POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni II Pruszcz Gdański 24 58 19 1 4 59 - 23
2. Atlas Goręczyno 24 56 18 2 4 71 - 23
3. Błękitni Sobowidz 24 51 16 3 5 62 - 27
4. Lechia III Gdańsk 24 47 14 5 5 84 - 40
5. Sokół Ełganowo 24 40 12 4 8 41 - 39
6. Wisła Steblewo 24 39 12 3 9 58 - 49
7. Wisła Długie Pole 24 32 10 2 12 43 - 35
8. Osiczanka Osice 24 32 9 5 10 35 - 36
9. Oruński KP 24 24 6 6 12 52 - 56
10. Fosfory Wiślinka 24 23 6 5 13 30 - 58
11. GKS Kowale 24 17 5 2 17 28 - 64
12. Orzeł Straszyn 24 16 5 1 18 29 - 90
13. Bałtyk Sztutowo 24 12 3 3 18 29 - 81
14. Champion Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Zdrówko_Jr 27.04.2009, 17:35:34
* Champion Gdańsk wycofał się po 7. kolejce. Wyniki ich meczów zostały anulowane.

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (56) 
1. Bałtyk Sztutowo 1 - 2 Osiczanka Osice 19 sierpnia 2007 - 17:00
2. Wisła Steblewo - Champion Gdańsk 19 sierpnia 2007 - 15:00
anulowany, na boisku 6-0
3. Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 3 Fosfory Wiślinka 19 sierpnia 2007 - 11:00
4. GKS Kowale 1 - 3 Lechia III Gdańsk 19 sierpnia 2007 - 13:00
5. Atlas Goręczyno 2 - 1 Oruński KP 18 sierpnia 2007 - 14:00
6. Błękitni Sobowidz 2 - 4 Sokół Ełganowo 19 sierpnia 2007 - 14:00
7. Wisła Długie Pole 4 - 0 Orzeł Straszyn 18 sierpnia 2007 - 16:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
8. Osiczanka Osice 0 - 2 Orzeł Straszyn 25 sierpnia 2007 - 17:00
9. Sokół Ełganowo 2 - 0 Wisła Długie Pole 26 sierpnia 2007 - 15:00
10. Oruński KP 1 - 2 Błękitni Sobowidz 26 sierpnia 2007 - 14:30
11. Lechia III Gdańsk 3 - 1 Atlas Goręczyno 26 sierpnia 2007 - 11:00
12. Fosfory Wiślinka 1 - 2 GKS Kowale 26 sierpnia 2007 - 12:00
13. Champion Gdańsk - Czarni II Pruszcz Gdański 26 sierpnia 2007 - 16:00
anulowany, na boisku 1-4
14. Bałtyk Sztutowo 1 - 1 Wisła Steblewo 25 sierpnia 2007 - 17:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (20) 
15. Wisła Steblewo 2 - 1 Osiczanka Osice 1 września 2007 - 17:00
16. Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 0 Bałtyk Sztutowo 2 września 2007 - 11:00
17. GKS Kowale - Champion Gdańsk 2 września 2007 - 13:00
anulowany, na boisku 6-0
18. Atlas Goręczyno 1 - 0 Fosfory Wiślinka 1 września 2007 - 14:00
19. Błękitni Sobowidz 2 - 2 Lechia III Gdańsk 2 września 2007 - 17:00
20. Wisła Długie Pole 1 - 0 Oruński KP 1 września 2007 - 16:00
21. Orzeł Straszyn 1 - 3 Sokół Ełganowo 1 września 2007 - 16:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (54) 
22. Osiczanka Osice 2 - 1 Sokół Ełganowo 9 września 2007 - 16:00
23. Oruński KP 4 - 0 Orzeł Straszyn 9 września 2007 - 17:00
24. Lechia III Gdańsk 5 - 3 Wisła Długie Pole 8 września 2007 - 13:00
25. Fosfory Wiślinka 1 - 1 Błękitni Sobowidz 9 września 2007 - 14:30
26. Champion Gdańsk - Atlas Goręczyno 9 września 2007 - 16:00
anulowany, na boisku 0-6
27. Bałtyk Sztutowo 1 - 0 GKS Kowale 8 września 2007 - 17:00
