ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Morena Gdańsk 22 60 19 3 0 98 - 24
2. EX Siedlce Gdańsk 22 55 18 1 3 80 - 24
3. Jaguar Gdańsk 22 50 16 2 4 101 - 37
4. Orzeł Jasień 22 31 10 1 11 43 - 47
5. Meduza Gdańsk 22 31 10 1 11 55 - 62
6. Orion Gdańsk 22 29 9 2 11 52 - 41
7. Morena II Gdańsk 22 29 9 2 11 59 - 61
8. Champion Kokoszki 22 29 9 2 11 48 - 66
9. Rozstaje Gdańsk 22 21 7 0 15 33 - 83
10. Spartakus Stogi 22 20 6 2 14 32 - 89
11. Karlikowo Sopot 22 17 5 2 15 33 - 65
12. Wisła Gdańsk 22 11 3 2 17 17 - 58
Ostatni komentarz dodał Maciejevsky 30.06.2008, 18:37:45
* Orion Gdańsk został wycofany po 15. kolejce
* Po rundzie jesiennej Królewsk II Gdańsk zmieni? nazw? na Wis?a Gdańsk
* Wis?a Gdańsk wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (172) 
1. Orion Gdańsk 2 - 1 Morena II Gdańsk 26 sierpnia 2007 - 12:30
2. Orzeł Jasień 0 - 1 Wisła Gdańsk 26 sierpnia 2007 - 13:30
3. Morena Gdańsk 6 - 0 Spartakus Stogi 26 sierpnia 2007 - 11:00
4. Meduza Gdańsk 5 - 0 Rozstaje Gdańsk 25 sierpnia 2007 - 15:00
5. Champion Kokoszki 2 - 2 Karlikowo Sopot 26 sierpnia 2007 - 15:30
6. Jaguar Gdańsk 1 - 3 EX Siedlce Gdańsk 26 sierpnia 2007 - 11:00
Kolejka 2 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (61) 
7. Morena II Gdańsk 2 - 3 EX Siedlce Gdańsk 2 września 2007 - 14:00
8. Karlikowo Sopot 1 - 5 Jaguar Gdańsk 1 września 2007 - 14:00
9. Rozstaje Gdańsk 2 - 3 Champion Kokoszki 2 września 2007 - 16:00
10. Spartakus Stogi 1 - 3 Meduza Gdańsk 2 września 2007 - 14:00
11. Wisła Gdańsk 1 - 4 Morena Gdańsk 2 września 2007 - 13:30
12. Orion Gdańsk 4 - 0 Orzeł Jasień 2 września 2007 - 15:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (46) 
13. Orzeł Jasień 4 - 0 Morena II Gdańsk 9 września 2007 - 15:30
14. Morena Gdańsk 2 - 2 Orion Gdańsk 9 września 2007 - 11:00
15. Meduza Gdańsk 4 - 0 Wisła Gdańsk 9 września 2007 - 11:00
16. Champion Kokoszki 6 - 0 Spartakus Stogi 9 września 2007 - 13:30
17. Jaguar Gdańsk 10 - 1 Rozstaje Gdańsk 9 września 2007 - 11:00
18. EX Siedlce Gdańsk 1 - 0 Karlikowo Sopot 8 września 2007 - 14:00
Kolejka 4 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (71) 
19. Morena II Gdańsk 3 - 1 Karlikowo Sopot 16 września 2007 - 11:00
20. Rozstaje Gdańsk 0 - 8 EX Siedlce Gdańsk 16 września 2007 - 16:00
21. Spartakus Stogi 3 - 4 Jaguar Gdańsk 16 września 2007 - 14:00
22. Wisła Gdańsk 1 - 2 Champion Kokoszki 15 września 2007 - 14:00
23. Orion Gdańsk 11 - 0 Meduza Gdańsk 16 września 2007 - 15:00
24. Orzeł Jasień 1 - 4 Morena Gdańsk 16 września 2007 - 11:00
Kolejka 5 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (59) 
25. Morena Gdańsk 4 - 0 Morena II Gdańsk 23 września 2007 - 11:00
26. Meduza Gdańsk 1 - 2 Orzeł Jasień 23 września 2007 - 11:00
