11:00 |
Karlikowo Sopot |
1 - 4 |
Meduza Gdańsk |
16 marca 2008
16.03 - 11:00 |
Rozstaje Gdańsk |
1 - 9 |
Morena Gdańsk |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
Spartakus Stogi |
0 - 2 |
Orzeł Jasień |
4 listopada 2007
4.11 - 12:00 |
Wisła Gdańsk |
0 - 4 |
Orion Gdańsk |
4 listopada 2007
4.11 - 13:30 |
Kolejka 12 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Morena II Gdańsk |
3 - 0 |
Orion Gdańsk |
30 marca 2008
30.03 - 11:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Wisła Gdańsk |
0 - 3 |
Orzeł Jasień |
|
Spartakus Stogi |
1 - 5 |
Morena Gdańsk |
30 marca 2008
30.03 - 14:00 |
Rozstaje Gdańsk |
4 - 0 |
Meduza Gdańsk |
30 marca 2008
30.03 - 15:00 |
Karlikowo Sopot |
3 - 2 |
Champion Kokoszki |
30 marca 2008
30.03 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
30 marca 2008
30.03 - 11:00 |
Kolejka 13 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (16) |
EX Siedlce Gdańsk |
8 - 0 |
Morena II Gdańsk |
6 kwietnia 2008
6.04 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
Karlikowo Sopot |
6 kwietnia 2008
6.04 - 11:00 |
Champion Kokoszki |
2 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
6 kwietnia 2008
6.04 - 15:30 |
Meduza Gdańsk |
0 - 3 |
Spartakus Stogi |
6 kwietnia 2008
6.04 - 11:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:0 |
Morena Gdańsk |
3 - 0 |
Wisła Gdańsk |
|
Orzeł Jasień |
3 - 0 |
Orion Gdańsk |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Kolejka 14 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Morena II Gdańsk |
4 - 0 |
Orzeł Jasień |
13 kwietnia 2008
13.04 - 11:00 |
Orion Gdańsk |
0 - 3 |
Morena Gdańsk |
|
vo,brak powiadomienia o miejscu i terminie zawodów |
Wisła Gdańsk |
0 - 3 |
Meduza Gdańsk |
|
Spartakus Stogi |
0 - 2 |
Champion Kokoszki |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Rozstaje Gdańsk |
0 - 7 |
Jaguar Gdańsk |
13 kwietnia 2008
13.04 - 15:00 |
Karlikowo Sopot |
1 - 4 |
EX Siedlce Gdańsk |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Kolejka 15 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Karlikowo Sopot |
2 - 3 |
Morena II Gdańsk |
20 kwietnia 2008
20.04 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
4 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
20 kwietnia 2008
20.04 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
27 - 0 |
Spartakus Stogi |
20 kwietnia 2008
20.04 - 11:00 |
Champion Kokoszki |
3 - 0 |
Wisła Gdańsk |
|
Meduza Gdańsk |
3 - 0 |
Orion Gdańsk |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Morena Gdańsk |
3 - 0 |
Orzeł Jasień |
20 kwietnia 2008
20.04 - 11:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2 |
Kolejka 16 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Morena II Gdańsk |
2 - 5 |
Morena Gdańsk |
27 kwietnia 2008
27.04 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
3 - 2 |
Meduza Gdańsk |
27 kwietnia 2008
27.04 - 11:00 |
Orion Gdańsk |
0 - 3 |
Champion Kokoszki |
|
Wisła Gdańsk |
0 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
|
Spartakus Stogi |
0 - 4 |
EX Siedlce Gdańsk |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
Rozstaje Gdańsk |
3 - 2 |
Karlikowo Sopot |
27 kwietnia 2008
27.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Rozstaje Gdańsk |
4 - 1 |
Morena II Gdańsk |
4 maja 2008
4.05 - 15:00 |
Karlikowo Sopot |
2 - 1 |
Spartakus Stogi |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 0 |
Wisła Gdańsk |
|
Jaguar Gdańsk |
3 - 0 |
Orion Gdańsk |
|
Champion Kokoszki |
1 - 4 |
Orzeł Jasień |
4 maja 2008
4.05 - 13:00 |
Meduza Gdańsk |
3 - 5 |
Morena Gdańsk |
14 maja 2008
14.05 - 17:30 |
Kolejka 18 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Morena II Gdańsk |
5 - 1 |
Meduza Gdańsk |
10 maja 2008
10.05 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
6 - 1 |
Champion Kokoszki |
11 maja 2008
11.05 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
2 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
11 maja 2008
11.05 - 11:00 |
Orion Gdańsk |
0 - 3 |
EX Siedlce Gdańsk |
|
Wisła Gdańsk |
0 - 3 |
Karlikowo Sopot |
|
Spartakus Stogi |
0 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
11 maja 2008
11.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Spartakus Stogi |
4 - 1 |
Morena II Gdańsk |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
Rozstaje Gdańsk |
3 - 0 |
Wisła Gdańsk |
|
Karlikowo Sopot |
3 - 0 |
Orion Gdańsk |
|
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 1 |
Orzeł Jasień |
17 maja 2008
17.05 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 1 |
Morena Gdańsk |
18 maja 2008
18.05 - 11:00 |
Champion Kokoszki |
3 - 3 |
Meduza Gdańsk |
17 maja 2008
17.05 - 15:30 |
Kolejka 20 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Morena II Gdańsk |
7 - 0 |
Champion Kokoszki |
24 maja 2008
24.05 - 11:00 |
zej?cie z boiska w 64 minucie |
Meduza Gdańsk |
0 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
25 maja 2008
25.05 - 11:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 6:1 |
Morena Gdańsk |
1 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
25 maja 2008
25.05 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
4 - 2 |
Karlikowo Sopot |
25 maja 2008
25.05 - 11:00 |
Orion Gdańsk |
0 - 3 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Wisła Gdańsk |
0 - 3 |
Spartakus Stogi |
|
Kolejka 21 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Wisła Gdańsk |
0 - 3 |
Morena II Gdańsk |
|
Spartakus Stogi |
3 - 0 |
Orion Gdańsk |
|
Rozstaje Gdańsk |
1 - 4 |
Orzeł Jasień |
1 czerwca 2008
1.06 - 15:00 |
Karlikowo Sopot |
1 - 2 |
Morena Gdańsk |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
6 - 3 |
Meduza Gdańsk |
31 maja 2008
31.05 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 2 |
Champion Kokoszki |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Kolejka 22 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Morena II Gdańsk |
6 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
|
Champion Kokoszki |
0 - 6 |
EX Siedlce Gdańsk |
8 czerwca 2008
8.06 - 13:15 |
Meduza Gdańsk |
2 - 0 |
Karlikowo Sopot |
|
Morena Gdańsk |
4 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Orzeł Jasień |
1 - 1 |
Spartakus Stogi |
|
Orion Gdańsk |
- - - |
Wisła Gdańsk |
|
obustronny walkower |
|