28. Wisła Steblewo 0 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański 9 września 2007 - 11:00
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (53) 
29. Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 2 Osiczanka Osice 16 września 2007 - 11:00
30. GKS Kowale 2 - 0 Wisła Steblewo 16 września 2007 - 13:00
31. Atlas Goręczyno 2 - 1 Bałtyk Sztutowo 15 września 2007 - 13:00
33. Wisła Długie Pole 1 - 2 Fosfory Wiślinka 15 września 2007 - 16:00
34. Orzeł Straszyn 4 - 1 Lechia III Gdańsk 16 września 2007 - 12:00
35. Sokół Ełganowo 2 - 1 Oruński KP 16 września 2007 - 15:00
Pauza: Błękitni Sobowidz,
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (56) 
36. Osiczanka Osice 1 - 2 Oruński KP 23 września 2007 - 16:00
37. Lechia III Gdańsk 5 - 1 Sokół Ełganowo 22 września 2007 - 13:00
38. Fosfory Wiślinka 4 - 3 Orzeł Straszyn 23 września 2007 - 14:30
40. Bałtyk Sztutowo 3 - 2 Błękitni Sobowidz 22 września 2007 - 16:00
41. Wisła Steblewo 3 - 1 Atlas Goręczyno 23 września 2007 - 11:30
42. Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 1 GKS Kowale 23 września 2007 - 11:00
Pauza: Wisła Długie Pole,
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
43. GKS Kowale 0 - 4 Osiczanka Osice 29 września 2007 - 13:00
44. Atlas Goręczyno 1 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański 29 września 2007 - 14:00
45. Błękitni Sobowidz 4 - 2 Wisła Steblewo 30 września 2007 - 14:00
46. Wisła Długie Pole 8 - 1 Bałtyk Sztutowo 29 września 2007 - 16:00
48. Sokół Ełganowo 1 - 0 Fosfory Wiślinka 30 września 2007 - 14:00
49. Oruński KP 3 - 5 Lechia III Gdańsk 30 września 2007 - 17:00
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
50. Osiczanka Osice 3 - 1 Lechia III Gdańsk 7 października 2007 - 16:00
51. Fosfory Wiślinka 2 - 2 Oruński KP 7 października 2007 - 13:00
53. Bałtyk Sztutowo 3 - 4 Orzeł Straszyn 6 października 2007 - 16:00
54. Wisła Steblewo 3 - 2 Wisła Długie Pole 7 października 2007 - 14:00
55. Czarni II Pruszcz Gdański 0 - 2 Błękitni Sobowidz 7 października 2007 - 11:00
56. GKS Kowale 1 - 3 Atlas Goręczyno 7 października 2007 - 13:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
57. Atlas Goręczyno 0 - 0 Osiczanka Osice 14 października 2007 - 13:00
58. Błękitni Sobowidz 4 - 1 GKS Kowale 14 października 2007 - 14:00
59. Wisła Długie Pole 1 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański 13 października 2007 - 15:00
60. Orzeł Straszyn 1 - 6 Wisła Steblewo 13 października 2007 - 15:00
61. Sokół Ełganowo 2 - 0 Bałtyk Sztutowo 14 października 2007 - 14:00
63. Lechia III Gdańsk 11 - 2 Fosfory Wiślinka 14 października 2007 - 15:00
Pauza: Oruński KP,
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (34) 
64. Osiczanka Osice 1 - 1 Fosfory Wiślinka 21 października 2007 - 15:00
66. Bałtyk Sztutowo 1 - 4 Oruński KP 20 października 2007 - 15:00
67. Wisła Steblewo 0 - 1 Sokół Ełganowo 21 października 2007 - 14:00
68. Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 0 Orzeł Straszyn 21 października 2007 - 11:00
69. GKS Kowale 0 - 2 Wisła Długie Pole 21 października 2007 - 13:00
70. Atlas Goręczyno 2 - 1 Błękitni Sobowidz 20 października 2007 - 13:00
Pauza: Lechia III Gdańsk,
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (43) 
71. Błękitni Sobowidz 0 - 0 Osiczanka Osice 28 października 2007 - 14:00
72. Wisła Długie Pole 2 - 1 Atlas Goręczyno 27 października 2007 - 14:00
73. Orzeł Straszyn 4 - 5 GKS Kowale 27 października 2007 - 14:00
74. Sokół Ełganowo 0 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 27 października 2007 - 15:00
75. Oruński KP 3 - 5 Wisła Steblewo 28 października 2007 - 15:00
76. Lechia III Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 28 października 2007 - 15:00
Pauza: Fosfory Wiślinka,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (42) 
79. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Fosfory Wiślinka 3 listopada 2007 - 14:00
80. Wisła Steblewo 3 - 0 Lechia III Gdańsk 3 listopada 2007 - 14:00
81. Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 3 Oruński KP 4 listopada 2007 - 11:00
82. GKS Kowale 1 - 2 Sokół Ełganowo 4 listopada 2007 - 13:30
83. Atlas Goręczyno 8 - 0 Orzeł Straszyn 4 listopada 2007 - 13:00
84. Błękitni Sobowidz 1 - 0 Wisła Długie Pole 4 listopada 2007 - 14:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (47) 
85. Wisła Długie Pole 1 - 3 Osiczanka Osice 10 listopada 2007 - 13:00
86. Orzeł Straszyn 0 - 3 Błękitni Sobowidz 10 listopada 2007 - 13:00
vo,niezg?oszenie się na kontrol? to?samo?ci,na boisku 2:0
87. Sokół Ełganowo 2 - 3 Atlas Goręczyno 11 listopada 2007 - 14:00
88. Oruński KP 6 - 1 GKS Kowale 11 listopada 2007 - 13:30
89. Lechia III Gdańsk 1 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański 10 listopada 2007 - 13:00
90. Fosfory Wiślinka 2 - 9 Wisła Steblewo 11 listopada 2007 - 11:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 14 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (37) 
92. Osiczanka Osice 2 - 2 Bałtyk Sztutowo 30 marca 2008 - 15:00
94. Fosfory Wiślinka 0 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański 29 marca 2008 - 16:00
95. Lechia III Gdańsk 1 - 1 GKS Kowale 29 marca 2008 - 15:00
96. Oruński KP 0 - 3 Atlas Goręczyno 29 marca 2008 - 13:00
97. Sokół Ełganowo 0 - 3 Błękitni Sobowidz 30 marca 2008 - 15:00
vo,brak wymaganej liczby zawodników m?odzie?owych,na boisku 2:1
98. Orzeł Straszyn 1 - 1 Wisła Długie Pole 29 marca 2008 - 15:00
Pauza: Wisła Steblewo,
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (7) 
99. Orzeł Straszyn 0 - 2 Osiczanka Osice 5 kwietnia 2008 - 15:00
100. Wisła Długie Pole 0 - 1 Sokół Ełganowo 5 kwietnia 2008 - 16:00
101. Błękitni Sobowidz 4 - 2 Oruński KP 5 kwietnia 2008 - 15:00
102. Atlas Goręczyno 1 - 1 Lechia III Gdańsk 5 kwietnia 2008 - 16:00
103. GKS Kowale 0 - 0 Fosfory Wiślinka 6 kwietnia 2008 - 14:00
105. Wisła Steblewo 3 - 1 Bałtyk Sztutowo 5 kwietnia 2008 - 17:00
Pauza: Czarni II Pruszcz Gdański,
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (6) 
106. Osiczanka Osice 2 - 1 Wisła Steblewo 12 kwietnia 2008 - 17:00
107. Bałtyk Sztutowo 0 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański 12 kwietnia 2008 - 16:00
109. Fosfory Wiślinka 0 - 5 Atlas Goręczyno 13 kwietnia 2008 - 11:00
110. Lechia III Gdańsk 3 - 1 Błękitni Sobowidz 13 kwietnia 2008 - 15:00
111. Oruński KP 0 - 2 Wisła Długie Pole 12 kwietnia 2008 - 15:00
112. Sokół Ełganowo 6 - 1 Orzeł Straszyn 13 kwietnia 2008 - 15:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (11) 
113. Sokół Ełganowo 0 - 2 Osiczanka Osice 20 kwietnia 2008 - 15:00
114. Orzeł Straszyn 2 - 6 Oruński KP 19 kwietnia 2008 - 15:00
115. Wisła Długie Pole 0 - 0 Lechia III Gdańsk 19 kwietnia 2008 - 16:00
116. Błękitni Sobowidz 1 - 0 Fosfory Wiślinka 20 kwietnia 2008 - 14:00
118. GKS Kowale 4 - 1 Bałtyk Sztutowo 19 kwietnia 2008 - 16:00
119. Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 2 Wisła Steblewo 20 kwietnia 2008 - 11:00
Pauza: Atlas Goręczyno,
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (13) 
120. Osiczanka Osice 1 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański 27 kwietnia 2008 - 15:00
121. Wisła Steblewo 3 - 1 GKS Kowale 26 kwietnia 2008 - 17:00
122. Bałtyk Sztutowo 2 - 9 Atlas Goręczyno 26 kwietnia 2008 - 17:00
124. Fosfory Wiślinka 0 - 2 Wisła Długie Pole 27 kwietnia 2008 - 16:00
125. Lechia III Gdańsk 8 - 1 Orzeł Straszyn 26 kwietnia 2008 - 13:00
126. Oruński KP 1 - 1 Sokół Ełganowo 26 kwietnia 2008 - 14:00
Pauza: Błękitni Sobowidz,
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (9) 
127. Oruński KP 3 - 3 Osiczanka Osice 1 maja 2008 - 11:00
128. Sokół Ełganowo 2 - 2 Lechia III Gdańsk 1 maja 2008 - 15:00
129. Orzeł Straszyn 1 - 0 Fosfory Wiślinka 1 maja 2008 - 15:00
131. Błękitni Sobowidz 4 - 1 Bałtyk Sztutowo 1 maja 2008 - 14:00
132. Atlas Goręczyno 4 - 1 Wisła Steblewo 30 kwietnia 2008 - 16:00
133. GKS Kowale 0 - 5 Czarni II Pruszcz Gdański 30 kwietnia 2008 - 17:00
Pauza: Wisła Długie Pole,
Kolejka 20 - 4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (9) 
134. Osiczanka Osice 3 - 0 GKS Kowale 4 maja 2008 - 15:00
135. Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 1 Atlas Goręczyno 4 maja 2008 - 11:00
136. Wisła Steblewo 0 - 4 Błękitni Sobowidz 4 maja 2008 - 17:00
137. Bałtyk Sztutowo 0 - 4 Wisła Długie Pole 4 maja 2008 - 17:00
139. Fosfory Wiślinka 1 - 1 Sokół Ełganowo 4 maja 2008 - 15:00
140. Lechia III Gdańsk 6 - 0 Oruński KP 4 maja 2008 - 11:00
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 21 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (23) 
141. Lechia III Gdańsk 5 - 1 Osiczanka Osice 11 maja 2008 - 15:00
142. Oruński KP 1 - 2 Fosfory Wiślinka 10 maja 2008 - 14:00
144. Orzeł Straszyn 2 - 0 Bałtyk Sztutowo 10 maja 2008 - 15:00
145. Wisła Długie Pole 1 - 2 Wisła Steblewo 10 maja 2008 - 16:00
146. Błękitni Sobowidz 3 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 11 maja 2008 - 14:00
147. Atlas Goręczyno 4 - 0 GKS Kowale 10 maja 2008 - 11:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 22 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (18) 
148. Osiczanka Osice 0 - 3 Atlas Goręczyno 18 maja 2008 - 15:00
149. GKS Kowale 0 - 2 Błękitni Sobowidz 18 maja 2008 - 16:00
150. Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 0 Wisła Długie Pole 18 maja 2008 - 11:00
151. Wisła Steblewo 5 - 1 Orzeł Straszyn 18 maja 2008 - 14:30
152. Bałtyk Sztutowo 0 - 1 Sokół Ełganowo 17 maja 2008 - 17:00
154. Fosfory Wiślinka 0 - 3 Lechia III Gdańsk 18 maja 2008 - 16:00
Pauza: Oruński KP,
Kolejka 23 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (12) 
155. Fosfory Wiślinka 1 - 0 Osiczanka Osice 21 maja 2008 - 16:00
157. Oruński KP 3 - 3 Bałtyk Sztutowo 21 maja 2008 - 18:30
158. Sokół Ełganowo 3 - 3 Wisła Steblewo 21 maja 2008 - 17:00
159. Orzeł Straszyn 0 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański 21 maja 2008 - 17:00
160. Wisła Długie Pole 3 - 1 GKS Kowale 21 maja 2008 - 17:00
161. Błękitni Sobowidz 1 - 2 Atlas Goręczyno 21 maja 2008 - 17:00
Pauza: Lechia III Gdańsk,
Kolejka 24 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (5) 
162. Osiczanka Osice 0 - 3 Błękitni Sobowidz 24 maja 2008 - 17:00
163. Atlas Goręczyno 2 - 1 Wisła Długie Pole 25 maja 2008 - 11:00
164. GKS Kowale 5 - 1 Orzeł Straszyn 25 maja 2008 - 16:00
165. Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 0 Sokół Ełganowo 25 maja 2008 - 11:00
166. Wisła Steblewo 1 - 1 Oruński KP 25 maja 2008 - 11:30
167. Bałtyk Sztutowo 3 - 7 Lechia III Gdańsk 24 maja 2008 - 17:00
Pauza: Fosfory Wiślinka,
Kolejka 25 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (21) 
170. Fosfory Wiślinka 6 - 1 Bałtyk Sztutowo 1 czerwca 2008 - 11:00
171. Lechia III Gdańsk 7 - 2 Wisła Steblewo 1 czerwca 2008 - 11:00
172. Oruński KP 1 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański 1 czerwca 2008 - 14:00
173. Sokół Ełganowo 4 - 0 GKS Kowale 1 czerwca 2008 - 11:00
174. Orzeł Straszyn 0 - 6 Atlas Goręczyno 1 czerwca 2008 - 11:00
175. Wisła Długie Pole 2 - 5 Błękitni Sobowidz 1 czerwca 2008 - 11:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 26 - 8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (31) 
176. Osiczanka Osice 0 - 2 Wisła Długie Pole 4 czerwca 2008 - 18:00
177. Błękitni Sobowidz 7 - 0 Orzeł Straszyn 8 czerwca 2008 - 11:00
178. Atlas Goręczyno 6 - 1 Sokół Ełganowo 8 czerwca 2008 - 11:00
179. GKS Kowale 1 - 4 Oruński KP 8 czerwca 2008 - 11:00
180. Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 1 Lechia III Gdańsk 8 czerwca 2008 - 11:00
181. Wisła Steblewo 1 - 2 Fosfory Wiślinka 8 czerwca 2008 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04