MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Ceramik Łubiana 26 64 21 1 4 105 - 32
2. Victoria Kaliska 26 63 19 6 1 84 - 22
3. Sokół Zblewo 26 62 19 5 2 71 - 20
4. KS Grabowo 26 56 18 2 6 74 - 42
5. Olimpia Osowa 26 51 16 3 7 91 - 37
6. Czarni Ostrowite 26 44 14 2 10 72 - 66
7. Huragan Nowe Polaszki 26 43 14 1 11 66 - 50
8. Santana Wielki Klincz 26 38 12 2 12 55 - 51
9. Słupia Sulęczyno 26 30 9 3 14 47 - 77
10. Agra Ostrowite 26 28 8 4 14 44 - 54
11. Pomorzanka Skórcz 26 23 6 5 15 42 - 79
12. Gwiazda Karsin 26 11 3 2 21 39 - 110
13. Orzeł Gołubie 26 10 3 1 22 17 - 101
14. Grunke II Somonino 26 3 0 3 23 13 - 79
Ostatni komentarz dodał KASZUBIA 11.06.2008, 11:07:39
* Pomorzanka Skórcz utraci?a licencj?
* Grunke II Somonino wycofało się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (112) 
1. Grunke II Somonino 2 - 3 KS Grabowo 19 sierpnia 2007 - 12:00
2. Victoria Kaliska 4 - 0 Orzeł Gołubie 18 sierpnia 2007 - 17:00
3. Agra Ostrowite 4 - 0 Słupia Sulęczyno 19 sierpnia 2007 - 17:00
4. Olimpia Osowa 0 - 0 Sokół Zblewo 18 sierpnia 2007 - 17:00
5. Ceramik Łubiana 11 - 1 Gwiazda Karsin 18 sierpnia 2007 - 16:00
6. Pomorzanka Skórcz 1 - 3 Santana Wielki Klincz 18 sierpnia 2007 - 17:00
7. Czarni Ostrowite 5 - 4 Huragan Nowe Polaszki 19 sierpnia 2007 - 14:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (111) 
8. KS Grabowo 1 - 3 Huragan Nowe Polaszki 26 sierpnia 2007 - 14:00
9. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Czarni Ostrowite 26 sierpnia 2007 - 14:00
10. Gwiazda Karsin 2 - 2 Pomorzanka Skórcz 25 sierpnia 2007 - 16:00
11. Sokół Zblewo 1 - 0 Ceramik Łubiana 26 sierpnia 2007 - 14:00
12. Słupia Sulęczyno 1 - 5 Olimpia Osowa 26 sierpnia 2007 - 14:00
13. Orzeł Gołubie 0 - 4 Agra Ostrowite 26 sierpnia 2007 - 14:00
14. Grunke II Somonino 2 - 2 Victoria Kaliska 26 sierpnia 2007 - 12:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (37) 
15. Victoria Kaliska 3 - 0 KS Grabowo 1 września 2007 - 17:00
16. Agra Ostrowite 2 - 1 Grunke II Somonino 2 września 2007 - 17:00
17. Olimpia Osowa 6 - 0 Orzeł Gołubie 1 września 2007 - 16:00
18. Ceramik Łubiana 4 - 2 Słupia Sulęczyno 1 września 2007 - 16:00
19. Pomorzanka Skórcz 1 - 1 Sokół Zblewo 1 września 2007 - 17:00
20. Czarni Ostrowite 5 - 1 Gwiazda Karsin 1 września 2007 - 17:00
21. Huragan Nowe Polaszki 6 - 1 Santana Wielki Klincz 1 września 2007 - 16:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (72) 
22. KS Grabowo 0 - 3 Santana Wielki Klincz 9 września 2007 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6-0
23. Gwiazda Karsin 1 - 3 Huragan Nowe Polaszki 8 września 2007 - 16:00
24. Sokół Zblewo 3 - 3 Czarni Ostrowite 9 września 2007 - 14:00
25. Słupia Sulęczyno 2 - 0 Pomorzanka Skórcz 9 września 2007 - 14:00
26. Orzeł Gołubie 0 - 7 Ceramik Łubiana 9 września 2007 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:7
27. Grunke II Somonino 1 - 3 Olimpia Osowa 9 września 2007 - 12:00
28. Victoria Kaliska 3 - 0 Agra Ostrowite 8 września 2007 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:0