27. Champion Kokoszki 2 - 5 Orion Gdańsk 23 września 2007 - 13:30
28. Jaguar Gdańsk 5 - 0 Wisła Gdańsk 23 września 2007 - 11:00
29. EX Siedlce Gdańsk 7 - 0 Spartakus Stogi 23 września 2007 - 16:00
30. Karlikowo Sopot 4 - 0 Rozstaje Gdańsk 23 września 2007 - 11:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (59) 
31. Morena II Gdańsk 5 - 0 Rozstaje Gdańsk 29 września 2007 - 11:00
32. Spartakus Stogi 3 - 1 Karlikowo Sopot 30 września 2007 - 14:00
33. Wisła Gdańsk 2 - 3 EX Siedlce Gdańsk 30 września 2007 - 13:30
34. Orion Gdańsk 0 - 0 Jaguar Gdańsk 30 września 2007 - 15:00
35. Orzeł Jasień 0 - 3 Champion Kokoszki 30 września 2007 - 11:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1
36. Morena Gdańsk 8 - 4 Meduza Gdańsk 30 września 2007 - 11:00
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (67) 
37. Meduza Gdańsk 4 - 2 Morena II Gdańsk 7 października 2007 - 11:00
38. Champion Kokoszki 2 - 6 Morena Gdańsk 7 października 2007 - 13:30
39. Jaguar Gdańsk 4 - 2 Orzeł Jasień 7 października 2007 - 11:00
40. EX Siedlce Gdańsk 3 - 4 Orion Gdańsk 7 października 2007 - 11:00
41. Karlikowo Sopot 1 - 1 Wisła Gdańsk 7 października 2007 - 11:00
42. Rozstaje Gdańsk 0 - 6 Spartakus Stogi 7 października 2007 - 14:00
Kolejka 8 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
43. Morena II Gdańsk 3 - 3 Spartakus Stogi 13 października 2007 - 11:00
44. Wisła Gdańsk 5 - 0 Rozstaje Gdańsk 14 października 2007 - 13:30
45. Orion Gdańsk 9 - 0 Karlikowo Sopot 14 października 2007 - 15:00
46. Orzeł Jasień 1 - 4 EX Siedlce Gdańsk 14 października 2007 - 11:00
47. Morena Gdańsk 6 - 0 Jaguar Gdańsk 14 października 2007 - 11:00
48. Meduza Gdańsk 5 - 0 Champion Kokoszki 13 października 2007 - 15:00
Kolejka 9 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (68) 
49. Champion Kokoszki 6 - 3 Morena II Gdańsk 21 października 2007 - 14:00
50. Jaguar Gdańsk 4 - 3 Meduza Gdańsk 21 października 2007 - 11:00
51. EX Siedlce Gdańsk 0 - 3 Morena Gdańsk 21 października 2007 - 11:00
52. Karlikowo Sopot 1 - 4 Orzeł Jasień 16 kwietnia 2008 - 18:00
53. Rozstaje Gdańsk 0 - 2 Orion Gdańsk 21 października 2007 - 14:00
54. Spartakus Stogi 0 - 4 Wisła Gdańsk 21 października 2007 - 14:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (35) 
55. Morena II Gdańsk 2 - 2 Wisła Gdańsk 27 października 2007 - 12:00
56. Orion Gdańsk 9 - 0 Spartakus Stogi 28 października 2007 - 15:00
57. Orzeł Jasień 2 - 4 Rozstaje Gdańsk 28 października 2007 - 11:00
58. Morena Gdańsk 8 - 1 Karlikowo Sopot 28 października 2007 - 11:00
59. Meduza Gdańsk 2 - 1 EX Siedlce Gdańsk 27 października 2007 - 15:00
60. Champion Kokoszki 2 - 4 Jaguar Gdańsk 28 października 2007 - 13:30
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (50) 
61. Jaguar Gdańsk 5 - 3 Morena II Gdańsk 4 listopada 2007 - 11:00
62. EX Siedlce Gdańsk 4 - 1 Champion Kokoszki 4 listopada 2007 - 11:00
63. Karlikowo Sopot 1 - 4 Meduza Gdańsk 16 marca 2008 - 11:00
64. Rozstaje Gdańsk 1 - 9 Morena Gdańsk 4 listopada 2007 - 14:00
65. Spartakus Stogi 0 - 2 Orzeł Jasień 4 listopada 2007 - 12:00
66. Wisła Gdańsk 0 - 4 Orion Gdańsk 4 listopada 2007 - 13:30
Kolejka 12 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (59) 
67. Morena II Gdańsk 3 - 0 Orion Gdańsk 30 marca 2008 - 11:00
vo,niestawienie się na zawody
68. Wisła Gdańsk 0 - 3 Orzeł Jasień
69. Spartakus Stogi 1 - 5 Morena Gdańsk 30 marca 2008 - 14:00
70. Rozstaje Gdańsk 4 - 0 Meduza Gdańsk 30 marca 2008 - 15:00
71. Karlikowo Sopot 3 - 2 Champion Kokoszki 30 marca 2008 - 11:00
72. EX Siedlce Gdańsk 1 - 0 Jaguar Gdańsk 30 marca 2008 - 11:00
Kolejka 13 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (16) 
73. EX Siedlce Gdańsk 8 - 0 Morena II Gdańsk 6 kwietnia 2008 - 11:00
74. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Karlikowo Sopot 6 kwietnia 2008 - 11:00
75. Champion Kokoszki 2 - 1 Rozstaje Gdańsk 6 kwietnia 2008 - 15:30
76. Meduza Gdańsk 0 - 3 Spartakus Stogi 6 kwietnia 2008 - 11:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:0
77. Morena Gdańsk 3 - 0 Wisła Gdańsk
78. Orzeł Jasień 3 - 0 Orion Gdańsk
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 14 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
79. Morena II Gdańsk 4 - 0 Orzeł Jasień 13 kwietnia 2008 - 11:00
80. Orion Gdańsk 0 - 3 Morena Gdańsk
vo,brak powiadomienia o miejscu i terminie zawodów
81. Wisła Gdańsk 0 - 3 Meduza Gdańsk
82. Spartakus Stogi 0 - 2 Champion Kokoszki 13 kwietnia 2008 - 14:00
83. Rozstaje Gdańsk 0 - 7 Jaguar Gdańsk 13 kwietnia 2008 - 15:00
84. Karlikowo Sopot 1 - 4 EX Siedlce Gdańsk 13 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 15 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
85. Karlikowo Sopot 2 - 3 Morena II Gdańsk 20 kwietnia 2008 - 11:00
86. EX Siedlce Gdańsk 4 - 2 Rozstaje Gdańsk 20 kwietnia 2008 - 11:00
87. Jaguar Gdańsk 27 - 0 Spartakus Stogi 20 kwietnia 2008 - 11:00
88. Champion Kokoszki 3 - 0 Wisła Gdańsk
89. Meduza Gdańsk 3 - 0 Orion Gdańsk
vo,niestawienie się na zawody
90. Morena Gdańsk 3 - 0 Orzeł Jasień 20 kwietnia 2008 - 11:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
Kolejka 16 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (16) 
91. Morena II Gdańsk 2 - 5 Morena Gdańsk 27 kwietnia 2008 - 11:00
92. Orzeł Jasień 3 - 2 Meduza Gdańsk 27 kwietnia 2008 - 11:00
93. Orion Gdańsk 0 - 3 Champion Kokoszki
94. Wisła Gdańsk 0 - 3 Jaguar Gdańsk
95. Spartakus Stogi 0 - 4 EX Siedlce Gdańsk 27 kwietnia 2008 - 14:00
96. Rozstaje Gdańsk 3 - 2 Karlikowo Sopot 27 kwietnia 2008 - 15:00
Kolejka 17 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (16) 
97. Rozstaje Gdańsk 4 - 1 Morena II Gdańsk 4 maja 2008 - 15:00
98. Karlikowo Sopot 2 - 1 Spartakus Stogi 4 maja 2008 - 14:00
99. EX Siedlce Gdańsk 3 - 0 Wisła Gdańsk
100. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Orion Gdańsk
101. Champion Kokoszki 1 - 4 Orzeł Jasień 4 maja 2008 - 13:00
102. Meduza Gdańsk 3 - 5 Morena Gdańsk 14 maja 2008 - 17:30
Kolejka 18 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (19) 
103. Morena II Gdańsk 5 - 1 Meduza Gdańsk 10 maja 2008 - 11:00
104. Morena Gdańsk 6 - 1 Champion Kokoszki 11 maja 2008 - 11:00
105. Orzeł Jasień 2 - 4 Jaguar Gdańsk 11 maja 2008 - 11:00
106. Orion Gdańsk 0 - 3 EX Siedlce Gdańsk
107. Wisła Gdańsk 0 - 3 Karlikowo Sopot
108. Spartakus Stogi 0 - 2 Rozstaje Gdańsk 11 maja 2008 - 14:00
Kolejka 19 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (12) 
109. Spartakus Stogi 4 - 1 Morena II Gdańsk 18 maja 2008 - 14:00
110. Rozstaje Gdańsk 3 - 0 Wisła Gdańsk
111. Karlikowo Sopot 3 - 0 Orion Gdańsk
112. EX Siedlce Gdańsk 3 - 1 Orzeł Jasień 17 maja 2008 - 16:00
113. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Morena Gdańsk 18 maja 2008 - 11:00
114. Champion Kokoszki 3 - 3 Meduza Gdańsk 17 maja 2008 - 15:30
Kolejka 20 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
115. Morena II Gdańsk 7 - 0 Champion Kokoszki 24 maja 2008 - 11:00
zej?cie z boiska w 64 minucie
116. Meduza Gdańsk 0 - 3 Jaguar Gdańsk 25 maja 2008 - 11:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 6:1
117. Morena Gdańsk 1 - 1 EX Siedlce Gdańsk 25 maja 2008 - 11:00
118. Orzeł Jasień 4 - 2 Karlikowo Sopot 25 maja 2008 - 11:00
119. Orion Gdańsk 0 - 3 Rozstaje Gdańsk
120. Wisła Gdańsk 0 - 3 Spartakus Stogi
Kolejka 21 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (25) 
121. Wisła Gdańsk 0 - 3 Morena II Gdańsk
122. Spartakus Stogi 3 - 0 Orion Gdańsk
123. Rozstaje Gdańsk 1 - 4 Orzeł Jasień 1 czerwca 2008 - 15:00
124. Karlikowo Sopot 1 - 2 Morena Gdańsk 1 czerwca 2008 - 14:00
125. EX Siedlce Gdańsk 6 - 3 Meduza Gdańsk 31 maja 2008 - 16:00
126. Jaguar Gdańsk 4 - 2 Champion Kokoszki 1 czerwca 2008 - 11:00
Kolejka 22 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (23) 
127. Morena II Gdańsk 6 - 3 Jaguar Gdańsk
128. Champion Kokoszki 0 - 6 EX Siedlce Gdańsk 8 czerwca 2008 - 13:15
129. Meduza Gdańsk 2 - 0 Karlikowo Sopot
130. Morena Gdańsk 4 - 2 Rozstaje Gdańsk
131. Orzeł Jasień 1 - 1 Spartakus Stogi
132. Orion Gdańsk - - - Wisła Gdańsk
obustronny walkower




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE