POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Start Mrzezino 30 68 21 5 4 93 - 33
2. GKS Kolbudy 30 63 17 12 1 69 - 29
3. Gedania Gdańsk 30 61 17 10 3 54 - 26
4. Polonia Gdańsk 30 58 18 4 8 63 - 30
5. Sokół Bożepole Wielkie 30 56 16 8 6 57 - 25
6. KP Sopot 30 55 16 7 7 64 - 29
7. GKS Sierakowice 30 50 15 5 10 64 - 43
8. Wietcisa Skarszewy 30 49 14 7 9 57 - 40
9. Radunia Stężyca 30 48 14 6 10 55 - 39
10. Sporting Leźno 30 33 9 6 15 35 - 62
11. MKS Władysławowo 30 29 8 5 17 55 - 66
12. Grunke Somonino 30 29 8 5 17 32 - 57
13. Jantar Sopot 30 25 6 7 17 34 - 75
14. Królewski Gdańsk 30 25 8 1 21 29 - 83
15. Motława Suchy Dąb 30 13 4 1 25 26 - 86
16. KS Żukowo 30 13 4 1 25 20 - 84
Ostatni komentarz dodał StartMrzezino 11.06.2008, 15:37:31

Kolejka 1 - 11/12. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (100) 
1. MKS Władysławowo 1 - 2 Polonia Gdańsk 11 sierpnia 2007 - 17:00
2. GKS Kolbudy 2 - 2 Gedania Gdańsk 11 sierpnia 2007 - 17:00
3. Królewski Gdańsk 2 - 1 Start Mrzezino 11 sierpnia 2007 - 14:00
4. GKS Sierakowice 5 - 1 Jantar Sopot 12 sierpnia 2007 - 14:00
5. KP Sopot 2 - 2 Wietcisa Skarszewy 11 sierpnia 2007 - 17:00
6. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 1 Sporting Leźno 11 sierpnia 2007 - 17:00
7. Grunke Somonino 1 - 2 Radunia Stężyca 11 sierpnia 2007 - 17:00
Mecz odbył się w St??ycy
8. KS Żukowo 1 - 1 Motława Suchy Dąb 11 sierpnia 2007 - 11:00
Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (51) 
9. Polonia Gdańsk 9 - 0 Motława Suchy Dąb 18 sierpnia 2007 - 11:00
10. Radunia Stężyca 3 - 0 KS Żukowo 18 sierpnia 2007 - 17:00
11. Sporting Leźno 1 - 2 Grunke Somonino 18 sierpnia 2007 - 17:00
12. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 18 sierpnia 2007 - 17:00
13. Jantar Sopot 0 - 3 KP Sopot 18 sierpnia 2007 - 17:00
14. Start Mrzezino 4 - 2 GKS Sierakowice 18 sierpnia 2007 - 17:00
15. Królewski Gdańsk 1 - 2 Gedania Gdańsk 18 sierpnia 2007 - 17:00
16. MKS Władysławowo 1 - 1 GKS Kolbudy 18 sierpnia 2007 - 17:00
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (92) 
17. Polonia Gdańsk 1 - 1 GKS Kolbudy 26 sierpnia 2007 - 16:00
18. Królewski Gdańsk 3 - 1 MKS Władysławowo 25 sierpnia 2007 - 17:00
19. GKS Sierakowice 0 - 1 Gedania Gdańsk 26 sierpnia 2007 - 14:00
20. KP Sopot 3 - 0 Start Mrzezino 25 sierpnia 2007 - 17:00
21. Sokół Bożepole Wielkie 5 - 0 Jantar Sopot 25 sierpnia 2007 - 14:00
22. Grunke Somonino 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 25 sierpnia 2007 - 17:00
23. KS Żukowo 1 - 2 Sporting Leźno 25 sierpnia 2007 - 17:00
24. Motława Suchy Dąb 0 - 2 Radunia Stężyca 25 sierpnia 2007 - 17:00
Kolejka 4 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (48) 
25. Polonia Gdańsk 4 - 0 Radunia Stężyca 1 września 2007 - 11:00
26. Sporting Leźno 2 - 0 Motława Suchy Dąb 1 września 2007 - 17:00
27. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 KS Żukowo 1 września 2007 - 17:00
28. Jantar Sopot 1 - 1 Grunke Somonino 1 września 2007 - 17:00
29. Start Mrzezino 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 1 września 2007 - 17:00
30. Gedania Gdańsk 2 - 1 KP Sopot 1 września 2007 - 11:00
31. MKS Władysławowo 2 - 3 GKS Sierakowice 1 września 2007 - 16:00
32. GKS Kolbudy 4 - 0 Królewski Gdańsk 1 września 2007 - 17:00
Kolejka 5 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (74) 
33. Królewski Gdańsk 0 - 6 Polonia Gdańsk 8 września 2007 - 17:00
34. GKS Sierakowice 3 - 2 GKS Kolbudy 9 września 2007 - 14:00
35. KP Sopot 3 - 0 MKS Władysławowo 25 listopada 2007 - 11:00
36. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 0 Gedania Gdańsk 8 września 2007 - 17:00
37. Grunke Somonino 2 - 5 Start Mrzezino 9 września 2007 - 16:30
38. KS Żukowo 3 - 2 Jantar Sopot 8 września 2007 - 11:00
39. Motława Suchy Dąb 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 8 września 2007 - 17:00
40. Radunia Stężyca 3 - 1 Sporting Leźno 8 września 2007 - 16:00
Kolejka 6 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (68) 
41. Polonia Gdańsk 3 - 0 Sporting Leźno 15 września 2007 - 11:00
42. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Radunia Stężyca 15 września 2007 - 16:30
43. Jantar Sopot 5 - 1 Motława Suchy Dąb 15 września 2007 - 17:00
44. Start Mrzezino 6 - 2 KS Żukowo 15 września 2007 - 15:00
45. Gedania Gdańsk 1 - 1 Grunke Somonino 15 września 2007 - 11:00
46. MKS Władysławowo 1 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 15 września 2007 - 16:00
47. GKS Kolbudy 2 - 1 KP Sopot 15 września 2007 - 16:00
48. Królewski Gdańsk 1 - 3 GKS Sierakowice 15 września 2007 - 17:00
Kolejka 7 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (71) 
49. GKS Sierakowice 2 - 0 Polonia Gdańsk 23 września 2007 - 14:00
50. KP Sopot 6 - 0 Królewski Gdańsk 22 września 2007 - 16:00
51. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 0 GKS Kolbudy 22 września 2007 - 16:00
52. Grunke Somonino 0 - 6 MKS Władysławowo 22 września 2007 - 16:00
53. KS Żukowo 0 - 2 Gedania Gdańsk 22 września 2007 - 11:00
54. Motława Suchy Dąb 1 - 7 Start Mrzezino 22 września 2007 - 17:00
Mecz odbył się w Mrzezinie
55. Radunia Stężyca 0 - 2 Jantar Sopot 22 września 2007 - 16:00
56. Sporting Leźno 2 - 3 Wietcisa Skarszewy 22 września 2007 - 17:00
Kolejka 8 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (67) 
57. Polonia Gdańsk 1 - 4 Wietcisa Skarszewy 29 września 2007 - 11:00
58. Jantar Sopot 1 - 1 Sporting Leźno 29 września 2007 - 16:00
59. Start Mrzezino 4 - 2 Radunia Stężyca 29 września 2007 - 15:00
60. Gedania Gdańsk 4 - 0 Motława Suchy Dąb 29 września 2007 - 11:00
61. MKS Władysławowo 2 - 1 KS Żukowo 29 września 2007 - 16:00
62. GKS Kolbudy 5 - 2 Grunke Somonino 29 września 2007 - 16:00
63. Królewski Gdańsk 1 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 29 września 2007 - 17:00
64. GKS Sierakowice 3 - 0 KP Sopot 30 września 2007 - 14:00
Kolejka 9 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (47) 
65. KP Sopot 0 - 1 Polonia Gdańsk 6 października 2007 - 15:00
66. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 1 GKS Sierakowice 6 października 2007 - 16:00
67. Grunke Somonino 2 - 0 Królewski Gdańsk 7 października 2007 - 11:00
68. KS Żukowo 0 - 3 GKS Kolbudy 4 października 2007 - 16:00
Mecz odbył się w Kolbudach
69. Motława Suchy Dąb 0 - 3 MKS Władysławowo 6 października 2007 - 16:00
vo, niestawienie się zawodników do sprawdzenia to?samo?ci, na boisku 8-1
70. Radunia Stężyca 2 - 0 Gedania Gdańsk 6 października 2007 - 16:00
71. Sporting Leźno 0 - 3 Start Mrzezino 6 października 2007 - 16:00
72. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Jantar Sopot 6 października 2007 - 16:00
Kolejka 10 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (53) 
73. Polonia Gdańsk 4 - 0 Jantar Sopot 13 października 2007 - 11:00
74. Start Mrzezino 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 13 października 2007 - 15:00
75. Gedania Gdańsk 3 - 2 Sporting Leźno 13 października 2007 - 11:00
76. MKS Władysławowo 3 - 4 Radunia Stężyca 13 października 2007 - 15:00
77. GKS Kolbudy 4 - 1 Motława Suchy Dąb 13 października 2007 - 15:00
78. Królewski Gdańsk 0 - 1 KS Żukowo 13 października 2007 - 17:00
79. GKS Sierakowice 1 - 2 Grunke Somonino 14 października 2007 - 14:00
80. KP Sopot 2 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 13 października 2007 - 15:00
Kolejka 11 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (77) 
81. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 0 Polonia Gdańsk 20 października 2007 - 16:00
82. Grunke Somonino 0 - 2 KP Sopot 21 października 2007 - 15:45
83. KS Żukowo 4 - 3 GKS Sierakowice 20 października 2007 - 11:00
84. Motława Suchy Dąb 1 - 2 Królewski Gdańsk 20 października 2007 - 16:00
85. Radunia Stężyca 0 - 3 GKS Kolbudy 20 października 2007 - 16:00
86. Sporting Leźno 1 - 3 MKS Władysławowo 20 października 2007 - 14:00
87. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Gedania Gdańsk 20 października 2007 - 15:00
88. Jantar Sopot 1 - 3 Start Mrzezino 20 października 2007 - 15:00
Kolejka 12 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (49) 
89. Polonia Gdańsk 0 - 1 Start Mrzezino 27 października 2007 - 11:00
90. Gedania Gdańsk 2 - 1 Jantar Sopot 27 października 2007 - 11:00
91. MKS Władysławowo 5 - 1 Wietcisa Skarszewy 27 października 2007 - 14:00
92. GKS Kolbudy 1 - 1 Sporting Leźno 27 października 2007 - 15:00
93. Królewski Gdańsk 0 - 3 Radunia Stężyca 27 października 2007 - 15:30
94. GKS Sierakowice 2 - 0 Motława Suchy Dąb 28 października 2007 - 14:00
95. KP Sopot 4 - 0 KS Żukowo 27 października 2007 - 15:00
96. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Grunke Somonino 27 października 2007 - 15:00
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (84) 
97. Grunke Somonino 0 - 2 Polonia Gdańsk 3 listopada 2007 - 11:00
98. KS Żukowo 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 3 listopada 2007 - 11:00
99. Motława Suchy Dąb 1 - 6 KP Sopot 4 listopada 2007 - 13:00
100. Radunia Stężyca 1 - 1 GKS Sierakowice 4 listopada 2007 - 14:00
101. Sporting Leźno 2 - 1 Królewski Gdańsk 4 listopada 2007 - 11:00
102. Wietcisa Skarszewy 0 - 5 GKS Kolbudy 3 listopada 2007 - 14:00
103. Jantar Sopot 3 - 3 MKS Władysławowo 3 listopada 2007 - 11:00
104. Start Mrzezino 3 - 3 Gedania Gdańsk 3 listopada 2007 - 14:00
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (72) 
105. Polonia Gdańsk 2 - 1 Gedania Gdańsk 10 listopada 2007 - 11:00
106. MKS Władysławowo 1 - 1 Start Mrzezino 10 listopada 2007 - 14:00
107. GKS Kolbudy 2 - 2 Jantar Sopot 10 listopada 2007 - 14:00
108. Królewski Gdańsk 3 - 2 Wietcisa Skarszewy 11 listopada 2007 - 11:00
109. GKS Sierakowice 1 - 0 Sporting Leźno 11 listopada 2007 - 14:00
110. KP Sopot 2 - 0 Radunia Stężyca 10 listopada 2007 - 14:00
111. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 2 Motława Suchy Dąb 10 listopada 2007 - 14:00
112. Grunke Somonino 0 - 3 KS Żukowo
vo,brak licencji
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (64) 
113. KS Żukowo 2 - 4 Polonia Gdańsk 17 listopada 2007 - 11:00
mecz w Gdańsku
114. Motława Suchy Dąb 3 - 0 Grunke Somonino
vo,brak licencji
115. Radunia Stężyca 0 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 18 listopada 2007 - 14:00
116. Sporting Leźno 1 - 1 KP Sopot 18 listopada 2007 - 11:00
117. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 GKS Sierakowice 17 listopada 2007 - 14:00
118. Jantar Sopot 5 - 1 Królewski Gdańsk 17 listopada 2007 - 11:00
119. Start Mrzezino 2 - 3 GKS Kolbudy 17 listopada 2007 - 13:00
120. Gedania Gdańsk 2 - 1 MKS Władysławowo 17 listopada 2007 - 11:00
Kolejka 16 - 16. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (74) 
121. Polonia Gdańsk 3 - 1 MKS Władysławowo 16 kwietnia 2008 - 17:00
122. Gedania Gdańsk 1 - 1 GKS Kolbudy 16 kwietnia 2008 - 16:00
123. Start Mrzezino 10 - 0 Królewski Gdańsk 16 kwietnia 2008 - 17:00
124. Jantar Sopot 0 - 7 GKS Sierakowice 16 kwietnia 2008 - 17:00
125. Wietcisa Skarszewy 0 - 1 KP Sopot 16 kwietnia 2008 - 17:00
126. Sporting Leźno 3 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 16 kwietnia 2008 - 17:00
127. Radunia Stężyca 2 - 2 Grunke Somonino 16 kwietnia 2008 - 17:30
128. Motława Suchy Dąb 4 - 1 KS Żukowo 16 kwietnia 2008 - 17:00
Kolejka 17 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
129. Motława Suchy Dąb 0 - 1 Polonia Gdańsk 29 marca 2008 - 16:00
130. KS Żukowo 0 - 6 Radunia Stężyca 30 marca 2008 - 14:00
w St??ycy
131. Grunke Somonino 0 - 1 Sporting Leźno 30 marca 2008 - 11:00
132. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 1 Wietcisa Skarszewy 29 marca 2008 - 16:00
133. KP Sopot 2 - 0 Jantar Sopot 29 marca 2008 - 11:00
134. GKS Sierakowice 1 - 3 Start Mrzezino 9 kwietnia 2008 - 17:00
135. Gedania Gdańsk 3 - 0 Królewski Gdańsk 30 marca 2008 - 11:00
136. GKS Kolbudy 2 - 0 MKS Władysławowo 29 marca 2008 - 17:00
w Gdyni
Kolejka 18 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (45) 
137. GKS Kolbudy 3 - 2 Polonia Gdańsk 5 kwietnia 2008 - 16:00
138. MKS Władysławowo 0 - 3 Królewski Gdańsk 5 kwietnia 2008 - 17:00
vo,brak wymaganej liczby zawodników m?odzie?owych,na boisku 6-2
139. Gedania Gdańsk 3 - 1 GKS Sierakowice 5 kwietnia 2008 - 11:00
140. Start Mrzezino 4 - 2 KP Sopot 5 kwietnia 2008 - 16:00
141. Jantar Sopot 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 5 kwietnia 2008 - 11:00
142. Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Grunke Somonino 5 kwietnia 2008 - 14:00
143. Sporting Leźno 1 - 0 KS Żukowo 5 kwietnia 2008 - 16:00
144. Radunia Stężyca 2 - 0 Motława Suchy Dąb 6 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 19 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (26) 
145. Radunia Stężyca 0 - 0 Polonia Gdańsk 13 kwietnia 2008 - 14:00
146. Motława Suchy Dąb 1 - 2 Sporting Leźno 12 kwietnia 2008 - 16:00
147. KS Żukowo 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 13 kwietnia 2008 - 14:00
148. Grunke Somonino 1 - 2 Jantar Sopot 13 kwietnia 2008 - 16:00
149. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 0 Start Mrzezino 12 kwietnia 2008 - 17:00
150. KP Sopot 2 - 2 Gedania Gdańsk 12 kwietnia 2008 - 11:00
151. GKS Sierakowice 4 - 1 MKS Władysławowo 13 kwietnia 2008 - 14:00
152. Królewski Gdańsk 0 - 3 GKS Kolbudy 13 kwietnia 2008 - 13:30
Kolejka 20 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (46) 
153. Polonia Gdańsk 2 - 1 Królewski Gdańsk 20 kwietnia 2008 - 11:00
154. GKS Kolbudy 4 - 0 GKS Sierakowice 19 kwietnia 2008 - 16:00
155. MKS Władysławowo 0 - 1 KP Sopot 19 kwietnia 2008 - 15:00
156. Gedania Gdańsk 0 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 19 kwietnia 2008 - 11:00
157. Start Mrzezino 4 - 0 Grunke Somonino 19 kwietnia 2008 - 16:00
158. Jantar Sopot 2 - 0 KS Żukowo 19 kwietnia 2008 - 11:00
159. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Motława Suchy Dąb 19 kwietnia 2008 - 16:00
160. Sporting Leźno 2 - 2 Radunia Stężyca 19 kwietnia 2008 - 17:00
Kolejka 21 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (37) 
161. Sporting Leźno 0 - 1 Polonia Gdańsk 26 kwietnia 2008 - 17:00
162. Radunia Stężyca 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 27 kwietnia 2008 - 14:00
163. Motława Suchy Dąb 2 - 0 Jantar Sopot 26 kwietnia 2008 - 17:00
164. KS Żukowo 0 - 2 Start Mrzezino 26 kwietnia 2008 - 16:00
165. Grunke Somonino 1 - 1 Gedania Gdańsk 27 kwietnia 2008 - 17:30
166. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 MKS Władysławowo 26 kwietnia 2008 - 17:00
167. KP Sopot 1 - 1 GKS Kolbudy 26 kwietnia 2008 - 11:00
168. GKS Sierakowice 1 - 1 Królewski Gdańsk 27 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 22 - 30. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
169. Polonia Gdańsk 1 - 1 GKS Sierakowice 30 kwietnia 2008 - 17:00
170. Królewski Gdańsk 1 - 2 KP Sopot 30 kwietnia 2008 - 16:30
171. GKS Kolbudy 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 30 kwietnia 2008 - 17:00
172. MKS Władysławowo 0 - 2 Grunke Somonino 30 kwietnia 2008 - 16:00
173. Gedania Gdańsk 3 - 1 KS Żukowo 30 kwietnia 2008 - 17:00
174. Start Mrzezino 1 - 0 Motława Suchy Dąb 30 kwietnia 2008 - 17:30
175. Jantar Sopot 0 - 5 Radunia Stężyca 30 kwietnia 2008 - 16:00
176. Wietcisa Skarszewy 4 - 1 Sporting Leźno 30 kwietnia 2008 - 17:00
Kolejka 23 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (29) 
177. Wietcisa Skarszewy 0 - 0 Polonia Gdańsk 3 maja 2008 - 16:00
178. Sporting Leźno 2 - 1 Jantar Sopot 3 maja 2008 - 17:00
179. Radunia Stężyca 1 - 2 Start Mrzezino 4 maja 2008 - 14:00
180. Motława Suchy Dąb 0 - 2 Gedania Gdańsk 3 maja 2008 - 17:00
181. KS Żukowo 0 - 7 MKS Władysławowo 3 maja 2008 - 11:00
we W?adys?awowie
182. Grunke Somonino 1 - 2 GKS Kolbudy 3 maja 2008 - 18:00
w Kolbudach
183. Sokół Bożepole Wielkie 5 - 0 Królewski Gdańsk 3 maja 2008 - 17:00
184. KP Sopot 1 - 1 GKS Sierakowice 3 maja 2008 - 11:00
Kolejka 24 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (65) 
185. Polonia Gdańsk 1 - 3 KP Sopot 10 maja 2008 - 11:00
186. GKS Sierakowice 2 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 11 maja 2008 - 14:00
187. Królewski Gdańsk 3 - 0 Grunke Somonino 11 maja 2008 - 13:30
vo, brak dokumentu to?samo?ci zawodnika drużyny gości, na boisku 0:2
188. GKS Kolbudy 3 - 0 KS Żukowo 10 maja 2008 - 16:00
189. MKS Władysławowo 5 - 1 Motława Suchy Dąb 10 maja 2008 - 15:00
190. Gedania Gdańsk 1 - 0 Radunia Stężyca 10 maja 2008 - 11:00
191. Start Mrzezino 3 - 0 Sporting Leźno 10 maja 2008 - 17:00
192. Jantar Sopot 2 - 2 Wietcisa Skarszewy 10 maja 2008 - 11:00
Kolejka 25 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
193. Jantar Sopot 0 - 3 Polonia Gdańsk 17 maja 2008 - 11:00
194. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Start Mrzezino 17 maja 2008 - 16:00
195. Sporting Leźno 0 - 5 Gedania Gdańsk 17 maja 2008 - 17:00
196. Radunia Stężyca 5 - 0 MKS Władysławowo 17 maja 2008 - 15:00
197. Motława Suchy Dąb 2 - 3 GKS Kolbudy 17 maja 2008 - 17:00
198. KS Żukowo 0 - 3 Królewski Gdańsk 18 maja 2008 - 14:00
gospodarze nie stawili się na mecz
199. Grunke Somonino 1 - 2 GKS Sierakowice 17 maja 2008 - 18:00
200. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 1 KP Sopot 17 maja 2008 - 17:00
Kolejka 26 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (35) 
201. Polonia Gdańsk 2 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 21 maja 2008 - 17:00
202. KP Sopot 0 - 0 Grunke Somonino 21 maja 2008 - 17:00
203. GKS Sierakowice 3 - 0 KS Żukowo 21 maja 2008 - 17:00
goście nie przyjechali
204. Królewski Gdańsk 1 - 0 Motława Suchy Dąb 21 maja 2008 - 16:30
205. GKS Kolbudy 3 - 1 Radunia Stężyca 21 maja 2008 - 17:00
206. MKS Władysławowo 1 - 1 Sporting Leźno 21 maja 2008 - 16:00
207. Gedania Gdańsk 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 21 maja 2008 - 16:30
208. Start Mrzezino 6 - 0 Jantar Sopot 21 maja 2008 - 17:30
Kolejka 27 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (20) 
209. Start Mrzezino 3 - 0 Polonia Gdańsk 14 maja 2008 - 18:00
210. Jantar Sopot 0 - 4 Gedania Gdańsk 24 maja 2008 - 11:00
211. Wietcisa Skarszewy 6 - 1 MKS Władysławowo 24 maja 2008 - 16:00
212. Sporting Leźno 2 - 2 GKS Kolbudy 24 maja 2008 - 17:00
213. Radunia Stężyca 3 - 1 Królewski Gdańsk 25 maja 2008 - 14:00
214. Motława Suchy Dąb 1 - 5 GKS Sierakowice 24 maja 2008 - 17:00
215. KS Żukowo 0 - 3 KP Sopot
odwołany
216. Grunke Somonino 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 24 maja 2008 - 18:00
Kolejka 28 - 28. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
217. Polonia Gdańsk 5 - 1 Grunke Somonino 28 maja 2008 - 17:00
218. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 KS Żukowo
219. KP Sopot 0 - 2 Motława Suchy Dąb 28 maja 2008 - 17:00
220. GKS Sierakowice 1 - 2 Radunia Stężyca 28 maja 2008 - 17:00
221. Królewski Gdańsk 0 - 2 Sporting Leźno 28 maja 2008 - 16:30
222. GKS Kolbudy 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 28 maja 2008 - 17:00
223. MKS Władysławowo 3 - 0 Jantar Sopot 28 maja 2008 - 16:00
224. Gedania Gdańsk 1 - 1 Start Mrzezino 28 maja 2008 - 16:30
Kolejka 29 - 31. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (64) 
225. Gedania Gdańsk 1 - 0 Polonia Gdańsk 31 maja 2008 - 14:00
226. Start Mrzezino 7 - 1 MKS Władysławowo 31 maja 2008 - 14:00
227. Jantar Sopot 0 - 0 GKS Kolbudy 31 maja 2008 - 14:00
228. Wietcisa Skarszewy 9 - 0 Królewski Gdańsk 31 maja 2008 - 14:00
229. Sporting Leźno 0 - 3 GKS Sierakowice 31 maja 2008 - 14:00
230. Radunia Stężyca 2 - 2 KP Sopot 31 maja 2008 - 14:00
231. Motława Suchy Dąb 0 - 5 Sokół Bożepole Wielkie 31 maja 2008 - 14:00
232. KS Żukowo 0 - 3 Grunke Somonino
Kolejka 30 - 7. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (70) 
233. Polonia Gdańsk 3 - 0 KS Żukowo 7 czerwca 2008 - 14:00
234. Grunke Somonino 3 - 0 Motława Suchy Dąb 7 czerwca 2008 - 14:00
235. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 1 Radunia Stężyca 7 czerwca 2008 - 14:00
236. KP Sopot 7 - 1 Sporting Leźno 7 czerwca 2008 - 14:00
237. GKS Sierakowice 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 7 czerwca 2008 - 14:00
238. Królewski Gdańsk 0 - 1 Jantar Sopot 7 czerwca 2008 - 14:00
239. GKS Kolbudy 2 - 2 Start Mrzezino 7 czerwca 2008 - 14:00
240. MKS Władysławowo 1 - 2 Gedania Gdańsk 7 czerwca 2008 - 14:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.49