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (88) 
29. Agra Ostrowite 1 - 3 KS Grabowo 16 września 2007 - 17:00
30. Olimpia Osowa 2 - 2 Victoria Kaliska 15 września 2007 - 16:00
31. Ceramik Łubiana 4 - 1 Grunke II Somonino 15 września 2007 - 16:00
32. Pomorzanka Skórcz 7 - 0 Orzeł Gołubie 15 września 2007 - 17:00
33. Czarni Ostrowite 4 - 2 Słupia Sulęczyno 15 września 2007 - 17:00
34. Huragan Nowe Polaszki 1 - 4 Sokół Zblewo 15 września 2007 - 16:00
35. Santana Wielki Klincz 5 - 2 Gwiazda Karsin 16 września 2007 - 14:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (69) 
36. KS Grabowo 6 - 1 Gwiazda Karsin 23 września 2007 - 14:00
37. Sokół Zblewo 3 - 0 Santana Wielki Klincz 23 września 2007 - 14:00
38. Słupia Sulęczyno 1 - 2 Huragan Nowe Polaszki 23 września 2007 - 14:00
39. Orzeł Gołubie 1 - 4 Czarni Ostrowite 23 września 2007 - 14:00
40. Grunke II Somonino 0 - 3 Pomorzanka Skórcz 23 września 2007 - 12:00
vo, niezg?oszenie się zawodnika na kontrol? to?samo?ci, na boisku 5-3
41. Victoria Kaliska 3 - 1 Ceramik Łubiana 22 września 2007 - 16:00
42. Agra Ostrowite 2 - 2 Olimpia Osowa 23 września 2007 - 16:30
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (56) 
43. Olimpia Osowa 1 - 2 KS Grabowo 29 września 2007 - 15:30
44. Ceramik Łubiana 1 - 0 Agra Ostrowite 29 września 2007 - 15:00
45. Pomorzanka Skórcz 1 - 1 Victoria Kaliska 30 września 2007 - 16:00
46. Czarni Ostrowite 4 - 1 Grunke II Somonino 29 września 2007 - 16:30
47. Huragan Nowe Polaszki 3 - 1 Orzeł Gołubie 29 września 2007 - 16:00
48. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Słupia Sulęczyno 30 września 2007 - 14:00
49. Gwiazda Karsin 2 - 4 Sokół Zblewo 30 września 2007 - 14:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (56) 
50. KS Grabowo 1 - 0 Sokół Zblewo 7 października 2007 - 15:30
51. Słupia Sulęczyno 6 - 0 Gwiazda Karsin 7 października 2007 - 14:00
52. Orzeł Gołubie 0 - 0 Santana Wielki Klincz 7 października 2007 - 14:00
53. Grunke II Somonino 1 - 2 Huragan Nowe Polaszki 7 października 2007 - 12:00
54. Victoria Kaliska 4 - 1 Czarni Ostrowite 7 października 2007 - 11:00
55. Agra Ostrowite 0 - 1 Pomorzanka Skórcz 7 października 2007 - 16:00
56. Olimpia Osowa 3 - 1 Ceramik Łubiana 6 października 2007 - 15:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (67) 
57. Ceramik Łubiana 1 - 3 KS Grabowo 13 października 2007 - 14:00
58. Pomorzanka Skórcz 2 - 1 Olimpia Osowa 13 października 2007 - 14:00
59. Czarni Ostrowite 3 - 1 Agra Ostrowite 13 października 2007 - 15:30
60. Huragan Nowe Polaszki 0 - 3 Victoria Kaliska 13 października 2007 - 14:00
61. Santana Wielki Klincz 6 - 1 Grunke II Somonino 14 października 2007 - 14:00
62. Gwiazda Karsin 6 - 0 Orzeł Gołubie 14 października 2007 - 14:00
63. Sokół Zblewo 3 - 2 Słupia Sulęczyno 14 października 2007 - 14:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (32) 
64. KS Grabowo 5 - 0 Słupia Sulęczyno 21 października 2007 - 14:00
65. Orzeł Gołubie 0 - 3 Sokół Zblewo 21 października 2007 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3
66. Grunke II Somonino 0 - 0 Gwiazda Karsin 21 października 2007 - 12:00
67. Victoria Kaliska 5 - 0 Santana Wielki Klincz 21 października 2007 - 11:00
68. Agra Ostrowite 0 - 3 Huragan Nowe Polaszki 21 października 2007 - 15:00
69. Olimpia Osowa 3 - 0 Czarni Ostrowite 20 października 2007 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:0
70. Ceramik Łubiana 4 - 1 Pomorzanka Skórcz 21 października 2007 - 14:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (48) 
71. Pomorzanka Skórcz 2 - 7 KS Grabowo 28 października 2007 - 14:00
72. Czarni Ostrowite 0 - 3 Ceramik Łubiana 27 października 2007 - 15:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:3
73. Huragan Nowe Polaszki 1 - 2 Olimpia Osowa 27 października 2007 - 14:00
74. Santana Wielki Klincz 3 - 1 Agra Ostrowite 28 października 2007 - 14:00
75. Gwiazda Karsin 1 - 4 Victoria Kaliska 28 października 2007 - 13:00
76. Sokół Zblewo 5 - 0 Grunke II Somonino 28 października 2007 - 11:30
77. Słupia Sulęczyno 2 - 1 Orzeł Gołubie 28 października 2007 - 14:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (45) 
78. KS Grabowo 3 - 0 Orzeł Gołubie 4 listopada 2007 - 14:00
vo,niestawienie się na zawody
79. Grunke II Somonino 3 - 3 Słupia Sulęczyno 4 listopada 2007 - 12:00
80. Victoria Kaliska 2 - 2 Sokół Zblewo 4 listopada 2007 - 11:00
81. Agra Ostrowite 3 - 1 Gwiazda Karsin 4 listopada 2007 - 13:30
82. Olimpia Osowa 2 - 0 Santana Wielki Klincz 3 listopada 2007 - 14:00
83. Ceramik Łubiana 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 3 listopada 2007 - 13:00
84. Pomorzanka Skórcz 1 - 2 Czarni Ostrowite 3 listopada 2007 - 14:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (73) 
85. Czarni Ostrowite 3 - 3 KS Grabowo 10 listopada 2007 - 13:30
86. Huragan Nowe Polaszki 7 - 0 Pomorzanka Skórcz 10 listopada 2007 - 14:00
87. Santana Wielki Klincz 2 - 4 Ceramik Łubiana 11 listopada 2007 - 14:00
88. Gwiazda Karsin 1 - 10 Olimpia Osowa 11 listopada 2007 - 13:00
89. Sokół Zblewo 4 - 0 Agra Ostrowite 11 listopada 2007 - 14:00
90. Słupia Sulęczyno 1 - 4 Victoria Kaliska 11 listopada 2007 - 14:00
91. Orzeł Gołubie 3 - 0 Grunke II Somonino 11 listopada 2007 - 14:00
Kolejka 14 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
92. KS Grabowo 3 - 0 Grunke II Somonino
93. Orzeł Gołubie 1 - 7 Victoria Kaliska 30 marca 2008 - 15:00
94. Słupia Sulęczyno 2 - 2 Agra Ostrowite 23 kwietnia 2008 - 17:30
95. Sokół Zblewo 5 - 1 Olimpia Osowa 30 marca 2008 - 17:00
96. Gwiazda Karsin 2 - 5 Ceramik Łubiana 30 marca 2008 - 15:00
97. Santana Wielki Klincz 2 - 1 Pomorzanka Skórcz 30 marca 2008 - 14:00
98. Huragan Nowe Polaszki 1 - 2 Czarni Ostrowite 29 marca 2008 - 14:00
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (45) 
99. Huragan Nowe Polaszki 2 - 2 KS Grabowo 5 kwietnia 2008 - 16:00
100. Czarni Ostrowite 2 - 4 Santana Wielki Klincz 6 kwietnia 2008 - 14:00
101. Pomorzanka Skórcz 4 - 6 Gwiazda Karsin 16 kwietnia 2008 - 16:30
102. Ceramik Łubiana 3 - 0 Sokół Zblewo 5 kwietnia 2008 - 11:00
103. Olimpia Osowa 10 - 3 Słupia Sulęczyno 5 kwietnia 2008 - 17:00
104. Agra Ostrowite 3 - 0 Orzeł Gołubie
105. Victoria Kaliska 3 - 0 Grunke II Somonino
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (24) 
106. KS Grabowo 1 - 4 Victoria Kaliska 13 kwietnia 2008 - 14:00
107. Grunke II Somonino 0 - 3 Agra Ostrowite
108. Orzeł Gołubie 0 - 5 Olimpia Osowa 12 kwietnia 2008 - 16:00
109. Słupia Sulęczyno 0 - 7 Ceramik Łubiana 13 kwietnia 2008 - 14:00
110. Sokół Zblewo 6 - 1 Pomorzanka Skórcz 12 kwietnia 2008 - 16:00
111. Gwiazda Karsin 2 - 5 Czarni Ostrowite 13 kwietnia 2008 - 15:00
112. Santana Wielki Klincz 3 - 2 Huragan Nowe Polaszki 13 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (65) 
113. Santana Wielki Klincz 1 - 5 KS Grabowo 20 kwietnia 2008 - 14:00
114. Huragan Nowe Polaszki 3 - 1 Gwiazda Karsin 19 kwietnia 2008 - 16:00
115. Czarni Ostrowite 1 - 5 Sokół Zblewo 20 kwietnia 2008 - 14:00
116. Pomorzanka Skórcz 2 - 2 Słupia Sulęczyno 19 kwietnia 2008 - 17:00
117. Ceramik Łubiana 8 - 1 Orzeł Gołubie 19 kwietnia 2008 - 16:00
118. Olimpia Osowa 3 - 0 Grunke II Somonino
119. Agra Ostrowite 2 - 3 Victoria Kaliska 20 kwietnia 2008 - 16:00
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (48) 
120. KS Grabowo 2 - 1 Agra Ostrowite 27 kwietnia 2008 - 14:00
121. Victoria Kaliska 3 - 1 Olimpia Osowa 26 kwietnia 2008 - 17:00
122. Grunke II Somonino 0 - 3 Ceramik Łubiana
123. Orzeł Gołubie 0 - 2 Pomorzanka Skórcz 27 kwietnia 2008 - 16:00
124. Słupia Sulęczyno 2 - 1 Czarni Ostrowite 27 kwietnia 2008 - 14:00
125. Sokół Zblewo 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 26 kwietnia 2008 - 16:00
126. Gwiazda Karsin 2 - 5 Santana Wielki Klincz 27 kwietnia 2008 - 15:00
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
127. Gwiazda Karsin 1 - 2 KS Grabowo 1 maja 2008 - 15:00
128. Santana Wielki Klincz 0 - 1 Sokół Zblewo 1 maja 2008 - 14:00
129. Huragan Nowe Polaszki 7 - 1 Słupia Sulęczyno 1 maja 2008 - 16:00
130. Czarni Ostrowite 9 - 1 Orzeł Gołubie 1 maja 2008 - 13:00
131. Pomorzanka Skórcz 3 - 0 Grunke II Somonino
132. Ceramik Łubiana 3 - 0 Victoria Kaliska 30 kwietnia 2008 - 16:00
133. Olimpia Osowa 4 - 2 Agra Ostrowite 30 kwietnia 2008 - 18:00
Kolejka 20 - 4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (55) 
134. KS Grabowo 5 - 1 Olimpia Osowa 4 maja 2008 - 14:00
135. Agra Ostrowite 1 - 1 Ceramik Łubiana 4 maja 2008 - 16:00
136. Victoria Kaliska 5 - 0 Pomorzanka Skórcz 4 maja 2008 - 11:00
137. Grunke II Somonino 0 - 3 Czarni Ostrowite
138. Orzeł Gołubie 0 - 3 Huragan Nowe Polaszki
139. Słupia Sulęczyno 3 - 2 Santana Wielki Klincz 4 maja 2008 - 14:00
140. Sokół Zblewo 3 - 0 Gwiazda Karsin 4 maja 2008 - 17:00
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 21 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (84) 
141. Sokół Zblewo 2 - 1 KS Grabowo 10 maja 2008 - 16:00
142. Gwiazda Karsin 1 - 3 Słupia Sulęczyno 11 maja 2008 - 15:00
143. Santana Wielki Klincz 6 - 1 Orzeł Gołubie 11 maja 2008 - 14:00
144. Huragan Nowe Polaszki 3 - 0 Grunke II Somonino
145. Czarni Ostrowite 1 - 2 Victoria Kaliska 11 maja 2008 - 14:00
146. Pomorzanka Skórcz 3 - 3 Agra Ostrowite 10 maja 2008 - 17:00
147. Ceramik Łubiana 1 - 0 Olimpia Osowa 10 maja 2008 - 16:00
Kolejka 22 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (108) 
148. KS Grabowo 2 - 7 Ceramik Łubiana 18 maja 2008 - 14:00
149. Olimpia Osowa 6 - 1 Pomorzanka Skórcz 17 maja 2008 - 17:00
150. Agra Ostrowite 2 - 3 Czarni Ostrowite 18 maja 2008 - 16:00
151. Victoria Kaliska 8 - 0 Huragan Nowe Polaszki 17 maja 2008 - 17:00
152. Grunke II Somonino 0 - 3 Santana Wielki Klincz
153. Orzeł Gołubie 4 - 0 Gwiazda Karsin 18 maja 2008 - 16:30
154. Słupia Sulęczyno 0 - 2 Sokół Zblewo 18 maja 2008 - 14:00
Kolejka 23 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
155. Słupia Sulęczyno 1 - 2 KS Grabowo 21 maja 2008 - 17:00
156. Sokół Zblewo 3 - 0 Orzeł Gołubie 21 maja 2008 - 18:30
157. Gwiazda Karsin 3 - 0 Grunke II Somonino
158. Santana Wielki Klincz 0 - 0 Victoria Kaliska 21 maja 2008 - 18:00
159. Huragan Nowe Polaszki 4 - 1 Agra Ostrowite 21 maja 2008 - 18:00
160. Czarni Ostrowite 1 - 6 Olimpia Osowa 21 maja 2008 - 17:30
161. Pomorzanka Skórcz 3 - 10 Ceramik Łubiana 21 maja 2008 - 17:30
Kolejka 24 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (79) 
162. KS Grabowo 3 - 0 Pomorzanka Skórcz 25 maja 2008 - 14:00
niepe?ny sk?ad
163. Ceramik Łubiana 8 - 3 Czarni Ostrowite 24 maja 2008 - 16:00
164. Olimpia Osowa 3 - 1 Huragan Nowe Polaszki 24 maja 2008 - 17:00
165. Agra Ostrowite 2 - 1 Santana Wielki Klincz 25 maja 2008 - 16:00
166. Victoria Kaliska 3 - 0 Gwiazda Karsin 24 maja 2008 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
167. Grunke II Somonino 0 - 3 Sokół Zblewo
168. Orzeł Gołubie 0 - 2 Słupia Sulęczyno
Kolejka 25 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (81) 
169. Orzeł Gołubie 0 - 4 KS Grabowo 1 czerwca 2008 - 14:00
170. Słupia Sulęczyno 3 - 0 Grunke II Somonino
171. Sokół Zblewo 1 - 1 Victoria Kaliska 1 czerwca 2008 - 14:00
172. Gwiazda Karsin 2 - 4 Agra Ostrowite 1 czerwca 2008 - 14:00
173. Santana Wielki Klincz 2 - 1 Olimpia Osowa 1 czerwca 2008 - 14:00
174. Huragan Nowe Polaszki 2 - 3 Ceramik Łubiana 1 czerwca 2008 - 14:00
175. Czarni Ostrowite 3 - 0 Pomorzanka Skórcz 1 czerwca 2008 - 14:00
brak licencji
Kolejka 26 - 8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (77) 
176. KS Grabowo 5 - 2 Czarni Ostrowite 8 czerwca 2008 - 14:00
177. Pomorzanka Skórcz 0 - 3 Huragan Nowe Polaszki 8 czerwca 2008 - 14:00
brak licencji
178. Ceramik Łubiana 2 - 1 Santana Wielki Klincz 8 czerwca 2008 - 14:00
179. Olimpia Osowa 10 - 0 Gwiazda Karsin 8 czerwca 2008 - 14:00
180. Agra Ostrowite 0 - 4 Sokół Zblewo 8 czerwca 2008 - 14:00
181. Victoria Kaliska 5 - 1 Słupia Sulęczyno 8 czerwca 2008 - 14:00
182. Grunke II Somonino 0 - 3 Orzeł Gołubie




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE